Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

28 października 2011 r.
8:21
Edytuj ten wpis

Sitaniec: Samochód śmiertelnie potrącił leżącą na drodze kobietę

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 14 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Sitaniec (gmina Zamość) kierowca renault kangoo przejechał po leżącej na drodze kobiecie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 22. - Kierowca renault najechał naglę na leżącą na jezdni kobietę - relacjonuje nadkom. Joanna Kopeć z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Jak dotąd nie udało się ustalić tożsamości kobiety. 34-letni kierowca był trzeźwy.


Pokaż Bez tytułu na większej mapie


Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zeno / 2 listopada 2011 o 06:39
0
Ludzie w nocy używajcie odblasków!
Avatar
marta / 2 listopada 2011 o 05:26
0
A czy ona byla trzezwa??? to podstawowe pytanie. Lezenie na srodku jezdni nie jest normalne, jezeli chciala popelnic samobojstwo, to mogla sie powiesic, bo wlasnie zmarnowala zycie temu kierowcy co ja przejechal.
Avatar
justyna / 1 listopada 2011 o 17:41
0
Ciężko uwierzyć w samobójstwo, miała dla kogo żyć, tak kochała córeczkę.To straszna tragedia!
Avatar
ja / 29 października 2011 o 20:51
0
Znałam ją...Była osobą bliską mojej rodzinie. To nieopisana strata. Była pogodną, pełną życia kobieta. Dziwnym wydaje się fakt, że leżała na jezdni boso a nogi miała czyste, co wskazuje na fakt, że drogi do jezdni nie przebyła pieszo). (...) Zostawiła po sobie piękną córeczkę.... p.j.d.
Avatar
szaman123q / 29 października 2011 o 12:00
0
Byłem na miejscu zdarzenia służbowo. W tej sprawie jest na chwilę obecną więcej pytań niż odpowiedzi. Tak jak ktoś napisał. Kierowca renaulta przejechał kobietę ale nie wiadomo czy ona jeszcze żyła. Istnieje hipoteza iż mogła zostać wyrzucona z jadącego samochodu z uwagi na fakt że nie miała na nogach butów ani skarpet. Gołe stopy... i co najważniejsze czyściutkie... Chyba wiadomo o co chodzi. Gdyby szła na bosaka nogi mimowolnie ubrudziły by się. Sprawdzono czy nie leża gdzieś w pobliżu zdarzenia, czy może odrzuciło je na skutek uderzenia ale nie było tam żadnego obuwia. Ktoś mógł się przyczynić do śmierci tej pani...
Byłem na miejscu zdarzenia służbowo. W tej sprawie jest na chwilę obecną więcej pytań niż odpowiedzi. Tak jak ktoś napisał. Kierowca renaulta przejechał kobietę ale nie wiadomo czy ona jeszcze żyła. Istnieje hipoteza iż mogła zostać wyrzucona z jadącego samochodu z uwagi na fakt że nie miała na nogach butów ani skarpet. Gołe stopy... i co najważniejsze czyściutkie... Chyba wiadomo o co chodzi. Gdyby szła na bosaka nogi mimowolnie ubrudziły by się. Sprawdzono czy nie leża gdzieś w pobliżu zdarzenia, czy może odrzuciło je na skutek uderzenia a... rozwiń
Avatar
Gość / 29 października 2011 o 10:42
0
ja slyszalem ze polozyla sie na drodze i chciala popelnic samobojstwo, wczoraj jak wracalem do domu widzialem zapaloną znicz na drodze
Avatar
Jurek / 28 października 2011 o 20:18
0
A może ten co przejechał ,to przejechał już ranną ,bo wcześniej mogło się zdarzyć coś co uniemożliwiło jej możliwość dalszej kontynuacji pieszej wędrówki .
Avatar
Gość / 28 października 2011 o 18:03
0
[quote name='Radek' timestamp='1319793594' post='552305']
Wczoraj ok 22. przejeżdżałem tą drogą.Nagle zatrzymały się samochody na awaryjnych, po czym kolejno zaczęły omijać "przeszkodę".Gdy podjechałem bliżej i zatrzymałem się, dopiero zobaczyłem, że na ulicy leży kobieta - nie była przykryty żadnym workiem ani folią. Z bliskiej odległości było widać , że jest to ciało człowieka, więc zupełnie nie rozumiem dlaczego nikt się nie zatrzymał przede mną, tylko wszyscy wymijali leżące ciało i jechali dalej !!! Zaraz po tym jak się zatrzymałem przyjechała policja , a potem karetka i kiedy odjeżdżałem ciało dalej nie było przykryte żadną folią.
[/quote]

powtarzam, widzialem czlowieka przykrytego folia czy czyms tam okolo 22.40 nie pamietam dokladnie
[quote name='Radek' timestamp='1319793594' post='552305']
Wczoraj ok 22. przejeżdżałem tą drogą.Nagle zatrzymały się samochody na awaryjnych, po czym kolejno zaczęły omijać "przeszkodę".Gdy podjechałem bliżej i zatrzymałem się, dopiero zobaczyłem, że na ulicy leży kobieta - nie była przykryty żadnym workiem ani folią. Z bliskiej odległości było widać , że jest to ciało człowieka, więc zupełnie nie rozumiem dlaczego nikt się nie zatrzymał przede mną, tylko wszyscy wymijali leżące ciało i jechali dalej &... rozwiń
Avatar
Lew / 28 października 2011 o 17:58
0
[quote name='ddd' timestamp='1319812186' post='552398']Jedynie radykalna zmiana przepisów oraz surowe mandaty by rozwiązały problem.
[/quote]
W rzeczy samej. Należy po prostu zalegalizować rozjeżdżanie pieszych na drogach - liczba wypadków błyskawicznie spadnie bo wszyscy zaczną wreszcie naprawdę uważać zanim wlezą na drogę.
Avatar
ddd / 28 października 2011 o 16:29
0
Brak odblasków w nocy to jest jedna z przyczyn wypadków. Jeżeli pieszy porusza się jezdnią w terenie niezabudowanym powinien mieć odblaski dla swojego bezpieczeństwa, kierowca nie jest w stanie zauważyć ludzi na jezdni, jeżeli z naprzeciwka jadą samochody w jakimś stopniu oślepiając kierowcę. Przecież samochody, rowery są wyposażone w odblask, to dlaczego ludzie w niego nie są wyposażeni. Jedynie radykalna zmiana przepisów oraz surowe mandaty by rozwiązały problem.
Avatar
Zeno / 2 listopada 2011 o 06:39
0
Ludzie w nocy używajcie odblasków!
Avatar
marta / 2 listopada 2011 o 05:26
0
A czy ona byla trzezwa??? to podstawowe pytanie. Lezenie na srodku jezdni nie jest normalne, jezeli chciala popelnic samobojstwo, to mogla sie powiesic, bo wlasnie zmarnowala zycie temu kierowcy co ja przejechal.
Avatar
justyna / 1 listopada 2011 o 17:41
0
Ciężko uwierzyć w samobójstwo, miała dla kogo żyć, tak kochała córeczkę.To straszna tragedia!
Avatar
ja / 29 października 2011 o 20:51
0
Znałam ją...Była osobą bliską mojej rodzinie. To nieopisana strata. Była pogodną, pełną życia kobieta. Dziwnym wydaje się fakt, że leżała na jezdni boso a nogi miała czyste, co wskazuje na fakt, że drogi do jezdni nie przebyła pieszo). (...) Zostawiła po sobie piękną córeczkę.... p.j.d.
Avatar
szaman123q / 29 października 2011 o 12:00
0
Byłem na miejscu zdarzenia służbowo. W tej sprawie jest na chwilę obecną więcej pytań niż odpowiedzi. Tak jak ktoś napisał. Kierowca renaulta przejechał kobietę ale nie wiadomo czy ona jeszcze żyła. Istnieje hipoteza iż mogła zostać wyrzucona z jadącego samochodu z uwagi na fakt że nie miała na nogach butów ani skarpet. Gołe stopy... i co najważniejsze czyściutkie... Chyba wiadomo o co chodzi. Gdyby szła na bosaka nogi mimowolnie ubrudziły by się. Sprawdzono czy nie leża gdzieś w pobliżu zdarzenia, czy może odrzuciło je na skutek uderzenia ale nie było tam żadnego obuwia. Ktoś mógł się przyczynić do śmierci tej pani...
Byłem na miejscu zdarzenia służbowo. W tej sprawie jest na chwilę obecną więcej pytań niż odpowiedzi. Tak jak ktoś napisał. Kierowca renaulta przejechał kobietę ale nie wiadomo czy ona jeszcze żyła. Istnieje hipoteza iż mogła zostać wyrzucona z jadącego samochodu z uwagi na fakt że nie miała na nogach butów ani skarpet. Gołe stopy... i co najważniejsze czyściutkie... Chyba wiadomo o co chodzi. Gdyby szła na bosaka nogi mimowolnie ubrudziły by się. Sprawdzono czy nie leża gdzieś w pobliżu zdarzenia, czy może odrzuciło je na skutek uderzenia a... rozwiń
Avatar
Gość / 29 października 2011 o 10:42
0
ja slyszalem ze polozyla sie na drodze i chciala popelnic samobojstwo, wczoraj jak wracalem do domu widzialem zapaloną znicz na drodze
Avatar
Jurek / 28 października 2011 o 20:18
0
A może ten co przejechał ,to przejechał już ranną ,bo wcześniej mogło się zdarzyć coś co uniemożliwiło jej możliwość dalszej kontynuacji pieszej wędrówki .
Avatar
Gość / 28 października 2011 o 18:03
0
[quote name='Radek' timestamp='1319793594' post='552305']
Wczoraj ok 22. przejeżdżałem tą drogą.Nagle zatrzymały się samochody na awaryjnych, po czym kolejno zaczęły omijać "przeszkodę".Gdy podjechałem bliżej i zatrzymałem się, dopiero zobaczyłem, że na ulicy leży kobieta - nie była przykryty żadnym workiem ani folią. Z bliskiej odległości było widać , że jest to ciało człowieka, więc zupełnie nie rozumiem dlaczego nikt się nie zatrzymał przede mną, tylko wszyscy wymijali leżące ciało i jechali dalej !!! Zaraz po tym jak się zatrzymałem przyjechała policja , a potem karetka i kiedy odjeżdżałem ciało dalej nie było przykryte żadną folią.
[/quote]

powtarzam, widzialem czlowieka przykrytego folia czy czyms tam okolo 22.40 nie pamietam dokladnie
[quote name='Radek' timestamp='1319793594' post='552305']
Wczoraj ok 22. przejeżdżałem tą drogą.Nagle zatrzymały się samochody na awaryjnych, po czym kolejno zaczęły omijać "przeszkodę".Gdy podjechałem bliżej i zatrzymałem się, dopiero zobaczyłem, że na ulicy leży kobieta - nie była przykryty żadnym workiem ani folią. Z bliskiej odległości było widać , że jest to ciało człowieka, więc zupełnie nie rozumiem dlaczego nikt się nie zatrzymał przede mną, tylko wszyscy wymijali leżące ciało i jechali dalej &... rozwiń
Avatar
Lew / 28 października 2011 o 17:58
0
[quote name='ddd' timestamp='1319812186' post='552398']Jedynie radykalna zmiana przepisów oraz surowe mandaty by rozwiązały problem.
[/quote]
W rzeczy samej. Należy po prostu zalegalizować rozjeżdżanie pieszych na drogach - liczba wypadków błyskawicznie spadnie bo wszyscy zaczną wreszcie naprawdę uważać zanim wlezą na drogę.
Avatar
ddd / 28 października 2011 o 16:29
0
Brak odblasków w nocy to jest jedna z przyczyn wypadków. Jeżeli pieszy porusza się jezdnią w terenie niezabudowanym powinien mieć odblaski dla swojego bezpieczeństwa, kierowca nie jest w stanie zauważyć ludzi na jezdni, jeżeli z naprzeciwka jadą samochody w jakimś stopniu oślepiając kierowcę. Przecież samochody, rowery są wyposażone w odblask, to dlaczego ludzie w niego nie są wyposażeni. Jedynie radykalna zmiana przepisów oraz surowe mandaty by rozwiązały problem.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 16 9

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 472 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!