Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koncerty

23 sierpnia 2019 r.
9:50

Urzędów: Dożynki z Patrycją Markowską

Autor: Zdjęcie autora aa
0 10 A A

Patrycja Markowska będzie gwiazdą niedzielnych Dożynek Powiatowo-Gminnych w Urzędowie (powiat kraśnicki).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Impreza na stadionie „Orła” Urzędów Mikuszewskie rozpocznie się o godz. 13 od mszy świętej polowej. Godzinę później rozpocznie się część oficjalna.

Będzie pokaz i rozstrzygnięcie konkursu wieńców dożynkowych. Poznany również zwycięzcę konkursu ma „Najciekawsze Stoisko Promocyjne”. O godz. 16.30 rozpocznie się część artystyczna dożynek, od występów artystów z terenu powiatu kraśnickiego.

O godz. 18 na scenie zaprezentuje się Zespół Ludowy Jawor. Koncert Patrycji Markowskiej został zaplanowany na godz. 20. Przed artystką wystąpi zespół Chilli (godz. 19). Wydarzenie zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

e-Wydanie

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
polityk / 24 sierpnia 2019 o 09:14
+9
To ten mały krasnal zarabia 8 tyś ? za co ... przecież ma wyrok nad sobą ? dlaczego osoba która ma postępowanie karne nad głową pelni taką funcję ? przestępca zostaje starostą tylko w krasniku ahhaha
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2019 o 10:55
+6
Co za sierota wymyśliła żeby dożynki powiatowe były w ciasnym urzędowie, teren boiska podmokły i brak parkingu. No tak przecież Lord Farquaad czyt. Starosta jest z urzędówa i teraz wszystko pompowane jest w to MIASTO... Obraz nędzy i rozpaczy.
Avatar
Joanna / 24 sierpnia 2019 o 09:07
+4
Panie trenerze z getgymu pisałam, prosze bez propagandy tvp bo ja tu też atakuje PSL a pan piękniś mnie do nich zapsuje, Maj jest już nikim i do polityki ku chwale niebios nie wróci ! psl tez już jest na dnie i z niego powrotu n szczescie nie ma !! ja pytałam o coś całkiem innego i zapraszałam do dyskusji a tu dostaje jakiś kwik dzieciaka bez studiów co pisze na inny temat nie odnosząc się do mojego postu, jesteś utrzymywany z moich podatków które płacę za działalność gospodarczą na takich nierobów jak ty. Po co małemu storiscie taka reklama na FB ? to nie jest jego zadanie żeby sie promowac tylko działąć na rzecz powiatu jak chce być gwiazdą niech sam prowadzi sobie konto albo płaci ze swoich 8 000 netto (na rękę bo pewnie nie zrozumiał byś) i po kłopocie. PIS to taka sama zaraza jak PSL a wasza niechęć do LGBT jest dziwna bo sami siebie nazywacie siusiakami czy pisorkami jakoś tak (skąd taka miłość do męskich przyrodzeń) chyba najciemniej jest pod latarnią a z badan naukoców wynika że osoby najbardziej ujadające w tym kierunku boją się ze im się to podoba alr to tak nota bene.
Panie trenerze z getgymu pisałam, prosze bez propagandy tvp bo ja tu też atakuje PSL a pan piękniś mnie do nich zapsuje, Maj jest już nikim i do polityki ku chwale niebios nie wróci ! psl tez już jest na dnie i z niego powrotu n szczescie nie ma !! ja pytałam o coś całkiem innego i zapraszałam do dyskusji a tu dostaje jakiś kwik dzieciaka bez studiów co pisze na inny temat nie odnosząc się do mojego postu, jesteś utrzymywany z moich podatków które płacę za działalność gospodarczą na takich nierobów jak ty. Po co małemu storiscie taka reklama... rozwiń
Avatar
Joanna / 23 sierpnia 2019 o 11:11
+4
Za chwilę fala hejtu spadnie na Ciebie bo rolla ma 3 osoby w starostwie których praca polega tylko i wyłącznie na pielęgnacji jego imiczu na Facebooku i innych mediach, poza tym każdy pracownik jeżeli nie chce stracić pracy musi pozytywnie komentować i likowac jego posty co jakiś czas więc z taką armią troli nie masz szans. Płacimy podatki żeby pracownicy cały dzień siedzieli na facebooku a obowiązkiem starosty nie jest głaskanie sowojego ego lajkami na fb tylko praca na rzecz powiatu.
Avatar
ZAZ / 26 sierpnia 2019 o 06:33
+2
bylem na dozynkach i co zobaczylem jak ci wszyscy ala politycy wierzacy i kochajacy ludzi i boga posadzili dupska pod namiocikiem a ludzie jak psy staly w pelnym sloncu Jak wam nie wstyd wojtowie burmistrzowie itp Hipokryzja wasza siegnela dna Widzicie nas tylko przed wyborami
Avatar
PSL / 23 sierpnia 2019 o 13:12
+2
Pani Joanno za chwilę to ktoś wyleci z pracy za odmowę picia wódki z Wicestarostą niż za tworzenia pijaru przełożonego lub całego urzędu. Kreowanie wizerunku przez pracownika chyba zalicza się do jego obowiązku w pracy jak i po ? Jeżeli to prawda o 3 trzech osobach to i tak Starosta oszczędny w porównaniu do poprzedniego, który miał całe Starostwo Powiatowe w składzie 130 osób.
Avatar
Joanna / 23 sierpnia 2019 o 13:37
+1
Starosta oszczędny bo płaci tylko 3 osobom pensje co miesiąc żeby tylko na Facebooku siedziały? Bez jaj, to nie jest dla dobra powiatu tylko dla dobra kariery małego... To ideologia pisiorkow, że co tam my, poprzedni to dopiero... Jesteś pewnie którymś z 3 pracowników a pewnie Panem trenerem. Poprzedni starosta obiecywał coś to wszyscy go chwalili, robił to dla siebie, ten wszystkim grozi więc nie ma między nimi różnicy, no oprócz wzrostu. Po co marnować pieniądze na reklamę starosty? Zapraszam do rozmowy, ale daruj sobie tematy bo tamci to gorzej robili bo to TVP nie jest. 
Starosta oszczędny bo płaci tylko 3 osobom pensje co miesiąc żeby tylko na Facebooku siedziały? Bez jaj, to nie jest dla dobra powiatu tylko dla dobra kariery małego... To ideologia pisiorkow, że co tam my, poprzedni to dopiero... Jesteś pewnie którymś z 3 pracowników a pewnie Panem trenerem. Poprzedni starosta obiecywał coś to wszyscy go chwalili, robił to dla siebie, ten wszystkim grozi więc nie ma między nimi różnicy, no oprócz wzrostu. Po co marnować pieniądze na reklamę starosty? Zapraszam do rozmowy, ale daruj sobie tematy bo tamci to ... rozwiń
Avatar
Irving Washington / 23 sierpnia 2019 o 16:23
0
Joanna (uwaga trudna forma) włączam się do dyskusji. To ja ten trzeci. Mi najwięcej płaci, bo ja biorę jeszcze nadgodziny, więc właściwie i za przeproszeniem z kompa nie schodzę. Wyjecie peezelowcy bo urawał wam się wieloletni folwark zwierzęcy w starostwie. I trudno wam wrócić do rzeczywistości. Problem polega na tym i najwyraźniej chybo to jeszcze do was nie dociera, że to już koniec koniczyn w Polsce. Pada właśnie ostatni bastion i ostoja tutaj na wschodzie. Partia Ludowa z takimi tuzami chłopskiej prowieniencji jak Kos to doprawdy fenomen (chyba te promile jedynie po chłopsku, ale już nie finał tej sprawy) Tak utkanej misternie pajęczyny towarzysko - rodzinno - partyjnej nikt nie zbudował lepiej od was. Czas pakować manatki. Drugi cud nad urna raczej się nie wydarzy. 
Joanna (uwaga trudna forma) włączam się do dyskusji. To ja ten trzeci. Mi najwięcej płaci, bo ja biorę jeszcze nadgodziny, więc właściwie i za przeproszeniem z kompa nie schodzę. Wyjecie peezelowcy bo urawał wam się wieloletni folwark zwierzęcy w starostwie. I trudno wam wrócić do rzeczywistości. Problem polega na tym i najwyraźniej chybo to jeszcze do was nie dociera, że to już koniec koniczyn w Polsce. Pada właśnie ostatni bastion i ostoja tutaj na wschodzie. Partia Ludowa z takimi tuzami chłopskiej prowieniencji jak Kos to doprawdy fenome... rozwiń
Avatar
January / 23 sierpnia 2019 o 14:37
-3
Halo halo słyszę Maja Jak KWICZY KWIK KWIK
Avatar
PSL / 23 sierpnia 2019 o 14:52
-4
Pani Joanno tak to prawda chwalić byłego Starostę chwalą ale antysystemowy z Kukiz i LGBT+.Ludzie nawet ze słodkowa radują się i składają ręce ku niebu ze koniczyna w powiecie uschła kwiii
Avatar
ZAZ / 26 sierpnia 2019 o 06:33
+2
bylem na dozynkach i co zobaczylem jak ci wszyscy ala politycy wierzacy i kochajacy ludzi i boga posadzili dupska pod namiocikiem a ludzie jak psy staly w pelnym sloncu Jak wam nie wstyd wojtowie burmistrzowie itp Hipokryzja wasza siegnela dna Widzicie nas tylko przed wyborami
Avatar
polityk / 24 sierpnia 2019 o 09:14
+9
To ten mały krasnal zarabia 8 tyś ? za co ... przecież ma wyrok nad sobą ? dlaczego osoba która ma postępowanie karne nad głową pelni taką funcję ? przestępca zostaje starostą tylko w krasniku ahhaha
Avatar
Joanna / 24 sierpnia 2019 o 09:07
+4
Panie trenerze z getgymu pisałam, prosze bez propagandy tvp bo ja tu też atakuje PSL a pan piękniś mnie do nich zapsuje, Maj jest już nikim i do polityki ku chwale niebios nie wróci ! psl tez już jest na dnie i z niego powrotu n szczescie nie ma !! ja pytałam o coś całkiem innego i zapraszałam do dyskusji a tu dostaje jakiś kwik dzieciaka bez studiów co pisze na inny temat nie odnosząc się do mojego postu, jesteś utrzymywany z moich podatków które płacę za działalność gospodarczą na takich nierobów jak ty. Po co małemu storiscie taka reklama na FB ? to nie jest jego zadanie żeby sie promowac tylko działąć na rzecz powiatu jak chce być gwiazdą niech sam prowadzi sobie konto albo płaci ze swoich 8 000 netto (na rękę bo pewnie nie zrozumiał byś) i po kłopocie. PIS to taka sama zaraza jak PSL a wasza niechęć do LGBT jest dziwna bo sami siebie nazywacie siusiakami czy pisorkami jakoś tak (skąd taka miłość do męskich przyrodzeń) chyba najciemniej jest pod latarnią a z badan naukoców wynika że osoby najbardziej ujadające w tym kierunku boją się ze im się to podoba alr to tak nota bene.
Panie trenerze z getgymu pisałam, prosze bez propagandy tvp bo ja tu też atakuje PSL a pan piękniś mnie do nich zapsuje, Maj jest już nikim i do polityki ku chwale niebios nie wróci ! psl tez już jest na dnie i z niego powrotu n szczescie nie ma !! ja pytałam o coś całkiem innego i zapraszałam do dyskusji a tu dostaje jakiś kwik dzieciaka bez studiów co pisze na inny temat nie odnosząc się do mojego postu, jesteś utrzymywany z moich podatków które płacę za działalność gospodarczą na takich nierobów jak ty. Po co małemu storiscie taka reklama... rozwiń
Avatar
Irving Washington / 23 sierpnia 2019 o 16:23
0
Joanna (uwaga trudna forma) włączam się do dyskusji. To ja ten trzeci. Mi najwięcej płaci, bo ja biorę jeszcze nadgodziny, więc właściwie i za przeproszeniem z kompa nie schodzę. Wyjecie peezelowcy bo urawał wam się wieloletni folwark zwierzęcy w starostwie. I trudno wam wrócić do rzeczywistości. Problem polega na tym i najwyraźniej chybo to jeszcze do was nie dociera, że to już koniec koniczyn w Polsce. Pada właśnie ostatni bastion i ostoja tutaj na wschodzie. Partia Ludowa z takimi tuzami chłopskiej prowieniencji jak Kos to doprawdy fenomen (chyba te promile jedynie po chłopsku, ale już nie finał tej sprawy) Tak utkanej misternie pajęczyny towarzysko - rodzinno - partyjnej nikt nie zbudował lepiej od was. Czas pakować manatki. Drugi cud nad urna raczej się nie wydarzy. 
Joanna (uwaga trudna forma) włączam się do dyskusji. To ja ten trzeci. Mi najwięcej płaci, bo ja biorę jeszcze nadgodziny, więc właściwie i za przeproszeniem z kompa nie schodzę. Wyjecie peezelowcy bo urawał wam się wieloletni folwark zwierzęcy w starostwie. I trudno wam wrócić do rzeczywistości. Problem polega na tym i najwyraźniej chybo to jeszcze do was nie dociera, że to już koniec koniczyn w Polsce. Pada właśnie ostatni bastion i ostoja tutaj na wschodzie. Partia Ludowa z takimi tuzami chłopskiej prowieniencji jak Kos to doprawdy fenome... rozwiń
Avatar
PSL / 23 sierpnia 2019 o 14:52
-4
Pani Joanno tak to prawda chwalić byłego Starostę chwalą ale antysystemowy z Kukiz i LGBT+.Ludzie nawet ze słodkowa radują się i składają ręce ku niebu ze koniczyna w powiecie uschła kwiii
Avatar
January / 23 sierpnia 2019 o 14:37
-3
Halo halo słyszę Maja Jak KWICZY KWIK KWIK
Avatar
Joanna / 23 sierpnia 2019 o 13:37
+1
Starosta oszczędny bo płaci tylko 3 osobom pensje co miesiąc żeby tylko na Facebooku siedziały? Bez jaj, to nie jest dla dobra powiatu tylko dla dobra kariery małego... To ideologia pisiorkow, że co tam my, poprzedni to dopiero... Jesteś pewnie którymś z 3 pracowników a pewnie Panem trenerem. Poprzedni starosta obiecywał coś to wszyscy go chwalili, robił to dla siebie, ten wszystkim grozi więc nie ma między nimi różnicy, no oprócz wzrostu. Po co marnować pieniądze na reklamę starosty? Zapraszam do rozmowy, ale daruj sobie tematy bo tamci to gorzej robili bo to TVP nie jest. 
Starosta oszczędny bo płaci tylko 3 osobom pensje co miesiąc żeby tylko na Facebooku siedziały? Bez jaj, to nie jest dla dobra powiatu tylko dla dobra kariery małego... To ideologia pisiorkow, że co tam my, poprzedni to dopiero... Jesteś pewnie którymś z 3 pracowników a pewnie Panem trenerem. Poprzedni starosta obiecywał coś to wszyscy go chwalili, robił to dla siebie, ten wszystkim grozi więc nie ma między nimi różnicy, no oprócz wzrostu. Po co marnować pieniądze na reklamę starosty? Zapraszam do rozmowy, ale daruj sobie tematy bo tamci to ... rozwiń
Avatar
PSL / 23 sierpnia 2019 o 13:12
+2
Pani Joanno za chwilę to ktoś wyleci z pracy za odmowę picia wódki z Wicestarostą niż za tworzenia pijaru przełożonego lub całego urzędu. Kreowanie wizerunku przez pracownika chyba zalicza się do jego obowiązku w pracy jak i po ? Jeżeli to prawda o 3 trzech osobach to i tak Starosta oszczędny w porównaniu do poprzedniego, który miał całe Starostwo Powiatowe w składzie 130 osób.
Avatar
Joanna / 23 sierpnia 2019 o 11:11
+4
Za chwilę fala hejtu spadnie na Ciebie bo rolla ma 3 osoby w starostwie których praca polega tylko i wyłącznie na pielęgnacji jego imiczu na Facebooku i innych mediach, poza tym każdy pracownik jeżeli nie chce stracić pracy musi pozytywnie komentować i likowac jego posty co jakiś czas więc z taką armią troli nie masz szans. Płacimy podatki żeby pracownicy cały dzień siedzieli na facebooku a obowiązkiem starosty nie jest głaskanie sowojego ego lajkami na fb tylko praca na rzecz powiatu.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2019 o 10:55
+6
Co za sierota wymyśliła żeby dożynki powiatowe były w ciasnym urzędowie, teren boiska podmokły i brak parkingu. No tak przecież Lord Farquaad czyt. Starosta jest z urzędówa i teraz wszystko pompowane jest w to MIASTO... Obraz nędzy i rozpaczy.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Dwa piwa na odwagę przed egzaminem na prawo jazdy?

Lublin: Dwa piwa na odwagę przed egzaminem na prawo jazdy? 0 0

Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 46-letni mieszkaniec gminy Poniatowa, który przystępował do egzaminu na prawo jazdy.

"Edukujcie, nie emitujcie". Młodzieżowy Strajk Klimatyczny w Lublinie [wideo, zdjęcia]
galeria
film

"Edukujcie, nie emitujcie". Młodzieżowy Strajk Klimatyczny w Lublinie [wideo, zdjęcia] 2 2

"Z popiołu powstałeś i w plastik się obrócisz". Kilkuset uczniów z Lublina wzięło dzisiaj udział w Młodzieżowym Strajku Klimatycznym pod Ratuszem. Młodzi ludzie protestowali przeciwko "bierności rządzących wobec pogłębiającego się kryzysu klimatycznego"

Wyjątkowy mecz w Łęcznej. Będzie lider w dniu urodzin?

Wyjątkowy mecz w Łęcznej. Będzie lider w dniu urodzin? 0 1

Górnik meczem z Gryfem Wejherowo rozpocznie zmagania w 10 kolejki rozgrywek. Jeżeli łęcznianie sięgną po trzy punkty to przynajmniej do niedzieli pozostaną na fotelu lidera. A jeśli wyniki innych meczów ułożą się korzystnie to „zielono-czarni” dłużej mogą patrzeć na wszystkich z góry

Opieka dla najmłodszych. W gm. Łomazy ruszy Klub Malucha

Opieka dla najmłodszych. W gm. Łomazy ruszy Klub Malucha 0 0

Gmina Łomazy uruchomi Klub Malucha dla dzieci w wieku do 3 lat. Samorząd dostał właśnie ponad 1 mln zł dotacji na ten cel z Regionalnego Programu Operacyjnego województwa lubelskiego.

Samolot krąży nad Lublinem i okolicami. O co chodzi?
film

Samolot krąży nad Lublinem i okolicami. O co chodzi? 4 4

Nasi czytelnicy zauważyli na Flightradarze samolot krążący od rana nad Lublinem i okolicami.

Koncert Straight Hate w Graffiti
21 września 2019, 19:00

Koncert Straight Hate w Graffiti 0 0

21 września o godz. 19 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) odbędzie się koncert z udziałem formacji Straight Hate. Grupa będzie promować nowy krążek.

Dziecko wypadło z okna mieszkania. Lekarze walczą o jego życie

Dziecko wypadło z okna mieszkania. Lekarze walczą o jego życie 0 0

Toruń (woj. kujawsko-pomorskie). Czterolatek wypadł z okna mieszkania na 11. piętrze na jednym z toruńskich osiedli - podaje RMF24.pl. Dziecko jest w śpiączce farmakologicznej, lekarze walczą o jego życie.

Radni odwołali przewodniczącego. Był przeciwny podwyżce diet

Radni odwołali przewodniczącego. Był przeciwny podwyżce diet 16 16

Jacek Tomasiak stracił funkcję przewodniczącego Rady Miasta. Zastąpił go były klubowy kolega Grzegorz Gregorowicz. Tymczasem w Lubartowie dojrzewa sprawa referendum, które miałoby doprowadzić do nowych wyborów

"Legiony" i nowy "Rambo". Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [20-22.09]

"Legiony" i nowy "Rambo". Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [20-22.09] 0 0

W ten weekend na lubelskich kinomaniaków czeka wysyp premier. Będzie polska superprodukcja "Legiony", nowa odsłona przygód Rambo, festiwalowe "Ad astra" z Bradem Pittem i zdobywca Złotej Palmy w Cannes - "Parasite". Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Prognoza pogody: Nadchodzi ocieplenie
film

Prognoza pogody: Nadchodzi ocieplenie 0 3

W piątek jedynie na Pomorzu, Mazowszu i w Małopolsce miejscami może pojawiać się przelotny deszcz (1-2 l/m2). Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, zachodni.

LUK Politechnika zagra na wyjeździe ze Stalą Nysa

LUK Politechnika zagra na wyjeździe ze Stalą Nysa 0 1

W piątek o godzinie 18 LUK Politechnika rozegra swój drugi mecz w sezonie. Wyjazdowym przeciwnikiem lublinian będzie Stal Nysa, wicemistrz ostatnich rozgrywek

Akademia Zamojska przejdzie remont. Wróci do dawnej kolorystyki

Akademia Zamojska przejdzie remont. Wróci do dawnej kolorystyki 0 0

Miasto podpisało mowę z generalnym wykonawcą robót w budynku Akademii Zamojskiej. W przyszłym miesiącu zabytkowy plac budowy zostanie przekazany firmie Furmanek Renewal Sp. z o.o. S.K.A.

Lublin bez auta: Darmowa komunikacja, wycieczka rowerowa, wystawa pojazdów elektrycznych
20 września 2019, 8:00

Lublin bez auta: Darmowa komunikacja, wycieczka rowerowa, wystawa pojazdów elektrycznych 0 9

Bezpłatne przejazdy komunikacją miejską, wystawa pojazdów elektrycznych i rowerowa wycieczka na łono natury czekają w ten weekend na wszystkich chętnych

To będzie największa szkoła w Lublinie. Mury już są, ławki latem

To będzie największa szkoła w Lublinie. Mury już są, ławki latem 79 41

Gotowy jest już stan surowy największej w mieście szkoły powstającej przy ul. Berylowej. Ratusz zapewnia, że jej budowa postępuje zgodnie z harmonogramem i że w przyszłym roku naukę rozpoczną tu setki dzieci tłoczących się teraz w innych, przepełnionych podstawówkach

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 20.09.2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 20.09.2019 0 0

Kalendarz
wrzesień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN