Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

18 grudnia 2014 r.
9:39
Edytuj ten wpis

Puławy mają nowego wiceprezydenta z PiS. Kocoń już z nominacją

Autor: Zdjęcie autora rs
0 14 A A

Od wtorku Puławy mają nowego wiceprezydenta. Tak jak wcześniej pisaliśmy został nim Tadeusz Kocoń (PiS). Ze stanowiskiem pożegnał się Grzegorz Nakonieczny (PO).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po ostatnich wyborach samorządowych w Puławach, gdzie znakomity wynik osiągnęło Prawo i Sprawiedliwość stało się jasne, że zmiany będą dotyczyć nie tylko składu rady miasta, ale także stanowiska wiceprezydenta.

Po rozmowach koalicyjnych między Porozumieniem Samorządowym Prawicy Puławskiej i PiS, obie strony ustaliły, że ze stanowiskiem wiceprezydenta będzie musiał pożegnać się Grzegorz Nakonieczny (PO), szef lokalnych struktur tej partii. Na jego miejsce PiS zaproponował byłego wójta gminy Janowiec, Tadeusza Koconia, a prezydent Janusz Grobel wyraził na to zgodę.

Do otrzymania nominacji nowy wiceprezydent musiał jednak trochę poczekać. Ostatecznie swoją pracę rozpoczął we wtorek 16 grudnia, dwa dni przed ostatnią w tym roku sesją rady miasta. Obecnie trwa ustalanie zakresu obowiązków, jakie obejmie nowy zastępca prezydenta. Prawdopodobnie będą one zbliżone do tych, które miał jego poprzednik.

Na czwartkowej sesji Rady Miasta Puławy Janusz Grobel ma przedstawić swojego nowego zastępcę.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 19 grudnia 2014 r. o 07:48

Groblowi już chyba nie zależy, ostatnia kandencja, Kocoń czy inny, co za różnica. 

Avatar
gość / 19 grudnia 2014 r. o 07:46

Nakoniecznych już dawno trzeba było pogonić z Puław. A Kocoń super facet, choć zbyt uczciwy jak na politykę.

PĘKAM ZE ŚMIECHU jak czytam "zbyt uczciwy na politykę". Taka łatka bardzo mu pasuje, ale niempletnie mija się z rzeczywistością. Już zaprowadzanie nepotyzmu nie jest uczciwe wobec wyborców, a z tego był znany w Janowcu. O innych sprawach nie wspomnę. Jak można mylić uczciwość z nieudolnością? Niepojęte.

Avatar
Gość / 18 grudnia 2014 r. o 21:21

Nakoniecznych już dawno trzeba było pogonić z Puław. A Kocoń super facet, choć zbyt uczciwy jak na politykę.

Więc pewnie dlatego że taki super to dostał dwie czerwone kartki w Janowcu i jedną w Puławach, pierwszą w referendum, drugą za swoją kandydatkę na wójta p. Cieloch w ostatnich wyborach i trzecią za kandydowanie na radnego powiatowego.

Są w Pisie jeszcze normalni i wykształcenie ludzie, dlaczego się na nich nie stawia tylko na takie wynalazki ?

Więc pewnie dlatego że taki super to dostał dwie czerwone kartki w Janowcu i jedną w Puławach, pierwszą w referendum, drugą za swoją kandydatkę na wójta p. Cieloch w ostatnich wyborach i trzecią za kandydowanie na radnego powiatowego.

Są w Pisie jeszcze normalni i wykształcenie ludzie, dlaczego się na nich nie stawia tylko na takie wynalazki ?

rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2014 r. o 20:09

Porażka Ministra Karpińskiego w Puławach na całej linii, właśnie jego człowiek został odstrzelony.

Nakoniecznych już dawno trzeba było pogonić z Puław. A Kocoń super facet, choć zbyt uczciwy jak na politykę.

Avatar
Zibi / 18 grudnia 2014 r. o 19:11

Porażka Ministra Karpińskiego w Puławach na całej linii, właśnie jego człowiek został odstrzelony.

Avatar
hehehe / 18 grudnia 2014 r. o 18:15

To jakaś farsa chyba jest,ja nie mogę,k..wa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
mieszkaniec / 18 grudnia 2014 r. o 17:02

Nóż w kieszeni sie otwiera.

Ale ja jako wyborca PiS zapamiętam to sobie. 

Więcej na nich nie zagłosuje, Sadurska własnie strzeliła w kolano lokalnym działaczom PiSu podrzucając im zgniłe jajo w osobie Koconia. 

To SAdurska nawet jest władna wybierać w Puławach wiceprezydenta czy to rada miasta z prezydentem go wybiera?

Avatar
ortografia / 18 grudnia 2014 r. o 17:00

Otóż to bardzo dobry wybór bo p. Kocoń to uczciwy człowiek dlatego został wychuśtany ze stanowiska w janowcu gdzie wszyscy się zmówili przeciwko niemu, mam nadzieję że będzie dobrze spełniał swoje obowiązki.

Wyhuśtany od huśtawki pochodzi.

Avatar
wao / 18 grudnia 2014 r. o 16:58

To jakaś kpina

Avatar
koti / 18 grudnia 2014 r. o 12:01

Nóż w kieszeni sie otwiera.

Ale ja jako wyborca PiS zapamiętam to sobie. 

Więcej na nich nie zagłosuje, Sadurska własnie strzeliła w kolano lokalnym działaczom PiSu podrzucając im zgniłe jajo w osobie Koconia. 

Avatar
gość / 19 grudnia 2014 r. o 07:48

Groblowi już chyba nie zależy, ostatnia kandencja, Kocoń czy inny, co za różnica. 

Avatar
gość / 19 grudnia 2014 r. o 07:46

Nakoniecznych już dawno trzeba było pogonić z Puław. A Kocoń super facet, choć zbyt uczciwy jak na politykę.

PĘKAM ZE ŚMIECHU jak czytam "zbyt uczciwy na politykę". Taka łatka bardzo mu pasuje, ale niempletnie mija się z rzeczywistością. Już zaprowadzanie nepotyzmu nie jest uczciwe wobec wyborców, a z tego był znany w Janowcu. O innych sprawach nie wspomnę. Jak można mylić uczciwość z nieudolnością? Niepojęte.

Avatar
Gość / 18 grudnia 2014 r. o 21:21

Nakoniecznych już dawno trzeba było pogonić z Puław. A Kocoń super facet, choć zbyt uczciwy jak na politykę.

Więc pewnie dlatego że taki super to dostał dwie czerwone kartki w Janowcu i jedną w Puławach, pierwszą w referendum, drugą za swoją kandydatkę na wójta p. Cieloch w ostatnich wyborach i trzecią za kandydowanie na radnego powiatowego.

Są w Pisie jeszcze normalni i wykształcenie ludzie, dlaczego się na nich nie stawia tylko na takie wynalazki ?

Więc pewnie dlatego że taki super to dostał dwie czerwone kartki w Janowcu i jedną w Puławach, pierwszą w referendum, drugą za swoją kandydatkę na wójta p. Cieloch w ostatnich wyborach i trzecią za kandydowanie na radnego powiatowego.

Są w Pisie jeszcze normalni i wykształcenie ludzie, dlaczego się na nich nie stawia tylko na takie wynalazki ?

rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2014 r. o 20:09

Porażka Ministra Karpińskiego w Puławach na całej linii, właśnie jego człowiek został odstrzelony.

Nakoniecznych już dawno trzeba było pogonić z Puław. A Kocoń super facet, choć zbyt uczciwy jak na politykę.

Avatar
Zibi / 18 grudnia 2014 r. o 19:11

Porażka Ministra Karpińskiego w Puławach na całej linii, właśnie jego człowiek został odstrzelony.

Avatar
hehehe / 18 grudnia 2014 r. o 18:15

To jakaś farsa chyba jest,ja nie mogę,k..wa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
mieszkaniec / 18 grudnia 2014 r. o 17:02

Nóż w kieszeni sie otwiera.

Ale ja jako wyborca PiS zapamiętam to sobie. 

Więcej na nich nie zagłosuje, Sadurska własnie strzeliła w kolano lokalnym działaczom PiSu podrzucając im zgniłe jajo w osobie Koconia. 

To SAdurska nawet jest władna wybierać w Puławach wiceprezydenta czy to rada miasta z prezydentem go wybiera?

Avatar
ortografia / 18 grudnia 2014 r. o 17:00

Otóż to bardzo dobry wybór bo p. Kocoń to uczciwy człowiek dlatego został wychuśtany ze stanowiska w janowcu gdzie wszyscy się zmówili przeciwko niemu, mam nadzieję że będzie dobrze spełniał swoje obowiązki.

Wyhuśtany od huśtawki pochodzi.

Avatar
wao / 18 grudnia 2014 r. o 16:58

To jakaś kpina

Avatar
koti / 18 grudnia 2014 r. o 12:01

Nóż w kieszeni sie otwiera.

Ale ja jako wyborca PiS zapamiętam to sobie. 

Więcej na nich nie zagłosuje, Sadurska własnie strzeliła w kolano lokalnym działaczom PiSu podrzucając im zgniłe jajo w osobie Koconia.