Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

3 września 2015 r.
20:01

Ktoś znowu zniszczył wystawę antyaborcyjną w Świdniku

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 58 A A
Za pierwszym razem wystawa została zniszczona we wtorek. Fot. Arkadiusz Pszeniczka
Za pierwszym razem wystawa została zniszczona we wtorek. Fot. Arkadiusz Pszeniczka

Drugi raz wystawa antyaborcyjna na pl. konstytucji 3 Maja w Świdniku została zniszczona.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wystawa antyaborcyjna ze zdjęciami rozczłonkowanych płodów stanęła na pl. konstytucji 3 Maja w poniedziałek. Jej organizatorem jest Fundacja Pro - prawo do życia. Wcześniej była pokazywana w innych miastach w województwie lubelskim m.in. w Lublinie i Kraśniku.

We wtorek około południa ktoś wywrócił konstrukcję. Wystawa została zniszczona, ale udało się ją naprawić. Sprawa została zgłoszona policjantom, a straty oszacowano na 900 zł.

Jak informuje Magdalena Łońska z fundacji w czwartek wieczorem wystawa znowu została zniszczona. - Fala nienawiści, jaką wywołuje pokazywanie prawdy o aborcji, jest niewiarygodna. Czy jest to próba zastraszenia działaczy antyaborcyjnych - przemocą i niszczeniem? - napisała Łońska.

 

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 58

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 września 2015 r. o 22:12
0
BRAWO!!! medal zamiast więzienia!!!
Avatar
Gość / 9 września 2015 r. o 12:11
0
Dla tego co ustawił tą wystawę należy się mandat od 10 tyś zł w górę i sprawa sądowa.
Avatar
feministka / 6 września 2015 r. o 17:26
0
Kobiety muszą mieć możliwość decydowania o swoim ciele i ciąży.
Avatar
chris / 6 września 2015 r. o 17:19
0
Jeśli już,to taka wystawa powinna być w jakimś budynku żeby każdy kto chce,mógł sobie przyjść i pooglądać a nie małe dzieci idące ulicą muszą na to patrzeć.Dlatego została zniszczona.Po drugie,to moim zdaniem za specjalnym pozwoleniem,aborcja powinna być dozwolona żeby mniej było ludzkich dramatów.Gówno mnie obchodzi że to wbrew katolicyzmowi.Ci co najbardziej krzyczą,sprzeciwiając się,nie widzą prawdziwych dramatów dzieci i kobiet które chorują,nie mają co jeść lub gdzie mieszkać i nic tych krzykaczy w rzeczywistości nie obchodzi nie mówiąc już o pomocy tym biednym ludziom.Wracając do usuwanych płodów,to w olbrzymiej ich większości nie są one na tyle rozwinięte by mówić o zabijaniu.Nie posiadają one jeszcze układów nerwowych a co za tym idzie,nie czują bólu czy strachu.Jeśli takie dziecko się urodzi bo musi to najczęściej są to dzieci z downem lub rodzin nie stać na utrzymanie.Dopiero wtedy koszmar tego dziecka się zaczyna.Ale krytycy widzą przecież tylko płody,bo sami żeby pomóc już żywym to ani sami ani kościół już pomóc nie chcą.
Jeśli już,to taka wystawa powinna być w jakimś budynku żeby każdy kto chce,mógł sobie przyjść i pooglądać a nie małe dzieci idące ulicą muszą na to patrzeć.Dlatego została zniszczona.Po drugie,to moim zdaniem za specjalnym pozwoleniem,aborcja powinna być dozwolona żeby mniej było ludzkich dramatów.Gówno mnie obchodzi że to wbrew katolicyzmowi.Ci co najbardziej krzyczą,sprzeciwiając się,nie widzą prawdziwych dramatów dzieci i kobiet które chorują,nie mają co jeść lub gdzie mieszkać i nic tych krzykaczy w rzeczywistości nie obchodzi nie mówiąc... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2015 r. o 12:56
0
powinni to niszczyć codziennie... rzygać się chce jak się przechodzi obok czegoś takiego... to nie ma nic wspólnego z tą ustawą anty aborcyjną... człowiek jest tylko człowiekiem i nie oszukujmy się ale żeby nie wiem jakie prawo stworzyć to i tak znajdzie się sposób aby to zrobić i nikt nic na to nie poradzi nic... Kościół stając przeciwko aborcji jest po stronie życia itd... tak jak PISMO ŚWIĘTE MÓWI... Dobrze Zgoda. Ale przecież w tym samym Piśmie Świętym jest też napisane przecież, że każdy człowiek ma wolną wolę i rozum który dał mu przecież Bóg po to aby właśnie nad takimi sytuacjami myślał... a ci stawiają takie banery sami nie wiedzą do końca dokładnie w co mają wierzyć. Bronicie życia???!!! to postawcie wielką skarbonkę przed Urzędami Miast Siedzibami prezydentów Burmistrzów i tam walczcie o to żeby pokazali jak im zależy żeby nie brakowało ludziom środków do życia. Jeżeli Naród będzie wystarczająco syty nie będą wam potrzebne takie reklamy i banery, bo ludzie nie będą skłaniali się do czynów których na pewno póżniej sami żałują i pamiętają do końca życia... A niestety z pamięci takich decyzji nic i nikt już nie usunie.....
powinni to niszczyć codziennie... rzygać się chce jak się przechodzi obok czegoś takiego... to nie ma nic wspólnego z tą ustawą anty aborcyjną... człowiek jest tylko człowiekiem i nie oszukujmy się ale żeby nie wiem jakie prawo stworzyć to i tak znajdzie się sposób aby to zrobić i nikt nic na to nie poradzi nic... Kościół stając przeciwko aborcji jest po stronie życia itd... tak jak PISMO ŚWIĘTE MÓWI... Dobrze Zgoda. Ale przecież w tym samym Piśmie Świętym jest też napisane przecież, że każdy człowiek ma wolną wolę i rozum który dał mu przec... rozwiń
Avatar
magda / 6 września 2015 r. o 08:37
0

Jak można się cieszyć z aktów wandalizmu? Czy nasza cywilizacja upadła tak nisko, czy to tylko buractwo wschodnio-polskie?

Główka jest najdroższa, czyli nowy Mengele w akcji








Skomentuj10 wyssane z palca brednie , taki doktor nie istnieje a organy tak małe i niewykształcone nie nadają się do przeszczepów . Równie dobrze możesz napisać , że odbiera je UFO



Oburzają nas eksperymenty doktora Josefa Mengele dokonywane przed laty w Auschwitz. Porusza potworne, demoniczne, powszechnie potępione ludobójstwo Adolfa Eichmanna. Okazuje się jednak, iż ich naśladowców w XXI w. są tysiące. I o ile ci pierwszy działali w imię obłędnej ideologii, dążąc do genetycznego „wyprodukowania” nadczłowieka, tutaj chodzi zwyczajnie o pieniądze. Wielką kasę. Brudną, ociekającą krwią mordowanych w łonach matek dzieci. I o absolutyzację ludzkiego egoizmu godzącego się na śmierć tych, którzy sami obronić się nie mogą.
Na początek fakty. Amerykański portal internetowy Lifenews.com, a za nim inne portale i kanały telewizyjne, opublikował wstrząsające nagrania - dokonane ukrytą kamerą - podczas których przedstawiciele największej na świecie organizacji walczącej o tzw. prawa reprodukcyjne (przede wszystkim wolny dostęp do aborcji i antykoncepcji) Planned Parenthood aktorom, udającym zainteresowanie kupnem „materiału biologicznego”, oferowali całe ciała (bądź części) abortowanych dzieci. Wyceniali je na 30-100 dolarów. Do tej pory światło dzienne ujrzało pięćfilmów. Powstały z inspiracji amerykańskiej organizacji Centre for Medical Progress. Być może są też inne, ale Sąd Najwyższy stanu Kalifornia zablokował ich publikację, tłumacząc decyzję …koniecznością obrony dobrego imienia „firmy”!
Szok i niedowierzanie!
Nagrania można obejrzeć w internecie. Są szokujące. Na pierwszym z nich dr Deborah Nucatola, starszy dyrektor usług medycznych Planned Parenthood, podczas lunchu w restauracji w Los Angeles opowiada o sposobie, w jaki pozyskuje się organy miażdżonego w łonie matki dziecka. Tłumaczy, że chodzi o to, żeby tak je rozrywać i miażdżyć, by nie uszkodzić zamówionych organów (są one coraz częściej używane np. do przeszczepów, stosowane jako komponenty w przemyśle kosmetycznym). Dodaje, iż z pomocą przychodzi nowoczesna aparatura. I tak np. „wiele osób chce wątrobę” - opowiada, przełykając kolejne kęsy sałatki i swobodnie popijając wino - „i z tego powodu, większość aborcjonistów wykonuje zabieg, monitorując jego przebieg za pośrednictwem USG, by wiedzieć, gdzie umieszczać kleszcze. Tym, co ogranicza szybkość procedury, jest czaszka. Czaszka w zasadzie jest największą częścią”. Ona też jest najdroższa. Można za nią dostać nawet 100 dolarów! Tłumaczy też, że stara się pobierać z ciała kobiety serce, płuca, wątrobę abortowanego dziecka, odpowiednio umieszczając kleszcze. Najlepiej też miażdżyć w pierwszej kolejności stopy, a nie głowę. Ta ostatnia jest „wyciągana” na końcu. Jak się dowiadujemy z dalszego zapisu rozmowy, aby ominąć „utrudnienia” czasem wywołuje się częściowy poród i zabija dziecko, które jest już na świecie. Tak jest łatwiej.
cd

http://www.fronda.pl/a/glowka-jest-najdrozsza-czyli-nowy-mengele-w-akcji,56006.html

A ile dzieci sama urodziłaś ? Nimi się zajmij

Czy ci nie żal dużego żywego dziecka pochodzenia Syryjskiego? takim jestes katolikiem

rozwiń
Avatar
Gość / 5 września 2015 r. o 23:22
0
I bardzo dobrze ze taka wystawa jest, nirch ludzie dowiedza sie prawdy, a nie glowa w piasek i nic nie widze nic nie slysze
Avatar
Przeciwnik / 5 września 2015 r. o 11:11
0

Aborcja to ważna sprawa. Musi być zawsze legalna i zawsze na życzenie matki. Nikogo niech to nie obchodzi. Zapewne jak by była legalna nie było by tej wystawy bo matka pomysłodawczyni zapewne by ją wykonała i nie urodził by się głupi bękart. Osoba robiąca taką wystawę ma coś z głową i na 100% brakuje jej piątej klepki. Pokazać pysk tej baby co to wymyśliła. Przychodzą jej chore pomysły do głowy bo zapewne jej facet nie daje jej radości i nie umie ostro zerżnąć. 

Avatar
Gość / 4 września 2015 r. o 17:58
0

Czyli mamy pochylać się nad śmiercią Syryjczyka, a zamykać oczy na śmierć polskich dzieci w łonach matek??

A ile dzieci sama urodziłaś ? Nimi się zajmij
Avatar
Gość / 4 września 2015 r. o 17:54
0

Główka jest najdroższa, czyli nowy Mengele w akcji








Skomentuj10 wyssane z palca brednie , taki doktor nie istnieje a organy tak małe i niewykształcone nie nadają się do przeszczepów . Równie dobrze możesz napisać , że odbiera je UFO



