Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biznes

21 czerwca 2018 r.
21:29

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia]

Autor: Zdjęcie autora ask
0 18 A A

To już 22. edycja Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. W czwartek wieczorem podczas uroczystej gali w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich nagrodziliśmy zwycięskie firmy. Był czas na gratulacje i okolicznościowe toasty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Podobnie jak w latach ubiegłych, nasz ranking przygotowaliśmy w oparciu o ankiety przesyłane nam przez firmy. Nie powstałby, gdyby nie otwartość i dobra wola przedsiębiorców.

W kategorii „Dynamika Zatrudnienia” bezkonkurencyjna okazała się firma Wistel Urszuli Wisowskiej, która wzrost zatrudnienia osiągnęła dzięki otworzonej w czerwcu ubiegłego roku Cukierni Anabilis.

Statuetka dla najlepszej wśród firm małych i mikro trafiła do lubelskiego dewelopera – Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego Orion Edward Leńczuk.

Trawena sp. z o.o. S.K., dostawca artykułów mundurowych dla m.in. wojska i straży pożarnej zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Dynamika Przychodu”, „Dynamika zysku netto” oraz „Najwyższy zysk netto na jednego zatrudnionego”

W kategorii Największa firma budowlana nagrodę otrzymał Mostostal Puławy SA.

Wśród Złotej Dziesiątki Najlepszych Firm Lubelszczyzny znaleźli się natomiast: Mastermedia Cioczek i Wójciak Spółka jawna (10. miejsce), Perła Browary Lubelskie SA (9. miejsce w rankingu głównym oraz tytuł Najlepszej firmy produkcyjnej), Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek (8. miejsce w rankingu głównym i pierwsze miejsce w kategorii Najlepsza firma spożywcza), Przedsiębiorstwa Przemysłowo-Handlowego Standard sp. z o.o. (7. miejsce w rankingu głównym i pierwsze miejsce w kategorii Firmy średnie), Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL - Świdnik SA (6. miejsce), Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Sp. z o.o. (5. miejsce) oraz Lubelski Węgiel Bogdanka SA (4. miejsce w rankingu głównym oraz pierwsze miejsce w kategorii Firma o najwyższej rentowności).

Na podium stanęła Stokrotka sp. z o.o. (3. miejsce w rankingu głównym oraz 1. miejsce w kategorii Najlepsza Firma Handlowa). Laury zwycięstwa otrzymały także Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy SA (2. miejsce w Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny Złota Setka 2017 oraz 1. w kategoriach Firma Przemysłowa i Największy Eksporter).

Przedsiębiorstwem, które rozbiło nasz bank nagród i tytułów – zwycięzcą Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny Złota Setka 2017 oraz firmą, która zdobyła pierwsze miejsca w kategoriach: Duża Firma, Firma o najwyższym zysku netto, Firma o najwyższym zysku brutto, Największy inwestor, Największy pracodawca oraz Największa firma usługowa został PGE Dystrybucja SA w Lublinie

