Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

15 grudnia 2012 r.
10:28
Edytuj ten wpis

Wypadek na K-74 w miejscowości Zawada. Zginął kierowca BMW

Autor: Zdjęcie autora er
0 30 A A
 (Policja)
(Policja)

W miejscowości Zawada w powiecie zamojskim BMW uderzyło w drzewo. Kierowca zginął na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 74 około godziny 9.30. Auto wyprzedzało kilka pojazdów.

- Kierowca osobowego BMW zjechał na pobocze i uderzył w drzewo - informuje Janusz Wójtowicz z KWP w Lublinie. - 54-letni kierowca zginął na miejscu.

Ruch odbywał się wahadłowo. Policja informuje, że droga została odblokowana.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olinka / 18 grudnia 2012 r. o 20:51
0
[quote name='Domniemanyszpionsoviecki' timestamp='1355822854' post='710900']
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
[/quote]
Opowiadała mi pewna pani, która pracuje w dużym sklepie naprzeciwko mojego domu, a jest mieszkanką Zawady, że miał takiego pecha, bo uderzył w jedyne drzewo, które jeszcze na tamtej trasie zostało. Pozostałe zostały wcześniej wycięte. A jeszcze inna moja znajoma, którą niektórzy nazywają księżna powiedziała, że pan Andrzej mieszkał w Szczebrzeszynie. Może tamtego dnia śpieszył się do swoich klientów, którzy czekali na niego, żeby pogawędzić... Wieczny odpoczynek... i wyrazy współczucia dla rodziny.
[quote name='Domniemanyszpionsoviecki' timestamp='1355822854' post='710900']
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
[/quote]
Opowiadała mi pewna pani, która pracuje w dużym sklepie naprzeciwko mojego domu, a jest mieszkanką Zawady, że miał takiego pecha, bo uderzył w jedyne drzewo, które jeszcze na tamtej trasie zostało. Pozostałe zostały wcześniej wycięte. A jeszcze inna... rozwiń
Avatar
anonim / 18 grudnia 2012 r. o 20:50
0
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny:(
Avatar
Domniemanyszpionsoviecki / 18 grudnia 2012 r. o 10:27
0
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
Avatar
olinka / 18 grudnia 2012 r. o 09:27
0
[quote name='ona' timestamp='1355783789' post='710789']
Odszedl nasz zegarmistrz z Hetmana.Wyrazy współczucia dla rodziny.
[/quote]
Czy to ten niesamowicie sympatyczny pan, który miał punkt naprawy zegarków na I-szym piętrze? Miał tyle rzeczy do opowiedzenia swoim klientom, niezwykle kontaktowy i życzliwy. Kilka razy naprawiałam zegarki u niego. Och, jaka szkoda.
Avatar
Karolina / 18 grudnia 2012 r. o 09:20
0
Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Sama jestem kierowcą i dobrze wiem jak czasami można podjąć nie właśniwą decyzję a sekundy decydują o tym jak to się skończy. Nikt nie jest idealny a nie można potępiać przez to człowieka który był cudowny. Kto chciaż raz w życiu rozmawiał z panem Andrzejem wie o czym mówię. Teraz najważniejsze co przeżywają bliscy! Ta śmierć dotknęła wielu ludzi nie tylko rodzinę ale również znajomych sąsiadów i tak jak ja ludzi którzy nie znali go jakoś rewelacyjnie ale zapamiętali na całe życie. Chciałam przekazać ogromne wyrazy współczucia dla rodziny. Zdaję sobie sprawę że nic w takiej chwili nie jest wstanie zagłuszyć myśli o tym 'dlaczego?', ale takie jest życie... bardzo kruche i czasami za bardzo smutne... pamietajcie wszyscy o tym jakim był człowiekiem bo ja dobrze wiem jak go zapamiętać.
Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Sama jestem kierowcą i dobrze wiem jak czasami można podjąć nie właśniwą decyzję a sekundy decydują o tym jak to się skończy. Nikt nie jest idealny a nie można potępiać przez to człowieka który był cudowny. Kto chciaż raz w życiu rozmawiał z panem Andrzejem wie o czym mówię. Teraz najważniejsze co przeżywają bliscy! Ta śmierć dotknęła wielu ludzi nie tylko rodzinę ale również znajomych sąsiadów i tak jak ja ludzi którzy nie znali go jakoś rewelacyjnie ale zapamiętali na całe życie. Chciał... rozwiń
Avatar
ona / 17 grudnia 2012 r. o 23:36
0
Odszedl nasz zegarmistrz z Hetmana.Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
GOŚĆ / 16 grudnia 2012 r. o 19:19
0
Ludzie jesteście poje***i ! jak można takie rzeczy pisać ! a żeby kiedyś wam sie takie nieszczęście nie przytrafiło zobaczycie jak będziecie cierpieć ! Wyrazy głębokiego współczucia.
Avatar
Bobo / 16 grudnia 2012 r. o 16:27
0
Lucynko J*bnij się w główkę
Avatar
Elka / 16 grudnia 2012 r. o 09:46
0
[quote name='Ares' timestamp='1355584704' post='709791']
"Jakiś szczyl" co ty babo wypisujesz większość wypadków jest właśnie przez takich dziadków którzy są mistrzami kierownicy bo prawko ma 40 lat, albo wlecze się 40 km/h na 70 i każdy kombinuje jak wyprzedzić takiego zawalidrogę, a wiadomo że na naszych drogach za łatwo się nie jeździ.
[/quote]
Noooo, tak, Ares - przeczytałam twój komentarz. Czyli twoim zdaniem, ludzie w wieku tego pana tragicznie zmarłego nie mają prawa jeździć samochodami. No, bo : dziadkowie, stare ramole, niedojdy, zawalidrogi... Ale co cię tak wkurza? Jeśli jedzie prawym pasem, to daje szansę takim młodzieńcom jak ty, żebyś sobie śmignął lewakiem i jechał dalej do celu. Ale to już twój wybór - czy wyprzedzisz takiego jednego zawalidrogę, czy pięciu sunących prawym pasem, bo ci się śpieszy jak cholera , więc walisz do przodu, a potem na najbliższej krzyżówce te stare ramole, zawalidrogi i tak cię dogonią. A kto najwięcej powoduje wypadków? Takie bystrzaki jak ty - młode, wysportowane mięśniaki, wymijające kilka pojazdów na raz, żeby zderzyć się czołowo, albo walnąć w drzewo. Ofiara wczorajszego nieszczęśliwego wypadku - kierowca może nie wziął pod uwagę warunków atmosferycznych, może stracił panowanie nad kierownicą, cóż, stało się. To jest przestroga dla wszystkich. I młodych, jak ty, Ares i starszych.
[quote name='Ares' timestamp='1355584704' post='709791']
"Jakiś szczyl" co ty babo wypisujesz większość wypadków jest właśnie przez takich dziadków którzy są mistrzami kierownicy bo prawko ma 40 lat, albo wlecze się 40 km/h na 70 i każdy kombinuje jak wyprzedzić takiego zawalidrogę, a wiadomo że na naszych drogach za łatwo się nie jeździ.
[/quote]
Noooo, tak, Ares - przeczytałam twój komentarz. Czyli twoim zdaniem, ludzie w wieku tego pana tragicznie zmarłego nie mają prawa jeździć samochod... rozwiń
Avatar
gość / 15 grudnia 2012 r. o 23:14
0
Zastanówicie się co wy ku*** piszecie ! Jaki ból sprawiają wasze komentarze rodzinie która w tym momencie tak cierpi. A wiem, co mówie! Jeden mądrzejszy od drugiego a zastanów się pacanie jak ty byś cierpiał po utracie ojca, matki ! Pomyśl co przeżywają teraz jego najbliźsi ! Jaki to dla nich ogromny cios ! Znałam tego człowieka i był mi bardzo bliski więc uwierz że gdybym dorwała takiego gnoja jak ty w tym momencie to Bóg jeden wie co bym z tobą zrobiła!!
Avatar
olinka / 18 grudnia 2012 r. o 20:51
0
[quote name='Domniemanyszpionsoviecki' timestamp='1355822854' post='710900']
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
[/quote]
Opowiadała mi pewna pani, która pracuje w dużym sklepie naprzeciwko mojego domu, a jest mieszkanką Zawady, że miał takiego pecha, bo uderzył w jedyne drzewo, które jeszcze na tamtej trasie zostało. Pozostałe zostały wcześniej wycięte. A jeszcze inna moja znajoma, którą niektórzy nazywają księżna powiedziała, że pan Andrzej mieszkał w Szczebrzeszynie. Może tamtego dnia śpieszył się do swoich klientów, którzy czekali na niego, żeby pogawędzić... Wieczny odpoczynek... i wyrazy współczucia dla rodziny.
[quote name='Domniemanyszpionsoviecki' timestamp='1355822854' post='710900']
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
[/quote]
Opowiadała mi pewna pani, która pracuje w dużym sklepie naprzeciwko mojego domu, a jest mieszkanką Zawady, że miał takiego pecha, bo uderzył w jedyne drzewo, które jeszcze na tamtej trasie zostało. Pozostałe zostały wcześniej wycięte. A jeszcze inna... rozwiń
Avatar
anonim / 18 grudnia 2012 r. o 20:50
0
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny:(
Avatar
Domniemanyszpionsoviecki / 18 grudnia 2012 r. o 10:27
0
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
Avatar
olinka / 18 grudnia 2012 r. o 09:27
0
[quote name='ona' timestamp='1355783789' post='710789']
Odszedl nasz zegarmistrz z Hetmana.Wyrazy współczucia dla rodziny.
[/quote]
Czy to ten niesamowicie sympatyczny pan, który miał punkt naprawy zegarków na I-szym piętrze? Miał tyle rzeczy do opowiedzenia swoim klientom, niezwykle kontaktowy i życzliwy. Kilka razy naprawiałam zegarki u niego. Och, jaka szkoda.
Avatar
Karolina / 18 grudnia 2012 r. o 09:20
0
Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Sama jestem kierowcą i dobrze wiem jak czasami można podjąć nie właśniwą decyzję a sekundy decydują o tym jak to się skończy. Nikt nie jest idealny a nie można potępiać przez to człowieka który był cudowny. Kto chciaż raz w życiu rozmawiał z panem Andrzejem wie o czym mówię. Teraz najważniejsze co przeżywają bliscy! Ta śmierć dotknęła wielu ludzi nie tylko rodzinę ale również znajomych sąsiadów i tak jak ja ludzi którzy nie znali go jakoś rewelacyjnie ale zapamiętali na całe życie. Chciałam przekazać ogromne wyrazy współczucia dla rodziny. Zdaję sobie sprawę że nic w takiej chwili nie jest wstanie zagłuszyć myśli o tym 'dlaczego?', ale takie jest życie... bardzo kruche i czasami za bardzo smutne... pamietajcie wszyscy o tym jakim był człowiekiem bo ja dobrze wiem jak go zapamiętać.
Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Sama jestem kierowcą i dobrze wiem jak czasami można podjąć nie właśniwą decyzję a sekundy decydują o tym jak to się skończy. Nikt nie jest idealny a nie można potępiać przez to człowieka który był cudowny. Kto chciaż raz w życiu rozmawiał z panem Andrzejem wie o czym mówię. Teraz najważniejsze co przeżywają bliscy! Ta śmierć dotknęła wielu ludzi nie tylko rodzinę ale również znajomych sąsiadów i tak jak ja ludzi którzy nie znali go jakoś rewelacyjnie ale zapamiętali na całe życie. Chciał... rozwiń
Avatar
ona / 17 grudnia 2012 r. o 23:36
0
Odszedl nasz zegarmistrz z Hetmana.Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
GOŚĆ / 16 grudnia 2012 r. o 19:19
0
Ludzie jesteście poje***i ! jak można takie rzeczy pisać ! a żeby kiedyś wam sie takie nieszczęście nie przytrafiło zobaczycie jak będziecie cierpieć ! Wyrazy głębokiego współczucia.
Avatar
Bobo / 16 grudnia 2012 r. o 16:27
0
Lucynko J*bnij się w główkę
Avatar
Elka / 16 grudnia 2012 r. o 09:46
0
[quote name='Ares' timestamp='1355584704' post='709791']
"Jakiś szczyl" co ty babo wypisujesz większość wypadków jest właśnie przez takich dziadków którzy są mistrzami kierownicy bo prawko ma 40 lat, albo wlecze się 40 km/h na 70 i każdy kombinuje jak wyprzedzić takiego zawalidrogę, a wiadomo że na naszych drogach za łatwo się nie jeździ.
[/quote]
Noooo, tak, Ares - przeczytałam twój komentarz. Czyli twoim zdaniem, ludzie w wieku tego pana tragicznie zmarłego nie mają prawa jeździć samochodami. No, bo : dziadkowie, stare ramole, niedojdy, zawalidrogi... Ale co cię tak wkurza? Jeśli jedzie prawym pasem, to daje szansę takim młodzieńcom jak ty, żebyś sobie śmignął lewakiem i jechał dalej do celu. Ale to już twój wybór - czy wyprzedzisz takiego jednego zawalidrogę, czy pięciu sunących prawym pasem, bo ci się śpieszy jak cholera , więc walisz do przodu, a potem na najbliższej krzyżówce te stare ramole, zawalidrogi i tak cię dogonią. A kto najwięcej powoduje wypadków? Takie bystrzaki jak ty - młode, wysportowane mięśniaki, wymijające kilka pojazdów na raz, żeby zderzyć się czołowo, albo walnąć w drzewo. Ofiara wczorajszego nieszczęśliwego wypadku - kierowca może nie wziął pod uwagę warunków atmosferycznych, może stracił panowanie nad kierownicą, cóż, stało się. To jest przestroga dla wszystkich. I młodych, jak ty, Ares i starszych.
[quote name='Ares' timestamp='1355584704' post='709791']
"Jakiś szczyl" co ty babo wypisujesz większość wypadków jest właśnie przez takich dziadków którzy są mistrzami kierownicy bo prawko ma 40 lat, albo wlecze się 40 km/h na 70 i każdy kombinuje jak wyprzedzić takiego zawalidrogę, a wiadomo że na naszych drogach za łatwo się nie jeździ.
[/quote]
Noooo, tak, Ares - przeczytałam twój komentarz. Czyli twoim zdaniem, ludzie w wieku tego pana tragicznie zmarłego nie mają prawa jeździć samochod... rozwiń
Avatar
gość / 15 grudnia 2012 r. o 23:14
0
Zastanówicie się co wy ku*** piszecie ! Jaki ból sprawiają wasze komentarze rodzinie która w tym momencie tak cierpi. A wiem, co mówie! Jeden mądrzejszy od drugiego a zastanów się pacanie jak ty byś cierpiał po utracie ojca, matki ! Pomyśl co przeżywają teraz jego najbliźsi ! Jaki to dla nich ogromny cios ! Znałam tego człowieka i był mi bardzo bliski więc uwierz że gdybym dorwała takiego gnoja jak ty w tym momencie to Bóg jeden wie co bym z tobą zrobiła!!
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Więzienie nic go nie nauczyło. Dusił, kopał i przystawiał nóż do szyi

Więzienie nic go nie nauczyło. Dusił, kopał i przystawiał nóż do szyi

Na dwa miesiące do aresztu trafił 63-letni mieszkaniec gminy Nałęczów, który rzucił się z nożem na dwie kobiety. Obydwie straszył pozbawieniem życia, a jedną z nich dusił i kopał, powodując obrażenia ciała. Recydywiście grozi powrót do więzienia.

465 mln zł dla lubelskich emerytów i rencistów

465 mln zł dla lubelskich emerytów i rencistów

ZUS policzył, ile wydał na tzw. 14-tki, czyli dodatkowe emerytury i renty. W województwie lubelskim wyszedł spory rachunek.

W Kraśniku szykuje się podwyżka opłat. Decyzja za kilka dni

W Kraśniku szykuje się podwyżka opłat. Decyzja za kilka dni

27 złotych od osoby za miesiąc. Taką nową stawkę „podstawową” za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zaproponował Urzędu Miasta Kraśnik. Jeśli na podwyżkę zgodzą się radni, to wyższa od 10 zł od obecnej stawka, zacznie ona obowiązywać od stycznia 2022 roku

Mikołajki w VIVO! Lublin
4 grudnia 2021, 12:00

Mikołajki w VIVO! Lublin

4 i 6 grudnia VIVO! Lublin odwiedzi Święty Mikołaj wraz z elfimi pomocnikami. Wszystkie mikołajkowe atrakcje zaplanowano w godz. 12.00-18.00.

Lublin. Najlepiej wyszedł deweloper. A co z pieniędzmi na stadion?

Lublin. Najlepiej wyszedł deweloper. A co z pieniędzmi na stadion?

Niemal 6,6 mln zł zarobiło miasto sprzedając jednemu z deweloperów działkę przy al. Długosza. Pieniądze z transakcji miały zostać przeznaczone na remont stadionu Lublinianki. Większość pieniędzy została już wydana. Czy na stadion?

Sukces Szymona Szymonowicza na zawodach zapaśniczych w Iranie

Sukces Szymona Szymonowicza na zawodach zapaśniczych w Iranie

Szymon Szymonowicz z Cementu-Gryfa Chełm wywalczył srebrny medal podczas rozegranych w Iranie wojskowych mistrzostwach świata

World of Tanks: Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta (wideo)
film

World of Tanks: Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta (wideo)

Rok temu był Chuck Norris, teraz będzie Arnold Schwarzenegger. Nadchodzą Operacje Świąteczne w grze World of Tanks na PC.

Ile kosztują psy popularnych ras? Pomerianian, york, labrador?

Ile kosztują psy popularnych ras? Pomerianian, york, labrador?

Rodowodowe szczeniaki czystej krwi potrafią kosztować od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Ich cena zależna jest od renomy danej hodowli, a także od unikalności i elitarności konkretnej rasy.

Kobieta musiała uciekać do sąsiadki. Mąż rzucił się na nią z nożem

Kobieta musiała uciekać do sąsiadki. Mąż rzucił się na nią z nożem

Policjanci zatrzymali 61-latka, który z nożem rzucił się na żonę. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

W jaki sposób można znaleźć szybko nową pracę?

W jaki sposób można znaleźć szybko nową pracę?

Szukanie nowej pracy często zajmuje dużo czasu. Czasami to wręcz bezsensowne przekopywanie kolejnych ofert i brak odpowiedzi na wysyłane listy motywacyjne i życiorysy. Warto zatem wiedzieć jak sprytnie szukać pracy, za pomocą specjalnych technik i narzędzi. Dowiedz się z naszego tekstu jak zdobywać nową pracę w bardzo krótki okres!

Teufel Real Blue i Real Blue NC: Nowe wersje słuchawek

Teufel Real Blue i Real Blue NC: Nowe wersje słuchawek

799 i 1099 złotych – tyle kosztują nowe słuchawki niemieckiego producenta, czyli Teufel Real Blue i Real Blue NC. Co dostaniemy za takie pieniądze?

Puławy. Mikołajki w Domu Chemika
5 grudnia 2021, 16:00

Puławy. Mikołajki w Domu Chemika

W niedzielę, 5 grudnia o godz. 16 w puławskim Domu Chemika (ul. Wojska Polskiego 4) odbędą się miejskie Mikołajki 2021. W programie moc atrakcji.

"Jestem siódemką, jadę na Felin". Lubelskie autobusy i trolejbusy będą mogły mówić

"Jestem siódemką, jadę na Felin". Lubelskie autobusy i trolejbusy będą mogły mówić

Lubelskie autobusy i trolejbusy mogą zacząć przekazywać osobom niewidomym i słabowidzącym komunikaty o numerze linii i kierunku jazdy. Do takiego rozwiązania przymierza się Zarząd Transportu Miejskiego.

Strefa Innych Brzmień: William's Things Trio
9 grudnia 2021, 19:00

Strefa Innych Brzmień: William's Things Trio

W czwartek, 9 grudnia o godz. 19 w Warsztatach Kultury zostanie zorganizowany kolejny koncert z cyklu "Strefa Innych Brzmień". Tym razem zna scenie instytucji wystąpi grupa William's Things Trio.

Nie miała ochoty na seks. Kobieta została wyrzucona przez okno

Nie miała ochoty na seks. Kobieta została wyrzucona przez okno

Zakończył się proces 28-latka, który miał wyrzucić swoją dziewczynę przez okno. Kobieta przeżyła mimo upadku z czwartego piętra. Jarosława B. oskarżono o usiłowanie zabójstwa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!