Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

14 grudnia 2012 r.
20:02
Edytuj ten wpis

Znów przemoc w szkole. 7-latek ofiarą starszych kolegów

0 153 A A
To, że w naszych szkołach jest niebezpiecznie, potwierdził raport lubelskiego kuratorium z ostatnieg
To, że w naszych szkołach jest niebezpiecznie, potwierdził raport lubelskiego kuratorium z ostatnieg

Rybczewice. Matka twierdzi, że starsi koledzy powiesili jej syna na wieszaku. Wisiał tam tak długo, aż zaczął się dusić. Szkoła uwierzyła jednak nastolatkom, którzy mieli "tylko” posadzić chłopca na wysokim parapecie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O wydarzeniach w Zespole Szkół w Rybczewicach k. Świdnika poinformował nas jeden z naszych Czytelników. – Dwaj 19-latkowie dla zabawy powiesili na wieszaku pierwszoklasistę szkoły podstawowej – napisał. – Dziecko, dusząc się, płakało, a oni i reszta gawiedzi śmiali się!

Tę wersję potwierdziła również matka 7-latka, która wczoraj rano pojawiła się w szkole. Syna na lekcje już nie posłała.

– Zajęliśmy się sprawą od samego rana. Wysłuchaliśmy sprawców zajścia oraz świadków – mówi Krzysztof Suszek, dyrektor ZS w Rybczewicach. – Okazało się, że jeden uczeń trzeciej klasy liceum posadził chłopca na wysokim oknie. Takie okna są w boksach w szatni. Gdy chłopiec zaczął płakać, zdjął go. I nie było dwóch sprawców, tylko jeden. Drugi 19-latek stał obok.

Tę wersję potwierdzili także świadkowie zajścia – dwie uczennice z tej samej klasy co 19-latkowie. – Chłopiec miał być też rzekomo "podduszany”. Świadkowie twierdzą, że niczego takiego nie było – zastrzega dyrektor.

– Przykro mi, że tak się stało. Ale to nie było z agresji, tylko ze zwykłej głupoty – tłumaczy swoich uczniów Suszek.

Mimo to 19-latek kary nie uniknie. – Prawdopodobnie będzie to nagana – zapowiada dyrektor.
Czy to wystarczy, by zamknąć sprawę?

– Dyrektor powinien w obecności rodziców i wychowawców wysłuchać wersji wszystkich uczestników zajścia i świadków. A potem zaproponować karę – wyjaśnia Krzysztof Babisz, lubelski kurator oświaty. – Rodziców pokrzywdzonego chłopca należy zapytać, czy ich zdaniem kara jest wystarczająca. Jeśli nie, dyrektor powinien zawiadomić policję.

Matka pokrzywdzonego 7-latka ma się pojawić w szkole w poniedziałek.

Strach posłać dziecko

To, że w naszych szkołach jest niebezpiecznie, potwierdził raport lubelskiego kuratorium z ostatniego roku szkolnego. Czytamy w nim, że większość uczniów styka się w swoich szkołach z różnymi, łamiącymi normy społeczne zachowaniami rówieśników.

W minionym roku szkolnym uczniowie najczęściej doświadczali osobiście lub obserwowali: agresję słowną (wulgaryzmy, obrażanie, wymyślanie), kradzieże oraz agresję fizyczną (pobicia).

Najgorzej jest w gimnazjach.

Pod koniec października trójka chłopców z klas nauczania początkowego w gminie Urzędów miała skrzywdzić młodszego ucznia. Napaść była tak brutalna, że matka pojechała z nim do szpitala. Lekarze powiadomili policję.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 153

