Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

13 stycznia 2012 r.
9:59
Edytuj ten wpis

Lekarz wypił, pojechał i spowodował kolizję? "Nie pamiętam tego"

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 8 A A
Chirurg miał w organizmie 2 promile alkoholu (Archiwum)
Chirurg miał w organizmie 2 promile alkoholu (Archiwum)

Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi hrubieszowskiemu lekarzowi za jazdę samochodem na podwójnym gazie i spowodowanie kolizji. Za przestępstwo popełnione umyślne może też pożegnać się z pracą w szpitalu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W czwartek po godz. 21 kierujący audi 23-latek z Hrubieszowa zauważył, że skręcający w prawo opel vectrą wjeżdża na jego pas ruchu.

– Kierujący audi, chcąc uniknąć zderzenia, odbił w prawo, ale mimo to oba pojazdy stuknęły się zewnętrznymi lusterkami – opowiada Edyta Krystkowiak, rzecznik hrubieszowskiej policji.

Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Mickiewicza. Lusterka się rozbiły, ale sprawca kolizji nie miał zamiaru się zatrzymywać. Odjechał, ale 23-latek ruszył za nim. Dopadł go przy ul. Mickiewicza.

– Kierujący oplem wjechał na swoją posesję i zapewniał poszkodowanego, że nic nie wie o żadnej kolizji – relacjonuje rzeczniczka.

Próba zaparkowania vectry skończyła się na uszkodzeniu prawej strony auta: mężczyzna podczas wjazdu w garażu zahaczył o futrynę. Widząc to 23-latek zadzwonił po policję. Już wcześniej podejrzewał, że kierowca opla znajduje się pod wpływem alkoholu. Świadczył o tym m.in. jego chwiejny chód.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę, którym okazał się znany i ceniony hrubieszowski chirurg, pracujący na co dzień w miejscowym szpitalu. 68-latek przyznał, że kierował samochodem, a wcześniej uczestniczył w spotkaniu towarzyskim, gdzie pił wódkę.

Ale zapewniał, że nie pamięta żadnej kolizji. Alkomat wskazał w jego organizmie 2 promile. Pobrano również krew do badań i zatrzymano mu prawo jazdy.

Za jazdę na podwójnym gazie i spowodowanie kolizji grozi do 2 lat więzienia. Jeżeli zapadnie prawomocny wyrok, lekarz będzie musiał się tez pożegnać z pracą w szpitalu.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
róbta co chceta / 13 stycznia 2012 o 14:32
0
Czyli lekarz żyje wedle modnej ostatnio zasady "róbta co chceta" a kara i tak was minie...
Avatar
Gość / 13 stycznia 2012 o 12:42
0
[quote name='kaktus' timestamp='1326450210' post='583054']
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
[/quote]

Idąc twoim tokiem myślenia to czemu mamy pozbawiać np nauczyciela/pedofila możliwości dalszego nauczania dzieci w szkole, skoro przez długie lata był cenionym nauczycielem, a że tam wyszło na jaw że od czasu do czasu lubi sobie poruchać jakiegoś małolata, co tam, ważne że jest ekstra nauczycielem, wszyscy go lubią, szanują więc niech dalej uczy prawda ?
Co sex z małolatami ma wspólnego z dobrym nauczaniem w szkole, taki jest twój tok myślenia. Wykastrujmy go chemicznie i niech dalej uczy, nauczmy się ludzie korzystać z prawa logicznie prawda? Karajmy za to co złego uczynił, a nie za to ze dobrze uczył. Dostrzegasz teraz kaktus błąd w swoim rozumowaniu ?
Podobnych przykładów można by pisać wiele, ale po co. Jeśli jakiś kaktus nie dostrzega sensu w pozbawieniu tego lekarza pracy to i następne podawane przykłady nie zmienią jego toku myślenia.
[quote name='kaktus' timestamp='1326450210' post='583054']
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
[/quote]

Idąc twoim tokiem myślenia to czemu mamy pozbawiać np nauczyciela/pedofila możliwości dalszego nauczania dzieci w szkole, skoro przez długie lata był cenionym nauczycielem, a że tam wyszło na jaw że od czasu do czasu lubi sobie poruchać jakiegoś małolata, co tam, ważne że jest ekstra naucz... rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2012 o 12:08
0
[quote name='kaktus' timestamp='1326450210' post='583054']
Powinno się skonfiskować jego auto jako narzędzie przestępstwa ,pozbawić praw do prowadzenia pojazdów mechanicznych, posadzić na dwa lata w więzieniu.... ale nie pozbawiać prawa wykonywania zawodu skoro jest powszechnie chwalonym lekarzem.
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
[/quote]