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anka / 22 czerwca 2018 r. o 15:38
+3
Ile zawiści w tych komentrzach. Dyplomy przyznano nie za urodę, czy wygląd, a za osiągnięcia i trzeba się umieć z nich cieszyć. Wiadomo, że PGE, czy Azoty zawsze będą wiodły prym i nijak się to ma do tych co nie są monopolistami, czy są mniejszymi firmami, ale są i dają pracę, mają obroty, zyski, płacą podatki.
Avatar
szer / 24 czerwca 2018 r. o 00:42
+1
PGE? Te inteligentne liczniki na sile montowane ludziom naliczają prąd jak masz wtyczkę włączona do gniazdka mimo ze lampka się nie świeci. Ktoś z fachowców mógłby mi powiedzieć? czy to nie jest czasem naliczanie prądu biernego - niezgodnie z ustawą? A może się mylę to dlaczego jak wyłączyłem wszystko z gniazdek to prąd poszedł w dół? A jak do gniazdek wsadziłem wszystkie wtyczki i mimo, że nic sie nie paliło to wzrost o 100% - badanie z okresu 3 miesięcy .
Avatar
Fanfaranfaran / 23 czerwca 2018 r. o 19:30
+1
Gdzie Jublewska?! Nie zgłosili Jublewskiej? Hańba! Hańba! Hańba!
Avatar
Łapówka / 23 czerwca 2018 r. o 18:38
+1
Gdzie więch i cewar ? Tu to się należą ...
Avatar
parafianin Niedrzwicy Koscielnej / 23 czerwca 2018 r. o 17:11
+1
A PGE Dystrybucja   to  dlatego , ze  okrada   kazdego  klienta  ktory  potrzebuje   energiii w gospodarstwie  domowym,   i nie tylko ,  nawet  jesli  nie  zużyłes   naet  1/10 kh tylko   ) kwh to i tak     100 zl   trzeba  zaplaic,  bo   tyle  jest tam  zlodziejskich  skladnikow  przesyłu , abonamantu, oplaty abonamentowej  ze    za  zuzycie     zerowe   faktura   opiewa  na  100 zl to jest  dopiero  rozboj  w  bialy  dzien, 
Avatar
Gość / 22 czerwca 2018 r. o 10:54
+1
Spółka państwowa od prądu, która nic nie wytwarza a tylko dystrybuuje to, czego wszyscy potrzebują i ma na to monopol, a nie mając monopolu padłaby jak kawka największą firmą. Ten ranking jest żałosny.
Avatar
gosc / 22 czerwca 2018 r. o 08:29
+1
a Leńczuk? elita wzajemnej adoracji...
Avatar
Gość / 21 czerwca 2018 r. o 23:37
+1
A stokrotka to z jakiej paki?
Avatar
Gość / 21 czerwca 2018 r. o 23:15
+1
Hahahahaha brakuje tylko więcha z cewaru
Avatar
Gość / 21 czerwca 2018 r. o 22:06
+1
grabczuk wszedzie, wszedzie grabczuk :D
Avatar
Ruda / 24 czerwca 2018 r. o 23:09
0
Stoktotka??? Serio Żal!!!!
Avatar
szer / 24 czerwca 2018 r. o 00:42
+1
PGE? Te inteligentne liczniki na sile montowane ludziom naliczają prąd jak masz wtyczkę włączona do gniazdka mimo ze lampka się nie świeci. Ktoś z fachowców mógłby mi powiedzieć? czy to nie jest czasem naliczanie prądu biernego - niezgodnie z ustawą? A może się mylę to dlaczego jak wyłączyłem wszystko z gniazdek to prąd poszedł w dół? A jak do gniazdek wsadziłem wszystkie wtyczki i mimo, że nic sie nie paliło to wzrost o 100% - badanie z okresu 3 miesięcy .
Avatar
Fanfaranfaran / 23 czerwca 2018 r. o 19:30
+1
Gdzie Jublewska?! Nie zgłosili Jublewskiej? Hańba! Hańba! Hańba!
Avatar
Łapówka / 23 czerwca 2018 r. o 18:38
+1
Gdzie więch i cewar ? Tu to się należą ...
Avatar
parafianin Niedrzwicy Koscielnej / 23 czerwca 2018 r. o 17:11
+1
A PGE Dystrybucja   to  dlatego , ze  okrada   kazdego  klienta  ktory  potrzebuje   energiii w gospodarstwie  domowym,   i nie tylko ,  nawet  jesli  nie  zużyłes   naet  1/10 kh tylko   ) kwh to i tak     100 zl   trzeba  zaplaic,  bo   tyle  jest tam  zlodziejskich  skladnikow  przesyłu , abonamantu, oplaty abonamentowej  ze    za  zuzycie     zerowe   faktura   opiewa  na  100 zl to jest  dopiero  rozboj  w  bialy  dzien, 
Avatar
Gość / 23 czerwca 2018 r. o 15:03
0
Ciągle te same smutne twarze.....
Avatar
Witek / 23 czerwca 2018 r. o 08:26
0
Towarzystwo wzajemnej adoracji. A jeden z największych deeeloperów Orion Leńczuk dostaje nagrodę dla mikroprzedsiębiorstw bo ma jednoosobową działalność gosodarczą. Wstydziłby się ją nawet przyjmować. Wszystko naciągane jak barchany na starą dupę.
Avatar
Gość / 22 czerwca 2018 r. o 21:03
0
Stokrotka i Slawex? Umowa zlecenie przez 8 miesięcy mimo, że uzgodnienia były inne. Na każdym kroku nadużycia, pracownik nie ma żadnych praw. I niestety ryba psuje się od głowy. Szanowne prezesostwo przymyka na to oczy, że niby nic nie widzi. A wyniki nie biorą się z nikąd. Robol robi za najniższą, zawsze można coś uciąć za to, że się kiełbasa zepsuła. Premia będzie za miesiąc..a nie, jednak za dwa...teraz nie ma wyniku ( terget zawyżony) więc znów nie ma. I tak przez lata. Żal..ale karma wraca..
Avatar
Gość / 22 czerwca 2018 r. o 20:17
0
4 czerwca 1989 upadł zbrodniczy totalitarny system zwany komuną. Sądząc po wynikach, ów system upadł gładziutko na cztery łapy.
Avatar
anka / 22 czerwca 2018 r. o 15:38
+3
Ile zawiści w tych komentrzach. Dyplomy przyznano nie za urodę, czy wygląd, a za osiągnięcia i trzeba się umieć z nich cieszyć. Wiadomo, że PGE, czy Azoty zawsze będą wiodły prym i nijak się to ma do tych co nie są monopolistami, czy są mniejszymi firmami, ale są i dają pracę, mają obroty, zyski, płacą podatki.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Co najmniej dwie osoby przystąpiły do konkursu na stanowisko dyrektora Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”. W poniedziałek minął termin zgłaszania kandydatur w konkursie ogłoszonym przez Urząd Miasta

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Nowy wybieg dla psów powstał na skraju os. Piastowskiego. Jego budowę zlecił Urząd Miasta za pieniądze przeznaczone przez Radę Dzielnicy Rury, która wyłożyła na ten cel 25 tys. zł

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Bialska uczelnia ruszyła z naborem na położnictwo. To nowy kierunek studiów stacjonarnych przygotowany we współpracy ze szpitalem. – Za trzy lata jesteśmy gotowi przyjąć cały rocznik – deklaruje dyrektor Adam Chodziński.

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Azoty Puławy zyskały na wygranej Gwardii Opole z Górnikiem Zabrze. Już w sobotę puławianie staną przed szansą powiększenia przewagi nad najgroźniejszym konkurentem do brązowego medalu

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Prezydent miasta może odetchnąć. Regionalna Izba Obrachunkowa uznała, że planowany przez niego wzrost zadłużenia Lublina jest wciąż dozwolony. Orzekła też, że jego projekt budżetu miasta na rok 2022 jest zgodny z prawem.

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Radni miejscy w kontakcie z mieszkańcami posługują się prywatnymi adresami mailowymi. To się jednak zmieni, bo rada uznała właśnie, że petycja mieszkańca w tej sprawie zasługuje na uwzględnienie. Pan Andrzej proponował, by te adresy ujednolicić.

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Władze Lublina starają się uniemożliwić budowę bloku mieszkalnego u zbiegu ul. Zemborzyckiej i Wolińskiego. Lubelski deweloper stara się o decyzję, która pozwoli mu na taką inwestycję, ale Ratusz posłał jego wniosek do urzędowej zamrażarki.

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"
11 grudnia 2021, 10:00

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"

Fundacja Piękno Panie zaprasza na kiermasz świąteczny, który będzie odbywał się przez dwa najbliższe weekendy w "Ładno Pracowni" przy ul. Lubartowskiej 30a.

Znaleźli chłopca w wannie w ostatniej chwili. Był już nieprzytomny

Znaleźli chłopca w wannie w ostatniej chwili. Był już nieprzytomny

12-latek zatruł się czadem. Został od razu zabrany do szpitala.

Tego dnia przyjdą mieszkańcy osiedla i wspólnie ubiorą wielką choinkę
galeria

Tego dnia przyjdą mieszkańcy osiedla i wspólnie ubiorą wielką choinkę

Za kilka dni na terenie LSM będzie już ubrana choinka. Mają to zrobić sami mieszkańcy, a dołączyć może każdy.

Piotr Paluch (Błękitni Obsza): Bez atmosfery nie ma wyników

Piotr Paluch (Błękitni Obsza): Bez atmosfery nie ma wyników

Rozmowa z Piotrem Paluchem, trenerem Błękitnych Obsza

Katolicki Uniwersytet Lekarski
zdjęcia
galeria

Katolicki Uniwersytet Lekarski

Od października 2023 roku KUL chce kształcić przyszłych medyków. W środę uczelnia podpisała porozumienie o współpracy w tej sprawie z kilkoma lubelskimi szpitalami. Wsparcie finansowe zapowiada Ministerstwo Zdrowia.

Myśliwy zastrzelił dziecko. Dariusz Ch. nie pomógł chłopcu, tylko odjechał
Nowe zeznania
galeria

Myśliwy zastrzelił dziecko. Dariusz Ch. nie pomógł chłopcu, tylko odjechał

Oskarżony nie miał prawa strzelać – ocenił biegły łowczy, zeznający w procesie Dariusza Ch. Były policjant i myśliwy odpowiada za zastrzelenie ucznia szkoły w Kluczkowicach. Przed sądem tłumaczył, że pomylił go z dzikiem.

Początek pracy nad nowym spojrzeniem na Tomaszów Lubelski

Początek pracy nad nowym spojrzeniem na Tomaszów Lubelski

Obwodnica to nie wszystko. Otwarta niedawno droga ma zabrać ciężarówki z centrum, ale to nie koniec zmian o jakich myśli miasto. Właśnie pyta mieszkańców na co zwrócić uwagę przy opracowywaniu programu rewitalizacji.

Jak przygotować się na zwiększone wydatki na święta?

Jak przygotować się na zwiększone wydatki na święta?

Święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocne zawsze wiążą się z dużymi wydatkami. Zanim jednak wpadniesz w wir czynności związanych z organizacją świąt, odpowiednio się do nich przygotuj. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zakupy świąteczne nie były nadmiernym obciążeniem domowych finansów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!