Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

29 lutego 2012 r.
19:11
Edytuj ten wpis

25-latek podszywał się w internecie i chwalił obozy zagłady

0 16 A A
 (Jacek Świerczyński / Archiwum)
(Jacek Świerczyński / Archiwum)

Podszywając się pod kogoś innego na portalu internetowym, chwalił obozy koncentracyjne oraz hitlerowców mordujących Żydów. Teraz ma kłopoty. Za nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych 25-latkowi z gminy Goraj grozi do 2 lat więzienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Antysemicki wpis pojawił się na ogólnodostępnym portalu 2 grudnia ub. roku, ale dwa dni później został zablokowany. Stało się tak po zawiadomieniu osoby, pod którą podszywał się autor słów nieprzychylnych Żydom.

Ustalono, że to sprawka 25-latka z gminy Goraj. – Wykorzystując nazwisko znanej sobie osoby Piotr Cz. zamieścił na portalu internetowym treści nawołujące do nienawiści na tle różnic narodowościowych – mówi Zbigniew Reszczyński, szef Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju, która nadzoruje dochodzenie.

Piewca obozów koncentracyjnych oraz ustroju faszystowskiego, zakładającego m.in. eksterminację narodu żydowskiego, usłyszał już zarzut. Mężczyzna przyznał się do winy, złożył też wyjaśnienia, na temat których śledczy nie chcą się jednak wypowiadać. Jako środek zapobiegawczy zastosowano wobec podejrzanego dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju, połączony z zatrzymaniem paszportu. Wkrótce akt oskarżenia trafi do biłgorajskiego sądu. Piotrowi Cz. grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

To nie jedyna taka sprawa na Lubelszczyźnie. Oskarżony o znieważenie kobiety z pobudek rasowych mieszkaniec Lublina zgodził się w ub. tygodniu zapłacić poszkodowanej 2 tys. zł zadośćuczynienia, a sąd warunkowo umorzył postępowanie. Do incydentu doszło w lipcu ub. roku przy ul. Filaretów w Lublinie. Pomiędzy kierującym autem mężczyzną a 24-letnią Mulatką, która weszła na przejście dla pieszych, doszło do wymiany zdań. "Czarna małpo, do Afryki” – krzyknął Paweł Ś. Kobieta poczuła się obrażona.

Z kolei przed hrubieszowskim sądem od kilku lat toczy się sprawa 32-letniego mieszkańca Zamościa, oskarżonego o publiczne znieważenie ludności żydowskiej. W styczniu 2006 r. Arkadiusz Ł. rozwieszał w Hrubieszowie i Zamościu plakaty z "Modlitwą za wiarołomnych żydów”. Choć w lipcu ub. roku sąd umorzył postępowanie z uwagi na znikomą społecznie szkodliwość czynu, to w wyniku apelacji prokuratury sprawa wróciła na wokandę.

W październiku ub. roku sąd uniewinnił ostatecznie od publicznego nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym byłego pracownika cywilnego zamojskiej policji, który na portalu Nasza-klasa zamieścił m.in. zdjęcie przedstawiające "nieśmiertelnik” żołnierza niemieckiego na tle polskiej flagi z podpisem "Memento, dobry Niemiec to nieśmiertelnik żołnierza III Rzeszy wykopany na polskiej ziemi”.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dr ŚMIERĆ / 2 marca 2012 o 18:01
0
[quote name='andy' timestamp='1330553719' post='603994']
Żydzi, wbrew Polakom, propagowali w Polsce ustrój komunistyczny. To Żydami obsadzono aparat śledczy Urzędu Bezpieczeństwa, nie wyłączając stanowisk decyzyjnych krwawego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Wysoki odsetek Żydów w aparacie komunistycznych represji potwierdził między innymi żydowski historyk John Sack – według jego badań, w 1945 roku wszyscy komendanci UB na Górnym Śląsku i trzy czwarte ich podwładnych było Żydami.

Pod datą 17 czerwca 1947 Maria Dąbrowska napisała w dzienniku: „UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków”.