Tak tak, troszeczkę przerażasz mnie swoim intelektem kaktus.
Dlaczego mają konfiskować auto ? Skoro auto to jest własnością kogoś innego np., zastanów się ?
Pomysł z konfiskowaniem aut w takich przypadkach i podobnych był już wiele razy poruszany. Dlaczego mają konfiskować auto, które np jest na kredyt i jest własnością banku ? Dlaczego mają konfiskować auto jakiemuś pijanemu kierowcy, a auto to jest własnością kogoś innego itd.itd....ten pomysł nie jest zbyt dobry (delikatnie pisząc).
Dlaczego mają pozbawiać jakiegoś policjanta możliwości wykonywania zawodu policjanta (za podobne przestępstwo) skoro ten nasz przypuszczalny policjant był zawsze dobrym policjantem, wszyscy go zawsze chwalili, osiągał dobre wyniki za które miał wiele wyróżnień i nagród itd.

Naucz się logicznie myśleć kaktus i nie pisz bzdur. Nie rób z lekarzy świętych krów.
Niestety powinni odpowiadać za swoje czyny z całą surowością tak jak inni.
Powinien stracić swoją pracę i wszystko w temacie. Owszem po okresie gdy kara ulegnie zatarciu mógłby na nowo ubiegać się o powrót do zawodu. Oczywiście jeśli nie jest na to już za stary. Zatarcie kary w zawieszeniu trwa jednakże kilka lat prawda ? Ponadto w tym zawodzie trzeba ciągle mieć styczność z tą pracą aby nie stracić "wprawy".
Niestety jeśli ktoś jest na tyle nieodpowiedzialny aby wywinąć taki numer to niech liczy sie z konsekwencjami, bo następnym razem taki jeden z drugim lekarzem zapomni wyciągnąć igły/nożyczek z brzucha pacjenta po operacji. Ile jest takich przypadków, wiele.
Także bez żadnej taryfy ulgowej dla takich.
Owszem nikt z nas nie jest święty, ale nie bądzmy naiwni że to pierwszy raz tego lekarza że jedzie na "cyku". Zapewne wiele razy tak bywało, tyle że tym razem przegiął i się tak skończyło.
Zatem z całą surowością koniec kariery, nie chcę żeby lekarzami w Polsce czynnie wykonującymi swój zawód mogli być przestępcy.
[quote name='kaktus' timestamp='1326450210' post='583054']
Powinno się skonfiskować jego auto jako narzędzie przestępstwa ,pozbawić praw do prowadzenia pojazdów mechanicznych, posadzić na dwa lata w więzieniu.... ale nie pozbawiać prawa wykonywania zawodu skoro jest powszechnie chwalonym lekarzem.
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
[/quote]

