Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

22 listopada 2014 r.
8:00
Edytuj ten wpis

Obiecują, że zatrudnią 1200 osób. Kto? To tajemnica

14 12 A A

Ponad tysiąc miejsc pracy obiecał w piątek zamościanom przedstawiciel szwajcarskiego konsorcjum. Co mają robić ci ludzie? Nie wiadomo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podczas zwołanej w piątek w zamojskim Ratuszu konferencji prasowej Janusz Piotr Zienkiewicz ze szwajcarskiego konsorcjum z branży rolnej poinformował o zamiarze wybudowania na terenie Podstrefy Zamość Specjalnej Strefy Ekonomicznej "EURO-PARK” Mielec nowego zakładu. Docelowo w rachubę ma wchodzić ponad 1,2 tys. nowych miejsc pracy.

- Wniosek o wydanie pozwolenia na budowę zakładu przetwórstwa rolnego planujemy złożyć do połowy 2015 roku - powiedział Zienkiewicz. - Prace budowlane potrwają 36 miesięcy.

Na pytania, co dokładnie zakład będzie przetwarzał Zienkiewicz udzielał wymijających odpowiedzi zasłaniając się tajemnicą handlową. Nie zdradził także nazwy inwestora. Stwierdził, że przyjdzie na to czas z chwilą wystąpienia o pozwolenie na budowę.
Według podanych w piątek informacji konsorcjum zamierza kupić na terenie zamojskiej podstrefy kilkunastohektarową działkę. W pierwszym etapie działalności zakładu pracę ma znaleźć około 500 osób. Z czasem liczba stanowisk może urosnąć do 1,2 tys. Docelowo praca ma być zorganizowana na trzy zmiany.

- Ma to być obiekt tyle funkcjonalny, co nowoczesny - powiedział architekt Igor Skrzyński. - Jednocześnie ten obiekt ma się korzystnie wpisywać w miejską przestrzeń Zamościa.

Podstrefa Zamość została utworzona w 2009 roku jako część Specjalnej Strefy Ekonomicznej "EURO-PARK” Mielec. To ponad 50 ha w pełni uzbrojonych terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w dwóch kompleksach działek - Starowiejska i Szczebrzeska. Po kilku latach funkcjonowania podstrefy do zagospodarowania pozostało około 40 ha przy kompleksie Szczebrzeska.

Do tej pory w granicach podstrefy miasto wydało już pięć pozwoleń na działalność gospodarczą. Rozpoczęły ją już spółki Dachpol oraz PET - Biomasa Energia Wschód. Swoją halę buduje tam też Zakład Produkcyjno-Handlowy Siatex. Wartość dotychczasowych inwestycji w zamojskiej podstrefie sięga już 30 mln zł.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 28 listopada 2014 o 09:31
0

Popieram 1200 ludzi za 1200 zł jak ktoś niewiele wie ile kosztuje dzisiaj jeden miesiąc przeżycia to znaczy ze dorobił się na takich ludziach za kradziona kasę takie mamy fakty i niech zapiepsza sam na gdzie te ludzie sa ze nie wyjdą na ulice ,poruwnuja się ze na zachodzie tak a tam tak ze Tusk przetrwał kryzys za czyjm kosztem to jest czy był gospodarz zostawił długi i spieprzyl każdy by tak potrafil niech takie biznesmeni wezmą sobie porzyczke na przykład na dom i niech spłaca za 1200 zł jak jest takim cwaniakiem to tak długo nie będzie bo ludzie pujda po rozum do głowy ze biznesmeni wykupuja za nasze pieniądze nieruchomości jeżdżą po wakacjach a tobie nie dozuci można pisać opisać na tych i innych nie pracujcie za te pieniądze ludzie opamietajcie się

Dlatego 13 grudnia należ rozliczyć tych komuchów i złodziei !!  za wybory także.

Dlatego 13 grudnia należ rozliczyć tych komuchów i złodziei !!  za wybory także.

rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2014 o 09:17
0
Popieram 1200 ludzi za 1200 zł jak ktoś niewiele wie ile kosztuje dzisiaj jeden miesiąc przeżycia to znaczy ze dorobił się na takich ludziach za kradziona kasę takie mamy fakty i niech zapiepsza sam na gdzie te ludzie sa ze nie wyjdą na ulice ,poruwnuja się ze na zachodzie tak a tam tak ze Tusk przetrwał kryzys za czyjm kosztem to jest czy był gospodarz zostawił długi i spieprzyl każdy by tak potrafil niech takie biznesmeni wezmą sobie porzyczke na przykład na dom i niech spłaca za 1200 zł jak jest takim cwaniakiem to tak długo nie będzie bo ludzie pujda po rozum do głowy ze biznesmeni wykupuja za nasze pieniądze nieruchomości jeżdżą po wakacjach a tobie nie dozuci można pisać opisać na tych i innych nie pracujcie za te pieniądze ludzie opamietajcie się
Popieram 1200 ludzi za 1200 zł jak ktoś niewiele wie ile kosztuje dzisiaj jeden miesiąc przeżycia to znaczy ze dorobił się na takich ludziach za kradziona kasę takie mamy fakty i niech zapiepsza sam na gdzie te ludzie sa ze nie wyjdą na ulice ,poruwnuja się ze na zachodzie tak a tam tak ze Tusk przetrwał kryzys za czyjm kosztem to jest czy był gospodarz zostawił długi i spieprzyl każdy by tak potrafil niech takie biznesmeni wezmą sobie porzyczke na przykład na dom i niech spłaca za 1200 zł jak jest takim cwaniakiem to tak długo nie będzie b... rozwiń
Avatar
rysiek / 23 listopada 2014 o 13:29
0

Co mają robić ludzie ? Zapier***ać !!! za 1200 zł

Za 1200 to tylko frajerstwo pracuje,jak nawet można ? gdzie takich idiotów jeszcze w tych czasach znależć ???

Avatar
doradca głupków. / 23 listopada 2014 o 13:24
0

To nie zapier***aj fajansiarzu tylko siedź na zasiłku za moje podatki .....

Przez takich idiotów i tępych buców właśnie  jak ty złodzieje i komuniści myślą że da się pracować i wyżyć w tym kraju,gdyby nie było chętnych do pracy za 12000 to w krótkim czasie oferowali by 1500 a i 2000, tylko że  takie tępe  jełopy jak ty sami się poniżają i nie umieją się dobrze sprzedać,ostatni idioci.  Głupi jak Polak !!!  wiesz dla czego ? i wiesz co to jest murzyńskość o której śpiewał Sikorski ?

Przez takich idiotów i tępych buców właśnie  jak ty złodzieje i komuniści myślą że da się pracować i wyżyć w tym kraju,gdyby nie było chętnych do pracy za 12000 to w krótkim czasie oferowali by 1500 a i 2000, tylko że  takie tępe  jełopy jak ty sami się poniżają i nie umieją się dobrze sprzedać,ostatni idioci.  Głupi jak Polak !!!  wiesz dla czego ? i wiesz co to jest murzyńskość o której śpiewał Sikorski ?

rozwiń
Avatar
robol / 23 listopada 2014 o 12:18
0

Jak nie ma miejsc pracy źle , jak mająbyć też źle. NIEROBOM zawsze źle

Avatar
ja / 22 listopada 2014 o 21:56
0

A po wyborach się wycofają bo cośtam

Avatar
były miliarder / 22 listopada 2014 o 19:41
0

Co mają robić ludzie ? Zapier***ać !!! za 1200 zł

Tak,to właśnie ta murzyńskość o której Sikorski pisał,trzeba matołów, idiotów tępych chójów takich co tylko na waciki potrzebują,jak po idiotów do roboty, to tylko do Polski

Avatar
Dziennikarz śledczy / 22 listopada 2014 o 19:36
0

Tylko oszuści na dole drobnym druczkiem piszą że najpierw trzeba wpłacić 2,500 zaliczki, aby potem  "zarobić " 1200.

Avatar
Konus / 22 listopada 2014 o 18:33
0

To nie zapier***aj fajansiarzu tylko siedź na zasiłku za moje podatki .....

No to sie zamoien z kims za prace za 1200 i bedzie sprawiedliwie.

Avatar
Fidel / 22 listopada 2014 o 17:58
0

To ma być fabryka cygar zwijanych na damskim  udzie , praca tylko dla kobiet .

Avatar
olo / 28 listopada 2014 o 09:31
0

Popieram 1200 ludzi za 1200 zł jak ktoś niewiele wie ile kosztuje dzisiaj jeden miesiąc przeżycia to znaczy ze dorobił się na takich ludziach za kradziona kasę takie mamy fakty i niech zapiepsza sam na gdzie te ludzie sa ze nie wyjdą na ulice ,poruwnuja się ze na zachodzie tak a tam tak ze Tusk przetrwał kryzys za czyjm kosztem to jest czy był gospodarz zostawił długi i spieprzyl każdy by tak potrafil niech takie biznesmeni wezmą sobie porzyczke na przykład na dom i niech spłaca za 1200 zł jak jest takim cwaniakiem to tak długo nie będzie bo ludzie pujda po rozum do głowy ze biznesmeni wykupuja za nasze pieniądze nieruchomości jeżdżą po wakacjach a tobie nie dozuci można pisać opisać na tych i innych nie pracujcie za te pieniądze ludzie opamietajcie się

Dlatego 13 grudnia należ rozliczyć tych komuchów i złodziei !!  za wybory także.

Dlatego 13 grudnia należ rozliczyć tych komuchów i złodziei !!  za wybory także.

rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2014 o 09:17
0
Popieram 1200 ludzi za 1200 zł jak ktoś niewiele wie ile kosztuje dzisiaj jeden miesiąc przeżycia to znaczy ze dorobił się na takich ludziach za kradziona kasę takie mamy fakty i niech zapiepsza sam na gdzie te ludzie sa ze nie wyjdą na ulice ,poruwnuja się ze na zachodzie tak a tam tak ze Tusk przetrwał kryzys za czyjm kosztem to jest czy był gospodarz zostawił długi i spieprzyl każdy by tak potrafil niech takie biznesmeni wezmą sobie porzyczke na przykład na dom i niech spłaca za 1200 zł jak jest takim cwaniakiem to tak długo nie będzie bo ludzie pujda po rozum do głowy ze biznesmeni wykupuja za nasze pieniądze nieruchomości jeżdżą po wakacjach a tobie nie dozuci można pisać opisać na tych i innych nie pracujcie za te pieniądze ludzie opamietajcie się
Popieram 1200 ludzi za 1200 zł jak ktoś niewiele wie ile kosztuje dzisiaj jeden miesiąc przeżycia to znaczy ze dorobił się na takich ludziach za kradziona kasę takie mamy fakty i niech zapiepsza sam na gdzie te ludzie sa ze nie wyjdą na ulice ,poruwnuja się ze na zachodzie tak a tam tak ze Tusk przetrwał kryzys za czyjm kosztem to jest czy był gospodarz zostawił długi i spieprzyl każdy by tak potrafil niech takie biznesmeni wezmą sobie porzyczke na przykład na dom i niech spłaca za 1200 zł jak jest takim cwaniakiem to tak długo nie będzie b... rozwiń
Avatar
rysiek / 23 listopada 2014 o 13:29
0

Co mają robić ludzie ? Zapier***ać !!! za 1200 zł

Za 1200 to tylko frajerstwo pracuje,jak nawet można ? gdzie takich idiotów jeszcze w tych czasach znależć ???

Avatar
doradca głupków. / 23 listopada 2014 o 13:24
0

To nie zapier***aj fajansiarzu tylko siedź na zasiłku za moje podatki .....

Przez takich idiotów i tępych buców właśnie  jak ty złodzieje i komuniści myślą że da się pracować i wyżyć w tym kraju,gdyby nie było chętnych do pracy za 12000 to w krótkim czasie oferowali by 1500 a i 2000, tylko że  takie tępe  jełopy jak ty sami się poniżają i nie umieją się dobrze sprzedać,ostatni idioci.  Głupi jak Polak !!!  wiesz dla czego ? i wiesz co to jest murzyńskość o której śpiewał Sikorski ?

Przez takich idiotów i tępych buców właśnie  jak ty złodzieje i komuniści myślą że da się pracować i wyżyć w tym kraju,gdyby nie było chętnych do pracy za 12000 to w krótkim czasie oferowali by 1500 a i 2000, tylko że  takie tępe  jełopy jak ty sami się poniżają i nie umieją się dobrze sprzedać,ostatni idioci.  Głupi jak Polak !!!  wiesz dla czego ? i wiesz co to jest murzyńskość o której śpiewał Sikorski ?

rozwiń
Avatar
robol / 23 listopada 2014 o 12:18
0

Jak nie ma miejsc pracy źle , jak mająbyć też źle. NIEROBOM zawsze źle

Avatar
ja / 22 listopada 2014 o 21:56
0

A po wyborach się wycofają bo cośtam

Avatar
były miliarder / 22 listopada 2014 o 19:41
0

Co mają robić ludzie ? Zapier***ać !!! za 1200 zł

Tak,to właśnie ta murzyńskość o której Sikorski pisał,trzeba matołów, idiotów tępych chójów takich co tylko na waciki potrzebują,jak po idiotów do roboty, to tylko do Polski

Avatar
Dziennikarz śledczy / 22 listopada 2014 o 19:36
0

Tylko oszuści na dole drobnym druczkiem piszą że najpierw trzeba wpłacić 2,500 zaliczki, aby potem  "zarobić " 1200.

Avatar
Konus / 22 listopada 2014 o 18:33
0

To nie zapier***aj fajansiarzu tylko siedź na zasiłku za moje podatki .....

No to sie zamoien z kims za prace za 1200 i bedzie sprawiedliwie.

Avatar
Fidel / 22 listopada 2014 o 17:58
0

To ma być fabryka cygar zwijanych na damskim  udzie , praca tylko dla kobiet .

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przez kilka najbliższych nocy będzie tu bardzo głośno. Wszystko przez prace budowlane

Przez kilka najbliższych nocy będzie tu bardzo głośno. Wszystko przez prace budowlane 0 0

W ciągu najbliższych dni cisza nocna w centrum Świdnika będzie zakłócana. Nie ma to jednak związku z imprezami, tylko robotami budowlanymi na terenie placu Konstytucji 3 Maja, który jest w przebudowie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r. 0 0

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany 5 6

Ratusz ogłosił plany co do przyszłorocznych opłat za usługi komunalne, np. cen biletów komunikacji miejskiej, i parkowania w płatnej strefie. Większość cen nie wzrośnie, chociaż nie da się wykluczyć podwyżki w przypadku opłat za wywóz śmieci.

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL 0 0

Jest pozwolenie na budowę pomnika pierwszego rektora KUL, ks. Idziego Radziszewskiego. Stanie na skwerze przy Al. Racławickich, ma być gotowy w listopadzie.

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia] 8 2

Na widok śmieci w wyrobiskach po kopalniach piachu u mieszkańców Wólki Rokickiej zapala się lampka alarmowa. To efekt aresztowania lokalnego przedsiębiorcy. Michał K. przez lata zakopywał toksyczne odpady w starej kopalni.

Terytorialsi biegają po mistrzowsku

Terytorialsi biegają po mistrzowsku 5 1

W Puławach odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Średniodystansowym i Sprinterskim Biegu na Orientację. W riozegranych 22 i 23 września zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się lubelscy terytorialsi, zdobywając kilka medali w klasyfikacji indywidualnej oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane 0 0

W Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczniów, którzy uczestniczyli w projekcie „Młodzieżowe przedsiębiorstwo”.

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł 30 20

Rozpoczął się proces lekarza, który nie przyjął na oddział starszego mężczyzny z zakrzepicą i zapaleniem kolana. Michał B. zalecił pacjentowi okłady z lodu. Dzień później 64-latek zmarł.

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka 90 9

Podczas polowania na kaczki myśliwi postrzelili jednego z mieszkańców. Mężczyzna został zraniony śrutem w rękę.

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt
27 września 2018, 11:00

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt 2 1

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza do udziału w konferencji naukowej poświęconej romantyzmowi w kontekście nowoczesności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września.

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia]
galeria

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia] 20 10

Jeszcze w tym roku gotowe mają być wszystkie cztery wiadukty w ciągu ul. Grygowej w Lublinie, które zastąpią stary, zburzony z powodu fatalnego stanu technicznego. Cała trasa nad torami powinna być otwarta wiosną. Jej budowa jest zaawansowana w 30 proc.

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz 2 0

Rozmowa z Mateuszem Miką, przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony 2 22

W poniedziałek unieważniony został przetarg na przebudowę Al. Racławickich, ul. Poniatowskiego i Lipowej. Powód?

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu 4 2

Ponad dwustumetrowy odcinek ulicy Leśnej w Nałęczowie jeszcze w tym roku może zostać wyremontowany. Chodzi o część od Górskiego do kładki dla pieszych w kierunku Harcerskiej.

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu 0 5

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS wraca do Lublina z zaledwie jedną wygraną na III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego. Akademiczki mają jeszcze nad czym pracować przed rozpoczęciem rozgrywek

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!