Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

8 listopada 2007 r.
16:58
Edytuj ten wpis

Karetka wylądowała w rowie

0 11 A A

Karetka pogotowia wpadła dziś w poślizg i dachowała. Czterech przewożonych nią chorych zostało rannych, jeden znich zmarłw szpitalu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
49-letni kierowca wyszedł z wypadku bez szwanku. Był trzeźwy.

Pacjenci jechali w południe z Biłgoraja na dializę do szpitala "papieskiego” w Zamościu. Do wypadku doszło na trasie między Panasówką a Zwierzyńcem. - Prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do panujących na drodze warunków pojazd wpadł w poślizg i dachował - informuje komisarz Joanna Kopeć z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. - Trzeba było wezwać kolejną "erkę”.

Jeden z przewożonych karetką pacjentów doznał złamania nogi, ręki oraz poważnego uraz głowy. - Jego stan jest ciężki - powiedział nam po południu Ryszard Pankiewicz, rzecznik prasowy Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Kilka godzin później męczyzna zmarł.

Do szpitala odwieziono też pozostałych trzech mężczyzn, którzy jechali karetką. Mają mniej groźne obrażenia i ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przypomnijmy, że w październiku karetka przewożąca chorego po dializie w zamojskim szpitalu "papieskim” do Janowa Lubelskiego w Rokitowie (gm. Turobin) natrafiła na przeszkodę. Drogę zajechał jej ciągnik, który skręcał w lewo na posesję. Karetka uderzyła w tylne koło traktora. Nikt na szczęście nie odniósł obrażeń. Jak się okazało, 44-letni kierowca ciągnikabył pijany. W wydychanym powietrzu miał ponad 3 promile alkoholu.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
matrix / 16 maja 2008 r. o 22:24
pajacu piszący o biłgorajskim pogotowiu !!! Żle na dodatek !!! Trzeba być deb***em aby oskarżać tak dobrze funkcjonującą firmę dla społeczeństwa i kierowców którzy i tak pracują tam za g......ne pieniądze!!!!!!
Avatar
op / 11 listopada 2007 r. o 18:11
Firma ta nie ma nic wspólnego z biłgorajskim Pogotowiem.Uwaga o pijaństwie jest całkowicie bezpodstawna.
Avatar
derek / 10 listopada 2007 r. o 11:45
Zapewne fajnie jest sie bawić w pogotowie tylko szkoda że ludzkim życiem.
Avatar
jojo / 9 listopada 2007 r. o 22:40
A to zdięcie to chyba nie tego ambulansu ? i zapewne nie tej firmy. Ciekawe ile odpalili za ukrycie nazwy.... co ?
Avatar
anonim / 9 listopada 2007 r. o 22:28
Jak widać nikt się niczego nie nauczył i nie wyciągnoł żadnych ale to zadnych wniosków z wcześniejszych wypadków, wiemy wiemy, że współwłaściciel ma chody w policji i prokuraturze w Zamościu może i teraz łeb ukręci sprawie.
Avatar
anonin / 9 listopada 2007 r. o 22:11
triomed jak zwykle i jego karetki bez homologacji i dopuszczenia do ruchu pojazdów chyba, że za flaszkę, naraża i tak już chorych ludzi na utratę resztek zdrowia. Wcześniej pod kraśnikiem - do tej pory kierowca nie może dojść do siebie po konfrontacji busa marki vito oznakowanego jako ambulans z tirem. A co na to ci, którzy go zatrudniają do wożenia dializ niech w końcu posprawdzają dokumenty tych samochodzików, busików do przewozu buraków i ziemniaków a nie ludzi mamionych szumną nazwą ambulans. Niech w końcu ktoś napisze prawdę jaka karetka i jakiego pseudo pogotowia.
triomed jak zwykle i jego karetki bez homologacji i dopuszczenia do ruchu pojazdów chyba, że za flaszkę, naraża i tak już chorych ludzi na utratę resztek zdrowia. Wcześniej pod kraśnikiem - do tej pory kierowca nie może dojść do siebie po konfrontacji busa marki vito oznakowanego jako ambulans z tirem. A co na to ci, którzy go zatrudniają do wożenia dializ niech w końcu posprawdzają dokumenty tych samochodzików, busików do przewozu buraków i ziemniaków a nie ludzi mamionych szumną nazwą ambulans. Niech w końcu ktoś napisze prawdę jaka karet... rozwiń
