Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

2 lipca 2012 r.
18:06
Edytuj ten wpis

Pracownicy chcą kupić akcje Zakładów Azotowych Puławy

Autor: Zdjęcie autora greg
0 15 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Po kilku dniach od wezwania publicznego na sprzedaż akcji Zakładów Azotowych „Puławy” przez firmę Synthos, odpowiedzieli pracownicy. Spółka pracownicza Chemia-Puławy złożyła kontrofertę na zakup wszystkich akcji należących do Skarbu Państwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Synthos ogłosił, że chce skupić akcje puławskich Azotów. Zapisy będą przyjmowane od 9 lipca do 7 sierpnia 2012 r. Przez pierwszych 11 dni spółka Synthos zapłaci za każdą akcję 102,5 zł. Później – do końca trwania wezwania – 98,77 zł. Związki twierdzą, że propozycja Synthosu nie odzwierciedla wartości firmy.

Według kontroferty związkowców, oferowana cena za akcje przewyższać będzie 105 zł. Ostateczna wartość zostanie określona po uzgodnieniu sposobu płatności oraz ogłoszeniu wyników finansowych za miniony rok.

Związkowcy powołali również Społeczny Komitet Obrony Zakładów Azotowych Puławy. – Celem jest obrona zakładów przed próbą sprzedaży Grupie Synthos SA – informują związkowcy, którzy rozpoczęli zbiórkę podpisów pod petycją do premiera. – W ciągu jednego dnia zebraliśmy kilkaset podpisów – twierdzi Sławomir Wręga, członek komitetu.

Oficjalne stanowisko Ministerstwa Skarbu Państwa w sprawie prywatyzacji Zakładów Azotowych będzie znane 20 lipca. Z kolei 6 lipca poznamy stanowisko zarządu „Puław”.

W czwartek zarząd Synthosu chciał rozmawiać ze związkowcami o swoich planach. Z sześciu organizacji związkowych działających w Zakładach Azotowych „Puławy” na spotkanie przybyli jedynie przedstawiciele Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 15:09
0
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
olo / 12 lipca 2012 o 07:05
0
Synthos chce wziąć Azoty bo ma długi. Pewnie umówili się z Ruskimi, że im odsprzedadzą drożej niż kupili od Tuska, bo Ruskim rząd nie chce sprzedać. Ruskie zapłacą im więcej i ta róznica ceny da im pokrycie swoich długów, a Ruskie w ten sposób wejdą na nasz Rynek. Zresztą Azoty są więcej warte niż Synthos a Synthos chce nas kupić (bo Skarb Państwa ma 50% akcji) - i to jest smutne jeśli się do tego dopuści. Wówczas już jakość polskiej POlityki otwarcie zejdzie na psy... jeśli się firmę wartą o wiele więcej niż te marne 98 srebrników sprzedaje byle komu z długami... jak to ma rokowac na przyszłość? Ktoś tam u Tuska o tym myśli, zastanawia się?

Najlepiej sprzedać byle komu, wziąć kasę, którą rozpieprzy sie w trymiga - a Azoty i rozwój regionu? Co ich to obchodzi...
Synthos chce wziąć Azoty bo ma długi. Pewnie umówili się z Ruskimi, że im odsprzedadzą drożej niż kupili od Tuska, bo Ruskim rząd nie chce sprzedać. Ruskie zapłacą im więcej i ta róznica ceny da im pokrycie swoich długów, a Ruskie w ten sposób wejdą na nasz Rynek. Zresztą Azoty są więcej warte niż Synthos a Synthos chce nas kupić (bo Skarb Państwa ma 50% akcji) - i to jest smutne jeśli się do tego dopuści. Wówczas już jakość polskiej POlityki otwarcie zejdzie na psy... jeśli się firmę wartą o wiele więcej niż te marne 98 srebrników sprzedaje... rozwiń
Avatar
olo / 12 lipca 2012 o 06:59
0
[quote name='Pracownik ZA' timestamp='1341947610' post='647537']
TO PRAWDA NA AZOTACH JEST KUMOTERSTWO!!!CAŁE RODZINKI SĄ PRZYJMOWANE DO PRACY...SYNTHOS TO ZMIENI...WSZYSCY BĘDĄ KLEPAĆ BIEDĘ!!!
[/quote]
Jeśli jesteś pracownikiem ZAP - jak się podpisujesz - to biedy nie klepiesz. Uwierz mi - nie chciałbyś aby Synthos to wziął, albo też wcześniej czy później dojdziesz sam do tego wniosku.
A co do przyjmowania rodzinek - wszędzie tak jest. Synthos też przyjmuje po znajomościach, co ty, nie wiesz jak jest?
Avatar
Pracownik ZA / 10 lipca 2012 o 21:13
0
TO PRAWDA NA AZOTACH JEST KUMOTERSTWO!!!CAŁE RODZINKI SĄ PRZYJMOWANE DO PRACY...SYNTHOS TO ZMIENI...WSZYSCY BĘDĄ KLEPAĆ BIEDĘ!!!
Avatar
Smutny / 5 lipca 2012 o 17:12
0
Jeżeli azoty zostaną sprzedane to cała okolica będzie lepać biedę
Sythos zwolni ponad połowę pracowników i prawdopodobnie będzie odchodził od nawozów na rzecz chemii. Co więcej Cena 2mld ?? ehh sama instalacja na saletrze i RSMie czy grunt pod azotami jest wiecej wart. To co się dzieje to normalnie krew zalewa...poczytajcie sobie wyniki finansowe jakie osiągają azoty w ciagu roku to zobaczycie że sprzedaż za te pieniądze i wogóle sprzedaż jest nie opłacalna. A tym bardziej że jak ruszy odsiarczanie spalin i elektrownia to azoty będą mogły celować w zysk netto na poziomie 1mld.
Ehh przykre jest to że tak usilnie chcą wszystko sprzedać... zaraz po sprzedaży dług publiczny się obniży ale jestem ciekaw skąd wezmą kilka set milionów w następnym roku ... ;/ zaraz skończą im się firmy i fabryki do sprzedawania .
Jeżeli azoty zostaną sprzedane to cała okolica będzie lepać biedę
Sythos zwolni ponad połowę pracowników i prawdopodobnie będzie odchodził od nawozów na rzecz chemii. Co więcej Cena 2mld ?? ehh sama instalacja na saletrze i RSMie czy grunt pod azotami jest wiecej wart. To co się dzieje to normalnie krew zalewa...poczytajcie sobie wyniki finansowe jakie osiągają azoty w ciagu roku to zobaczycie że sprzedaż za te pieniądze i wogóle sprzedaż jest nie opłacalna. A tym bardziej że jak ruszy odsiarczanie spalin i elektrownia to azoty będą mo... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lipca 2012 o 10:09
0
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZMIENI TEŻ TE PARSZYWE LOGO...
[/quote] - - - w CAŁOŚCI POPIERAM - WYPOWIEDŻ CZARODZIEJA - żle się dzieje na zakładach o które teraz NIBY WALCZYMY - P.S. - A RZĄD ZROBI I TAK JAK MU BĘDZIE PASOWAŁO - kadencja się już nie długo kończy a kasy POTRZEBA NA PO-paprańców....
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZM... rozwiń
Avatar
aga / 4 lipca 2012 o 09:15
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Witam,wiem, że nie na temat, ale piszę pracę magisterską o postawach mieszkańców woj. lubelskiego wobec aborcji. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety [/font][/color][color=#009966][font=arial, tahoma, sans-serif][font=Arial, Tahoma, Verdana][size=3][url="http://moje-ankiety.pl/respond-28612.html"]http://moje-ankiety....pond-28612.html[/url][/size][/font][/font][/color][color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] Dziękuję i pozdrawiam[/font][/color]
Avatar
rippin / 4 lipca 2012 o 08:06
0
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZMIENI TEŻ TE PARSZYWE LOGO...
[/quote]
Mnie nie przeszkadza kolesiostwo dopóki inni też mają pracę i godne zarobki. To lepiej napychać kieszenie jednemu prywatnemu właścicielowi, a setki jak nie tysiące ludzi niech idą na bruk i klepią biedę? A te 2 mld, które chce zapłacić Synthos starczy może na 200km autostrad - kropla w morzu, a cała okolica Zakładów podupadnie. Lubelskie i tak jest w tyle pod względem gospodarki, więc powinno się działać na rzecz poprawy sytuacji tego regionu, a nie na odwrót.
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZM... rozwiń
Avatar
CZARODZIEJ / 3 lipca 2012 o 14:15
0
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZMIENI TEŻ TE PARSZYWE LOGO...
Avatar
Błażejewski / 3 lipca 2012 o 12:14
0
nie chce oceniac szansa zwiazkowcow na przejecie firmy, ale inicjatywa jest ciekawa. ale tak jak analizuje sobie to co wyprawia synthos to watpie ze skarb sie zdecyduje na to przejecie. srednio synthos zna sie na nawozach i sprzedanie im takiego zakladu, raczej bedzie ze szkoda dla wszystkich, ja cierpliwie czekam na to co powie skarb panstwa, ale cos mi mowi podskornie, ze beda na nie.
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 15:09
0
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
olo / 12 lipca 2012 o 07:05
0
Synthos chce wziąć Azoty bo ma długi. Pewnie umówili się z Ruskimi, że im odsprzedadzą drożej niż kupili od Tuska, bo Ruskim rząd nie chce sprzedać. Ruskie zapłacą im więcej i ta róznica ceny da im pokrycie swoich długów, a Ruskie w ten sposób wejdą na nasz Rynek. Zresztą Azoty są więcej warte niż Synthos a Synthos chce nas kupić (bo Skarb Państwa ma 50% akcji) - i to jest smutne jeśli się do tego dopuści. Wówczas już jakość polskiej POlityki otwarcie zejdzie na psy... jeśli się firmę wartą o wiele więcej niż te marne 98 srebrników sprzedaje byle komu z długami... jak to ma rokowac na przyszłość? Ktoś tam u Tuska o tym myśli, zastanawia się?

Najlepiej sprzedać byle komu, wziąć kasę, którą rozpieprzy sie w trymiga - a Azoty i rozwój regionu? Co ich to obchodzi...
Synthos chce wziąć Azoty bo ma długi. Pewnie umówili się z Ruskimi, że im odsprzedadzą drożej niż kupili od Tuska, bo Ruskim rząd nie chce sprzedać. Ruskie zapłacą im więcej i ta róznica ceny da im pokrycie swoich długów, a Ruskie w ten sposób wejdą na nasz Rynek. Zresztą Azoty są więcej warte niż Synthos a Synthos chce nas kupić (bo Skarb Państwa ma 50% akcji) - i to jest smutne jeśli się do tego dopuści. Wówczas już jakość polskiej POlityki otwarcie zejdzie na psy... jeśli się firmę wartą o wiele więcej niż te marne 98 srebrników sprzedaje... rozwiń
Avatar
olo / 12 lipca 2012 o 06:59
0
[quote name='Pracownik ZA' timestamp='1341947610' post='647537']
TO PRAWDA NA AZOTACH JEST KUMOTERSTWO!!!CAŁE RODZINKI SĄ PRZYJMOWANE DO PRACY...SYNTHOS TO ZMIENI...WSZYSCY BĘDĄ KLEPAĆ BIEDĘ!!!
[/quote]
Jeśli jesteś pracownikiem ZAP - jak się podpisujesz - to biedy nie klepiesz. Uwierz mi - nie chciałbyś aby Synthos to wziął, albo też wcześniej czy później dojdziesz sam do tego wniosku.
A co do przyjmowania rodzinek - wszędzie tak jest. Synthos też przyjmuje po znajomościach, co ty, nie wiesz jak jest?
Avatar
Pracownik ZA / 10 lipca 2012 o 21:13
0
TO PRAWDA NA AZOTACH JEST KUMOTERSTWO!!!CAŁE RODZINKI SĄ PRZYJMOWANE DO PRACY...SYNTHOS TO ZMIENI...WSZYSCY BĘDĄ KLEPAĆ BIEDĘ!!!
Avatar
Smutny / 5 lipca 2012 o 17:12
0
Jeżeli azoty zostaną sprzedane to cała okolica będzie lepać biedę
Sythos zwolni ponad połowę pracowników i prawdopodobnie będzie odchodził od nawozów na rzecz chemii. Co więcej Cena 2mld ?? ehh sama instalacja na saletrze i RSMie czy grunt pod azotami jest wiecej wart. To co się dzieje to normalnie krew zalewa...poczytajcie sobie wyniki finansowe jakie osiągają azoty w ciagu roku to zobaczycie że sprzedaż za te pieniądze i wogóle sprzedaż jest nie opłacalna. A tym bardziej że jak ruszy odsiarczanie spalin i elektrownia to azoty będą mogły celować w zysk netto na poziomie 1mld.
Ehh przykre jest to że tak usilnie chcą wszystko sprzedać... zaraz po sprzedaży dług publiczny się obniży ale jestem ciekaw skąd wezmą kilka set milionów w następnym roku ... ;/ zaraz skończą im się firmy i fabryki do sprzedawania .
Jeżeli azoty zostaną sprzedane to cała okolica będzie lepać biedę
Sythos zwolni ponad połowę pracowników i prawdopodobnie będzie odchodził od nawozów na rzecz chemii. Co więcej Cena 2mld ?? ehh sama instalacja na saletrze i RSMie czy grunt pod azotami jest wiecej wart. To co się dzieje to normalnie krew zalewa...poczytajcie sobie wyniki finansowe jakie osiągają azoty w ciagu roku to zobaczycie że sprzedaż za te pieniądze i wogóle sprzedaż jest nie opłacalna. A tym bardziej że jak ruszy odsiarczanie spalin i elektrownia to azoty będą mo... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lipca 2012 o 10:09
0
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZMIENI TEŻ TE PARSZYWE LOGO...
[/quote] - - - w CAŁOŚCI POPIERAM - WYPOWIEDŻ CZARODZIEJA - żle się dzieje na zakładach o które teraz NIBY WALCZYMY - P.S. - A RZĄD ZROBI I TAK JAK MU BĘDZIE PASOWAŁO - kadencja się już nie długo kończy a kasy POTRZEBA NA PO-paprańców....
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZM... rozwiń
Avatar
aga / 4 lipca 2012 o 09:15
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Witam,wiem, że nie na temat, ale piszę pracę magisterską o postawach mieszkańców woj. lubelskiego wobec aborcji. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety [/font][/color][color=#009966][font=arial, tahoma, sans-serif][font=Arial, Tahoma, Verdana][size=3][url="http://moje-ankiety.pl/respond-28612.html"]http://moje-ankiety....pond-28612.html[/url][/size][/font][/font][/color][color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] Dziękuję i pozdrawiam[/font][/color]
Avatar
rippin / 4 lipca 2012 o 08:06
0
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZMIENI TEŻ TE PARSZYWE LOGO...
[/quote]
Mnie nie przeszkadza kolesiostwo dopóki inni też mają pracę i godne zarobki. To lepiej napychać kieszenie jednemu prywatnemu właścicielowi, a setki jak nie tysiące ludzi niech idą na bruk i klepią biedę? A te 2 mld, które chce zapłacić Synthos starczy może na 200km autostrad - kropla w morzu, a cała okolica Zakładów podupadnie. Lubelskie i tak jest w tyle pod względem gospodarki, więc powinno się działać na rzecz poprawy sytuacji tego regionu, a nie na odwrót.
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZM... rozwiń
Avatar
CZARODZIEJ / 3 lipca 2012 o 14:15
0
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZMIENI TEŻ TE PARSZYWE LOGO...
Avatar
Błażejewski / 3 lipca 2012 o 12:14
0
nie chce oceniac szansa zwiazkowcow na przejecie firmy, ale inicjatywa jest ciekawa. ale tak jak analizuje sobie to co wyprawia synthos to watpie ze skarb sie zdecyduje na to przejecie. srednio synthos zna sie na nawozach i sprzedanie im takiego zakladu, raczej bedzie ze szkoda dla wszystkich, ja cierpliwie czekam na to co powie skarb panstwa, ale cos mi mowi podskornie, ze beda na nie.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 78 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!