Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

11 listopada 2014 r.
10:23
Edytuj ten wpis

Jarosławiec: Toyota zjechała w grupę ludzi. Dwie osoby nie żyją (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 18 A A

25-latek z gminy Grabowiec i 42-latek z gminy Sitno - to śmiertelne ofiary wczorajszego wypadku w miejscowości Jarosławiec na trasie Zamość - Hrubieszów. Jedna osoba jest ranna. Przebywa w szpitalu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragicznych w skutkach zdarzeń doszło około wczoraj ok. godziny 18 na drodze krajowej nr 74. W miejscowości Jarosławiec zderzyły się dwa pojazdy.

- Citroenem jechał 25-letni mieszkaniec gminy Grabowiec - informuje podinsp. Joanna Kopeć, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. - Z kolei ciągnikiem rolniczym z doczepionym rozrzutnikiem kierował 42-letni mężczyzna z gminy Sitno. Doszło do kolizji. Kierujący osobówką najechał na tył tego rozrzutnika, który nie był oświetlony.

Według wstępnej informacji policjantów kierowca ciągnika usunął pojazd z drogi. Auta nie przestawił zaś 25-latek.

- Panowie stali na poboczu. W tym samym czasie tą drogą przejeżdżał kierowca toyoty - dodaje podinsp. Kopeć. - W ostatniej chwili zauważył stojący na drodze pojazd.
Próbował ominąć auto. Zjechał na pobocze. - Uderzył w grupę ludzi. Poza 25-latkiem i 42-latkiem był tam też kierowca innego samochodu - precyzuje przedstawicielka zamojskiej policji.

Kierowca citroena i ciągnika zginęli na miejscu. Trzecia z poszkodowanych osób trafiła do szpitala. Jest to 19-letni kierowca auta, który zatrzymał się aby sprawdzić czy uczestnikom kolizji jest potrzebna pomoc.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bialas / 19 listopada 2014 r. o 17:06
0

http://plurl.pw/wypa...nym_skrzyowaniu

Wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu 2 osoby zgineły. 6 rannych (dwoje dzieci) Kobieta spowodowała wypadek miała prawie 4 promile alkoholu !!!

Avatar
Macio690 / 16 listopada 2014 r. o 22:46
0

[*]

Avatar
bialas / 13 listopada 2014 r. o 11:40
0

http://plurl.pw/katastrofa_na_skrzyowaniu

Alkoholik rozjeżdza grupę nastolatków 4 kobiety 3 chłopaków. 3 kobiety nie zyja i 2 facetów. Nagranie z kamery ; /. Co z tą Polską...

Avatar
Wasyl / 12 listopada 2014 r. o 21:07
0

Matuszka Rasija wszystkich was wypierdoli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Nieznajomy / 12 listopada 2014 r. o 19:49
0

Po co gazeta wprowadza ludzi w błąd??19 latek wcale sie nie zatrzymał na miejscu nie bylo zadnego innego auta oprocz citroena i toyoty a swiadkowie byli po najechaniu toyoty.19 latek byl z tej miejscowosci i musial przyjsc piesza albo byc z kierowca ciagnika

19sto latek jak to nazwałeś był z tej miejscoości ale był samochodem i cale nie przyszedł pieszo zatrzymał się żeby zapytać czy nikt nie jest ranny .Ludzie jeżeli nie wiecie jaka była przyczyna i nie idzieliście tego na oczy nie piszcie durnot.

19sto latek jak to nazwałeś był z tej miejscoości ale był samochodem i cale nie przyszedł pieszo zatrzymał się żeby zapytać czy nikt nie jest ranny .Ludzie jeżeli nie wiecie jaka była przyczyna i nie idzieliście tego na oczy nie piszcie durnot.

rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2014 r. o 14:18
0

Jak policja na poboczu stoi to każdy widzi ją z kilometra, a jak rozbity samochód na środku jezdni, to jakby był przeźroczysty. Kierowca jadący z dużą prędkością jest bardziej czujny bo wymusza to na nim sytuacja, jadąc wolniej czujemy się bezpieczni i wydaje się że na wszystko jest czas.
Każda z tych osób powinna nosić kamizelkę, która jest wymagana w przypadku przebywania w pasie jezdni, w tym przypadku w miejscu kolizji.

