Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

9 grudnia 2017 r.
10:42

W hotelu palić nie można, myśleli że mają sposób. Takiego finału się nie spodziewali

Autor: Zdjęcie autora pab
0 13 A A
(fot. Dorota Awiorko / archiwum)

Pijani goście hotelowi złamali zakaz palenia papierosów obowiązujący w obiekcie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w piątek w nocy w jednym z hoteli w Zamościu. Jak ustalili policjanci dwóch mężczyzn w wynajętym pokoju paliło papierosy, pomimo obowiązującego zakazu.

– Mężczyźni łamiąc zakaz byli bardzo pomysłowi i nie spodziewali się, że przewinienie wyjdzie na jaw. Uszkodzili bowiem znajdująca się w pokoju czujkę alarmową – relacjonuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

System przeciwpożarowy w obiekcie okazał się być jednak niezawodny i pomimo uszkodzenia czujki – w całym hotelu rozbrzmiał alarm przeciwpożarowy. O zagrożeniu została powiadomiona również firma ochraniająca hotel. Wdrożono procedurę pożarową.

Teraz mężczyźni za dodatkowe koszty związane z przywróceniem pokoju do stanu używalności odpowiedzą przed sądem.

>>>

Zakaz palenia w miejscach publicznych w Polsce obowiązuje już od 7 lat

Wideo: Archiwum DW / 2010

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nIE pALACZ / 10 grudnia 2017 r. o 13:51
Tak jak wspomnieli poprzedniy, nie ma możliwosci palenia w pokojach, i mowienie że niektóre pokoje zostawiać dla palących jest niemożliwoscią, w przypadku zajęcia 100% pokoi, hotel ma dac pokoj osobie niepalącej po osobie palącej?? Wszyscy wiedzą że cięzko  z "zapachem " w takim pokoju.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2017 r. o 18:28
Skasować równo patologicznych skoorwieli za wszystkie koszty i po sprawie.
Avatar
aaa / 9 grudnia 2017 r. o 11:36
undefined napisał:
Nie palę ale dziwi mnie fakt, że w takim hotelu nie ma pokoi, w których można palić?! Niechby kosztował 10czy 20% więcej, ale powinien być!
 Zawsze można wybrać inny hotel, zamiast kombinować. Jeśli hotel nie chce u siebie palaczy, to ma do tego prawo.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2017 r. o 11:14
i bardzo dobrze, jeszcze nie ucywilizowali się
Avatar
lublinianin / 9 grudnia 2017 r. o 12:10
aaa napisał:
undefined napisał:
Nie palę ale dziwi mnie fakt, że w takim hotelu nie ma pokoi, w których można palić?! Niechby kosztował 10czy 20% więcej, ale powinien być!
Zawsze można wybrać inny hotel, zamiast kombinować. Jeśli hotel nie chce u siebie palaczy, to ma do tego prawo.
To nie wynika z wewnetrznego regulaminu hotelu ale z przepisów bezpieczeństwa. W żadnym hotelu nie wolno palic w pokojach. Chyba że gdzieś w Gabonie...
To nie wynika z wewnetrznego regulaminu hotelu ale z przepisów bezpieczeństwa. W żadnym hotelu nie wolno palic w pokojach. Chyba że gdzieś w Gabonie... rozwiń
Avatar
Gość / 10 grudnia 2017 r. o 15:50
Byłem nałogowym palaczem przez 34 lata. W porywach paliłem nawet 3 paczki klubowych ( takie w czerwono białych paczkach po 4.40 zł.) na dobę - czyli jaden za drugim. Nie palę już dokładnie tyle samo czyli 34 lata i Prosze Państwa !!! nie wyobrazam sobie żeby palacz poddał się jakimś durnowatym zwyczajom modom i zakazom i szukał miejsca gdzie mozna zajarać. Juz niedługo, a w miejscach palenia będą zawieszone bicze z drutu kolczastego i palanty będą kazały smagać sie nimi po plecach i gdzie popadnie za kazdym pociągnięciem dymka. Widziałem wczoraj na przystanku autobusowym jak stary poje?aniec nauczał palącego jak to jest na siłę zatruwany. Ło Matko święta !!!
Byłem nałogowym palaczem przez 34 lata. W porywach paliłem nawet 3 paczki klubowych ( takie w czerwono białych paczkach po 4.40 zł.) na dobę - czyli jaden za drugim. Nie palę już dokładnie tyle samo czyli 34 lata i Prosze Państwa !!! nie wyobrazam sobie żeby palacz poddał się jakimś durnowatym zwyczajom modom i zakazom i szukał miejsca gdzie mozna zajarać. Juz niedługo, a w miejscach palenia będą zawieszone bicze z drutu kolczastego i palanty będą kazały smagać sie nimi po plecach i gdzie popadnie za kazdym pociągnięciem dymka. Widziałem wcz... rozwiń
Avatar
annonim / 9 grudnia 2017 r. o 12:18
Nie palę, ale wiem, że w hotelach (niektórych) są pokoje dla palących np. Mercure.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2017 r. o 10:54
Pisuarowy suweren?
Avatar
Gość / 10 grudnia 2017 r. o 10:46
Pewnie palili ale się nie zaciągali.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2017 r. o 11:14
Nie palę ale dziwi mnie fakt, że w takim hotelu nie ma pokoi, w których można palić?! Niechby kosztował 10czy 20% więcej, ale powinien być!
Avatar
Gość / 10 grudnia 2017 r. o 15:50
Byłem nałogowym palaczem przez 34 lata. W porywach paliłem nawet 3 paczki klubowych ( takie w czerwono białych paczkach po 4.40 zł.) na dobę - czyli jaden za drugim. Nie palę już dokładnie tyle samo czyli 34 lata i Prosze Państwa !!! nie wyobrazam sobie żeby palacz poddał się jakimś durnowatym zwyczajom modom i zakazom i szukał miejsca gdzie mozna zajarać. Juz niedługo, a w miejscach palenia będą zawieszone bicze z drutu kolczastego i palanty będą kazały smagać sie nimi po plecach i gdzie popadnie za kazdym pociągnięciem dymka. Widziałem wczoraj na przystanku autobusowym jak stary poje?aniec nauczał palącego jak to jest na siłę zatruwany. Ło Matko święta !!!
Byłem nałogowym palaczem przez 34 lata. W porywach paliłem nawet 3 paczki klubowych ( takie w czerwono białych paczkach po 4.40 zł.) na dobę - czyli jaden za drugim. Nie palę już dokładnie tyle samo czyli 34 lata i Prosze Państwa !!! nie wyobrazam sobie żeby palacz poddał się jakimś durnowatym zwyczajom modom i zakazom i szukał miejsca gdzie mozna zajarać. Juz niedługo, a w miejscach palenia będą zawieszone bicze z drutu kolczastego i palanty będą kazały smagać sie nimi po plecach i gdzie popadnie za kazdym pociągnięciem dymka. Widziałem wcz... rozwiń
Avatar
nIE pALACZ / 10 grudnia 2017 r. o 13:51
Tak jak wspomnieli poprzedniy, nie ma możliwosci palenia w pokojach, i mowienie że niektóre pokoje zostawiać dla palących jest niemożliwoscią, w przypadku zajęcia 100% pokoi, hotel ma dac pokoj osobie niepalącej po osobie palącej?? Wszyscy wiedzą że cięzko  z "zapachem " w takim pokoju.
Avatar
Gość / 10 grudnia 2017 r. o 10:46
Pewnie palili ale się nie zaciągali.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2017 r. o 18:28
Skasować równo patologicznych skoorwieli za wszystkie koszty i po sprawie.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2017 r. o 15:30
Napiszcie który to hotel to nikt tam nie przyjedzie :)))
Avatar
annonim / 9 grudnia 2017 r. o 12:18
Nie palę, ale wiem, że w hotelach (niektórych) są pokoje dla palących np. Mercure.
Avatar
lublinianin / 9 grudnia 2017 r. o 12:10
aaa napisał:
undefined napisał:
Nie palę ale dziwi mnie fakt, że w takim hotelu nie ma pokoi, w których można palić?! Niechby kosztował 10czy 20% więcej, ale powinien być!
Zawsze można wybrać inny hotel, zamiast kombinować. Jeśli hotel nie chce u siebie palaczy, to ma do tego prawo.
To nie wynika z wewnetrznego regulaminu hotelu ale z przepisów bezpieczeństwa. W żadnym hotelu nie wolno palic w pokojach. Chyba że gdzieś w Gabonie...
To nie wynika z wewnetrznego regulaminu hotelu ale z przepisów bezpieczeństwa. W żadnym hotelu nie wolno palic w pokojach. Chyba że gdzieś w Gabonie... rozwiń
Avatar
aaa / 9 grudnia 2017 r. o 11:36
undefined napisał:
Nie palę ale dziwi mnie fakt, że w takim hotelu nie ma pokoi, w których można palić?! Niechby kosztował 10czy 20% więcej, ale powinien być!
 Zawsze można wybrać inny hotel, zamiast kombinować. Jeśli hotel nie chce u siebie palaczy, to ma do tego prawo.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2017 r. o 11:26
Papierochy pali tylko plebs idioci i nieroby. Palacze to patologia w dzisiejszych czasach. Wygladaja żałośnie szczególnie palacze w pracy.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2017 r. o 11:14
Nie palę ale dziwi mnie fakt, że w takim hotelu nie ma pokoi, w których można palić?! Niechby kosztował 10czy 20% więcej, ale powinien być!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

„Zabrakło wrażliwości ekologicznej". Ekspert o katastrofie ekologicznej na Odrze
wideo
film

„Zabrakło wrażliwości ekologicznej". Ekspert o katastrofie ekologicznej na Odrze

- Zabrakło wrażliwości ekologicznej – ocenił profesor Tymon Zieliński z Instytutu Oceanologii Polskiej Akademii Nauk, mówiąc o możliwych powodach katastrofy ekologicznej na Odrze.

Pracownicy wojewody lubelskiego dostaną podwyżki. Wiemy, o ile wzrosną ich pensje

Pracownicy wojewody lubelskiego dostaną podwyżki. Wiemy, o ile wzrosną ich pensje

Był petycje, żądania, ostrzeżenia. W końcu się doczekali. Pracownicy Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego mogą liczyć na wyższe pensje – z wyrównaniem od lipca.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 sierpnia 2022 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 sierpnia 2022 roku

Takich sejmików nie widzi się codziennie. Kilkaset bocianów na jednym polu
wideo
film

Takich sejmików nie widzi się codziennie. Kilkaset bocianów na jednym polu

Bocianie sejmiki o tej porze roku to nic nadzwyczajnego, ale tak liczne, jak ten, który nasz Czytelnik zaobserwował we wtorek w Żukowie w Działach Grabowieckich do codzienności nie należą. Żerowało tam kilkaset ptaków. To tym cenniejsze, że bocianów białych w Polsce stale ubywa.

Historyczny wyczyn Motoru Lublin. Juniorzy obronili tytuł w MMPPK, ale to nie wszystko

Historyczny wyczyn Motoru Lublin. Juniorzy obronili tytuł w MMPPK, ale to nie wszystko

Juniorzy Motoru Lublin obronili w środę tytuł młodzieżowych mistrzów Polski par klubowych, który wywalczyli przed rokiem. Duet Mateusz Cierniak-Wiktor Lampart triumfował przed własną publicznością. To osiągnięcie jest wyjątkowe, kiedy zestawimy je z sukcesem z początku tego sezonu

Biała Podlaska. Znana firma po pożarze wstrzymuje produkcję

Biała Podlaska. Znana firma po pożarze wstrzymuje produkcję

Znana bialska przetwórnia ryb wstrzymała produkcję. Wszystko przez pożar, który w sobotę pochłonął część zakładu.

Orlęta Spomlek wygrały w Chełmie, cenne punkty Podlasia i koniec passy Avii Świdnik

Orlęta Spomlek wygrały w Chełmie, cenne punkty Podlasia i koniec passy Avii Świdnik

Za nami trzecia seria gier grupy czwartej. Jednym z ciekawszych spotkań w środę był mecz derbowy pomiędzy Chełmianką, a Orlętami Spomlek. Górą była druga z ekip, która wygrała na wyjeździe 3:1. Pierwsze punkty zgubiła Avia Świdnik. A jedynym niepokonanym zespołem pozostały rezerwy Cracovii

Nowy prezes Biomedu Lublin. Czwarty w ciągu dwóch lat

Nowy prezes Biomedu Lublin. Czwarty w ciągu dwóch lat

Do gabinetu prezesa wprowadzi się Mieczysław Starkowicz – ogłosiła lubelska spółka Biomed Lublin, niedoszły producent polskiego leku na Covid. To już czwarta osoba na tym stanowisku w ciągu ostatnich dwóch lat.

Ceny gazu w górę. Nowe stawki dla 7 mln odbiorców

Ceny gazu w górę. Nowe stawki dla 7 mln odbiorców

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził wzrost taryfy dystrybucyjnej operatora największego systemu dystrybucyjnego gazu - Polskiej Spółki Gazownictwa.

Żeby badać pacjentów po ludzku, dwa szpitale w Lubelskiem dostaną nowoczesny sprzęt

Żeby badać pacjentów po ludzku, dwa szpitale w Lubelskiem dostaną nowoczesny sprzęt

Szpitale w Janowie Lubelskim i Radzyniu Podlaskim otrzymały prawie 5 mln zł z rządowej rezerwy na zakup nowoczesnego sprzętu. – Nasz tomograf jest na tyle awaryjny, że mamy non stop wyłączenia – przyznaje Renata Ciupak, dyrektor szpitala powiatowego w Janowie Lubelskim, który dostał 3,36 mln zł na zakup nowego urządzenia.

"Lublin od podwórka" - wystawa w DK LSM
18 sierpnia 2022, 17:30

"Lublin od podwórka" - wystawa w DK LSM

W czwartek, 18 sierpnia o godz. 17.30 w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) nastąpi otwarcie wystawy malarstwa Zofii Skiby "Lublin od podwórka".

Maratony Teatralne w Gardzienicach
21 sierpnia 2022, 11:00

Maratony Teatralne w Gardzienicach

W sierpniu Ośrodek Praktyk Teatralny "Gardzienice" (Gardzienice Pierwsze 3) zaprasza na kolejne Maratony Teatralne. Będzie można też zwiedzić kompleks z przewodnikiem.

3 tys. zł dodatku węglowego. Wniosek w PDF do pobrania
galeria

3 tys. zł dodatku węglowego. Wniosek w PDF do pobrania

Zaczyna się przyjmowanie wniosków o dodatek węglowy. To nowa forma wsparcia finansowego dla osób ogrzewających swoje domy i mieszkania węglem kamiennym, brykietem lub pelletem, wynikająca z ustawy o dodatku węglowym.

Lublin i Jarmark Jagielloński z nową nazwą. W weekend Festiwal Re:tradycja! Program
19 sierpnia 2022, 11:00
galeria

Lublin i Jarmark Jagielloński z nową nazwą. W weekend Festiwal Re:tradycja! Program

Trzy dni koncertów, muzyka tradycyjna, sztuka, twórcy ludowi i rzemieślnicy - tak zapowiada się Festiwal Re:tradycja, który rozpocznie się już w najbliższy piątek na Starym Mieście. Po 15 latach Jarmark Jagielloński zmienia nazwę, ale kultura tradycyjna pozostanie osią wydarzenia.

Górnik Łęczna nadal bez zwycięstwa w Fortuna I Lidze

Górnik Łęczna nadal bez zwycięstwa w Fortuna I Lidze

Po letniej rewolucji kadrowej jaka miała miejsce w Górniku Łęczna wielu kibiców zdawało sobie sprawę, że drużynę „zielono-czarnych” czeka ciężki początek sezonu. Jednak z pewnością niewielu fanów przypuszczało, że po sześciu meczach zespół nie będzie mieć na swoim koncie ani jednego zwycięstwa

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!