Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

16 grudnia 2011 r.
19:12
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Będzie miejski opłatek i sylwester w plenerze

Autor: Zdjęcie autora (aa)
2 21 A A

Urząd Miasta zorganizuje dla mieszkańców Kraśnika dwie imprezy, za które zapłaci ok. 12 tys. zł. – 23 grudnia spotkamy się przy szopce w Rynku. Będziemy śpiewać kolędy – zaprasza Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Spotkanie rozpocznie się o godz. 16. – Poza opłatkiem będą serwowane też dania – barszcz czerwony z pasztecikiem, pierogi i ciasta – wylicza January Pawlos, kierownik Wydziału Promocji Urzędu Miasta w Kraśniku. – Obok szopki stanie scena, na której artyści w różnym wieku będą śpiewać kolędy.

Zostanie uruchomiona też specjalna linia autobusowa, dzięki której mieszkańcy miasta będą mogli przyjechać na przedświąteczne spotkanie. – Przejazd między starą a nową częścią miasta będzie bezpłatny – dodaje Pawlos.

W tym roku zaplanowano również imprezę sylwestrową. – Na scenie plenerowej przy Centrum Kultury i Promocji zagra didżej – zapowiada Edyta Bodys, dyrektorka CKiP w Kraśniku. Będzie też pokaz fajerwerków. Zabawa rozpocznie się o godz. 22.30 i potrwa do 1 w nocy.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lola / 22 grudnia 2011 o 15:42
0
taa, żart wszystkim zwolnionym wlepiają po kolei za porozumieniem stron, a wiadomo że innego wyjścia nie masz to podpisujesz bo cie udupią! jak masz więcej siły to walczysz w sądzie! jak taki obrażony Włodarczyk na wice to czego mu dziekuje za współprace na łamach śmiesznej gazetki jaki on cudowny i mądry człowiek to czego raptem zbiegiem okoliczności ten zrozumiał że musi odejsc i dalego nie trzeba było szukać! A stawiarski akurat był wolny! eh obłuda!
Zeczywiście uczciwy burmistrz poznaje sie na ludziach ..buhahaa
Avatar
lola / 22 grudnia 2011 o 15:37
0
[quote name='ja' timestamp='1324408388' post='573282']
Tak tak, Dub i Węc, dwa INTELIGENTY z "osiągnięciami". Wlazidupy, donosiciele i nieudacznicy. Sprzedali kolegów z ktorymi sie spotykali, pracowali i imprezowali. Nagrywali ich i eliminowali w zaciszu gabinetow. Leniwi, bez zasad i moralności tylko w taki sposób liczyli na zrobienie kariery. Całe szczęście burmistrz zaczyna się orientować, pokazuje że ma ZASADY, ze nawet kolega nie zagrzeje miejsca jesli jest swinią i pasożytem. I kto to pisze o uroku wigilii i innych spotkan za Czu..Chyba tylko przeprany przez niego móżdżek.
[/quote]
[quote name='ja' timestamp='1324408388' post='573282']
Tak tak, Dub i Węc, dwa INTELIGENTY z "osiągnięciami". Wlazidupy, donosiciele i nieudacznicy. Sprzedali kolegów z ktorymi sie spotykali, pracowali i imprezowali. Nagrywali ich i eliminowali w zaciszu gabinetow. Leniwi, bez zasad i moralności tylko w taki sposób liczyli na zrobienie kariery. Całe szczęście burmistrz zaczyna się orientować, pokazuje że ma ZASADY, ze nawet kolega nie zagrzeje miejsca jesli jest swinią i pasożytem. I kto to pisze o ur... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 20 grudnia 2011 o 20:47
0
Piejesz cos do mnie? Mnie wewnętrzne stosunki ludzi z układów nie obchodzą, bo ich nie znam.Tak jak i nie znam spotkan, a tym bardziej wigilii z Czu, gdyz nigdy w nich nie uczystniczyłam.Uroki wigilii to ja poznaję z osobami mi bliskimi i życzliwymi. A zasady pana burmistrza poznaję po tym ile naobiecywał nam mieszkancom przed wyborami, a na ile dotrzymał swoich obietnic. I tym sie wyraza jego szacunek do tych mieszkanców, a nie zaproszeniem na wspólne kolędowanie, żeby przy okazji wspomóc Caritas. Ale wychodzi na to, że zaprasza samych zasobnych finansowo, skoro trzeba sie zaopatrzyc w świeczkę az za 15 złotych i jeszcze wałówę przyniesć ze sobą, tak jakby sie kazdemy przelewało i za skromne pobory nakupował nie wiadomo ile.
Piejesz cos do mnie? Mnie wewnętrzne stosunki ludzi z układów nie obchodzą, bo ich nie znam.Tak jak i nie znam spotkan, a tym bardziej wigilii z Czu, gdyz nigdy w nich nie uczystniczyłam.Uroki wigilii to ja poznaję z osobami mi bliskimi i życzliwymi. A zasady pana burmistrza poznaję po tym ile naobiecywał nam mieszkancom przed wyborami, a na ile dotrzymał swoich obietnic. I tym sie wyraza jego szacunek do tych mieszkanców, a nie zaproszeniem na wspólne kolędowanie, żeby przy okazji wspomóc Caritas. Ale wychodzi na to, że zaprasza samych zaso... rozwiń
Avatar
ja / 20 grudnia 2011 o 20:13
0
Tak tak, Dub i Węc, dwa INTELIGENTY z "osiągnięciami". Wlazidupy, donosiciele i nieudacznicy. Sprzedali kolegów z ktorymi sie spotykali, pracowali i imprezowali. Nagrywali ich i eliminowali w zaciszu gabinetow. Leniwi, bez zasad i moralności tylko w taki sposób liczyli na zrobienie kariery. Całe szczęście burmistrz zaczyna się orientować, pokazuje że ma ZASADY, ze nawet kolega nie zagrzeje miejsca jesli jest swinią i pasożytem. I kto to pisze o uroku wigilii i innych spotkan za Czu..Chyba tylko przeprany przez niego móżdżek.
Avatar
Marysieńka / 20 grudnia 2011 o 19:40
0
Od kiedy to łamiemy się oplatkiem ze swoimi wrogami, ludzmi nam nieżyczliwymi, wykorzystującymi i oszukującymi nas? W tym roku przerabiamy jakies odstępstwo, od ogólnie przyjętych zasad obowiazujących przez całe tysiąclecia?
Na przykładzie niedawnego spotkania pana burmistrza z seniorami przekonałam sie, że jednak nie wszystkich mieszkanców miasta pan burmistrz uważa.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2011 o 18:29
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zabiegają. W takim przypadku robienie zbiorowego spotkania przedwigilyjnego z mieszkancami jest zwykłą obłudą tych władz, gdyz brakuje w nim ich szczerości, dobrych intencji, a jest jedyniem robieniem szopki na pokaz, dla własnego poklasku. Pan burmistrz potrzebuje chyba bratania się z ludzmi i w ten sposób uzyskać ich aprobatę, zeby przez następny rok z czystym sumieniem mógł robic to co robił przez ten rok.
A najlepszy przykład miłości bliżniego jego zgrai mamy na forum. Takze swoja obłudę niech dla siebie zatrzymają i dla swoich lizodupców.
[/quote]
Od minus do plus nieskończoności - oto wymiar głupoty...
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zab... rozwiń
Avatar
gość / 20 grudnia 2011 o 17:54
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zabiegają. W takim przypadku robienie zbiorowego spotkania przedwigilyjnego z mieszkancami jest zwykłą obłudą tych władz, gdyz brakuje w nim ich szczerości, dobrych intencji, a jest jedyniem robieniem szopki na pokaz, dla własnego poklasku. Pan burmistrz potrzebuje chyba bratania się z ludzmi i w ten sposób uzyskać ich aprobatę, zeby przez następny rok z czystym sumieniem mógł robic to co robił przez ten rok.
A najlepszy przykład miłości bliżniego jego zgrai mamy na forum. Takze swoja obłudę niech dla siebie zatrzymają i dla swoich lizodupców.
[/quote]
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zab... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 20 grudnia 2011 o 15:09
0
[quote name='Gość' timestamp='1324364589' post='572983']
Na pytanie: czy głupota ma swoje granice? Odpowiedź jest następująca: nie! Dowód powyżej.
[/quote]

Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zabiegają. W takim przypadku robienie zbiorowego spotkania przedwigilyjnego z mieszkancami jest zwykłą obłudą tych władz, gdyz brakuje w nim ich szczerości, dobrych intencji, a jest jedyniem robieniem szopki na pokaz, dla własnego poklasku. Pan burmistrz potrzebuje chyba bratania się z ludzmi i w ten sposób uzyskać ich aprobatę, zeby przez następny rok z czystym sumieniem mógł robic to co robił przez ten rok.
A najlepszy przykład miłości bliżniego jego zgrai mamy na forum. Takze swoja obłudę niech dla siebie zatrzymają i dla swoich lizodupców.
[quote name='Gość' timestamp='1324364589' post='572983']
Na pytanie: czy głupota ma swoje granice? Odpowiedź jest następująca: nie! Dowód powyżej.
[/quote]

Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złot... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2011 o 08:03
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324320449' post='572790']
W przypadku Czubinskiego mozna sie dopatrzeć bardziej szczerego podejscia i nie wykorzystywania swiąt do promowania siebie. Nie okazywał nam swojego miłosierdzia i nie bratał sie z nami na pokaz przed dniem swięta, przez cały rok mając w głębokim poważaniu.. Po prostu dzielił sie opłatkiem z tymi, dobro których było dla niego wazne.
No i wiadomo przeciez, ze kraśniczanie to nie tylko internetowi narzekacze, ale to takze wszelkiej maści poplecznicy, mniej lub bardziej uznawani przez władze, dla których będzie okazja zrobić darmową wyżerkę, za którą przyjdzie nam zapłacić kolejnymi podwyzkami.Chociaz tez nie wiadomo, czy nie będzie innej w bardziej zaufanym gronie.
[/quote]
Na pytanie: czy głupota ma swoje granice? Odpowiedź jest następująca: nie! Dowód powyżej.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324320449' post='572790']
W przypadku Czubinskiego mozna sie dopatrzeć bardziej szczerego podejscia i nie wykorzystywania swiąt do promowania siebie. Nie okazywał nam swojego miłosierdzia i nie bratał sie z nami na pokaz przed dniem swięta, przez cały rok mając w głębokim poważaniu.. Po prostu dzielił sie opłatkiem z tymi, dobro których było dla niego wazne.
No i wiadomo przeciez, ze kraśniczanie to nie tylko internetowi narzekacze, ale to takze wszelkiej maści popleczn... rozwiń
Avatar
pol / 19 grudnia 2011 o 20:58
0
Panie Włodarczyk pan jest gorszy od Czubinskiego wiekszego obłudnika niewidział Krasnik jak Pan za plecami Stawiarskiego poplecznik...porzednik cos robił Pan tylko pozbył sie ludzi niewygodnych którzy dobrze wykonywali swoja prace bo byli z PO ,pozbył sie pan Wecław2skiego Dubiela kto jest nastepny w koleice .Uzdrowienie mieszkancom i panu wyjdzie bokiem..ale czas biegnie szybko potrzebny burmistrz moze byc po zawodówce który bedzie miał troche oleju w głowie,a bedzie zarzadzał troche lepiej ,bo Pan nawet nie spotrafi sklecic prostego słowa moze jest przemeczony dyżurami w szpitalu ,pogotowiu
Panie Włodarczyk pan jest gorszy od Czubinskiego wiekszego obłudnika niewidział Krasnik jak Pan za plecami Stawiarskiego poplecznik...porzednik cos robił Pan tylko pozbył sie ludzi niewygodnych którzy dobrze wykonywali swoja prace bo byli z PO ,pozbył sie pan Wecław2skiego Dubiela kto jest nastepny w koleice .Uzdrowienie mieszkancom i panu wyjdzie bokiem..ale czas biegnie szybko potrzebny burmistrz moze byc po zawodówce który bedzie miał troche oleju w głowie,a bedzie zarzadzał troche lepiej ,bo Pan nawet nie spotrafi sklecic prostego słowa ... rozwiń
Avatar
lola / 22 grudnia 2011 o 15:42
0
taa, żart wszystkim zwolnionym wlepiają po kolei za porozumieniem stron, a wiadomo że innego wyjścia nie masz to podpisujesz bo cie udupią! jak masz więcej siły to walczysz w sądzie! jak taki obrażony Włodarczyk na wice to czego mu dziekuje za współprace na łamach śmiesznej gazetki jaki on cudowny i mądry człowiek to czego raptem zbiegiem okoliczności ten zrozumiał że musi odejsc i dalego nie trzeba było szukać! A stawiarski akurat był wolny! eh obłuda!
Zeczywiście uczciwy burmistrz poznaje sie na ludziach ..buhahaa
Avatar
lola / 22 grudnia 2011 o 15:37
0
[quote name='ja' timestamp='1324408388' post='573282']
Tak tak, Dub i Węc, dwa INTELIGENTY z "osiągnięciami". Wlazidupy, donosiciele i nieudacznicy. Sprzedali kolegów z ktorymi sie spotykali, pracowali i imprezowali. Nagrywali ich i eliminowali w zaciszu gabinetow. Leniwi, bez zasad i moralności tylko w taki sposób liczyli na zrobienie kariery. Całe szczęście burmistrz zaczyna się orientować, pokazuje że ma ZASADY, ze nawet kolega nie zagrzeje miejsca jesli jest swinią i pasożytem. I kto to pisze o uroku wigilii i innych spotkan za Czu..Chyba tylko przeprany przez niego móżdżek.
[/quote]
[quote name='ja' timestamp='1324408388' post='573282']
Tak tak, Dub i Węc, dwa INTELIGENTY z "osiągnięciami". Wlazidupy, donosiciele i nieudacznicy. Sprzedali kolegów z ktorymi sie spotykali, pracowali i imprezowali. Nagrywali ich i eliminowali w zaciszu gabinetow. Leniwi, bez zasad i moralności tylko w taki sposób liczyli na zrobienie kariery. Całe szczęście burmistrz zaczyna się orientować, pokazuje że ma ZASADY, ze nawet kolega nie zagrzeje miejsca jesli jest swinią i pasożytem. I kto to pisze o ur... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 20 grudnia 2011 o 20:47
0
Piejesz cos do mnie? Mnie wewnętrzne stosunki ludzi z układów nie obchodzą, bo ich nie znam.Tak jak i nie znam spotkan, a tym bardziej wigilii z Czu, gdyz nigdy w nich nie uczystniczyłam.Uroki wigilii to ja poznaję z osobami mi bliskimi i życzliwymi. A zasady pana burmistrza poznaję po tym ile naobiecywał nam mieszkancom przed wyborami, a na ile dotrzymał swoich obietnic. I tym sie wyraza jego szacunek do tych mieszkanców, a nie zaproszeniem na wspólne kolędowanie, żeby przy okazji wspomóc Caritas. Ale wychodzi na to, że zaprasza samych zasobnych finansowo, skoro trzeba sie zaopatrzyc w świeczkę az za 15 złotych i jeszcze wałówę przyniesć ze sobą, tak jakby sie kazdemy przelewało i za skromne pobory nakupował nie wiadomo ile.
Piejesz cos do mnie? Mnie wewnętrzne stosunki ludzi z układów nie obchodzą, bo ich nie znam.Tak jak i nie znam spotkan, a tym bardziej wigilii z Czu, gdyz nigdy w nich nie uczystniczyłam.Uroki wigilii to ja poznaję z osobami mi bliskimi i życzliwymi. A zasady pana burmistrza poznaję po tym ile naobiecywał nam mieszkancom przed wyborami, a na ile dotrzymał swoich obietnic. I tym sie wyraza jego szacunek do tych mieszkanców, a nie zaproszeniem na wspólne kolędowanie, żeby przy okazji wspomóc Caritas. Ale wychodzi na to, że zaprasza samych zaso... rozwiń
Avatar
ja / 20 grudnia 2011 o 20:13
0
Tak tak, Dub i Węc, dwa INTELIGENTY z "osiągnięciami". Wlazidupy, donosiciele i nieudacznicy. Sprzedali kolegów z ktorymi sie spotykali, pracowali i imprezowali. Nagrywali ich i eliminowali w zaciszu gabinetow. Leniwi, bez zasad i moralności tylko w taki sposób liczyli na zrobienie kariery. Całe szczęście burmistrz zaczyna się orientować, pokazuje że ma ZASADY, ze nawet kolega nie zagrzeje miejsca jesli jest swinią i pasożytem. I kto to pisze o uroku wigilii i innych spotkan za Czu..Chyba tylko przeprany przez niego móżdżek.
Avatar
Marysieńka / 20 grudnia 2011 o 19:40
0
Od kiedy to łamiemy się oplatkiem ze swoimi wrogami, ludzmi nam nieżyczliwymi, wykorzystującymi i oszukującymi nas? W tym roku przerabiamy jakies odstępstwo, od ogólnie przyjętych zasad obowiazujących przez całe tysiąclecia?
Na przykładzie niedawnego spotkania pana burmistrza z seniorami przekonałam sie, że jednak nie wszystkich mieszkanców miasta pan burmistrz uważa.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2011 o 18:29
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zabiegają. W takim przypadku robienie zbiorowego spotkania przedwigilyjnego z mieszkancami jest zwykłą obłudą tych władz, gdyz brakuje w nim ich szczerości, dobrych intencji, a jest jedyniem robieniem szopki na pokaz, dla własnego poklasku. Pan burmistrz potrzebuje chyba bratania się z ludzmi i w ten sposób uzyskać ich aprobatę, zeby przez następny rok z czystym sumieniem mógł robic to co robił przez ten rok.
A najlepszy przykład miłości bliżniego jego zgrai mamy na forum. Takze swoja obłudę niech dla siebie zatrzymają i dla swoich lizodupców.
[/quote]
Od minus do plus nieskończoności - oto wymiar głupoty...
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zab... rozwiń
Avatar
gość / 20 grudnia 2011 o 17:54
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zabiegają. W takim przypadku robienie zbiorowego spotkania przedwigilyjnego z mieszkancami jest zwykłą obłudą tych władz, gdyz brakuje w nim ich szczerości, dobrych intencji, a jest jedyniem robieniem szopki na pokaz, dla własnego poklasku. Pan burmistrz potrzebuje chyba bratania się z ludzmi i w ten sposób uzyskać ich aprobatę, zeby przez następny rok z czystym sumieniem mógł robic to co robił przez ten rok.
A najlepszy przykład miłości bliżniego jego zgrai mamy na forum. Takze swoja obłudę niech dla siebie zatrzymają i dla swoich lizodupców.
[/quote]
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zab... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 20 grudnia 2011 o 15:09
0
[quote name='Gość' timestamp='1324364589' post='572983']
Na pytanie: czy głupota ma swoje granice? Odpowiedź jest następująca: nie! Dowód powyżej.
[/quote]

Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zabiegają. W takim przypadku robienie zbiorowego spotkania przedwigilyjnego z mieszkancami jest zwykłą obłudą tych władz, gdyz brakuje w nim ich szczerości, dobrych intencji, a jest jedyniem robieniem szopki na pokaz, dla własnego poklasku. Pan burmistrz potrzebuje chyba bratania się z ludzmi i w ten sposób uzyskać ich aprobatę, zeby przez następny rok z czystym sumieniem mógł robic to co robił przez ten rok.
A najlepszy przykład miłości bliżniego jego zgrai mamy na forum. Takze swoja obłudę niech dla siebie zatrzymają i dla swoich lizodupców.
[quote name='Gość' timestamp='1324364589' post='572983']
Na pytanie: czy głupota ma swoje granice? Odpowiedź jest następująca: nie! Dowód powyżej.
[/quote]

Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złot... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2011 o 08:03
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324320449' post='572790']
W przypadku Czubinskiego mozna sie dopatrzeć bardziej szczerego podejscia i nie wykorzystywania swiąt do promowania siebie. Nie okazywał nam swojego miłosierdzia i nie bratał sie z nami na pokaz przed dniem swięta, przez cały rok mając w głębokim poważaniu.. Po prostu dzielił sie opłatkiem z tymi, dobro których było dla niego wazne.
No i wiadomo przeciez, ze kraśniczanie to nie tylko internetowi narzekacze, ale to takze wszelkiej maści poplecznicy, mniej lub bardziej uznawani przez władze, dla których będzie okazja zrobić darmową wyżerkę, za którą przyjdzie nam zapłacić kolejnymi podwyzkami.Chociaz tez nie wiadomo, czy nie będzie innej w bardziej zaufanym gronie.
[/quote]
Na pytanie: czy głupota ma swoje granice? Odpowiedź jest następująca: nie! Dowód powyżej.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324320449' post='572790']
W przypadku Czubinskiego mozna sie dopatrzeć bardziej szczerego podejscia i nie wykorzystywania swiąt do promowania siebie. Nie okazywał nam swojego miłosierdzia i nie bratał sie z nami na pokaz przed dniem swięta, przez cały rok mając w głębokim poważaniu.. Po prostu dzielił sie opłatkiem z tymi, dobro których było dla niego wazne.
No i wiadomo przeciez, ze kraśniczanie to nie tylko internetowi narzekacze, ale to takze wszelkiej maści popleczn... rozwiń
Avatar
pol / 19 grudnia 2011 o 20:58
0
Panie Włodarczyk pan jest gorszy od Czubinskiego wiekszego obłudnika niewidział Krasnik jak Pan za plecami Stawiarskiego poplecznik...porzednik cos robił Pan tylko pozbył sie ludzi niewygodnych którzy dobrze wykonywali swoja prace bo byli z PO ,pozbył sie pan Wecław2skiego Dubiela kto jest nastepny w koleice .Uzdrowienie mieszkancom i panu wyjdzie bokiem..ale czas biegnie szybko potrzebny burmistrz moze byc po zawodówce który bedzie miał troche oleju w głowie,a bedzie zarzadzał troche lepiej ,bo Pan nawet nie spotrafi sklecic prostego słowa moze jest przemeczony dyżurami w szpitalu ,pogotowiu
Panie Włodarczyk pan jest gorszy od Czubinskiego wiekszego obłudnika niewidział Krasnik jak Pan za plecami Stawiarskiego poplecznik...porzednik cos robił Pan tylko pozbył sie ludzi niewygodnych którzy dobrze wykonywali swoja prace bo byli z PO ,pozbył sie pan Wecław2skiego Dubiela kto jest nastepny w koleice .Uzdrowienie mieszkancom i panu wyjdzie bokiem..ale czas biegnie szybko potrzebny burmistrz moze byc po zawodówce który bedzie miał troche oleju w głowie,a bedzie zarzadzał troche lepiej ,bo Pan nawet nie spotrafi sklecic prostego słowa ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 1 2

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 4 3

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 20 6

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 58 13

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 17 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 7

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2