Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Włodawa

11 lutego 2018 r.
17:25

Premier w Chełmie i Włodawie. "Z dumą odbudowujemy wielkie tradycje Wojska Polskiego" [zdjęcia]

0 26 A A

- Takie nam Bóg dał położenie, że musimy dbać o bezpieczeństwo właściwie przez wieki i cały czas dzisiaj, i w latach które jeszcze nadejdą - powiedział w niedzielę premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystej przysięgi żołnierzy WOT we Włodawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Swoją wizytę na Lubelszczyźnie premier zaczął od przyjazdu do Chełma. Najpierw złożył kwiaty pod umieszczoną na ścianie kamienicy przy ul. Mickiewicza tablicą poświęconą Szmulowi Zygielbojmowi.

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej premier wygłosił niemal akademicki wykład na temat tysiącletnich relacji polsko-żydowskich. Między innymi przypomniał, że to właśnie w Rzeczypospolitej za Aleksandra Jagiellończyka wprowadzono karę śmierci za pomawianie Żydów o mordy rytualne. Także to, że w XIX-wiecznym Krakowie mieszkało więcej Żydów niż w całej ówczesnej Francji. Na przestrzeni wieków byli częścią państwa i narodu polskiego.

- W Polsce był i antysemityzm – powiedział premier. – Należy jednak rozróżniać między tym, co było naganne, a mordami, pogromami i Shoah. – Polska zasługuje na drzewo Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata z uwagi na liczbę Żydów ocalonych przez Polaków i cenę, jaką ci co pomagali ponosili.

Premier Morawiecki zapewnił, że on, jak i ugrupowanie, które reprezentuje traktuje walkę o prawdę historyczną, również w dziedzinie polsko-żydowskich relacji jak jeden z najważniejszych celów politycznych.

Po spotkaniu premier pojechał do Włodawy gdzie podczas uroczystości przysięgę złożyło 90 żołnierzy Wojsko Obrony Terytorialnej.

W swoim wystąpieniu zwrócił uwagę, że „takie nam Bóg dał położenie, że musimy dbać o bezpieczeństwo właściwie przez wieki i cały czas dzisiaj, i w latach które jeszcze nadejdą. To właśnie brak dobrego, sprawnego wojska, które miałoby oparcie w silnym, sprawnym państwie i odwrotnie: brak sprawnego państwa, które mogłoby zapewnić funkcjonowanie wojsku w czasie pokoju po to, żeby broniło tego państwa w czasach wojny, w czasach agresji, spowodował upadek Rzeczpospolitej".

- Dzisiaj z dumą odbudowujemy wielkie tradycje Wojska Polskiego - mówił premier podkreślając, że wojsko obrony terytorialnej wzoruje się na „wspaniałych i bohaterskich poprzednikach” z Armii Krajowej, która również była armią terytorialną.

W uroczystości złożenia przysięgi wojskowej przez kolejną grupę żołnierzy 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” wzięli też udział: wicemarszałek Sejmu i rzeczniczka Pis Beata Mazurek oraz szefowie MON Mariusz Błaszczak, Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marek Suski, KPRM Michał Dworczyk i BBN Paweł Soloch.

Minister Mariusz Błaszczak wskazał, że żołnierze przysięgę we Włodawie złożyli w roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. - Jesteście spadkobiercami, ale także kontynuatorami tych wielu pokoleń naszych rodaków, którzy poświęcali własne życie, aby Polska była wolna, aby Polska była niepodległa - powiedział minister.

Wśród składających przysięgę był szer. Arkadiusz Borowiec, z Chełma. - Przystąpienie do WOT nie było dla mnie trudną decyzją – mówi szer. Borowiec. – Ucieszyłem się, kiedy powstała formacja pozwalająca łączyć służbę z życiem rodzinnym. Po złożeniu przysięgi jestem gotów na wszelkie wyzwania. Na co dzień uczę wiedzy o społeczeństwie w chełmskiej SP nr 8. Myślę, że jako żołnierz WOT będę w tej roli dla uczniów bardziej wiarygodny.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 lutego 2018 o 21:07
+1
Leming to nawet od swego lewego buta nic mądrością nie błyśnie. Zaburzańcy byli analfabetami. Jakiś ty wykształcony cudaku. Moja babcia znała ukraiński, rosyjski i jakby to teraz napisano podstawy idysz oraz tatarskiego. Ot i twój przedwojenny analfabetyzm. Pisała do znajomej po ukraińsku. A ty znasz ten alfabet, czy już dawno jesteś zamerykanizowanym cieciem? Co do "Ale numerrr..." fake newsy to puszczaj wśród rodziny, bo tam jeszcze niektorzy jeszcze z drzewa nie zleźli, to ci uwierzą ;)
Avatar
obywatel gorszego sortu / 11 lutego 2018 o 18:12
+1
POLAK napisał:
garcia napisał:
Towarzysz premier  na historii zna się  tak samo jak na literaturze chińskiej. Wypromowany na biznesmena  dzięki  tatusiowi bo na biznesie  to raczej nie bardzo się  zna ale koniunktura mu pomagałą w karierze (no i papcio też) Pieprzy bo wie że prosty lud  i tak nie załapie o co chodzi, ale ważne że był , spotkał się,  podał rękę,  pomachał,  przyjął  gozdziki od delegacji kółka różańcowego itd. itp. ...................prawie jak tow. Gierek. Jaroszewicz kiedys podobno cmoknął  jedną  chełmiankę  w rękę  to tydzień  nie myła
i dlaczego kwiczysz czerwony prosiaku? Boli cię wolna Polska?
 Fakt że wolna albo bez wolna, w rękach klaksteina z odessy z kotem i bandy marionetek. A no tak kwiczą PZPRowcy prokuratorzy tow. piotrowicz czy jak mu tam....
 Fakt że wolna albo bez wolna, w rękach klaksteina z odessy z kotem i bandy marionetek. A no tak kwiczą PZPRowcy prokuratorzy tow. piotrowicz czy jak mu tam.... rozwiń
Avatar
kpr pch jaca / 12 lutego 2018 o 19:56
0
undefined napisał:
Koszary w Chełmie ożyły. A za PO zlikwidowano dwie brygady pancerne, by na wschodzie nie było ani jednego żołnierza. Grunt, by ciocię Merkel obronić. Na wschod od Wisły nie było ani jednej jednostki pancernej,,ot fioły od Tuska nami rządziły.
 akurat wschód rozbroiła czerwona świnia kwasniewski,potem było tylko gorzej ,ale troche pamietam tę "kadre" w chełmie trepowską ,buce i durnie ,i kogo by te czerwone cycki  obroniły?
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 19:52
0
zobaczycie co wam zrobi ten włazityłeczekisraelski ? bedziecie żydom zwracać 300 mld dolarów jak nic ,a ten tylko z krzywą gębą jeszcze smiał się bedzie
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 18:25
0
Koszary w Chełmie ożyły. A za PO zlikwidowano dwie brygady pancerne, by na wschodzie nie było ani jednego żołnierza. Grunt, by ciocię Merkel obronić. Na wschod od Wisły nie było ani jednej jednostki pancernej,,ot fioły od Tuska nami rządziły.
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 15:14
0
Bo do takich t......w. łagodne słowa nie docierają.Czy wypisywanie takich bzdur na władzę to nie jest obrażanie???.
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 15:05
0
i po co tak ludzi obrażać??
Avatar
25latstrat / 12 lutego 2018 o 08:49
0
undefined napisał:
Poza amatorskim WOT Macierewicz nie zrobił nic dla armii, a wrecz ja oslabil. Gadanie morawieckiego, że musimy sie zbroic jest oderwane od rzeczywistości. Dwa lata w plecy, a on ma czelnosc gadac o polskiej armii.
" Dwa lata w plecy"??. Te wcześniejsze lata to "szalony" postęp wg ciebie?. Te uziemione caracale (dobrze ,że nie u nas). To wg mnie jest jakiś postęp- bo "piniędzy nie wyrzucili w błoto"- a tak zamierzali zrobić twoi rządzący państwem teoretycznym. Jeśli jesteś głupi, to nie uważaj ,że wszyscy są tacy i możesz wciskać swoje "mundre teorie i zmyślenia , przemyślenia. Tak "ma czelność gadać o polskiej armii"- bo twoi rządzący Polskę "rozbroili". To nie była Polska, tylko "ten kraj teoretyczny". Produkując się na forum w ten sposób okazujesz swoją głupotę i na czarne mówisz białe.
" Dwa lata w plecy"??. Te wcześniejsze lata to "szalony" postęp wg ciebie?. Te uziemione caracale (dobrze ,że nie u nas). To wg mnie jest jakiś postęp- bo "piniędzy nie wyrzucili w błoto"- a tak zamierzali zrobić twoi rządzący państwem teoretycznym. Jeśli jesteś głupi, to nie uważaj ,że wszyscy są tacy i możesz wciskać swoje "mundre teorie i zmyślenia , przemyślenia. Tak "ma czelność gadać o polskiej armii"- bo twoi rządzący Polskę "rozbroili". To nie była Polska, tylko &q... rozwiń
Avatar
moher / 12 lutego 2018 o 08:36
0
garcia napisał:
Towarzysz premier  na historii zna się  tak samo jak na literaturze chińskiej. Wypromowany na biznesmena  dzięki  tatusiowi bo na biznesie  to raczej nie bardzo się  zna ale koniunktura mu pomagałą w karierze (no i papcio też) Pieprzy bo wie że prosty lud  i tak nie załapie o co chodzi, ale ważne że był , spotkał się,  podał rękę,  pomachał,  przyjął  gozdziki od delegacji kółka różańcowego itd. itp. ...................prawie jak tow. Gierek. Jaroszewicz kiedys podobno cmoknął  jedną  chełmiankę  w rękę  to tydzień  nie myła
 Podobno to byłaś ty.
 Podobno to byłaś ty. rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2018 o 21:09
0
Poza amatorskim WOT Macierewicz nie zrobił nic dla armii, a wrecz ja oslabil. Gadanie morawieckiego, że musimy sie zbroic jest oderwane od rzeczywistości. Dwa lata w plecy, a on ma czelnosc gadac o polskiej armii.
Avatar
kpr pch jaca / 12 lutego 2018 o 19:56
0
undefined napisał:
Koszary w Chełmie ożyły. A za PO zlikwidowano dwie brygady pancerne, by na wschodzie nie było ani jednego żołnierza. Grunt, by ciocię Merkel obronić. Na wschod od Wisły nie było ani jednej jednostki pancernej,,ot fioły od Tuska nami rządziły.
 akurat wschód rozbroiła czerwona świnia kwasniewski,potem było tylko gorzej ,ale troche pamietam tę "kadre" w chełmie trepowską ,buce i durnie ,i kogo by te czerwone cycki  obroniły?
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 19:52
0
zobaczycie co wam zrobi ten włazityłeczekisraelski ? bedziecie żydom zwracać 300 mld dolarów jak nic ,a ten tylko z krzywą gębą jeszcze smiał się bedzie
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 18:25
0
Koszary w Chełmie ożyły. A za PO zlikwidowano dwie brygady pancerne, by na wschodzie nie było ani jednego żołnierza. Grunt, by ciocię Merkel obronić. Na wschod od Wisły nie było ani jednej jednostki pancernej,,ot fioły od Tuska nami rządziły.
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 15:14
0
Bo do takich t......w. łagodne słowa nie docierają.Czy wypisywanie takich bzdur na władzę to nie jest obrażanie???.
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 15:05
0
i po co tak ludzi obrażać??
Avatar
25latstrat / 12 lutego 2018 o 08:49
0
undefined napisał:
Poza amatorskim WOT Macierewicz nie zrobił nic dla armii, a wrecz ja oslabil. Gadanie morawieckiego, że musimy sie zbroic jest oderwane od rzeczywistości. Dwa lata w plecy, a on ma czelnosc gadac o polskiej armii.
" Dwa lata w plecy"??. Te wcześniejsze lata to "szalony" postęp wg ciebie?. Te uziemione caracale (dobrze ,że nie u nas). To wg mnie jest jakiś postęp- bo "piniędzy nie wyrzucili w błoto"- a tak zamierzali zrobić twoi rządzący państwem teoretycznym. Jeśli jesteś głupi, to nie uważaj ,że wszyscy są tacy i możesz wciskać swoje "mundre teorie i zmyślenia , przemyślenia. Tak "ma czelność gadać o polskiej armii"- bo twoi rządzący Polskę "rozbroili". To nie była Polska, tylko "ten kraj teoretyczny". Produkując się na forum w ten sposób okazujesz swoją głupotę i na czarne mówisz białe.
" Dwa lata w plecy"??. Te wcześniejsze lata to "szalony" postęp wg ciebie?. Te uziemione caracale (dobrze ,że nie u nas). To wg mnie jest jakiś postęp- bo "piniędzy nie wyrzucili w błoto"- a tak zamierzali zrobić twoi rządzący państwem teoretycznym. Jeśli jesteś głupi, to nie uważaj ,że wszyscy są tacy i możesz wciskać swoje "mundre teorie i zmyślenia , przemyślenia. Tak "ma czelność gadać o polskiej armii"- bo twoi rządzący Polskę "rozbroili". To nie była Polska, tylko &q... rozwiń
Avatar
moher / 12 lutego 2018 o 08:36
0
garcia napisał:
Towarzysz premier  na historii zna się  tak samo jak na literaturze chińskiej. Wypromowany na biznesmena  dzięki  tatusiowi bo na biznesie  to raczej nie bardzo się  zna ale koniunktura mu pomagałą w karierze (no i papcio też) Pieprzy bo wie że prosty lud  i tak nie załapie o co chodzi, ale ważne że był , spotkał się,  podał rękę,  pomachał,  przyjął  gozdziki od delegacji kółka różańcowego itd. itp. ...................prawie jak tow. Gierek. Jaroszewicz kiedys podobno cmoknął  jedną  chełmiankę  w rękę  to tydzień  nie myła
 Podobno to byłaś ty.
 Podobno to byłaś ty. rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2018 o 21:19
-1
@garcia... a Rostowski i Balcerowicz to dopiero byli ekonomistami. Pierwszy potrafił tylko "Nie ma i nie będxie", a drugi wycyckał nas z rynków zbytu. Czym to się skończyło to wiemy. Pierwszy przepuścił 250.000.000.000 zł z nieściągniętego VATu, a drugi narobił jeszcze większych szkód. O czym wiedzą emeryci, ktorzy zamiast 3000zł emerytury otrzymują zaledwie 1400zł. A obydwaj też zaznali w swym życiu zawodowym "dobrej koniunktury". U Niemcow dobra koniunktura zaczęła się w 2012 roku. A u nas do końca PO-ZSL dusił naród. Jak widać Morawiecki i bez okradania emerytów i polskich rodzin Daje Radę. A przypomnę ponownie słowa Rostowskiego z 2015 "Na to nie ma i nie będzie pieniędzy w budżecie". A wystarczyło NIE KRAŚĆ. Aż dziw bierze, że włodarze "zbuntowanych" miast na wlasne życzenie nie pozwalają na realizację programu mieszkanie+. Ja w Chełmie wiem na kogo zagłosuję. Podejrzewam, że Lublinianie też, bo najwyraźniej Żukowi "zła koniunktura" nie pozwala na budowę mieszkań z budżetu miasta? Ach ta "zła koniunktura" do kradzieży i gnojenia Polaków.
@garcia... a Rostowski i Balcerowicz to dopiero byli ekonomistami. Pierwszy potrafił tylko "Nie ma i nie będxie", a drugi wycyckał nas z rynków zbytu. Czym to się skończyło to wiemy. Pierwszy przepuścił 250.000.000.000 zł z nieściągniętego VATu, a drugi narobił jeszcze większych szkód. O czym wiedzą emeryci, ktorzy zamiast 3000zł emerytury otrzymują zaledwie 1400zł. A obydwaj też zaznali w swym życiu zawodowym "dobrej koniunktury". U Niemcow dobra koniunktura zaczęła się w 2012 roku. A u nas do końca PO-ZSL dusił naród. J... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2018 o 21:11
-1
undefined napisał:
Słuchacze Mateusza to potomkowie tzw. zabuzniaków. Przed wojną 34 % stanowili Żydzi, 40% Ukraińcy a reszta to Polacy i inne mniejszości. W 1943 większość Żydów uśmiercono, w 1944-45 Ukraińców wysiedlono za Bug. Do pustego miasta przesiedlono z zza Buga ok. 75 % nowych mieszkańców. Podobnie w wsiach obecnego powiatu chełmskiego. Obecnie z rdzennych Chełmian pozostało 12 %. Mozna pozostałym ciemnotę wciskać. Ci Zabużniacy w latach 50 tych byli właściwie analfabetami. Nie potrafili czytać pisać . Jedynie znali modlitwy. Wszystkich nawrócono na jedynie słuszną wiarę i zindoktrynowano. Obecnie to wspomnie.
  No odezwał się znawca i super leming zindoktrynowany przez NKWD wierzacy w swoja mądrość a wychodzący na błazna po nowoczesny.
  No odezwał się znawca i super leming zindoktrynowany przez NKWD wierzacy w swoja mądrość a wychodzący na błazna po nowoczesny. rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2018 o 21:09
0
Poza amatorskim WOT Macierewicz nie zrobił nic dla armii, a wrecz ja oslabil. Gadanie morawieckiego, że musimy sie zbroic jest oderwane od rzeczywistości. Dwa lata w plecy, a on ma czelnosc gadac o polskiej armii.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jest pierwsza decyzja w sprawie Oskara Bobera
PILNE

