Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

17 września 2014 r.
19:00
Edytuj ten wpis

Spór radnego z Fabryką Łożysk Tocznych przeniósł się na ulicę

Autor: Zdjęcie autora (aa)
2 10 A A

"Nie dam się zakneblować. Będę dalej walczył o pracowników naszej fabryki. Billboard takiej treści wywiesił w Kraśniku Roman Bijak, radny powiatowy (PiS), były pracownik Fabryki Łożysk Tocznych. To odpowiedź na pozew przeciwko Bijakowi, który właściciel FŁT złożył w sądzie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Billboard, na którym poza napisem znalazło się zdjęcie radnego Bijaka z zaklejonymi ustami stanął przy ul. Urzędowskiej w Kraśniku. Radny wyjaśnia na swoim internetowym blogu, że ta inicjatywa to "wyraz mojej dezaprobaty dla działań przeciwko mojej osobie”.

- Chcę w taki to sposób zaprotestować i zwrócić uwagę, jak Zarząd FŁT Kraśnik próbuje w wolnej Polsce zabronić niezależnych wypowiedzi - pisze w Internecie Bijak. - Jednocześnie nie jest tak, jak usiłuje wmówić Zarząd FŁT, że moja osoba szkaluje zakład.

Wskazuje, że ma prawo informować o tym, co dzieje się w fabryce. Robi to na swoim blogu, który prowadzi od 4 lat. Niektórymi jednak jego wpisami nowy właściciel FTŁ poczuł się pomówiony. Przed sądem domaga się m.in. usunięcia tych artykułów, jak też zamieszczenia przeprosin w ogólnopolskiej prasie i przekazania 10 tys. złotych na cele charytatywne.

Najbliższy termin rozprawy przed lubelskim sądem został wyznaczony na 22 października. Tymczasem radny zapowiada, że zamierza zawiesić w Kraśniku kolejny podobny plakat, gdzie jest z zaklejonymi ustami.

- Billboard stanąłby w starej części Kraśnika. Nie wiem jeszcze dokładnie gdzie. To okaże się w ciągu najbliższych dni - zapowiada Bijak. I dodaje: Cała akcja jest opłacana z moich własnych środków.

Prezes FŁT Grzegorz Jasiński w akcji radnego widzi "kampanię wyborczą”. - A ja zajmuję się sprawami fabryki, więc nie będę tego komentować - ucina.

- To nie jest kampania wyborcza, bo listy jeszcze nie ma - odpowiada radny Bijak. - To jest akcja przeciwko kneblowaniu mi ust.

Billboard radnego przy ul. Urzędowskiej będzie wisiał do połowy października.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
parkingowy / 6 listopada 2014 o 16:48
0

To jest dopiero gość

Avatar
logbjhs / 20 września 2014 o 08:12
0

Zaraz, zaraz chyba tak źle nie jest. Znajomy obecne rządy bardzo sobie chwali, bo można spokojnie w biurze łapać ekstra dniówki, żeby potem tak jak on oprócz wczasów, wyjeżdżać 2 razy w roku na zagraniczne saksy. Podobno wśród pracowników biur to częste rozwiązanie. Myślę, że jak w biurach takie rozluźnienie to i na wydziałach produkcyjnych też nie ma tragedii.

Własnie koluniu tylko w biurach jest rozluznienie,a na produkcji jest zapier***.Najpierw popytaj ludzi ktorzy zapieprzają na trzy zmiany,a dopiero pisz bzdury!!Dyscyplina i kupa chamstwa jest na produkcji,a w biurach tego nie ma. mają sielanke i zarabiają zajebiste pieniądze!!Romek własnie o tym pisze i pisze prawde!!!

Własnie koluniu tylko w biurach jest rozluznienie,a na produkcji jest zapier***.Najpierw popytaj ludzi ktorzy zapieprzają na trzy zmiany,a dopiero pisz bzdury!!Dyscyplina i kupa chamstwa jest na produkcji,a w biurach tego nie ma. mają sielanke i zarabiają zajebiste pieniądze!!Romek własnie o tym pisze i pisze prawde!!!

rozwiń
Avatar
PRACOWNIK / 19 września 2014 o 09:56
0

Tak trzymać panie radny. Pracownicy FŁT w większości są za panem.

Avatar
olo / 18 września 2014 o 06:07
0

Chińska fabryka to i chińskie metody demokratyczne. Tak to jest jak się ,,prywatyzuje'' polski zakład sprzedając go państwowej firmie z chińskiej republiki ludowej.


W tym kraju słowo"sprzedać" ma szczególne znaczenie dla rządu jeśli chodzi o majątek narodowy. Jak już wszystko sprzedadzą to chyba pora będzie w końcu sejm sprzedać...

Avatar
olo / 18 września 2014 o 06:06
0

Masz człowieku pracę - to pracuj. Wlazł do polityki i zaczął szukac dziury w całym. A pewnie jak zwykle chodzi o stołki...

Avatar
Artur / 17 września 2014 o 21:44
0
Panie Romanie proszę otworzyć własną firmę. Postawić halę. Kupić maszyny. Kupić surowce. Przejąć ludzi. Pozyskać klienta na produkty !!!!!!

Inny wariant to mieszanie wody w szklance !!!!
Trzymam kciuki !!!!
Avatar
loi763 / 17 września 2014 o 21:23
0

Chińska fabryka to i chińskie metody demokratyczne. Tak to jest jak się ,,prywatyzuje'' polski zakład sprzedając go państwowej firmie z chińskiej republiki ludowej.

Avatar
Jędrek / 17 września 2014 o 21:18
0

A właśnie takich ludzi potrzeba, byłoby lepiej w fabryce, Kto zna sytuację w zakładzie, ten popiera radnego.

Zaraz, zaraz chyba tak źle nie jest. Znajomy obecne rządy bardzo sobie chwali, bo można spokojnie w biurze łapać ekstra dniówki, żeby potem tak jak on oprócz wczasów, wyjeżdżać 2 razy w roku na zagraniczne saksy. Podobno wśród pracowników biur to częste rozwiązanie. Myślę, że jak w biurach takie rozluźnienie to i na wydziałach produkcyjnych też nie ma tragedii.

Zaraz, zaraz chyba tak źle nie jest. Znajomy obecne rządy bardzo sobie chwali, bo można spokojnie w biurze łapać ekstra dniówki, żeby potem tak jak on oprócz wczasów, wyjeżdżać 2 razy w roku na zagraniczne saksy. Podobno wśród pracowników biur to częste rozwiązanie. Myślę, że jak w biurach takie rozluźnienie to i na wydziałach produkcyjnych też nie ma tragedii.

rozwiń
Avatar
obserwator / 17 września 2014 o 20:29
0

A właśnie takich ludzi potrzeba, byłoby lepiej w fabryce, Kto zna sytuację w zakładzie, ten popiera radnego.

Avatar
Antypis / 17 września 2014 o 19:33
0

Proszę kraśnickiego pseudouzdrowiciela o przepisanie skutecznych tabletek koledze. A najlepiej jako pracodawca proszę się zastanowić nad skierowaniem na badania do lekarza, czy w takim stanie umysłu można pracować.

Avatar
parkingowy / 6 listopada 2014 o 16:48
0

To jest dopiero gość

Avatar
logbjhs / 20 września 2014 o 08:12
0

Zaraz, zaraz chyba tak źle nie jest. Znajomy obecne rządy bardzo sobie chwali, bo można spokojnie w biurze łapać ekstra dniówki, żeby potem tak jak on oprócz wczasów, wyjeżdżać 2 razy w roku na zagraniczne saksy. Podobno wśród pracowników biur to częste rozwiązanie. Myślę, że jak w biurach takie rozluźnienie to i na wydziałach produkcyjnych też nie ma tragedii.

Własnie koluniu tylko w biurach jest rozluznienie,a na produkcji jest zapier***.Najpierw popytaj ludzi ktorzy zapieprzają na trzy zmiany,a dopiero pisz bzdury!!Dyscyplina i kupa chamstwa jest na produkcji,a w biurach tego nie ma. mają sielanke i zarabiają zajebiste pieniądze!!Romek własnie o tym pisze i pisze prawde!!!

Własnie koluniu tylko w biurach jest rozluznienie,a na produkcji jest zapier***.Najpierw popytaj ludzi ktorzy zapieprzają na trzy zmiany,a dopiero pisz bzdury!!Dyscyplina i kupa chamstwa jest na produkcji,a w biurach tego nie ma. mają sielanke i zarabiają zajebiste pieniądze!!Romek własnie o tym pisze i pisze prawde!!!

rozwiń
Avatar
PRACOWNIK / 19 września 2014 o 09:56
0

Tak trzymać panie radny. Pracownicy FŁT w większości są za panem.

Avatar
olo / 18 września 2014 o 06:07
0

Chińska fabryka to i chińskie metody demokratyczne. Tak to jest jak się ,,prywatyzuje'' polski zakład sprzedając go państwowej firmie z chińskiej republiki ludowej.


W tym kraju słowo"sprzedać" ma szczególne znaczenie dla rządu jeśli chodzi o majątek narodowy. Jak już wszystko sprzedadzą to chyba pora będzie w końcu sejm sprzedać...

Avatar
olo / 18 września 2014 o 06:06
0

Masz człowieku pracę - to pracuj. Wlazł do polityki i zaczął szukac dziury w całym. A pewnie jak zwykle chodzi o stołki...

Avatar
Artur / 17 września 2014 o 21:44
0
Panie Romanie proszę otworzyć własną firmę. Postawić halę. Kupić maszyny. Kupić surowce. Przejąć ludzi. Pozyskać klienta na produkty !!!!!!

Inny wariant to mieszanie wody w szklance !!!!
Trzymam kciuki !!!!
Avatar
loi763 / 17 września 2014 o 21:23
0

Chińska fabryka to i chińskie metody demokratyczne. Tak to jest jak się ,,prywatyzuje'' polski zakład sprzedając go państwowej firmie z chińskiej republiki ludowej.

Avatar
Jędrek / 17 września 2014 o 21:18
0

A właśnie takich ludzi potrzeba, byłoby lepiej w fabryce, Kto zna sytuację w zakładzie, ten popiera radnego.

Zaraz, zaraz chyba tak źle nie jest. Znajomy obecne rządy bardzo sobie chwali, bo można spokojnie w biurze łapać ekstra dniówki, żeby potem tak jak on oprócz wczasów, wyjeżdżać 2 razy w roku na zagraniczne saksy. Podobno wśród pracowników biur to częste rozwiązanie. Myślę, że jak w biurach takie rozluźnienie to i na wydziałach produkcyjnych też nie ma tragedii.

Zaraz, zaraz chyba tak źle nie jest. Znajomy obecne rządy bardzo sobie chwali, bo można spokojnie w biurze łapać ekstra dniówki, żeby potem tak jak on oprócz wczasów, wyjeżdżać 2 razy w roku na zagraniczne saksy. Podobno wśród pracowników biur to częste rozwiązanie. Myślę, że jak w biurach takie rozluźnienie to i na wydziałach produkcyjnych też nie ma tragedii.

rozwiń
Avatar
obserwator / 17 września 2014 o 20:29
0

A właśnie takich ludzi potrzeba, byłoby lepiej w fabryce, Kto zna sytuację w zakładzie, ten popiera radnego.

Avatar
Antypis / 17 września 2014 o 19:33
0

Proszę kraśnickiego pseudouzdrowiciela o przepisanie skutecznych tabletek koledze. A najlepiej jako pracodawca proszę się zastanowić nad skierowaniem na badania do lekarza, czy w takim stanie umysłu można pracować.

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 0 0

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 4 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia]
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia] 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 95 25

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 36 4

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 4

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 1

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!