Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

1 marca 2016 r.
20:33

Szejk z Kataru chce zatrudnić odwołanych prezesów stadnin

Autor: Zdjęcie autora pab
0 52 A A
Marek Trela otrzyma propozycję pracy w Katarze (fot. Archiwum)
Marek Trela otrzyma propozycję pracy w Katarze (fot. Archiwum)

Szejk Hamad Al Thani Al Rayyan, właściciel stajni w Katarze, chce zatrudnić zwolnionych prezesów stadnin w Janowie Podlaskim i Michałowie – podaje TVN 24. – Przez lata marzyłem, żeby moja stadnina była jak Janów i Michałów – mówi szejk.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Prezes stadniny w Janowie Podlaskim Marek Trela oraz w Michałowie Jerzy Białobok stracili pracę 19 lutego. Zostali odwołani przez Agencję Nieruchomości Rolnych. Pracę straciła też Anna Stojanowska, będąca w Agencji specjalistką do spraw hodowli konia arabskiego.

Okazuje się, że dwójka odwołanych szefów stadnin szybko może znaleźć nową pracę. – Byłem bardzo zaskoczony zwolnieniem tych ludzi. Nie rozumiem, dlaczego usuwacie wszystkich najlepszych ekspertów, dzięki którym wszyscy przyjeżdżaliśmy do Polski – dziwi się szejk Hamad Al Thani Al Rayyan w rozmowie z TVN 24 i zapowiada, że zaoferuje im stanowiska pracy w swojej stajni Al Shaquab w Katarze. Dodaje też, że liczy na to, że dzięki zatrudnieniu fachowców w przyszłym roku pobije polskie hodowle koni arabskich.

Stadniną koni w Janowie Podlaskim kieruje obecnie Marek Skomorowski, ekonomista z Lublina, bez doświadczenia w hodowli. Z kolei stadniną w Michałowie zarządza Anna Durmała, z wykształcenia zootechnik.

Komentarze 52

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 marca 2016 o 20:37
0
Istnieje A ze zbioru {1,2,3,...} i dla każdego v ze zbioru {1,2,3,...}: A>v. Zdanie jest fałszywe, jeżeli A nie jest zwiazane z v. Jeśli A=v+2, to zdanie jest prawdziwe. Pada dużo słów. Muszą być niepodważalne zarzuty i dowody winy każdej z osób, które zwolniono.
Avatar
Gość / 2 marca 2016 o 20:26
0
Ten, kto w Turcji obrazi Prezydenta Turcji , dostaje cztery lata odsiadki. Nadal nie znam żadnych danych, na mocy których mógłbym się wypowiedzieć z sensem. Szejk pragnie wyniku natychmiast. To chyba nie jest możliwe. Kto zawinił? Uważam, że odwołani prezesi powinni nadal pobierać pensje (np. przez trzy miesiące) i mieć zakaz wyjazdu z RP do czasu ostatecznego ustalenia ich win. Kto to ustali? Kto się na tym zna? W RP nie było sprawiedliwości, nie ma i nie będzie. Jeszcze raz. Kilka stadnin, o X USD dochodu. Kilka solidnych patentów, to nX USD dochodu, przy n > 10.
Avatar
Gość / 2 marca 2016 o 18:32
0
jako prezent my Polacy proponujemy jeszcze Bolka z Krzywonoską
Avatar
Kolejna kompromitacja pis / 2 marca 2016 o 16:10
0

Powoli, powoli. Jeszcze dużo o tych panach się dowiemy. O powiązaniach z USA, z szejkami i o czyje interesy naprawdę dbali. Na początek proponuję znaleźć w przeglądarce firmę pani Barbary Mazur. A potem raport NIKu z kontroli w stadninach.


Powolo powoli, biuro propagandy kaczyzmu zrobi wszystko zeby jakos wyciszyc sprawe, bo tym razem przegieli i dobrze o tym wiedza. Zaczyna sie wiec dramatyczne szukanie hakow na przeciwnika ale niech kaczki pamietaja kto hakami walczy od hakow zginie.

Powolo powoli, biuro propagandy kaczyzmu zrobi wszystko zeby jakos wyciszyc sprawe, bo tym razem przegieli i dobrze o tym wiedza. Zaczyna sie wiec dramatyczne szukanie hakow na przeciwnika ale niech kaczki pamietaja kto hakami walczy od hakow zginie. rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2016 o 16:05
0

Niech..nawet..zatrudni..ich..szejk..z..Marsa..Albo..Alf..z..planety..Melmak..Nie..ma..ludzi..niezastąpionych..Nikt..nie..lituje..się..nad..setkami..tysięcy..bezrobotnych,..niejednokrotnie..także..ludzi..kompetentnych..i..wykształconych..Zatem..powiem..tak:Do..widzenia..z..Państwem..Żegnamy..Miłego..pobytu..w..Katarze..czy..gdzie..tam..chcecie..lepsze..Araby..wyhodujecie..tam..z..szejkiem?..Koń,..by..się..uśmiał..To..tak..posiedzicie..tam..ze.100..lat..


Pisowaki trol na dopalaczach, boze czym ten jarek ich faszeruje.

Pisowaki trol na dopalaczach, boze czym ten jarek ich faszeruje. rozwiń
Avatar
Icek / 2 marca 2016 o 14:09
0

Nudny już jesteś z tymi wpisami.

On to POkraka ale co robi Moderator małego GWna z Lublina?

Avatar
Gość / 2 marca 2016 o 13:57
0

Tak czytam i czytam i wynika z tych wpisów, że w KODzie sami hodowcy koni!  :)  To by tłumaczyło entuzjazm Giertycha!

Avatar
Polonus / 2 marca 2016 o 12:53
0

Nudny już jesteś z tymi wpisami.

Jest spamerem i trollem.

Avatar
Polonus / 2 marca 2016 o 12:43
0

CDN dla Gościa z 1 marca.

Był rok 2002 pracowałem nad zabezpieczeniem spotkania bauerów z Allgau z komisarzem unijnym Fischlerem z Austrii. To był przypadek że mnie tam skierowano z Regierungspresidium. Sytuacja była dość napieta i burzliwa bo chodziło o kwoty mleka dla krajów takich jak Polska , czemu przeciwni byli wszyscy bauerzy z południa Niemiec (Bawarczycy, Badeńczycy, Szwabi i Franki) Nie interesowało mnie to zbytnio, ale słuchałem mimochodem, Fischler zapewniał bauerów że wie, ze Polska produkcja mleka to ok. 15 miliardów litrów, że trzeba kazdemu iść na ustępstwa szukać kompromisu i on jako Komisarz Unijny obiecuje ze Polska nie otrzyma więcej jak 12-13 miliardów.L. Obyło się wszystko spokojnie , niemcy zrozumieli że z ich 25 miliardami przy podobnej liczebności pogłowia i użytków zielonych muszą pujść na ustępstwa...Ja głupi wierząc w dobre intencje Kalinowskiego , chciałem go poinformować o tyj wypowiedzi bądź co bądź szychy Unijnej. Szukając adresu otrzymałem go od miłej pani z Tv "Polonia", zadzwoniłem do biura ministra, sekretarka grzecznie spytała o co chodzi, szybko powiedziałem w skrócie o tym spotkaniu w Allgau. Nie była zaskoczona, potwierdziła  że minister rolnictwa WIE O TYM  i nie muszę mu przerywać bryfingu. Po paru tygodniach jest Kopenhaga, Miller walczy jak lew , swietują z Kalinowskim zwycięstwo, w Niemczech smutek , propagandowa tuba grzmi o bolesnym kompromisie itp...Patrzę w ekran i oczom nie wierzę, patrzę w wideotexst to samo....Polska ma 7 miliardów (połowę) i 2 do handlu, a Niemcy z 25miliardów musieli zrezygnować na rzecz Polski z 1 tak 1 miliarda i muszą zadowolić się 24 miliardami. W ten sposób rozwalono w Polsce hodowlę krów mlecznych winny za to niby ludowiec z PSL J. Kalinowski! Czytajcie ludzie, nie wierzycie to sprawdzajcie w internecie są dokładne dane...sam zobaczycie jak was oszukują i robią za durni. Ale to nie koniec, Polska nadal ma te 7 czy 8 miliardów gdy Niemcy obecnie produkują 32 miliardy i dopiero od zeszłego roku nie dostają bauerzy dopłat! Kiedyś opowiadał mi tato ze tak Żydzi w miescie robili jak chcieli pozbyć się polskiego piekarza, tak zaniżali ceny aż zbankrutował a wtedy oni podnosili swoje o dwa razy by wyrównać to co stracili....Niestety to przejęła Unia i dlatego nie liczcie że ktoś zadba o Was. Bo gdyby to chcieli to by wasze rolnictwo równali do swojego, ale tego nie zrobili, więc ideea Unii jest tylko na papierze. To samo wie PiS i dlatego stawia sprawę prosto, albo jesteśmy partnerami, albo niewolników do oszukiwania szukajcie gdzie indzie!

 Teraz morał dla nas wszystkich, Piłsudski powiedział" Polacy muszą sami pisać swoją historię, bo jak zrobią to bcy , to zrobią to źle"!

CDN dla Gościa z 1 marca.

Był rok 2002 pracowałem nad zabezpieczeniem spotkania bauerów z Allgau z komisarzem unijnym Fischlerem z Austrii. To był przypadek że mnie tam skierowano z Regierungspresidium. Sytuacja była dość napieta i burzliwa bo chodziło o kwoty mleka dla krajów takich jak Polska , czemu przeciwni byli wszyscy bauerzy z południa Niemiec (Bawarczycy, Badeńczycy, Szwabi i Franki) Nie interesowało mnie to zbytnio, ale słuchałem mimochodem, Fischler zapewniał bauerów że wie, ze Polska produkcja mleka to ok. 15 miliardów ... rozwiń

Avatar
Polonus / 2 marca 2016 o 12:11
0

a w Polsce zostaną sami "fachowcy"

Tak, bo na przykładzie Janowa, nikt ze specjalistów czy znawców nie traci pracy, tylko odpowiedzialny za straty i układy dyro. Gdy Kukiza oskarża się o nazwanie PSL mafia to można oskarżyć jakieś 70-80% narodu, który tak samo uważa, maja struktury całkowicie przypominające sycylijskich bosów. Zreszto sam Wojciechowski ich tak nazwał parę razy...Gościu... napiszę Ci szczrze dlaczego tak znęcam się na PSLu i uważam ich za zdrajców , świniopasów i tępaków. Naprawdę opiszę zdarzenie sprzed lat które do dziś gnębi polskiego rolnika. cdn.

Tak, bo na przykładzie Janowa, nikt ze specjalistów czy znawców nie traci pracy, tylko odpowiedzialny za straty i układy dyro. Gdy Kukiza oskarża się o nazwanie PSL mafia to można oskarżyć jakieś 70-80% narodu, który tak samo uważa, maja struktury całkowicie przypominające sycylijskich bosów. Zreszto sam Wojciechowski ich tak nazwał parę razy...Gościu... napiszę Ci szczrze dlaczego tak znęcam się na PSLu i uważam ich za zdrajców , świniopasów i tępaków. Naprawdę opiszę zdarzenie sprzed lat które do dziś gnębi polskiego rolni... rozwiń

Avatar
Gość / 2 marca 2016 o 20:37
0
Istnieje A ze zbioru {1,2,3,...} i dla każdego v ze zbioru {1,2,3,...}: A>v. Zdanie jest fałszywe, jeżeli A nie jest zwiazane z v. Jeśli A=v+2, to zdanie jest prawdziwe. Pada dużo słów. Muszą być niepodważalne zarzuty i dowody winy każdej z osób, które zwolniono.
Avatar
Gość / 2 marca 2016 o 20:26
0
Ten, kto w Turcji obrazi Prezydenta Turcji , dostaje cztery lata odsiadki. Nadal nie znam żadnych danych, na mocy których mógłbym się wypowiedzieć z sensem. Szejk pragnie wyniku natychmiast. To chyba nie jest możliwe. Kto zawinił? Uważam, że odwołani prezesi powinni nadal pobierać pensje (np. przez trzy miesiące) i mieć zakaz wyjazdu z RP do czasu ostatecznego ustalenia ich win. Kto to ustali? Kto się na tym zna? W RP nie było sprawiedliwości, nie ma i nie będzie. Jeszcze raz. Kilka stadnin, o X USD dochodu. Kilka solidnych patentów, to nX USD dochodu, przy n > 10.
Avatar
Gość / 2 marca 2016 o 18:32
0
jako prezent my Polacy proponujemy jeszcze Bolka z Krzywonoską
Avatar
Kolejna kompromitacja pis / 2 marca 2016 o 16:10
0

Powoli, powoli. Jeszcze dużo o tych panach się dowiemy. O powiązaniach z USA, z szejkami i o czyje interesy naprawdę dbali. Na początek proponuję znaleźć w przeglądarce firmę pani Barbary Mazur. A potem raport NIKu z kontroli w stadninach.


Powolo powoli, biuro propagandy kaczyzmu zrobi wszystko zeby jakos wyciszyc sprawe, bo tym razem przegieli i dobrze o tym wiedza. Zaczyna sie wiec dramatyczne szukanie hakow na przeciwnika ale niech kaczki pamietaja kto hakami walczy od hakow zginie.

Powolo powoli, biuro propagandy kaczyzmu zrobi wszystko zeby jakos wyciszyc sprawe, bo tym razem przegieli i dobrze o tym wiedza. Zaczyna sie wiec dramatyczne szukanie hakow na przeciwnika ale niech kaczki pamietaja kto hakami walczy od hakow zginie. rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2016 o 16:05
0

Niech..nawet..zatrudni..ich..szejk..z..Marsa..Albo..Alf..z..planety..Melmak..Nie..ma..ludzi..niezastąpionych..Nikt..nie..lituje..się..nad..setkami..tysięcy..bezrobotnych,..niejednokrotnie..także..ludzi..kompetentnych..i..wykształconych..Zatem..powiem..tak:Do..widzenia..z..Państwem..Żegnamy..Miłego..pobytu..w..Katarze..czy..gdzie..tam..chcecie..lepsze..Araby..wyhodujecie..tam..z..szejkiem?..Koń,..by..się..uśmiał..To..tak..posiedzicie..tam..ze.100..lat..


Pisowaki trol na dopalaczach, boze czym ten jarek ich faszeruje.

Pisowaki trol na dopalaczach, boze czym ten jarek ich faszeruje. rozwiń
Avatar
Icek / 2 marca 2016 o 14:09
0

Nudny już jesteś z tymi wpisami.

On to POkraka ale co robi Moderator małego GWna z Lublina?

Avatar
Gość / 2 marca 2016 o 13:57
0

Tak czytam i czytam i wynika z tych wpisów, że w KODzie sami hodowcy koni!  :)  To by tłumaczyło entuzjazm Giertycha!

Avatar
Polonus / 2 marca 2016 o 12:53
0

Nudny już jesteś z tymi wpisami.

Jest spamerem i trollem.

Avatar
Polonus / 2 marca 2016 o 12:43
0

CDN dla Gościa z 1 marca.

Był rok 2002 pracowałem nad zabezpieczeniem spotkania bauerów z Allgau z komisarzem unijnym Fischlerem z Austrii. To był przypadek że mnie tam skierowano z Regierungspresidium. Sytuacja była dość napieta i burzliwa bo chodziło o kwoty mleka dla krajów takich jak Polska , czemu przeciwni byli wszyscy bauerzy z południa Niemiec (Bawarczycy, Badeńczycy, Szwabi i Franki) Nie interesowało mnie to zbytnio, ale słuchałem mimochodem, Fischler zapewniał bauerów że wie, ze Polska produkcja mleka to ok. 15 miliardów litrów, że trzeba kazdemu iść na ustępstwa szukać kompromisu i on jako Komisarz Unijny obiecuje ze Polska nie otrzyma więcej jak 12-13 miliardów.L. Obyło się wszystko spokojnie , niemcy zrozumieli że z ich 25 miliardami przy podobnej liczebności pogłowia i użytków zielonych muszą pujść na ustępstwa...Ja głupi wierząc w dobre intencje Kalinowskiego , chciałem go poinformować o tyj wypowiedzi bądź co bądź szychy Unijnej. Szukając adresu otrzymałem go od miłej pani z Tv "Polonia", zadzwoniłem do biura ministra, sekretarka grzecznie spytała o co chodzi, szybko powiedziałem w skrócie o tym spotkaniu w Allgau. Nie była zaskoczona, potwierdziła  że minister rolnictwa WIE O TYM  i nie muszę mu przerywać bryfingu. Po paru tygodniach jest Kopenhaga, Miller walczy jak lew , swietują z Kalinowskim zwycięstwo, w Niemczech smutek , propagandowa tuba grzmi o bolesnym kompromisie itp...Patrzę w ekran i oczom nie wierzę, patrzę w wideotexst to samo....Polska ma 7 miliardów (połowę) i 2 do handlu, a Niemcy z 25miliardów musieli zrezygnować na rzecz Polski z 1 tak 1 miliarda i muszą zadowolić się 24 miliardami. W ten sposób rozwalono w Polsce hodowlę krów mlecznych winny za to niby ludowiec z PSL J. Kalinowski! Czytajcie ludzie, nie wierzycie to sprawdzajcie w internecie są dokładne dane...sam zobaczycie jak was oszukują i robią za durni. Ale to nie koniec, Polska nadal ma te 7 czy 8 miliardów gdy Niemcy obecnie produkują 32 miliardy i dopiero od zeszłego roku nie dostają bauerzy dopłat! Kiedyś opowiadał mi tato ze tak Żydzi w miescie robili jak chcieli pozbyć się polskiego piekarza, tak zaniżali ceny aż zbankrutował a wtedy oni podnosili swoje o dwa razy by wyrównać to co stracili....Niestety to przejęła Unia i dlatego nie liczcie że ktoś zadba o Was. Bo gdyby to chcieli to by wasze rolnictwo równali do swojego, ale tego nie zrobili, więc ideea Unii jest tylko na papierze. To samo wie PiS i dlatego stawia sprawę prosto, albo jesteśmy partnerami, albo niewolników do oszukiwania szukajcie gdzie indzie!

 Teraz morał dla nas wszystkich, Piłsudski powiedział" Polacy muszą sami pisać swoją historię, bo jak zrobią to bcy , to zrobią to źle"!

CDN dla Gościa z 1 marca.

Był rok 2002 pracowałem nad zabezpieczeniem spotkania bauerów z Allgau z komisarzem unijnym Fischlerem z Austrii. To był przypadek że mnie tam skierowano z Regierungspresidium. Sytuacja była dość napieta i burzliwa bo chodziło o kwoty mleka dla krajów takich jak Polska , czemu przeciwni byli wszyscy bauerzy z południa Niemiec (Bawarczycy, Badeńczycy, Szwabi i Franki) Nie interesowało mnie to zbytnio, ale słuchałem mimochodem, Fischler zapewniał bauerów że wie, ze Polska produkcja mleka to ok. 15 miliardów ... rozwiń

Avatar
Polonus / 2 marca 2016 o 12:11
0

a w Polsce zostaną sami "fachowcy"

Tak, bo na przykładzie Janowa, nikt ze specjalistów czy znawców nie traci pracy, tylko odpowiedzialny za straty i układy dyro. Gdy Kukiza oskarża się o nazwanie PSL mafia to można oskarżyć jakieś 70-80% narodu, który tak samo uważa, maja struktury całkowicie przypominające sycylijskich bosów. Zreszto sam Wojciechowski ich tak nazwał parę razy...Gościu... napiszę Ci szczrze dlaczego tak znęcam się na PSLu i uważam ich za zdrajców , świniopasów i tępaków. Naprawdę opiszę zdarzenie sprzed lat które do dziś gnębi polskiego rolnika. cdn.

Tak, bo na przykładzie Janowa, nikt ze specjalistów czy znawców nie traci pracy, tylko odpowiedzialny za straty i układy dyro. Gdy Kukiza oskarża się o nazwanie PSL mafia to można oskarżyć jakieś 70-80% narodu, który tak samo uważa, maja struktury całkowicie przypominające sycylijskich bosów. Zreszto sam Wojciechowski ich tak nazwał parę razy...Gościu... napiszę Ci szczrze dlaczego tak znęcam się na PSLu i uważam ich za zdrajców , świniopasów i tępaków. Naprawdę opiszę zdarzenie sprzed lat które do dziś gnębi polskiego rolni... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 52

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 0

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 2 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 4

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 2 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 3

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 6 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 25 9

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 12 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!