Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koncerty

17 maja 2018 r.
16:09

Kozienalia 2018 i Feliniada 2018 w Lublinie. Pełny program koncertów

Autor: Zdjęcie autora toma
0 13 A A
18 maja 2018 18:10

Co Gdzie Kiedy. Dwie imprezy odbędą się w ten weekend w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. Od piątku do niedzieli na terenie browaru przy ul. Bernardyńskiej świętować będą studenci UMCS. W sobotę i niedzielę swoje koncerty na kampusie na Felinie planują studenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kozienalia przy ul. Bernardyńskiej goszczą od kilku lat. – Zależało nam, żeby utrzymać poziom z lat ubiegłych. W tym roku nie zaprosiliśmy zagranicznej gwiazdy, ale będzie polski artysta światowego formatu – mówi Dominika Zdolska, przewodnicząca Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów UMCS. Mowa o występującym pod pseudonimem Gromee didżeju i producencie Andrzeju Gromali. Na scenie Kozienaliów wystąpi w niedzielę 20 maja.

W ten sam weekend (dokładnie 19 i 20 maja) swoją imprezę na terenie kampusu na Felinie zorganizują studenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. – Nie powinno tu dojść do konfliktu interesów. W sobotę i niedzielę w programie mamy zupełnie inną muzykę i myślę, że odbiorcy podzielą się według swoich gustów. Nie obawiamy się o frekwencję – zapewnia Zdolska.

Studenckie koncerty na Felin wracają po kilku latach przerwy. To już niemal tradycja, że na Feliniadzie nie zabraknie rytmów disco polo. W niedzielę wystąpią niekwestionowane gwiazdy tego gatunku: Akcent z Zenonem Martyniukiem i Sławomir. W sobotę na scenie wystąpią artyści hip-hopowi. Przedstawiciele tego nurtu muzycznego pojawią się także na Kozienaliach, ale ich występy zaplanowano na piątek.

KOZIENALIA 2018 w Lublinie

Piątek, 18 maja: 

SCENA PERŁA EXPORT

19:00 Pola Rise

20:30 Bitamina

SCENA GŁÓWNA

18:10 Małe Miasta

19:30 JWPBC

20:50 Dwa Sławy

22:20 O.S.T.R

Sobota, 19 maja: 

SCENA PERŁA EXPORT

19:00 Bonson

20:30 Fisz Emade Tworzywo

SCENA GŁÓWNA

18:10 Chocolate

19:30 Mrozu

20:50 Lady Pank

22:20 Brodka

Niedziela, 20 maja:

SCENA PERŁA EXPORT

19:00 Last Blush

20:30 Daria Zawiałow

SCENA GŁÓWNA

17:40 6BM

18:30 Bownik

19:40 Rosalie

21:10 Organek

23:00 Gromee

FELINIADA-WSEIada 2018 w Lublinie (19-20 maja, kampus UP na Felinie)

Sobota, 19 maja:

Pokahontaz, Paluch, Kękę

Niedziela, 20 maja:

PowerBoy, Defis, Akcent, Sławomir

Zobacz także: Juwenalia Politechniki Lubelskiej 2018

Zobacz także:

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxxxxxxxx / 20 maja 2018 r. o 14:18
+1
spadajznowuludziom nie dadza spac spokojnie te ryki to slychac nawet na osiedlu Pogodna a co mowic  na Felinie biedni ci mieszkancy i tak co roku nam umilaja wieczory, poznewieczory!!!!!!!!!!!!
Avatar
anka / 19 maja 2018 r. o 23:14
+1
Lady Pank było super. :) Disco polo i student to jak dresy i kapelusz, ale jaki poziom nauki, taki student i taka muzyka.
Avatar
Gość / 19 maja 2018 r. o 17:18
+1
Disco-POlo i zuko-ekonomika - to się POdoba mieszkańcom Koziego Grodu.
Avatar
Gość / 18 maja 2018 r. o 17:36
+1
Ładnie się lubelscy studenci podzielą :))) na wiesniaków i resztę :)))
Avatar
Gość / 18 maja 2018 r. o 15:33
+1
I tak bedzie ulewa codziennie wieczorem wiec wszystko sie nie uda i bedzie byle jak, a część sie nie odbedzie wcale, a ja sie będę cieszyl bo lubie jak wszystko bierze zly obrot
Avatar
bur / 18 maja 2018 r. o 12:04
+1
Od lat to samo. Wszyscy robią sztampowe koncerty i oczywiście wszyscy naraz. Czy nie można tego jakoś urozmaicić, albo chociaż rozłożyć to jakoś w czasie. Czerwiec czy październik byłyby raczej lepszymi terminami niż maj.
Avatar
Gość / 18 maja 2018 r. o 09:06
+1
To o której w koncu zagra Lady Pank o 20-50 czy 22-30 bo raz podajecie tak a raz tak. Poprawcie błąd chyba że organizatorzy Kozienaliów się sami wachają jeszcze kogo ostatniego wpuscic na scenę.
Avatar
olo / 18 maja 2018 r. o 07:48
+1
do gościa o "wieśniackim" disco-polo..... cudze chwalisz, a gdy przetłumaczysz teksty amerykańskich piosenek to okazuje się, że o *** maryni śpiewają. przy disco polo można się fajnie pobawić, ale fakt - to nie jest muzyka dla malkontentów takich jak ty, więc chyba nie pogadamy.... idź, słuchać szumu wodospadu. znaczy - spadaj.
Avatar
Gość / 18 maja 2018 r. o 06:38
+1
Widać, że Pani Zdolska jest "zdolna" do wszystkiego i pewna siebie !!!! A może zaprosi tę "imprezę" pod okna swojego domu ??? A nie cieszy się z nieszczęścia tych co muszą słuchać całymi nocami "wygłupów" i "chamstwa," tylko dlaczego Miasto jeszcze dopłaca to tej totalnej demolki Śródmieścia.....a przecież błonie zamkowe lub tereny wokół Areny są stworzone do takiego zachowania i grania !!!!
Avatar
Gość / 18 maja 2018 r. o 06:03
+1
Ale wstyd ten zestaw wykonawców. A już wieśniackie disco polo na imprezie studenckiej to dramat.
Avatar
xxxxxxxxx / 20 maja 2018 r. o 14:18
+1
spadajznowuludziom nie dadza spac spokojnie te ryki to slychac nawet na osiedlu Pogodna a co mowic  na Felinie biedni ci mieszkancy i tak co roku nam umilaja wieczory, poznewieczory!!!!!!!!!!!!
Avatar
anka / 19 maja 2018 r. o 23:14
+1
Lady Pank było super. :) Disco polo i student to jak dresy i kapelusz, ale jaki poziom nauki, taki student i taka muzyka.
Avatar
Gość / 19 maja 2018 r. o 17:18
+1
Disco-POlo i zuko-ekonomika - to się POdoba mieszkańcom Koziego Grodu.
Avatar
Gość / 18 maja 2018 r. o 17:36
+1
Ładnie się lubelscy studenci podzielą :))) na wiesniaków i resztę :)))
Avatar
Gość / 18 maja 2018 r. o 15:33
+1
I tak bedzie ulewa codziennie wieczorem wiec wszystko sie nie uda i bedzie byle jak, a część sie nie odbedzie wcale, a ja sie będę cieszyl bo lubie jak wszystko bierze zly obrot
Avatar
bur / 18 maja 2018 r. o 12:04
+1
Od lat to samo. Wszyscy robią sztampowe koncerty i oczywiście wszyscy naraz. Czy nie można tego jakoś urozmaicić, albo chociaż rozłożyć to jakoś w czasie. Czerwiec czy październik byłyby raczej lepszymi terminami niż maj.
Avatar
Gość / 18 maja 2018 r. o 09:06
+1
To o której w koncu zagra Lady Pank o 20-50 czy 22-30 bo raz podajecie tak a raz tak. Poprawcie błąd chyba że organizatorzy Kozienaliów się sami wachają jeszcze kogo ostatniego wpuscic na scenę.
Avatar
olo / 18 maja 2018 r. o 07:48
+1
do gościa o "wieśniackim" disco-polo..... cudze chwalisz, a gdy przetłumaczysz teksty amerykańskich piosenek to okazuje się, że o *** maryni śpiewają. przy disco polo można się fajnie pobawić, ale fakt - to nie jest muzyka dla malkontentów takich jak ty, więc chyba nie pogadamy.... idź, słuchać szumu wodospadu. znaczy - spadaj.
Avatar
Gość / 18 maja 2018 r. o 06:38
+1
Widać, że Pani Zdolska jest "zdolna" do wszystkiego i pewna siebie !!!! A może zaprosi tę "imprezę" pod okna swojego domu ??? A nie cieszy się z nieszczęścia tych co muszą słuchać całymi nocami "wygłupów" i "chamstwa," tylko dlaczego Miasto jeszcze dopłaca to tej totalnej demolki Śródmieścia.....a przecież błonie zamkowe lub tereny wokół Areny są stworzone do takiego zachowania i grania !!!!
Avatar
Gość / 18 maja 2018 r. o 06:03
+1
Ale wstyd ten zestaw wykonawców. A już wieśniackie disco polo na imprezie studenckiej to dramat.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 września 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 września 2021 roku

Azoty Puławy – Fuchse Berlin 24:32. Niespodzianka tylko do przerwy

Azoty Puławy – Fuchse Berlin 24:32. Niespodzianka tylko do przerwy

W pierwszym meczu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej Azoty Puławy przegrały u siebie z Fuchse Berlin 24:32. Spotkanie rewanżowe odbędzie się za tydzień w Berlinie.

Puławy: Premie, nagrody i podwyżka. Koniec sporu w Koltarze

Puławy: Premie, nagrody i podwyżka. Koniec sporu w Koltarze

Związkowcy WZZ "Walka" z puławskiego oddziału kolejowej spółki Koltar zakończyli spór zbiorowy z pracodawcą. Propozycja podwyżki o 135 zł, październikowych nagród i pięcioprocentowych premii została zaakceptowana przez pracowników.

Higiena aparatu ortodontycznegoHigiena aparatu ortodontycznego

Higiena aparatu ortodontycznegoHigiena aparatu ortodontycznego

Aparat ortodontyczny znacząco utrudnia higienę jamy ustnej. Zamki, gumeczki czy łuk aparatu uniemożliwiają szczoteczce i paście do zębów precyzyjne obmycie z codziennych nalotów kluczowych miejsc, co sprawia, że zaczyna nagromadzać się w nich płytka nazębna. Z tego powodu osoby regulujące zgryz aparatami częściej muszą zmagać się z próchnicą, stanami zapalnymi dziąseł i nieświeżym oddechem. Antidotum na to stanowi korzystanie ze specjalnych produktów, które pomagają w czyszczeniu zarówno jamy ustnej, jak i samego aparatu.

Festiwal Dwa Teatry w Zamościu. Pierwsze takie wydarzenie kulturalne [zdjęcia]
galeria

Festiwal Dwa Teatry w Zamościu. Pierwsze takie wydarzenie kulturalne [zdjęcia]

Galą na Rynku Wielkim zakończył się XX Festiwal "Dwa Teatry" 2021. To wydarzenie, w czasie którego prezentowane są dzieła Teatru Polskiego Radia i Telewizji Polskiej z dwóch ostatnich lat. O nagrody rywalizowało 48 realizacji radiowych oraz 26 produkcji telewizyjnych

Były poseł zapowiada otwarcie nowego lokalu gastronomicznego w Lublinie

Były poseł zapowiada otwarcie nowego lokalu gastronomicznego w Lublinie

Jeszcze jesienią uruchomiony ma być nowy lokal gastronomiczny w pomieszczeniach dawnej Czarciej Łapy. Ogłosił to dzisiaj przedsiębiorca i były poseł Janusz Palikot.

Weź rower i jedź na niedzielny rajd "Łęczna na rowery"

Weź rower i jedź na niedzielny rajd "Łęczna na rowery"

Nie macie planów na najbliższą niedzielę, to weźcie rower i wybierzcie się do Łęcznej. W niedzielę, 26 września z Łęcznej ruszy 11. już rajd „Łęczna na rowery”.

Pierwsze gwiazdy zabłysną w piątek w Alei Gwiazd Kraśnickiego Sportu
galeria

Pierwsze gwiazdy zabłysną w piątek w Alei Gwiazd Kraśnickiego Sportu

Aleja Gwiazd Kraśnickiego Sportu zostanie odsłonięta w piątek. Pierwszymi uhonorowanymi na pamiątkowych tablicach będą olimpijczycy pochodzący z miasta

Protest w Lublinie w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. "Umierają w ciszy" [zdjęcia]
galeria

Protest w Lublinie w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. "Umierają w ciszy" [zdjęcia]

„Stan wyjątkowej podłości” – pod takim hasłem odbywała się dzisiejsza manifestacja w Lublinie. Przy ulicy Podwale, w sąsiedztwie siedziby Straży Granicznej, pojawiło się kilkanaście osób, które protestowały przeciwko sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Chciały też upamiętnić zmarłych kilka dni temu na granicy migrantów. „Umierają w ciszy” – brzmiał napis na jednym z transparentów.

"Wrażenia" - wystawa Pawła Znamierowskiego w CSK
29 września 2021, 18:00

"Wrażenia" - wystawa Pawła Znamierowskiego w CSK

29 września o godz. 18 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się wernisaż wystawy "Wrażenia" Pawła Znamierowskiego z okazji 35-lecia pracy twórczej artysty.

Lubelskie o krok od obostrzeń. Ten powiat już się do nich kwalifikuje

Lubelskie o krok od obostrzeń. Ten powiat już się do nich kwalifikuje

Powiat łęczyński jako pierwszy w województwie lubelskim kwalifikuje się do obostrzeń regionalnych. Nie ma jeszcze decyzji resortu zdrowia o ich wprowadzeniu, ale można się jej spodziewać jeszcze w tym tygodniu.

Awantura o maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki. "Niesmak pozostaje" kontra "krzywdzące opinie"

Awantura o maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki. "Niesmak pozostaje" kontra "krzywdzące opinie"

Zamieszanie wokół konkursu na maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki. Autorka jednej z wyróżnionych prac zarzuca wykorzystanie swojego pomysłu, choć konkurs formalnie nie został rozstrzygnięty. Zdaniem organizatorów, zarzuty są nieprawdziwe, krzywdzące i godzą w wizerunek wydarzenia

Koncert Wojtka Władka w Restauracji Może
25 września 2021, 20:00

Koncert Wojtka Władka w Restauracji Może

Restauracja Może przy ul. Żeglarskiej 5a otwiera swoje wnętrze. 25 września o godz. 20 będzie można wziąć udział w koncercie Wojtka Władka i degustacji.

Polski Cukier Avia Świdnik zaczyna nowy sezon. Cel? Powtórzyć wynik z wiosny

Polski Cukier Avia Świdnik zaczyna nowy sezon. Cel? Powtórzyć wynik z wiosny

Spotkaniem u siebie z ZAKSĄ Strzelce Opolskie Polski Cukier Avia Świdnik rozpocznie nowe rozgrywki na zapleczu PlusLigi. Początek środowego meczu w hali Szkoły Podstawowej nr 7 o godzinie 18.

Biała Podlaska: Tytuł dla działaczki "Solidarności"? Zadecydują o tym radni

Biała Podlaska: Tytuł dla działaczki "Solidarności"? Zadecydują o tym radni

Władze Białej Podlaskiej chcą uhonorować Elżbietę Chaberską, działaczkę „Solidarności”. O przyznaniu jej tytułu „Zasłużonego dla Miasta” zdecydują radni.

Kalendarz
wrzesień 2021
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN