Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

16 grudnia 2011 r.
19:12
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Będzie miejski opłatek i sylwester w plenerze

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 21 A A

Urząd Miasta zorganizuje dla mieszkańców Kraśnika dwie imprezy, za które zapłaci ok. 12 tys. zł. – 23 grudnia spotkamy się przy szopce w Rynku. Będziemy śpiewać kolędy – zaprasza Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Spotkanie rozpocznie się o godz. 16. – Poza opłatkiem będą serwowane też dania – barszcz czerwony z pasztecikiem, pierogi i ciasta – wylicza January Pawlos, kierownik Wydziału Promocji Urzędu Miasta w Kraśniku. – Obok szopki stanie scena, na której artyści w różnym wieku będą śpiewać kolędy.

Zostanie uruchomiona też specjalna linia autobusowa, dzięki której mieszkańcy miasta będą mogli przyjechać na przedświąteczne spotkanie. – Przejazd między starą a nową częścią miasta będzie bezpłatny – dodaje Pawlos.

W tym roku zaplanowano również imprezę sylwestrową. – Na scenie plenerowej przy Centrum Kultury i Promocji zagra didżej – zapowiada Edyta Bodys, dyrektorka CKiP w Kraśniku. Będzie też pokaz fajerwerków. Zabawa rozpocznie się o godz. 22.30 i potrwa do 1 w nocy.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lola / 22 grudnia 2011 r. o 15:42
0
taa, żart wszystkim zwolnionym wlepiają po kolei za porozumieniem stron, a wiadomo że innego wyjścia nie masz to podpisujesz bo cie udupią! jak masz więcej siły to walczysz w sądzie! jak taki obrażony Włodarczyk na wice to czego mu dziekuje za współprace na łamach śmiesznej gazetki jaki on cudowny i mądry człowiek to czego raptem zbiegiem okoliczności ten zrozumiał że musi odejsc i dalego nie trzeba było szukać! A stawiarski akurat był wolny! eh obłuda!
Zeczywiście uczciwy burmistrz poznaje sie na ludziach ..buhahaa
Avatar
lola / 22 grudnia 2011 r. o 15:37
0
[quote name='ja' timestamp='1324408388' post='573282']
Tak tak, Dub i Węc, dwa INTELIGENTY z "osiągnięciami". Wlazidupy, donosiciele i nieudacznicy. Sprzedali kolegów z ktorymi sie spotykali, pracowali i imprezowali. Nagrywali ich i eliminowali w zaciszu gabinetow. Leniwi, bez zasad i moralności tylko w taki sposób liczyli na zrobienie kariery. Całe szczęście burmistrz zaczyna się orientować, pokazuje że ma ZASADY, ze nawet kolega nie zagrzeje miejsca jesli jest swinią i pasożytem. I kto to pisze o uroku wigilii i innych spotkan za Czu..Chyba tylko przeprany przez niego móżdżek.
[/quote]
[quote name='ja' timestamp='1324408388' post='573282']
Tak tak, Dub i Węc, dwa INTELIGENTY z "osiągnięciami". Wlazidupy, donosiciele i nieudacznicy. Sprzedali kolegów z ktorymi sie spotykali, pracowali i imprezowali. Nagrywali ich i eliminowali w zaciszu gabinetow. Leniwi, bez zasad i moralności tylko w taki sposób liczyli na zrobienie kariery. Całe szczęście burmistrz zaczyna się orientować, pokazuje że ma ZASADY, ze nawet kolega nie zagrzeje miejsca jesli jest swinią i pasożytem. I kto to pisze o ur... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 20 grudnia 2011 r. o 20:47
0
Piejesz cos do mnie? Mnie wewnętrzne stosunki ludzi z układów nie obchodzą, bo ich nie znam.Tak jak i nie znam spotkan, a tym bardziej wigilii z Czu, gdyz nigdy w nich nie uczystniczyłam.Uroki wigilii to ja poznaję z osobami mi bliskimi i życzliwymi. A zasady pana burmistrza poznaję po tym ile naobiecywał nam mieszkancom przed wyborami, a na ile dotrzymał swoich obietnic. I tym sie wyraza jego szacunek do tych mieszkanców, a nie zaproszeniem na wspólne kolędowanie, żeby przy okazji wspomóc Caritas. Ale wychodzi na to, że zaprasza samych zasobnych finansowo, skoro trzeba sie zaopatrzyc w świeczkę az za 15 złotych i jeszcze wałówę przyniesć ze sobą, tak jakby sie kazdemy przelewało i za skromne pobory nakupował nie wiadomo ile.
Piejesz cos do mnie? Mnie wewnętrzne stosunki ludzi z układów nie obchodzą, bo ich nie znam.Tak jak i nie znam spotkan, a tym bardziej wigilii z Czu, gdyz nigdy w nich nie uczystniczyłam.Uroki wigilii to ja poznaję z osobami mi bliskimi i życzliwymi. A zasady pana burmistrza poznaję po tym ile naobiecywał nam mieszkancom przed wyborami, a na ile dotrzymał swoich obietnic. I tym sie wyraza jego szacunek do tych mieszkanców, a nie zaproszeniem na wspólne kolędowanie, żeby przy okazji wspomóc Caritas. Ale wychodzi na to, że zaprasza samych zaso... rozwiń
Avatar
ja / 20 grudnia 2011 r. o 20:13
0
Tak tak, Dub i Węc, dwa INTELIGENTY z "osiągnięciami". Wlazidupy, donosiciele i nieudacznicy. Sprzedali kolegów z ktorymi sie spotykali, pracowali i imprezowali. Nagrywali ich i eliminowali w zaciszu gabinetow. Leniwi, bez zasad i moralności tylko w taki sposób liczyli na zrobienie kariery. Całe szczęście burmistrz zaczyna się orientować, pokazuje że ma ZASADY, ze nawet kolega nie zagrzeje miejsca jesli jest swinią i pasożytem. I kto to pisze o uroku wigilii i innych spotkan za Czu..Chyba tylko przeprany przez niego móżdżek.
Avatar
Marysieńka / 20 grudnia 2011 r. o 19:40
0
Od kiedy to łamiemy się oplatkiem ze swoimi wrogami, ludzmi nam nieżyczliwymi, wykorzystującymi i oszukującymi nas? W tym roku przerabiamy jakies odstępstwo, od ogólnie przyjętych zasad obowiazujących przez całe tysiąclecia?
Na przykładzie niedawnego spotkania pana burmistrza z seniorami przekonałam sie, że jednak nie wszystkich mieszkanców miasta pan burmistrz uważa.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2011 r. o 18:29
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zabiegają. W takim przypadku robienie zbiorowego spotkania przedwigilyjnego z mieszkancami jest zwykłą obłudą tych władz, gdyz brakuje w nim ich szczerości, dobrych intencji, a jest jedyniem robieniem szopki na pokaz, dla własnego poklasku. Pan burmistrz potrzebuje chyba bratania się z ludzmi i w ten sposób uzyskać ich aprobatę, zeby przez następny rok z czystym sumieniem mógł robic to co robił przez ten rok.
A najlepszy przykład miłości bliżniego jego zgrai mamy na forum. Takze swoja obłudę niech dla siebie zatrzymają i dla swoich lizodupców.
[/quote]
Od minus do plus nieskończoności - oto wymiar głupoty...
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zab... rozwiń
Avatar
gość / 20 grudnia 2011 r. o 17:54
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zabiegają. W takim przypadku robienie zbiorowego spotkania przedwigilyjnego z mieszkancami jest zwykłą obłudą tych władz, gdyz brakuje w nim ich szczerości, dobrych intencji, a jest jedyniem robieniem szopki na pokaz, dla własnego poklasku. Pan burmistrz potrzebuje chyba bratania się z ludzmi i w ten sposób uzyskać ich aprobatę, zeby przez następny rok z czystym sumieniem mógł robic to co robił przez ten rok.
A najlepszy przykład miłości bliżniego jego zgrai mamy na forum. Takze swoja obłudę niech dla siebie zatrzymają i dla swoich lizodupców.
[/quote]
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zab... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 20 grudnia 2011 r. o 15:09
0
[quote name='Gość' timestamp='1324364589' post='572983']
Na pytanie: czy głupota ma swoje granice? Odpowiedź jest następująca: nie! Dowód powyżej.
[/quote]

Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zabiegają. W takim przypadku robienie zbiorowego spotkania przedwigilyjnego z mieszkancami jest zwykłą obłudą tych władz, gdyz brakuje w nim ich szczerości, dobrych intencji, a jest jedyniem robieniem szopki na pokaz, dla własnego poklasku. Pan burmistrz potrzebuje chyba bratania się z ludzmi i w ten sposób uzyskać ich aprobatę, zeby przez następny rok z czystym sumieniem mógł robic to co robił przez ten rok.
A najlepszy przykład miłości bliżniego jego zgrai mamy na forum. Takze swoja obłudę niech dla siebie zatrzymają i dla swoich lizodupców.
[quote name='Gość' timestamp='1324364589' post='572983']
Na pytanie: czy głupota ma swoje granice? Odpowiedź jest następująca: nie! Dowód powyżej.
[/quote]

Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złot... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2011 r. o 08:03
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324320449' post='572790']
W przypadku Czubinskiego mozna sie dopatrzeć bardziej szczerego podejscia i nie wykorzystywania swiąt do promowania siebie. Nie okazywał nam swojego miłosierdzia i nie bratał sie z nami na pokaz przed dniem swięta, przez cały rok mając w głębokim poważaniu.. Po prostu dzielił sie opłatkiem z tymi, dobro których było dla niego wazne.
No i wiadomo przeciez, ze kraśniczanie to nie tylko internetowi narzekacze, ale to takze wszelkiej maści poplecznicy, mniej lub bardziej uznawani przez władze, dla których będzie okazja zrobić darmową wyżerkę, za którą przyjdzie nam zapłacić kolejnymi podwyzkami.Chociaz tez nie wiadomo, czy nie będzie innej w bardziej zaufanym gronie.
[/quote]
Na pytanie: czy głupota ma swoje granice? Odpowiedź jest następująca: nie! Dowód powyżej.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324320449' post='572790']
W przypadku Czubinskiego mozna sie dopatrzeć bardziej szczerego podejscia i nie wykorzystywania swiąt do promowania siebie. Nie okazywał nam swojego miłosierdzia i nie bratał sie z nami na pokaz przed dniem swięta, przez cały rok mając w głębokim poważaniu.. Po prostu dzielił sie opłatkiem z tymi, dobro których było dla niego wazne.
No i wiadomo przeciez, ze kraśniczanie to nie tylko internetowi narzekacze, ale to takze wszelkiej maści popleczn... rozwiń
Avatar
pol / 19 grudnia 2011 r. o 20:58
0
Panie Włodarczyk pan jest gorszy od Czubinskiego wiekszego obłudnika niewidział Krasnik jak Pan za plecami Stawiarskiego poplecznik...porzednik cos robił Pan tylko pozbył sie ludzi niewygodnych którzy dobrze wykonywali swoja prace bo byli z PO ,pozbył sie pan Wecław2skiego Dubiela kto jest nastepny w koleice .Uzdrowienie mieszkancom i panu wyjdzie bokiem..ale czas biegnie szybko potrzebny burmistrz moze byc po zawodówce który bedzie miał troche oleju w głowie,a bedzie zarzadzał troche lepiej ,bo Pan nawet nie spotrafi sklecic prostego słowa moze jest przemeczony dyżurami w szpitalu ,pogotowiu
Panie Włodarczyk pan jest gorszy od Czubinskiego wiekszego obłudnika niewidział Krasnik jak Pan za plecami Stawiarskiego poplecznik...porzednik cos robił Pan tylko pozbył sie ludzi niewygodnych którzy dobrze wykonywali swoja prace bo byli z PO ,pozbył sie pan Wecław2skiego Dubiela kto jest nastepny w koleice .Uzdrowienie mieszkancom i panu wyjdzie bokiem..ale czas biegnie szybko potrzebny burmistrz moze byc po zawodówce który bedzie miał troche oleju w głowie,a bedzie zarzadzał troche lepiej ,bo Pan nawet nie spotrafi sklecic prostego słowa ... rozwiń
Avatar
lola / 22 grudnia 2011 r. o 15:42
0
taa, żart wszystkim zwolnionym wlepiają po kolei za porozumieniem stron, a wiadomo że innego wyjścia nie masz to podpisujesz bo cie udupią! jak masz więcej siły to walczysz w sądzie! jak taki obrażony Włodarczyk na wice to czego mu dziekuje za współprace na łamach śmiesznej gazetki jaki on cudowny i mądry człowiek to czego raptem zbiegiem okoliczności ten zrozumiał że musi odejsc i dalego nie trzeba było szukać! A stawiarski akurat był wolny! eh obłuda!
Zeczywiście uczciwy burmistrz poznaje sie na ludziach ..buhahaa
Avatar
lola / 22 grudnia 2011 r. o 15:37
0
[quote name='ja' timestamp='1324408388' post='573282']
Tak tak, Dub i Węc, dwa INTELIGENTY z "osiągnięciami". Wlazidupy, donosiciele i nieudacznicy. Sprzedali kolegów z ktorymi sie spotykali, pracowali i imprezowali. Nagrywali ich i eliminowali w zaciszu gabinetow. Leniwi, bez zasad i moralności tylko w taki sposób liczyli na zrobienie kariery. Całe szczęście burmistrz zaczyna się orientować, pokazuje że ma ZASADY, ze nawet kolega nie zagrzeje miejsca jesli jest swinią i pasożytem. I kto to pisze o uroku wigilii i innych spotkan za Czu..Chyba tylko przeprany przez niego móżdżek.
[/quote]
[quote name='ja' timestamp='1324408388' post='573282']
Tak tak, Dub i Węc, dwa INTELIGENTY z "osiągnięciami". Wlazidupy, donosiciele i nieudacznicy. Sprzedali kolegów z ktorymi sie spotykali, pracowali i imprezowali. Nagrywali ich i eliminowali w zaciszu gabinetow. Leniwi, bez zasad i moralności tylko w taki sposób liczyli na zrobienie kariery. Całe szczęście burmistrz zaczyna się orientować, pokazuje że ma ZASADY, ze nawet kolega nie zagrzeje miejsca jesli jest swinią i pasożytem. I kto to pisze o ur... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 20 grudnia 2011 r. o 20:47
0
Piejesz cos do mnie? Mnie wewnętrzne stosunki ludzi z układów nie obchodzą, bo ich nie znam.Tak jak i nie znam spotkan, a tym bardziej wigilii z Czu, gdyz nigdy w nich nie uczystniczyłam.Uroki wigilii to ja poznaję z osobami mi bliskimi i życzliwymi. A zasady pana burmistrza poznaję po tym ile naobiecywał nam mieszkancom przed wyborami, a na ile dotrzymał swoich obietnic. I tym sie wyraza jego szacunek do tych mieszkanców, a nie zaproszeniem na wspólne kolędowanie, żeby przy okazji wspomóc Caritas. Ale wychodzi na to, że zaprasza samych zasobnych finansowo, skoro trzeba sie zaopatrzyc w świeczkę az za 15 złotych i jeszcze wałówę przyniesć ze sobą, tak jakby sie kazdemy przelewało i za skromne pobory nakupował nie wiadomo ile.
Piejesz cos do mnie? Mnie wewnętrzne stosunki ludzi z układów nie obchodzą, bo ich nie znam.Tak jak i nie znam spotkan, a tym bardziej wigilii z Czu, gdyz nigdy w nich nie uczystniczyłam.Uroki wigilii to ja poznaję z osobami mi bliskimi i życzliwymi. A zasady pana burmistrza poznaję po tym ile naobiecywał nam mieszkancom przed wyborami, a na ile dotrzymał swoich obietnic. I tym sie wyraza jego szacunek do tych mieszkanców, a nie zaproszeniem na wspólne kolędowanie, żeby przy okazji wspomóc Caritas. Ale wychodzi na to, że zaprasza samych zaso... rozwiń
Avatar
ja / 20 grudnia 2011 r. o 20:13
0
Tak tak, Dub i Węc, dwa INTELIGENTY z "osiągnięciami". Wlazidupy, donosiciele i nieudacznicy. Sprzedali kolegów z ktorymi sie spotykali, pracowali i imprezowali. Nagrywali ich i eliminowali w zaciszu gabinetow. Leniwi, bez zasad i moralności tylko w taki sposób liczyli na zrobienie kariery. Całe szczęście burmistrz zaczyna się orientować, pokazuje że ma ZASADY, ze nawet kolega nie zagrzeje miejsca jesli jest swinią i pasożytem. I kto to pisze o uroku wigilii i innych spotkan za Czu..Chyba tylko przeprany przez niego móżdżek.
Avatar
Marysieńka / 20 grudnia 2011 r. o 19:40
0
Od kiedy to łamiemy się oplatkiem ze swoimi wrogami, ludzmi nam nieżyczliwymi, wykorzystującymi i oszukującymi nas? W tym roku przerabiamy jakies odstępstwo, od ogólnie przyjętych zasad obowiazujących przez całe tysiąclecia?
Na przykładzie niedawnego spotkania pana burmistrza z seniorami przekonałam sie, że jednak nie wszystkich mieszkanców miasta pan burmistrz uważa.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2011 r. o 18:29
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zabiegają. W takim przypadku robienie zbiorowego spotkania przedwigilyjnego z mieszkancami jest zwykłą obłudą tych władz, gdyz brakuje w nim ich szczerości, dobrych intencji, a jest jedyniem robieniem szopki na pokaz, dla własnego poklasku. Pan burmistrz potrzebuje chyba bratania się z ludzmi i w ten sposób uzyskać ich aprobatę, zeby przez następny rok z czystym sumieniem mógł robic to co robił przez ten rok.
A najlepszy przykład miłości bliżniego jego zgrai mamy na forum. Takze swoja obłudę niech dla siebie zatrzymają i dla swoich lizodupców.
[/quote]
Od minus do plus nieskończoności - oto wymiar głupoty...
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zab... rozwiń
Avatar
gość / 20 grudnia 2011 r. o 17:54
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zabiegają. W takim przypadku robienie zbiorowego spotkania przedwigilyjnego z mieszkancami jest zwykłą obłudą tych władz, gdyz brakuje w nim ich szczerości, dobrych intencji, a jest jedyniem robieniem szopki na pokaz, dla własnego poklasku. Pan burmistrz potrzebuje chyba bratania się z ludzmi i w ten sposób uzyskać ich aprobatę, zeby przez następny rok z czystym sumieniem mógł robic to co robił przez ten rok.
A najlepszy przykład miłości bliżniego jego zgrai mamy na forum. Takze swoja obłudę niech dla siebie zatrzymają i dla swoich lizodupców.
[/quote]
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324390194' post='573178']
Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zab... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 20 grudnia 2011 r. o 15:09
0
[quote name='Gość' timestamp='1324364589' post='572983']
Na pytanie: czy głupota ma swoje granice? Odpowiedź jest następująca: nie! Dowód powyżej.
[/quote]

Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złotówke, zeby tylko wystarczyło im na ich własne przyjemności i przyjemności tych, o poparcie dla siebie, u których zabiegają. W takim przypadku robienie zbiorowego spotkania przedwigilyjnego z mieszkancami jest zwykłą obłudą tych władz, gdyz brakuje w nim ich szczerości, dobrych intencji, a jest jedyniem robieniem szopki na pokaz, dla własnego poklasku. Pan burmistrz potrzebuje chyba bratania się z ludzmi i w ten sposób uzyskać ich aprobatę, zeby przez następny rok z czystym sumieniem mógł robic to co robił przez ten rok.
A najlepszy przykład miłości bliżniego jego zgrai mamy na forum. Takze swoja obłudę niech dla siebie zatrzymają i dla swoich lizodupców.
[quote name='Gość' timestamp='1324364589' post='572983']
Na pytanie: czy głupota ma swoje granice? Odpowiedź jest następująca: nie! Dowód powyżej.
[/quote]

Głupotą to jest jednanie sie, łamanie się opłatkiem z ludzmi,dla których los wielu pozostałych jest im całkowicie obojętny. Dla których ci pozpostali sa nikim, w porównaniu z ich dostojenstwami władzy, pozycjami. Dla których kłamstwa i oszukiwanie obywateli dla swojej władzy i korzysci sa niczym. Są gotowi zedrzec z nich ostatnią złot... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2011 r. o 08:03
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324320449' post='572790']
W przypadku Czubinskiego mozna sie dopatrzeć bardziej szczerego podejscia i nie wykorzystywania swiąt do promowania siebie. Nie okazywał nam swojego miłosierdzia i nie bratał sie z nami na pokaz przed dniem swięta, przez cały rok mając w głębokim poważaniu.. Po prostu dzielił sie opłatkiem z tymi, dobro których było dla niego wazne.
No i wiadomo przeciez, ze kraśniczanie to nie tylko internetowi narzekacze, ale to takze wszelkiej maści poplecznicy, mniej lub bardziej uznawani przez władze, dla których będzie okazja zrobić darmową wyżerkę, za którą przyjdzie nam zapłacić kolejnymi podwyzkami.Chociaz tez nie wiadomo, czy nie będzie innej w bardziej zaufanym gronie.
[/quote]
Na pytanie: czy głupota ma swoje granice? Odpowiedź jest następująca: nie! Dowód powyżej.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324320449' post='572790']
W przypadku Czubinskiego mozna sie dopatrzeć bardziej szczerego podejscia i nie wykorzystywania swiąt do promowania siebie. Nie okazywał nam swojego miłosierdzia i nie bratał sie z nami na pokaz przed dniem swięta, przez cały rok mając w głębokim poważaniu.. Po prostu dzielił sie opłatkiem z tymi, dobro których było dla niego wazne.
No i wiadomo przeciez, ze kraśniczanie to nie tylko internetowi narzekacze, ale to takze wszelkiej maści popleczn... rozwiń
Avatar
pol / 19 grudnia 2011 r. o 20:58
0
Panie Włodarczyk pan jest gorszy od Czubinskiego wiekszego obłudnika niewidział Krasnik jak Pan za plecami Stawiarskiego poplecznik...porzednik cos robił Pan tylko pozbył sie ludzi niewygodnych którzy dobrze wykonywali swoja prace bo byli z PO ,pozbył sie pan Wecław2skiego Dubiela kto jest nastepny w koleice .Uzdrowienie mieszkancom i panu wyjdzie bokiem..ale czas biegnie szybko potrzebny burmistrz moze byc po zawodówce który bedzie miał troche oleju w głowie,a bedzie zarzadzał troche lepiej ,bo Pan nawet nie spotrafi sklecic prostego słowa moze jest przemeczony dyżurami w szpitalu ,pogotowiu
Panie Włodarczyk pan jest gorszy od Czubinskiego wiekszego obłudnika niewidział Krasnik jak Pan za plecami Stawiarskiego poplecznik...porzednik cos robił Pan tylko pozbył sie ludzi niewygodnych którzy dobrze wykonywali swoja prace bo byli z PO ,pozbył sie pan Wecław2skiego Dubiela kto jest nastepny w koleice .Uzdrowienie mieszkancom i panu wyjdzie bokiem..ale czas biegnie szybko potrzebny burmistrz moze byc po zawodówce który bedzie miał troche oleju w głowie,a bedzie zarzadzał troche lepiej ,bo Pan nawet nie spotrafi sklecic prostego słowa ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełm. Próbował dostać się do Polski ukryty między belami materiału

Chełm. Próbował dostać się do Polski ukryty między belami materiału

Pogranicznicy zatrzymali Syryjczyka, który próbował wjechać do Polski ukryty w ciężarówce. Schował się między belami materiału.

Zawodnik Pszczółki Startu Kamil Łączyński powalczy z reprezentacją Polski w Hiszpanii

Zawodnik Pszczółki Startu Kamil Łączyński powalczy z reprezentacją Polski w Hiszpanii

W sobotę reprezentacja Polski w Walencji będzie rywalizowała o punkty w ramach eliminacji mistrzostw Europy. W składzie kadry jest Kamil Łączyński z Pszczółki Start Lublin.

Lublin: Zabytkowa kamienica wydobrzała po wybuchu. Zamieszkają tu nowi lokatorzy
galeria

Lublin: Zabytkowa kamienica wydobrzała po wybuchu. Zamieszkają tu nowi lokatorzy

Dobiega końca przebudowa zabytkowej kamienicy przy Rybnej 7, która mocno ucierpiała wskutek pożaru spowodowanego wybuchem gazu. W budynku powstały dwa dodatkowe mieszkania, niedługo będą mogli się tutaj wprowadzić lokatorzy z komunalnego przydziału.

Na Okęcie pojedziemy w ekspresowym tempie. Południowa obwodnica Warszawy na finiszu

Na Okęcie pojedziemy w ekspresowym tempie. Południowa obwodnica Warszawy na finiszu

Coraz bliżej do domknięcia południowej obwodnicy Warszawy. Pod koniec tego roku kierowcy pomkną ekpresówką od węzła Lubelska do Przyczółkowa. W tym samym terminie znikną ograniczenia do 80 km/h na S17 przed Warszawą.

Powiat puławski zainwestuje w drogi i astronomię

Powiat puławski zainwestuje w drogi i astronomię

W przyszłym roku dochody starostwa sięgną 145 mln zł. Wydatki mają być niewiele wyższe. Najwięcej pochłonie oświata, administracja i transport. Wśród inwestycji prym wiodą remonty dróg, zwłaszcza w gminie Janowiec. Nowej elewacji doczeka się puławskie obserwatorium astronomiczne.

Zmarł prof. Marcin Król, filozof i historyk idei. Miał 76 lat

Zmarł prof. Marcin Król, filozof i historyk idei. Miał 76 lat

Nie żyje prof. Marcin Król, filozof i historyk idei z Uniwersytetu Warszawskiego. Informację o jego śmierci przekazała "Gazecie Wyborczej" jego córka. Miał 76 lat.

Premier zapowiedział Tarczę Finansową 2.0. Kto i na co może liczyć?

Premier zapowiedział Tarczę Finansową 2.0. Kto i na co może liczyć?

Trwa sezon na tanie kredyty hipoteczne

Trwa sezon na tanie kredyty hipoteczne

Sytuacja na rynku kredytów hipotecznych wygląda znacznie lepiej niż na początku pandemii - oceniają eksperci. Banki luzują restrykcje, a klienci decydują się na coraz wyższe kredyty

Biała Podlaska: Fotograficzny raport z inwestycji w mieście
Zdjęcia
galeria

Biała Podlaska: Fotograficzny raport z inwestycji w mieście

Co się buduje w Białej Podlaskiej? Oto fotograficzny przegląd najważniejszych inwestycji w mieście.

Lubelska organizacja podpowiada, gdzie zrealizować bon turystyczny

Lubelska organizacja podpowiada, gdzie zrealizować bon turystyczny

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała wykaz obiektów turystycznych, atrakcji i biur podróży, które honorują Polski Bon Turystyczny.

Lekcje "Gramy kolędy" z Warsztatami Kultury
1 grudnia 2020, 16:00

Lekcje "Gramy kolędy" z Warsztatami Kultury

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na grudniowe zajęcia edukacyjne poświęcone grze na ukulele i kolędom. Spotkania będą realizowane online we wtorki grudnia na Facebooku instytucji.

Black Friday już za parę dni – sprawdź dostępne super promocje

Black Friday już za parę dni – sprawdź dostępne super promocje

Już w tym tygodniu rozpoczyna się Black Friday, czyli początek przedświątecznej gorączki zakupowej. Ta nieformalna tradycja swój początek ma w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest to piątek po Święcie Dziękczynienia. To dla wielu osób sygnał, że do Świąt Bożego Narodzenia pozostał mniej niż miesiąc, a co za tym idzie, konieczne jest przygotowanie prezentów dla znajomych i bliskich. By ułatwić to zadanie, wiele sklepów i sieci handlowych przygotowało na Black Friday specjalne oferty. Można wówczas kupić swoje wymarzone produkty w znacznie obniżonych cenach, oszczędzając tym samym duże sumy pieniędzy. Sprawdź, jak przygotować się na nadchodzący Black Friday i na jakie oferty zwracać uwagę w pierwszej kolejności.

Ciemne wnętrze - jakie firany wybrać, aby nie zasłonić wpadającego światła?

Ciemne wnętrze - jakie firany wybrać, aby nie zasłonić wpadającego światła?

Polskie mieszkania, zwłaszcza te w blokach, nie należą do najlepiej oświetlonych. Bloki stojące blisko siebie ograniczają dostęp światła do pomieszczeń mieszkalnych. Ponadto niewielkie powierzchnie okienne nie pozwalają na dobre doświetlenie pokoi, z których korzystamy na co dzień. Z tych właśnie powodów niezwykle ważne jest, aby dekoracje okienne nie ograniczały dodatkowo dostępu do światła dziennego. Pani Monika Piotrowska ekspert z alena-firany.pl podpowie nam jak wybrać odpowiednie firany tak, aby nie zasłaniać światła.

Lublin: W tym miejscu zanosi się na dużą wycinkę. Może zniknąć nawet kilkadziesiąt drzew

Lublin: W tym miejscu zanosi się na dużą wycinkę. Może zniknąć nawet kilkadziesiąt drzew

Kilkadziesiąt drzew może zniknąć z terenu przy ul. Gospodarczej 34. O pozwolenie na taką wycinkę stara się działająca tu spółka Współpraca. O przyszłości drzew ma zdecydować Biuro Miejskiego Architekta Zieleni. Nie jest to pierwszy wniosek o pozwolenie na dużą wycinkę w tej części miasta.

Najważniejsze korzyści telefonu na kartę

Najważniejsze korzyści telefonu na kartę

Przed zakupem telefonu warto przeanalizować jego wady i zalety, by zyskać jak najwięcej korzyści z jego użytkowania.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?