Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Festiwale

29 sierpnia 2017 r.
18:09

Wszystko co najlepsze, włoskie i lubelskie. Europejski Festiwal Smaku 2017 [program]

Autor: Zdjęcie autora pab
0 14 A A

Co Gdzie Kiedy. Koncerty, spotkania, degustacje. Europejski Festiwal Smaku znowu połączy wydarzenia artystyczne i kulinarne. W poprzednich latach były m.in. Węgry, Gruzja, Armenia. Tym razem oprócz smaków lubelskich będzie można skosztować wszystkiego, co najlepsze w kuchni włoskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Przedłużamy wakacje – obwieszcza Waldemar Sulisz, dyrektor Europejskiego Festiwalu Smaku, który w tym roku odbywa się w Lublinie od 4 do 10 września pod włoskim hasłem Amore!

Włoskie będzie najważniejsze wydarzenie muzyczne. W sobotę 9 września o godz. 18 na Arenie Lublin koncert Festa Italiana, podczas którego wystąpią Al Bano i Romina Power z orkiestrą symfoniczną oraz Drupi i słynna Sabrina oraz Stefano Terrazzino.

– Takiej mieszanki wybuchowej w stylu włoskim w Lublinie jeszcze nie było – zachęca Jacek Czarecki, prezes MOSiR Bystrzyca. Ale zastrzega: – Biletów zostało już bardzo niewiele.

Włoskie będą także dwa koncerty na placu Po Farze. W piątek 8 września wystąpi Luigi Pagano, wokalista i gitarzysta sięgający po światowe klasyki, a w niedzielę 10 września Thomas Grotto, który ma zaprezentować nieco mocniejszą twarz włoskiej muzyki. Uzupełnieniem w sobotę 9 września będzie pochodzący spod Białej Podlaskiej Witek Muzyk Ulicy, który z akordeonem tworzy swoją własną, wyjątkową muzykę. Na wszystkie koncerty na placu Po Farze wstęp wolny.

Włoskie będą także oczywiście smaki. Na Scenie Smaku na placu Po Farze swoje umiejętności będą prezentować włoscy szefowie kuchni, a na placu Łokietka powstanie Włoskie Miasteczko Smaku.

I choć to włoska edycja festiwalu, to kulinarnie impreza promować będzie jak zawsze produkty związane z naszym regionem. Temu ma służyć m.in. konkurs „Najlepszy Smak Lubelszczyzny 2017”. Promować dania związane z historią Lublina ma konkurs dla szefów kuchni Good Chef 2017. Ciekawy dla publiczności może być też pokaz „Gwiazdy smakują Lubelskie”, podczas którego aktorzy znani z polskich seriali (m.in. Izabela Trojanowska) ugotują regionalne potrawy lubelskie.

Europejski Festiwal Smaku 2017 - pełny program

4 WRZEŚNIA (PONIEDZIAŁEK)

19:00 – Wernisaż wystawy fotografii Grzegorza Pawlaka „Włoski Lublin”,  Restauracja Hades Szeroka.

 
5 WRZEŚNIA (WTOREK)

18:00 – Laboratorium smaku. Premiera Pizzy po lubelsku, Trybunalska Lublin City Pub.

19:00 – Inauguracja akcji „Latające Talerze” edycja „Lunch w Mediolanie”, Trybunalska Lublin City Pub.

 
6 WRZEŚNIA (ŚRODA)

12:00 – Otwarcie Jarmarku Inspiracji i Włoskiego Miasteczka Smaku.

18:00 – Edyta Szast, Zioła na warsztacie (płatne), Trybunalska Lublin City Pub.

19:00 – Laboratorium smaku. Pokaz wypieku bubelach, Restauracja Hades Szeroka.

 
7 WRZEŚNIA (CZWARTEK)

12:00 – Jarmark Inspiracji, Deptak, Plac Łokietka, Stare Miasto, codziennie do godzin nocnych.

18:00 – Laboratorium smaku. Uliczne warsztaty wypieku cebularzy, Restauracja Hades Szeroka.

19:00 – Laboratorium smaku. „Brama Krakowska o smaku Lublina”, Trybunalska Lublin City Pub.

17:00 – 22:00 – Laboratorium smaku. Browar Chmielny Dom, premiera piwa o smaku Lublina, warsztaty piwowarskie, Oto Ivo od ulicy Jezuickiej (zapisy na bezpłatne warsztaty).

18:00 – Laboratorium smaku. Uczta z czasów Unii Lubelskiej. Spotkanie z prof. Jarosławem Dumanowskim i prof. Fabio Parasecoli oraz szefami kuchni restauracji przygotowujących ucztę, Trybunalska Lublin City Pub.

 
8 WRZEŚNIA (PIĄTEK)

10:00 – 19:00 – Jarmark Inspiracji, Deptak, Plac Łokietka, Stare Miasto, codziennie do godzin nocnych. Stare Miasto w Lublinie.

12:00 – 18:00 – Leica Open Day. Warsztaty fotograficzne z Leicą. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL, Rynek 8.

15:00 – Konkurs Najlepszy Smak Lubelszczyzny, Trybunalska Lublin City Pub.

16:00 – Lubelskie ze smakiem. Włoski Kodeń, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

16:45 – Lubelskie ze smakiem. Uroczysko Zaborek oraz Mistrzostwa Polski w zjadaniu Zeppelinów, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

17:30 – Śniadanie po Lubelsku „Scena Smaku”, plac Po Farze.

18:00 – Laboratorium Smaku. Premiera piwa festiwalowego z Browaru Zakładowego, Pub U Fotografa.

18:50 – Ogłoszenie werdyktu „Najlepszy Smak Lubelszczyzny”, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

19:00 – Pokaz mistrzowski, Aleksander Baron, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

20:00 – Koncert Luigi Pagano, scena plac Po Farze.

21:00 – Pokazy multimedialne fontann – „Wydarzenia kulturalne”, Plac Litewski.

21:00 – Uczta z czasów Unii Lubelskiej (tylko na zaproszenia), klasztor Dominikanów. W trakcie uczty pokaz tańców renesansowych w wykonaniu zespołu Beliguardo.

 
9 WRZEŚNIA (SOBOTA)

10:00 – 19:00 – Jarmark Inspiracji, Deptak, Plac Łokietka, Stare Miasto, codziennie do godzin nocnych.

11:00 – Studio kulinarne Sokowirówka. Ferment. Warsztaty dla szefów kuchni z Aleksandrem Baronem, Trybunalska Lublin City Pub.

12:00 – 18:00 – Leica Open Day. Warsztaty fotograficzne z Leicą. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL, Rynek 8.

13:00 – XXVII Ogólnopolski Turniej Nalewek pamięci Piotra Bikonta, Restauracja Old Pub.

13:00 – Lubelscy kucharze dzieciom, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

14:00 – Good Chef 2017, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

14:45 – Lubelskie ze smakiem. Włoski Chełm, Gospoda Sto Pociech, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

15:15 – Good Chef 2017, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

15:30 – Pokaz żonglowania flagami – Plac Łokietka.

16:00 - Gwiazdy smakują Lubelszczyznę - pokaz mody z aktorami polskiej sceny i ekranu, plac Po Farze.

16:30 – Good Chef 2017, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

17:15 - Gwiazdy smakują Lubelszczyznę - pokaz kulinarny, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

17:45 – Degustacja Świnki Puławskiej. „Scena Smaku”, plac Po Farze.

18:00 – Lubelskie ze smakiem. Włoski Nałęczów – Willa Filiks, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

18.00 – Festa Italiana. Koncert główny festiwalu. Wystąpią: Al Bano & Romina Power z orkiestrą symfoniczną, Drupi, Sabrina oraz Stefano Terrazzino (z zespołem tanecznym), który całą imprezę poprowadzi, Arena Lublin.

