Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

1 marca 2015 r.
20:18
Edytuj ten wpis

Konflikt ws. szkoły w Stołpiu. Wójt nie pozywa, tylko pisze

1 19 A A

Wójt nie pozwie nauczycieli i rodziców, którzy zarzucali mu "bezczynność i lekceważącą postawę wobec sygnalizowanych problemów związanych z funkcjonowaniem Zespołu Szkół w Stołpiu".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W całym konflikcie chodzi o dyrektor szkoły w Stołpiu Hannę Elak. Nauczyciele i rodzice zarzucali jej, że obrażała uczniów. Sygnatariusze listu otwartego zażądali od wójta zawieszenia jej w obowiązkach dyrektora i nauczyciela.

Wójt gminy Chełm Wiesław Kociuba w końcu się ugiął i 18 lutego zawiesił dyrektorkę. Sami zainteresowani dowiedzieli się o tym z prasy. Wójt wystosował również list otwarty, w którym tłumaczy swoją decyzję:
"Po analizie dotychczasowych wyników postępowania przeprowadzonego przez Zespół (powołany przez wójta) i Kuratorium Oświaty z uwagi na powagę wysuwanych zarzutów i uchybień, prowadzone przez prokuraturę postępowanie w sprawie skarg oraz prowadzone przez rzecznika dyscyplinarnego dla nauczycieli postępowanie wyjaśniające, ciągle trwający konflikt w relacjach dyrektor, nauczyciele, rodzice zawiesiłem Hannę Elak w pełnieniu obowiązków dyrektora i nauczyciela do czasu zakończenia postępowań”.
W swoim liście wójt odniósł się także do zarzutów o bezczynności i nazwał je bezpodstawnymi pomówieniami. Poinformował również, że powołany przez niego zespół przesłuchał już 57 osób spośród nauczycieli, pracowników obsługi i rodziców.

Zdaniem nauczycieli o braku zaufania wójta do ich środowiska świadczy to, że na zastępcę Hanny Elak wyznaczył gminną urzędniczkę Małgorzatę Łobejko, która w szkole miała dodatkowe pół etatu jako polonistka. - Pani Łobejko objęła jedynie zastępstwo, a nie pełnienie obowiązków dyrektora, gdyż nie posiada ku temu wymaganych uprawnień - podkreśla jedna z nauczycielek.

Z kolei sama Łobejko przekonuje, że przede wszystkim stara się zaprowadzić spokój. - Razem z gronem pedagogicznym koncentrujemy się przede wszystkim na sporządzeniu planu pracy na semestr - mówi Małgorzata Łobejko. - Uważam, że szkoła pracuje już normalnie, a atmosfera poprawia się z dnia na dzień.

Hanna Elak do czasu wyjaśnienia stawianych jej zarzutów odmawia kontaktów z dziennikarzami.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 13:20
0
Dyrektor niewinna. A wy chcieliście ją zniszczyć i upodlić wstrętny Janów i Barczyński.
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 21:12
0
Pomagać umiała w kradzieży....
Avatar
Gość / 25 września 2015 o 13:32
0
Jaki pedagog...chyba bez kwalifikacji
Avatar
Gość / 25 września 2015 o 13:30
0
Jak wróci pani Elak w końcu będą zajęcia pozalekcyjne i lekcje z przyrody będą spokojne a nie szarpanie zeszytów. Co tam robi pedagog...
Avatar
Gość / 24 września 2015 o 17:24
0
Łączy ... do pracy nie chodziła... tylko do niego... do Boba Budowniczego. Nawet rodzina nie wiedziała, że ją organ prowadzący zawiesił....Pisali wtedy pismo do Komendy Głównej ZHP i pismo w imieniu męskiego grona Rady Rodziców, które CI... zaniósł do prasy. wstyd tak kłamać Panie Cisł.... ale szul... pomogła w podjęciu decyzji. Gratualce
Avatar
cisloo11 / 28 lipca 2015 o 22:55
0
Czy nauczyciel szulce coś laczy z cisllo tttt. Zdrady pl
Avatar
PSL / 2 kwietnia 2015 o 19:24
0

Jestem gotów służyć Polakom

- Jestem gotów służyć Polakom. Niech zwycięży głos rozsądku, którego oczekują Polacy. Niech najbliższe wybory nie będą głosowaniem przeciwko komuś. Niech będą głosowaniem za: za rozumem, za zgodą, za Polską. Niech będą głosowaniem za należnym nam miejscem w Europie, za należnym nam miejscem w świecie, za bezpieczeństwem i rozwojem. Mój program, te 10 punków nie powstał w gabinecie prezesa, ani w wyniku analizy słupków sondażowych. Został konsultowany przez ostatnie dwa miesiące podczas kilkudziesięciu spotkań z ludźmi. Polacy mówili jakie mają oczekiwania, które skonfrontowałem z ekspertami. Proponuję to na co nas stać, na co stać Państwo Polskie, to co możemy zrobić przez najbliższe 5 lat – mówił w sobotę 28 marca na Ogólnopolskiej Konwencji Programowej w Opocznie kandydat na Prezydenta RP Adam Jarubas.

