Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

3 grudnia 2014 r.
12:32
Edytuj ten wpis

Zmiana warty w Radzie Miasta Puławy. Były wójt jeszcze czeka na nominację

0 23 A A

Prawo i Sprawiedliwość przejęło władzę w Radzie Miasta Puławy. Nową przewodniczącą została Bożena Krygier. Na nominację na stanowisko wiceprezydenta czeka jeszcze wskazany przez PiS Tadeusz Kocoń, były wójt Janowca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podczas pierwszej sesji w poniedziałek nowo wybrani radni złożyli ślubowanie i wybrali przewodniczącą oraz wiceprzewodniczących. Prawo i Sprawiedliwość na stanowisko przewodniczącej zgłosiło radną Bożenę Krygier, która w tajnym głosowaniu dostała 19 głosów poparcia w 21-osobowej radzie. Krygier w ostatnich wyborach startowała z listy PiS i zdobyła 360 głosów, a to najwięcej spośród wszystkich radnych. Nowa przewodnicząca jest nauczycielką w Szkole Podstawowej nr 11.

Na wiceprzewodniczących radni wybrali Zbigniewa Śliwińskiego (Porozumienie Samorządowe Prawicy Puławskiej) oraz Ryszarda Ścibiora (PiS). Teraz przed radnymi jeszcze wybór przewodniczących poszczególnych komisji rady. – Zajmiemy się tym podczas najbliższej sesji, która została zaplanowana na 8 grudnia – zapowiada Bożena Krygier.

Podczas pierwszej sesji zaprzysiężony został na kolejną kadencję prezydent Puław. – Chciałem wszystkim podziękować i zapewnić, że wspólnie z radą naszym celem najwyższym jest dobro miasta – powiedział Janusz Grobel po złożeniu ślubowania. Podczas swego wystąpienia prezydent szczególnie dziękował swojej żonie, która była obecna na sali.
Przed rozpoczęciem normalnej pracy na prezydenta czeka jeszcze zmiana na stanowisku jego zastępcy. W wyniku zawiązania koalicji z PiS, stanowisko utraci dotychczasowy wiceprezydent Grzegorz Nakonieczny (PO). Kiedy Janusz Grobel powoła nowego zastępcę? – W odpowiednim czasie. Wtedy o tym poinformujemy – ucina Janusz Grobel.

Jak ustaliliśmy, kandydatem na stanowisko wiceprezydenta wskazanym przez PiS będzie Tadeusz Kocoń, odwołany rok temu przez mieszkańców w referendum wójt Janowca. Przedstawiciele PiS mocno chwalą tą kandydaturę i przekonują, że Kocoń ma duże doświadczenie w zarządzaniu – w latach 1979–2002 kierował puławskim oddziałem banku Pekao SA.

Drugim wiceprezydentem miasta pozostanie nadal Ewa Wójcik (PSPP).
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 r. o 14:06
0

A ciekawe jak teraz się wykaże aktywnością w radzie powiatu pani Kłopotowska. W poprzedniej kadencji nie zadawała pytań i nie zgłaszała interpelacji bo "była w przecież w koalicji rządzącej". Teraz jest w opozycji więc powinna się wykazać. Czekamy więc na aktywność, ws dróg szczególnie. No bo jak tej aktywności nie będzie to za 4 lata znów pan Ambryszewski postawi ją na baczność.

Avatar
Gość / 8 grudnia 2014 r. o 19:41
0

Całe Puławy się śmiały z Janowca za Koconia, teraz cały Janowiec się śmieje z Puław! współczujemy!

Avatar
Radny / 8 grudnia 2014 r. o 14:46
0

Można uważać mówić to powiedz mi ile w Janowcu domeldowano dopisano nowych mieszkańców? Piszę bo chcę wiedzieć a nie pisać podobno bo podobno duuużo.I co cichutko, cichutko Polacy nic się nie stało o co wam chodzi d...kracja

Generalnie ludzie młodzi uciekają z tego dzikiego kraju a w Janowcu odwrotnie,kraina mlekiem i miodem płynąca niczym druga Japonia i Irlandia w jednym " ogrom ludzi " w tak krótkim czacie przybyło,fenomen na skalę światową.

Generalnie ludzie młodzi uciekają z tego dzikiego kraju a w Janowcu odwrotnie,kraina mlekiem i miodem płynąca niczym druga Japonia i Irlandia w jednym " ogrom ludzi " w tak krótkim czacie przybyło,fenomen na skalę światową.

rozwiń
Avatar
gość / 8 grudnia 2014 r. o 14:07
0

Podobno w całym kraju sfałszowano wybory samorządowe - według PIS.