Jeszcze dalej w swoich ocenach posunął się w 1949 r. ambasador ZSRS w Polsce Wiktor Lebiediew, pisząc: "[...] w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami.

płk Nikołaj Sieliwanowski, w raporcie do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii z 20 października 1945 r. informował: "[...] W Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego pracuje 18,7 proc. Żydów, 50 proc. stanowisk kierowniczych zajmują Żydzi. W I Departamencie tego Ministerstwa pracuje 27 proc. Żydów. Zajmują oni wszystkie stanowiska kierownicze. W Wydziale Personalnym - 23 proc. Żydów, na stanowiskach kierowniczych - 7 osób. W Wydziale ds. Funkcjonariuszy (inspekcja specjalna) - 33,3 proc. Żydów, wszyscy zajmują odpowiedzialne stanowiska. W Wydziale Sanitarnym MBP - 49,1 proc. Żydów, w Wydziale Finansowym - 29,9 proc. Żydów".




Żydzi wydawali polecenia i dokonywali aresztowań, torturowali więźniów i zabijali ich. To rękoma Żydów Sowieci eksterminowali ocalałych z wojennej zawieruchy patriotów, w tym resztki elity intelektualnej Drugiej Rzeczypospolitej. Osoby żydowskiego pochodzenia znalazły się w ministerstwach, na stanowiskach kierowniczych w fabrykach, w urzędach, w wojsku. Komunistyczny totalitaryzm zaszczepiono Polsce przede wszystkim przy wsparciu zsekularyzowanych Żydów, których kolaboracja z sowieckim okupantem miała charakter ideowy.

Polski Bohater Generał Emil Fieldorf "Nil" został skazany i zabity przez żydów. Rotmistrz Witold Pilecki także został osądzony przez żydów i zabity.


Żydzi nigdy nie przeprosili za swoje zbronie popełnione na Narodzie Polskim, który udzielił im schronienia nieraz tracąc własne życie. Sami natomiast..."W kwietniu 1996 roku, Israel Singer, ówczesny sekretarz Światowego Kongresu Żydów, zagroził, że jeśli Polska nie zrealizuje żądań finansowych społeczności żydowskiej w geście zadośćuczynienia żydowskim roszczeniom majątkowym, to będzie upokarzana na arenie międzynarodowej"


[size="4"]DLATEGO POPIERAM oskarżonego 25 latka. Żydzi to niewdzięcznicy i pasożyci żerujący na zdrowej tkance Narodu[/size]
[/quote]
Przyłączam się i uważam tak samo. Przecież wszystkich nas ku...tasy za mówienie prawdy nie POzamykają bo miejsca w kryminale braknie.
[quote name='andy' timestamp='1330553719' post='603994']
Żydzi, wbrew Polakom, propagowali w Polsce ustrój komunistyczny. To Żydami obsadzono aparat śledczy Urzędu Bezpieczeństwa, nie wyłączając stanowisk decyzyjnych krwawego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Wysoki odsetek Żydów w aparacie komunistycznych represji potwierdził między innymi żydowski historyk John Sack – według jego badań, w 1945 roku wszyscy komendanci UB na Górnym Śląsku i trzy czwarte ich podwładnych było Żydami.

Po... rozwiń
Avatar
VAREA / 1 marca 2012 o 12:01
0
[quote name='Chłop Polski' timestamp='1330598513' post='604212']
BARDZO TRAFNY ARGUMENT 'kio' przedstawiłeś- jesteś zapewne młodym i inteligentnym człowiekiem więc
masz obowiązek swoją wiedzą i wrażliwością na niesprawiedliwość, bronić naszej Ojczyzny przed żydowskim szowinizmem ,który włazi do naszego kraju z kopytami po drabinie internacjonalizmu.
[/quote]


Boze! Amen. dobry czlowieku dzieki tak nastawionym ludziom jest nadzieja, ze "jeszcze Polska nie zginela..." ? a czy to jeszcze jest polska Polska?
[quote name='Chłop Polski' timestamp='1330598513' post='604212']
BARDZO TRAFNY ARGUMENT 'kio' przedstawiłeś- jesteś zapewne młodym i inteligentnym człowiekiem więc
masz obowiązek swoją wiedzą i wrażliwością na niesprawiedliwość, bronić naszej Ojczyzny przed żydowskim szowinizmem ,który włazi do naszego kraju z kopytami po drabinie internacjonalizmu.
[/quote]


Boze! Amen. dobry czlowieku dzieki tak nastawionym ludziom jest nadzieja, ze "jeszcze Polska nie zginela.... rozwiń
Avatar
Chłop Polski / 1 marca 2012 o 11:41
0
[quote name='kio' timestamp='1330591163' post='604166']
Panie prokuratorze, proszę zająć się także tym!:

http://vimeo.com/29096087
[/quote]
BARDZO TRAFNY ARGUMENT 'kio' przedstawiłeś- jesteś zapewne młodym i inteligentnym człowiekiem więc
masz obowiązek swoją wiedzą i wrażliwością na niesprawiedliwość, bronić naszej Ojczyzny przed żydowskim szowinizmem ,który włazi do naszego kraju z kopytami po drabinie internacjonalizmu.
Avatar
Czarcia Łapa / 1 marca 2012 o 11:25
0
[quote name='jui' timestamp='1330591327' post='604171']
Wy polscy antysemici
http://www.youtube.com/watch?v=JA6vRC1xW_c&feature=player_embedded
[/quote]
Spróbowałbyś publicznie podrzeć talmud tak jak Nergal podarł Pismo Święte
albo zakłócić ich święto np. Jom Kippur tak jak to zrobił żyd Hajncel Paweł w Łodzi na Piotrowskiej w dzień Bożego Ciała. Tu sądy bywają nie tylko ślepe ale i głuche ----??????
[quote name='jui' timestamp='1330591327' post='604171']
Wy polscy antysemici
http://www.youtube.com/watch?v=JA6vRC1xW_c&feature=player_embedded
[/quote]
Spróbowałbyś publicznie podrzeć talmud tak jak Nergal podarł Pismo Święte
albo zakłócić ich święto np. Jom Kippur tak jak to zrobił żyd Hajncel Paweł w Łodzi na Piotrowskiej w dzień Bożego Ciała. Tu sądy bywają nie tylko ślepe ale i głuche ----?????? rozwiń
Avatar
kubeba / 1 marca 2012 o 11:15
0
[quote name='...' timestamp='1330553143' post='603990']
Lublin- Europejska stolica kultury. Jaka stolica taka okolica.
[/quote]
Tyś pewnie z Grodzkiej Bramy albo Tektury i patrzysz z góry na tą watahę i moherowy plebs - no ni ?.
Avatar
kolka / 1 marca 2012 o 11:10
0
[quote name='jan' timestamp='1330550360' post='603982']
"Za nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych 25-latkowi z gminy Goraj grozi do 2 lat więzienia."
Słuchając o.Rydzyka który nawołuje do nienawieści to aż strach pomyśleć ile mógłby posiedzieć ?!Ale on jest poza prawem!.
[/quote]
Głupiś Jasiu jak przysłowiowy but z lewej nogi.
Mówię ci Jasiu bo gdybyś był "Janem" jak sie przedstawiasz to wiecej byś rozumiał i nie plótł głupot zasłyszanych w TVN czy wyczytanych w GWnianych gazetach.
[quote name='jan' timestamp='1330550360' post='603982']
"Za nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych 25-latkowi z gminy Goraj grozi do 2 lat więzienia."
Słuchając o.Rydzyka który nawołuje do nienawieści to aż strach pomyśleć ile mógłby posiedzieć ?!Ale on jest poza prawem!.
[/quote]
Głupiś Jasiu jak przysłowiowy but z lewej nogi.
Mówię ci Jasiu bo gdybyś był "Janem" jak sie przedstawiasz to wiecej byś rozumiał i nie plótł głupot zasłyszanych w ... rozwiń
Avatar
Argus / 1 marca 2012 o 10:56
0
To ten człowiek nie wiedział,że to tylko Polaków można opluwać....jak to robi Bartoszewski który publicznie oświadcza ,że w czasie wojny bardziej bał się Polaków niż Hitlerowców ?.
Powracając do tematu- nikt rozsądny nie będzie pochwalał zbrodni na kim ona by nie była popełniona ,ale też nikomu nie można zabronić aby dokonywał analizy przyczyn z powodu
której została ona popełniona.To po takiej właśnie analizie doszedłem do wniosku ,że to co się stało to nic innego jak kara Boska nałożona za pychę i butę . Pychę i butę tych którzy mianowali się "narodem wybranym" i tych którzy obrali siebie "narodem panów".
I o ile Niemcy ,zdaje się zrozumieli swój błąd to żydzi nadal nie rozumieją i uważają,że im więcej wolno niż innym. Z kopytami włażą w suwerenność innych nacji zarazem broniąc swojej przy pomocy różnego rodzaju "knebli" typu :antysemityzm, hasbara,anti-defamation league....no i spolegliwym im sądom jak w tym przypadku.
Dla przykładu - może niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego pRezydent Kwaśniewski mógł napity przewracać się nad polskimi grobami w Charkowie ale już ubrany w myckę i stojąc nad żydowskimi grobami w Jedwabnem, było to nie do pomyślenia. Teraz, dlaczego o tym co się stało w Jedwabnem a budzi niejakie wątpliwości -wie cały świat,ale to co miało miejsce
w Koniuchach i Nalibokach jest tematem tabu? No może nie do końca tabu ,bo powstał film "Opór" o braciach Bielskich ....tylko ciekaw jestem co na jego temat powiedziałyby
dusze poległych w Nalibokach Polaków?
To tylko umałek tematów które niewyjaśnione,nie mogą budować dobrych relacji pomiędzy wspólnymi a jakże odrębnym historiami żydów i Polaków.
Dlatego też sądzę,że w tym przypadku Sąd używając argumentu siły a nie siły argumentu niczego nie osiągnie. Tak to już jest że nadmiar śliny mocno szkodzi nawet jak to jest szlachetna ślina : Grossa,Michnika,Blumsztajna,Sikorskiego,Josefa Owadii,Aliny Całej,Ze`ew Tzahora itd.
To ten człowiek nie wiedział,że to tylko Polaków można opluwać....jak to robi Bartoszewski który publicznie oświadcza ,że w czasie wojny bardziej bał się Polaków niż Hitlerowców ?.
Powracając do tematu- nikt rozsądny nie będzie pochwalał zbrodni na kim ona by nie była popełniona ,ale też nikomu nie można zabronić aby dokonywał analizy przyczyn z powodu
której została ona popełniona.To po takiej właśnie analizie doszedłem do wniosku ,że to co się stało to nic innego jak kara Boska nałożona za pychę i butę . Pychę i butę tych którz... rozwiń
Avatar
jui / 1 marca 2012 o 09:42
0
Wy polscy antysemici
http://www.youtube.com/watch?v=JA6vRC1xW_c&feature=player_embedded
Avatar
kio / 1 marca 2012 o 09:39
0
Panie prokuratorze, proszę zająć się także tym!:

http://vimeo.com/29096087
Avatar
KK / 1 marca 2012 o 08:41
0
[quote name='ja to pamiętam...' timestamp='1330555511' post='604000']
Taaa - zwłaszcza za Jedwabne i Pogrom Kielecki...

Jak czytam takie przepojone miłością bliźniego teksty - to jestem za aborcją.
W imię zwalczania głupoty i obskurantyzmu w Polsce.
[/quote]
Judz ,masz to we krwi ,zapomniałeś wymienić że to my Polacy mordowaliśmy was w obozach a jeszce jedno jak sie wam no podoba to sie możecie wyprowadzić przecież was tu nikt nie trzyma ,opluwacie nas Poaków gdzie się da i trzymacie się tu rękami i nogami TT
Avatar
dr ŚMIERĆ / 2 marca 2012 o 18:01
0
[quote name='andy' timestamp='1330553719' post='603994']
Żydzi, wbrew Polakom, propagowali w Polsce ustrój komunistyczny. To Żydami obsadzono aparat śledczy Urzędu Bezpieczeństwa, nie wyłączając stanowisk decyzyjnych krwawego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Wysoki odsetek Żydów w aparacie komunistycznych represji potwierdził między innymi żydowski historyk John Sack – według jego badań, w 1945 roku wszyscy komendanci UB na Górnym Śląsku i trzy czwarte ich podwładnych było Żydami.

Pod datą 17 czerwca 1947 Maria Dąbrowska napisała w dzienniku: „UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków”.

Jeszcze dalej w swoich ocenach posunął się w 1949 r. ambasador ZSRS w Polsce Wiktor Lebiediew, pisząc: "[...] w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami.

płk Nikołaj Sieliwanowski, w raporcie do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii z 20 października 1945 r. informował: "[...] W Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego pracuje 18,7 proc. Żydów, 50 proc. stanowisk kierowniczych zajmują Żydzi. W I Departamencie tego Ministerstwa pracuje 27 proc. Żydów. Zajmują oni wszystkie stanowiska kierownicze. W Wydziale Personalnym - 23 proc. Żydów, na stanowiskach kierowniczych - 7 osób. W Wydziale ds. Funkcjonariuszy (inspekcja specjalna) - 33,3 proc. Żydów, wszyscy zajmują odpowiedzialne stanowiska. W Wydziale Sanitarnym MBP - 49,1 proc. Żydów, w Wydziale Finansowym - 29,9 proc. Żydów".




Żydzi wydawali polecenia i dokonywali aresztowań, torturowali więźniów i zabijali ich. To rękoma Żydów Sowieci eksterminowali ocalałych z wojennej zawieruchy patriotów, w tym resztki elity intelektualnej Drugiej Rzeczypospolitej. Osoby żydowskiego pochodzenia znalazły się w ministerstwach, na stanowiskach kierowniczych w fabrykach, w urzędach, w wojsku. Komunistyczny totalitaryzm zaszczepiono Polsce przede wszystkim przy wsparciu zsekularyzowanych Żydów, których kolaboracja z sowieckim okupantem miała charakter ideowy.

Polski Bohater Generał Emil Fieldorf "Nil" został skazany i zabity przez żydów. Rotmistrz Witold Pilecki także został osądzony przez żydów i zabity.


Żydzi nigdy nie przeprosili za swoje zbronie popełnione na Narodzie Polskim, który udzielił im schronienia nieraz tracąc własne życie. Sami natomiast..."W kwietniu 1996 roku, Israel Singer, ówczesny sekretarz Światowego Kongresu Żydów, zagroził, że jeśli Polska nie zrealizuje żądań finansowych społeczności żydowskiej w geście zadośćuczynienia żydowskim roszczeniom majątkowym, to będzie upokarzana na arenie międzynarodowej"


[size="4"]DLATEGO POPIERAM oskarżonego 25 latka. Żydzi to niewdzięcznicy i pasożyci żerujący na zdrowej tkance Narodu[/size]
[/quote]
Przyłączam się i uważam tak samo. Przecież wszystkich nas ku...tasy za mówienie prawdy nie POzamykają bo miejsca w kryminale braknie.
[quote name='andy' timestamp='1330553719' post='603994']
Żydzi, wbrew Polakom, propagowali w Polsce ustrój komunistyczny. To Żydami obsadzono aparat śledczy Urzędu Bezpieczeństwa, nie wyłączając stanowisk decyzyjnych krwawego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Wysoki odsetek Żydów w aparacie komunistycznych represji potwierdził między innymi żydowski historyk John Sack – według jego badań, w 1945 roku wszyscy komendanci UB na Górnym Śląsku i trzy czwarte ich podwładnych było Żydami.

Po... rozwiń
Avatar
VAREA / 1 marca 2012 o 12:01
0
[quote name='Chłop Polski' timestamp='1330598513' post='604212']
BARDZO TRAFNY ARGUMENT 'kio' przedstawiłeś- jesteś zapewne młodym i inteligentnym człowiekiem więc
masz obowiązek swoją wiedzą i wrażliwością na niesprawiedliwość, bronić naszej Ojczyzny przed żydowskim szowinizmem ,który włazi do naszego kraju z kopytami po drabinie internacjonalizmu.
[/quote]


Boze! Amen. dobry czlowieku dzieki tak nastawionym ludziom jest nadzieja, ze "jeszcze Polska nie zginela..." ? a czy to jeszcze jest polska Polska?
[quote name='Chłop Polski' timestamp='1330598513' post='604212']
BARDZO TRAFNY ARGUMENT 'kio' przedstawiłeś- jesteś zapewne młodym i inteligentnym człowiekiem więc
masz obowiązek swoją wiedzą i wrażliwością na niesprawiedliwość, bronić naszej Ojczyzny przed żydowskim szowinizmem ,który włazi do naszego kraju z kopytami po drabinie internacjonalizmu.
[/quote]


Boze! Amen. dobry czlowieku dzieki tak nastawionym ludziom jest nadzieja, ze "jeszcze Polska nie zginela.... rozwiń
Avatar
Chłop Polski / 1 marca 2012 o 11:41
0
[quote name='kio' timestamp='1330591163' post='604166']
Panie prokuratorze, proszę zająć się także tym!:

http://vimeo.com/29096087
[/quote]
BARDZO TRAFNY ARGUMENT 'kio' przedstawiłeś- jesteś zapewne młodym i inteligentnym człowiekiem więc
masz obowiązek swoją wiedzą i wrażliwością na niesprawiedliwość, bronić naszej Ojczyzny przed żydowskim szowinizmem ,który włazi do naszego kraju z kopytami po drabinie internacjonalizmu.
Avatar
Czarcia Łapa / 1 marca 2012 o 11:25
0
[quote name='jui' timestamp='1330591327' post='604171']
Wy polscy antysemici
http://www.youtube.com/watch?v=JA6vRC1xW_c&feature=player_embedded
[/quote]
Spróbowałbyś publicznie podrzeć talmud tak jak Nergal podarł Pismo Święte
albo zakłócić ich święto np. Jom Kippur tak jak to zrobił żyd Hajncel Paweł w Łodzi na Piotrowskiej w dzień Bożego Ciała. Tu sądy bywają nie tylko ślepe ale i głuche ----??????
[quote name='jui' timestamp='1330591327' post='604171']
Wy polscy antysemici
http://www.youtube.com/watch?v=JA6vRC1xW_c&feature=player_embedded
[/quote]
Spróbowałbyś publicznie podrzeć talmud tak jak Nergal podarł Pismo Święte
albo zakłócić ich święto np. Jom Kippur tak jak to zrobił żyd Hajncel Paweł w Łodzi na Piotrowskiej w dzień Bożego Ciała. Tu sądy bywają nie tylko ślepe ale i głuche ----?????? rozwiń
Avatar
kubeba / 1 marca 2012 o 11:15
0
[quote name='...' timestamp='1330553143' post='603990']
Lublin- Europejska stolica kultury. Jaka stolica taka okolica.
[/quote]
Tyś pewnie z Grodzkiej Bramy albo Tektury i patrzysz z góry na tą watahę i moherowy plebs - no ni ?.
Avatar
kolka / 1 marca 2012 o 11:10
0
[quote name='jan' timestamp='1330550360' post='603982']
"Za nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych 25-latkowi z gminy Goraj grozi do 2 lat więzienia."
Słuchając o.Rydzyka który nawołuje do nienawieści to aż strach pomyśleć ile mógłby posiedzieć ?!Ale on jest poza prawem!.
[/quote]
Głupiś Jasiu jak przysłowiowy but z lewej nogi.
Mówię ci Jasiu bo gdybyś był "Janem" jak sie przedstawiasz to wiecej byś rozumiał i nie plótł głupot zasłyszanych w TVN czy wyczytanych w GWnianych gazetach.
[quote name='jan' timestamp='1330550360' post='603982']
"Za nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych 25-latkowi z gminy Goraj grozi do 2 lat więzienia."
Słuchając o.Rydzyka który nawołuje do nienawieści to aż strach pomyśleć ile mógłby posiedzieć ?!Ale on jest poza prawem!.
[/quote]
Głupiś Jasiu jak przysłowiowy but z lewej nogi.
Mówię ci Jasiu bo gdybyś był "Janem" jak sie przedstawiasz to wiecej byś rozumiał i nie plótł głupot zasłyszanych w ... rozwiń
Avatar
Argus / 1 marca 2012 o 10:56
0
To ten człowiek nie wiedział,że to tylko Polaków można opluwać....jak to robi Bartoszewski który publicznie oświadcza ,że w czasie wojny bardziej bał się Polaków niż Hitlerowców ?.
Powracając do tematu- nikt rozsądny nie będzie pochwalał zbrodni na kim ona by nie była popełniona ,ale też nikomu nie można zabronić aby dokonywał analizy przyczyn z powodu
której została ona popełniona.To po takiej właśnie analizie doszedłem do wniosku ,że to co się stało to nic innego jak kara Boska nałożona za pychę i butę . Pychę i butę tych którzy mianowali się "narodem wybranym" i tych którzy obrali siebie "narodem panów".
I o ile Niemcy ,zdaje się zrozumieli swój błąd to żydzi nadal nie rozumieją i uważają,że im więcej wolno niż innym. Z kopytami włażą w suwerenność innych nacji zarazem broniąc swojej przy pomocy różnego rodzaju "knebli" typu :antysemityzm, hasbara,anti-defamation league....no i spolegliwym im sądom jak w tym przypadku.
Dla przykładu - może niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego pRezydent Kwaśniewski mógł napity przewracać się nad polskimi grobami w Charkowie ale już ubrany w myckę i stojąc nad żydowskimi grobami w Jedwabnem, było to nie do pomyślenia. Teraz, dlaczego o tym co się stało w Jedwabnem a budzi niejakie wątpliwości -wie cały świat,ale to co miało miejsce
w Koniuchach i Nalibokach jest tematem tabu? No może nie do końca tabu ,bo powstał film "Opór" o braciach Bielskich ....tylko ciekaw jestem co na jego temat powiedziałyby
dusze poległych w Nalibokach Polaków?
To tylko umałek tematów które niewyjaśnione,nie mogą budować dobrych relacji pomiędzy wspólnymi a jakże odrębnym historiami żydów i Polaków.
Dlatego też sądzę,że w tym przypadku Sąd używając argumentu siły a nie siły argumentu niczego nie osiągnie. Tak to już jest że nadmiar śliny mocno szkodzi nawet jak to jest szlachetna ślina : Grossa,Michnika,Blumsztajna,Sikorskiego,Josefa Owadii,Aliny Całej,Ze`ew Tzahora itd.
To ten człowiek nie wiedział,że to tylko Polaków można opluwać....jak to robi Bartoszewski który publicznie oświadcza ,że w czasie wojny bardziej bał się Polaków niż Hitlerowców ?.
Powracając do tematu- nikt rozsądny nie będzie pochwalał zbrodni na kim ona by nie była popełniona ,ale też nikomu nie można zabronić aby dokonywał analizy przyczyn z powodu
której została ona popełniona.To po takiej właśnie analizie doszedłem do wniosku ,że to co się stało to nic innego jak kara Boska nałożona za pychę i butę . Pychę i butę tych którz... rozwiń
Avatar
jui / 1 marca 2012 o 09:42
0
Wy polscy antysemici
http://www.youtube.com/watch?v=JA6vRC1xW_c&feature=player_embedded
Avatar
kio / 1 marca 2012 o 09:39
0
Panie prokuratorze, proszę zająć się także tym!:

http://vimeo.com/29096087
Avatar
KK / 1 marca 2012 o 08:41
0
[quote name='ja to pamiętam...' timestamp='1330555511' post='604000']
Taaa - zwłaszcza za Jedwabne i Pogrom Kielecki...

Jak czytam takie przepojone miłością bliźniego teksty - to jestem za aborcją.
W imię zwalczania głupoty i obskurantyzmu w Polsce.
[/quote]
Judz ,masz to we krwi ,zapomniałeś wymienić że to my Polacy mordowaliśmy was w obozach a jeszce jedno jak sie wam no podoba to sie możecie wyprowadzić przecież was tu nikt nie trzyma ,opluwacie nas Poaków gdzie się da i trzymacie się tu rękami i nogami TT