Co należy zrobić aby uniknąć takich sytuacji:
- postawić trójkąt ostrzegawczy w odległości określonej przepisami,
- włączyć w miarę możliwości światła awaryjne,
- usunąć się z miejsca wypadku na bezpieczną odległość,
- przejeżdzając obok takiego miejsca zwolnić i zachować szczególną ostrożność,
- założyć kamizelkę aby być bardziej widocznym,

Czasu nikt nie cofnie, ale można zapobiec kolejnym podobnym sytuacjom.

Przyczyn wypadku, jego przebiegu i stanu technicznego pojazdów nie zamierzam komentować, jest już za późno na taką analizę.

Bardzo dobrze prawisz kolego! 

Bardzo dobrze prawisz kolego! 

rozwiń
Avatar
olo / 12 listopada 2014 r. o 06:59
0

to wina GDDKiA za brak pobocza !!!

Taaa.... i jeszcze matki Boskiej.

Avatar
olo / 12 listopada 2014 r. o 06:57
0

Wszystko przez partacza bo światełek mu się nie chciało zamontować za 5 zł sztuka - nawet takich od roweru.

Avatar
pies na głupotę / 11 listopada 2014 r. o 22:57
0

to wina GDDKiA za brak pobocza !!!

A kto ponosi winę za to, że jesteś półgłówkiem?

Avatar
a / 11 listopada 2014 r. o 22:41
0

Po co gazeta wprowadza ludzi w błąd??19 latek wcale sie nie zatrzymał na miejscu nie bylo zadnego innego auta oprocz citroena i toyoty a swiadkowie byli po najechaniu toyoty.19 latek byl z tej miejscowosci i musial przyjsc piesza albo byc z kierowca ciagnika

Avatar
bialas / 19 listopada 2014 r. o 17:06
0

http://plurl.pw/wypa...nym_skrzyowaniu

Wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu 2 osoby zgineły. 6 rannych (dwoje dzieci) Kobieta spowodowała wypadek miała prawie 4 promile alkoholu !!!

Avatar
Macio690 / 16 listopada 2014 r. o 22:46
0

[*]

Avatar
bialas / 13 listopada 2014 r. o 11:40
0

http://plurl.pw/katastrofa_na_skrzyowaniu

Alkoholik rozjeżdza grupę nastolatków 4 kobiety 3 chłopaków. 3 kobiety nie zyja i 2 facetów. Nagranie z kamery ; /. Co z tą Polską...

Avatar
Wasyl / 12 listopada 2014 r. o 21:07
0

Matuszka Rasija wszystkich was wypierdoli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Nieznajomy / 12 listopada 2014 r. o 19:49
0

Po co gazeta wprowadza ludzi w błąd??19 latek wcale sie nie zatrzymał na miejscu nie bylo zadnego innego auta oprocz citroena i toyoty a swiadkowie byli po najechaniu toyoty.19 latek byl z tej miejscowosci i musial przyjsc piesza albo byc z kierowca ciagnika

19sto latek jak to nazwałeś był z tej miejscoości ale był samochodem i cale nie przyszedł pieszo zatrzymał się żeby zapytać czy nikt nie jest ranny .Ludzie jeżeli nie wiecie jaka była przyczyna i nie idzieliście tego na oczy nie piszcie durnot.

19sto latek jak to nazwałeś był z tej miejscoości ale był samochodem i cale nie przyszedł pieszo zatrzymał się żeby zapytać czy nikt nie jest ranny .Ludzie jeżeli nie wiecie jaka była przyczyna i nie idzieliście tego na oczy nie piszcie durnot.

rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2014 r. o 14:18
0

Jak policja na poboczu stoi to każdy widzi ją z kilometra, a jak rozbity samochód na środku jezdni, to jakby był przeźroczysty. Kierowca jadący z dużą prędkością jest bardziej czujny bo wymusza to na nim sytuacja, jadąc wolniej czujemy się bezpieczni i wydaje się że na wszystko jest czas.
Każda z tych osób powinna nosić kamizelkę, która jest wymagana w przypadku przebywania w pasie jezdni, w tym przypadku w miejscu kolizji.