Czyżby wybory do Rady Miasta Puławy były ... wyjątkiem ? 

Wynika, że skoro wygrało PIS, ... to wybory nie mogły  być sfałszowane,

albo używając erystyki PIS ... były tylko zafałszowane  

Można uważać mówić to powiedz mi ile w Janowcu domeldowano dopisano nowych mieszkańców? Piszę bo chcę wiedzieć a nie pisać podobno bo podobno duuużo.I co cichutko, cichutko Polacy nic się nie stało o co wam chodzi d...kracja

Można uważać mówić to powiedz mi ile w Janowcu domeldowano dopisano nowych mieszkańców? Piszę bo chcę wiedzieć a nie pisać podobno bo podobno duuużo.I co cichutko, cichutko Polacy nic się nie stało o co wam chodzi d...kracja

rozwiń
Avatar
gość / 6 grudnia 2014 r. o 16:32
0

Drodzy Puławianie.

Wiedzcie, że w Janowcu rządzi układ towarzysko-biznesowy ......

Żal czytać ten bełkot. Nieudolność zawsze można wytłumaczyć rzekomymi spiskami, tylko jak to w praktyce miałoby wyglądać??? Z doświadczeń mojej rodziny wynika, że jest on osobą dość małostkową, a do tego pamiętliwą w negatywnym znaczeniu. Lepiej mu nie podpaść, bo przechlapane. Dla politycznych przeciwników nie miał litości - za wpisy w internecie, które go obraziły, podał piszących na policję. Ludzi, którzy stali pod urzędem, aby zaprotestować przeciwko zawieszeniu dyrektora szkoły parę tyg przed końcem roku - podano na policję. Na księdza był donos do biskupa - to były działania, które doprowadziły do referendum - nie żaden spisek przedsiębiorców! Ten człowiek nie mają monopolu na uczciwość - nie dajcie sobie tego wmówić! Przeciwnie, w gminie panował nepotyzm.

Pod względem rozwoju gminy było kiepsko. Można śmiało powiedzieć, że przez ostatnie lata Janowiec podupadł, a jego mieszkańcy wyjechali z gminy za pracą. Co najsmutniejsze - prawnie tam nie ma pokolenia lat 70-tych - mieszka albo w dużych miastach albo zagranicą. 

To są fakty, a teorie spiskowe pozostawiam fanom literatury szpiegowskiej.

Żal czytać ten bełkot. Nieudolność zawsze można wytłumaczyć rzekomymi spiskami, tylko jak to w praktyce miałoby wyglądać??? Z doświadczeń mojej rodziny wynika, że jest on osobą dość małostkową, a do tego pamiętliwą w negatywnym znaczeniu. Lepiej mu nie podpaść, bo przechlapane. Dla politycznych przeciwników nie miał litości - za wpisy w internecie, które go obraziły, podał piszących na policję. Ludzi, którzy stali pod urzędem, aby zaprotestować przeciwko zawieszeniu dyrektora szkoły parę tyg przed końcem roku - podano na po... rozwiń

Avatar
Gość / 6 grudnia 2014 r. o 16:31
0

Bajki - lecz się na głowe. Układ gangsterski powiązany większością mieszkańców???? A może jednak ten człowiek nie był kompetentny i nie sprawdzał się na stanowisku wójta? Kto zatrudnił p.kierownik bez matury i wyzszego wykształcenia? kto się sądował z wieloma mieszkańcami? porozmawiaj z ludzmi z Janowca to się dowiesz prawdy..

Ta kierownik, o której piszesz została niesłusznie zwolniona przez Gedka. Wygrała sprawę przed sądem i znowu będzie kierownikiem, a w każdym razie przez 4 lata gmina będzie placiła jej pensję kierownicza bo jest chroniona jako radna Puław (popatrzcie tak na nia pluliście a kobieta została radną miasta 15 razie większego niż wasza wieś). Bedzie zresztą dwóch kierowników bo nie czekając na sądy mądrzejszy Gędek zatrudnił nową swoją (po znajomości) kierowniczkę. Rozmawiam z ludźmi z Janowca i wiem, że Gędek przegrał wszystkie sprawy, które wytoczył. Oprócz wspomnianej przegrał z sekretarzem gminy, wszystkie sprawy przegrywa jego żona (tak rzekomo pokrzywdzona przez poprzednika). Tak samo rozgłaszał publicznie, że były jakieś nieprawidłowości i bada to CBA . I co? Nieprawda. Tak samo pluł, że Kocoń niesłusznie brał jubileuszówki I co? też kłamstwo. Sprawę przegrała popleczniczka Gędka Kłopotowska - z Ambryszewskim, którego sama pozwała ale musiała podkulić ogon i przełknąc porażkę 0:4. A sama za to jest oskarżona o pisanie paszkwili na przeciwnikółw i też pewnie zostanie skazana i straci mandat radnej. Na razie się wybroniła zaświadczeniem od swojej kumpelki i odroczyła sprawę. A co do sądowania to Gędek w ciągu roku wytoczył więcej spraw niż Kocoń przez 10 lat.


Bajki - lecz się na głowe. Układ gangsterski powiązany większością mieszkańców???? A może jednak ten człowiek nie był kompetentny i nie sprawdzał się na stanowisku wójta? Kto zatrudnił p.kierownik bez matury i wyzszego wykształcenia? kto się sądował z wieloma mieszkańcami? porozmawiaj z ludzmi z Janowca to się dowiesz prawdy..

Ta kierownik, o której piszesz została niesłusznie zwolniona przez Gedka. Wygrała sprawę przed sądem i znowu będzie kierownikiem, a w każdym razie przez 4 lata gmina będzie placiła jej pensję kierownicza b... rozwiń

Avatar
aa / 6 grudnia 2014 r. o 12:38
0

Drodzy Puławianie.

Wiedzcie, że w Janowcu rządzi układ towarzysko-biznesowy (niektórzy nazywają ten układ gangsterskim ze względu na metody, które stosuja) , który zmanipulował ludżmi i usunął Koconia. Kocoń był zbyt uczciwy dla nich i nie mogli go pozyskać do swoich celów. Niestety ale w tym układzie jest miejscowy ksiądz proboszcz, dzięki którego nieustannej agitacji i "pracy organicznej" z parafianami doszło do tego,. że referendum było skuteczne i wybory wygrali zwolennicy Gędka. Proboszcz nienawidzi PISU a kumpli ma głównie w PO i SLD. Na szczęście ostatnio dostał ostatnio trochę po uszach od biskupa.Taki jego "urok".Już wkrótce mieszkańcy przekonają sie jak nieudolni są to ludzie a ich jedynym celem są korzyści własne.

Bajki - lecz się na głowe. Układ gangsterski powiązany większością mieszkańców???? A może jednak ten człowiek nie był kompetentny i nie sprawdzał się na stanowisku wójta? Kto zatrudnił p.kierownik bez matury i wyzszego wykształcenia? kto się sądował z wieloma mieszkańcami? porozmawiaj z ludzmi z Janowca to się dowiesz prawdy..

Bajki - lecz się na głowe. Układ gangsterski powiązany większością mieszkańców???? A może jednak ten człowiek nie był kompetentny i nie sprawdzał się na stanowisku wójta? Kto zatrudnił p.kierownik bez matury i wyzszego wykształcenia? kto się sądował z wieloma mieszkańcami? porozmawiaj z ludzmi z Janowca to się dowiesz prawdy..

rozwiń
Avatar
Rosół / 6 grudnia 2014 r. o 12:01
0

Drodzy Puławianie.

Wiedzcie, że w Janowcu rządzi układ towarzysko-biznesowy (niektórzy nazywają ten układ gangsterskim ze względu na metody, które stosuja) , który zmanipulował ludżmi i usunął Koconia. Kocoń był zbyt uczciwy dla nich i nie mogli go pozyskać do swoich celów. Niestety ale w tym układzie jest miejscowy ksiądz proboszcz, dzięki którego nieustannej agitacji i "pracy organicznej" z parafianami doszło do tego,. że referendum było skuteczne i wybory wygrali zwolennicy Gędka. Proboszcz nienawidzi PISU a kumpli ma głównie w PO i SLD. Na szczęście ostatnio dostał ostatnio trochę po uszach od biskupa.Taki jego "urok".Już wkrótce mieszkańcy przekonają sie jak nieudolni są to ludzie a ich jedynym celem są korzyści własne.

Drodzy Puławianie.

Wiedzcie, że w Janowcu rządzi układ towarzysko-biznesowy (niektórzy nazywają ten układ gangsterskim ze względu na metody, które stosuja) , który zmanipulował ludżmi i usunął Koconia. Kocoń był zbyt uczciwy dla nich i nie mogli go pozyskać do swoich celów. Niestety ale w tym układzie jest miejscowy ksiądz proboszcz, dzięki którego nieustannej agitacji i "pracy organicznej" z parafianami doszło do tego,. że referendum było skuteczne i wybory wygrali zwolennicy Gędka. Proboszcz nienawidzi PISU a kumpli ma głównie w ... rozwiń

Avatar
Gość / 5 grudnia 2014 r. o 22:22
0

piszesz ogólnikowo, typowe dla Pisowca! konkretnie! jakie lody jacy ludzie nazwiska! i się podpisz! tak bronić takiej miernoty wprowadzając zamieszanie to tylko pis potrafi! Kocoń był słabym wójtem bez pomysłu na rządzenie i go ludzie usunęli!

Sam podpisz się i nie pouczaj kogoś

Avatar
Gość / 5 grudnia 2014 r. o 22:22
0

piszesz ogólnikowo, typowe dla Pisowca! konkretnie! jakie lody jacy ludzie nazwiska! i się podpisz! tak bronić takiej miernoty wprowadzając zamieszanie to tylko pis potrafi! Kocoń był słabym wójtem bez pomysłu na rządzenie i go ludzie usunęli!

Sam podpisz się i nie pouczaj kogoś

Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 r. o 14:06
0

A ciekawe jak teraz się wykaże aktywnością w radzie powiatu pani Kłopotowska. W poprzedniej kadencji nie zadawała pytań i nie zgłaszała interpelacji bo "była w przecież w koalicji rządzącej". Teraz jest w opozycji więc powinna się wykazać. Czekamy więc na aktywność, ws dróg szczególnie. No bo jak tej aktywności nie będzie to za 4 lata znów pan Ambryszewski postawi ją na baczność.

Avatar
Gość / 8 grudnia 2014 r. o 19:41
0

Całe Puławy się śmiały z Janowca za Koconia, teraz cały Janowiec się śmieje z Puław! współczujemy!

Avatar
Radny / 8 grudnia 2014 r. o 14:46
0

Można uważać mówić to powiedz mi ile w Janowcu domeldowano dopisano nowych mieszkańców? Piszę bo chcę wiedzieć a nie pisać podobno bo podobno duuużo.I co cichutko, cichutko Polacy nic się nie stało o co wam chodzi d...kracja

Generalnie ludzie młodzi uciekają z tego dzikiego kraju a w Janowcu odwrotnie,kraina mlekiem i miodem płynąca niczym druga Japonia i Irlandia w jednym " ogrom ludzi " w tak krótkim czacie przybyło,fenomen na skalę światową.

Generalnie ludzie młodzi uciekają z tego dzikiego kraju a w Janowcu odwrotnie,kraina mlekiem i miodem płynąca niczym druga Japonia i Irlandia w jednym " ogrom ludzi " w tak krótkim czacie przybyło,fenomen na skalę światową.

rozwiń
Avatar
gość / 8 grudnia 2014 r. o 14:07
0

Podobno w całym kraju sfałszowano wybory samorządowe - według PIS.

Czyżby wybory do Rady Miasta Puławy były ... wyjątkiem ? 

Wynika, że skoro wygrało PIS, ... to wybory nie mogły  być sfałszowane,

albo używając erystyki PIS ... były tylko zafałszowane  

Można uważać mówić to powiedz mi ile w Janowcu domeldowano dopisano nowych mieszkańców? Piszę bo chcę wiedzieć a nie pisać podobno bo podobno duuużo.I co cichutko, cichutko Polacy nic się nie stało o co wam chodzi d...kracja

Można uważać mówić to powiedz mi ile w Janowcu domeldowano dopisano nowych mieszkańców? Piszę bo chcę wiedzieć a nie pisać podobno bo podobno duuużo.I co cichutko, cichutko Polacy nic się nie stało o co wam chodzi d...kracja

rozwiń
Avatar
gość / 6 grudnia 2014 r. o 16:32
0

Drodzy Puławianie.

Wiedzcie, że w Janowcu rządzi układ towarzysko-biznesowy ......

Żal czytać ten bełkot. Nieudolność zawsze można wytłumaczyć rzekomymi spiskami, tylko jak to w praktyce miałoby wyglądać??? Z doświadczeń mojej rodziny wynika, że jest on osobą dość małostkową, a do tego pamiętliwą w negatywnym znaczeniu. Lepiej mu nie podpaść, bo przechlapane. Dla politycznych przeciwników nie miał litości - za wpisy w internecie, które go obraziły, podał piszących na policję. Ludzi, którzy stali pod urzędem, aby zaprotestować przeciwko zawieszeniu dyrektora szkoły parę tyg przed końcem roku - podano na policję. Na księdza był donos do biskupa - to były działania, które doprowadziły do referendum - nie żaden spisek przedsiębiorców! Ten człowiek nie mają monopolu na uczciwość - nie dajcie sobie tego wmówić! Przeciwnie, w gminie panował nepotyzm.

Pod względem rozwoju gminy było kiepsko. Można śmiało powiedzieć, że przez ostatnie lata Janowiec podupadł, a jego mieszkańcy wyjechali z gminy za pracą. Co najsmutniejsze - prawnie tam nie ma pokolenia lat 70-tych - mieszka albo w dużych miastach albo zagranicą. 

To są fakty, a teorie spiskowe pozostawiam fanom literatury szpiegowskiej.

Żal czytać ten bełkot. Nieudolność zawsze można wytłumaczyć rzekomymi spiskami, tylko jak to w praktyce miałoby wyglądać??? Z doświadczeń mojej rodziny wynika, że jest on osobą dość małostkową, a do tego pamiętliwą w negatywnym znaczeniu. Lepiej mu nie podpaść, bo przechlapane. Dla politycznych przeciwników nie miał litości - za wpisy w internecie, które go obraziły, podał piszących na policję. Ludzi, którzy stali pod urzędem, aby zaprotestować przeciwko zawieszeniu dyrektora szkoły parę tyg przed końcem roku - podano na po... rozwiń

Avatar
Gość / 6 grudnia 2014 r. o 16:31
0

Bajki - lecz się na głowe. Układ gangsterski powiązany większością mieszkańców???? A może jednak ten człowiek nie był kompetentny i nie sprawdzał się na stanowisku wójta? Kto zatrudnił p.kierownik bez matury i wyzszego wykształcenia? kto się sądował z wieloma mieszkańcami? porozmawiaj z ludzmi z Janowca to się dowiesz prawdy..

Ta kierownik, o której piszesz została niesłusznie zwolniona przez Gedka. Wygrała sprawę przed sądem i znowu będzie kierownikiem, a w każdym razie przez 4 lata gmina będzie placiła jej pensję kierownicza bo jest chroniona jako radna Puław (popatrzcie tak na nia pluliście a kobieta została radną miasta 15 razie większego niż wasza wieś). Bedzie zresztą dwóch kierowników bo nie czekając na sądy mądrzejszy Gędek zatrudnił nową swoją (po znajomości) kierowniczkę. Rozmawiam z ludźmi z Janowca i wiem, że Gędek przegrał wszystkie sprawy, które wytoczył. Oprócz wspomnianej przegrał z sekretarzem gminy, wszystkie sprawy przegrywa jego żona (tak rzekomo pokrzywdzona przez poprzednika). Tak samo rozgłaszał publicznie, że były jakieś nieprawidłowości i bada to CBA . I co? Nieprawda. Tak samo pluł, że Kocoń niesłusznie brał jubileuszówki I co? też kłamstwo. Sprawę przegrała popleczniczka Gędka Kłopotowska - z Ambryszewskim, którego sama pozwała ale musiała podkulić ogon i przełknąc porażkę 0:4. A sama za to jest oskarżona o pisanie paszkwili na przeciwnikółw i też pewnie zostanie skazana i straci mandat radnej. Na razie się wybroniła zaświadczeniem od swojej kumpelki i odroczyła sprawę. A co do sądowania to Gędek w ciągu roku wytoczył więcej spraw niż Kocoń przez 10 lat.


Bajki - lecz się na głowe. Układ gangsterski powiązany większością mieszkańców???? A może jednak ten człowiek nie był kompetentny i nie sprawdzał się na stanowisku wójta? Kto zatrudnił p.kierownik bez matury i wyzszego wykształcenia? kto się sądował z wieloma mieszkańcami? porozmawiaj z ludzmi z Janowca to się dowiesz prawdy..

Ta kierownik, o której piszesz została niesłusznie zwolniona przez Gedka. Wygrała sprawę przed sądem i znowu będzie kierownikiem, a w każdym razie przez 4 lata gmina będzie placiła jej pensję kierownicza b... rozwiń

Avatar
aa / 6 grudnia 2014 r. o 12:38
0

Drodzy Puławianie.

Wiedzcie, że w Janowcu rządzi układ towarzysko-biznesowy (niektórzy nazywają ten układ gangsterskim ze względu na metody, które stosuja) , który zmanipulował ludżmi i usunął Koconia. Kocoń był zbyt uczciwy dla nich i nie mogli go pozyskać do swoich celów. Niestety ale w tym układzie jest miejscowy ksiądz proboszcz, dzięki którego nieustannej agitacji i "pracy organicznej" z parafianami doszło do tego,. że referendum było skuteczne i wybory wygrali zwolennicy Gędka. Proboszcz nienawidzi PISU a kumpli ma głównie w PO i SLD. Na szczęście ostatnio dostał ostatnio trochę po uszach od biskupa.Taki jego "urok".Już wkrótce mieszkańcy przekonają sie jak nieudolni są to ludzie a ich jedynym celem są korzyści własne.

Bajki - lecz się na głowe. Układ gangsterski powiązany większością mieszkańców???? A może jednak ten człowiek nie był kompetentny i nie sprawdzał się na stanowisku wójta? Kto zatrudnił p.kierownik bez matury i wyzszego wykształcenia? kto się sądował z wieloma mieszkańcami? porozmawiaj z ludzmi z Janowca to się dowiesz prawdy..

Bajki - lecz się na głowe. Układ gangsterski powiązany większością mieszkańców???? A może jednak ten człowiek nie był kompetentny i nie sprawdzał się na stanowisku wójta? Kto zatrudnił p.kierownik bez matury i wyzszego wykształcenia? kto się sądował z wieloma mieszkańcami? porozmawiaj z ludzmi z Janowca to się dowiesz prawdy..

rozwiń
Avatar
Rosół / 6 grudnia 2014 r. o 12:01
0

Drodzy Puławianie.

Wiedzcie, że w Janowcu rządzi układ towarzysko-biznesowy (niektórzy nazywają ten układ gangsterskim ze względu na metody, które stosuja) , który zmanipulował ludżmi i usunął Koconia. Kocoń był zbyt uczciwy dla nich i nie mogli go pozyskać do swoich celów. Niestety ale w tym układzie jest miejscowy ksiądz proboszcz, dzięki którego nieustannej agitacji i "pracy organicznej" z parafianami doszło do tego,. że referendum było skuteczne i wybory wygrali zwolennicy Gędka. Proboszcz nienawidzi PISU a kumpli ma głównie w PO i SLD. Na szczęście ostatnio dostał ostatnio trochę po uszach od biskupa.Taki jego "urok".Już wkrótce mieszkańcy przekonają sie jak nieudolni są to ludzie a ich jedynym celem są korzyści własne.

Drodzy Puławianie.

Wiedzcie, że w Janowcu rządzi układ towarzysko-biznesowy (niektórzy nazywają ten układ gangsterskim ze względu na metody, które stosuja) , który zmanipulował ludżmi i usunął Koconia. Kocoń był zbyt uczciwy dla nich i nie mogli go pozyskać do swoich celów. Niestety ale w tym układzie jest miejscowy ksiądz proboszcz, dzięki którego nieustannej agitacji i "pracy organicznej" z parafianami doszło do tego,. że referendum było skuteczne i wybory wygrali zwolennicy Gędka. Proboszcz nienawidzi PISU a kumpli ma głównie w ... rozwiń

Avatar
Gość / 5 grudnia 2014 r. o 22:22
0

piszesz ogólnikowo, typowe dla Pisowca! konkretnie! jakie lody jacy ludzie nazwiska! i się podpisz! tak bronić takiej miernoty wprowadzając zamieszanie to tylko pis potrafi! Kocoń był słabym wójtem bez pomysłu na rządzenie i go ludzie usunęli!

Sam podpisz się i nie pouczaj kogoś

Avatar
Gość / 5 grudnia 2014 r. o 22:22
0

piszesz ogólnikowo, typowe dla Pisowca! konkretnie! jakie lody jacy ludzie nazwiska! i się podpisz! tak bronić takiej miernoty wprowadzając zamieszanie to tylko pis potrafi! Kocoń był słabym wójtem bez pomysłu na rządzenie i go ludzie usunęli!

Sam podpisz się i nie pouczaj kogoś