Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

2 lipca 2012 r.
18:06
Edytuj ten wpis

Pracownicy chcą kupić akcje Zakładów Azotowych Puławy

Autor: Zdjęcie autora greg
0 15 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Po kilku dniach od wezwania publicznego na sprzedaż akcji Zakładów Azotowych „Puławy” przez firmę Synthos, odpowiedzieli pracownicy. Spółka pracownicza Chemia-Puławy złożyła kontrofertę na zakup wszystkich akcji należących do Skarbu Państwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Synthos ogłosił, że chce skupić akcje puławskich Azotów. Zapisy będą przyjmowane od 9 lipca do 7 sierpnia 2012 r. Przez pierwszych 11 dni spółka Synthos zapłaci za każdą akcję 102,5 zł. Później – do końca trwania wezwania – 98,77 zł. Związki twierdzą, że propozycja Synthosu nie odzwierciedla wartości firmy.

Według kontroferty związkowców, oferowana cena za akcje przewyższać będzie 105 zł. Ostateczna wartość zostanie określona po uzgodnieniu sposobu płatności oraz ogłoszeniu wyników finansowych za miniony rok.

Związkowcy powołali również Społeczny Komitet Obrony Zakładów Azotowych Puławy. – Celem jest obrona zakładów przed próbą sprzedaży Grupie Synthos SA – informują związkowcy, którzy rozpoczęli zbiórkę podpisów pod petycją do premiera. – W ciągu jednego dnia zebraliśmy kilkaset podpisów – twierdzi Sławomir Wręga, członek komitetu.

Oficjalne stanowisko Ministerstwa Skarbu Państwa w sprawie prywatyzacji Zakładów Azotowych będzie znane 20 lipca. Z kolei 6 lipca poznamy stanowisko zarządu „Puław”.

W czwartek zarząd Synthosu chciał rozmawiać ze związkowcami o swoich planach. Z sześciu organizacji związkowych działających w Zakładach Azotowych „Puławy” na spotkanie przybyli jedynie przedstawiciele Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 r. o 15:09
0
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
olo / 12 lipca 2012 r. o 07:05
0
Synthos chce wziąć Azoty bo ma długi. Pewnie umówili się z Ruskimi, że im odsprzedadzą drożej niż kupili od Tuska, bo Ruskim rząd nie chce sprzedać. Ruskie zapłacą im więcej i ta róznica ceny da im pokrycie swoich długów, a Ruskie w ten sposób wejdą na nasz Rynek. Zresztą Azoty są więcej warte niż Synthos a Synthos chce nas kupić (bo Skarb Państwa ma 50% akcji) - i to jest smutne jeśli się do tego dopuści. Wówczas już jakość polskiej POlityki otwarcie zejdzie na psy... jeśli się firmę wartą o wiele więcej niż te marne 98 srebrników sprzedaje byle komu z długami... jak to ma rokowac na przyszłość? Ktoś tam u Tuska o tym myśli, zastanawia się?