Avatar
gość / 9 listopada 2007 r. o 09:56
Racja, firma bierze ludzi z przypadku, a kierowcy są bez przygotowania i bez kultury. tak samo jak szef - nikt nic nie wie
Avatar
gog / 8 listopada 2007 r. o 19:46
Jak zwykle prywatne pogotwie .przeciez to nie pierwszy raz . Jak ci kierowcy są dopuszczani do pracy oni jeżdzą bez wyobrazni.
Avatar
BIŁGORAJANIN / 8 listopada 2007 r. o 18:25
W BIŁGORAJU, GDYŻ POWSZECHNIE WIADOMO, ŻE NIEKTÓRZY Z NICH TĘGO POPIJAJĄ. NASTĘPNEGO DNIA REFLEKS SZWANKUJE.
Avatar
tr / 8 listopada 2007 r. o 18:15
W lecie w Księżpolu wypadak karetki z 2 dializowanymi,wcześniej pijana załoga ambulansu wioz,acego chorych na dializy.Prywatna firma z Parczewa.Wypadek w Szczebrzeszynie. Chyba jacyś kierowcy z przypadku.
Avatar
matrix / 16 maja 2008 r. o 22:24
pajacu piszący o biłgorajskim pogotowiu !!! Żle na dodatek !!! Trzeba być deb***em aby oskarżać tak dobrze funkcjonującą firmę dla społeczeństwa i kierowców którzy i tak pracują tam za g......ne pieniądze!!!!!!
Avatar
op / 11 listopada 2007 r. o 18:11
Firma ta nie ma nic wspólnego z biłgorajskim Pogotowiem.Uwaga o pijaństwie jest całkowicie bezpodstawna.
Avatar
derek / 10 listopada 2007 r. o 11:45
Zapewne fajnie jest sie bawić w pogotowie tylko szkoda że ludzkim życiem.
Avatar
jojo / 9 listopada 2007 r. o 22:40
A to zdięcie to chyba nie tego ambulansu ? i zapewne nie tej firmy. Ciekawe ile odpalili za ukrycie nazwy.... co ?
Avatar
anonim / 9 listopada 2007 r. o 22:28
Jak widać nikt się niczego nie nauczył i nie wyciągnoł żadnych ale to zadnych wniosków z wcześniejszych wypadków, wiemy wiemy, że współwłaściciel ma chody w policji i prokuraturze w Zamościu może i teraz łeb ukręci sprawie.
Avatar
anonin / 9 listopada 2007 r. o 22:11
triomed jak zwykle i jego karetki bez homologacji i dopuszczenia do ruchu pojazdów chyba, że za flaszkę, naraża i tak już chorych ludzi na utratę resztek zdrowia. Wcześniej pod kraśnikiem - do tej pory kierowca nie może dojść do siebie po konfrontacji busa marki vito oznakowanego jako ambulans z tirem. A co na to ci, którzy go zatrudniają do wożenia dializ niech w końcu posprawdzają dokumenty tych samochodzików, busików do przewozu buraków i ziemniaków a nie ludzi mamionych szumną nazwą ambulans. Niech w końcu ktoś napisze prawdę jaka karetka i jakiego pseudo pogotowia.
triomed jak zwykle i jego karetki bez homologacji i dopuszczenia do ruchu pojazdów chyba, że za flaszkę, naraża i tak już chorych ludzi na utratę resztek zdrowia. Wcześniej pod kraśnikiem - do tej pory kierowca nie może dojść do siebie po konfrontacji busa marki vito oznakowanego jako ambulans z tirem. A co na to ci, którzy go zatrudniają do wożenia dializ niech w końcu posprawdzają dokumenty tych samochodzików, busików do przewozu buraków i ziemniaków a nie ludzi mamionych szumną nazwą ambulans. Niech w końcu ktoś napisze prawdę jaka karet... rozwiń
Avatar
gość / 9 listopada 2007 r. o 09:56
Racja, firma bierze ludzi z przypadku, a kierowcy są bez przygotowania i bez kultury. tak samo jak szef - nikt nic nie wie
Avatar
gog / 8 listopada 2007 r. o 19:46
Jak zwykle prywatne pogotwie .przeciez to nie pierwszy raz . Jak ci kierowcy są dopuszczani do pracy oni jeżdzą bez wyobrazni.
Avatar
BIŁGORAJANIN / 8 listopada 2007 r. o 18:25
W BIŁGORAJU, GDYŻ POWSZECHNIE WIADOMO, ŻE NIEKTÓRZY Z NICH TĘGO POPIJAJĄ. NASTĘPNEGO DNIA REFLEKS SZWANKUJE.
Avatar
tr / 8 listopada 2007 r. o 18:15
W lecie w Księżpolu wypadak karetki z 2 dializowanymi,wcześniej pijana załoga ambulansu wioz,acego chorych na dializy.Prywatna firma z Parczewa.Wypadek w Szczebrzeszynie. Chyba jacyś kierowcy z przypadku.