Jest pierwsza decyzja w sprawie Oskara Bobera 10 7

Jak udało nam się ustalić, junior Speed Car Motoru Lublin będzie zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy wpadki podczas kontroli alkomatem. Nie ominie go także kara finansowa. Szczegóły będą podane w poniedziałkowym komunikacie Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

Pijany ojciec spadł z roweru i leżał na ścieżce rowerowej. Obok płakał 6-latek

Pijany ojciec spadł z roweru i leżał na ścieżce rowerowej. Obok płakał 6-latek 21 2

Ponad 2 promile alkoholu miał ojciec, który zabrał syna na przejażdżkę rowerem. W pewnym momencie spadł z jednośladu i leżał na ścieżce. Dziecko płakało.

Ciało dryfowało na wodzie. Tragiczny finał kąpieli 34-latka

Ciało dryfowało na wodzie. Tragiczny finał kąpieli 34-latka 2 1

Tragicznie zakończyła się kąpiel dla 34-letniego mężczyzny, który utonął w jeziorze Piaseczno. Dryfujące ciało mężczyzny zauważył plażowicz

Przechodził przez jezdnię, został potrącony. 65-latek nie żyje

Przechodził przez jezdnię, został potrącony. 65-latek nie żyje 2 0

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 63. Nie żyje 65-letni mężczyzna.

Ostre strzelanie Gromu i Bizona. Grała bialska klasa okręgowa

Ostre strzelanie Gromu i Bizona. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

Huragan Międzyrzec Podlaski pokonał ŁKS Łazy 4:0. W starciu beniaminków lepsza Granica Terespol

Samochód stoczył się i przycisnął go do ściany. 18-latek nie żyje

Samochód stoczył się i przycisnął go do ściany. 18-latek nie żyje 29 3

Tragiczny wypadek w gm. Stary Zamość. 18-latek chciał zatrzymać staczający się samochód. Został przyciśnięty do ściany

