Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

20 grudnia 2012 r.
15:44
Edytuj ten wpis

Zabił współlokatora nożem. Trafił do aresztu

Autor: Zdjęcie autora er
0 16 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Świdnicki sąd aresztował w środę Dawida S. za zamordowanie swego współlokatora.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyźni mieszkali w mieszkaniu przy ul. Turystycznej w Świdniku. W poniedziałek pokłócili się. Dawid S., właściciel mieszkania, zadał Jackowi B. cios nożem w okolice serca. Potem uderzył go w głowę tłuczkiem od mięsa.

Dawid S. wezwał pogotowie. Jego współlokator już nie żył. Właściciel mieszkania przyznał się do zabójstwa.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sara / 2 czerwca 2013 r. o 20:05

to jest wersjia prasy ja znam prawdziwa
jesli was tam niebylo to i nie oskarzajcie kogos skoro gowno wiecie

Avatar
Jowita / 3 czerwca 2013 r. o 15:34

W Lublinie jest taka jedna pani sędzia, która nie zgodziła się z wnioskiem prokuratora o umieszczenie w areszcie kierowcy, który po pijaku zabił dwie osoby. Jak widzisz więc nie zawsze zabójca trafia we wspomniane miejsce. :angry:

Serio? masakra czy takie rzeczy są tylko w Polsce? czy tylko my mamy taki absurdalny kraj, a może nie ma miejsc w więzieniach czy aresztach, jak procesy ciągną się po 2 lata i taka pani jak Kasia W. zajmuje miejsce w areszcie to się potem nie ma co dziwić ze inni mordercy nadal mogą chodzić po mieście i mordować po pijaku czy na trzeźwo /// ah...............

Serio? masakra czy takie rzeczy są tylko w Polsce? czy tylko my mamy taki absurdalny kraj, a może nie ma miejsc w więzieniach czy aresztach, jak procesy ciągną się po 2 lata i taka pani jak Kasia W. zajmuje miejsce w areszcie to się potem nie ma co dziwić ze inni mordercy nadal mogą chodzić po mieście i mordować po pijaku czy na trzeźwo /// ah...............

rozwiń
Avatar
sara / 2 czerwca 2013 r. o 20:08
Hello skoro znasz prawdę to może warto ja przedstawić rodzicom komuś bliskiemu lub policjii a ten sukinsyn niech zdycha w najgorszych warunkach żeby pocierpial długo zato co zrobił nam wszystkim
Avatar
... / 30 stycznia 2013 r. o 10:33
bzdury
Avatar
.................. / 24 stycznia 2013 r. o 16:06
to jest wersjia prasy ja znam prawdziwa
jesli was tam niebylo to i nie oskarzajcie kogos skoro gowno wiecie
Avatar
Anna / 2 stycznia 2013 r. o 08:35
[size=4]Znałam Jacka, to straszne co się stało. [/size] Wielkie współczucie rodzicom, żonie i dzieciom.
Avatar
aga / 22 grudnia 2012 r. o 18:20
Dawidzie S. odebrałeś rodzicom - syna,rodzeńswtu - brata,dzieciom - ojca,żonie - męża,całej Jego bliższej i dalszej rodzinie - Wspanialego Człowieka!
Avatar
aga / 22 grudnia 2012 r. o 18:19
Dawidzie S. odebrałeś rodzicom - syna,rodzeńswtu - brata,dzieciom - ojca,żonie - męża,całej Jego bliższej i daleszej rodzinie - Wspanialego Człowieka!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2012 r. o 18:16
[quote name='Gość' timestamp='1356023492' post='712109']
Chyba nie zupełnie tak było, ale nie znam szczegółów
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081127/NEWS01/533948017"]http://www.dziennikw...EWS01/533948017[/url]
[/quote]To była wersja dla prasy i dla gawiedzi faktycznie było jw.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2012 r. o 18:11
[quote name='Henio' timestamp='1356022643' post='712100']
Miał immunitet i ta pani sędzia mogła mu tylko skoczyć, albo zrobić loda.
[/quote]
Chyba nie zupełnie tak było, ale nie znam szczegółów
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081127/NEWS01/533948017"]http://www.dziennikw...EWS01/533948017[/url]
Avatar
Jowita / 3 czerwca 2013 r. o 15:34

W Lublinie jest taka jedna pani sędzia, która nie zgodziła się z wnioskiem prokuratora o umieszczenie w areszcie kierowcy, który po pijaku zabił dwie osoby. Jak widzisz więc nie zawsze zabójca trafia we wspomniane miejsce. :angry:

Serio? masakra czy takie rzeczy są tylko w Polsce? czy tylko my mamy taki absurdalny kraj, a może nie ma miejsc w więzieniach czy aresztach, jak procesy ciągną się po 2 lata i taka pani jak Kasia W. zajmuje miejsce w areszcie to się potem nie ma co dziwić ze inni mordercy nadal mogą chodzić po mieście i mordować po pijaku czy na trzeźwo /// ah...............

Serio? masakra czy takie rzeczy są tylko w Polsce? czy tylko my mamy taki absurdalny kraj, a może nie ma miejsc w więzieniach czy aresztach, jak procesy ciągną się po 2 lata i taka pani jak Kasia W. zajmuje miejsce w areszcie to się potem nie ma co dziwić ze inni mordercy nadal mogą chodzić po mieście i mordować po pijaku czy na trzeźwo /// ah...............

rozwiń
Avatar
sara / 2 czerwca 2013 r. o 20:08
Hello skoro znasz prawdę to może warto ja przedstawić rodzicom komuś bliskiemu lub policjii a ten sukinsyn niech zdycha w najgorszych warunkach żeby pocierpial długo zato co zrobił nam wszystkim
Avatar
sara / 2 czerwca 2013 r. o 20:05

to jest wersjia prasy ja znam prawdziwa
jesli was tam niebylo to i nie oskarzajcie kogos skoro gowno wiecie

Avatar
... / 30 stycznia 2013 r. o 10:33
bzdury
Avatar
.................. / 24 stycznia 2013 r. o 16:06
to jest wersjia prasy ja znam prawdziwa
jesli was tam niebylo to i nie oskarzajcie kogos skoro gowno wiecie
Avatar
Anna / 2 stycznia 2013 r. o 08:35
[size=4]Znałam Jacka, to straszne co się stało. [/size] Wielkie współczucie rodzicom, żonie i dzieciom.
Avatar
aga / 22 grudnia 2012 r. o 18:20
Dawidzie S. odebrałeś rodzicom - syna,rodzeńswtu - brata,dzieciom - ojca,żonie - męża,całej Jego bliższej i dalszej rodzinie - Wspanialego Człowieka!
Avatar
aga / 22 grudnia 2012 r. o 18:19
Dawidzie S. odebrałeś rodzicom - syna,rodzeńswtu - brata,dzieciom - ojca,żonie - męża,całej Jego bliższej i daleszej rodzinie - Wspanialego Człowieka!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2012 r. o 18:16
[quote name='Gość' timestamp='1356023492' post='712109']
Chyba nie zupełnie tak było, ale nie znam szczegółów
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081127/NEWS01/533948017"]http://www.dziennikw...EWS01/533948017[/url]
[/quote]To była wersja dla prasy i dla gawiedzi faktycznie było jw.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2012 r. o 18:11
[quote name='Henio' timestamp='1356022643' post='712100']
Miał immunitet i ta pani sędzia mogła mu tylko skoczyć, albo zrobić loda.
[/quote]
Chyba nie zupełnie tak było, ale nie znam szczegółów
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081127/NEWS01/533948017"]http://www.dziennikw...EWS01/533948017[/url]
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem zbuduje boiska. Teraz liczą na pieniądze na szkołę

Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem zbuduje boiska. Teraz liczą na pieniądze na szkołę

Najpierw była działka, a teraz są pieniądze na jej zagospodarowanie. Wspólny Świat w Białej Podlaskiej zbuduje kompleks rekreacyjny dla swoich podopiecznych.

Kłos Gmina Chełm najlepszy na półmetku chełmskiej klasy okręgowej

Kłos Gmina Chełm najlepszy na półmetku chełmskiej klasy okręgowej

Kłos Gmina Chełm mistrzem jesieni, Ogniwo Wierzbica na drugim miejscu, a Włodawianka Włodawa na najniższym stopniu podium – tak wygląda pierwsza trójka na półmetku rywalizacji w obecnym sezonie

"Preludium Słowiańskie" w Centrum Spotkania Kultur
10 grudnia 2022, 19:00

"Preludium Słowiańskie" w Centrum Spotkania Kultur

Wyjątkowe muzyczne widowisko odwołujące się do korzeni kultury Słowian będzie można zobaczyć w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (plac Teatralny 1). Spektakl "Preludium Słowiańskie" zostanie zaprezentowany 10 grudnia o godz. 19.

Zamość. Remont jeszcze trwa, ale jeździć już można

Zamość. Remont jeszcze trwa, ale jeździć już można

To jeszcze nie jest definitywny koniec inwestycji na jednej z najruchliwszych ulic w Zamościu, ale ul. Partyzantów jest już przejezdna na całej swojej długości od kościoła Franciszkanów aż do ul. Lwowskiej.

Czytelnicy Dziennika okazali się najlepszymi Mikołajami dla dzieci z Domu Dziecka
Pierwsza strona

Czytelnicy Dziennika okazali się najlepszymi Mikołajami dla dzieci z Domu Dziecka

Święty Mikołaj nie musi mieć na głowie mitry i opierać się o pastorał. Święty Mikołaj musi mieć tylko gorące serce i właśnie tym wykazali się nasi Czytelnicy, którzy ochoczo wsparli zbiórkę na rzecz podopiecznych Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Lublinie.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 6 grudnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 6 grudnia 2022 r.

Święty Mikołaj od Coca-Coli był przecież biskupem. Na Lubelszczyźnie jego kult był szczególnie silny
Rozmowa

Święty Mikołaj od Coca-Coli był przecież biskupem. Na Lubelszczyźnie jego kult był szczególnie silny

Dziś św. Mikołaj należy do najbardziej znanych świętych, otaczają go czcią zarówno wierni kościoła wschodniego, jak i zachodniego - rozmowa z dr hab. Mariolą Tymochowicz, prof. Uczelni z Katedry Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego w Instytucie Nauk o Kulturze na Wydziale Filologicznym UMCS.

Mundial 2022: Brazylia - Korea Południowa 4:1. Awans do ćwierćfinału w rytmie samby

Mundial 2022: Brazylia - Korea Południowa 4:1. Awans do ćwierćfinału w rytmie samby

Reprezentacja Brazylii bez żadnych kłopotów zameldowała się w ćwierćfinale. W 1/8 finału „Canarinhos” pokonali 4:1 Koreę Południową i dali jasny sygnał, że należy ich rozważać jako jednego z kandydatów do mistrzostwa świata

Zamość. Nowy dyrektor w Ratuszu od kultury i sportu

Zamość. Nowy dyrektor w Ratuszu od kultury i sportu

Łukasz Gajdecki będzie od 15 grudnia dyrektorem Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Zamość. Wygrał konkurs na to stanowisko ogłoszony po tym, jak zwolnił je w połowie września Piotr Orzechowski, obecnie wiceprezydent Zamościa.

Mundial 2022: Chorwacja lepsza od Japonii po rzutach karnych

Mundial 2022: Chorwacja lepsza od Japonii po rzutach karnych

Chorwaci powoli wyrastają na specjalistów od rzutów karnych. W poprzednim mundialu w drodze po drugie miejsce dwa razy ogrywali rywali w serii jedenastek. W poniedziałek w taki sposób uporali się z Japonią. Po 120 minutach walki było 1:1, ale piłkarze z „Kraju Kwitnącej Wiśni” wykorzystali tylko jeden strzał z „wapna” i ostatecznie przegrali 1:3

Lublin. Startuje Festiwal Bożego Narodzenia. Jutro oficjalnie zaświecą się ozdoby na deptaku
galeria

Lublin. Startuje Festiwal Bożego Narodzenia. Jutro oficjalnie zaświecą się ozdoby na deptaku

Już we wtorek o godz. 16 włączona ma być całość świątecznej iluminacji centrum Lublina. W ten sposób rozpocznie się coroczny Festiwal Bożego Narodzenia.

Lubelskie. Kolej wprowadza przystanki na żądanie. Co musi zrobić pasażer, żeby wysiąść?

Lubelskie. Kolej wprowadza przystanki na żądanie. Co musi zrobić pasażer, żeby wysiąść?

Maszynista nie zatrzyma pociągu, jeżeli podróżny przynajmniej stację wcześniej nie zgłosi obsłudze, że ma zamiar wysiadać. Już od najbliższej niedzieli, wraz ze zmianą rozkładu jazdy, kolej wprowadzi w regionie siedem przystanków na żądanie.

Lubelskie. Piernikowe serca od uczniów. "Pomagamy ludziom, którzy są samotni"

Lubelskie. Piernikowe serca od uczniów. "Pomagamy ludziom, którzy są samotni"

Po wymuszonej przez pandemię przerwie uczniowie Szkoły Podstawowej znów przyniosą sąsiadom mikołajkowe prezenty. Prezenty najcenniejsze, bo własnoręcznie przygotowane i wyjątkowe smaczne.

Nowe sklepy w Lublinie. Na początek otwiera się Aldi

Nowe sklepy w Lublinie. Na początek otwiera się Aldi

W tym tygodniu zmienia się handlowa mapa Lublina. Sprawdzamy, jakie sklepy pojawiają się, a w jakich nie zrobimy już zakupów.

26. Międzynarodowy Wschodni Salon Sztuki. Wernisaż w Lublinie
9 grudnia 2022, 18:00

26. Międzynarodowy Wschodni Salon Sztuki. Wernisaż w Lublinie

Prace z różnych dziedzin sztuki współczesnej będzie można podziwiać w Centrum Spotkania Kultur w ramach 26. Międzynarodowego Wschodniego Salonu Sztuki. Otwarcie ekspozycji nastąpi 9 grudnia o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!