Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

21 marca 2012 r.
19:03
Edytuj ten wpis

Tłumy na targach pracy i edukacji w Puławach (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (mawi)
0 10 A A
Zwiedzający mieli okazję zobaczyć też pokaz fryzur.  (Marek Wieczerzak)
Zwiedzający mieli okazję zobaczyć też pokaz fryzur. (Marek Wieczerzak)

Ok. 7 tysięcy osób wzięło w środę udział w zorganizowanych po raz ósmy w Puławach targach pracy i edukacji. Swoje oferty prezentowało blisko 70 firm, instytucji i szkół z terenu powiatu puławskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Po raz kolejny okazało się, że połączenie pracy i edukacji sprawdza się znakomicie. Zainteresowanie tegorocznymi targami było podobne jak w ubiegłym roku. W sumie odwiedziło nas około 7 tysięcy osób – mówi Krzysztof Gumieniak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Puławach.

W hali MOSiR można było zapoznać się z ofertami pracy zarówno w małych, rodzinnych firmach, jak i w gigantach takich jak: Kredyt Bank, Leroy Merlin, Tesco czy McDonald's. Poszukiwały one doradcy klienta, doradcy handlowego, kierownika stoiska, sprzedawcy-kasjera i pracownika produkcyjnego.

Na targach nie mogło też zabraknąć lidera polskiego przemysłu nawozowo-chemicznego – Zakładów Azotowych "Puławy”. Ale firma nie miała dla zwiedzających żadnych ofert pracy, skupiła się jedynie na prezentacji.

Za to np. Hotel Villa Bohema chciał zatrudnić recepcjonistę, kelnera, kucharza, konserwatora i masażystę. Recepcjonisty i kucharza szukała też firma Auto Pikul, a oprócz tego miała oferty pracy m.in. dla menadżera hotelu, mechanika, agenta ubezpieczeniowego i elektryka samochodowego.

Najciekawsze i najbardziej oblegane stoiska miały jednak szkoły.

– Kończę właśnie gimnazjum i przyszłam rozejrzeć się za jakąś szkołą średnią, gdzie mogłabym kontynuować naukę – tłumaczy Natalia, uczennica Gimnazjum nr 1 w Puławach.

W dobrej frekwencji pomógł tu pierwszy dzień wiosny, bo uczniowie zamiast siedzieć w szkole woleli przyjść na targi.

Zwiedzający mieli okazję nie tylko poszukać ciekawych ofert i porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami, ale również zobaczyć pokaz fryzur i nauczyć się ratować ludzkie życie.

Organizatorem targów był Powiatowy Urząd Pracy w Puławach. Patronat honorowy sprawowali starosta puławski i prezydent Puław.

Dziennik Wschodni był jednym z patronów medialnych imprezy.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
paula / 30 maja 2012 o 16:11
0
Tak a urząd pracy tak się stara w znalezieniu pracy, na przodzie osoby wykształcone a reszta nawet nie ma jak na nauke zarobić bo pracy nie ma ;(
Avatar
Gość / 22 marca 2012 o 16:29
0
[quote name='Gość' timestamp='1332399428' post='612994']
Żadne targi,to zwykła POpierdułka.Na belweder,do RYŻEGO,tam jest robota dla was. bu.ha.ha.ha.
[/quote]
Avatar
andrze / 22 marca 2012 o 13:43
0
byłem i widziałem. Zresztą w zeszłym roku też byłem.
Wymuszona uprzejmość przedstawicieli firm były bezcenne. Bo co mogli ludziom zdesperowanym w poszukiwaniu pracy więcej zaoferować.
Stwierdzam że nie warto nawet zawracać sobie głowy takimi targami. Do tego nie trzeba robić targów. Wystarczy tak jak jest czyli: zamieścić ogłoszenia w gazetach i internecie.
Ale po raz kolejny mogłem zaobserwować tłum ludzi i rozczarowanie. Przykre że jest tyle ludzi którzy poszukują pracy.
A chcwalą się w puławskim pośredniaku że stopa bezrobocia jest na poziome 12%
Te danie mam wrażenie że są dalekie od rzeczywistości. Część ludzi poprostu się nie rejestruje, pracuje na czarno lub wyjechałą zgranice.
byłem i widziałem. Zresztą w zeszłym roku też byłem.
Wymuszona uprzejmość przedstawicieli firm były bezcenne. Bo co mogli ludziom zdesperowanym w poszukiwaniu pracy więcej zaoferować.
Stwierdzam że nie warto nawet zawracać sobie głowy takimi targami. Do tego nie trzeba robić targów. Wystarczy tak jak jest czyli: zamieścić ogłoszenia w gazetach i internecie.
Ale po raz kolejny mogłem zaobserwować tłum ludzi i rozczarowanie. Przykre że jest tyle ludzi którzy poszukują pracy.
A chcwalą się w puławskim pośredniaku że ... rozwiń
Avatar
Anet / 22 marca 2012 o 09:03
0
[quote name='puławiak' timestamp='1332370470' post='612964']
Ten pomysł z tymi Targami jest znakomity. Wiem że wiele osób znalazło pracę w ten sposób. To jest chyba najlepsza tego typu impreza w województwie, gratulacje dla puławskiego pośredniaka, oby tak dalej.
[/quote]

