Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

11 września 2014 r.
10:00
Edytuj ten wpis

Uczestnik X-Factor na dożynkach? Jest z Janowca więc miał grać za darmo

0 21 A A

Kacper Gołda, uczestnik 4. edycji programu X-Factor, miał wystąpić na tegorocznych dożynkach gminnych w Janowcu. Nie zagrał, bo za swój występ chciał 100 złotych

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zaproponowano nam, żeby Kacper wystąpił na dożynkach. Mimo że spędzamy teraz bardzo dużo czasu w studio, bo nagrywamy singiel, to zgodziliśmy się. W końcu miał być to koncert w rodzinnej miejscowości Kacpra - opowiada Magdalena Szuba, menadżerka wokalisty. - Z racji tego, że Kacper jest z Janowca zaproponowałam symboliczne wynagrodzenie 100 złotych. Następnego dnia dostałam informację, że gmina wycofuje się z propozycji. W telefonicznej rozmowie sugerowano, że skoro Kacper jest z Janowca, to powinien wystąpić za darmo.

Zdaniem organizatorów imprezy, muzyka Kacpra nie pasuje do klimatu dożynek.

- To był kolejny argument przeciw - dodaje menadżerka. - Nie rozumiem takiego podejścia. Dlaczego młody wokalista, który pracuje tak jak inni, ma to robić za darmo? Nie była to przecież charytatywna impreza. Na takich Kacper występuje wtedy za darmo. Gmina powinna promować młodego człowieka, który jest jej wizytówką.

Koncert Kacpra był pomysłem Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu. - Według mnie muzyka Kacpra bardzo pasuje do klimatu dożynek. Ale to nie do nas należało ostatnie słowo. Wśród organizatorów, do których należały m.in. sołectwa pojawiły się głosy, że Kacper powinien zagrać za darmo, a także argument dotyczący jego muzyki. Ostatecznie chłopiec nie wystąpił - mówi Marta Kocoń z GOK.

- Sprzeciwiały się temu koła gospodyń wiejskich. Chodziło to, że Kacper śpiewa po angielsku, a nie po polsku. A dożynki to impreza związana z polską tradycją - dodaje Jan Gędek, p.o. wójta Janowca.

Organizatorzy uznali, że bardziej w klimat dożynek wpisze się muzyka klasyczna. Zamiast Kacpra wystąpił jeden z zespołów, który grał na tegorocznych Janowieckich Interpretacjach Muzyki. Dla tych muzyków znalazły się pieniądze. Potwierdził to Wojciech Walasek, dyrektor artystyczny Janowieckich Interpretacji Muzyki.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
masabitumiczna / 17 września 2014 r. o 12:33
0

Już bez przesady jak by chciał się za promować to by za darmo zagrał wielkie mi rzeczy, wielki artysta....wystapił w jedym programie i gwiazda wielka...bez przesady....niech sie za naukę weźmie a nie gwiazdorzy. 

Te 100 złotych to nawet pewnie kosztów dojazdu nie pokryłyby... typowo cebulowy komentarz...

Avatar
xxc / 13 września 2014 r. o 17:30
0

Porażka - polowa komentarzy pochodzi mniemam ze od zazdrosnych rówieśników...Oj dzieci dzieci, tak najezdzacie na tego młodego człowieka a sami co robicie? Spiewacie? Występujecie? Głupi zespół disco w polu bierze za jakąs chałture nie małe pieniądze - a śpiewa ze pożal się boże,,, pyk i 2000zł albo i wiecej wywala im się za tandetą wersję szalonej itp.. 100 zł to nie sa duże pieniądze, a chłopak śpiewa ładnie, mówi o Janowcu i moim zdaniem - przynajmniej coś robi fajnego. Nie siedzi na czterech literach jak wy - głośno krytykujący, tylko robi coś co lubi...

Porażka - polowa komentarzy pochodzi mniemam ze od zazdrosnych rówieśników...Oj dzieci dzieci, tak najezdzacie na tego młodego człowieka a sami co robicie? Spiewacie? Występujecie? Głupi zespół disco w polu bierze za jakąs chałture nie małe pieniądze - a śpiewa ze pożal się boże,,, pyk i 2000zł albo i wiecej wywala im się za tandetą wersję szalonej itp.. 100 zł to nie sa duże pieniądze, a chłopak śpiewa ładnie, mówi o Janowcu i moim zdaniem - przynajmniej coś robi fajnego. Nie siedzi na czterech literach jak wy - głośno krytykujący, tylko... rozwiń

Avatar
michał / 11 września 2014 r. o 21:00
0

,,Wizytówka'' ,,Artysta" hahah a to dobre

Avatar
Magdalena / 11 września 2014 r. o 20:54
0

Już bez przesady jak by chciał się za promować to by za darmo zagrał wielkie mi rzeczy, wielki artysta....wystapił w jedym programie i gwiazda wielka...bez przesady....niech sie za naukę weźmie a nie gwiazdorzy. 

Avatar
artysta za dyche / 11 września 2014 r. o 20:28
0

jeszcze nikt go nie zna a już woła o kase? nie potrzebujemy takich którzy jak tylko sie nieco wybiją uciekają z tego kraju
podsiodło sie drugi znalazł

Avatar
karol / 11 września 2014 r. o 17:46
0

Ściągają na dożynki zespoły i wykonawców, których gaże zaczynają się od 30.000 zł i jest OK i wpisują się w staropolską tradycję. A pan wójt to do urzędu gminy przychodzi za friko? Przecież jest z Janowca to powinien  robić to za darmo!

Avatar
niezły kwas / 11 września 2014 r. o 17:07
0

100 złotych nie majątek, mogli mu zapłacić. Teraz wymyślają bzdury, że "nie pasuje do dożynek" - a Kasia Kowalska co na dozynkach śpiewa to pasuje?! Osobiście faktycznie na dożynkach chętniej posłuchałabym gospodyń wiejskicj z Kokoko Eurospoko, bo to był świenty hit i w klimacie, ale w takim razie po co w ogóle zwrócili się do tego szczawika?

Avatar
słownik / 11 września 2014 r. o 16:18
0

Muzyka klasyczna?! Rozumiem, że na wiejskich dożynkach słuchali Mozarta, Baha i Beethovena?

Bacha nie Baha

Avatar
taka prawda / 11 września 2014 r. o 16:16
0

I bardzo dobrze za darmo bym go nie słuchał artysta się wielki znalazł

Ma dopiero 16 lat wszystko przed nim.

Avatar
pani od polskiego / 11 września 2014 r. o 16:15
0

Na jego miejscu nigdy bym juz tam nie wrucił

"wruć",wróć nieuków nam tu potrzeba

Avatar
masabitumiczna / 17 września 2014 r. o 12:33
0

Już bez przesady jak by chciał się za promować to by za darmo zagrał wielkie mi rzeczy, wielki artysta....wystapił w jedym programie i gwiazda wielka...bez przesady....niech sie za naukę weźmie a nie gwiazdorzy. 

Te 100 złotych to nawet pewnie kosztów dojazdu nie pokryłyby... typowo cebulowy komentarz...

Avatar
xxc / 13 września 2014 r. o 17:30
0

Porażka - polowa komentarzy pochodzi mniemam ze od zazdrosnych rówieśników...Oj dzieci dzieci, tak najezdzacie na tego młodego człowieka a sami co robicie? Spiewacie? Występujecie? Głupi zespół disco w polu bierze za jakąs chałture nie małe pieniądze - a śpiewa ze pożal się boże,,, pyk i 2000zł albo i wiecej wywala im się za tandetą wersję szalonej itp.. 100 zł to nie sa duże pieniądze, a chłopak śpiewa ładnie, mówi o Janowcu i moim zdaniem - przynajmniej coś robi fajnego. Nie siedzi na czterech literach jak wy - głośno krytykujący, tylko robi coś co lubi...

Porażka - polowa komentarzy pochodzi mniemam ze od zazdrosnych rówieśników...Oj dzieci dzieci, tak najezdzacie na tego młodego człowieka a sami co robicie? Spiewacie? Występujecie? Głupi zespół disco w polu bierze za jakąs chałture nie małe pieniądze - a śpiewa ze pożal się boże,,, pyk i 2000zł albo i wiecej wywala im się za tandetą wersję szalonej itp.. 100 zł to nie sa duże pieniądze, a chłopak śpiewa ładnie, mówi o Janowcu i moim zdaniem - przynajmniej coś robi fajnego. Nie siedzi na czterech literach jak wy - głośno krytykujący, tylko... rozwiń

Avatar
michał / 11 września 2014 r. o 21:00
0

,,Wizytówka'' ,,Artysta" hahah a to dobre

Avatar
Magdalena / 11 września 2014 r. o 20:54
0

Już bez przesady jak by chciał się za promować to by za darmo zagrał wielkie mi rzeczy, wielki artysta....wystapił w jedym programie i gwiazda wielka...bez przesady....niech sie za naukę weźmie a nie gwiazdorzy. 

Avatar
artysta za dyche / 11 września 2014 r. o 20:28
0

jeszcze nikt go nie zna a już woła o kase? nie potrzebujemy takich którzy jak tylko sie nieco wybiją uciekają z tego kraju
podsiodło sie drugi znalazł

Avatar
karol / 11 września 2014 r. o 17:46
0

Ściągają na dożynki zespoły i wykonawców, których gaże zaczynają się od 30.000 zł i jest OK i wpisują się w staropolską tradycję. A pan wójt to do urzędu gminy przychodzi za friko? Przecież jest z Janowca to powinien  robić to za darmo!

Avatar
niezły kwas / 11 września 2014 r. o 17:07
0

100 złotych nie majątek, mogli mu zapłacić. Teraz wymyślają bzdury, że "nie pasuje do dożynek" - a Kasia Kowalska co na dozynkach śpiewa to pasuje?! Osobiście faktycznie na dożynkach chętniej posłuchałabym gospodyń wiejskicj z Kokoko Eurospoko, bo to był świenty hit i w klimacie, ale w takim razie po co w ogóle zwrócili się do tego szczawika?

Avatar
słownik / 11 września 2014 r. o 16:18
0

Muzyka klasyczna?! Rozumiem, że na wiejskich dożynkach słuchali Mozarta, Baha i Beethovena?

Bacha nie Baha

Avatar
taka prawda / 11 września 2014 r. o 16:16
0

I bardzo dobrze za darmo bym go nie słuchał artysta się wielki znalazł

Ma dopiero 16 lat wszystko przed nim.

Avatar
pani od polskiego / 11 września 2014 r. o 16:15
0

Na jego miejscu nigdy bym juz tam nie wrucił

"wruć",wróć nieuków nam tu potrzeba

Zobacz wszystkie komentarze 21
Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory. 10 zł, piwo, hot dog i pół litra wódki za głos na konrtenego kandydata
Wybory prezydenckie
galeria

Wybory. 10 zł, piwo, hot dog i pół litra wódki za głos na konrtenego kandydata

Do godz. 17 w drugiej turze wyborów prezydenckich zdążyła zagłosować połowa uprawnionych Polaków. Jak informuje Państwowa Komisja Wyborcza, frekwencja w kraju na tę godzinę wyniosła w 52,1 proc.

Z plaży prosto na wybory. Kolejki głosujących w Okunince nad jeziorem Białym
Zdjęcia
galeria

Z plaży prosto na wybory. Kolejki głosujących w Okunince nad jeziorem Białym

– Będzie rekord. Nie ma czasu, ani na kawę, ani na papierosa. Wszyscy członkowie komisji mają ręce pełne roboty – ocenia Paweł Sosiński, zastępca przewodniczącego Obwodowej Komisji nr 1 w Okunince w powiecie włodawskim. To właśnie w tej komisji przed dwoma tygodniami uzupełniano karty do głosowania, bo te wydane przed wyborami skończyły się przed godz. 17.

Sensacyjna wygrana Motoru Lublin z Eltrox Włókniarzem Częstochowa na wyjeździe

Sensacyjna wygrana Motoru Lublin z Eltrox Włókniarzem Częstochowa na wyjeździe

Żużlowcy Motoru Lublin sprawili w niedzielę bardzo miłą niespodziankę swoim kibicom. „Koziołki” pokonały Eltrox Włókniarza Częstochowa 47:43 pod Jasną Górą i zaliczyły pierwszą w tym sezonie wygraną na wyjeździe

Długie kolejki przed lokalami wyborczymi nad morzem
film

Długie kolejki przed lokalami wyborczymi nad morzem

Długie kolejki wyborców ustawiają się przed lokalami wyborczymi w turystycznych miejscowościach nad morzem.

Chełm: Trwa głosowanie w wyborach prezydenckich. Więcej osób niż w pierwszej turze
galeria

Chełm: Trwa głosowanie w wyborach prezydenckich. Więcej osób niż w pierwszej turze

– Pierwszy głosujący praktycznie otwierał ze mną drzwi – mówi Jarosław Kopczyński, przewodniczący komisji nr 12 na ul. Starościńskiej w Chełmie.

Wiszące Ogrody Księżnej Izabeli. Tysiące róż ozdobią Pałac Czartoryskich w Puławach
18 lipca 2020, 16:00

Wiszące Ogrody Księżnej Izabeli. Tysiące róż ozdobią Pałac Czartoryskich w Puławach

Mistrzowie florystyki z całego kraju przyjadą do Puław, by stworzyć oryginalne, kwietne aranżacje. Podczas wystawy zaplanowanej na 18 i 19 lipca będzie można obejrzeć m.in. „pływające platformy”, kwietnie żyrandole, huśtawki oraz utkaną z kwiatów suknię księżnej Izabeli Czartoryskiej.

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Tak wyglądały obchody wojewódzkie
galeria

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Tak wyglądały obchody wojewódzkie

W Szczuczkach w gminie Wojciechów odbyły się tegoroczne obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Obecny był na nich marszałek województwa i wojewoda lubelski.

Kazimierz Dolny. Volvo staranowało ogrodzenie. Pijany kierowca nie miał prawa jazdy

Kazimierz Dolny. Volvo staranowało ogrodzenie. Pijany kierowca nie miał prawa jazdy

45-latek trafił do policyjnego aresztu. Samochodem wjechał w ogrodzenie. Okazało się, że kilka lat temu sąd zakazał temu kierowcy prowadzić pojazdy mechaniczne.

Kłos Chełm wysoko pokonał Włodawiankę. Szykują się na Puchar Polski

Kłos Chełm wysoko pokonał Włodawiankę. Szykują się na Puchar Polski

Dobry prognostyk przed nowym sezonem dla Kłosa. Drużyna Roberta Tarnowskiego w sobotnim sparingu pokonała wicemistrza poprzednich rozgrywek – Włodawiankę aż 3:0. Już w środę czwartoligowiec zagra pierwszy od dawna mecz o coś – w ramach zaległego spotkania Pucharu Polski zmierzy się z Chełmianką.

Ryki. Samochód w rowie, ale pijany kierowca chciał jechać dalej

Ryki. Samochód w rowie, ale pijany kierowca chciał jechać dalej

49-letni mężczyzna zakończył jazdę w rowie. Chciał jednak podróżować dalej, ale zatrzymali go okoliczni mieszkańcy.

Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin. Pierwszy wygrana lublinian na wyjeździe 43:47 [zapis relacji na żywo]

Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin. Pierwszy wygrana lublinian na wyjeździe 43:47 [zapis relacji na żywo]

Swoje piąte spotkanie w tegorocznych zmaganiach w PGE Ekstralidze rozegrają dzisiaj (godz. 16.30) żużlowcy Motoru Lublin. W Częstochowie zmierzą się z niepokonanym jak dotąd Eltrox Włókniarzem. Transmisja z tego meczu będzie dostępna na antenie nSport+ oraz w internecie. Zachęcamy również do śledzenia naszej relacji na żywo.

3-latek w koszulce i majtkach błąkał się sam po ulicy w Puławach. Matka pijana

3-latek w koszulce i majtkach błąkał się sam po ulicy w Puławach. Matka pijana

Puławscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że małe dziecko samo błąka się po ulicy. Dziecko ubrane było tylko w majtki, koszulkę i klapki.