Co należy zrobić aby uniknąć takich sytuacji:
- postawić trójkąt ostrzegawczy w odległości określonej przepisami,
- włączyć w miarę możliwości światła awaryjne,
- usunąć się z miejsca wypadku na bezpieczną odległość,
- przejeżdzając obok takiego miejsca zwolnić i zachować szczególną ostrożność,
- założyć kamizelkę aby być bardziej widocznym,

Czasu nikt nie cofnie, ale można zapobiec kolejnym podobnym sytuacjom.

Przyczyn wypadku, jego przebiegu i stanu technicznego pojazdów nie zamierzam komentować, jest już za późno na taką analizę.

Bardzo dobrze prawisz kolego! 

Bardzo dobrze prawisz kolego! 

rozwiń
Avatar
olo / 12 listopada 2014 r. o 06:59
0

to wina GDDKiA za brak pobocza !!!

Taaa.... i jeszcze matki Boskiej.

Avatar
olo / 12 listopada 2014 r. o 06:57
0

Wszystko przez partacza bo światełek mu się nie chciało zamontować za 5 zł sztuka - nawet takich od roweru.

Avatar
pies na głupotę / 11 listopada 2014 r. o 22:57
0

to wina GDDKiA za brak pobocza !!!

A kto ponosi winę za to, że jesteś półgłówkiem?

Avatar
a / 11 listopada 2014 r. o 22:41
0

Po co gazeta wprowadza ludzi w błąd??19 latek wcale sie nie zatrzymał na miejscu nie bylo zadnego innego auta oprocz citroena i toyoty a swiadkowie byli po najechaniu toyoty.19 latek byl z tej miejscowosci i musial przyjsc piesza albo byc z kierowca ciagnika

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kazimierski Festiwal Organowy w tym roku także wirtualnie
4 lipca 2020, 19:00

Kazimierski Festiwal Organowy w tym roku także wirtualnie

W niedzielę, 4 lipca o godz. 19 odbędzie się tegoroczna edycja Kazimierskiego Festiwalu Organowego. Cykl koncertów realizowanych od lat w Kazimierzu Dolnym w tym roku będzie miał wyjątkowy, bo wirtualny charakter. Występy odbędą się nie tylko w przestrzeniach kazimierskiej fary, jak miało to miejsce do tej pory, ale także będą transmitowane do sieci i telewizji.

Michał Paluch przenosi się z Motoru Lublin do KSZO

Michał Paluch przenosi się z Motoru Lublin do KSZO

Plotkowano o tym przynajmniej od kilkunastu dni i w czwartek wszystko się potwierdziło. Motor nie przedłuży kontraktu z Michałem Paluchem. 26-letni napastnik przenosi się do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Próba obywatelskiego zatrzymania w gm. Biała Podlaska zakończyła się pobiciem

Próba obywatelskiego zatrzymania w gm. Biała Podlaska zakończyła się pobiciem

Mieszkaniec gminy Biała Podlaska próbował zabrać kluczyki od samochodu kierowcy, który jechał „wężykiem” i od którego wyczuł alkohol. Został pobity. Świadkowi zdarzenia grożono śmiercią.

Wybory 2020. Trzaskowski zyskuje wyborców trzech innych kandydatów, a Duda jednego
Sondaż

Wybory 2020. Trzaskowski zyskuje wyborców trzech innych kandydatów, a Duda jednego

Większość wyborców Szymona Hołowni, Władysława Kosiniaka-Kamysza i Roberta Biedronia zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich. Z kolei duża część zwolenników Krzysztofa Bosaka poprze Andrzeja Dudę i to on ma większe szanse na zwycięstwo - wynika z sondażu IBRiS dla Onetu.

Przemysław Banaszak żegna się z Górnikiem Łęczna

Przemysław Banaszak żegna się z Górnikiem Łęczna

Kadra Górnika Łęczna w pięciu ostatnich kolejkach doznaje osłabienia. W ostatnich pięciu kolejkach tego sezonu w jego barwach nie zobaczymy już Przemysława Banaszaka

Prezes Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego odwołany

Prezes Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego odwołany

Marcin Wieczorek nie jest już prezesem Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Uchwałę w sprawie odwołania go ze stanowiska w środę wieczorem podjęła rada nadzorcza spółki, w której większość udziałów na samorząd województwa.

Biała Podlaska: Zakaz wjazdu do parku nie obowiązuje wszystkich?

Biała Podlaska: Zakaz wjazdu do parku nie obowiązuje wszystkich?

– Czy zakaz wjazdu do parku nie obowiązuje wszystkich? – zastanawiają się radni Zjednoczonej Prawicy. W ten sposób odnoszą się do ubiegłotygodniowej wizyty lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza w Białej Podlaskiej.

Premier o koronawirusie: Można powiedzieć, że to już jest choroba jak inne, czekamy na szczepionkę

Premier o koronawirusie: Można powiedzieć, że to już jest choroba jak inne, czekamy na szczepionkę

O udział w głosowaniu w drugiej turze wyborów bez obaw zdrowotnych - apelował w czwartek w Wysokiem Mazowieckiem (Podlaskie) premier Mateusz Morawiecki. - To jest już teraz choroba, można powiedzieć, jak inne, czekamy tylko na szczepionkę - tak mówił o koronawirusie.

MKS Avia Świdnik skompletowała kadrę na nowy sezon

MKS Avia Świdnik skompletowała kadrę na nowy sezon

Skład uzupełnił środkowy Rafał Obermeler

Ksiądz z Opola Lubelskiego odpowie przed sądem za molestowanie dwóch chłopców

Ksiądz z Opola Lubelskiego odpowie przed sądem za molestowanie dwóch chłopców

Tomasz F. – ksiądz z Opola Lubelskiego, odpowie przed sądem za wykorzystywanie seksualne dwóch chłopców. Z jednym z nich miał uprawiać seks. Duchownemu grozi do 12 lat więzienia.

Strzelanina w centrum odwykowym w Meksyku. Zginęły 24 osoby
film

Strzelanina w centrum odwykowym w Meksyku. Zginęły 24 osoby

Iraputo, Meksyk. Co najmniej 24 osoby zginęły, a siedem zostało rannych w wyniku ataku uzbrojonych napastników na centrum odwykowe dla osób uzależnionych od narkotyków w Iraputo.

Rzeka Tarasienka wystąpiła z koryta i wygania letników znad Jeziora Białego
galeria

Rzeka Tarasienka wystąpiła z koryta i wygania letników znad Jeziora Białego

Tego jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii na przełomie czerwca i lipca rzeka Tarasienka wystąpiła z koryta. Zalała bądź podtopiła wiele działek i domków letniskowych. Wcześniej do podobnych sytuacji dochodziło jedynie podczas wiosennych roztopów.

Most Kultury w Lublinie rozpoczyna nowy sezon. Znamy program wydarzeń
3 lipca 2020, 20:00

Most Kultury w Lublinie rozpoczyna nowy sezon. Znamy program wydarzeń

Jutro rozpocznie się nowy sezon na lubelskim Moście Kultury. Znany jest już program wydarzeń na przeprawie łączącej ul. Zamojską z rondem Lubelskiego Lipca 80. – Odwiedzając zabytkowy most w lipcowe wieczory, trafimy na propozycje dla różnych środowisk i grup wiekowych. W planie są m.in. koncerty, warsztaty i pokazy taneczne – informuje Centrum Kultury w Lublinie.

Multikino nie będzie otwarte od piątku. Jak z Cinema City?

Multikino nie będzie otwarte od piątku. Jak z Cinema City?

Sieć Multikino właśnie poinformowała, że nie otworzy swoich kin w najbliższy piątek. Cinema City na razie nie podaje terminu i tłumaczy, że potrzebuje więcej czasu na przygotowania.

Filmowe przeboje w Kinie Plenerowym w Nałęczowie
3 lipca 2020, 21:00

Filmowe przeboje w Kinie Plenerowym w Nałęczowie

W każdy piątek wakacji na placu przed Urzędem Miejskim w Nałęczowie (ul. Lipowa 3) będzie można oglądać filmowe hity pod chmurką. W specjalnej strefie widza na uczestników czekają grill, zimne napoje i popcorn. 3 lipca wyświetlony zostanie film "(Nie)znajomi".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!