18.30 – Pokaz mistrzowski. Robert Makowicz i kucharze restauracji Hotelu Montis w Poniatowej, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

18:45 – Dysputa dwóch ambon: „Smak Krzyża”, klasztor Dominikanów przy ulicy Złotej w Lublinie.

19:30 – Lubelskie ze Smakiem, „Puławska na talerzu – Browar Chmielny Dom, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

19:30 – Pokaz mistrzowski. Latające talerze edycja „Lunch w Mediolanie” – Stefan Unterkircher, Italia, Grzegorz Barwiński, restauracja BelEtage IBB Grand Hotel Lublinianka, Scena Smaku”, plac Po Farze.

20:00 – Koncert: Witek Muzyk Ulicy, plac Po Farze.

21:00 – Pokazy multimedialne fontann – „Sen o mieście”, Plac Litewski.

21:00 – Kolacja z gwiazdami TV, Hotel Victoria (tylko na zaproszenia).

21:30 – Spektakl Mateusza Nowaka „Od przodu i od tyłu”, plac Po Farze.

23:00 – Wieczór wspomnień Piotra Bikonta – Hotel Victoria.

 
10 WRZEŚNIA (NIEDZIELA)

10:00 – 19:00 – Jarmark Inspiracji, Deptak, Plac Łokietka, Stare Miasto, codziennie do godzin nocnych.

12:00 – 18:00 – Leica Open Day. Warsztaty fotograficzne z Leicą. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL, Rynek 8.

11.30 – Otwarcie XVI Lubelskiego Święta Miodu. Msza św. w Archikatedrze Lubelskiej.

13.00 – Teatr Towarzyski, Czarci Sąd, ulica Grodzka.

14:00 – Akademia Kubusia Puchatka, plac Po Farze.

14.30 – Koncert Kazimierza Liszcza z zespołem, Mała Scena koło Trybunału Koronnego.

15:00 – Z ziemi włoskiej do Polski – Iwona Baruk, Ristorante Atrium, plac Po Farze.

15.00 – Koncert zespołu Kresowianki z Włodawy, Mała Scena koło Trybunału Koronnego.

15:30 – Pokaz żonglowania flagami – Plac Łokietka.

16:00 – Lubelskie ze smakiem. Włoski Zamość, plac Po Farze.

16:00 – Stowarzyszenie Turystyka z Pasją, „Legenda stołu szwedzkiego”, plac Po Farze.

17:30 – Lubelskie ze Smakiem, „Puławska na talerzu”, Browar Chmielny Dom, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

17.30 – Pokaz mody pszczelarskiej, Mała Scena koło Trybunału Koronnego.

18:00 – Pokaz włoskich tańców dawnych BELIGUARDO, plac Po Farze.

18.00 – Koncert zespołu Tomasz Gąsior Band, Mała Scena koło Trybunału Koronnego.

18:30 – Lubelskie ze Smakiem, „Puławska na talerzu”, Restauracja Locomotiva, „Scena Smaku”, plac Po Farze.

19:00 – Pokaz mistrzowski. Latające talerze edycja „Lunch w Mediolanie” – „Scena Smaku”, Jean Bos, plac Po Farze.

20:00 – Koncert Thomas Grotto, plac Po Farze.

 
11 WRZEŚNIA (PONIEDZIAŁEK)

19:00 – Projekcja filmu „Błogosławiona Wina”, finisaż festiwalu, klasztor Dominikanów.

