Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

31 grudnia 2012 r.
9:14
Edytuj ten wpis

70 gramów marihuany w mieszkaniu mieszkańca Świdnika

0 9 A A

Policjanci zatrzymali za posiadanie marihuany 23-letniego mieszkańca Świdnika. Mężczyzna trafił do aresztu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zgodnie z prawem 23-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

- Śledczy w ramach prowadzonego przez prokuraturę śledztwa ustalają okoliczności posiadania przez młodzieńca znacznych ilości tego narkotyku. Jak wstępnie określają taka ilość suszu mogła posłużyć to wydzielenia ponad 200 działek handlowych narkotyku - informuje mł. asp. Magdalena Szczepanowska ze świdnickiej policji.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
asdfsdf / 6 stycznia 2013 r. o 23:22
[quote name='digs' timestamp='1357066364' post='715544']
dosłownie kilka dni przedtem wlubelskim Tesco napadnięto chłopaka,sprawców zatrzymano dzięki ochronie supermarketu a główny rozrabiaka to Kuba B. ze Świdnika,poszedł chłopaczyna na układ z policją i żeby wyjść na wigilię ,sprzedał temat z gandzią.Ot koledzy.....
[/quote] Co ty pier***isz cymbale nei znasz sytuacji to na ch*** otwierasz sedes
Avatar
Krystian ze Śwdnika / 5 stycznia 2013 r. o 19:37
znaleźli ku*** 70 boli liści i afere kręcą pier***one buraki... Śmiać mi się chce z polskiej policji...
Avatar
Helenka / 2 stycznia 2013 r. o 13:33
Ciekawe kogo tym razem zawinęli, czyżby ktoś z ul. Kopernika?
Avatar
digs / 1 stycznia 2013 r. o 19:52
dosłownie kilka dni przedtem wlubelskim Tesco napadnięto chłopaka,sprawców zatrzymano dzięki ochronie supermarketu a główny rozrabiaka to Kuba B. ze Świdnika,poszedł chłopaczyna na układ z policją i żeby wyjść na wigilię ,sprzedał temat z gandzią.Ot koledzy.....
Avatar
Slowman / 31 grudnia 2012 r. o 21:24
70 gram to u normalnego dilera 70 działek popaprańce. Nie muszę jarać tego g***a żeby to wiedzieć...
Avatar
autor / 31 grudnia 2012 r. o 17:25
[quote name='ezes' timestamp='1356952857' post='715145']
Jaka jest jednostka miary działki narkotyku? ar, m2? skonczcie wreszcie pisac te laickie bzdury! dlaczezgo dzialka nie moze byc np pol korka baki? wtedy z 70 g zrobilibyscie 1120 dzialek, pismaki zastanowcie sie i zmiencie przelicznik - bedzie bardziej efektownie brzmialo to barachlo c piszecie nt trofki!!!
[/quote]
wypaluj się cieciu zanim mie skrytykujrsz
Avatar
mosquito / 31 grudnia 2012 r. o 14:36
rosszczelać !
Avatar
d / 31 grudnia 2012 r. o 12:30
Kolejna ofiara chorego prawa...
Avatar
ezes / 31 grudnia 2012 r. o 12:20
Jaka jest jednostka miary działki narkotyku? ar, m2? skonczcie wreszcie pisac te laickie bzdury! dlaczezgo dzialka nie moze byc np pol korka baki? wtedy z 70 g zrobilibyscie 1120 dzialek, pismaki zastanowcie sie i zmiencie przelicznik - bedzie bardziej efektownie brzmialo to barachlo c piszecie nt trofki!!!
Avatar
asdfsdf / 6 stycznia 2013 r. o 23:22
[quote name='digs' timestamp='1357066364' post='715544']
dosłownie kilka dni przedtem wlubelskim Tesco napadnięto chłopaka,sprawców zatrzymano dzięki ochronie supermarketu a główny rozrabiaka to Kuba B. ze Świdnika,poszedł chłopaczyna na układ z policją i żeby wyjść na wigilię ,sprzedał temat z gandzią.Ot koledzy.....
[/quote] Co ty pier***isz cymbale nei znasz sytuacji to na ch*** otwierasz sedes
Avatar
Krystian ze Śwdnika / 5 stycznia 2013 r. o 19:37
znaleźli ku*** 70 boli liści i afere kręcą pier***one buraki... Śmiać mi się chce z polskiej policji...
Avatar
Helenka / 2 stycznia 2013 r. o 13:33
Ciekawe kogo tym razem zawinęli, czyżby ktoś z ul. Kopernika?
Avatar
digs / 1 stycznia 2013 r. o 19:52
dosłownie kilka dni przedtem wlubelskim Tesco napadnięto chłopaka,sprawców zatrzymano dzięki ochronie supermarketu a główny rozrabiaka to Kuba B. ze Świdnika,poszedł chłopaczyna na układ z policją i żeby wyjść na wigilię ,sprzedał temat z gandzią.Ot koledzy.....
Avatar
Slowman / 31 grudnia 2012 r. o 21:24
70 gram to u normalnego dilera 70 działek popaprańce. Nie muszę jarać tego g***a żeby to wiedzieć...
Avatar
autor / 31 grudnia 2012 r. o 17:25
[quote name='ezes' timestamp='1356952857' post='715145']
Jaka jest jednostka miary działki narkotyku? ar, m2? skonczcie wreszcie pisac te laickie bzdury! dlaczezgo dzialka nie moze byc np pol korka baki? wtedy z 70 g zrobilibyscie 1120 dzialek, pismaki zastanowcie sie i zmiencie przelicznik - bedzie bardziej efektownie brzmialo to barachlo c piszecie nt trofki!!!
[/quote]
wypaluj się cieciu zanim mie skrytykujrsz
Avatar
mosquito / 31 grudnia 2012 r. o 14:36
rosszczelać !
Avatar
d / 31 grudnia 2012 r. o 12:30
Kolejna ofiara chorego prawa...
Avatar
ezes / 31 grudnia 2012 r. o 12:20
Jaka jest jednostka miary działki narkotyku? ar, m2? skonczcie wreszcie pisac te laickie bzdury! dlaczezgo dzialka nie moze byc np pol korka baki? wtedy z 70 g zrobilibyscie 1120 dzialek, pismaki zastanowcie sie i zmiencie przelicznik - bedzie bardziej efektownie brzmialo to barachlo c piszecie nt trofki!!!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragedia na niestrzeżonym przejeździe

Tragedia na niestrzeżonym przejeździe

Do tragicznego wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w powiecie krasnostawskim. Kierowca Subaru zginął na miejscu.

Motor Lublin – Stal Rzeszów 1:1. Strzelali tylko z karnych

Motor Lublin – Stal Rzeszów 1:1. Strzelali tylko z karnych

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejny pracowity tydzień. W piątek przegrali z Górnikiem Łęczna 0:3, a w sobotę zanotowali remis z innym pierwszoligowcem – Stalą Rzeszów 1:1.

Biegacze mają wielkie serca. Pobiegli, by pomóc Gabrysi
Zdjęcia
galeria

Biegacze mają wielkie serca. Pobiegli, by pomóc Gabrysi

Biegacze mają wielkie serca. W sobotę pobiegli, by wesprzeć leczenie 10–letniej Gabrysi Bryk. Dziewczynka ma szansę na operację w USA.

Wisła Puławy wygrała sparing z KSZO

Wisła Puławy wygrała sparing z KSZO

Wisła nie miała problemów z ograniem trzecioligowego KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Drużyna Mariusza Pawlaka pokonała niżej notowanych rywali 4:0.

Radny chce nauczyć się strzelać. "Jeśli Białorusinom zechce się wpaść do nas na colę i chipsy..."

Radny chce nauczyć się strzelać. "Jeśli Białorusinom zechce się wpaść do nas na colę i chipsy..."

Radny z Radzynia Podlaskiego chce nauczyć się strzelać. – Co, jeśli Białorusinom zechce się wpaść do nas na colę i chipsy, czy jesteśmy przygotowani? – zastanawia się Mariasz Szczygieł i proponuje utworzenie strzelnicy w mieście.

Mają za sobą wiele lat małżeństwa. Szmaragdowe i złote gody w Trybunale Koronnym
galeria

Mają za sobą wiele lat małżeństwa. Szmaragdowe i złote gody w Trybunale Koronnym

14 par otrzymało medale za długoletnie pożycie małżeńskie oraz medal prezydenta Lublina.

Zamość. Włościańską już nie pojedziesz. Będą objazdy

Zamość. Włościańską już nie pojedziesz. Będą objazdy

Trwa przebudowa tzw. małej obwodnicy Zamościa, czyli drogi krajowej nr 74 od al. 1 Maja, przez ul. Dzieci Zamojszczyzny aż do granic miasta na ul. Szczebrzeskiej. Utrudnień tam nie brakuje od przeszło roku, a po niedzieli wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Stand-up w Just Crafted
12 lutego 2023, 19:30

Stand-up w Just Crafted

Pub Just Crafted (ul. Cicha 2) zaprasza na stand-upowy wieczór z udziałem Macieja "Lobo" Linke i Tomasza Kwiatkowskiego. Wydarzenie odbędzie się 12 lutego o godz. 19.30.

Śmierć nastolatków w rozpędzonym audi w Lublinie. Najnowsze ustalenia
galeria

Śmierć nastolatków w rozpędzonym audi w Lublinie. Najnowsze ustalenia

Znane są najnowsze ustalenia prokuratury w sprawie tragicznego wypadku na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Zginęło w nim troje młodych ludzi.

Ziemniaki nie muszą być nudne. Nasz pomysł na smaczny obiad. Przepisy kulinarne

Ziemniaki nie muszą być nudne. Nasz pomysł na smaczny obiad. Przepisy kulinarne

W szesnastym wieku przypłynęły z Ameryki do Europy. Według legendy w Polsce zawdzięczamy je królowi Janowi III Sobieskiemu, który wśród zdobyczy wiedeńskich przywiózł do Polski twarde „jabłka ziemne”, bez których nie wyobrażamy sobie dziś smakowitej kartoflanki, kartofli z piekarnika czy chrupiących placków ze śmietaną.

Lublin. Śnieg sypie, aż gęsto. Na ulicach jest diabelsko ślisko
galeria

Lublin. Śnieg sypie, aż gęsto. Na ulicach jest diabelsko ślisko

Zgodnie z zapowiedziami, właśnie wróciła zima. W Lublinie sypie i trudno jest jeździć samochodem.

Podsumowanie Roku Sportowego w Lublinie. Lista nagrodzonych. Dużo zdjęć
galeria

Podsumowanie Roku Sportowego w Lublinie. Lista nagrodzonych. Dużo zdjęć

Wiadomo już, czyje sukcesy sportowe w ubiegłym roku zasłużyły na docenienie. Lublin podsumował rok 2022.

NU-MED od siedmiu lat walczy z rakiem.1,5 tysiąca pacjentów rocznie i wszystko bez opłat

NU-MED od siedmiu lat walczy z rakiem.1,5 tysiąca pacjentów rocznie i wszystko bez opłat

Ruszyli wiosną 2016. Z każdym rokiem przybywało pacjentów. Po siedmiu latach działalności NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Zamościu, ściśle współpracującym z Samodzielnym Publicznym Szpitalem Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Zamościu, jest w stanie zapewnić leczenie aż 1500 pacjentom rocznie. Co ważne: leczenie w ośrodku w całości odbywa się w ramach kontraktu z NFZ, oznacza to, że pacjent nie ponosi opłat.

Tak się bawi XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie
Studniówka 2023
galeria

Tak się bawi XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie

Kolejna szkoła zorganizowała bal studniówkowy, a oznacza to, że uczniowie teraz muszą porzucić wszelkie rozrywki i skupić się na nauce. Że właśnie zaczynają przygotowania do matury.

Spółdzielnia zapytała urząd o powody podwyżki cen ciepła. Odpowiedź na blisko 600 stron