Orzeł wygrywa w Izbicy. Ruszyła chełmska klasa okręgowa

Orzeł wygrywa w Izbicy. Ruszyła chełmska klasa okręgowa 1 2

Sześć trafień Pawła Mazura dla zespołu z Białopola. Trzy gole dorzucił Herman Uljaniuk. Orzeł Srebrzyszcze pokonał Ruch Izbica 4:2

Szczury na nowych osiedlach w Lublinie. "Zgłoszenia z całego miasta"
galeria

Szczury na nowych osiedlach w Lublinie. "Zgłoszenia z całego miasta" 60 23

Tygodniowy wyjazd wystarczył, by szczury zniszczyły mieszkanie. I to na jednym z najbardziej zadbanych osiedli. Podobne sygnały płyną z całego Lublina. Powodem plagi gryzoni jest m.in. rozbudowa miasta. – To, że szczury pojawiły się na danym osiedlu, może wynikać z tego, że w pobliżu stanęły nowe bloki – tłumaczy właściciel firmy deratyzacyjnej

"Jesteś bogiem" na finał Kina Perła
24 sierpnia 2018, 21:00

"Jesteś bogiem" na finał Kina Perła 3 0

Co Gdzie Kiedy. Wraz z wakacjami dobiega końca tegoroczna edycja plenerowego Kina Perła (ul. Bernardyńska 15). W dniach 24-26 sierpnia odbędą się ostatnie bezpłatne projekcje filmowe, w ramach których zobaczymy m.in. oscarowe Jesteś bogiem.

"Wykidajło" w Miasto Movie
29 sierpnia 2018, 21:00

"Wykidajło" w Miasto Movie 1 1

Co Gdzie Kiedy. Gwiazdą ostatniej w sierpniu projekcji filmowej z cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) będzie Patrick Swayze. 29 sierpnia o godz. 21 zobaczymy film Wykidajło.

Puławy: Więcej kamer miejskiego monitoringu

Puławy: Więcej kamer miejskiego monitoringu 13 0

Mieszkańcy bloków komunalnych na os. Romów będą musieli bardziej uważać na to, co robią na swoich podwórkach. Władze Puław zwiększą ilość kamer miejskiego monitoringu w tym rejonie miasta. Obraz trafi do komendy policji oraz straży miejskiej.

Spotkanie z cyklu "Dziecinada – mały cyrk" w DDK Węglin
15 września 2018, 10:30

Spotkanie z cyklu "Dziecinada – mały cyrk" w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie z cyklu Dziecinada – mały cyrk, podczas którego dzieci poznają gry i zabawy rodem z Hiszpanii. Wydarzenie odbędzie się 15 września o godz. 10.30.

Komplet porażek MKS Perła Lublin podczas eskapady na Węgry

Komplet porażek MKS Perła Lublin podczas eskapady na Węgry 0 0

Do Budapesztu pojechała m.in. Kinga Achruk, która ostatnio miała problemy zdrowotne

Spotkanie ostatniej szansy. Związkowcy ze szpitala przy al. Kraśnickiej chcą podwyżek

Spotkanie ostatniej szansy. Związkowcy ze szpitala przy al. Kraśnickiej chcą podwyżek 8 11

Związkowcy ze szpitala przy al. Kraśnickiej mają spotkać się dzisiaj z marszałkiem Sławomirem Sosnowskim w sprawie podwyżek wynagrodzeń. To, jak twierdzą, ostatnia szansa na porozumienie. Jeśli do niego nie dojdzie będą protestować – w dzień i w nocy

Wjazdowe zwycięstwa Hetmana i Tomasovii, rehabilitacja Włodawianki

Wjazdowe zwycięstwa Hetmana i Tomasovii, rehabilitacja Włodawianki 5 0

Przed pierwszym gwizdkiem meczu Polesie – Tomasovia faworytem spotkania byli przyjezdni. A tymczasem od trzeciej minuty to piłkarze Zbigniewa Wójcika wyszli na prowadzenie. Po długim podaniu w dobrej sytuacji znalazł się Jacek Cybul i pewnym strzałem otworzył wynik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!