Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

12 listopada 2018 r.
12:39

Firma przewozowa w nietypowy sposób upamiętniła 100. rocznicę odzyskania niepodległości

Autor: Zdjęcie autora eb
0 8 A A

Na nietypowy sposób upamiętnienia 100-lecia odzyskania niepodległości wpadła bialska firma przewozowa Kociuk Logistics.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jedna z ciężarówek została przyozdobiona okolicznościowymi napisami i obrazami z historii Polski.

- W prezencie dla Niepodległej. To będzie pojazd raczej wystawowy. Być może kogoś to zainspiruje. Jestem dumny z tego i z naszej niepodległości - mówi Tadeusz Kociuk, właściciel firmy.

Pojazd nazwano "dreamlinerem". 

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 listopada 2018 r. o 13:57
Piękne
Avatar
myślący / 12 listopada 2018 r. o 15:40
Wielkie brawa dla WŁAŚCICIELA FIRMY! Oby takich ludzi było coraz więcej. Prawdziwy Polak z krwi i kości. Gratulacje!
Avatar
Gość / 12 listopada 2018 r. o 21:13
Super właściciel PIĘKNIE ekstra pomysł.
Avatar
Gość / 12 listopada 2018 r. o 21:00
Brawo!!!!!!!!! Jednak jest Pan człowiekiem renesansu.
Avatar
kalafior / 13 listopada 2018 r. o 14:43
Właśnie pewnie Ukrainiec za fajerą.
Avatar
Darek / 13 listopada 2018 r. o 15:04
Widziałem jak jeździł po mieście. Fajny pomysł.
Avatar
Gość / 13 listopada 2018 r. o 12:34
Pomysł dobry podziwiam, ale nie sądzę by właściciel wysłał na transport na Wschód :-0
Avatar
ujyt / 12 listopada 2018 r. o 18:50
Patriota, co pewnie zatrudia Ukraińców.
Avatar
Darek / 13 listopada 2018 r. o 15:04
Widziałem jak jeździł po mieście. Fajny pomysł.
Avatar
kalafior / 13 listopada 2018 r. o 14:43
Właśnie pewnie Ukrainiec za fajerą.
Avatar
Gość / 13 listopada 2018 r. o 12:34
Pomysł dobry podziwiam, ale nie sądzę by właściciel wysłał na transport na Wschód :-0
Avatar
Gość / 12 listopada 2018 r. o 21:13
Super właściciel PIĘKNIE ekstra pomysł.
Avatar
Gość / 12 listopada 2018 r. o 21:00
Brawo!!!!!!!!! Jednak jest Pan człowiekiem renesansu.
Avatar
ujyt / 12 listopada 2018 r. o 18:50
Patriota, co pewnie zatrudia Ukraińców.
Avatar
myślący / 12 listopada 2018 r. o 15:40
Wielkie brawa dla WŁAŚCICIELA FIRMY! Oby takich ludzi było coraz więcej. Prawdziwy Polak z krwi i kości. Gratulacje!
Avatar
Gość / 12 listopada 2018 r. o 13:57
Piękne
Zobacz wszystkie komentarze 8
Blokada komentarzy
Adres IP 44.200.77.92 jest zablokowany, nie mozesz dodawać nowych komentarzy.

Pozostałe informacje

Wielkanocna pomoc. Dorzuć się do „Paczki dla bliźniego”

Wielkanocna pomoc. Dorzuć się do „Paczki dla bliźniego”

Im więcej uda się zebrać, tym więcej osób będzie mogło tuż przed Wielkanocą otrzymać pomoc. Spichlerz św. Brata Alberta w Zamościu ruszył właśnie z akcją „Paczka dla bliźniego”.

Motor Lublin wywalczył trzy punkty w Bielsku-Białej i wskoczył na podium

Motor Lublin wywalczył trzy punkty w Bielsku-Białej i wskoczył na podium

Zaległości odrobione. Motor zrobił swoje i pokonał w środę Podbeskidzie 2:1. Kolejne trzy punkty dały drużynie Goncalo Feio awans na trzecie miejsce w tabeli.

Hołd dla „Ryśka”. Sebastian Riedel w CSK
5 marca 2024, 19:00

Hołd dla „Ryśka”. Sebastian Riedel w CSK

W trzydziestą rocznicę śmierci charyzmatycznego wokalisty Ryszarda Riedla - jego syn Sebastian Riedel wystąpi na scenie Centrum Spotkania Kultur w programie „Wehikuł Czasu”, który będzie muzycznym hołdem dla legendy Dżemu i niezapomnianego „Ryśka”. Koncert odbędzie się w najbliższy wtorek (5 marca).

Intymny koncert Grażyny Łobaszewskiej
5 marca 2024, 19:30

Intymny koncert Grażyny Łobaszewskiej

Dama Polskiej Piosenki Grażyna Łobaszewska znana z takich przebojów jak: „Czas nas uczy pogody”, „Piosenka o ludziach z duszą”, „Brzydcy” czy „Gdybyś” wystąpi na żywo w Kultowej Klubokawiarni w nowej, nastrojowej odsłonie.

Innowacyjny sprzęt pomaga w neurochirurgii

Innowacyjny sprzęt pomaga w neurochirurgii

Nowoczesne urządzenia do zabiegów neurochirurgicznych trafiły do szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. Skomplikowane operacje mają być teraz precyzyjniejsze i bezpieczniejsze.