Najlepiej sprzedać byle komu, wziąć kasę, którą rozpieprzy sie w trymiga - a Azoty i rozwój regionu? Co ich to obchodzi...
Synthos chce wziąć Azoty bo ma długi. Pewnie umówili się z Ruskimi, że im odsprzedadzą drożej niż kupili od Tuska, bo Ruskim rząd nie chce sprzedać. Ruskie zapłacą im więcej i ta róznica ceny da im pokrycie swoich długów, a Ruskie w ten sposób wejdą na nasz Rynek. Zresztą Azoty są więcej warte niż Synthos a Synthos chce nas kupić (bo Skarb Państwa ma 50% akcji) - i to jest smutne jeśli się do tego dopuści. Wówczas już jakość polskiej POlityki otwarcie zejdzie na psy... jeśli się firmę wartą o wiele więcej niż te marne 98 srebrników sprzedaje... rozwiń
Avatar
olo / 12 lipca 2012 r. o 06:59
0
[quote name='Pracownik ZA' timestamp='1341947610' post='647537']
TO PRAWDA NA AZOTACH JEST KUMOTERSTWO!!!CAŁE RODZINKI SĄ PRZYJMOWANE DO PRACY...SYNTHOS TO ZMIENI...WSZYSCY BĘDĄ KLEPAĆ BIEDĘ!!!
[/quote]
Jeśli jesteś pracownikiem ZAP - jak się podpisujesz - to biedy nie klepiesz. Uwierz mi - nie chciałbyś aby Synthos to wziął, albo też wcześniej czy później dojdziesz sam do tego wniosku.
A co do przyjmowania rodzinek - wszędzie tak jest. Synthos też przyjmuje po znajomościach, co ty, nie wiesz jak jest?
Avatar
Pracownik ZA / 10 lipca 2012 r. o 21:13
0
TO PRAWDA NA AZOTACH JEST KUMOTERSTWO!!!CAŁE RODZINKI SĄ PRZYJMOWANE DO PRACY...SYNTHOS TO ZMIENI...WSZYSCY BĘDĄ KLEPAĆ BIEDĘ!!!
Avatar
Smutny / 5 lipca 2012 r. o 17:12
0
Jeżeli azoty zostaną sprzedane to cała okolica będzie lepać biedę
Sythos zwolni ponad połowę pracowników i prawdopodobnie będzie odchodził od nawozów na rzecz chemii. Co więcej Cena 2mld ?? ehh sama instalacja na saletrze i RSMie czy grunt pod azotami jest wiecej wart. To co się dzieje to normalnie krew zalewa...poczytajcie sobie wyniki finansowe jakie osiągają azoty w ciagu roku to zobaczycie że sprzedaż za te pieniądze i wogóle sprzedaż jest nie opłacalna. A tym bardziej że jak ruszy odsiarczanie spalin i elektrownia to azoty będą mogły celować w zysk netto na poziomie 1mld.
Ehh przykre jest to że tak usilnie chcą wszystko sprzedać... zaraz po sprzedaży dług publiczny się obniży ale jestem ciekaw skąd wezmą kilka set milionów w następnym roku ... ;/ zaraz skończą im się firmy i fabryki do sprzedawania .
Jeżeli azoty zostaną sprzedane to cała okolica będzie lepać biedę
Sythos zwolni ponad połowę pracowników i prawdopodobnie będzie odchodził od nawozów na rzecz chemii. Co więcej Cena 2mld ?? ehh sama instalacja na saletrze i RSMie czy grunt pod azotami jest wiecej wart. To co się dzieje to normalnie krew zalewa...poczytajcie sobie wyniki finansowe jakie osiągają azoty w ciagu roku to zobaczycie że sprzedaż za te pieniądze i wogóle sprzedaż jest nie opłacalna. A tym bardziej że jak ruszy odsiarczanie spalin i elektrownia to azoty będą mo... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lipca 2012 r. o 10:09
0
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZMIENI TEŻ TE PARSZYWE LOGO...