Jestem gotów służyć Polakom

- Jestem gotów służyć Polakom. Niech zwycięży głos rozsądku, którego oczekują Polacy. Niech najbliższe wybory nie będą głosowaniem przeciwko komuś. Niech będą głosowaniem za: za rozumem, za zgodą, za Polską. Niech będą głosowaniem za należnym nam miejscem w Europie, za należnym nam miejscem w świecie, za bezpieczeństwem i rozwojem. Mój program, te 10 punków nie powstał w gabinecie prezesa, ani w wyniku analizy słupków sondażowych. Został konsultowany przez ostatnie dwa miesiące podczas kilkudziesięciu sp... rozwiń

Avatar
Gość / 30 marca 2015 o 19:42
0

PRAWDZIWA HISTRIA!!!!!:Udało się, zakończyła moją pierwszą nowennę. Ilość otrzymanych łask jest wielka, że zaraz zaczynam kolejną. O nowennie słyszałam już dawno, ale nie wyobrażałam sobie, że dam radę tyle wytrwać odmawiając trzy różańce dziennie. Jednak wytrwałam i otrzymałam wszystko o co prosiłam, co więcej teraz nie wyobrażam sobie zaprzestać na jednej nowennie. Może od początku.
Moi rodzice oboje są na stanowiskach kierowniczych w jednostkach samorządowych. W listopadzie po wyborach i całkowitej zmianie władzy zaczęły się kłopoty, cięcia budżetowe, do tego zupełnie niespodziewane kroki ze strony władz. Niestety uderzyło ta bardzo w psychikę moich rodziców, ciągły stres, niepewność jutro sprawiły, że mój tata chory na serce na początku grudnia trafił do szpitala, a i u mojej mamy zaczęły się duże problemy zdrowotne. Nie mieszkam z rodzicami, wiedziałam, że jest im ciężko, ale dopiero będąc na Święta Bożego Narodzenia w domu zobaczyłam, że sytuacja wygląda bardzo źle. Mój tata była bardzo nerwowy, denerwowało go dosłownie wszystko. Moja mama też była bardzo niespokojna, zaczęła się bezsenność, leki uspokajające. Sama zaczęłam to bardzo przeżywać i wtedy tuż przed wyjazdem uznałam, że jedynym sposobem w jaki mogę im pomoc jest modlitwa. Zaczęłam więc Nowennę nie do odparcia, bo uznałam, że jak to nie pomoże to chyba nic. Pomogła, już po tygodniu okazało się, że w sprawie mojej mamy sytuacja jest dobra i pierwszy raz od ponad miesiąca usłyszałam szczęśliwy głos mojej mamy. Patrzyłam tylko w niebo i dziękowałam Maryi, że tak szybko wysłuchała moich próśb. Potem okazało się, że powód wizyty w szpitalu taty jest dużo miej poważny niż się wydawało. To tylko wzmocniło moją modlitwę i wytrwałość w niej. Zaczęłam otwierać się na nowe modlitwy szukać więcej i więcej informacji o tym jak się modlić i to naprawdę pomogło. Otrzymałam wiele łask „dodatkowych”, które były mi tak potrzebne. Nie powiem, że było łatwo, miewała chwile zwątpienia, zmęczenia, czytałam, Wasze świadectwa, jak zły wam przeszkadza. Mi też przeszkadzał, przez pierwszą część błagalna ciągle podczas odmawiania modlitwy, ktoś do mnie dzwonił jak zazwyczaj telefon milczał, Ale się nie poddałam, wytrwałam. I chyba nigdy już się nie poddam i będę trwała dalej. Zrobiłam sobie dwa dni przerwy i od jutra zaczynam nową Nowennę. Dziękuję, Matce Boskiej, że mnie wysłuchała, i szczerze wierze, że pomoże też w następnej intencji, w końcu to Nowenna nie do Odparcia.Życzę wszystkim otrzymania tak wielu łask jak ja otrzymałam. Modlitwa, która uzależnia, tak naprawdę, bo jak się zacznie to nie można przestać.