 
22 WRZEŚNIA (PIĄTEK)

18.00 – Wydarzenie specjalne. Wernisaż wystawy „Niewidzialna Madonna”. Prezentacja gotyckiej Piety z nieistniejącego kościoła w Konopnicy, Kaplica Trójcy Świętej, Muzeum Lubelskie. Partnerem wydarzenia jest Muzeum Narodowe w Poznaniu.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 lutego 2018 o 20:46
0
E alla fine tutto facieva schiffo...........
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 o 23:47
0
Najlepsze Lubelskie-> Perła Eksport
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 22:16
0
Zastanawiam się dlaczego głównym jurorem Good Chef 2017 jest Jean Bos, szef kuchni hotelu Agit podczas gdy do konkursu wystawiony jest kucharz właśnie z tego hotelu? Czy bezpośredni przełożony może oceniać w niezależnym konkursie swojego sous chef'a? Dla mnie to trochę nie fair wobec innych uczestników...
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2017 o 08:26
0
A JA zawsze mam na tym festiwalu oczy jak pięć złotych:-0
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 23:11
0
A ja się wybieram z całą rodziną, jak co roku, to wspaniały festiwal. Włochy? Idealny pomysł... Mniammmmm....
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 22:19
0
Pięknie PSL/zsl bydło raze z poprańcami którzy mówili h... z ta Polska wschodnia sie bawi za nasze pieniądze !!!!!!!!..... świnio z blaszką w głowie a co z ONKOLOGIĄ?????????????? Odpowiadasz za zdrowie bierz sie do roboty a nie włoskie miasteczko za moje podatnika pieniądze!!!!!
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 21:47
0
Kutwa, konferencja prasowa, media, promocja, wszyscy w garniturach elegancko a on w rozpiętej kolorowej koszuli i czarna brudna koszulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ma być twarz festiwalu? Wizytówka???? WSTYD!
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 21:25
0
Kocham ten festiwal. Czekam na niego caaaaaaaały rok. Kocham!!
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 20:43
0
Arek na słowo o wygladzie Sabriny od razu się uśmiechnął. Pewnie wolałby żeby na dożynkach na scenie pokazała co jej obrodziło i z czym przyjechała do polskiego rolnika
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 20:35
0
żarłok po środku niedługo w kadrze się nie zmieści
Avatar
Gość / 25 lutego 2018 o 20:46
0
E alla fine tutto facieva schiffo...........
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 o 23:47
0
Najlepsze Lubelskie-> Perła Eksport
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 22:16
0
Zastanawiam się dlaczego głównym jurorem Good Chef 2017 jest Jean Bos, szef kuchni hotelu Agit podczas gdy do konkursu wystawiony jest kucharz właśnie z tego hotelu? Czy bezpośredni przełożony może oceniać w niezależnym konkursie swojego sous chef'a? Dla mnie to trochę nie fair wobec innych uczestników...
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2017 o 08:26
0
A JA zawsze mam na tym festiwalu oczy jak pięć złotych:-0
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 23:11
0
A ja się wybieram z całą rodziną, jak co roku, to wspaniały festiwal. Włochy? Idealny pomysł... Mniammmmm....
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 22:19
0
Pięknie PSL/zsl bydło raze z poprańcami którzy mówili h... z ta Polska wschodnia sie bawi za nasze pieniądze !!!!!!!!..... świnio z blaszką w głowie a co z ONKOLOGIĄ?????????????? Odpowiadasz za zdrowie bierz sie do roboty a nie włoskie miasteczko za moje podatnika pieniądze!!!!!
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 21:47
0
Kutwa, konferencja prasowa, media, promocja, wszyscy w garniturach elegancko a on w rozpiętej kolorowej koszuli i czarna brudna koszulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ma być twarz festiwalu? Wizytówka???? WSTYD!
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 21:25
0
Kocham ten festiwal. Czekam na niego caaaaaaaały rok. Kocham!!
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 20:43
0
Arek na słowo o wygladzie Sabriny od razu się uśmiechnął. Pewnie wolałby żeby na dożynkach na scenie pokazała co jej obrodziło i z czym przyjechała do polskiego rolnika
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 20:35
0
żarłok po środku niedługo w kadrze się nie zmieści
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 0 0

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 44-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 3 0

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 1

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 16 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 5 5

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Kalendarz
lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna
Wkrótce
Najbliższe wydarzenia

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN