Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

19 września 2012 r.
19:07
Edytuj ten wpis

Pękają ściany, pęcznieją futryny. Hala w Kraśniku zamknięta

0 22 A A
Hala Sportowa im. Arkadiusza Gołasia przy Publicznym Gimnazjum nr 1. (krasnik.pl)
Hala Sportowa im. Arkadiusza Gołasia przy Publicznym Gimnazjum nr 1. (krasnik.pl)

Hala sportowa przy Publicznym Gimnazjum nr 1 na kilka dni została wyłączona z użytkowania. Wszystko przez usterki techniczne

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Było 27 takich punktów, które wymagały naprawy, wśród nich m.in. zacieki na panelach, spękania na ścianach, w natryskach pęczniały też futryny – wylicza Jerzy Bednarz, dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku. – Wszystkie miały być naprawione do września.

Ale tak się nie stało. – Z firmą z Janowa Lubelskiego, która jest wykonawcą hali ciągle się boksujemy – ubolewa dyrektor PG nr 1. – W wakacje budowlańcy pracowali zaledwie kilka dni.

– 4 września zebrała się komisja złożona z pracowników Urzędu Miasta i szkoły. Była też pani inspektor nadzoru inwestorskiego – tłumaczy Jacek Dul, kierownik Referatu Spraw Inwestycyjnych Urzędu Miasta w Kraśniku. – Komisja stwierdziła, że nie naprawiono usterek. Został sporządzony protokół, który podpisały obie strony i ustaliliśmy, że do 22 września wszystko zostanie zakończone. Prace trwają.

Halę wybudowano 2 lata temu. – 24 marca 2010 r. wydaliśmy pozwolenie na użytkowanie tego obiektu – wskazuje inż. Eugeniusz Śliwka, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Kraśniku.

Niestety, już kilka miesięcy po oddaniu do użytku pojawiły się pierwsze usterki. Najpoważniejsza z nich dotyczyła przeciekającego dachu. Prace naprawcze zostały już wykonane. – Przegląd pokrycia dachowego ma być wykonany do 30 listopada, po jesiennych opadach – informuje Dul.

Wszystkie prace firma wykonuje w ramach gwarancji, która kończy się w marcu.

W związku z pracami, na początku tego tygodnia hala została zamknięta. Nie mogą z niej korzystać ani uczniowie, ani kluby, które tutaj trenują. – Na szczęście jest pogoda, więc zajęcia mogą odbywać się na zewnątrz, gdzie mamy boiska – dodaje Bednarz.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
knot / 24 września 2012 o 22:05
0
A czy ta hala to nie miała dyrektora już w czasie budowy oddelegowanego przez burmistrza? Co robił i za co brał pieniądze w takim razie?
Avatar
Lubie PIS,nie lubię obłudy / 22 września 2012 o 10:56
0
co do tych usterek, niech odpowiedzialne służby robią swoje i tyle - jak ktoś zawinił, to są odpowiednie instrumnety do tego!!!!!!!

A co do tego, że teraz jest tak jak było - racja!!!!!!!! wystarczy zobaczyć co się dzieje w mieście, w ostatnich tygodniach dużo ciekawych rzeczy się działo, a serwis miejski!!!!!!!!!! powtarzam serwis miejski, nie wspomniał o tym ani troszkę - dlaczego? - bo nie Włodarz ze swoim zastępcą to wymyślił i trzeba o tym nie pisać!!!!!

Ot i inne czasy mamy - był Cz teraz mamy to samo, tylko nazwisko się zmieniło :-(
co do tych usterek, niech odpowiedzialne służby robią swoje i tyle - jak ktoś zawinił, to są odpowiednie instrumnety do tego!!!!!!!

A co do tego, że teraz jest tak jak było - racja!!!!!!!! wystarczy zobaczyć co się dzieje w mieście, w ostatnich tygodniach dużo ciekawych rzeczy się działo, a serwis miejski!!!!!!!!!! powtarzam serwis miejski, nie wspomniał o tym ani troszkę - dlaczego? - bo nie Włodarz ze swoim zastępcą to wymyślił ... rozwiń
Avatar
Marian / 22 września 2012 o 10:37
0
[quote name='Gość' timestamp='1348152162' post='676153']
ale chałupa Wielkiego Czu nie pęka wiadomo gdzie poszły materiały ciekawe co z halą przy Słowackiego kiedy zacznie się sypać ? POkazówka Czerwa ,Wojtaka i reszty bandy PO-PSL a pracownicy podlegli muszą oszczędzać !!!!!
[/quote]
racja, ale zobaczmy co było z wodociągiem na urzędowskiej, tak Władza wymyśliła i wybrała, że nawet go nie skończono, więc i usterek nie ma :-) za chwilę zacznie się PISkówka/czyt. pokazówka obecnych nieudolnych - i wtedy to będzie ok? obłuda zatrudnionych pisarzy jest nieskończona
[quote name='Gość' timestamp='1348152162' post='676153']
ale chałupa Wielkiego Czu nie pęka wiadomo gdzie poszły materiały ciekawe co z halą przy Słowackiego kiedy zacznie się sypać ? POkazówka Czerwa ,Wojtaka i reszty bandy PO-PSL a pracownicy podlegli muszą oszczędzać !!!!!
[/quote]
racja, ale zobaczmy co było z wodociągiem na urzędowskiej, tak Władza wymyśliła i wybrała, że nawet go nie skończono, więc i usterek nie ma :-) za chwilę zacznie się PISkówka/czyt. pokazówka obecny... rozwiń
Avatar
Wiktor / 22 września 2012 o 10:35
0
[quote name='piotr paździoch' timestamp='1348088153' post='675945']
czy jeszcze długo będzie się unosił duch wielkiego czu nad nieszczęśliwym kraśnikiem?
[/quote]
tak długo jak nieudacznicy będą dalej rządzić naszym miastem - czas na zmiany!!!
Avatar
mariusz / 22 września 2012 o 08:58
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1348255766' post='676596']
Jak zwykle coś ci się popier***iło w zrytym łbie: najbliższe wybory samorządowe będą za dwa lata.



Tow. Marysieńka nie dostrzega podstawowego problemu otaczającego ją świata - jakakolwiek władza ZAWSZE związana jest z polityką. Tak jest we wszystkich państwach, w ktorych istnieje ustrój parlamentarny (lub parlamentarno - gabinetowy). Dodatkowo coraz wyraźniejsza aberracja od rzeczywistości powoduje, że pisanie tow. Marysieńki wymaga tłumacza, który by przełożył te "przemyślenia" na j. polski
[/quote]
\
nie jest tak wszedzie, to tylko wedlug polaczków tak brzxmi w uk nie ma takiego problemu!! bo tu nie ma łapówek, dlatego ze taki urzedas, lekarz itd jesli dostanie ławke zglaszane jest to do na specjalna linie gdzie zaczyna sie sledztwo, i taka firma/lekarze traca licencje na prace!!!!!!! mierzycie wszystkich wedlug polskich standartów??? to zle robicie. typow myslenie polaczków nie widzacych nic po za wlasnym nosem. hehehhe
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1348255766' post='676596']
Jak zwykle coś ci się popier***iło w zrytym łbie: najbliższe wybory samorządowe będą za dwa lata.



Tow. Marysieńka nie dostrzega podstawowego problemu otaczającego ją świata - jakakolwiek władza ZAWSZE związana jest z polityką. Tak jest we wszystkich państwach, w ktorych istnieje ustrój parlamentarny (lub parlamentarno - gabinetowy). Dodatkowo coraz wyraźniejsza aberracja od rzeczywistości powoduje, że pisanie tow. Mary... rozwiń
Avatar
mariusz / 22 września 2012 o 08:55
0
ta, napewno przez usterki, heheheh ile urzednicy wzieli z tego???? napewno sie oblowili, ateraz dzieci cierpia przez łapówki urzedników. to polska cala, nic dodac nic ujac, kazdy urzedas sie zaprzysieza ze nigdy łapówki nie bierza, dobry zart tygodnia. tak to jest jak sie daje kaske pod stolem i sie robi na " glupa" .
Avatar
Gość / 21 września 2012 o 21:51
0
Firma z Janowa Lub. to pewnie Flisbud,wszędzie gdzie robili to spie.....li ale urzędnikom dużo zostawili.
Avatar
antymarysieńka / 21 września 2012 o 21:29
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1348217628' post='676405']
Od razu widac, ze wybory zblizają sie wielkimi krokami. [/quote]

Jak zwykle coś ci się popier***iło w zrytym łbie: najbliższe wybory samorządowe będą za dwa lata.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1348217628' post='676405']
Ale dpoóki będzie rządziła polityka i bez róznicy jak sie ona będzie nazywała nigdy nie bedzie dobrze, gdyż bedzie to odwieczne kupowanie sobie poparcia i rządzenie przy aprobacie tych,którzy się sprzedają władzy dla własnych korzysci, nie licząc sie więcej z nikim i niczym. A każda kolejna władza swoją nieudolność i arogancję będzie zganiała na nieudolnośc i arogancję swoich poprzedników, tak jakby tej ich nie było widac. Ale w swoim zadufaniu mozna udawac takich naiwnych, jak się ma za sobą bandę sprzedawczyków.
[/quote]

Tow. Marysieńka nie dostrzega podstawowego problemu otaczającego ją świata - jakakolwiek władza ZAWSZE związana jest z polityką. Tak jest we wszystkich państwach, w ktorych istnieje ustrój parlamentarny (lub parlamentarno - gabinetowy). Dodatkowo coraz wyraźniejsza aberracja od rzeczywistości powoduje, że pisanie tow. Marysieńki wymaga tłumacza, który by przełożył te "przemyślenia" na j. polski
[quote name='Marysieńka' timestamp='1348217628' post='676405']
Od razu widac, ze wybory zblizają sie wielkimi krokami. [/quote]

Jak zwykle coś ci się popier***iło w zrytym łbie: najbliższe wybory samorządowe będą za dwa lata.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1348217628' post='676405']
Ale dpoóki będzie rządziła polityka i bez róznicy jak sie ona będzie nazywała nigdy nie bedzie dobrze, gdyż bedzie to odwieczne kupowanie sobie poparcia i rządzenie przy a... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 21 września 2012 o 10:53
0
Od razu widac, ze wybory zblizają sie wielkimi krokami. Ale dpoóki będzie rządziła polityka i bez róznicy jak sie ona będzie nazywała nigdy nie bedzie dobrze, gdyż bedzie to odwieczne kupowanie sobie poparcia i rządzenie przy aprobacie tych,którzy się sprzedają władzy dla własnych korzysci, nie licząc sie więcej z nikim i niczym. A każda kolejna władza swoją nieudolność i arogancję będzie zganiała na nieudolnośc i arogancję swoich poprzedników, tak jakby tej ich nie było widac. Ale w swoim zadufaniu mozna udawac takich naiwnych, jak się ma za sobą bandę sprzedawczyków.
Od razu widac, ze wybory zblizają sie wielkimi krokami. Ale dpoóki będzie rządziła polityka i bez róznicy jak sie ona będzie nazywała nigdy nie bedzie dobrze, gdyż bedzie to odwieczne kupowanie sobie poparcia i rządzenie przy aprobacie tych,którzy się sprzedają władzy dla własnych korzysci, nie licząc sie więcej z nikim i niczym. A każda kolejna władza swoją nieudolność i arogancję będzie zganiała na nieudolnośc i arogancję swoich poprzedników, tak jakby tej ich nie było widac. Ale w swoim zadufaniu mozna udawac takich naiwnych, jak się ma z... rozwiń
Avatar
tyż antypis / 21 września 2012 o 08:00
0
[quote name='Antypis' timestamp='1348141409' post='676102']
Forowiczu! jak cos piszesz to pisz zrozumiale i sensownie, z twojego wpisu wynika aby ze masz cos z główką, niestety!
[/quote]

[quote name='Antypis' timestamp='1348141409' post='676102']
Forowiczu! jak cos piszesz to pisz zrozumiale i sensownie, z twojego wpisu wynika aby ze masz cos z główką, niestety!
[/quote]

Bardzo boli ryj oderwany od koryta??:-)))
Avatar
knot / 24 września 2012 o 22:05
0
A czy ta hala to nie miała dyrektora już w czasie budowy oddelegowanego przez burmistrza? Co robił i za co brał pieniądze w takim razie?
Avatar
Lubie PIS,nie lubię obłudy / 22 września 2012 o 10:56
0
co do tych usterek, niech odpowiedzialne służby robią swoje i tyle - jak ktoś zawinił, to są odpowiednie instrumnety do tego!!!!!!!

A co do tego, że teraz jest tak jak było - racja!!!!!!!! wystarczy zobaczyć co się dzieje w mieście, w ostatnich tygodniach dużo ciekawych rzeczy się działo, a serwis miejski!!!!!!!!!! powtarzam serwis miejski, nie wspomniał o tym ani troszkę - dlaczego? - bo nie Włodarz ze swoim zastępcą to wymyślił i trzeba o tym nie pisać!!!!!

Ot i inne czasy mamy - był Cz teraz mamy to samo, tylko nazwisko się zmieniło :-(
co do tych usterek, niech odpowiedzialne służby robią swoje i tyle - jak ktoś zawinił, to są odpowiednie instrumnety do tego!!!!!!!

A co do tego, że teraz jest tak jak było - racja!!!!!!!! wystarczy zobaczyć co się dzieje w mieście, w ostatnich tygodniach dużo ciekawych rzeczy się działo, a serwis miejski!!!!!!!!!! powtarzam serwis miejski, nie wspomniał o tym ani troszkę - dlaczego? - bo nie Włodarz ze swoim zastępcą to wymyślił ... rozwiń
Avatar
Marian / 22 września 2012 o 10:37
0
[quote name='Gość' timestamp='1348152162' post='676153']
ale chałupa Wielkiego Czu nie pęka wiadomo gdzie poszły materiały ciekawe co z halą przy Słowackiego kiedy zacznie się sypać ? POkazówka Czerwa ,Wojtaka i reszty bandy PO-PSL a pracownicy podlegli muszą oszczędzać !!!!!
[/quote]
racja, ale zobaczmy co było z wodociągiem na urzędowskiej, tak Władza wymyśliła i wybrała, że nawet go nie skończono, więc i usterek nie ma :-) za chwilę zacznie się PISkówka/czyt. pokazówka obecnych nieudolnych - i wtedy to będzie ok? obłuda zatrudnionych pisarzy jest nieskończona
[quote name='Gość' timestamp='1348152162' post='676153']
ale chałupa Wielkiego Czu nie pęka wiadomo gdzie poszły materiały ciekawe co z halą przy Słowackiego kiedy zacznie się sypać ? POkazówka Czerwa ,Wojtaka i reszty bandy PO-PSL a pracownicy podlegli muszą oszczędzać !!!!!
[/quote]
racja, ale zobaczmy co było z wodociągiem na urzędowskiej, tak Władza wymyśliła i wybrała, że nawet go nie skończono, więc i usterek nie ma :-) za chwilę zacznie się PISkówka/czyt. pokazówka obecny... rozwiń
Avatar
Wiktor / 22 września 2012 o 10:35
0
[quote name='piotr paździoch' timestamp='1348088153' post='675945']
czy jeszcze długo będzie się unosił duch wielkiego czu nad nieszczęśliwym kraśnikiem?
[/quote]
tak długo jak nieudacznicy będą dalej rządzić naszym miastem - czas na zmiany!!!
Avatar
mariusz / 22 września 2012 o 08:58
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1348255766' post='676596']
Jak zwykle coś ci się popier***iło w zrytym łbie: najbliższe wybory samorządowe będą za dwa lata.



Tow. Marysieńka nie dostrzega podstawowego problemu otaczającego ją świata - jakakolwiek władza ZAWSZE związana jest z polityką. Tak jest we wszystkich państwach, w ktorych istnieje ustrój parlamentarny (lub parlamentarno - gabinetowy). Dodatkowo coraz wyraźniejsza aberracja od rzeczywistości powoduje, że pisanie tow. Marysieńki wymaga tłumacza, który by przełożył te "przemyślenia" na j. polski
[/quote]
\
nie jest tak wszedzie, to tylko wedlug polaczków tak brzxmi w uk nie ma takiego problemu!! bo tu nie ma łapówek, dlatego ze taki urzedas, lekarz itd jesli dostanie ławke zglaszane jest to do na specjalna linie gdzie zaczyna sie sledztwo, i taka firma/lekarze traca licencje na prace!!!!!!! mierzycie wszystkich wedlug polskich standartów??? to zle robicie. typow myslenie polaczków nie widzacych nic po za wlasnym nosem. hehehhe
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1348255766' post='676596']
Jak zwykle coś ci się popier***iło w zrytym łbie: najbliższe wybory samorządowe będą za dwa lata.



Tow. Marysieńka nie dostrzega podstawowego problemu otaczającego ją świata - jakakolwiek władza ZAWSZE związana jest z polityką. Tak jest we wszystkich państwach, w ktorych istnieje ustrój parlamentarny (lub parlamentarno - gabinetowy). Dodatkowo coraz wyraźniejsza aberracja od rzeczywistości powoduje, że pisanie tow. Mary... rozwiń
Avatar
mariusz / 22 września 2012 o 08:55
0
ta, napewno przez usterki, heheheh ile urzednicy wzieli z tego???? napewno sie oblowili, ateraz dzieci cierpia przez łapówki urzedników. to polska cala, nic dodac nic ujac, kazdy urzedas sie zaprzysieza ze nigdy łapówki nie bierza, dobry zart tygodnia. tak to jest jak sie daje kaske pod stolem i sie robi na " glupa" .
Avatar
Gość / 21 września 2012 o 21:51
0
Firma z Janowa Lub. to pewnie Flisbud,wszędzie gdzie robili to spie.....li ale urzędnikom dużo zostawili.
Avatar
antymarysieńka / 21 września 2012 o 21:29
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1348217628' post='676405']
Od razu widac, ze wybory zblizają sie wielkimi krokami. [/quote]

Jak zwykle coś ci się popier***iło w zrytym łbie: najbliższe wybory samorządowe będą za dwa lata.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1348217628' post='676405']
Ale dpoóki będzie rządziła polityka i bez róznicy jak sie ona będzie nazywała nigdy nie bedzie dobrze, gdyż bedzie to odwieczne kupowanie sobie poparcia i rządzenie przy aprobacie tych,którzy się sprzedają władzy dla własnych korzysci, nie licząc sie więcej z nikim i niczym. A każda kolejna władza swoją nieudolność i arogancję będzie zganiała na nieudolnośc i arogancję swoich poprzedników, tak jakby tej ich nie było widac. Ale w swoim zadufaniu mozna udawac takich naiwnych, jak się ma za sobą bandę sprzedawczyków.
[/quote]

Tow. Marysieńka nie dostrzega podstawowego problemu otaczającego ją świata - jakakolwiek władza ZAWSZE związana jest z polityką. Tak jest we wszystkich państwach, w ktorych istnieje ustrój parlamentarny (lub parlamentarno - gabinetowy). Dodatkowo coraz wyraźniejsza aberracja od rzeczywistości powoduje, że pisanie tow. Marysieńki wymaga tłumacza, który by przełożył te "przemyślenia" na j. polski
[quote name='Marysieńka' timestamp='1348217628' post='676405']
Od razu widac, ze wybory zblizają sie wielkimi krokami. [/quote]

Jak zwykle coś ci się popier***iło w zrytym łbie: najbliższe wybory samorządowe będą za dwa lata.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1348217628' post='676405']
Ale dpoóki będzie rządziła polityka i bez róznicy jak sie ona będzie nazywała nigdy nie bedzie dobrze, gdyż bedzie to odwieczne kupowanie sobie poparcia i rządzenie przy a... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 21 września 2012 o 10:53
0
Od razu widac, ze wybory zblizają sie wielkimi krokami. Ale dpoóki będzie rządziła polityka i bez róznicy jak sie ona będzie nazywała nigdy nie bedzie dobrze, gdyż bedzie to odwieczne kupowanie sobie poparcia i rządzenie przy aprobacie tych,którzy się sprzedają władzy dla własnych korzysci, nie licząc sie więcej z nikim i niczym. A każda kolejna władza swoją nieudolność i arogancję będzie zganiała na nieudolnośc i arogancję swoich poprzedników, tak jakby tej ich nie było widac. Ale w swoim zadufaniu mozna udawac takich naiwnych, jak się ma za sobą bandę sprzedawczyków.
Od razu widac, ze wybory zblizają sie wielkimi krokami. Ale dpoóki będzie rządziła polityka i bez róznicy jak sie ona będzie nazywała nigdy nie bedzie dobrze, gdyż bedzie to odwieczne kupowanie sobie poparcia i rządzenie przy aprobacie tych,którzy się sprzedają władzy dla własnych korzysci, nie licząc sie więcej z nikim i niczym. A każda kolejna władza swoją nieudolność i arogancję będzie zganiała na nieudolnośc i arogancję swoich poprzedników, tak jakby tej ich nie było widac. Ale w swoim zadufaniu mozna udawac takich naiwnych, jak się ma z... rozwiń
Avatar
tyż antypis / 21 września 2012 o 08:00
0
[quote name='Antypis' timestamp='1348141409' post='676102']
Forowiczu! jak cos piszesz to pisz zrozumiale i sensownie, z twojego wpisu wynika aby ze masz cos z główką, niestety!
[/quote]

[quote name='Antypis' timestamp='1348141409' post='676102']
Forowiczu! jak cos piszesz to pisz zrozumiale i sensownie, z twojego wpisu wynika aby ze masz cos z główką, niestety!
[/quote]

Bardzo boli ryj oderwany od koryta??:-)))
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 16 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 474 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!