Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 sierpnia 2012 r.
18:13
Edytuj ten wpis

Pogrzeb księdza z Łopiennika w przyszłym tygodniu

Autor: Zdjęcie autora er
0 11 A A
Ksiądz podpalił się na c (Jacek Świerczyński)
Ksiądz podpalił się na c (Jacek Świerczyński)

Dopiero w przyszłym tygodniu odbędzie się pogrzeb ks. Bogusława P, który podpalił się na cmentarzu w Łopienniku Nadrzecznym. Prokuratura Okręgowa w Zamościu wyda zgodę na pochówek dopiero po tym jak otrzyma wyniki badań DNA.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Duchowny podpalił się na cmentarzu w ubiegły piątek. Kilka dni wcześniej prokuratura zarzucała mu molestowanie dwóch nastolatków, gdy był proboszczem w Turce. Miał też sprawę w sądzie o molestowanie ministranta w Niemczech.

Zwłoki były spalone w takim stopniu, że trudno było rozpoznać tożsamość samobójcy. Śledczy okazali je znajomemu księdza, który stwierdził, że to Bogusław P.

Prokuratura chce mieć stuprocentową pewność. We wtorek podczas sekcji zwłok został pobrany materiał DNA. Badanie ma ostatecznie wyjaśnić, kim był mężczyzna znaleziony na cmentarzu. Wyniki będą znane prawdopodobnie już w poniedziałek. Dopiero wówczas prokuratura wyda rodzinie zgodę na pogrzeb.

Na cmentarzu w Łopienniku, przy grobie rodzinnym księdza przygotowano już nowe miejsce na pochówek.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rzecz Ostateczna / 17 sierpnia 2012 o 12:11
0
[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]NAJŚWIĘTSZA OFIARA[/color] czyli ZE WSTYDU [color="#ff0000"]MOŻNA SIĘ SPALIĆ[/color]:[/size][/font][/color]




[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/color][color="#4b0082"] prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/color][color="#ff0000"]JAK MOŻNA [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIĆ LUDZI [/color][color="#4b0082"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/color][/size][/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] [color="#000000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#4b0082"]W świetle nagłośnionej wizyty Cerkiewnego Patriarchy wygląda na to, że [/color][color="#ff0000"]Państwo Polskie się kompromituje[/color][color="#4b0082"]. Jakoś[/color][color="#ff0000"] Radio MARYJA zamknęło ryja[/color][color="#4b0082"] na ten temat[/color][color="#ff0000"] i trwa w milczeniu niczym TV TRWAM[/color][color="#4b0082"]![/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]
[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#000000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]Zacofanie widać na każdym kroku każdej DROGI[/color][color="#4b0082"] (z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA[/color][color="#4b0082"]. Z czym [/color][color="#ff0000"]Cerkiewny Przebieraniec skacze znając np. ino 3 języki[/color][color="#4b0082"]? POLSCY[/color][color="#ff0000"] EUROPOSŁOWIE mogą z powodzeniem obcymi językami ZALIZAĆ PATRIARCHĘ na śmierć[/color][color="#4b0082"], bo 1 osoba zna nawet 5 lub więcej języków! (prof. Iwiński...).[/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]
[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#000000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#4b0082"]Od dawna [/color][color="#0000ff"]###### i ASC pokazywał poziom intelektualny Boskich Aktorów wyszKULonych[/color][color="#ff0000"] ino do JEDNEJ[/color][color="#0000ff"] psychoPATycznej[/color][color="#ff0000"] roli[/color][color="#0000ff"]:[/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]


[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#000000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#0000ff"]1) mgr - to[/color][color="#ff0000"]BARANEK - skrót BARAN.[/color]
[color="#000080"]2) dr - to [/color][color="#ff0000"]BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/color]
[color="#000080"]3) hab. - to [/color][color="#ff0000"]HABITOWY - skrót HABIT.[/color]
[color="#000080"]4) prof. - to [/color][color="#ff0000"]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/color]
[color="#000080"]Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające[/color][color="#ff0000"] Poziom Pożal Się Boże[/color][color="#000080"]...[/color]

[color="#0000ff"]Co to będzie jak księ[/color][color="#ff0000"]ŻULE[/color][color="#0000ff"] otworzą na Uniwersytecie Medycznym fa[/color][color="#ff0000"]KUL[/color][color="#0000ff"]tet gine[/color][color="#ff0000"]KUL[/color][color="#0000ff"]ogii [/color][color="#ff0000"]Kościelnej[/color][color="#800080"]? - [/color][color="#ff0000"]będą pier[/color][color="#800080"]... jeszcze [/color][color="#ff0000"]gorzej niż na Teologii i Filozofii[/color][color="#800080"].[/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]


[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#000000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#0000ff"]Za Wiedzę Potrzebną DO (z)BGAWIENIA płacą chyba BONAMI o nazwie ZABO i[/color][color="#ff0000"] dzięki takim ZABO – BONOM nie każdy prezentuje[/color][color="#0000ff"] spekta[/color][color="#ff0000"]KUL[/color][color="#0000ff"]arnbie pszycho[/color][color="#ff0000"]PAT[/color][color="#0000ff"]yczny [/color][color="#ff0000"]poziom intelektualny[/color][color="#0000ff"]![/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]


[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#000000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]Jak jeszcze dojdzie do PRZEBACZENIA WIN[/color][color="#0000ff"] powstaną wówczas nowe KUL-u ary – Cerkiewne... i znów po latach okaże się, iż nie tylko pierd...yknęły księŻULKI Cudowną IKONĘ, ale ziemię też... [/color][color="#ff0000"]U Aminencji nycz za DARMO NIE MA[/color][color="#0000ff"]...[/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]


[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#4b0082"]Popularne Gorzkie Żale zweryfikowała historia XXI w. bowiem potwierdza się bezmyślnie śpiewany tekst „Dla białej szaty, którą jest odziany, [/color][color="#ff0000"]Głupim nazwany[/color][color="#4b0082"]...”*, co też odzwierciedla KULawy i PATologiczny Poziom Intelektualny i w myśl Nabożeństwa można wołać: JEZU, ALE PSZEMONDŻAŁKI... i sprawdza się też teoria o naśladowaniu Jezusa...[/color]

[color="#4b0082"]Wypada też poruszyć[/color][color="#ff0000"] koniec Drogi [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA [/color][color="#4b0082"]i sięgając do Kur...iewnego slangu to:[/color]

[color="#4b0082"]1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to [/color][color="#ff0000"]POGRZEBACZ[/color][color="#4b0082"];[/color]
[color="#4b0082"]2) główna aleja cmentarna ma nazwę [/color][color="#ff0000"]Po Trupie Aby Do Celu[/color][color="#4b0082"];[/color]
[color="#4b0082"]3) Pogrzeb to[/color][color="#ff0000"] ZABAWA W CHOWANEGO[/color][color="#4b0082"].[/color]

[color="#4b0082"]z [/color][color="#ff0000"]Rzeczy Ostatecznych [/color][color="#4b0082"]w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura:[/color]

[color="#4b0082"]1) Niebo – to: [/color][color="#ff0000"]niebo nie[/color][color="#4b0082"]![/color]
[color="#4b0082"]2) Piekło – [/color][color="#ff0000"]Piekarnia Kościelna[/color][color="#4b0082"];[/color]
[color="#4b0082"]3) Czyściec –[/color][color="#ff0000"] Pralnia Kościelna[/color][color="#4b0082"].[/color]

[color="#4b0082"]I tak wygląda [/color][color="#ff0000"]obietnica Drogi [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA[/color][color="#4b0082"], która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „[/co
[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]NAJŚWIĘTSZA OFIARA[/color] czyli ZE WSTYDU [color="#ff0000"]MOŻNA SIĘ SPALIĆ[/color]:[/size][/font][/color]




[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/color][color="#4b0082"] prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/color][color="#ff00... rozwiń
Avatar
gość / 17 sierpnia 2012 o 12:03
0
[quote name='Tadek' timestamp='1345197295' post='665187']
to było tylko pytanie, księża bardzo często nie chcą chować samobójców
[/quote]
To idź do księdza i porozmawiaj...może da Ci odpowiedź na nurtujące Cię pytania?
Avatar
Tadek / 17 sierpnia 2012 o 11:54
0
[quote name='gość' timestamp='1345195508' post='665178']
A co według Ciebie...?zakopać pod płotem...?to byłoby takie chrześcijańskie i godne człowieka kimkolwiek był?
[/quote]

to było tylko pytanie, księża bardzo często nie chcą chować samobójców
Avatar
gość / 17 sierpnia 2012 o 11:25
0
[quote name='Tadek' timestamp='1345195059' post='665175']
samobójstwo i pogrzeb?
[/quote]
A co według Ciebie...?zakopać pod płotem...?to byłoby takie chrześcijańskie i godne człowieka kimkolwiek był?
Avatar
Tadek / 17 sierpnia 2012 o 11:17
0
samobójstwo i pogrzeb?
Avatar
maciej / 17 sierpnia 2012 o 09:20
0
[quote name='Gość' timestamp='1345144656' post='665061']
nie wiecie jak było, więc nie piszcie głupot!!!
[/quote]A jeśli ktoś wie jak było? Też ma nie pisać?
Avatar
git / 17 sierpnia 2012 o 08:20
0
hmmmmm...... a może to nie on...? nie jego zwłoki znaleziono na cmentarzu.....? wiecie o co kaman......
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2012 o 21:17
0
nie wiecie jak było, więc nie piszcie głupot!!!
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2012 o 21:07
0
Chroń nas Boże od takich bohaterów...
Avatar
verally mako / 16 sierpnia 2012 o 20:55
0
Czyli jak będąc pedofilem zostać bohaterem...
Avatar
Rzecz Ostateczna / 17 sierpnia 2012 o 12:11
0
[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]NAJŚWIĘTSZA OFIARA[/color] czyli ZE WSTYDU [color="#ff0000"]MOŻNA SIĘ SPALIĆ[/color]:[/size][/font][/color]




[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/color][color="#4b0082"] prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/color][color="#ff0000"]JAK MOŻNA [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIĆ LUDZI [/color][color="#4b0082"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/color][/size][/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] [color="#000000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#4b0082"]W świetle nagłośnionej wizyty Cerkiewnego Patriarchy wygląda na to, że [/color][color="#ff0000"]Państwo Polskie się kompromituje[/color][color="#4b0082"]. Jakoś[/color][color="#ff0000"] Radio MARYJA zamknęło ryja[/color][color="#4b0082"] na ten temat[/color][color="#ff0000"] i trwa w milczeniu niczym TV TRWAM[/color][color="#4b0082"]![/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]
[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#000000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]Zacofanie widać na każdym kroku każdej DROGI[/color][color="#4b0082"] (z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA[/color][color="#4b0082"]. Z czym [/color][color="#ff0000"]Cerkiewny Przebieraniec skacze znając np. ino 3 języki[/color][color="#4b0082"]? POLSCY[/color][color="#ff0000"] EUROPOSŁOWIE mogą z powodzeniem obcymi językami ZALIZAĆ PATRIARCHĘ na śmierć[/color][color="#4b0082"], bo 1 osoba zna nawet 5 lub więcej języków! (prof. Iwiński...).[/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]
[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#000000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#4b0082"]Od dawna [/color][color="#0000ff"]###### i ASC pokazywał poziom intelektualny Boskich Aktorów wyszKULonych[/color][color="#ff0000"] ino do JEDNEJ[/color][color="#0000ff"] psychoPATycznej[/color][color="#ff0000"] roli[/color][color="#0000ff"]:[/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]


[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#000000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#0000ff"]1) mgr - to[/color][color="#ff0000"]BARANEK - skrót BARAN.[/color]
[color="#000080"]2) dr - to [/color][color="#ff0000"]BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/color]
[color="#000080"]3) hab. - to [/color][color="#ff0000"]HABITOWY - skrót HABIT.[/color]
[color="#000080"]4) prof. - to [/color][color="#ff0000"]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/color]
[color="#000080"]Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające[/color][color="#ff0000"] Poziom Pożal Się Boże[/color][color="#000080"]...[/color]

[color="#0000ff"]Co to będzie jak księ[/color][color="#ff0000"]ŻULE[/color][color="#0000ff"] otworzą na Uniwersytecie Medycznym fa[/color][color="#ff0000"]KUL[/color][color="#0000ff"]tet gine[/color][color="#ff0000"]KUL[/color][color="#0000ff"]ogii [/color][color="#ff0000"]Kościelnej[/color][color="#800080"]? - [/color][color="#ff0000"]będą pier[/color][color="#800080"]... jeszcze [/color][color="#ff0000"]gorzej niż na Teologii i Filozofii[/color][color="#800080"].[/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]


[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#000000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#0000ff"]Za Wiedzę Potrzebną DO (z)BGAWIENIA płacą chyba BONAMI o nazwie ZABO i[/color][color="#ff0000"] dzięki takim ZABO – BONOM nie każdy prezentuje[/color][color="#0000ff"] spekta[/color][color="#ff0000"]KUL[/color][color="#0000ff"]arnbie pszycho[/color][color="#ff0000"]PAT[/color][color="#0000ff"]yczny [/color][color="#ff0000"]poziom intelektualny[/color][color="#0000ff"]![/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]


[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#000000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]Jak jeszcze dojdzie do PRZEBACZENIA WIN[/color][color="#0000ff"] powstaną wówczas nowe KUL-u ary – Cerkiewne... i znów po latach okaże się, iż nie tylko pierd...yknęły księŻULKI Cudowną IKONĘ, ale ziemię też... [/color][color="#ff0000"]U Aminencji nycz za DARMO NIE MA[/color][color="#0000ff"]...[/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]


[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#4b0082"]Popularne Gorzkie Żale zweryfikowała historia XXI w. bowiem potwierdza się bezmyślnie śpiewany tekst „Dla białej szaty, którą jest odziany, [/color][color="#ff0000"]Głupim nazwany[/color][color="#4b0082"]...”*, co też odzwierciedla KULawy i PATologiczny Poziom Intelektualny i w myśl Nabożeństwa można wołać: JEZU, ALE PSZEMONDŻAŁKI... i sprawdza się też teoria o naśladowaniu Jezusa...[/color]

[color="#4b0082"]Wypada też poruszyć[/color][color="#ff0000"] koniec Drogi [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA [/color][color="#4b0082"]i sięgając do Kur...iewnego slangu to:[/color]

[color="#4b0082"]1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to [/color][color="#ff0000"]POGRZEBACZ[/color][color="#4b0082"];[/color]
[color="#4b0082"]2) główna aleja cmentarna ma nazwę [/color][color="#ff0000"]Po Trupie Aby Do Celu[/color][color="#4b0082"];[/color]
[color="#4b0082"]3) Pogrzeb to[/color][color="#ff0000"] ZABAWA W CHOWANEGO[/color][color="#4b0082"].[/color]

[color="#4b0082"]z [/color][color="#ff0000"]Rzeczy Ostatecznych [/color][color="#4b0082"]w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura:[/color]

[color="#4b0082"]1) Niebo – to: [/color][color="#ff0000"]niebo nie[/color][color="#4b0082"]![/color]
[color="#4b0082"]2) Piekło – [/color][color="#ff0000"]Piekarnia Kościelna[/color][color="#4b0082"];[/color]
[color="#4b0082"]3) Czyściec –[/color][color="#ff0000"] Pralnia Kościelna[/color][color="#4b0082"].[/color]

[color="#4b0082"]I tak wygląda [/color][color="#ff0000"]obietnica Drogi [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA[/color][color="#4b0082"], która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „[/co
[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]NAJŚWIĘTSZA OFIARA[/color] czyli ZE WSTYDU [color="#ff0000"]MOŻNA SIĘ SPALIĆ[/color]:[/size][/font][/color]




[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/color][color="#4b0082"] prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/color][color="#ff00... rozwiń
Avatar
gość / 17 sierpnia 2012 o 12:03
0
[quote name='Tadek' timestamp='1345197295' post='665187']
to było tylko pytanie, księża bardzo często nie chcą chować samobójców
[/quote]
To idź do księdza i porozmawiaj...może da Ci odpowiedź na nurtujące Cię pytania?
Avatar
Tadek / 17 sierpnia 2012 o 11:54
0
[quote name='gość' timestamp='1345195508' post='665178']
A co według Ciebie...?zakopać pod płotem...?to byłoby takie chrześcijańskie i godne człowieka kimkolwiek był?
[/quote]

to było tylko pytanie, księża bardzo często nie chcą chować samobójców
Avatar
gość / 17 sierpnia 2012 o 11:25
0
[quote name='Tadek' timestamp='1345195059' post='665175']
samobójstwo i pogrzeb?
[/quote]
A co według Ciebie...?zakopać pod płotem...?to byłoby takie chrześcijańskie i godne człowieka kimkolwiek był?
Avatar
Tadek / 17 sierpnia 2012 o 11:17
0
samobójstwo i pogrzeb?
Avatar
maciej / 17 sierpnia 2012 o 09:20
0
[quote name='Gość' timestamp='1345144656' post='665061']
nie wiecie jak było, więc nie piszcie głupot!!!
[/quote]A jeśli ktoś wie jak było? Też ma nie pisać?
Avatar
git / 17 sierpnia 2012 o 08:20
0
hmmmmm...... a może to nie on...? nie jego zwłoki znaleziono na cmentarzu.....? wiecie o co kaman......
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2012 o 21:17
0
nie wiecie jak było, więc nie piszcie głupot!!!
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2012 o 21:07
0
Chroń nas Boże od takich bohaterów...
Avatar
verally mako / 16 sierpnia 2012 o 20:55
0
Czyli jak będąc pedofilem zostać bohaterem...
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 0

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 13

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 0

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 16 8

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 1 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 33 4

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 0 3

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty 2 0

Co Gdzie Kiedy. Za niecałe dwa tygodnie (28 lipca) na placu przed Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) startuje Centralny Plac Zabaw. – W tym roku razem z wami chcemy otworzyć nowy rozdział naszego projektu – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.