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wilk / 19 grudnia 2012 r. o 21:57
[color=#414141][font=Arial, sans-serif][size=4][background=rgb(228, 232, 219)]Kto ma dob­re ple­cy, te­mu trud­no nogę podstawić. [/background][/size][/font][/color]
Avatar
łun / 19 grudnia 2012 r. o 21:51
[color=#414141][font=Arial, sans-serif][size=4][background=rgb(228, 232, 219)]Bądź sil­niej­szy, a będziesz miał rację. wstyd....[/background][/size][/font][/color]
Avatar
Angelika / 18 grudnia 2012 r. o 20:45
[quote name='nikt znany' timestamp='1355768657' post='710678']
Polemika z głupcem niepotrzebnie go nobilituje..............
[/quote]


Święte słowa
Avatar
Angelika / 18 grudnia 2012 r. o 20:32
Bez nerwów dziewczyna po prostu broni dzielnie swego mężczyznę słodko.
Pisaliście wcześniej żeby mieć odwagę podpisywać się nazwiskami ale osoba która o to prosi podpisuje się anonimowo i gdzie tu logika....?
A pisaliście też że komentują tu same dzieci...a więc jak nazwać "mężczyznę" który czy wiesza chłopca na wieszaku czy nawet posadził go na parapecie..na wieszaku mogło się udusić,z parapetu mogło spaść na posadzkę i się zabić...I nie zapominajmy że nie zrobiło to dziecko tylko 19-letni mężczyzna. 7-latek musiał go tak sprowokować że nie mógł się opanować...pewnie pokazał mu język albo za szybko obok przebiegł.
A to że tatuś synowi pomaga to w sumie też normalne bo co to był by za ojciec jak by nie pomógł,ale tym samym to świadczy o dorosłości 19-letniego ( wybaczcie nie mogę się opanować by tego nie powtarzać) mężczyzny który z 7-letnim chłopcem sobie poradzić nie może tylko prosi o pomoc ojca....

To że jedna osoba na całym forum będzie bronić go i powtarzać do upadłego że on tego nie zrobił,że jest grzeczny i wspaniały i wszystkie jego niepowodzenia w życiu nie były na pewno wyłącznie jego winą niczego nie zmieni. A już na pewno nie jego...hehe nie oszukuj się
Bez nerwów dziewczyna po prostu broni dzielnie swego mężczyznę słodko.
Pisaliście wcześniej żeby mieć odwagę podpisywać się nazwiskami ale osoba która o to prosi podpisuje się anonimowo i gdzie tu logika....?
A pisaliście też że komentują tu same dzieci...a więc jak nazwać "mężczyznę" który czy wiesza chłopca na wieszaku czy nawet posadził go na parapecie..na wieszaku mogło się udusić,z parapetu mogło spaść na posadzkę i się zabić...I nie zapominajmy że nie zrobiło to dziecko tylko 19-letni mężczyzna. 7-latek musiał go... rozwiń
Avatar
c / 18 grudnia 2012 r. o 17:11
t
[quote name='aaa' timestamp='1355839665' post='711006']
Skoro 19- latek w Rybczewicach jest traktowany jako dziecko i nie ponosi żadnej kary za takie zachowanie. To może niech konsekwencje poniesie jego tata Przewodniczący Rady Gminy Rybczewice? Jestem ciekawy jakie będzie Jego zachowanie na najbliższej sesji Rady Gminy?a może także jak Dyrektor będzie udawał, że nic się nie stało?
[/quote]

może by i coś powiedział aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Avatar
Adam / 18 grudnia 2012 r. o 15:14
[quote name='aaa' timestamp='1355839665' post='711006']
Skoro 19- latek w Rybczewicach jest traktowany jako dziecko i nie ponosi żadnej kary za takie zachowanie. To może niech konsekwencje poniesie jego tata Przewodniczący Rady Gminy Rybczewice? Jestem ciekawy jakie będzie Jego zachowanie na najbliższej sesji Rady Gminy?a może także jak Dyrektor będzie udawał, że nic się nie stało?
[/quote]

za dużo dostaje z tej funkcji żeby być honorowym
Avatar
aaa / 18 grudnia 2012 r. o 15:07
Skoro 19- latek w Rybczewicach jest traktowany jako dziecko i nie ponosi żadnej kary za takie zachowanie. To może niech konsekwencje poniesie jego tata Przewodniczący Rady Gminy Rybczewice? Jestem ciekawy jakie będzie Jego zachowanie na najbliższej sesji Rady Gminy?a może także jak Dyrektor będzie udawał, że nic się nie stało?
Avatar
U / 17 grudnia 2012 r. o 22:19
[quote name='KamilaW' timestamp='1355757435' post='710556']
Po pierwsze teraz będe się wypowiadać tutaj pierwszy raz bo nie chciałam tego robić ale sytuacja zaistniała zmusza do tego. Bądź pewien że jeżeli zrobiłby to o co jest oskarżany, u mnie nie uszło by mu to płazem, a wiem że jest nie winny bo znam go jako człowieka czułego wobec dzieci, i to że posadził go na parapecie nie jest żadnym przestępstwem. Więcej nie będe tego komentować, ale nie jeździj po mnie bo sobie na to nie pozwole bo to akurat jest moja sprawa, a nie Twoja więc ty nie wwalaj się w cudze sprawy. Zresztą nie będe się tłumaczyć z tego co zostało już wyjaśnione. Miłej konwersacji
[/quote]


czy ta czułosć wobec dzieci sie tyczy Ciebie drogie dziecko.BUAAAAHAAAH
[quote name='KamilaW' timestamp='1355757435' post='710556']
Po pierwsze teraz będe się wypowiadać tutaj pierwszy raz bo nie chciałam tego robić ale sytuacja zaistniała zmusza do tego. Bądź pewien że jeżeli zrobiłby to o co jest oskarżany, u mnie nie uszło by mu to płazem, a wiem że jest nie winny bo znam go jako człowieka czułego wobec dzieci, i to że posadził go na parapecie nie jest żadnym przestępstwem. Więcej nie będe tego komentować, ale nie jeździj po mnie bo sobie na to nie pozwole bo to akurat jest moja ... rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 20:44
[quote name='dawny_uczeń' timestamp='1355773239' post='710728']
jeśli by tak było to dzieci nie słyszałyby z jego ust że są deb***ami itp.
[/quote]

nie tylko deb***ami,ale wymoczkami i sierotami zażyganymi,
Avatar
dawny_uczeń / 17 grudnia 2012 r. o 20:40
[quote name='Gość' timestamp='1355762125' post='710593']
W tej szkole nigdy nie było burdelu !!!!!! a Pan Dyrektor wkłada swoje całe serce w tą szkołe !! wiec jeśli nie wiesz , to sie nie wypowiadaj !
[/quote]
jeśli by tak było to dzieci nie słyszałyby z jego ust że są deb***ami itp.
Avatar
wilk / 19 grudnia 2012 r. o 21:57
[color=#414141][font=Arial, sans-serif][size=4][background=rgb(228, 232, 219)]Kto ma dob­re ple­cy, te­mu trud­no nogę podstawić. [/background][/size][/font][/color]
Avatar
łun / 19 grudnia 2012 r. o 21:51
[color=#414141][font=Arial, sans-serif][size=4][background=rgb(228, 232, 219)]Bądź sil­niej­szy, a będziesz miał rację. wstyd....[/background][/size][/font][/color]
Avatar
Angelika / 18 grudnia 2012 r. o 20:45
[quote name='nikt znany' timestamp='1355768657' post='710678']
Polemika z głupcem niepotrzebnie go nobilituje..............
[/quote]


Święte słowa
Avatar
Angelika / 18 grudnia 2012 r. o 20:32
Bez nerwów dziewczyna po prostu broni dzielnie swego mężczyznę słodko.
Pisaliście wcześniej żeby mieć odwagę podpisywać się nazwiskami ale osoba która o to prosi podpisuje się anonimowo i gdzie tu logika....?
A pisaliście też że komentują tu same dzieci...a więc jak nazwać "mężczyznę" który czy wiesza chłopca na wieszaku czy nawet posadził go na parapecie..na wieszaku mogło się udusić,z parapetu mogło spaść na posadzkę i się zabić...I nie zapominajmy że nie zrobiło to dziecko tylko 19-letni mężczyzna. 7-latek musiał go tak sprowokować że nie mógł się opanować...pewnie pokazał mu język albo za szybko obok przebiegł.
A to że tatuś synowi pomaga to w sumie też normalne bo co to był by za ojciec jak by nie pomógł,ale tym samym to świadczy o dorosłości 19-letniego ( wybaczcie nie mogę się opanować by tego nie powtarzać) mężczyzny który z 7-letnim chłopcem sobie poradzić nie może tylko prosi o pomoc ojca....

To że jedna osoba na całym forum będzie bronić go i powtarzać do upadłego że on tego nie zrobił,że jest grzeczny i wspaniały i wszystkie jego niepowodzenia w życiu nie były na pewno wyłącznie jego winą niczego nie zmieni. A już na pewno nie jego...hehe nie oszukuj się
Bez nerwów dziewczyna po prostu broni dzielnie swego mężczyznę słodko.
Pisaliście wcześniej żeby mieć odwagę podpisywać się nazwiskami ale osoba która o to prosi podpisuje się anonimowo i gdzie tu logika....?
A pisaliście też że komentują tu same dzieci...a więc jak nazwać "mężczyznę" który czy wiesza chłopca na wieszaku czy nawet posadził go na parapecie..na wieszaku mogło się udusić,z parapetu mogło spaść na posadzkę i się zabić...I nie zapominajmy że nie zrobiło to dziecko tylko 19-letni mężczyzna. 7-latek musiał go... rozwiń
Avatar
c / 18 grudnia 2012 r. o 17:11
t
[quote name='aaa' timestamp='1355839665' post='711006']
Skoro 19- latek w Rybczewicach jest traktowany jako dziecko i nie ponosi żadnej kary za takie zachowanie. To może niech konsekwencje poniesie jego tata Przewodniczący Rady Gminy Rybczewice? Jestem ciekawy jakie będzie Jego zachowanie na najbliższej sesji Rady Gminy?a może także jak Dyrektor będzie udawał, że nic się nie stało?
[/quote]

może by i coś powiedział aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Avatar
Adam / 18 grudnia 2012 r. o 15:14
[quote name='aaa' timestamp='1355839665' post='711006']
Skoro 19- latek w Rybczewicach jest traktowany jako dziecko i nie ponosi żadnej kary za takie zachowanie. To może niech konsekwencje poniesie jego tata Przewodniczący Rady Gminy Rybczewice? Jestem ciekawy jakie będzie Jego zachowanie na najbliższej sesji Rady Gminy?a może także jak Dyrektor będzie udawał, że nic się nie stało?
[/quote]

za dużo dostaje z tej funkcji żeby być honorowym
Avatar
aaa / 18 grudnia 2012 r. o 15:07
Skoro 19- latek w Rybczewicach jest traktowany jako dziecko i nie ponosi żadnej kary za takie zachowanie. To może niech konsekwencje poniesie jego tata Przewodniczący Rady Gminy Rybczewice? Jestem ciekawy jakie będzie Jego zachowanie na najbliższej sesji Rady Gminy?a może także jak Dyrektor będzie udawał, że nic się nie stało?
Avatar
U / 17 grudnia 2012 r. o 22:19
[quote name='KamilaW' timestamp='1355757435' post='710556']
Po pierwsze teraz będe się wypowiadać tutaj pierwszy raz bo nie chciałam tego robić ale sytuacja zaistniała zmusza do tego. Bądź pewien że jeżeli zrobiłby to o co jest oskarżany, u mnie nie uszło by mu to płazem, a wiem że jest nie winny bo znam go jako człowieka czułego wobec dzieci, i to że posadził go na parapecie nie jest żadnym przestępstwem. Więcej nie będe tego komentować, ale nie jeździj po mnie bo sobie na to nie pozwole bo to akurat jest moja sprawa, a nie Twoja więc ty nie wwalaj się w cudze sprawy. Zresztą nie będe się tłumaczyć z tego co zostało już wyjaśnione. Miłej konwersacji
[/quote]


czy ta czułosć wobec dzieci sie tyczy Ciebie drogie dziecko.BUAAAAHAAAH
[quote name='KamilaW' timestamp='1355757435' post='710556']
Po pierwsze teraz będe się wypowiadać tutaj pierwszy raz bo nie chciałam tego robić ale sytuacja zaistniała zmusza do tego. Bądź pewien że jeżeli zrobiłby to o co jest oskarżany, u mnie nie uszło by mu to płazem, a wiem że jest nie winny bo znam go jako człowieka czułego wobec dzieci, i to że posadził go na parapecie nie jest żadnym przestępstwem. Więcej nie będe tego komentować, ale nie jeździj po mnie bo sobie na to nie pozwole bo to akurat jest moja ... rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 20:44
[quote name='dawny_uczeń' timestamp='1355773239' post='710728']
jeśli by tak było to dzieci nie słyszałyby z jego ust że są deb***ami itp.
[/quote]

nie tylko deb***ami,ale wymoczkami i sierotami zażyganymi,
Avatar
dawny_uczeń / 17 grudnia 2012 r. o 20:40
[quote name='Gość' timestamp='1355762125' post='710593']
W tej szkole nigdy nie było burdelu !!!!!! a Pan Dyrektor wkłada swoje całe serce w tą szkołe !! wiec jeśli nie wiesz , to sie nie wypowiadaj !
[/quote]
jeśli by tak było to dzieci nie słyszałyby z jego ust że są deb***ami itp.
Zobacz wszystkie komentarze 153

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2022: Brazylia – Kamerun 0:1, Szwajcaria pokonała Serbię 3:2 i gra dalej

Mundial 2022: Brazylia – Kamerun 0:1, Szwajcaria pokonała Serbię 3:2 i gra dalej

Ostatnie mecze fazy grupowej mundialu w Katarze też dostarczyły solidnej dawki emocji. Niespodziewanie Brazylia przegrała z Kamerunem 0:1. Sporo działo się też w starciu numer dwa. Szwajcaria prowadziła z Serbią, potem przegrywała 1:2 i była poza turniejem, ale ostatecznie wygrała 3:2 i awansowała do fazy pucharowej z drugiego miejsca

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata
Magazyn

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata

W 1986 roku w Meksyku reprezentacja Polski w ramach 1/8 finału przegrała 0:4 z Brazylią i odpadła z dalszej rywalizacji. W niedzielę, po 36 latach polscy kibice po raz kolejny będą dopingować nasz zespół w starciu fazy pucharowej z innym światowym gigantem: Francją. To pokazuje. jak duży sukces odniosła na mistrzostwach świata w Katarze drużyna Czesława Michniewicza, ale o jego stylu z pewnością nie chce pamiętać nikt.

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Część nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 10 tak bardzo zaskoczyła wyłączona kserokopiarka, że postanowili zainterweniować w tej sprawie u radnego.

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Zamość i Roztocze” oraz szefowa Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej przez najbliższe dwa lata będzie przewodniczącą zarządu Forum Informacji Turystycznej.

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group
4 grudnia 2022, 18:00

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group

W niedzielę, 4 grudnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się kolejny koncert w ramach Ekumenicznego Festiwalu Wokalnego "Adventus". Wystąpi międzynarodowy zespół Canaan Group.

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Oddana w sierpniu do użytku toaleta publiczna w Radzyniu Podlaskim, od kilku tygodni nie działa. Urzędnicy winę składają na wandali.

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą
galeria

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą

Dla jednych „Covid to ściema”, dla innych realna choroba, której nawet łagodne przejście potrafi zostawić w organizmie poważne zmiany. O tym, jak żyć i odzyskiwać zdrowie po zakażeniu SARS CoV-2 mówiono podczas konferencji zorganizowanej w Akademii Zamojskiej.

Mundial 2022: Ghana – Urugwaj 1:2, Korea Południowa lepsza od Portugalii

Mundial 2022: Ghana – Urugwaj 1:2, Korea Południowa lepsza od Portugalii

Kolejny dzień na mundialu w Katarze i kolejne niespodzianki. Tym razem w grupie H. Mimo wygranej z Ghaną z mistrzostwami świata żegna się Urugwaj. Tak samo zresztą, jak drużyna „Czarnych Gwiazd”. Niespodziewanie Korea Południowa pokonała w piątek Portugalię 2:1 i to te drużyny wywalczyły awans do 1/8 finału. Trzeba jednak dodać, że zespół z Azji przepustkę do kolejnej rundy zapewnił sobie w dramatycznych okolicznościach.

Przodkowie zdobyli nieśmiertelność

Przodkowie zdobyli nieśmiertelność

Zespół archiwalny numer 2538 Archiwum Państwowego w Lublinie to akta rodzin Barszczewskich, Danielskich herbu Daniel i de Mezerów herbu Moździerz oraz rodzin z nimi skoligaconymi, między innymi Bajkowskich, Tarnowskich herbu Sas, Żurakowskich i Teleżyńskich. Tą wyjątkową spuściznę rodzinną przekazał Zygmunt Barszczewski

Masaże, jacuzzi, sztuczna rzeka. Tak się zmieni stary basen w Biłgoraju. Za 62 mln złotych
galeria

Masaże, jacuzzi, sztuczna rzeka. Tak się zmieni stary basen w Biłgoraju. Za 62 mln złotych

Nie 50, ale ponad 62 mln zł trzeba będzie wydać, by zrealizować oba planowane etapy rozbudowy i modernizacji powiatowej krytej pływalni w Biłgoraju. Ale do pierwszej części prac samorząd nie dołoży z własnego budżetu ani złotówki, na drugą część pieniędzy ma, a reszty będzie szukać.

Dla tancerzy i nie tylko. Warsztaty i wydarzenia edukacyjne w CK

Dla tancerzy i nie tylko. Warsztaty i wydarzenia edukacyjne w CK

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na czterodniowe warsztaty tworzenia muzyki do spektakli. Ale to nie jedyna oferta aktywnego spędzenia czasu i nauki w Centrum Kultury w Lublinie. Skorzystają tancerze ale także osoby, które po prostu chcą poćwiczyć

Dzień dla zwykłych-niezwykłych osób

Dzień dla zwykłych-niezwykłych osób

DARCZYŃCY ARCHIWUM PAŃSTWOWEGO W LUBLINIE są ludźmi wyjątkowymi, bo decydują się przekazać nam wszystkim pamiątki po swoich przodkach. Dzieląc się historią własnych rodzin pozwalają nam lepiej poznać historię regionu i Polski

Biała Podlaska: W niedzielę do muzeum za 1 zł

Biała Podlaska: W niedzielę do muzeum za 1 zł

Do „Ogrodów” Bazylego Albiczuka za złotówkę. Muzeum Południowego Podlasia chce w ten sposób przyciągnąć zwiedzających.

Krasnobród. Grają już dziesiątki lat. W niedzielę jubileuszowy koncert
4 grudnia 2022, 15:00

Krasnobród. Grają już dziesiątki lat. W niedzielę jubileuszowy koncert

Już ponad 35 lat działa Krasnobrodzka Orkiestra Dęta. Jubileusz muzycy uczczą koncertem.

Psy i koty z Puław i Łukowa czekają na Mikołaja. Możesz być jak Krzysztof Ibisz
galeria

Psy i koty z Puław i Łukowa czekają na Mikołaja. Możesz być jak Krzysztof Ibisz

Możesz wybrać prezent, który dostaną bezpańskie zwierzęta w Łukowie i Puławach. Ambasadorami akcji są m.in. Krzysztof Ibisz i Agnieszka Woźniak-Starak.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!