Tak tak, troszeczkę przerażasz mnie swoim in... rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2012 o 11:42
0
Przypomniał mi się taki film rysunkowy "Express polarny" gdzie w pewnym momencie pewien dzieciak powtarza ciągle..."nie zrobiłem tego, nie zrobiłem tego..."...a zrobił.
W tym filmie jednak św. Mikołaj lituje się nad tym urwisem i mimo tego że chłopiec zawinił to i tak otrzymał świąteczny prezent.
W tym przypadku pijany kierowca twierdzi że nie pamięta tego, ale i tak zapewne nie wyrzucą go z pracy, dalej będzie lekarzem bo to lekarz. Nie słyszałem aby za "takie coś" pozbawiano lekarzy ich pracy. Gdyby taki numer wywinął np. policjant to z marszu byłby zwolniony z pracy.
Lekarze w naszym kraju są niczym nadludzie z immunitetem. Nie mam nic przeciwko lekarzom, ale wnerwia mnie nierówne traktowanie ludzi względem prawa.
Przypomniał mi się taki film rysunkowy "Express polarny" gdzie w pewnym momencie pewien dzieciak powtarza ciągle..."nie zrobiłem tego, nie zrobiłem tego..."...a zrobił.
W tym filmie jednak św. Mikołaj lituje się nad tym urwisem i mimo tego że chłopiec zawinił to i tak otrzymał świąteczny prezent.
W tym przypadku pijany kierowca twierdzi że nie pamięta tego, ale i tak zapewne nie wyrzucą go z pracy, dalej będzie lekarzem bo to lekarz. Nie słyszałem aby za "takie coś" pozbawiano lekarzy ich pracy. Gdy... rozwiń
Avatar
puzon20 / 13 stycznia 2012 o 11:26
0
dlaczego tak jest (odbiegam od dokładnie tego przypadku), że takich "specjalistów wysokiej klasy" nie napiętnuje się dodatkowo np. zwolnieniem z pracy jak robi się np. z policjantami. Tak czy w pracy czy po pracy spowoduje przestępstwo czy wykroczenie to oprócz sankcji karnych wywalają z pracy. A tu coraz częściej "ynteligencja" pije i nic im nie jest (pomroczność jasna-nic nie pamięta). Wcześniej rozpisywano się o pani sędzinie, która wydawała werdykty w imieniu Najjaśniejszej RP i ukarano ją przeniesieniem do innego sądu. I to jest sprawiedliwe? Z pewnością nie.
dlaczego tak jest (odbiegam od dokładnie tego przypadku), że takich "specjalistów wysokiej klasy" nie napiętnuje się dodatkowo np. zwolnieniem z pracy jak robi się np. z policjantami. Tak czy w pracy czy po pracy spowoduje przestępstwo czy wykroczenie to oprócz sankcji karnych wywalają z pracy. A tu coraz częściej "ynteligencja" pije i nic im nie jest (pomroczność jasna-nic nie pamięta). Wcześniej rozpisywano się o pani sędzinie, która wydawała werdykty w imieniu Najjaśniejszej RP i ukarano ją przeniesieniem do innego sąd... rozwiń
Avatar
kaktus / 13 stycznia 2012 o 11:23
0
Powinno się skonfiskować jego auto jako narzędzie przestępstwa ,pozbawić praw do prowadzenia pojazdów mechanicznych, posadzić na dwa lata w więzieniu.... ale nie pozbawiać prawa wykonywania zawodu skoro jest powszechnie chwalonym lekarzem.
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
Np.skazując takiego na odsiadkę zobowiązałbym go do bezpłatnego świadczenia usług w zakresie wiedzy jaką posiada aby nie tylko był zjadaczem przez te dwa lata publicznego chleba lecz aby na ten chleb zarobił.
Powinno się skonfiskować jego auto jako narzędzie przestępstwa ,pozbawić praw do prowadzenia pojazdów mechanicznych, posadzić na dwa lata w więzieniu.... ale nie pozbawiać prawa wykonywania zawodu skoro jest powszechnie chwalonym lekarzem.
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
Np.skazując takiego na odsiadkę zobowiązałbym go do bezpłatnego świadczenia usług w zakresie wiedzy jaką posiada aby nie tylko był zjadaczem przez te dwa l... rozwiń
Avatar
don / 13 stycznia 2012 o 11:11
0
Wsiadł do samochodu, bo mógłby się przewrócić po drodze...
Avatar
hooded man / 13 stycznia 2012 o 10:56
0
A czy on nie powinien być już na emeryturce?
Avatar
róbta co chceta / 13 stycznia 2012 o 14:32
0
Czyli lekarz żyje wedle modnej ostatnio zasady "róbta co chceta" a kara i tak was minie...
Avatar
Gość / 13 stycznia 2012 o 12:42
0
[quote name='kaktus' timestamp='1326450210' post='583054']
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
[/quote]

Idąc twoim tokiem myślenia to czemu mamy pozbawiać np nauczyciela/pedofila możliwości dalszego nauczania dzieci w szkole, skoro przez długie lata był cenionym nauczycielem, a że tam wyszło na jaw że od czasu do czasu lubi sobie poruchać jakiegoś małolata, co tam, ważne że jest ekstra nauczycielem, wszyscy go lubią, szanują więc niech dalej uczy prawda ?
Co sex z małolatami ma wspólnego z dobrym nauczaniem w szkole, taki jest twój tok myślenia. Wykastrujmy go chemicznie i niech dalej uczy, nauczmy się ludzie korzystać z prawa logicznie prawda? Karajmy za to co złego uczynił, a nie za to ze dobrze uczył. Dostrzegasz teraz kaktus błąd w swoim rozumowaniu ?
Podobnych przykładów można by pisać wiele, ale po co. Jeśli jakiś kaktus nie dostrzega sensu w pozbawieniu tego lekarza pracy to i następne podawane przykłady nie zmienią jego toku myślenia.
[quote name='kaktus' timestamp='1326450210' post='583054']
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
[/quote]

