Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

25 stycznia 2009 r.
12:11
Edytuj ten wpis

Coraz mniej osób chodzi do kościoła

0 16 A A

Spada frekwencja na niedzielnych mszach świętych. W diecezji zamojsko-lubaczowskiej uczestniczy w nich średnio, co trzeci wierny. Najwięcej ludzi chodzi do kościoła w parafiach dekanatu Narol, najmniej parafian naliczono w dekanacie Grabowiec.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W przedostatnią niedzielę listopada ubiegłego roku ministranci policzyli tzw. dominicantes, czyli wszystkie osoby uczestniczące we mszach, oraz communicantes, a więc przystępujących do komunii świętej; osobno kobiety, osobno mężczyzn.

Po raz pierwszy od ładnych kilku lat frekwencja spadła poniżej 40 proc. W kościołach diecezji zamojsko-lubaczowskiej modliło się tego dnia dokładnie 164984 osób, co daje 34,84 proc.

Lepiej wyglądała sytuacja z przystępującymi do komunii świętej. Z sakramentu skorzystało ponad 67 tys. wiernych, czyli 40,63 proc. obecnych na nabożeństwach.
Kanclerz Kurii Biskupiej w Zamościu nie zraża się wynikami.

- Bo trzeba pamiętać, że mieliśmy tego dnia pierwszy atak zimy: chwycił mróz, spadł śnieg i wiele osób zostało w domach - mówi ks. prałat Adam Firosz. - Gdyby wliczane były dzieci do lat 7 oraz osoby starsze mielibyśmy znacznie wyższą frekwencję.

Według niego badania byłyby bardziej miarodajne, gdyby wiernych liczono w kościołach nie raz, ale 3-4 razy w roku.

- Bo na podstawie jednego badania nie można wyciągać głębszych wniosków - twierdzi ks. Farosz. - Gdybyśmy policzyli wiernych na wiosnę, w lecie i na przykład w niedzielę Chrystusa Króla mielibyśmy prawdziwszy obraz.

Największą frekwencję odnotowano w parafiach dekanatu Narol (46,9 proc.), Tarnogród (46,6 proc.) i Cieszanów (43,1 proc.). W liczącej 656 dusz parafii Bihale w dekanacie lubaczowskim do kościoła poszły 402 osoby, co stanowi 61,3 proc. W parafii Nowe Sioło w dekanacie cieszanowskim frekwencja była niewiele niższa, bo modliło się tego dnia 61,1 proc. parafian.

Na drugim biegunie znalazły się dekanaty Grabowiec (25,5 proc.), Łaszczów (25,8 proc.) i Hrubieszów Południe (26,2 proc.). W parafii Świdniki w dekanacie grabowieckim frekwencja wyniosła tylko 14,9 proc., za to z komunii świętej skorzystała ponad połowa wiernych.

W podzielonej na 19 dekanatów diecezji zamojsko-lubaczowskiej jest 180 parafii, w których mieszka ponad 473 tys. wiernych. Najwięcej dusz ma parafia Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu - 11050, najmniej parafia w Zubowicach (dekanat tyszowiecki) - 440.

Kościół spisuje wiernych raz w roku na potrzeby Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego prowadzonego przez księży pallotynów. Dane służą do uaktualniania statystyk. W ubiegłych latach, oprócz liczenia wiernych, sumowano też liczbę nowych powołań w parafiach.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
niewierna / 5 sierpnia 2009 o 06:35
0
Ksiądz powinien mieć pobory i wtedy wiedziałby jak wydaje się takie pieniądze.Powinni mieć żony aby świecić przykładem życia.Ludzie mądrzeją.U nas nie raz słyszałam że na tacę za 1-2 zł.nie kupi chleba.Pogrzeb ma też cennik jak i cała reszta.Ludzie muszą zaciągać długi aby pochować,bezrobotnym ślubu gratis nie da a dziecka nie ochrzci bo rodzice są bez ślubu.Jezus mówił idzcie i nauczajcie,uzdrawiając nie brał opłat nie szydził nikim.Ludzie się odwracają bo wreszcie klapki z oczu im spadły.
Avatar
Żabełek / 4 sierpnia 2009 o 21:16
0
Obt tak dalej. Laicyzacja postępuje w całej Europie. Miejmy nadzieję, że szybko rozprzestrzeni się i w Polsce.
Avatar
Obserwator / 27 stycznia 2009 o 08:19
0
Prawdą jest to, że......ludzie po prostu mądrzeją. Konczą się czasy oparte na przekonaniu, że BÓG-WIARA i ziemski KSIĄDZ to jedność. Autorytet wynikający z sutanny powoli zanika, na rzecz jego postępowania i prezentowanego przez niego wzoru moralnego . I to jest normalne. Bo autorytet nie może wynikać z ubrania się w sutanne, ale z tego, czym TY wewnętrznie człowieku sobą prezentujesz.
Po drugie dlaczego budzet koscioła KK jest utajniony? Jeśli utrzymuje go panstwo. Przecież każdy ksiądz pobiera pensję od panstwa, to wszystkie dodatkowe jego dochody powinny być jawne. Każdy ślub, pogrzeb, celebrowanie uroczystości z której pobiera kasę powinno dziać się za pomocą kasy fiskalnej. Jest to normalne postępowanie wszystkich K.K w panstwach o rozwiniętych demokracjach.
XXXXXXX
A kiedy Ziobro powiedział, że jego walka dotyczy również Kopert kościelnych. Od razu by dostał czerwoną karteczkę z grodu torunskiego.He.he.he
Prawdą jest to, że......ludzie po prostu mądrzeją. Konczą się czasy oparte na przekonaniu, że BÓG-WIARA i ziemski KSIĄDZ to jedność. Autorytet wynikający z sutanny powoli zanika, na rzecz jego postępowania i prezentowanego przez niego wzoru moralnego . I to jest normalne. Bo autorytet nie może wynikać z ubrania się w sutanne, ale z tego, czym TY wewnętrznie człowieku sobą prezentujesz.
Po drugie dlaczego budzet koscioła KK jest utajniony? Jeśli utrzymuje go panstwo. Przecież każdy ksiądz pobiera pensję od panstwa, to wszystkie doda... rozwiń
Avatar
mon / 27 stycznia 2009 o 00:11
0
jeszcze trochę pedofilskich afer i będzie pusto
Avatar
Kazimierz. / 26 stycznia 2009 o 18:00
0
obserwatorka napisał:
A czy zdarzyło się komuś, by ksiądz będąc po kolędzie NIE PRZYJĄŁ KOPERTY. Przecież ten tylko polski zwyczaj przyjmowania po olędzie ma jeden cel nadrzędny-Kasa do kieszeni. Po to zostały wprowadzone kapowniki. No cóż Dlatego jestem za kolędami pod warunkiem, że bez kopert.


I owszwem jak przyjmuja bo narod daje. A jak pan minister Ziobro chcial zrobic pozadek z przekupstwem i temi kopertami,toscie glosu nie oddali tylmo matolow wybrali. PO tesz z ksiedzem na jednym koniu jedzie.


I owszwem jak przyjmuja bo narod daje. A jak pan minister Ziobro chcial zrobic pozadek z przekupstwem i temi kopertami,toscie glosu nie oddali tylmo matolow wybrali. PO tesz z ksiedzem na jednym koniu jedzie. rozwiń
Avatar
cnota / 26 stycznia 2009 o 12:27
0
[quote name='Beata' date='26.01.2009, 11:58' post='87782']
......Czytając te posty zastanawiam się skąd w nich tyle nienawiści.
Proszę zacytuj i uzasadnij w czym przejawia się ta nienawiść w powyższych postach?????? Czy - opisanie danej sytuacji, zdarzenia, negatywnego postępowania księdza jest przejawem nienawiści. To właśnie brak reakcji powoduje więcej szkód niż korzyści. Czy te dzieciaczki bez tatusków, kochanice, luksusowe samochody, wyposażenie ponad normalny stan mieszkań, wyciąganie kasy ponad mozliwości za posługi, to są zdarzenia incydentalne, czy raczej powszechne. No, dlaczego ludziska przestają wierzyć nie w Boga, ale w powołanie księży i ich uczciwość???
Przypomnę Ci tytuł- Dlaczego coraz mniej osób chodzi do kościoła. To jest to motto przewodnie!!!! No bez jaj Beatko. I pamiętaj Beatko, że prawdziwa cnota krytyki się nie boi.
[quote name='Beata' date='26.01.2009, 11:58' post='87782']
......Czytając te posty zastanawiam się skąd w nich tyle nienawiści.
Proszę zacytuj i uzasadnij w czym przejawia się ta nienawiść w powyższych postach?????? Czy - opisanie danej sytuacji, zdarzenia, negatywnego postępowania księdza jest przejawem nienawiści. To właśnie brak reakcji powoduje więcej szkód niż korzyści. Czy te dzieciaczki bez tatusków, kochanice, luksusowe samochody, wyposażenie ponad normalny stan mieszkań, wyciąganie kasy ponad mo... rozwiń
Avatar
Beata / 26 stycznia 2009 o 11:58
0
Mnie 2 razy zdarzyło się, że ksiądz odmówił wzięcia pieniędzy na kolędzie. Są różni księża, jak i różni lekarze, policjanci itd. Czytając te posty zastanawiam się skąd w nich tyle nienawiści. Nikt nikomu nie każe chodzić do Kościoła, nikt nikomu nie każe przyjmować kolędy, nikt nikomu nie każe dawać na tacę. Można wprowadzić wynagrodzenia i skończą się wieczne pretensje.
Avatar
obserwatorka / 26 stycznia 2009 o 11:16
0
A czy zdarzyło się komuś, by ksiądz będąc po kolędzie NIE PRZYJĄŁ KOPERTY. Przecież ten tylko polski zwyczaj przyjmowania po olędzie ma jeden cel nadrzędny-Kasa do kieszeni. Po to zostały wprowadzone kapowniki. No cóż Dlatego jestem za kolędami pod warunkiem, że bez kopert.
Avatar
ola / 26 stycznia 2009 o 11:11
0
To celna wypowiedz psychologa-gratuluję trafności. Dodam od siebie za dzisiejszą Gazetą Wyborczą "....ponad połowa polskich księży chciałaby mieć żony i dzieci..." A niech mają swoje rodziny, a tak większość z nich przecież i tak czyni to po kryjomu. A parafianie to widzą, to czują... przecież lepiej przez parafian utrzymywać legalny związek jak kochanice i dzieciaki bez tatusków.
Avatar
ola / 26 stycznia 2009 o 11:10
0
To celna wypowiedz psychologa-gratuluję trafności. Dodam od siebie za dzisiejszą Gazetą Wyborczą "....ponad połowa polskich księży chciałaby mieć żony i dzieci..." A niech mają swoje rodziny, a tak większość z nich przecież i tak czyni to po kryjomu. A parafianie to widzą, to czują... przecież lepiej przez parafian utrzymywać legalny związek jak kochanice i dzieciaki bez tatusków.
Avatar
niewierna / 5 sierpnia 2009 o 06:35
0
Ksiądz powinien mieć pobory i wtedy wiedziałby jak wydaje się takie pieniądze.Powinni mieć żony aby świecić przykładem życia.Ludzie mądrzeją.U nas nie raz słyszałam że na tacę za 1-2 zł.nie kupi chleba.Pogrzeb ma też cennik jak i cała reszta.Ludzie muszą zaciągać długi aby pochować,bezrobotnym ślubu gratis nie da a dziecka nie ochrzci bo rodzice są bez ślubu.Jezus mówił idzcie i nauczajcie,uzdrawiając nie brał opłat nie szydził nikim.Ludzie się odwracają bo wreszcie klapki z oczu im spadły.
Avatar
Żabełek / 4 sierpnia 2009 o 21:16
0
Obt tak dalej. Laicyzacja postępuje w całej Europie. Miejmy nadzieję, że szybko rozprzestrzeni się i w Polsce.
Avatar
Obserwator / 27 stycznia 2009 o 08:19
0
Prawdą jest to, że......ludzie po prostu mądrzeją. Konczą się czasy oparte na przekonaniu, że BÓG-WIARA i ziemski KSIĄDZ to jedność. Autorytet wynikający z sutanny powoli zanika, na rzecz jego postępowania i prezentowanego przez niego wzoru moralnego . I to jest normalne. Bo autorytet nie może wynikać z ubrania się w sutanne, ale z tego, czym TY wewnętrznie człowieku sobą prezentujesz.
Po drugie dlaczego budzet koscioła KK jest utajniony? Jeśli utrzymuje go panstwo. Przecież każdy ksiądz pobiera pensję od panstwa, to wszystkie dodatkowe jego dochody powinny być jawne. Każdy ślub, pogrzeb, celebrowanie uroczystości z której pobiera kasę powinno dziać się za pomocą kasy fiskalnej. Jest to normalne postępowanie wszystkich K.K w panstwach o rozwiniętych demokracjach.
XXXXXXX
A kiedy Ziobro powiedział, że jego walka dotyczy również Kopert kościelnych. Od razu by dostał czerwoną karteczkę z grodu torunskiego.He.he.he
Prawdą jest to, że......ludzie po prostu mądrzeją. Konczą się czasy oparte na przekonaniu, że BÓG-WIARA i ziemski KSIĄDZ to jedność. Autorytet wynikający z sutanny powoli zanika, na rzecz jego postępowania i prezentowanego przez niego wzoru moralnego . I to jest normalne. Bo autorytet nie może wynikać z ubrania się w sutanne, ale z tego, czym TY wewnętrznie człowieku sobą prezentujesz.
Po drugie dlaczego budzet koscioła KK jest utajniony? Jeśli utrzymuje go panstwo. Przecież każdy ksiądz pobiera pensję od panstwa, to wszystkie doda... rozwiń
Avatar
mon / 27 stycznia 2009 o 00:11
0
jeszcze trochę pedofilskich afer i będzie pusto
Avatar
Kazimierz. / 26 stycznia 2009 o 18:00
0
obserwatorka napisał:
A czy zdarzyło się komuś, by ksiądz będąc po kolędzie NIE PRZYJĄŁ KOPERTY. Przecież ten tylko polski zwyczaj przyjmowania po olędzie ma jeden cel nadrzędny-Kasa do kieszeni. Po to zostały wprowadzone kapowniki. No cóż Dlatego jestem za kolędami pod warunkiem, że bez kopert.


I owszwem jak przyjmuja bo narod daje. A jak pan minister Ziobro chcial zrobic pozadek z przekupstwem i temi kopertami,toscie glosu nie oddali tylmo matolow wybrali. PO tesz z ksiedzem na jednym koniu jedzie.


I owszwem jak przyjmuja bo narod daje. A jak pan minister Ziobro chcial zrobic pozadek z przekupstwem i temi kopertami,toscie glosu nie oddali tylmo matolow wybrali. PO tesz z ksiedzem na jednym koniu jedzie. rozwiń
Avatar
cnota / 26 stycznia 2009 o 12:27
0
[quote name='Beata' date='26.01.2009, 11:58' post='87782']
......Czytając te posty zastanawiam się skąd w nich tyle nienawiści.
Proszę zacytuj i uzasadnij w czym przejawia się ta nienawiść w powyższych postach?????? Czy - opisanie danej sytuacji, zdarzenia, negatywnego postępowania księdza jest przejawem nienawiści. To właśnie brak reakcji powoduje więcej szkód niż korzyści. Czy te dzieciaczki bez tatusków, kochanice, luksusowe samochody, wyposażenie ponad normalny stan mieszkań, wyciąganie kasy ponad mozliwości za posługi, to są zdarzenia incydentalne, czy raczej powszechne. No, dlaczego ludziska przestają wierzyć nie w Boga, ale w powołanie księży i ich uczciwość???
Przypomnę Ci tytuł- Dlaczego coraz mniej osób chodzi do kościoła. To jest to motto przewodnie!!!! No bez jaj Beatko. I pamiętaj Beatko, że prawdziwa cnota krytyki się nie boi.
[quote name='Beata' date='26.01.2009, 11:58' post='87782']
......Czytając te posty zastanawiam się skąd w nich tyle nienawiści.
Proszę zacytuj i uzasadnij w czym przejawia się ta nienawiść w powyższych postach?????? Czy - opisanie danej sytuacji, zdarzenia, negatywnego postępowania księdza jest przejawem nienawiści. To właśnie brak reakcji powoduje więcej szkód niż korzyści. Czy te dzieciaczki bez tatusków, kochanice, luksusowe samochody, wyposażenie ponad normalny stan mieszkań, wyciąganie kasy ponad mo... rozwiń
Avatar
Beata / 26 stycznia 2009 o 11:58
0
Mnie 2 razy zdarzyło się, że ksiądz odmówił wzięcia pieniędzy na kolędzie. Są różni księża, jak i różni lekarze, policjanci itd. Czytając te posty zastanawiam się skąd w nich tyle nienawiści. Nikt nikomu nie każe chodzić do Kościoła, nikt nikomu nie każe przyjmować kolędy, nikt nikomu nie każe dawać na tacę. Można wprowadzić wynagrodzenia i skończą się wieczne pretensje.
Avatar
obserwatorka / 26 stycznia 2009 o 11:16
0
A czy zdarzyło się komuś, by ksiądz będąc po kolędzie NIE PRZYJĄŁ KOPERTY. Przecież ten tylko polski zwyczaj przyjmowania po olędzie ma jeden cel nadrzędny-Kasa do kieszeni. Po to zostały wprowadzone kapowniki. No cóż Dlatego jestem za kolędami pod warunkiem, że bez kopert.
Avatar
ola / 26 stycznia 2009 o 11:11
0
To celna wypowiedz psychologa-gratuluję trafności. Dodam od siebie za dzisiejszą Gazetą Wyborczą "....ponad połowa polskich księży chciałaby mieć żony i dzieci..." A niech mają swoje rodziny, a tak większość z nich przecież i tak czyni to po kryjomu. A parafianie to widzą, to czują... przecież lepiej przez parafian utrzymywać legalny związek jak kochanice i dzieciaki bez tatusków.
Avatar
ola / 26 stycznia 2009 o 11:10
0
To celna wypowiedz psychologa-gratuluję trafności. Dodam od siebie za dzisiejszą Gazetą Wyborczą "....ponad połowa polskich księży chciałaby mieć żony i dzieci..." A niech mają swoje rodziny, a tak większość z nich przecież i tak czyni to po kryjomu. A parafianie to widzą, to czują... przecież lepiej przez parafian utrzymywać legalny związek jak kochanice i dzieciaki bez tatusków.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 2 0

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 0

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 0 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 7 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 3 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 7 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 12 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 10 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 9 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!