Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

19 stycznia 2012 r.
9:35
Edytuj ten wpis

Pijany nauczyciel prowadził lekcje wuefu. Do szkoły przyjechał autem

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 9 A A
Alkomat wykazał w organizmie nauczyciela 0,8 promila (Archiwum)
Alkomat wykazał w organizmie nauczyciela 0,8 promila (Archiwum)

Dokładnie 0,8 promila alkoholu miał w organizmie nauczyciel wychowania fizycznego i w takim stanie prowadził zajęcia w szkole w Hubinku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To nie koniec. Ustalono, że 47-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego w takim stanie do pracy samochodem…

W środę w południe policja otrzymała informację, że pracujący w szkole pod Ulhówkiem wuefista może znajdować się pod wpływem alkoholu. Mundurowi udali się na miejsce i wszystko się potwierdziło. O tym, czy i jakie konsekwencje poniesie nauczyciel, zadecyduje dyrekcja szkoły.

Przed sądem wuefista odpowie za kierowanie samochodem na podwójnym gazie, bo ustalono, że 47-latek po pijaku przyjechał do pracy samochodem.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
SAQU / 2 kwietnia 2012 r. o 19:53
O CZYM WY PISZECIE LUDZIE!!!! NIE MACIE POJĘCIA CO SIĘ TERAZ W SZKOŁACH DZIEJE,NAUCZYCIELE NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA TAKIEMU CH.... CZY TAKIEJ K.... TYLKO MOŻE WEZWAĆ RODZICÓW KTÓRZY W WIĘKSZOŚCI SĄ LEPSI OD SWOICH POCIECH!!!! W TAKICH WARUNKACH PRACY KAŻDY BY PIŁ TYLKO TO TRZEBA POZNAĆ OD PODSZEWKI A NIE NAUCZYCIEL PIJANY,DYREKTOR PIJAN, ZASTANÓWCIE SIE!!!!!!!!!!
Avatar
wuef / 2 kwietnia 2012 r. o 15:46
[quote name='Wf-ista z Ludwina' timestamp='1333356073' post='617186']
hahaha ktoś kto nie ma pojęcia wogóle a wypisuje takie bzdury ale cóż nie ma nic innego do roboty to zbija bąki i wymyśla historię nieudowodnioną w żadnym calu,no ale cóż są ludzie i taborety i trzeba sie z tym pogodzić
[/quote]
musztarda po obiedzie a chłop się śmieje wszystkim w nos.
Avatar
Wf-ista z Ludwina / 2 kwietnia 2012 r. o 10:41
hahaha ktoś kto nie ma pojęcia wogóle a wypisuje takie bzdury ale cóż nie ma nic innego do roboty to zbija bąki i wymyśla historię nieudowodnioną w żadnym calu,no ale cóż są ludzie i taborety i trzeba sie z tym pogodzić
Avatar
edek / 19 stycznia 2012 r. o 21:43
Żenująco niski poziom dziennikarstwa.
Nie jestem obrońcą tych co piją w pracy, ale ludzie co to za styl pisania artykułów !
Jednak jesteśmy Polską B !
Avatar
a / 19 stycznia 2012 r. o 20:35
"wuefu" - spoko, tak kiedys dzieci pisaly w podstawowce. WF-u!!
Avatar
ja / 19 stycznia 2012 r. o 17:07
niestety, ale wsrod wuefistow picie w szkole jest dosc powszechne, az dziwne, ze nikt nic z tym nie robi...
Avatar
gall anonim / 19 stycznia 2012 r. o 13:22
ha ha!!!i co w tym dziwnego w niejakim Ludwinie w gimnazjum nauczyciel wf-u nagminnie chodził pijany i nic nikt nie zrobił bo społeczność się przyzwyczaiła, dyrektor jest alkoholikiem więc wuefista może popijać.takie czasy jak masz znajomości to nikt nic nie robi bo jesteś nietykalny...

przychodzenie na dużym kacu dyrektora to tam norma...

powiedzcie gdzie jest kuratorium???...
Avatar
cherd then, / 19 stycznia 2012 r. o 12:00
wielkie mi hallooo, jakbym uczyl wuefu tez bym se walnał; ile mozna cwiczyc swieze powietrze
Avatar
oldi / 19 stycznia 2012 r. o 11:52
pismak pisał chyba tez po pijaku
Avatar
SAQU / 2 kwietnia 2012 r. o 19:53
O CZYM WY PISZECIE LUDZIE!!!! NIE MACIE POJĘCIA CO SIĘ TERAZ W SZKOŁACH DZIEJE,NAUCZYCIELE NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA TAKIEMU CH.... CZY TAKIEJ K.... TYLKO MOŻE WEZWAĆ RODZICÓW KTÓRZY W WIĘKSZOŚCI SĄ LEPSI OD SWOICH POCIECH!!!! W TAKICH WARUNKACH PRACY KAŻDY BY PIŁ TYLKO TO TRZEBA POZNAĆ OD PODSZEWKI A NIE NAUCZYCIEL PIJANY,DYREKTOR PIJAN, ZASTANÓWCIE SIE!!!!!!!!!!
Avatar
wuef / 2 kwietnia 2012 r. o 15:46
[quote name='Wf-ista z Ludwina' timestamp='1333356073' post='617186']
hahaha ktoś kto nie ma pojęcia wogóle a wypisuje takie bzdury ale cóż nie ma nic innego do roboty to zbija bąki i wymyśla historię nieudowodnioną w żadnym calu,no ale cóż są ludzie i taborety i trzeba sie z tym pogodzić
[/quote]
musztarda po obiedzie a chłop się śmieje wszystkim w nos.
Avatar
Wf-ista z Ludwina / 2 kwietnia 2012 r. o 10:41
hahaha ktoś kto nie ma pojęcia wogóle a wypisuje takie bzdury ale cóż nie ma nic innego do roboty to zbija bąki i wymyśla historię nieudowodnioną w żadnym calu,no ale cóż są ludzie i taborety i trzeba sie z tym pogodzić
Avatar
edek / 19 stycznia 2012 r. o 21:43
Żenująco niski poziom dziennikarstwa.
Nie jestem obrońcą tych co piją w pracy, ale ludzie co to za styl pisania artykułów !
Jednak jesteśmy Polską B !
Avatar
a / 19 stycznia 2012 r. o 20:35
"wuefu" - spoko, tak kiedys dzieci pisaly w podstawowce. WF-u!!
Avatar
ja / 19 stycznia 2012 r. o 17:07
niestety, ale wsrod wuefistow picie w szkole jest dosc powszechne, az dziwne, ze nikt nic z tym nie robi...
Avatar
gall anonim / 19 stycznia 2012 r. o 13:22
ha ha!!!i co w tym dziwnego w niejakim Ludwinie w gimnazjum nauczyciel wf-u nagminnie chodził pijany i nic nikt nie zrobił bo społeczność się przyzwyczaiła, dyrektor jest alkoholikiem więc wuefista może popijać.takie czasy jak masz znajomości to nikt nic nie robi bo jesteś nietykalny...

przychodzenie na dużym kacu dyrektora to tam norma...

powiedzcie gdzie jest kuratorium???...
Avatar
cherd then, / 19 stycznia 2012 r. o 12:00
wielkie mi hallooo, jakbym uczyl wuefu tez bym se walnał; ile mozna cwiczyc swieze powietrze
Avatar
oldi / 19 stycznia 2012 r. o 11:52
pismak pisał chyba tez po pijaku
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Soboń otworzył filię swojego biura poselskiego w Lublinie. Będący wiceministrem finansów parlamentarzysta zapewnia, że nie jest to ruch związany z nadchodzącą kampanią wyborczą.

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Pieniądze z Polskiego Ładu na remonty dróg nie przepadną. Takie zagrożenie istniało po tym jako miasto miało problemy z rozstrzygnięciem przetargów. Ale rząd pozwolił zmienić zakresy inwestycji.

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

To były trzy dni koszykarskiego święta w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Spędzanie czasu w zaśnieżonym otoczeniu poprawia samopoczucie, a chodzenie po zasypanym śniegiem lesie przekłada się na większe zadowolenie z własnego ciała – wykazali naukowcy.

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Udanie gry kontrolne rozpoczął lider grupy drugiej. Świdniczanka rozbiła występującą w zamojskiej klasie okręgowej Ładę 1945 Biłgoraj 6:1. W drużynie trenera Łukasza Gieresza pojawiło się trzech nowych zawodników,

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

W ostatnich tygodniach wielu ważnych zawodników w drużynie Goncalo Feio zdecydowało się podpisać nowe umowy z lubelskim klubem. Kibice z niecierpliwością czekali jednak na wieści odnośnie Mikołaja Kosiora. I jednak się doczekali, bo w niedzielę Motor ogłosił, że zdolny młodzieżowiec też zostaje w zespole na dłużej – kontakt obowiązuje do 2025 roku, z opcją przedłużenia nawet o kolejne dwa lata.

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Od 1 lutego koniec z darmowym parkowaniem obok Areny Lublin. Zmieniają się także zasady korzystania z miejskich parkingów nad Zalewem Zembrzyckim i przy hali Globus

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Monika Skinder odpadła w ćwierćfinale sprintu techniką klasyczną młodzieżowych mistrzostw świata w kanadyjskim Whistler

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej
galeria

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej

Drogowcy zapowiadają otwarcie Miejsc Obsługi Podróżnych przy S19. Kierowcy czekają na to od miesięcy.

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej
3 lutego 2023, 19:00

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej

Łukasz Długosz i Roman Perucki wystąpią z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej podczas najbliższego koncertu w budynku przy ul. Curie-Skłodowskiej 5. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego o godz. 19.

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Szedł ulicą szczelnie zawinięty w koc. Nagle rzucił się na handlarza rozstawiającego swoje stoisko.

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Sejm przyjął ustawę budżetową na 2023 rok. Ile pieniędzy otrzyma województwo lubelskie?

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Nie ukrywają, że rosyjska agresja na Ukrainę wyzwoliła w nich chęć wstąpienia do terytorialsów. Chcą się szkolić, aby w razie „W” być gotowym. W ubiegłym roku w szeregi lubelskiej OT wstąpiło 850 nowych ochotników.

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm Anhelina Łysak zamierza pójść w ślady starszej klubowej koleżanki Katarzyny Krawczyk. Ukrainka w biało-czerwonych barwach do bogatego już dorobku dorzuciła w minionym roku brązowy medal mistrzostw świata. I oczywiście znalazła się w gronie nominowanych do tytułu sportowca roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z dnia 27 stycznia 20223 roku
27 stycznia 2023, 0:00

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z dnia 27 stycznia 20223 roku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!