Idąc twoim tokiem myślenia to czemu mamy pozbawiać np nauczyciela/pedofila możliwości dalszego nauczania dzieci w szkole, skoro przez długie lata był cenionym nauczycielem, a że tam wyszło na jaw że od czasu do czasu lubi sobie poruchać jakiegoś małolata, co tam, ważne że jest ekstra naucz... rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2012 o 12:08
0
[quote name='kaktus' timestamp='1326450210' post='583054']
Powinno się skonfiskować jego auto jako narzędzie przestępstwa ,pozbawić praw do prowadzenia pojazdów mechanicznych, posadzić na dwa lata w więzieniu.... ale nie pozbawiać prawa wykonywania zawodu skoro jest powszechnie chwalonym lekarzem.
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
[/quote]

Tak tak, troszeczkę przerażasz mnie swoim intelektem kaktus.
Dlaczego mają konfiskować auto ? Skoro auto to jest własnością kogoś innego np., zastanów się ?
Pomysł z konfiskowaniem aut w takich przypadkach i podobnych był już wiele razy poruszany. Dlaczego mają konfiskować auto, które np jest na kredyt i jest własnością banku ? Dlaczego mają konfiskować auto jakiemuś pijanemu kierowcy, a auto to jest własnością kogoś innego itd.itd....ten pomysł nie jest zbyt dobry (delikatnie pisząc).
Dlaczego mają pozbawiać jakiegoś policjanta możliwości wykonywania zawodu policjanta (za podobne przestępstwo) skoro ten nasz przypuszczalny policjant był zawsze dobrym policjantem, wszyscy go zawsze chwalili, osiągał dobre wyniki za które miał wiele wyróżnień i nagród itd.

Naucz się logicznie myśleć kaktus i nie pisz bzdur. Nie rób z lekarzy świętych krów.
Niestety powinni odpowiadać za swoje czyny z całą surowością tak jak inni.
Powinien stracić swoją pracę i wszystko w temacie. Owszem po okresie gdy kara ulegnie zatarciu mógłby na nowo ubiegać się o powrót do zawodu. Oczywiście jeśli nie jest na to już za stary. Zatarcie kary w zawieszeniu trwa jednakże kilka lat prawda ? Ponadto w tym zawodzie trzeba ciągle mieć styczność z tą pracą aby nie stracić "wprawy".
Niestety jeśli ktoś jest na tyle nieodpowiedzialny aby wywinąć taki numer to niech liczy sie z konsekwencjami, bo następnym razem taki jeden z drugim lekarzem zapomni wyciągnąć igły/nożyczek z brzucha pacjenta po operacji. Ile jest takich przypadków, wiele.
Także bez żadnej taryfy ulgowej dla takich.
Owszem nikt z nas nie jest święty, ale nie bądzmy naiwni że to pierwszy raz tego lekarza że jedzie na "cyku". Zapewne wiele razy tak bywało, tyle że tym razem przegiął i się tak skończyło.
Zatem z całą surowością koniec kariery, nie chcę żeby lekarzami w Polsce czynnie wykonującymi swój zawód mogli być przestępcy.
[quote name='kaktus' timestamp='1326450210' post='583054']
Powinno się skonfiskować jego auto jako narzędzie przestępstwa ,pozbawić praw do prowadzenia pojazdów mechanicznych, posadzić na dwa lata w więzieniu.... ale nie pozbawiać prawa wykonywania zawodu skoro jest powszechnie chwalonym lekarzem.
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
[/quote]

Tak tak, troszeczkę przerażasz mnie swoim in... rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2012 o 11:42
0
Przypomniał mi się taki film rysunkowy "Express polarny" gdzie w pewnym momencie pewien dzieciak powtarza ciągle..."nie zrobiłem tego, nie zrobiłem tego..."...a zrobił.
W tym filmie jednak św. Mikołaj lituje się nad tym urwisem i mimo tego że chłopiec zawinił to i tak otrzymał świąteczny prezent.
W tym przypadku pijany kierowca twierdzi że nie pamięta tego, ale i tak zapewne nie wyrzucą go z pracy, dalej będzie lekarzem bo to lekarz. Nie słyszałem aby za "takie coś" pozbawiano lekarzy ich pracy. Gdyby taki numer wywinął np. policjant to z marszu byłby zwolniony z pracy.
Lekarze w naszym kraju są niczym nadludzie z immunitetem. Nie mam nic przeciwko lekarzom, ale wnerwia mnie nierówne traktowanie ludzi względem prawa.
Przypomniał mi się taki film rysunkowy "Express polarny" gdzie w pewnym momencie pewien dzieciak powtarza ciągle..."nie zrobiłem tego, nie zrobiłem tego..."...a zrobił.
W tym filmie jednak św. Mikołaj lituje się nad tym urwisem i mimo tego że chłopiec zawinił to i tak otrzymał świąteczny prezent.
W tym przypadku pijany kierowca twierdzi że nie pamięta tego, ale i tak zapewne nie wyrzucą go z pracy, dalej będzie lekarzem bo to lekarz. Nie słyszałem aby za "takie coś" pozbawiano lekarzy ich pracy. Gdy... rozwiń
Avatar
puzon20 / 13 stycznia 2012 o 11:26
0
dlaczego tak jest (odbiegam od dokładnie tego przypadku), że takich "specjalistów wysokiej klasy" nie napiętnuje się dodatkowo np. zwolnieniem z pracy jak robi się np. z policjantami. Tak czy w pracy czy po pracy spowoduje przestępstwo czy wykroczenie to oprócz sankcji karnych wywalają z pracy. A tu coraz częściej "ynteligencja" pije i nic im nie jest (pomroczność jasna-nic nie pamięta). Wcześniej rozpisywano się o pani sędzinie, która wydawała werdykty w imieniu Najjaśniejszej RP i ukarano ją przeniesieniem do innego sądu. I to jest sprawiedliwe? Z pewnością nie.
dlaczego tak jest (odbiegam od dokładnie tego przypadku), że takich "specjalistów wysokiej klasy" nie napiętnuje się dodatkowo np. zwolnieniem z pracy jak robi się np. z policjantami. Tak czy w pracy czy po pracy spowoduje przestępstwo czy wykroczenie to oprócz sankcji karnych wywalają z pracy. A tu coraz częściej "ynteligencja" pije i nic im nie jest (pomroczność jasna-nic nie pamięta). Wcześniej rozpisywano się o pani sędzinie, która wydawała werdykty w imieniu Najjaśniejszej RP i ukarano ją przeniesieniem do innego sąd... rozwiń
Avatar
kaktus / 13 stycznia 2012 o 11:23
0
Powinno się skonfiskować jego auto jako narzędzie przestępstwa ,pozbawić praw do prowadzenia pojazdów mechanicznych, posadzić na dwa lata w więzieniu.... ale nie pozbawiać prawa wykonywania zawodu skoro jest powszechnie chwalonym lekarzem.
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
Np.skazując takiego na odsiadkę zobowiązałbym go do bezpłatnego świadczenia usług w zakresie wiedzy jaką posiada aby nie tylko był zjadaczem przez te dwa lata publicznego chleba lecz aby na ten chleb zarobił.
Powinno się skonfiskować jego auto jako narzędzie przestępstwa ,pozbawić praw do prowadzenia pojazdów mechanicznych, posadzić na dwa lata w więzieniu.... ale nie pozbawiać prawa wykonywania zawodu skoro jest powszechnie chwalonym lekarzem.
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
Np.skazując takiego na odsiadkę zobowiązałbym go do bezpłatnego świadczenia usług w zakresie wiedzy jaką posiada aby nie tylko był zjadaczem przez te dwa l... rozwiń
Avatar
don / 13 stycznia 2012 o 11:11
0
Wsiadł do samochodu, bo mógłby się przewrócić po drodze...
Avatar
hooded man / 13 stycznia 2012 o 10:56
0
A czy on nie powinien być już na emeryturce?
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 0 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 1

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 8 6

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 13 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 11

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 42 41

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 8

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 20 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 154 18

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!