Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

28 grudnia 2018 r.
14:28

Kolejna kolizja na ul. Dęblińskiej w Puławach. Kierowca opla wypadł z drogi

Autor: Zdjęcie autora rs
0 26 A A
(fot. Policja)

Następna kolizja drogowa na ul. Dęblińskiej w Puławach. W piątek przed godz. 13 kierowca opla stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi. Mężczyzna trafił do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w okolicy składowiska odpadów, czyli niemal dokładnie w tym samym miejscu, w którym dzień wcześniej zderzyły się ze sobą dwa samochody. Tym razem na szczęście obyło się bez ofiar.

Kierowca opla, jadąc od strony Dęblina, prawdopodbnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze, po czym stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu.

Na miejsce wezwano pogotowie. Ratownicy zabrali poszkodowanego mieszkańca powiatu ryckiego do szpitala w Puławach.

Działania służb na miejscu zostały już zakończone. Jak informuje policja, ulica Dęblińska pozostaje przejezdna.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 14:38
+38
Jak zwykle LRY..... i pustka pod kopułą a nie żadne wysypisko. Pada to ślisko , kawałek prostej to buta tylko skrzydeł zabrakło i nie wystartował. Głupota nie ma granic.
Avatar
Tisze jediesz, dalsze budiesz / 28 grudnia 2018 r. o 15:32
+28
Znam osoby które jezdzą tamtędy kilka lat i twierdzą, że jak się jedzie spokojnie to nigdy nie było problemu. Teraz tam ruch jest większy dlatego, ze poprzez budowe s17 ruch przeniósł sie na droge 801. Pojawiło sie więcej wirtuozów jazdy i stąd tyle wypadków. Poprostu miejscowi tubylcy zdają sobie sprawę, że ten odcinek trzeba pokonać rozważnie. Sytuacja sama się wyjaśni po oddaniu s 17 do ruchu. 
Avatar
False / 28 grudnia 2018 r. o 16:41
+23
To przebudowa tej drogi nic nie zmieni i nie da zanim nie zmieni się podejście i myślenie kierowców którzy mimo złych warunków gnają jak szaleni. Jeżdżę tą trasą często i ostatnio miałem przypadek że lecę sobie 80 a za mna siedzi samochód na zderzaku i mruga mi światłami, minęliśmy zakręt wyprzedził mnie jak oszalały dojechał do innego którego również wyprzedził i w ostatniej chwili wrócił na swój pasa bo by doprowadził do zderzenia z innym jadącym z naprzeciwka ...wszystko miało miejsce 3 dni temu właśnie na tym odcinku aby kamerę mieć w aucie i iść z nagraniem na policję. Tylko pół bidy jak taki drajwer zabije siebie gorzej jak pośle kogoś do piachu lub zrobi kaleką
To przebudowa tej drogi nic nie zmieni i nie da zanim nie zmieni się podejście i myślenie kierowców którzy mimo złych warunków gnają jak szaleni. Jeżdżę tą trasą często i ostatnio miałem przypadek że lecę sobie 80 a za mna siedzi samochód na zderzaku i mruga mi światłami, minęliśmy zakręt wyprzedził mnie jak oszalały dojechał do innego którego również wyprzedził i w ostatniej chwili wrócił na swój pasa bo by doprowadził do zderzenia z innym jadącym z naprzeciwka ...wszystko miało miejsce 3 dni temu właśnie na tym odcinku aby kamerę mieć w au... rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 14:54
+19
Jakiś mistrz prostej (Pan Wieczna Biegunka) powiada, że ślisko. Być może. Tylko dlaczego tysiącom innym udaje się przejechać ten przeklęty zakręt?
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 14:51
+19
Trzeba było jechać jeszcze troszkę szybciej - to Pan kierowca już nie musiałby się już nigdzie spieszyć. Z drogi też by już nie wypadł, bo nie słyszałem jeszcze , żeby kondukt pogrzebowy wypadł z drogi.
Avatar
Czarek / 28 grudnia 2018 r. o 14:40
+12
Cale szczęście blisko odpadów złoma wytargac szybciej trzeba jeździć św Piotr.
Avatar
bizon / 28 grudnia 2018 r. o 16:44
+6
Człowiek się śpieszy,diabeł się cieszy...!
Avatar
Czarek / 28 grudnia 2018 r. o 14:58
+6
Poproś księdza i razem się pomodlić trzeba poświęcić wodą świeceną nieczyste siły odejdą asfalt będzie suchy .
Avatar
Gosc / 28 grudnia 2018 r. o 19:18
+5
To siła odśrodkowa wyrzuca wszystkich ale jak to możliwe jak się jedzie przepisowo? Jak to w Polsce ograniczenie +10km/h to niby uważacie że przepisowo a w lesie duzy magnes sciagajacy samochody z drogi. Jechałem może z 5min przed kolizja i pogoda się załamała albo ktoś asfalt olejem wymalował.
Avatar
kam / 28 grudnia 2018 r. o 19:16
+5
Uwaga podaje komunikat dla idiotów którzy nie umieją jezdzić! Masa aut codziennie tamtędy przejeżdza i jest ok! Jak sie ma Amortyzatory i Opony w wieku nastu lat albo nalewki to lecisz jak po lodowisku! Zawsze wina drzew zakrętów nawierzchni tylko nie kierowcy...
Avatar
olo / 2 stycznia 2019 r. o 07:46
+1
Ludzie, kto wam daje prawo jazdy że na zwykłej drodze wypadacie do rowu jak jakieś kaleki....
Avatar
Gościu / 29 grudnia 2018 r. o 19:34
+1
Tam faktycznie po deszczu asfalt robi się śliski jest to spowodowane innym(złym) składem mieszaniny asfaltowej i dlatego przy większej prędkości można się przejechać
Avatar
Tomek / 29 grudnia 2018 r. o 12:22
+1
Ktoś z pustką pod kopułą... napisał "jak zwykle Lry" tylko że firma z lry a gość z lpu.Głupota komentujących nie zna granic..Ktoś miał prace do wykonania śpieszył się a nie wymyślał bzdury w internecie...
Avatar
Gość / 29 grudnia 2018 r. o 09:41
+1
kierowca miał hopla
Avatar
Gość / 29 grudnia 2018 r. o 09:39
+3
to chyba jakieś wyziewy ze śmietniska...
Avatar
Neo / 29 grudnia 2018 r. o 08:46
0
Sam tam kiedys wylądowałem, tyle ze przy 120 i dawno,uno do kasacji,nie wiem przez ktorą szybę wyleciałem,oczywiscie bez pasów ale trzezwy,lekarz nie chciał szyć pustego łba tyle dziur miałem. Cud ze zyje i nikt nie jechał z przeciwka.Pozdrówka i rozsadku.
Avatar
Yogi / 29 grudnia 2018 r. o 08:08
+2
Ty obywatel hamuj troche wsypa bo jak nie masz mózgu  tylko siano zresztą to nie twoja wina żeś cham poczytaj przepisy o niedostosowanu prędkości do panujacych warunków na drodze trumniany wyznawco ty chyba z belzyc jesteś. 
Avatar
Gość / 29 grudnia 2018 r. o 00:51
+1
Widzę że niemal 100% internautów to eksperci drogowi. Skąd więc bierze się tyle wypadków na ulicach?
Avatar
szkoda rowka / 28 grudnia 2018 r. o 23:09
+1
mistrz z wiochy, czyli ryk, na starym ruplu,kontra rów,1:0 dla rowka !! mistrz ok, zaraz zabiera się za sprzątanie rowka,w rowku pływa kloaka czyli gówienka,już go więcej nie zanieczyści i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!! zrobiło się bezpieczniej!
Avatar
No ładnie / 28 grudnia 2018 r. o 20:17
+3
to nie wina prędkości!niech ktoś prześledzi ostanie 2 lata -ile dokładnie było w tym miejscu wypadków!a ile było wogóle nie zgłoszonych !wina leży po stronie wysypiska śmieci dokładnie wyjeżdżających z niego samochodów śmieciar z których wycieka oleista maź pozostała po wyrzuconych odpadach. teraz święta więcej śmieciar więcej wypadków. ktoś powinien się tym zając. uważajcie jadąc na tym odcinku przed i za wysypiskiem
Jeśli tak by było to bardzo poważna sprawa bo już były ofiary, a pozostaje jeszcze kwestia bezpieczeństwa wszystkich pozostałych. Czyje to wysypisko? Kto jest jego szefem i za co odpowiada? Komu ten szef podlega i kto go nadzoruje? 
Jeśli tak by było to bardzo poważna sprawa bo już były ofiary, a pozostaje jeszcze kwestia bezpieczeństwa wszystkich pozostałych. Czyje to wysypisko? Kto jest jego szefem i za co odpowiada? Komu ten szef podlega i kto go nadzoruje?  rozwiń