Oburzają nas eksperymenty doktora Josefa Mengele dokonywane przed laty w Auschwitz. Porusza potworne, demoniczne, powszechnie potępione ludobójstwo Adolfa Eichmanna. Okazuje się jednak, iż ich naśladowców w XXI w. są tysiące. I o ile ci pierwszy działali w imię obłędnej ideologii, dążąc do genetycznego „wyprodukowania” nadczłowieka, tutaj chodzi zwyczajnie o pieniądze. Wielką kasę. Brudną, ociekającą krwią mordowanych w łonach matek dzieci. I o absolutyzację ludzkiego egoizmu godzącego się na śmierć tych, którzy sami obronić się nie mogą.
Na początek fakty. Amerykański portal internetowy Lifenews.com, a za nim inne portale i kanały telewizyjne, opublikował wstrząsające nagrania - dokonane ukrytą kamerą - podczas których przedstawiciele największej na świecie organizacji walczącej o tzw. prawa reprodukcyjne (przede wszystkim wolny dostęp do aborcji i antykoncepcji) Planned Parenthood aktorom, udającym zainteresowanie kupnem „materiału biologicznego”, oferowali całe ciała (bądź części) abortowanych dzieci. Wyceniali je na 30-100 dolarów. Do tej pory światło dzienne ujrzało pięćfilmów. Powstały z inspiracji amerykańskiej organizacji Centre for Medical Progress. Być może są też inne, ale Sąd Najwyższy stanu Kalifornia zablokował ich publikację, tłumacząc decyzję …koniecznością obrony dobrego imienia „firmy”!
Szok i niedowierzanie!
Nagrania można obejrzeć w internecie. Są szokujące. Na pierwszym z nich dr Deborah Nucatola, starszy dyrektor usług medycznych Planned Parenthood, podczas lunchu w restauracji w Los Angeles opowiada o sposobie, w jaki pozyskuje się organy miażdżonego w łonie matki dziecka. Tłumaczy, że chodzi o to, żeby tak je rozrywać i miażdżyć, by nie uszkodzić zamówionych organów (są one coraz częściej używane np. do przeszczepów, stosowane jako komponenty w przemyśle kosmetycznym). Dodaje, iż z pomocą przychodzi nowoczesna aparatura. I tak np. „wiele osób chce wątrobę” - opowiada, przełykając kolejne kęsy sałatki i swobodnie popijając wino - „i z tego powodu, większość aborcjonistów wykonuje zabieg, monitorując jego przebieg za pośrednictwem USG, by wiedzieć, gdzie umieszczać kleszcze. Tym, co ogranicza szybkość procedury, jest czaszka. Czaszka w zasadzie jest największą częścią”. Ona też jest najdroższa. Można za nią dostać nawet 100 dolarów! Tłumaczy też, że stara się pobierać z ciała kobiety serce, płuca, wątrobę abortowanego dziecka, odpowiednio umieszczając kleszcze. Najlepiej też miażdżyć w pierwszej kolejności stopy, a nie głowę. Ta ostatnia jest „wyciągana” na końcu. Jak się dowiadujemy z dalszego zapisu rozmowy, aby ominąć „utrudnienia” czasem wywołuje się częściowy poród i zabija dziecko, które jest już na świecie. Tak jest łatwiej.
cd

http://www.fronda.pl/a/glowka-jest-najdrozsza-czyli-nowy-mengele-w-akcji,56006.html