[/quote] - - - w CAŁOŚCI POPIERAM - WYPOWIEDŻ CZARODZIEJA - żle się dzieje na zakładach o które teraz NIBY WALCZYMY - P.S. - A RZĄD ZROBI I TAK JAK MU BĘDZIE PASOWAŁO - kadencja się już nie długo kończy a kasy POTRZEBA NA PO-paprańców....
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZM... rozwiń
Avatar
aga / 4 lipca 2012 r. o 09:15
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Witam,wiem, że nie na temat, ale piszę pracę magisterską o postawach mieszkańców woj. lubelskiego wobec aborcji. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety [/font][/color][color=#009966][font=arial, tahoma, sans-serif][font=Arial, Tahoma, Verdana][size=3][url="http://moje-ankiety.pl/respond-28612.html"]http://moje-ankiety....pond-28612.html[/url][/size][/font][/font][/color][color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] Dziękuję i pozdrawiam[/font][/color]
Avatar
rippin / 4 lipca 2012 r. o 08:06
0
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZMIENI TEŻ TE PARSZYWE LOGO...
[/quote]
Mnie nie przeszkadza kolesiostwo dopóki inni też mają pracę i godne zarobki. To lepiej napychać kieszenie jednemu prywatnemu właścicielowi, a setki jak nie tysiące ludzi niech idą na bruk i klepią biedę? A te 2 mld, które chce zapłacić Synthos starczy może na 200km autostrad - kropla w morzu, a cała okolica Zakładów podupadnie. Lubelskie i tak jest w tyle pod względem gospodarki, więc powinno się działać na rzecz poprawy sytuacji tego regionu, a nie na odwrót.
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZM... rozwiń
Avatar
CZARODZIEJ / 3 lipca 2012 r. o 14:15
0
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZMIENI TEŻ TE PARSZYWE LOGO...
Avatar
Błażejewski / 3 lipca 2012 r. o 12:14
0
nie chce oceniac szansa zwiazkowcow na przejecie firmy, ale inicjatywa jest ciekawa. ale tak jak analizuje sobie to co wyprawia synthos to watpie ze skarb sie zdecyduje na to przejecie. srednio synthos zna sie na nawozach i sprzedanie im takiego zakladu, raczej bedzie ze szkoda dla wszystkich, ja cierpliwie czekam na to co powie skarb panstwa, ale cos mi mowi podskornie, ze beda na nie.
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 r. o 15:09
0
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
olo / 12 lipca 2012 r. o 07:05
0
Synthos chce wziąć Azoty bo ma długi. Pewnie umówili się z Ruskimi, że im odsprzedadzą drożej niż kupili od Tuska, bo Ruskim rząd nie chce sprzedać. Ruskie zapłacą im więcej i ta róznica ceny da im pokrycie swoich długów, a Ruskie w ten sposób wejdą na nasz Rynek. Zresztą Azoty są więcej warte niż Synthos a Synthos chce nas kupić (bo Skarb Państwa ma 50% akcji) - i to jest smutne jeśli się do tego dopuści. Wówczas już jakość polskiej POlityki otwarcie zejdzie na psy... jeśli się firmę wartą o wiele więcej niż te marne 98 srebrników sprzedaje byle komu z długami... jak to ma rokowac na przyszłość? Ktoś tam u Tuska o tym myśli, zastanawia się?

Najlepiej sprzedać byle komu, wziąć kasę, którą rozpieprzy sie w trymiga - a Azoty i rozwój regionu? Co ich to obchodzi...
Synthos chce wziąć Azoty bo ma długi. Pewnie umówili się z Ruskimi, że im odsprzedadzą drożej niż kupili od Tuska, bo Ruskim rząd nie chce sprzedać. Ruskie zapłacą im więcej i ta róznica ceny da im pokrycie swoich długów, a Ruskie w ten sposób wejdą na nasz Rynek. Zresztą Azoty są więcej warte niż Synthos a Synthos chce nas kupić (bo Skarb Państwa ma 50% akcji) - i to jest smutne jeśli się do tego dopuści. Wówczas już jakość polskiej POlityki otwarcie zejdzie na psy... jeśli się firmę wartą o wiele więcej niż te marne 98 srebrników sprzedaje... rozwiń
Avatar
olo / 12 lipca 2012 r. o 06:59
0
[quote name='Pracownik ZA' timestamp='1341947610' post='647537']
TO PRAWDA NA AZOTACH JEST KUMOTERSTWO!!!CAŁE RODZINKI SĄ PRZYJMOWANE DO PRACY...SYNTHOS TO ZMIENI...WSZYSCY BĘDĄ KLEPAĆ BIEDĘ!!!
[/quote]
Jeśli jesteś pracownikiem ZAP - jak się podpisujesz - to biedy nie klepiesz. Uwierz mi - nie chciałbyś aby Synthos to wziął, albo też wcześniej czy później dojdziesz sam do tego wniosku.
A co do przyjmowania rodzinek - wszędzie tak jest. Synthos też przyjmuje po znajomościach, co ty, nie wiesz jak jest?
Avatar
Pracownik ZA / 10 lipca 2012 r. o 21:13
0
TO PRAWDA NA AZOTACH JEST KUMOTERSTWO!!!CAŁE RODZINKI SĄ PRZYJMOWANE DO PRACY...SYNTHOS TO ZMIENI...WSZYSCY BĘDĄ KLEPAĆ BIEDĘ!!!
Avatar
Smutny / 5 lipca 2012 r. o 17:12
0
Jeżeli azoty zostaną sprzedane to cała okolica będzie lepać biedę
Sythos zwolni ponad połowę pracowników i prawdopodobnie będzie odchodził od nawozów na rzecz chemii. Co więcej Cena 2mld ?? ehh sama instalacja na saletrze i RSMie czy grunt pod azotami jest wiecej wart. To co się dzieje to normalnie krew zalewa...poczytajcie sobie wyniki finansowe jakie osiągają azoty w ciagu roku to zobaczycie że sprzedaż za te pieniądze i wogóle sprzedaż jest nie opłacalna. A tym bardziej że jak ruszy odsiarczanie spalin i elektrownia to azoty będą mogły celować w zysk netto na poziomie 1mld.
Ehh przykre jest to że tak usilnie chcą wszystko sprzedać... zaraz po sprzedaży dług publiczny się obniży ale jestem ciekaw skąd wezmą kilka set milionów w następnym roku ... ;/ zaraz skończą im się firmy i fabryki do sprzedawania .
Jeżeli azoty zostaną sprzedane to cała okolica będzie lepać biedę
Sythos zwolni ponad połowę pracowników i prawdopodobnie będzie odchodził od nawozów na rzecz chemii. Co więcej Cena 2mld ?? ehh sama instalacja na saletrze i RSMie czy grunt pod azotami jest wiecej wart. To co się dzieje to normalnie krew zalewa...poczytajcie sobie wyniki finansowe jakie osiągają azoty w ciagu roku to zobaczycie że sprzedaż za te pieniądze i wogóle sprzedaż jest nie opłacalna. A tym bardziej że jak ruszy odsiarczanie spalin i elektrownia to azoty będą mo... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lipca 2012 r. o 10:09
0
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZMIENI TEŻ TE PARSZYWE LOGO...
[/quote] - - - w CAŁOŚCI POPIERAM - WYPOWIEDŻ CZARODZIEJA - żle się dzieje na zakładach o które teraz NIBY WALCZYMY - P.S. - A RZĄD ZROBI I TAK JAK MU BĘDZIE PASOWAŁO - kadencja się już nie długo kończy a kasy POTRZEBA NA PO-paprańców....
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZM... rozwiń
Avatar
aga / 4 lipca 2012 r. o 09:15
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Witam,wiem, że nie na temat, ale piszę pracę magisterską o postawach mieszkańców woj. lubelskiego wobec aborcji. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety [/font][/color][color=#009966][font=arial, tahoma, sans-serif][font=Arial, Tahoma, Verdana][size=3][url="http://moje-ankiety.pl/respond-28612.html"]http://moje-ankiety....pond-28612.html[/url][/size][/font][/font][/color][color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] Dziękuję i pozdrawiam[/font][/color]
Avatar
rippin / 4 lipca 2012 r. o 08:06
0
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZMIENI TEŻ TE PARSZYWE LOGO...
[/quote]
Mnie nie przeszkadza kolesiostwo dopóki inni też mają pracę i godne zarobki. To lepiej napychać kieszenie jednemu prywatnemu właścicielowi, a setki jak nie tysiące ludzi niech idą na bruk i klepią biedę? A te 2 mld, które chce zapłacić Synthos starczy może na 200km autostrad - kropla w morzu, a cała okolica Zakładów podupadnie. Lubelskie i tak jest w tyle pod względem gospodarki, więc powinno się działać na rzecz poprawy sytuacji tego regionu, a nie na odwrót.
[quote name='CZARODZIEJ' timestamp='1341317718' post='645277']
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZM... rozwiń
Avatar
CZARODZIEJ / 3 lipca 2012 r. o 14:15
0
- i BARDZO DORZE BY SIĘ STAŁO - SKOŃCZYŁO BY SIĘ KOLESIOSTWO FRAJERSTFO KUMOTERSTWO I WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI TEGO ZAKŁADU...PO PIERWSZE PRACUJE ZA DUŻO LUDZI NA FIKCYJNYCH ETATACH I TO NIE ZA MAŁE PIENIĄDZE - NA STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE USTAWIA SIĘ NIEREFORMOWALNYCH SWOICH KOLEGÓW KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ - ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE....A MOŻE TERAZ KTOŚ ZROBI W TYM BAGNIE PORZĄDEK - I STAŁO BY SIĘ BARDZO DOBRZE - POWODZENIA .... Synthos S.A.MOŻE ZMIENI TEŻ TE PARSZYWE LOGO...
Avatar
Błażejewski / 3 lipca 2012 r. o 12:14
0
nie chce oceniac szansa zwiazkowcow na przejecie firmy, ale inicjatywa jest ciekawa. ale tak jak analizuje sobie to co wyprawia synthos to watpie ze skarb sie zdecyduje na to przejecie. srednio synthos zna sie na nawozach i sprzedanie im takiego zakladu, raczej bedzie ze szkoda dla wszystkich, ja cierpliwie czekam na to co powie skarb panstwa, ale cos mi mowi podskornie, ze beda na nie.