Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biznes

21 czerwca 2018 r.
21:29

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia]

Autor: Zdjęcie autora ask
0 18 A A

To już 22. edycja Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. W czwartek wieczorem podczas uroczystej gali w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich nagrodziliśmy zwycięskie firmy. Był czas na gratulacje i okolicznościowe toasty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Podobnie jak w latach ubiegłych, nasz ranking przygotowaliśmy w oparciu o ankiety przesyłane nam przez firmy. Nie powstałby, gdyby nie otwartość i dobra wola przedsiębiorców.

W kategorii „Dynamika Zatrudnienia” bezkonkurencyjna okazała się firma Wistel Urszuli Wisowskiej, która wzrost zatrudnienia osiągnęła dzięki otworzonej w czerwcu ubiegłego roku Cukierni Anabilis.

Statuetka dla najlepszej wśród firm małych i mikro trafiła do lubelskiego dewelopera – Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego Orion Edward Leńczuk.

Trawena sp. z o.o. S.K., dostawca artykułów mundurowych dla m.in. wojska i straży pożarnej zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Dynamika Przychodu”, „Dynamika zysku netto” oraz „Najwyższy zysk netto na jednego zatrudnionego”

W kategorii Największa firma budowlana nagrodę otrzymał Mostostal Puławy SA.

Wśród Złotej Dziesiątki Najlepszych Firm Lubelszczyzny znaleźli się natomiast: Mastermedia Cioczek i Wójciak Spółka jawna (10. miejsce), Perła Browary Lubelskie SA (9. miejsce w rankingu głównym oraz tytuł Najlepszej firmy produkcyjnej), Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek (8. miejsce w rankingu głównym i pierwsze miejsce w kategorii Najlepsza firma spożywcza), Przedsiębiorstwa Przemysłowo-Handlowego Standard sp. z o.o. (7. miejsce w rankingu głównym i pierwsze miejsce w kategorii Firmy średnie), Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL - Świdnik SA (6. miejsce), Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Sp. z o.o. (5. miejsce) oraz Lubelski Węgiel Bogdanka SA (4. miejsce w rankingu głównym oraz pierwsze miejsce w kategorii Firma o najwyższej rentowności).

Na podium stanęła Stokrotka sp. z o.o. (3. miejsce w rankingu głównym oraz 1. miejsce w kategorii Najlepsza Firma Handlowa). Laury zwycięstwa otrzymały także Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy SA (2. miejsce w Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny Złota Setka 2017 oraz 1. w kategoriach Firma Przemysłowa i Największy Eksporter).

Przedsiębiorstwem, które rozbiło nasz bank nagród i tytułów – zwycięzcą Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny Złota Setka 2017 oraz firmą, która zdobyła pierwsze miejsca w kategoriach: Duża Firma, Firma o najwyższym zysku netto, Firma o najwyższym zysku brutto, Największy inwestor, Największy pracodawca oraz Największa firma usługowa został PGE Dystrybucja SA w Lublinie

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ruda / 24 czerwca 2018 o 23:09
0
Stoktotka??? Serio Żal!!!!
Avatar
szer / 24 czerwca 2018 o 00:42
0
PGE? Te inteligentne liczniki na sile montowane ludziom naliczają prąd jak masz wtyczkę włączona do gniazdka mimo ze lampka się nie świeci. Ktoś z fachowców mógłby mi powiedzieć? czy to nie jest czasem naliczanie prądu biernego - niezgodnie z ustawą? A może się mylę to dlaczego jak wyłączyłem wszystko z gniazdek to prąd poszedł w dół? A jak do gniazdek wsadziłem wszystkie wtyczki i mimo, że nic sie nie paliło to wzrost o 100% - badanie z okresu 3 miesięcy .
Avatar
Fanfaranfaran / 23 czerwca 2018 o 19:30
0
Gdzie Jublewska?! Nie zgłosili Jublewskiej? Hańba! Hańba! Hańba!
Avatar
Łapówka / 23 czerwca 2018 o 18:38
0
Gdzie więch i cewar ? Tu to się należą ...
Avatar
parafianin Niedrzwicy Koscielnej / 23 czerwca 2018 o 17:11
0
A PGE Dystrybucja   to  dlatego , ze  okrada   kazdego  klienta  ktory  potrzebuje   energiii w gospodarstwie  domowym,   i nie tylko ,  nawet  jesli  nie  zużyłes   naet  1/10 kh tylko   ) kwh to i tak     100 zl   trzeba  zaplaic,  bo   tyle  jest tam  zlodziejskich  skladnikow  przesyłu , abonamantu, oplaty abonamentowej  ze    za  zuzycie     zerowe   faktura   opiewa  na  100 zl to jest  dopiero  rozboj  w  bialy  dzien, 
Avatar
Gość / 23 czerwca 2018 o 15:03
0
Ciągle te same smutne twarze.....
Avatar
Witek / 23 czerwca 2018 o 08:26
0
Towarzystwo wzajemnej adoracji. A jeden z największych deeeloperów Orion Leńczuk dostaje nagrodę dla mikroprzedsiębiorstw bo ma jednoosobową działalność gosodarczą. Wstydziłby się ją nawet przyjmować. Wszystko naciągane jak barchany na starą dupę.
Avatar
Gość / 22 czerwca 2018 o 21:03
0
Stokrotka i Slawex? Umowa zlecenie przez 8 miesięcy mimo, że uzgodnienia były inne. Na każdym kroku nadużycia, pracownik nie ma żadnych praw. I niestety ryba psuje się od głowy. Szanowne prezesostwo przymyka na to oczy, że niby nic nie widzi. A wyniki nie biorą się z nikąd. Robol robi za najniższą, zawsze można coś uciąć za to, że się kiełbasa zepsuła. Premia będzie za miesiąc..a nie, jednak za dwa...teraz nie ma wyniku ( terget zawyżony) więc znów nie ma. I tak przez lata. Żal..ale karma wraca..
Avatar
Gość / 22 czerwca 2018 o 20:17
0
4 czerwca 1989 upadł zbrodniczy totalitarny system zwany komuną. Sądząc po wynikach, ów system upadł gładziutko na cztery łapy.
Avatar
anka / 22 czerwca 2018 o 15:38
0
Ile zawiści w tych komentrzach. Dyplomy przyznano nie za urodę, czy wygląd, a za osiągnięcia i trzeba się umieć z nich cieszyć. Wiadomo, że PGE, czy Azoty zawsze będą wiodły prym i nijak się to ma do tych co nie są monopolistami, czy są mniejszymi firmami, ale są i dają pracę, mają obroty, zyski, płacą podatki.
Avatar
Ruda / 24 czerwca 2018 o 23:09
0
Stoktotka??? Serio Żal!!!!
Avatar
szer / 24 czerwca 2018 o 00:42
0
PGE? Te inteligentne liczniki na sile montowane ludziom naliczają prąd jak masz wtyczkę włączona do gniazdka mimo ze lampka się nie świeci. Ktoś z fachowców mógłby mi powiedzieć? czy to nie jest czasem naliczanie prądu biernego - niezgodnie z ustawą? A może się mylę to dlaczego jak wyłączyłem wszystko z gniazdek to prąd poszedł w dół? A jak do gniazdek wsadziłem wszystkie wtyczki i mimo, że nic sie nie paliło to wzrost o 100% - badanie z okresu 3 miesięcy .
Avatar
Fanfaranfaran / 23 czerwca 2018 o 19:30
0
Gdzie Jublewska?! Nie zgłosili Jublewskiej? Hańba! Hańba! Hańba!
Avatar
Łapówka / 23 czerwca 2018 o 18:38
0
Gdzie więch i cewar ? Tu to się należą ...
Avatar
parafianin Niedrzwicy Koscielnej / 23 czerwca 2018 o 17:11
0
A PGE Dystrybucja   to  dlatego , ze  okrada   kazdego  klienta  ktory  potrzebuje   energiii w gospodarstwie  domowym,   i nie tylko ,  nawet  jesli  nie  zużyłes   naet  1/10 kh tylko   ) kwh to i tak     100 zl   trzeba  zaplaic,  bo   tyle  jest tam  zlodziejskich  skladnikow  przesyłu , abonamantu, oplaty abonamentowej  ze    za  zuzycie     zerowe   faktura   opiewa  na  100 zl to jest  dopiero  rozboj  w  bialy  dzien, 
Avatar
Gość / 23 czerwca 2018 o 15:03
0
Ciągle te same smutne twarze.....
Avatar
Witek / 23 czerwca 2018 o 08:26
0
Towarzystwo wzajemnej adoracji. A jeden z największych deeeloperów Orion Leńczuk dostaje nagrodę dla mikroprzedsiębiorstw bo ma jednoosobową działalność gosodarczą. Wstydziłby się ją nawet przyjmować. Wszystko naciągane jak barchany na starą dupę.
Avatar
Gość / 22 czerwca 2018 o 21:03
0
Stokrotka i Slawex? Umowa zlecenie przez 8 miesięcy mimo, że uzgodnienia były inne. Na każdym kroku nadużycia, pracownik nie ma żadnych praw. I niestety ryba psuje się od głowy. Szanowne prezesostwo przymyka na to oczy, że niby nic nie widzi. A wyniki nie biorą się z nikąd. Robol robi za najniższą, zawsze można coś uciąć za to, że się kiełbasa zepsuła. Premia będzie za miesiąc..a nie, jednak za dwa...teraz nie ma wyniku ( terget zawyżony) więc znów nie ma. I tak przez lata. Żal..ale karma wraca..
Avatar
Gość / 22 czerwca 2018 o 20:17
0
4 czerwca 1989 upadł zbrodniczy totalitarny system zwany komuną. Sądząc po wynikach, ów system upadł gładziutko na cztery łapy.
Avatar
anka / 22 czerwca 2018 o 15:38
0
Ile zawiści w tych komentrzach. Dyplomy przyznano nie za urodę, czy wygląd, a za osiągnięcia i trzeba się umieć z nich cieszyć. Wiadomo, że PGE, czy Azoty zawsze będą wiodły prym i nijak się to ma do tych co nie są monopolistami, czy są mniejszymi firmami, ale są i dają pracę, mają obroty, zyski, płacą podatki.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 0 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 0 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 7 6

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 3

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 11 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 33 3

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 1

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 6 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!