rozwiń
Avatar
Gość / 11 września 2015 r. o 22:12
0
BRAWO!!! medal zamiast więzienia!!!
Avatar
Gość / 9 września 2015 r. o 12:11
0
Dla tego co ustawił tą wystawę należy się mandat od 10 tyś zł w górę i sprawa sądowa.
Avatar
feministka / 6 września 2015 r. o 17:26
0
Kobiety muszą mieć możliwość decydowania o swoim ciele i ciąży.
Avatar
chris / 6 września 2015 r. o 17:19
0
Jeśli już,to taka wystawa powinna być w jakimś budynku żeby każdy kto chce,mógł sobie przyjść i pooglądać a nie małe dzieci idące ulicą muszą na to patrzeć.Dlatego została zniszczona.Po drugie,to moim zdaniem za specjalnym pozwoleniem,aborcja powinna być dozwolona żeby mniej było ludzkich dramatów.Gówno mnie obchodzi że to wbrew katolicyzmowi.Ci co najbardziej krzyczą,sprzeciwiając się,nie widzą prawdziwych dramatów dzieci i kobiet które chorują,nie mają co jeść lub gdzie mieszkać i nic tych krzykaczy w rzeczywistości nie obchodzi nie mówiąc już o pomocy tym biednym ludziom.Wracając do usuwanych płodów,to w olbrzymiej ich większości nie są one na tyle rozwinięte by mówić o zabijaniu.Nie posiadają one jeszcze układów nerwowych a co za tym idzie,nie czują bólu czy strachu.Jeśli takie dziecko się urodzi bo musi to najczęściej są to dzieci z downem lub rodzin nie stać na utrzymanie.Dopiero wtedy koszmar tego dziecka się zaczyna.Ale krytycy widzą przecież tylko płody,bo sami żeby pomóc już żywym to ani sami ani kościół już pomóc nie chcą.
Jeśli już,to taka wystawa powinna być w jakimś budynku żeby każdy kto chce,mógł sobie przyjść i pooglądać a nie małe dzieci idące ulicą muszą na to patrzeć.Dlatego została zniszczona.Po drugie,to moim zdaniem za specjalnym pozwoleniem,aborcja powinna być dozwolona żeby mniej było ludzkich dramatów.Gówno mnie obchodzi że to wbrew katolicyzmowi.Ci co najbardziej krzyczą,sprzeciwiając się,nie widzą prawdziwych dramatów dzieci i kobiet które chorują,nie mają co jeść lub gdzie mieszkać i nic tych krzykaczy w rzeczywistości nie obchodzi nie mówiąc... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2015 r. o 12:56
0
powinni to niszczyć codziennie... rzygać się chce jak się przechodzi obok czegoś takiego... to nie ma nic wspólnego z tą ustawą anty aborcyjną... człowiek jest tylko człowiekiem i nie oszukujmy się ale żeby nie wiem jakie prawo stworzyć to i tak znajdzie się sposób aby to zrobić i nikt nic na to nie poradzi nic... Kościół stając przeciwko aborcji jest po stronie życia itd... tak jak PISMO ŚWIĘTE MÓWI... Dobrze Zgoda. Ale przecież w tym samym Piśmie Świętym jest też napisane przecież, że każdy człowiek ma wolną wolę i rozum który dał mu przecież Bóg po to aby właśnie nad takimi sytuacjami myślał... a ci stawiają takie banery sami nie wiedzą do końca dokładnie w co mają wierzyć. Bronicie życia???!!! to postawcie wielką skarbonkę przed Urzędami Miast Siedzibami prezydentów Burmistrzów i tam walczcie o to żeby pokazali jak im zależy żeby nie brakowało ludziom środków do życia. Jeżeli Naród będzie wystarczająco syty nie będą wam potrzebne takie reklamy i banery, bo ludzie nie będą skłaniali się do czynów których na pewno póżniej sami żałują i pamiętają do końca życia... A niestety z pamięci takich decyzji nic i nikt już nie usunie.....
powinni to niszczyć codziennie... rzygać się chce jak się przechodzi obok czegoś takiego... to nie ma nic wspólnego z tą ustawą anty aborcyjną... człowiek jest tylko człowiekiem i nie oszukujmy się ale żeby nie wiem jakie prawo stworzyć to i tak znajdzie się sposób aby to zrobić i nikt nic na to nie poradzi nic... Kościół stając przeciwko aborcji jest po stronie życia itd... tak jak PISMO ŚWIĘTE MÓWI... Dobrze Zgoda. Ale przecież w tym samym Piśmie Świętym jest też napisane przecież, że każdy człowiek ma wolną wolę i rozum który dał mu przec... rozwiń
Avatar
magda / 6 września 2015 r. o 08:37
0

Jak można się cieszyć z aktów wandalizmu? Czy nasza cywilizacja upadła tak nisko, czy to tylko buractwo wschodnio-polskie?

Główka jest najdroższa, czyli nowy Mengele w akcji








Skomentuj10 wyssane z palca brednie , taki doktor nie istnieje a organy tak małe i niewykształcone nie nadają się do przeszczepów . Równie dobrze możesz napisać , że odbiera je UFO



Oburzają nas eksperymenty doktora Josefa Mengele dokonywane przed laty w Auschwitz. Porusza potworne, demoniczne, powszechnie potępione ludobójstwo Adolfa Eichmanna. Okazuje się jednak, iż ich naśladowców w XXI w. są tysiące. I o ile ci pierwszy działali w imię obłędnej ideologii, dążąc do genetycznego „wyprodukowania” nadczłowieka, tutaj chodzi zwyczajnie o pieniądze. Wielką kasę. Brudną, ociekającą krwią mordowanych w łonach matek dzieci. I o absolutyzację ludzkiego egoizmu godzącego się na śmierć tych, którzy sami obronić się nie mogą.
Na początek fakty. Amerykański portal internetowy Lifenews.com, a za nim inne portale i kanały telewizyjne, opublikował wstrząsające nagrania - dokonane ukrytą kamerą - podczas których przedstawiciele największej na świecie organizacji walczącej o tzw. prawa reprodukcyjne (przede wszystkim wolny dostęp do aborcji i antykoncepcji) Planned Parenthood aktorom, udającym zainteresowanie kupnem „materiału biologicznego”, oferowali całe ciała (bądź części) abortowanych dzieci. Wyceniali je na 30-100 dolarów. Do tej pory światło dzienne ujrzało pięćfilmów. Powstały z inspiracji amerykańskiej organizacji Centre for Medical Progress. Być może są też inne, ale Sąd Najwyższy stanu Kalifornia zablokował ich publikację, tłumacząc decyzję …koniecznością obrony dobrego imienia „firmy”!
Szok i niedowierzanie!
Nagrania można obejrzeć w internecie. Są szokujące. Na pierwszym z nich dr Deborah Nucatola, starszy dyrektor usług medycznych Planned Parenthood, podczas lunchu w restauracji w Los Angeles opowiada o sposobie, w jaki pozyskuje się organy miażdżonego w łonie matki dziecka. Tłumaczy, że chodzi o to, żeby tak je rozrywać i miażdżyć, by nie uszkodzić zamówionych organów (są one coraz częściej używane np. do przeszczepów, stosowane jako komponenty w przemyśle kosmetycznym). Dodaje, iż z pomocą przychodzi nowoczesna aparatura. I tak np. „wiele osób chce wątrobę” - opowiada, przełykając kolejne kęsy sałatki i swobodnie popijając wino - „i z tego powodu, większość aborcjonistów wykonuje zabieg, monitorując jego przebieg za pośrednictwem USG, by wiedzieć, gdzie umieszczać kleszcze. Tym, co ogranicza szybkość procedury, jest czaszka. Czaszka w zasadzie jest największą częścią”. Ona też jest najdroższa. Można za nią dostać nawet 100 dolarów! Tłumaczy też, że stara się pobierać z ciała kobiety serce, płuca, wątrobę abortowanego dziecka, odpowiednio umieszczając kleszcze. Najlepiej też miażdżyć w pierwszej kolejności stopy, a nie głowę. Ta ostatnia jest „wyciągana” na końcu. Jak się dowiadujemy z dalszego zapisu rozmowy, aby ominąć „utrudnienia” czasem wywołuje się częściowy poród i zabija dziecko, które jest już na świecie. Tak jest łatwiej.
cd

http://www.fronda.pl/a/glowka-jest-najdrozsza-czyli-nowy-mengele-w-akcji,56006.html

A ile dzieci sama urodziłaś ? Nimi się zajmij

Czy ci nie żal dużego żywego dziecka pochodzenia Syryjskiego? takim jestes katolikiem

rozwiń
Avatar
Gość / 5 września 2015 r. o 23:22
0
I bardzo dobrze ze taka wystawa jest, nirch ludzie dowiedza sie prawdy, a nie glowa w piasek i nic nie widze nic nie slysze
Avatar
Przeciwnik / 5 września 2015 r. o 11:11
0

Aborcja to ważna sprawa. Musi być zawsze legalna i zawsze na życzenie matki. Nikogo niech to nie obchodzi. Zapewne jak by była legalna nie było by tej wystawy bo matka pomysłodawczyni zapewne by ją wykonała i nie urodził by się głupi bękart. Osoba robiąca taką wystawę ma coś z głową i na 100% brakuje jej piątej klepki. Pokazać pysk tej baby co to wymyśliła. Przychodzą jej chore pomysły do głowy bo zapewne jej facet nie daje jej radości i nie umie ostro zerżnąć. 

Avatar
Gość / 4 września 2015 r. o 17:58
0

Czyli mamy pochylać się nad śmiercią Syryjczyka, a zamykać oczy na śmierć polskich dzieci w łonach matek??

A ile dzieci sama urodziłaś ? Nimi się zajmij
Avatar
Gość / 4 września 2015 r. o 17:54
0

Główka jest najdroższa, czyli nowy Mengele w akcji