Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Tomaszów Lubelski

28 grudnia 2018 r.
8:01

Rozbił samochód, więc ukradł inny i... też rozbił. Zaskakujące tłumaczenie 18-latka

0 10 A A

Rozbił samochód i uciekł z miejsca zdarzenia. Chwilę później ukradł auto... i też rozbił. Policjantom tłumaczył, że został porwany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło o godzinie 9:00 w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska. BMW jadące w stronę Tomaszowa wjechało w tył toyoty jadącej w tym samym kierunku.  Oba pojazdy wylądowały w rowie. W momencie kiedy policjanci i strażacy przyjechali na miejsce kierujący z BMW uciekł do lasu. Część ratowników została z rannymi do przybycia karetki pogotowia, a pozostali ruszyli w ślad za uciekinierem.

Jak się później okazało 18-latek dobiegł do stadniny koni i tam ukradł zaparkowane na parkingu renault, które podczas ucieczki, również rozbił. Szybka reakcja policjantów, przy pomocy osoby postronnej, doprowadziła do zatrzymania mężczyzny w miejscowości Łaszczów. Okazało się, że mężczyzna ma 0,70 promila.

18-latek oznajmił mundurowym, że nie jechał bmw ani renaultem i to nie on rozbił te dwa samochody. Cały czas tłumaczył, że został porwany. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tych dwóch zdarzeń a mieszkaniec pow. Krasnostawskiego został osadzony w areszcie policyjnym.   

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 08:11
+40
I dlatego poproszę o komentarze typu - ludzie po 60 roku życia powinni przechodzić co rok obowiązkowe badania lekarskie czy się nadają do prowadzenia aut. Ilekroć coś się stanie zaraz mędrcy wypisują takie kocopoły. Większość wypadków powodują młode byczki, ale nikt nie pisze, że im trzeba obowiązkowych badań psychiatrycznych przed wydaniem prawo jazdy
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 08:28
+22
To co będzie wyprawiał ten 18 latek, jak w pełni rozwinie swoją fantazję i możliwości w wieku, dajmy na to, ok. 30 lat ?
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 08:17
+13
Tak,tak popieram tezy zawarte we wpisie dotyczące młodych kierowców.
Avatar
False / 28 grudnia 2018 r. o 12:24
+9
Bo tu brak jest odpowiedniego prawa u nas. On za takie coś powinien być związany na rynku w Lublinie i publiczna chłosta na gołą du...aż by się publicznie obsr....a na koniec konfiskata mienia rodziców + pracę społeczne gówniarza tak długo jak nie odrobi wartości wyrządzonych szkód a na koniec tatuaż na czole informujący z kim ma się do czynienia.
Avatar
Jko / 28 grudnia 2018 r. o 10:26
+7
Takiego chwasta to tylko za jaja powiesić.
Avatar
Max / 28 grudnia 2018 r. o 09:26
+7
Za dużo kina akcji ogląda.
Avatar
Debili i patologii wciąż przybywa. / 28 grudnia 2018 r. o 11:18
+4
Debili i patologii wciąż przybywa. Pokłosie marksistowskiego róbta-to-chceta.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 13:36
+3
Gta online. xD
Avatar
gb / 28 grudnia 2018 r. o 19:04
+2
a w jaki sposob on je kradł i uruchamiał je? no raczej nie przez zwarcie kabelków pod stacyjką tylko dzieki temu ze jakies mózgi zostawiaja kluczyki w autach.
Avatar
Ja / 28 grudnia 2018 r. o 11:31
-1
Co ma do tego Marks?
Avatar
gb / 28 grudnia 2018 r. o 19:04
+2
a w jaki sposob on je kradł i uruchamiał je? no raczej nie przez zwarcie kabelków pod stacyjką tylko dzieki temu ze jakies mózgi zostawiaja kluczyki w autach.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 13:36
+3
Gta online. xD
Avatar
False / 28 grudnia 2018 r. o 12:24
+9
Bo tu brak jest odpowiedniego prawa u nas. On za takie coś powinien być związany na rynku w Lublinie i publiczna chłosta na gołą du...aż by się publicznie obsr....a na koniec konfiskata mienia rodziców + pracę społeczne gówniarza tak długo jak nie odrobi wartości wyrządzonych szkód a na koniec tatuaż na czole informujący z kim ma się do czynienia.
Avatar
Ja / 28 grudnia 2018 r. o 11:31
-1
Co ma do tego Marks?
Avatar
Debili i patologii wciąż przybywa. / 28 grudnia 2018 r. o 11:18
+4
Debili i patologii wciąż przybywa. Pokłosie marksistowskiego róbta-to-chceta.
Avatar
Jko / 28 grudnia 2018 r. o 10:26
+7
Takiego chwasta to tylko za jaja powiesić.
Avatar
Max / 28 grudnia 2018 r. o 09:26
+7
Za dużo kina akcji ogląda.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 08:28
+22
To co będzie wyprawiał ten 18 latek, jak w pełni rozwinie swoją fantazję i możliwości w wieku, dajmy na to, ok. 30 lat ?
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 08:17
+13
Tak,tak popieram tezy zawarte we wpisie dotyczące młodych kierowców.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 08:11
+40
I dlatego poproszę o komentarze typu - ludzie po 60 roku życia powinni przechodzić co rok obowiązkowe badania lekarskie czy się nadają do prowadzenia aut. Ilekroć coś się stanie zaraz mędrcy wypisują takie kocopoły. Większość wypadków powodują młode byczki, ale nikt nie pisze, że im trzeba obowiązkowych badań psychiatrycznych przed wydaniem prawo jazdy
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Jest odpowiedź komisarza wyborczego na wniosek radnego, który chciał wygaszenia mandatu prezydenta miasta. Chodziło o obecność Andrzeja Wnuka w Radzie ds. spółek skarbu państwa.

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Oburzenie w świecie teatru. Znany reżyser z Lublina Paweł Passini na renomowanym festiwalu występuje pod pseudonimem. Kilka miesięcy temu był antybohaterem głośnego artykułu o niewłaściwych zachowaniach wobec aktorek. – Nie ukrywam się – mówi artysta.

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin dokonały wielkiej rzeczy. Mimo braku niemal połowy składu i bez głównego szkoleniowca na ławce, pokonały na wyjeździe białoruski BC Horizont Mińsk 70:61. Awansowały do play-off europejskich rozgrywek

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku
zdjęcia
galeria

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku

Wiele z nich można nazwać jedynymi lub jednymi z kilku zachowanych egzemplarzy na świecie. Od soboty w Muzeum Narodowym w Lublinie będzie można oglądać eksponaty z Zamku Królewskiego na Wawelu. Wystawa potrwa do końca lutego

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tys. zł brutto dodatku covidowego – poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Nadal nie ma porozumienia między pracownikami SOR przy ul. Jaczewskiego w Lublinie a dyrekcją szpitala. Oznacza to, że oddział ratunkowy wciąż będzie zamknięty dla większości pacjentów, a sytuację będą musiały ratować inne lecznice. Na zwolnieniach lekarskich jest tam blisko 60 osób.

Supersamochody na ulicach Lublina
4 grudnia 2021, 11:00

Supersamochody na ulicach Lublina

W sobotę w Lublinie będzie można zobaczyć "superauta". Muscle cary, auta sportowe i premium pojawią się m.in. na parkingu Galerii Olimp oraz na placu przed Galerią Centrum. Wszystko z powodu akcji charytatywnej.

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Ponad 1,1 mln zł rekompensat wypłacił do tej pory wojewoda lubelski przedsiębiorcom za straty związane ze stanem wyjątkowym. – Dostałem tyle, o ile wnioskowałem – przyznaje Marek Pomietło, właściciel wypożyczalni kajaków nad Bugiem.

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

Od czwartku działa miejskie lodowisko przy ul. Sienkiewicza. Atrakcja ma być czynna co najmniej do końca lutego.

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Reportażystka Radia Lublin jest w ścisłym finale najważniejszego konkursu dziennikarskiego w Polsce. Agnieszka Czyżewska-Jacquemet jest nominowana dwa razy. Jednym z reportaży jest ten o sytuacji w "Dzienniku Wschodnim".

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]
galeria

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]

To był mój przyjaciel, domownik – mówi pan Tomasz o swoim psie Bąblu. Ich przyjaźń gwałtownie przerwał myśliwy z Tomaszowa Lubelskiego: czworonoga zastrzelił na oczach właściciela.

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Podstawą diety rysi z terenu Puszczy Solskiej i Roztocza są sarny, a mięso jeleni i zajęcy jest jej uzupełnieniem – ustalili naukowcy z Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Roztoczańskim Parkiem Narodowym i Stowarzyszeniem dla Natury „Wilk”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!