Znakomity? Powiem Ci coś.
Są to moje 5 czy nawet 6 targi. I co roku chodzę z myślą że coś się polepszy w życiu.
Na początku byłam z miślą zmiany pracy teraz niestety poszukuję od ponad roku.
Znam ten rynek można powiedzieć jak własną kieszeń gdyż pracy przez kilka lat szukał i szuka mój mąż.
Pomimo skończonych studiów pracuje jako można powiedzieć dozorca i to sezonowo. Można sobie wysyłać cv, chodzić na konkursy i jak nie masz poparcia nie masz prawa bytu.

Pamiętam czasy jak targi były w Domu chemika. Mam dużo znajomych z którymi chodziłąm na te targi, nawet ze szkołą i nie znam NIKOGO podkreślam NIKOGO, kto by się pochwalił pracą z "super targów"
To niestety strata czasu, ale reklama firm wystawiających się i pośredniaka dżwigią handlu.

A i jeszcze jedno. Nie wiem za co gratulujesz puławskiemu pośredniakowi. W statusie mają pomoc bezrobotnym, ale jak widać nadal mało się robi w tej kwestii.
Komu mogła byś pogratulować, a raczej współczuć to ludziom, którzy z nadzieją przyszli na targi
[quote name='puławiak' timestamp='1332370470' post='612964']
Ten pomysł z tymi Targami jest znakomity. Wiem że wiele osób znalazło pracę w ten sposób. To jest chyba najlepsza tego typu impreza w województwie, gratulacje dla puławskiego pośredniaka, oby tak dalej.
[/quote]

Znakomity? Powiem Ci coś.
Są to moje 5 czy nawet 6 targi. I co roku chodzę z myślą że coś się polepszy w życiu.
Na początku byłam z miślą zmiany pracy teraz niestety poszukuję od ponad roku.
Znam ten ryne... rozwiń
Avatar
Gość / 22 marca 2012 o 07:57
0
Żadne targi,to zwykła POpierdułka.Na belweder,do RYŻEGO,tam jest robota dla was. bu.ha.ha.ha.
Avatar
kokos / 22 marca 2012 o 06:19
0
[quote name='Anet' timestamp='1332359875' post='612906']
W tym roku mniej ofert i właściwie podobne jak co roku. Dla ludzi po studiach raczej nic nie można było znaleźć. Faktycznie było trochę ofert z branży gastro i budowlanej bo się sezon zbliża. A po sezonie szukaj wiatru w polu
[/quote]
To prawda. W dzisiejszych czasach preważnie szukają ludzi na sezon bądź na wykonanie określonych prac. Każdy by chciał pracować na stałe... wiadomo. Zresztą nagminne jest podpisywanie Umów nie na okres stały tylko na czas określony. Na pewno nie daje to stabilności i spokoju pracownikom. Takie czasy...
[quote name='Anet' timestamp='1332359875' post='612906']
W tym roku mniej ofert i właściwie podobne jak co roku. Dla ludzi po studiach raczej nic nie można było znaleźć. Faktycznie było trochę ofert z branży gastro i budowlanej bo się sezon zbliża. A po sezonie szukaj wiatru w polu
[/quote]
To prawda. W dzisiejszych czasach preważnie szukają ludzi na sezon bądź na wykonanie określonych prac. Każdy by chciał pracować na stałe... wiadomo. Zresztą nagminne jest podpisywanie Umów nie na okres stały tylk... rozwiń
Avatar
olo / 22 marca 2012 o 06:13
0
No i gdzie te zdjęcia. Jedno widzę...
Avatar
:( / 22 marca 2012 o 00:17
0
A gdzie te zdjęcia?
Avatar
puławiak / 21 marca 2012 o 23:54
0
Ten pomysł z tymi Targami jest znakomity. Wiem że wiele osób znalazło pracę w ten sposób. To jest chyba najlepsza tego typu impreza w województwie, gratulacje dla puławskiego pośredniaka, oby tak dalej.
Avatar
Anet / 21 marca 2012 o 20:57
0
Zastanawia mnie idea "targów pracy".
Czy faktycznie mają za zadanie pomóc bezrobotnym czy lansować firmy a przede wszystkim puławski urząd pracy.
Wystarczyło by tak jak jest od lat ogłaszać w gazetach i na stronach www.
Co roku odnoszę wrażenie, że ludzie zjechali z całego powiatu z nadzieją, że może tym razem znajdą pracę.
Zapewne teraz oczekują na telefon od pracodawcy. Jakie będzie ich źdźiwienie jak z dnia na dzień będą sobie zdawać sprawę, że nikt jednak nie zadzwoni. Normalna sprawa.

W tym roku mniej ofert i właściwie podobne jak co roku. Dla ludzi po studiach raczej nic nie można było znaleźć. Faktycznie było trochę ofert z branży gastro i budowlanej bo się sezon zbliża. A po sezonie szukaj wiatru w polu
Zastanawia mnie idea "targów pracy".
Czy faktycznie mają za zadanie pomóc bezrobotnym czy lansować firmy a przede wszystkim puławski urząd pracy.
Wystarczyło by tak jak jest od lat ogłaszać w gazetach i na stronach www.
Co roku odnoszę wrażenie, że ludzie zjechali z całego powiatu z nadzieją, że może tym razem znajdą pracę.
Zapewne teraz oczekują na telefon od pracodawcy. Jakie będzie ich źdźiwienie jak z dnia na dzień będą sobie zdawać sprawę, że nikt jednak nie zadzwoni. Normalna sprawa.

W ... rozwiń
Avatar
paula / 30 maja 2012 o 16:11
0
Tak a urząd pracy tak się stara w znalezieniu pracy, na przodzie osoby wykształcone a reszta nawet nie ma jak na nauke zarobić bo pracy nie ma ;(
Avatar
Gość / 22 marca 2012 o 16:29
0
[quote name='Gość' timestamp='1332399428' post='612994']
Żadne targi,to zwykła POpierdułka.Na belweder,do RYŻEGO,tam jest robota dla was. bu.ha.ha.ha.
[/quote]
Avatar
andrze / 22 marca 2012 o 13:43
0
byłem i widziałem. Zresztą w zeszłym roku też byłem.
Wymuszona uprzejmość przedstawicieli firm były bezcenne. Bo co mogli ludziom zdesperowanym w poszukiwaniu pracy więcej zaoferować.
Stwierdzam że nie warto nawet zawracać sobie głowy takimi targami. Do tego nie trzeba robić targów. Wystarczy tak jak jest czyli: zamieścić ogłoszenia w gazetach i internecie.
Ale po raz kolejny mogłem zaobserwować tłum ludzi i rozczarowanie. Przykre że jest tyle ludzi którzy poszukują pracy.
A chcwalą się w puławskim pośredniaku że stopa bezrobocia jest na poziome 12%
Te danie mam wrażenie że są dalekie od rzeczywistości. Część ludzi poprostu się nie rejestruje, pracuje na czarno lub wyjechałą zgranice.
byłem i widziałem. Zresztą w zeszłym roku też byłem.
Wymuszona uprzejmość przedstawicieli firm były bezcenne. Bo co mogli ludziom zdesperowanym w poszukiwaniu pracy więcej zaoferować.
Stwierdzam że nie warto nawet zawracać sobie głowy takimi targami. Do tego nie trzeba robić targów. Wystarczy tak jak jest czyli: zamieścić ogłoszenia w gazetach i internecie.
Ale po raz kolejny mogłem zaobserwować tłum ludzi i rozczarowanie. Przykre że jest tyle ludzi którzy poszukują pracy.
A chcwalą się w puławskim pośredniaku że ... rozwiń
Avatar
Anet / 22 marca 2012 o 09:03
0
[quote name='puławiak' timestamp='1332370470' post='612964']
Ten pomysł z tymi Targami jest znakomity. Wiem że wiele osób znalazło pracę w ten sposób. To jest chyba najlepsza tego typu impreza w województwie, gratulacje dla puławskiego pośredniaka, oby tak dalej.
[/quote]

Znakomity? Powiem Ci coś.
Są to moje 5 czy nawet 6 targi. I co roku chodzę z myślą że coś się polepszy w życiu.
Na początku byłam z miślą zmiany pracy teraz niestety poszukuję od ponad roku.
Znam ten rynek można powiedzieć jak własną kieszeń gdyż pracy przez kilka lat szukał i szuka mój mąż.
Pomimo skończonych studiów pracuje jako można powiedzieć dozorca i to sezonowo. Można sobie wysyłać cv, chodzić na konkursy i jak nie masz poparcia nie masz prawa bytu.

Pamiętam czasy jak targi były w Domu chemika. Mam dużo znajomych z którymi chodziłąm na te targi, nawet ze szkołą i nie znam NIKOGO podkreślam NIKOGO, kto by się pochwalił pracą z "super targów"
To niestety strata czasu, ale reklama firm wystawiających się i pośredniaka dżwigią handlu.

A i jeszcze jedno. Nie wiem za co gratulujesz puławskiemu pośredniakowi. W statusie mają pomoc bezrobotnym, ale jak widać nadal mało się robi w tej kwestii.
Komu mogła byś pogratulować, a raczej współczuć to ludziom, którzy z nadzieją przyszli na targi
[quote name='puławiak' timestamp='1332370470' post='612964']
Ten pomysł z tymi Targami jest znakomity. Wiem że wiele osób znalazło pracę w ten sposób. To jest chyba najlepsza tego typu impreza w województwie, gratulacje dla puławskiego pośredniaka, oby tak dalej.
[/quote]

Znakomity? Powiem Ci coś.
Są to moje 5 czy nawet 6 targi. I co roku chodzę z myślą że coś się polepszy w życiu.
Na początku byłam z miślą zmiany pracy teraz niestety poszukuję od ponad roku.
Znam ten ryne... rozwiń
Avatar
Gość / 22 marca 2012 o 07:57
0
Żadne targi,to zwykła POpierdułka.Na belweder,do RYŻEGO,tam jest robota dla was. bu.ha.ha.ha.
Avatar
kokos / 22 marca 2012 o 06:19
0
[quote name='Anet' timestamp='1332359875' post='612906']
W tym roku mniej ofert i właściwie podobne jak co roku. Dla ludzi po studiach raczej nic nie można było znaleźć. Faktycznie było trochę ofert z branży gastro i budowlanej bo się sezon zbliża. A po sezonie szukaj wiatru w polu
[/quote]
To prawda. W dzisiejszych czasach preważnie szukają ludzi na sezon bądź na wykonanie określonych prac. Każdy by chciał pracować na stałe... wiadomo. Zresztą nagminne jest podpisywanie Umów nie na okres stały tylko na czas określony. Na pewno nie daje to stabilności i spokoju pracownikom. Takie czasy...
[quote name='Anet' timestamp='1332359875' post='612906']
W tym roku mniej ofert i właściwie podobne jak co roku. Dla ludzi po studiach raczej nic nie można było znaleźć. Faktycznie było trochę ofert z branży gastro i budowlanej bo się sezon zbliża. A po sezonie szukaj wiatru w polu
[/quote]
To prawda. W dzisiejszych czasach preważnie szukają ludzi na sezon bądź na wykonanie określonych prac. Każdy by chciał pracować na stałe... wiadomo. Zresztą nagminne jest podpisywanie Umów nie na okres stały tylk... rozwiń
Avatar
olo / 22 marca 2012 o 06:13
0
No i gdzie te zdjęcia. Jedno widzę...
Avatar
:( / 22 marca 2012 o 00:17
0
A gdzie te zdjęcia?
Avatar
puławiak / 21 marca 2012 o 23:54
0
Ten pomysł z tymi Targami jest znakomity. Wiem że wiele osób znalazło pracę w ten sposób. To jest chyba najlepsza tego typu impreza w województwie, gratulacje dla puławskiego pośredniaka, oby tak dalej.
Avatar
Anet / 21 marca 2012 o 20:57
0
Zastanawia mnie idea "targów pracy".
Czy faktycznie mają za zadanie pomóc bezrobotnym czy lansować firmy a przede wszystkim puławski urząd pracy.
Wystarczyło by tak jak jest od lat ogłaszać w gazetach i na stronach www.
Co roku odnoszę wrażenie, że ludzie zjechali z całego powiatu z nadzieją, że może tym razem znajdą pracę.
Zapewne teraz oczekują na telefon od pracodawcy. Jakie będzie ich źdźiwienie jak z dnia na dzień będą sobie zdawać sprawę, że nikt jednak nie zadzwoni. Normalna sprawa.

W tym roku mniej ofert i właściwie podobne jak co roku. Dla ludzi po studiach raczej nic nie można było znaleźć. Faktycznie było trochę ofert z branży gastro i budowlanej bo się sezon zbliża. A po sezonie szukaj wiatru w polu
Zastanawia mnie idea "targów pracy".
Czy faktycznie mają za zadanie pomóc bezrobotnym czy lansować firmy a przede wszystkim puławski urząd pracy.
Wystarczyło by tak jak jest od lat ogłaszać w gazetach i na stronach www.
Co roku odnoszę wrażenie, że ludzie zjechali z całego powiatu z nadzieją, że może tym razem znajdą pracę.
Zapewne teraz oczekują na telefon od pracodawcy. Jakie będzie ich źdźiwienie jak z dnia na dzień będą sobie zdawać sprawę, że nikt jednak nie zadzwoni. Normalna sprawa.

W ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 2 0

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 1 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 15 3

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 4

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 5

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 5

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 28 13

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 10 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek