Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

15 grudnia 2012 r.
10:28
Edytuj ten wpis

Wypadek na K-74 w miejscowości Zawada. Zginął kierowca BMW

Autor: Zdjęcie autora er
0 30 A A
 (Policja)
(Policja)

W miejscowości Zawada w powiecie zamojskim BMW uderzyło w drzewo. Kierowca zginął na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 74 około godziny 9.30. Auto wyprzedzało kilka pojazdów.

- Kierowca osobowego BMW zjechał na pobocze i uderzył w drzewo - informuje Janusz Wójtowicz z KWP w Lublinie. - 54-letni kierowca zginął na miejscu.

Ruch odbywał się wahadłowo. Policja informuje, że droga została odblokowana.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olinka / 18 grudnia 2012 r. o 20:51
[quote name='Domniemanyszpionsoviecki' timestamp='1355822854' post='710900']
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
[/quote]
Opowiadała mi pewna pani, która pracuje w dużym sklepie naprzeciwko mojego domu, a jest mieszkanką Zawady, że miał takiego pecha, bo uderzył w jedyne drzewo, które jeszcze na tamtej trasie zostało. Pozostałe zostały wcześniej wycięte. A jeszcze inna moja znajoma, którą niektórzy nazywają księżna powiedziała, że pan Andrzej mieszkał w Szczebrzeszynie. Może tamtego dnia śpieszył się do swoich klientów, którzy czekali na niego, żeby pogawędzić... Wieczny odpoczynek... i wyrazy współczucia dla rodziny.
[quote name='Domniemanyszpionsoviecki' timestamp='1355822854' post='710900']
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
[/quote]
Opowiadała mi pewna pani, która pracuje w dużym sklepie naprzeciwko mojego domu, a jest mieszkanką Zawady, że miał takiego pecha, bo uderzył w jedyne drzewo, które jeszcze na tamtej trasie zostało. Pozostałe zostały wcześniej wycięte. A jeszcze inna... rozwiń
Avatar
anonim / 18 grudnia 2012 r. o 20:50
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny:(
Avatar
Domniemanyszpionsoviecki / 18 grudnia 2012 r. o 10:27
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
Avatar
olinka / 18 grudnia 2012 r. o 09:27
[quote name='ona' timestamp='1355783789' post='710789']
Odszedl nasz zegarmistrz z Hetmana.Wyrazy współczucia dla rodziny.
[/quote]
Czy to ten niesamowicie sympatyczny pan, który miał punkt naprawy zegarków na I-szym piętrze? Miał tyle rzeczy do opowiedzenia swoim klientom, niezwykle kontaktowy i życzliwy. Kilka razy naprawiałam zegarki u niego. Och, jaka szkoda.
Avatar
Karolina / 18 grudnia 2012 r. o 09:20
Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Sama jestem kierowcą i dobrze wiem jak czasami można podjąć nie właśniwą decyzję a sekundy decydują o tym jak to się skończy. Nikt nie jest idealny a nie można potępiać przez to człowieka który był cudowny. Kto chciaż raz w życiu rozmawiał z panem Andrzejem wie o czym mówię. Teraz najważniejsze co przeżywają bliscy! Ta śmierć dotknęła wielu ludzi nie tylko rodzinę ale również znajomych sąsiadów i tak jak ja ludzi którzy nie znali go jakoś rewelacyjnie ale zapamiętali na całe życie. Chciałam przekazać ogromne wyrazy współczucia dla rodziny. Zdaję sobie sprawę że nic w takiej chwili nie jest wstanie zagłuszyć myśli o tym 'dlaczego?', ale takie jest życie... bardzo kruche i czasami za bardzo smutne... pamietajcie wszyscy o tym jakim był człowiekiem bo ja dobrze wiem jak go zapamiętać.
Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Sama jestem kierowcą i dobrze wiem jak czasami można podjąć nie właśniwą decyzję a sekundy decydują o tym jak to się skończy. Nikt nie jest idealny a nie można potępiać przez to człowieka który był cudowny. Kto chciaż raz w życiu rozmawiał z panem Andrzejem wie o czym mówię. Teraz najważniejsze co przeżywają bliscy! Ta śmierć dotknęła wielu ludzi nie tylko rodzinę ale również znajomych sąsiadów i tak jak ja ludzi którzy nie znali go jakoś rewelacyjnie ale zapamiętali na całe życie. Chciał... rozwiń
Avatar
ona / 17 grudnia 2012 r. o 23:36
Odszedl nasz zegarmistrz z Hetmana.Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
GOŚĆ / 16 grudnia 2012 r. o 19:19
Ludzie jesteście poje***i ! jak można takie rzeczy pisać ! a żeby kiedyś wam sie takie nieszczęście nie przytrafiło zobaczycie jak będziecie cierpieć ! Wyrazy głębokiego współczucia.
Avatar
Bobo / 16 grudnia 2012 r. o 16:27
Lucynko J*bnij się w główkę
Avatar
Elka / 16 grudnia 2012 r. o 09:46
[quote name='Ares' timestamp='1355584704' post='709791']
"Jakiś szczyl" co ty babo wypisujesz większość wypadków jest właśnie przez takich dziadków którzy są mistrzami kierownicy bo prawko ma 40 lat, albo wlecze się 40 km/h na 70 i każdy kombinuje jak wyprzedzić takiego zawalidrogę, a wiadomo że na naszych drogach za łatwo się nie jeździ.
[/quote]
Noooo, tak, Ares - przeczytałam twój komentarz. Czyli twoim zdaniem, ludzie w wieku tego pana tragicznie zmarłego nie mają prawa jeździć samochodami. No, bo : dziadkowie, stare ramole, niedojdy, zawalidrogi... Ale co cię tak wkurza? Jeśli jedzie prawym pasem, to daje szansę takim młodzieńcom jak ty, żebyś sobie śmignął lewakiem i jechał dalej do celu. Ale to już twój wybór - czy wyprzedzisz takiego jednego zawalidrogę, czy pięciu sunących prawym pasem, bo ci się śpieszy jak cholera , więc walisz do przodu, a potem na najbliższej krzyżówce te stare ramole, zawalidrogi i tak cię dogonią. A kto najwięcej powoduje wypadków? Takie bystrzaki jak ty - młode, wysportowane mięśniaki, wymijające kilka pojazdów na raz, żeby zderzyć się czołowo, albo walnąć w drzewo. Ofiara wczorajszego nieszczęśliwego wypadku - kierowca może nie wziął pod uwagę warunków atmosferycznych, może stracił panowanie nad kierownicą, cóż, stało się. To jest przestroga dla wszystkich. I młodych, jak ty, Ares i starszych.
[quote name='Ares' timestamp='1355584704' post='709791']
"Jakiś szczyl" co ty babo wypisujesz większość wypadków jest właśnie przez takich dziadków którzy są mistrzami kierownicy bo prawko ma 40 lat, albo wlecze się 40 km/h na 70 i każdy kombinuje jak wyprzedzić takiego zawalidrogę, a wiadomo że na naszych drogach za łatwo się nie jeździ.
[/quote]
Noooo, tak, Ares - przeczytałam twój komentarz. Czyli twoim zdaniem, ludzie w wieku tego pana tragicznie zmarłego nie mają prawa jeździć samochod... rozwiń
Avatar
gość / 15 grudnia 2012 r. o 23:14
Zastanówicie się co wy ku*** piszecie ! Jaki ból sprawiają wasze komentarze rodzinie która w tym momencie tak cierpi. A wiem, co mówie! Jeden mądrzejszy od drugiego a zastanów się pacanie jak ty byś cierpiał po utracie ojca, matki ! Pomyśl co przeżywają teraz jego najbliźsi ! Jaki to dla nich ogromny cios ! Znałam tego człowieka i był mi bardzo bliski więc uwierz że gdybym dorwała takiego gnoja jak ty w tym momencie to Bóg jeden wie co bym z tobą zrobiła!!
Avatar
olinka / 18 grudnia 2012 r. o 20:51
[quote name='Domniemanyszpionsoviecki' timestamp='1355822854' post='710900']
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
[/quote]
Opowiadała mi pewna pani, która pracuje w dużym sklepie naprzeciwko mojego domu, a jest mieszkanką Zawady, że miał takiego pecha, bo uderzył w jedyne drzewo, które jeszcze na tamtej trasie zostało. Pozostałe zostały wcześniej wycięte. A jeszcze inna moja znajoma, którą niektórzy nazywają księżna powiedziała, że pan Andrzej mieszkał w Szczebrzeszynie. Może tamtego dnia śpieszył się do swoich klientów, którzy czekali na niego, żeby pogawędzić... Wieczny odpoczynek... i wyrazy współczucia dla rodziny.
[quote name='Domniemanyszpionsoviecki' timestamp='1355822854' post='710900']
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
[/quote]
Opowiadała mi pewna pani, która pracuje w dużym sklepie naprzeciwko mojego domu, a jest mieszkanką Zawady, że miał takiego pecha, bo uderzył w jedyne drzewo, które jeszcze na tamtej trasie zostało. Pozostałe zostały wcześniej wycięte. A jeszcze inna... rozwiń
Avatar
anonim / 18 grudnia 2012 r. o 20:50
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny:(
Avatar
Domniemanyszpionsoviecki / 18 grudnia 2012 r. o 10:27
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
Avatar
olinka / 18 grudnia 2012 r. o 09:27
[quote name='ona' timestamp='1355783789' post='710789']
Odszedl nasz zegarmistrz z Hetmana.Wyrazy współczucia dla rodziny.
[/quote]
Czy to ten niesamowicie sympatyczny pan, który miał punkt naprawy zegarków na I-szym piętrze? Miał tyle rzeczy do opowiedzenia swoim klientom, niezwykle kontaktowy i życzliwy. Kilka razy naprawiałam zegarki u niego. Och, jaka szkoda.
Avatar
Karolina / 18 grudnia 2012 r. o 09:20
Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Sama jestem kierowcą i dobrze wiem jak czasami można podjąć nie właśniwą decyzję a sekundy decydują o tym jak to się skończy. Nikt nie jest idealny a nie można potępiać przez to człowieka który był cudowny. Kto chciaż raz w życiu rozmawiał z panem Andrzejem wie o czym mówię. Teraz najważniejsze co przeżywają bliscy! Ta śmierć dotknęła wielu ludzi nie tylko rodzinę ale również znajomych sąsiadów i tak jak ja ludzi którzy nie znali go jakoś rewelacyjnie ale zapamiętali na całe życie. Chciałam przekazać ogromne wyrazy współczucia dla rodziny. Zdaję sobie sprawę że nic w takiej chwili nie jest wstanie zagłuszyć myśli o tym 'dlaczego?', ale takie jest życie... bardzo kruche i czasami za bardzo smutne... pamietajcie wszyscy o tym jakim był człowiekiem bo ja dobrze wiem jak go zapamiętać.
Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Sama jestem kierowcą i dobrze wiem jak czasami można podjąć nie właśniwą decyzję a sekundy decydują o tym jak to się skończy. Nikt nie jest idealny a nie można potępiać przez to człowieka który był cudowny. Kto chciaż raz w życiu rozmawiał z panem Andrzejem wie o czym mówię. Teraz najważniejsze co przeżywają bliscy! Ta śmierć dotknęła wielu ludzi nie tylko rodzinę ale również znajomych sąsiadów i tak jak ja ludzi którzy nie znali go jakoś rewelacyjnie ale zapamiętali na całe życie. Chciał... rozwiń
Avatar
ona / 17 grudnia 2012 r. o 23:36
Odszedl nasz zegarmistrz z Hetmana.Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
GOŚĆ / 16 grudnia 2012 r. o 19:19
Ludzie jesteście poje***i ! jak można takie rzeczy pisać ! a żeby kiedyś wam sie takie nieszczęście nie przytrafiło zobaczycie jak będziecie cierpieć ! Wyrazy głębokiego współczucia.
Avatar
Bobo / 16 grudnia 2012 r. o 16:27
Lucynko J*bnij się w główkę
Avatar
Elka / 16 grudnia 2012 r. o 09:46
[quote name='Ares' timestamp='1355584704' post='709791']
"Jakiś szczyl" co ty babo wypisujesz większość wypadków jest właśnie przez takich dziadków którzy są mistrzami kierownicy bo prawko ma 40 lat, albo wlecze się 40 km/h na 70 i każdy kombinuje jak wyprzedzić takiego zawalidrogę, a wiadomo że na naszych drogach za łatwo się nie jeździ.
[/quote]
Noooo, tak, Ares - przeczytałam twój komentarz. Czyli twoim zdaniem, ludzie w wieku tego pana tragicznie zmarłego nie mają prawa jeździć samochodami. No, bo : dziadkowie, stare ramole, niedojdy, zawalidrogi... Ale co cię tak wkurza? Jeśli jedzie prawym pasem, to daje szansę takim młodzieńcom jak ty, żebyś sobie śmignął lewakiem i jechał dalej do celu. Ale to już twój wybór - czy wyprzedzisz takiego jednego zawalidrogę, czy pięciu sunących prawym pasem, bo ci się śpieszy jak cholera , więc walisz do przodu, a potem na najbliższej krzyżówce te stare ramole, zawalidrogi i tak cię dogonią. A kto najwięcej powoduje wypadków? Takie bystrzaki jak ty - młode, wysportowane mięśniaki, wymijające kilka pojazdów na raz, żeby zderzyć się czołowo, albo walnąć w drzewo. Ofiara wczorajszego nieszczęśliwego wypadku - kierowca może nie wziął pod uwagę warunków atmosferycznych, może stracił panowanie nad kierownicą, cóż, stało się. To jest przestroga dla wszystkich. I młodych, jak ty, Ares i starszych.
[quote name='Ares' timestamp='1355584704' post='709791']
"Jakiś szczyl" co ty babo wypisujesz większość wypadków jest właśnie przez takich dziadków którzy są mistrzami kierownicy bo prawko ma 40 lat, albo wlecze się 40 km/h na 70 i każdy kombinuje jak wyprzedzić takiego zawalidrogę, a wiadomo że na naszych drogach za łatwo się nie jeździ.
[/quote]
Noooo, tak, Ares - przeczytałam twój komentarz. Czyli twoim zdaniem, ludzie w wieku tego pana tragicznie zmarłego nie mają prawa jeździć samochod... rozwiń
Avatar
gość / 15 grudnia 2012 r. o 23:14
Zastanówicie się co wy ku*** piszecie ! Jaki ból sprawiają wasze komentarze rodzinie która w tym momencie tak cierpi. A wiem, co mówie! Jeden mądrzejszy od drugiego a zastanów się pacanie jak ty byś cierpiał po utracie ojca, matki ! Pomyśl co przeżywają teraz jego najbliźsi ! Jaki to dla nich ogromny cios ! Znałam tego człowieka i był mi bardzo bliski więc uwierz że gdybym dorwała takiego gnoja jak ty w tym momencie to Bóg jeden wie co bym z tobą zrobiła!!
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna - Legionovia Legionowo 2:2. Dali szansę klubowej młodzieży

Górnik Łęczna - Legionovia Legionowo 2:2. Dali szansę klubowej młodzieży

Górnik Łęczna w piątek poza sparingiem z Motorem Lublin zmierzył się jeszcze z Legionovią Legionowo. Skład desygnowany do gry przeciwko ekipie z trzeciej ligi zagrał na remis 2:2, a jedną z bramek dla zielono-czarnych strzelił 15-letni Michał Wachowicz

Studniówka Międzynarodowego Liceum Ogólnokształcącego im. Paderewskiego w Lublinie. Zdjęcia
galeria

Studniówka Międzynarodowego Liceum Ogólnokształcącego im. Paderewskiego w Lublinie. Zdjęcia

Uczniowie kolejnej szkoły ponadpodstawowej w Lublinie zaczęli odliczanie do matury. To LO Paderewski.

Włodzimierz Czarzasty twardo. Liderzy Lewicy chcą dymisji Przemysława Czarnka

Włodzimierz Czarzasty twardo. Liderzy Lewicy chcą dymisji Przemysława Czarnka

Lider Nowej Lewicy zaapelował do całej opozycji o przedyskutowanie zgłoszenia wotum nieufności wobec ministra Przemysława Czarnka. Chodzi o aferę dotyczącą milionowych dotacji dla organizacji pozarządowych związanych z PiS na zakup nieruchomości. Jednocześnie Włodzimierz Czarzasty poinformował o porozumieniu z prezydentem Lublina.

Demolka w meczu na szczycie. MKS Funfloor rozbity w Lubinie 24:38

Demolka w meczu na szczycie. MKS Funfloor rozbity w Lubinie 24:38

Nie było niespodzianki w meczu na szczycie PGNiG Superligi kobiet. Zdecydowany lider tabeli nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem drugiej drużyny. Wyrównana walka toczyła się tak naprawdę przez 10 minut. Od stanu 5:5 Zagłębie Lubin zdobyło jednak sześć bramek z rzędu i już do przerwy prowadziło aż 19:9. Ostatecznie „Miedziowie” rozbiły MKS FunFloor 38:24.

Balony, wstęga i ksiądz. Tak otwarto pracownię komputerową w LO w Lublinie. Zdjęcia
galeria

Balony, wstęga i ksiądz. Tak otwarto pracownię komputerową w LO w Lublinie. Zdjęcia

W V Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie powstały dwie nowe pracownie informatyczne. Uczniowie mają do dyspozycji 36 stanowisk komputerowych.

Światowy Dzień Mokradeł czyli na UMCS nie tylko naukowo o bagnach. Zdjęcia
galeria

Światowy Dzień Mokradeł czyli na UMCS nie tylko naukowo o bagnach. Zdjęcia

Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS w Lublinie już po raz szósty wiązł udział w Światowym Dniu Mokradeł. Święto było okazją do przedstawienia globalnej akcji edukacyjnej, która ukazuje problemy ochrony tych ważnych, a zarazem wyjątkowych dla ludzi i przyrody, ekosystemów.

Lublin będzie dopłacał do in vitro. Miasto szuka kliniki dla 150 par

Lublin będzie dopłacał do in vitro. Miasto szuka kliniki dla 150 par

150 par z Lublina do końca 2025 roku będzie mogło skorzystać z dopłat do zabiegów leczenia niepłodności metodą in vitro. Ratusz ogłosił właśnie konkurs na realizację programu polityki zdrowotnej w tym zakresie.

Kacper Wełniak (Motor Lublin): Zawsze było widać, że Kuba Kiwior ma wielki potencjał

Kacper Wełniak (Motor Lublin): Zawsze było widać, że Kuba Kiwior ma wielki potencjał

Rozmowa z Kacprem Wełniakiem, nowym napastnikiem Motoru Lublin

To może być hit. "Nowy wspaniały świat". W sobotę premiera w teatrze im. Osterwy
galeria

To może być hit. "Nowy wspaniały świat". W sobotę premiera w teatrze im. Osterwy

W sobotę, 4 lutego o godz. 19 na deskach Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie zadebiutuje spektakl „Nowy wspaniały świat” w reżyserii Piotra Ratajczaka. To adaptacja słynnej powieści Aldousa Huxleya.

Startuje nowy cykl spacerów po Lublinie. Gdzie i jak kupić bilety
4 lutego 2023, 0:00

Startuje nowy cykl spacerów po Lublinie. Gdzie i jak kupić bilety

Startuje kolejna edycja cyklu spacerów organizowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną Metropolia Lublin. Mieszkańcy i turyści będą mogli odkrywać uroki Lublina z przewodnikami.

Padwa Zamość zaczyna domowy maraton

Padwa Zamość zaczyna domowy maraton

Po raz pierwszy w tym roku kibice w Zamościu będą mieli okazję zobaczyć swoich pupili w akcji. KPR Padwa podejmie w sobotę MKS Wieluń. Początek meczu zaplanowano na godz. 18.

Lublin wystąpi w dwóch produkcjach Netflixa. Jedna z nich to remake „Znachora”. Zdjęcia
galeria

Lublin wystąpi w dwóch produkcjach Netflixa. Jedna z nich to remake „Znachora”. Zdjęcia

Za dwa tygodnie premierę będzie miał „Dziewczyna i kosmonauta”. To serial Netflixa, do którego sceny powstawały w Lublinie. Trwają też prace nad nową wersją „Znachora”.

Takiego Lublina nie widzieliście. Najlepsze zdjęcia w konkursie turystycznym
galeria

Takiego Lublina nie widzieliście. Najlepsze zdjęcia w konkursie turystycznym

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna po raz VI zorganizowała konkurs fotograficzny #LublinTravel. Znamy jego zwycięzców.

Rozgrywki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu mają za sobą przedostatnią serię spotkań

Rozgrywki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu mają za sobą przedostatnią serię spotkań

Nadal nie znamy mistrza w Olimp Lidze Oldbojów. Od kilku tygodni lider Progres Lublin prowadzi korespondencyjny pojedynek z obrońcami tytułu czyli Dywanami Łuszczów.

Ostrzeżenie IMGW dla lubelskiego. To będzie trudna noc

Ostrzeżenie IMGW dla lubelskiego. To będzie trudna noc

IMGW wydali alert pogodowy dla 14 powiatów województwa lubelskiego. Chodzi o sytuację w nocy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!