PRAWDZIWA HISTRIA!!!!!:Udało się, zakończyła moją pierwszą nowennę. Ilość otrzymanych łask jest wielka, że zaraz zaczynam kolejną. O nowennie słyszałam już dawno, ale nie wyobrażałam sobie, że dam radę tyle wytrwać odmawiając trzy różańce dziennie. Jednak wytrwałam i otrzymałam wszystko o co prosiłam, co więcej teraz nie wyobrażam sobie zaprzestać na jednej nowennie. Może od początku.
Moi rodzice oboje są na stanowiskach kierowniczych w jednostkach samorządowych. W listopadzie po wyborach i całkowitej zmianie władzy zaczęły się kłopot... rozwiń

Avatar
Wkurzają mnie debile / 28 marca 2015 o 08:40
0

Bakun napraw mi laptopa lepiej, a nie sie udzielasz na sprawie za wysokirj rangi dla ciebie. Moze jakis dzieciak na ciebie w kiblu czeka, idz zobacz BAKUN. Tylko nie bij go tak mocno tym razem BAKUN

Jam nie Pan Bakun, na komputerach się nie znam :) Znam się za to na takich półgłówkach jak ty i uważam, że przydałoby ci się dobre, długotrwałe leczenie psychiatryczne.

Avatar
Gość / 28 marca 2015 o 00:32
0

Widzę jedna osoba pod różnymi nickami pisze te same bzdury. Za kogo następnego sie weźmiesz?


Bakun napraw mi laptopa lepiej, a nie sie udzielasz na sprawie za wysokirj rangi dla ciebie. Moze jakis dzieciak na ciebie w kiblu czeka, idz zobacz BAKUN. Tylko nie bij go tak mocno tym razem BAKUN
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 13:20
0
Dyrektor niewinna. A wy chcieliście ją zniszczyć i upodlić wstrętny Janów i Barczyński.
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 21:12
0
Pomagać umiała w kradzieży....
Avatar
Gość / 25 września 2015 o 13:32
0
Jaki pedagog...chyba bez kwalifikacji
Avatar
Gość / 25 września 2015 o 13:30
0
Jak wróci pani Elak w końcu będą zajęcia pozalekcyjne i lekcje z przyrody będą spokojne a nie szarpanie zeszytów. Co tam robi pedagog...
Avatar
Gość / 24 września 2015 o 17:24
0
Łączy ... do pracy nie chodziła... tylko do niego... do Boba Budowniczego. Nawet rodzina nie wiedziała, że ją organ prowadzący zawiesił....Pisali wtedy pismo do Komendy Głównej ZHP i pismo w imieniu męskiego grona Rady Rodziców, które CI... zaniósł do prasy. wstyd tak kłamać Panie Cisł.... ale szul... pomogła w podjęciu decyzji. Gratualce
Avatar
cisloo11 / 28 lipca 2015 o 22:55
0
Czy nauczyciel szulce coś laczy z cisllo tttt. Zdrady pl
Avatar
PSL / 2 kwietnia 2015 o 19:24
0

Jestem gotów służyć Polakom

- Jestem gotów służyć Polakom. Niech zwycięży głos rozsądku, którego oczekują Polacy. Niech najbliższe wybory nie będą głosowaniem przeciwko komuś. Niech będą głosowaniem za: za rozumem, za zgodą, za Polską. Niech będą głosowaniem za należnym nam miejscem w Europie, za należnym nam miejscem w świecie, za bezpieczeństwem i rozwojem. Mój program, te 10 punków nie powstał w gabinecie prezesa, ani w wyniku analizy słupków sondażowych. Został konsultowany przez ostatnie dwa miesiące podczas kilkudziesięciu spotkań z ludźmi. Polacy mówili jakie mają oczekiwania, które skonfrontowałem z ekspertami. Proponuję to na co nas stać, na co stać Państwo Polskie, to co możemy zrobić przez najbliższe 5 lat – mówił w sobotę 28 marca na Ogólnopolskiej Konwencji Programowej w Opocznie kandydat na Prezydenta RP Adam Jarubas.

Jestem gotów służyć Polakom

- Jestem gotów służyć Polakom. Niech zwycięży głos rozsądku, którego oczekują Polacy. Niech najbliższe wybory nie będą głosowaniem przeciwko komuś. Niech będą głosowaniem za: za rozumem, za zgodą, za Polską. Niech będą głosowaniem za należnym nam miejscem w Europie, za należnym nam miejscem w świecie, za bezpieczeństwem i rozwojem. Mój program, te 10 punków nie powstał w gabinecie prezesa, ani w wyniku analizy słupków sondażowych. Został konsultowany przez ostatnie dwa miesiące podczas kilkudziesięciu sp... rozwiń

Avatar
Gość / 30 marca 2015 o 19:42
0

PRAWDZIWA HISTRIA!!!!!:Udało się, zakończyła moją pierwszą nowennę. Ilość otrzymanych łask jest wielka, że zaraz zaczynam kolejną. O nowennie słyszałam już dawno, ale nie wyobrażałam sobie, że dam radę tyle wytrwać odmawiając trzy różańce dziennie. Jednak wytrwałam i otrzymałam wszystko o co prosiłam, co więcej teraz nie wyobrażam sobie zaprzestać na jednej nowennie. Może od początku.
Moi rodzice oboje są na stanowiskach kierowniczych w jednostkach samorządowych. W listopadzie po wyborach i całkowitej zmianie władzy zaczęły się kłopoty, cięcia budżetowe, do tego zupełnie niespodziewane kroki ze strony władz. Niestety uderzyło ta bardzo w psychikę moich rodziców, ciągły stres, niepewność jutro sprawiły, że mój tata chory na serce na początku grudnia trafił do szpitala, a i u mojej mamy zaczęły się duże problemy zdrowotne. Nie mieszkam z rodzicami, wiedziałam, że jest im ciężko, ale dopiero będąc na Święta Bożego Narodzenia w domu zobaczyłam, że sytuacja wygląda bardzo źle. Mój tata była bardzo nerwowy, denerwowało go dosłownie wszystko. Moja mama też była bardzo niespokojna, zaczęła się bezsenność, leki uspokajające. Sama zaczęłam to bardzo przeżywać i wtedy tuż przed wyjazdem uznałam, że jedynym sposobem w jaki mogę im pomoc jest modlitwa. Zaczęłam więc Nowennę nie do odparcia, bo uznałam, że jak to nie pomoże to chyba nic. Pomogła, już po tygodniu okazało się, że w sprawie mojej mamy sytuacja jest dobra i pierwszy raz od ponad miesiąca usłyszałam szczęśliwy głos mojej mamy. Patrzyłam tylko w niebo i dziękowałam Maryi, że tak szybko wysłuchała moich próśb. Potem okazało się, że powód wizyty w szpitalu taty jest dużo miej poważny niż się wydawało. To tylko wzmocniło moją modlitwę i wytrwałość w niej. Zaczęłam otwierać się na nowe modlitwy szukać więcej i więcej informacji o tym jak się modlić i to naprawdę pomogło. Otrzymałam wiele łask „dodatkowych”, które były mi tak potrzebne. Nie powiem, że było łatwo, miewała chwile zwątpienia, zmęczenia, czytałam, Wasze świadectwa, jak zły wam przeszkadza. Mi też przeszkadzał, przez pierwszą część błagalna ciągle podczas odmawiania modlitwy, ktoś do mnie dzwonił jak zazwyczaj telefon milczał, Ale się nie poddałam, wytrwałam. I chyba nigdy już się nie poddam i będę trwała dalej. Zrobiłam sobie dwa dni przerwy i od jutra zaczynam nową Nowennę. Dziękuję, Matce Boskiej, że mnie wysłuchała, i szczerze wierze, że pomoże też w następnej intencji, w końcu to Nowenna nie do Odparcia.Życzę wszystkim otrzymania tak wielu łask jak ja otrzymałam. Modlitwa, która uzależnia, tak naprawdę, bo jak się zacznie to nie można przestać.

PRAWDZIWA HISTRIA!!!!!:Udało się, zakończyła moją pierwszą nowennę. Ilość otrzymanych łask jest wielka, że zaraz zaczynam kolejną. O nowennie słyszałam już dawno, ale nie wyobrażałam sobie, że dam radę tyle wytrwać odmawiając trzy różańce dziennie. Jednak wytrwałam i otrzymałam wszystko o co prosiłam, co więcej teraz nie wyobrażam sobie zaprzestać na jednej nowennie. Może od początku.
Moi rodzice oboje są na stanowiskach kierowniczych w jednostkach samorządowych. W listopadzie po wyborach i całkowitej zmianie władzy zaczęły się kłopot... rozwiń

Avatar
Wkurzają mnie debile / 28 marca 2015 o 08:40
0

Bakun napraw mi laptopa lepiej, a nie sie udzielasz na sprawie za wysokirj rangi dla ciebie. Moze jakis dzieciak na ciebie w kiblu czeka, idz zobacz BAKUN. Tylko nie bij go tak mocno tym razem BAKUN

Jam nie Pan Bakun, na komputerach się nie znam :) Znam się za to na takich półgłówkach jak ty i uważam, że przydałoby ci się dobre, długotrwałe leczenie psychiatryczne.

Avatar
Gość / 28 marca 2015 o 00:32
0

Widzę jedna osoba pod różnymi nickami pisze te same bzdury. Za kogo następnego sie weźmiesz?


Bakun napraw mi laptopa lepiej, a nie sie udzielasz na sprawie za wysokirj rangi dla ciebie. Moze jakis dzieciak na ciebie w kiblu czeka, idz zobacz BAKUN. Tylko nie bij go tak mocno tym razem BAKUN
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 22 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 3 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 2

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 40 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 49 5

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!