Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koncerty

17 maja 2018 r.
16:09

Kozienalia 2018 i Feliniada 2018 w Lublinie. Pełny program koncertów

Autor: Zdjęcie autora toma
0 13 A A
18 maja 2018 18:10

Co Gdzie Kiedy. Dwie imprezy odbędą się w ten weekend w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. Od piątku do niedzieli na terenie browaru przy ul. Bernardyńskiej świętować będą studenci UMCS. W sobotę i niedzielę swoje koncerty na kampusie na Felinie planują studenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kozienalia przy ul. Bernardyńskiej goszczą od kilku lat. – Zależało nam, żeby utrzymać poziom z lat ubiegłych. W tym roku nie zaprosiliśmy zagranicznej gwiazdy, ale będzie polski artysta światowego formatu – mówi Dominika Zdolska, przewodnicząca Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów UMCS. Mowa o występującym pod pseudonimem Gromee didżeju i producencie Andrzeju Gromali. Na scenie Kozienaliów wystąpi w niedzielę 20 maja.

W ten sam weekend (dokładnie 19 i 20 maja) swoją imprezę na terenie kampusu na Felinie zorganizują studenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. – Nie powinno tu dojść do konfliktu interesów. W sobotę i niedzielę w programie mamy zupełnie inną muzykę i myślę, że odbiorcy podzielą się według swoich gustów. Nie obawiamy się o frekwencję – zapewnia Zdolska.

Studenckie koncerty na Felin wracają po kilku latach przerwy. To już niemal tradycja, że na Feliniadzie nie zabraknie rytmów disco polo. W niedzielę wystąpią niekwestionowane gwiazdy tego gatunku: Akcent z Zenonem Martyniukiem i Sławomir. W sobotę na scenie wystąpią artyści hip-hopowi. Przedstawiciele tego nurtu muzycznego pojawią się także na Kozienaliach, ale ich występy zaplanowano na piątek.

KOZIENALIA 2018 w Lublinie

Piątek, 18 maja: 

SCENA PERŁA EXPORT

19:00 Pola Rise

20:30 Bitamina

SCENA GŁÓWNA

18:10 Małe Miasta

19:30 JWPBC

20:50 Dwa Sławy

22:20 O.S.T.R

Sobota, 19 maja: 

SCENA PERŁA EXPORT

19:00 Bonson

20:30 Fisz Emade Tworzywo

SCENA GŁÓWNA

18:10 Chocolate

19:30 Mrozu

20:50 Lady Pank

22:20 Brodka

Niedziela, 20 maja:

SCENA PERŁA EXPORT

19:00 Last Blush

20:30 Daria Zawiałow

SCENA GŁÓWNA

17:40 6BM

18:30 Bownik

19:40 Rosalie

21:10 Organek

23:00 Gromee

FELINIADA-WSEIada 2018 w Lublinie (19-20 maja, kampus UP na Felinie)

Sobota, 19 maja:

Pokahontaz, Paluch, Kękę

Niedziela, 20 maja:

PowerBoy, Defis, Akcent, Sławomir

Zobacz także: Juwenalia Politechniki Lubelskiej 2018

Zobacz także:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxxxxxxxx / 20 maja 2018 o 14:18
0
spadajznowuludziom nie dadza spac spokojnie te ryki to slychac nawet na osiedlu Pogodna a co mowic  na Felinie biedni ci mieszkancy i tak co roku nam umilaja wieczory, poznewieczory!!!!!!!!!!!!
Avatar
anka / 19 maja 2018 o 23:14
0
Lady Pank było super. :) Disco polo i student to jak dresy i kapelusz, ale jaki poziom nauki, taki student i taka muzyka.
Avatar
Gość / 19 maja 2018 o 17:18
0
Disco-POlo i zuko-ekonomika - to się POdoba mieszkańcom Koziego Grodu.
Avatar
Gość / 18 maja 2018 o 17:36
0
Ładnie się lubelscy studenci podzielą :))) na wiesniaków i resztę :)))
Avatar
Gość / 18 maja 2018 o 15:33
0
I tak bedzie ulewa codziennie wieczorem wiec wszystko sie nie uda i bedzie byle jak, a część sie nie odbedzie wcale, a ja sie będę cieszyl bo lubie jak wszystko bierze zly obrot
Avatar
bur / 18 maja 2018 o 12:04
0
Od lat to samo. Wszyscy robią sztampowe koncerty i oczywiście wszyscy naraz. Czy nie można tego jakoś urozmaicić, albo chociaż rozłożyć to jakoś w czasie. Czerwiec czy październik byłyby raczej lepszymi terminami niż maj.
Avatar
Gość / 18 maja 2018 o 09:06
0
To o której w koncu zagra Lady Pank o 20-50 czy 22-30 bo raz podajecie tak a raz tak. Poprawcie błąd chyba że organizatorzy Kozienaliów się sami wachają jeszcze kogo ostatniego wpuscic na scenę.
Avatar
olo / 18 maja 2018 o 07:48
0
do gościa o "wieśniackim" disco-polo..... cudze chwalisz, a gdy przetłumaczysz teksty amerykańskich piosenek to okazuje się, że o *** maryni śpiewają. przy disco polo można się fajnie pobawić, ale fakt - to nie jest muzyka dla malkontentów takich jak ty, więc chyba nie pogadamy.... idź, słuchać szumu wodospadu. znaczy - spadaj.
Avatar
Gość / 18 maja 2018 o 06:38
0
Widać, że Pani Zdolska jest "zdolna" do wszystkiego i pewna siebie !!!! A może zaprosi tę "imprezę" pod okna swojego domu ??? A nie cieszy się z nieszczęścia tych co muszą słuchać całymi nocami "wygłupów" i "chamstwa," tylko dlaczego Miasto jeszcze dopłaca to tej totalnej demolki Śródmieścia.....a przecież błonie zamkowe lub tereny wokół Areny są stworzone do takiego zachowania i grania !!!!
Avatar
Gość / 18 maja 2018 o 06:03
0
Ale wstyd ten zestaw wykonawców. A już wieśniackie disco polo na imprezie studenckiej to dramat.
Avatar
xxxxxxxxx / 20 maja 2018 o 14:18
0
spadajznowuludziom nie dadza spac spokojnie te ryki to slychac nawet na osiedlu Pogodna a co mowic  na Felinie biedni ci mieszkancy i tak co roku nam umilaja wieczory, poznewieczory!!!!!!!!!!!!
Avatar
anka / 19 maja 2018 o 23:14
0
Lady Pank było super. :) Disco polo i student to jak dresy i kapelusz, ale jaki poziom nauki, taki student i taka muzyka.
Avatar
Gość / 19 maja 2018 o 17:18
0
Disco-POlo i zuko-ekonomika - to się POdoba mieszkańcom Koziego Grodu.
Avatar
Gość / 18 maja 2018 o 17:36
0
Ładnie się lubelscy studenci podzielą :))) na wiesniaków i resztę :)))
Avatar
Gość / 18 maja 2018 o 15:33
0
I tak bedzie ulewa codziennie wieczorem wiec wszystko sie nie uda i bedzie byle jak, a część sie nie odbedzie wcale, a ja sie będę cieszyl bo lubie jak wszystko bierze zly obrot
Avatar
bur / 18 maja 2018 o 12:04
0
Od lat to samo. Wszyscy robią sztampowe koncerty i oczywiście wszyscy naraz. Czy nie można tego jakoś urozmaicić, albo chociaż rozłożyć to jakoś w czasie. Czerwiec czy październik byłyby raczej lepszymi terminami niż maj.
Avatar
Gość / 18 maja 2018 o 09:06
0
To o której w koncu zagra Lady Pank o 20-50 czy 22-30 bo raz podajecie tak a raz tak. Poprawcie błąd chyba że organizatorzy Kozienaliów się sami wachają jeszcze kogo ostatniego wpuscic na scenę.
Avatar
olo / 18 maja 2018 o 07:48
0
do gościa o "wieśniackim" disco-polo..... cudze chwalisz, a gdy przetłumaczysz teksty amerykańskich piosenek to okazuje się, że o *** maryni śpiewają. przy disco polo można się fajnie pobawić, ale fakt - to nie jest muzyka dla malkontentów takich jak ty, więc chyba nie pogadamy.... idź, słuchać szumu wodospadu. znaczy - spadaj.
Avatar
Gość / 18 maja 2018 o 06:38
0
Widać, że Pani Zdolska jest "zdolna" do wszystkiego i pewna siebie !!!! A może zaprosi tę "imprezę" pod okna swojego domu ??? A nie cieszy się z nieszczęścia tych co muszą słuchać całymi nocami "wygłupów" i "chamstwa," tylko dlaczego Miasto jeszcze dopłaca to tej totalnej demolki Śródmieścia.....a przecież błonie zamkowe lub tereny wokół Areny są stworzone do takiego zachowania i grania !!!!
Avatar
Gość / 18 maja 2018 o 06:03
0
Ale wstyd ten zestaw wykonawców. A już wieśniackie disco polo na imprezie studenckiej to dramat.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku 0 0

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo]
film

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo] 1 7

- Takie zdarzenie przytrafiło mi się na wjeździe na ekspresówkę od strony Warszawy - napisał do nas Czytelnik i przesłał film. Widać na nim jak auto jedzie pod prąd.

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu 0 1

Mieszkańcy Białej Podlaskiej dopytują kiedy miasto udostępni nowy parking i przedłużenie ulicy Pocztowej. Urząd miasta zapowiada że w przyszłym tygodniu.

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę 1 18

Port Lotniczy Lublin zapłaci liniom lotniczym Wizz Air za reklamę i promocję połączeń wykonywanych przez nie z lubelskiego lotniska. Kwoty, na jaką będzie opiewać umowa, spółka nie ujawnia.

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę 95 21

Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Chełma podkreśla, że najważniejsza dla niego jest dbałość o lokalnych przedsiębiorców. Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami zapowiedział, że jeśli wygra to powoła Radę Biznesu i Centrum Obsługi Inwestora.

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina 82 11

Organizator pikiety antyaborcyjnej został ukarany za publiczne sianie zgorszenia. Uczestnicy manifestacji w centrum Lublina prezentowali zdjęcia zakrwawionych płodów ludzkich

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie"
galeria

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie" 113 6

W czwartek rano w swoim domu pod Lublinem zmarł nagle Konrad Gaca, znany promotor zdrowego stylu życia i właściciel kilku salonów fitness. Miał zaledwie 42 lata

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się koncert w hołdzie Zygmuntowi Noskowskiemu O, Wielki Poemacie Natury!

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup 9 0

Od piątku do niedzieli Azoty Puławy wezmą udział w turnieju Szczypiorno Cup, który rozegrany zostanie w Kaliszu

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest 33 9

Policjanci rozszerzają swój protest. Od czwartku akcja przyjęła formę „strajku włoskiego”. Mundurowi będą więc wyjątkowo skrupulatnie wykonywać wszystkie czynności. Nie przestaną też zastępować mandatów pouczeniami

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom 0 11

Monitorowanie kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta i radnych w Lublinie zapowiedziała dbająca o przejrzystość finansów publicznych Fundacja Wolności. Jej działacze szukają osób, które nie należą do partii politycznych i nie będą kandydować w wyborach.

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu 0 0

Do zdarzenia doszło w środę około godz 13 w miejscowości Kaniwola (pow. łęczyński).

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin
24 sierpnia 2018, 19:00

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 24 sierpnia o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja L.Stadt.

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista 2 2

Do wypadku doszło w środę przed godz. 13 na ul. Siedleckiej w Janowie Podlaskim.

Zmysły Ogrodu Saskiego
25 sierpnia 2018, 0:00

Zmysły Ogrodu Saskiego 5 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 25-26 sierpnia w przestrzeni Ogrodu Saskiego zorganizowane zostanie nietypowe wydarzenie kulturalne. Zmysły Ogrodu Saskiego to wystawy, spotkania, piknik i koncerty.

Kalendarz
sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych