Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

6 września 2014 r.
9:15
Edytuj ten wpis

Sprawa pieniędzy na dach kościoła w Kraśniku: Nie będzie dochodzenia

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 19 A A

Wczoraj Sąd Rejonowy w Kraśniku zdecydował, że nie będzie śledztwa dotyczącego decyzji o przekazaniu pół miliona złotych na dach budowanego kościoła w mieście. Postanowienie jest prawomocne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Złożone zażalenie nie zostało uwzględnione - mówi Marzena Goleń, prezes Sądu Rejonowego w Kraśniku. - Sąd doszedł do przekonania, że radni nie przekroczyli swoich uprawnień. Uzasadnienie jest bardzo szerokie.

Chodzi o pieniądze na pokrycie dachowe budowanego kościoła Matki Bożej Bolesnej przy ul. Słowackiego w Kraśniku. Wniosek dotyczący tej inwestycji na kwotę 500 tys. złotych, został zgłoszony do budżetu obywatelskiego. Tymczasem, co później wytknęła Regionalna Izba Obrachunkowa w Lublinie, taka inwestycja nie mieści się w zadaniach własnych gminy.

Wniosek powinien zostać odrzucony. Tak się jednak nie stało. Co więcej radni zagłosowali "za”, wprowadzając to zadanie do budżetu miasta. Ostatecznie po decyzji RIO się z tego wycofali. Pół miliona złotych przeznaczyli na inne inwestycje zgłoszone przez mieszkańców.

Na działania radnych z Kraśnika poskarżył się do prokuratury poseł Michał Kabaciński (Twój Ruch). Parlamentarzysta podejrzewał, że radni przekroczyli swoje uprawnienia i nie dopełnili swoich obowiązków. Opinii tej nie podzielili jednak śledczy i odmówili wszczęcia dochodzenia w tej sprawie. Poseł złożył zażalenie, którego kraśnicki sąd podczas wczorajszego posiedzenia nie uwzględnił. Postanowienie sądu jest prawomocne.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 stycznia 2015 r. o 18:15
0

Skoro nie mieszkasz, to ch*** cię to obchodzi!

Zajmij sie swoim podwórkiem i wyczyść go porządnie, bo guano się wszędzie wala.

Avatar
Bambaryła / 19 stycznia 2015 r. o 12:30
0

JA tam w Krasniku nie mieszkam, ale bywam często. I tak sobie myslę,  po ch*** tam ten kościół wybudowali ? Kilkaset metrów dalej jest całkiem duży i porządny . . ale, ale- pewnie nowy proboszcz i wikary musza miec robotę :)

Avatar
Don / 12 września 2014 r. o 13:32
0

Czyli jak zbierze się grupka i będą chcieli burdel to niech mają burdel tak?

Prawo nie ważne?

Takie POje bane prawo jak i ten premier,nikt nie respektuje,wszyscy się śmieją i w chója walą. Tylko ŚITWA i ŚITWA !!!

Avatar
free / 12 września 2014 r. o 10:02
0

Czyli jak zbierze się grupka i będą chcieli burdel to niech mają burdel tak?

Prawo nie ważne?

Avatar
smolik / 8 września 2014 r. o 16:57
0

Owszem demokracja winna być, ale nie na zasadzie "wszystko wolno". Co z tego, że obywatele zdecydowali, że na kościół. Nota bene nieco ponad tysiąc osób na prawie trzydzieści tysięcy mieszkańców. Jakby zebrać z tysiąc hejterów i zagłosować za budową burdelu to też należało by się zgodzić "z wolą ludu"?

Avatar
Gość / 6 września 2014 r. o 16:56
0

czy w krasniku nie wa wazniejszych spraw niz dach na kosciele Jak mozna publiczne pieniadze dawac klechom Wstydze sie ze mam takich radnych i takiego burmistrza CIEMNOGROD  a przeciez jest xxI wiek

a co to są "publiczne pieniądze" ? Czy przypadkiem nie pieniądze obywateli? A jak pokazało głosowanie akurat mieszkańcy tego obwodu uznali, że nie ma ważniejszych spraw i trzeba "dać klechom". Gdyby uznali, że najważniejsze jest postawienie zoo i kupienie słonia, to powinno się kupić tego słonia - bo tak powinna działać demokracja. Ale u nas człowiek służy paragrafom, a nie paragrafy człowiekowi...

a co to są "publiczne pieniądze" ? Czy przypadkiem nie pieniądze obywateli? A jak pokazało głosowanie akurat mieszkańcy tego obwodu uznali, że nie ma ważniejszych spraw i trzeba "dać klechom". Gdyby uznali, że najważniejsze jest postawienie zoo i kupienie słonia, to powinno się kupić tego słonia - bo tak powinna działać demokracja. Ale u nas człowiek służy paragrafom, a nie paragrafy człowiekowi...

rozwiń
Avatar
chłop / 6 września 2014 r. o 16:29
0

czy w krasniku nie wa wazniejszych spraw niz dach na kosciele Jak mozna publiczne pieniadze dawac klechom Wstydze sie ze mam takich radnych i takiego burmistrza CIEMNOGROD  a przeciez jest xxI wiek

Przecież nie kto inny jak tuskojeby finansują kościół to te czerwone chamy rozdają nasze,wspólne pieniądze !!!

Avatar
zibi / 6 września 2014 r. o 16:25
0

czy w krasniku nie wa wazniejszych spraw niz dach na kosciele Jak mozna publiczne pieniadze dawac klechom Wstydze sie ze mam takich radnych i takiego burmistrza CIEMNOGROD  a przeciez jest xxI wiek

Avatar
jon / 6 września 2014 r. o 16:13
0

Budżety obywatelskie to czysta fikcja ,jak pokazał przykład Kraśnika.Obywatele zagłosowali nad przekazaniem pieniedzy na budowę dachu kościoła i mieli do tego prawo.Na tym polega demokracja.Niestety żyjemy w tzw państwie prawa.

A na koniec przypomniał mi się tekst z serialu "Alternatywy 4"

 

Gospodarz domu Anioł: "Odwiedził mnie towarzysz Winnicki i zakomunikował,że zaakceptuje wyniki naszych wyborów ,o ile będą zgodne z naszymi oczekiwaniami"

jak takie wierzące obywatele , to kościół już dawno powinien być wykończony

wierzące obywatele , to kościół już dawno powinien być wykończony

rozwiń
Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 6 września 2014 r. o 13:50
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli proKUR(i)Atura ZNIEWOLONA DEKLARACJĄ WIA(g)RY I KLAUZULĄ SUMIENIA BEZ SUMIENIA ZAPEWNIA (z)BAWIENIE: cz. 5:

7) "Dziennik Wschodni" z dn. 6.IX.2014 r. w artyKULe "Sprawa pieniędzy na dach kościoła w Kraśniku: Nie będzie dochodzenia" pokazuje PEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA. Zniewoleni PRAWNICY DEKLARACJAMI WIA(g)RY i KLAUZULAMI SUMIENIA pokazują, ze w sądzie tez można się (z)BAWIĆ jak KURIA JEGO MAĆ!

Dlaczego WSZYSCY MUSZĄ PŁACIĆ za Święcone PEDO BU'RDE'LE na kółkach, do których rząd R.P dokłada, za budowy ŚWIĘTYCH DOMÓW PUBLICZNYCH, do których rząd R.P. DOKŁADA („bo jak nie to My wam damy...”) i do wielu innych ŚW.(irniętych) rzeczy?

Niech płacą tylko CI, CO CHCĄ SIĘ (z)BAWIĆ!

Taka jest NARODOWA (s)CENA LECZENIA SCHIZOFRENII (z)BAWIENIA.

Skoro księŻULOMz AXCELENCJAMI wolno jest wypier...niczyc z KOŚCIOŁA KOGO ino CHCĄ to po co CI WYPIER...LENI jeszcze mają PŁACIĆ NA UTRZYMANIE OPRAWCÓW W SUTANNACH, a w takiej sytuacji są nawet NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOfilskie ODPRAWIANE z KWITKIEM – nie dość, że JE wypier..., to jeszcze IM PŁACĄ, oglądają w KOŚCIOŁĄCH (jeśli chodzą ze strachu), oglądają na KATECHEZACH...!! Premier TUSK zapowiedział LIKWIDACJĘ FUNDUSZU KOSCIELNEGO i jakoś na ten temat panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ! Na co nie raz zwracał już uwagę ZWIĄZEK...

Poczynając od Watykanu, a na wiejskiej Parafii kończąc WSZYSTKICH księZULI uznać należy za DEALERÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW...

Wszystkie Axcelencje z księŻULAMI powinny Poświęcić czas i zapier...niczać na Przejścia Graniczne, Lotniska i tam ODPRAWIAĆ! (Podróżnych, TIR-y...).

POLSKA to KATOLICKI KRAJ – OPDRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK!

&n

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli proKUR(i)Atura ZNIEWOLONA DEKLARACJĄ WIA... rozwiń

Avatar
Gość / 19 stycznia 2015 r. o 18:15
0

Skoro nie mieszkasz, to ch*** cię to obchodzi!

Zajmij sie swoim podwórkiem i wyczyść go porządnie, bo guano się wszędzie wala.

Avatar
Bambaryła / 19 stycznia 2015 r. o 12:30
0

JA tam w Krasniku nie mieszkam, ale bywam często. I tak sobie myslę,  po ch*** tam ten kościół wybudowali ? Kilkaset metrów dalej jest całkiem duży i porządny . . ale, ale- pewnie nowy proboszcz i wikary musza miec robotę :)

Avatar
Don / 12 września 2014 r. o 13:32
0

Czyli jak zbierze się grupka i będą chcieli burdel to niech mają burdel tak?

Prawo nie ważne?

Takie POje bane prawo jak i ten premier,nikt nie respektuje,wszyscy się śmieją i w chója walą. Tylko ŚITWA i ŚITWA !!!

Avatar
free / 12 września 2014 r. o 10:02
0

Czyli jak zbierze się grupka i będą chcieli burdel to niech mają burdel tak?

Prawo nie ważne?

Avatar
smolik / 8 września 2014 r. o 16:57
0

Owszem demokracja winna być, ale nie na zasadzie "wszystko wolno". Co z tego, że obywatele zdecydowali, że na kościół. Nota bene nieco ponad tysiąc osób na prawie trzydzieści tysięcy mieszkańców. Jakby zebrać z tysiąc hejterów i zagłosować za budową burdelu to też należało by się zgodzić "z wolą ludu"?

Avatar
Gość / 6 września 2014 r. o 16:56
0

czy w krasniku nie wa wazniejszych spraw niz dach na kosciele Jak mozna publiczne pieniadze dawac klechom Wstydze sie ze mam takich radnych i takiego burmistrza CIEMNOGROD  a przeciez jest xxI wiek

a co to są "publiczne pieniądze" ? Czy przypadkiem nie pieniądze obywateli? A jak pokazało głosowanie akurat mieszkańcy tego obwodu uznali, że nie ma ważniejszych spraw i trzeba "dać klechom". Gdyby uznali, że najważniejsze jest postawienie zoo i kupienie słonia, to powinno się kupić tego słonia - bo tak powinna działać demokracja. Ale u nas człowiek służy paragrafom, a nie paragrafy człowiekowi...

a co to są "publiczne pieniądze" ? Czy przypadkiem nie pieniądze obywateli? A jak pokazało głosowanie akurat mieszkańcy tego obwodu uznali, że nie ma ważniejszych spraw i trzeba "dać klechom". Gdyby uznali, że najważniejsze jest postawienie zoo i kupienie słonia, to powinno się kupić tego słonia - bo tak powinna działać demokracja. Ale u nas człowiek służy paragrafom, a nie paragrafy człowiekowi...

rozwiń
Avatar
chłop / 6 września 2014 r. o 16:29
0

czy w krasniku nie wa wazniejszych spraw niz dach na kosciele Jak mozna publiczne pieniadze dawac klechom Wstydze sie ze mam takich radnych i takiego burmistrza CIEMNOGROD  a przeciez jest xxI wiek

Przecież nie kto inny jak tuskojeby finansują kościół to te czerwone chamy rozdają nasze,wspólne pieniądze !!!

Avatar
zibi / 6 września 2014 r. o 16:25
0

czy w krasniku nie wa wazniejszych spraw niz dach na kosciele Jak mozna publiczne pieniadze dawac klechom Wstydze sie ze mam takich radnych i takiego burmistrza CIEMNOGROD  a przeciez jest xxI wiek

Avatar
jon / 6 września 2014 r. o 16:13
0

Budżety obywatelskie to czysta fikcja ,jak pokazał przykład Kraśnika.Obywatele zagłosowali nad przekazaniem pieniedzy na budowę dachu kościoła i mieli do tego prawo.Na tym polega demokracja.Niestety żyjemy w tzw państwie prawa.

A na koniec przypomniał mi się tekst z serialu "Alternatywy 4"

 

Gospodarz domu Anioł: "Odwiedził mnie towarzysz Winnicki i zakomunikował,że zaakceptuje wyniki naszych wyborów ,o ile będą zgodne z naszymi oczekiwaniami"

jak takie wierzące obywatele , to kościół już dawno powinien być wykończony

wierzące obywatele , to kościół już dawno powinien być wykończony

rozwiń
Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 6 września 2014 r. o 13:50
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli proKUR(i)Atura ZNIEWOLONA DEKLARACJĄ WIA(g)RY I KLAUZULĄ SUMIENIA BEZ SUMIENIA ZAPEWNIA (z)BAWIENIE: cz. 5:

7) "Dziennik Wschodni" z dn. 6.IX.2014 r. w artyKULe "Sprawa pieniędzy na dach kościoła w Kraśniku: Nie będzie dochodzenia" pokazuje PEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA. Zniewoleni PRAWNICY DEKLARACJAMI WIA(g)RY i KLAUZULAMI SUMIENIA pokazują, ze w sądzie tez można się (z)BAWIĆ jak KURIA JEGO MAĆ!

Dlaczego WSZYSCY MUSZĄ PŁACIĆ za Święcone PEDO BU'RDE'LE na kółkach, do których rząd R.P dokłada, za budowy ŚWIĘTYCH DOMÓW PUBLICZNYCH, do których rząd R.P. DOKŁADA („bo jak nie to My wam damy...”) i do wielu innych ŚW.(irniętych) rzeczy?

Niech płacą tylko CI, CO CHCĄ SIĘ (z)BAWIĆ!

Taka jest NARODOWA (s)CENA LECZENIA SCHIZOFRENII (z)BAWIENIA.

Skoro księŻULOMz AXCELENCJAMI wolno jest wypier...niczyc z KOŚCIOŁA KOGO ino CHCĄ to po co CI WYPIER...LENI jeszcze mają PŁACIĆ NA UTRZYMANIE OPRAWCÓW W SUTANNACH, a w takiej sytuacji są nawet NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOfilskie ODPRAWIANE z KWITKIEM – nie dość, że JE wypier..., to jeszcze IM PŁACĄ, oglądają w KOŚCIOŁĄCH (jeśli chodzą ze strachu), oglądają na KATECHEZACH...!! Premier TUSK zapowiedział LIKWIDACJĘ FUNDUSZU KOSCIELNEGO i jakoś na ten temat panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ! Na co nie raz zwracał już uwagę ZWIĄZEK...

Poczynając od Watykanu, a na wiejskiej Parafii kończąc WSZYSTKICH księZULI uznać należy za DEALERÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW...

Wszystkie Axcelencje z księŻULAMI powinny Poświęcić czas i zapier...niczać na Przejścia Graniczne, Lotniska i tam ODPRAWIAĆ! (Podróżnych, TIR-y...).

POLSKA to KATOLICKI KRAJ – OPDRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK!

&n

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli proKUR(i)Atura ZNIEWOLONA DEKLARACJĄ WIA... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 19
Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Niewłaściwe zaplombowanie urn i nieprzestrzeganie zasady tajności. Obserwatorzy śledzą przebieg głosowania

Niewłaściwe zaplombowanie urn i nieprzestrzeganie zasady tajności. Obserwatorzy śledzą przebieg głosowania

Nieprzestrzeganie zasady tajności, głosowanie rodzinne, braki w wyszkoleniu komisji, w tym postępowanie z pakietami korespondencyjnymi czy stemplowanie kart do głosowania - obserwatorzy z Fundacji Odpowiedzialna Polityka na bieżąco śledzą przebieg głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce i zgłaszają swoje zastrzeżenia.

Stare płaszcze, futra i palta. Pomysł na instalację artystyczną na Noc Kultury

Stare płaszcze, futra i palta. Pomysł na instalację artystyczną na Noc Kultury

Ze starych płaszczy, futer oraz palt stworzona ma być instalacja artystyczna na tegoroczną Noc Kultury, przeniesioną z czerwca na 9-11 października. Przerabianiem odzieży na dzieło sztuki zajmie się Jarosław Koziara, który co rok przystraja ulice w lampiony z sukien, ryby albo balony.

Lubelskie: Największy przyrost zakażeń koronawirusem od początku pandemii
Aktualizacja

Lubelskie: Największy przyrost zakażeń koronawirusem od początku pandemii

- Informuję, że na terenie województwa lubelskiego mamy trzydzieści dziewięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - podaje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.

370 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 3 chorych

370 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 3 chorych

370 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 3 ofiary śmiertelne - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj dopiero o godz. 11 (chociaż powinno o godz. 10.30) najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Wybory 2020. Ponad 250 przypadków naruszenia ciszy wyborczej. Pierwsza konferencja PKW

Wybory 2020. Ponad 250 przypadków naruszenia ciszy wyborczej. Pierwsza konferencja PKW

Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała dzisiaj o godz. 10, na pierwszej konferencji prasowej, że doszło do 253 przypadków naruszenia ciszy wyborczej. Przekazała również wiadomości dotyczące przebiegu głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Międzyrzec Podlaski: Znamy nazwisko nowego dyrektora szpitala

Międzyrzec Podlaski: Znamy nazwisko nowego dyrektora szpitala

Wiadomo już, kto pokieruje szpitalem powiatowym w Międzyrzecu Podlaskim. Konkurs na to stanowisko wygrał Marek Zawada, do niedawna szef szpitala w Radzyniu Podlaskim.

Cuatro Manos zaśpiewają w Radiu Lublin
17 lipca 2020, 19:00

Cuatro Manos zaśpiewają w Radiu Lublin

W piątek, 17 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi duet Cuatro Manos.

Smutek zamiast radości, czyli opinie po meczu Górnika z Pogonią
film

Smutek zamiast radości, czyli opinie po meczu Górnika z Pogonią

Górnik Łęczna do 85 minuty prowadził u siebie z Pogonią Siedlce i był bliski szóstej wygranej z rzędu. Tymczasem końcówka należała do gości, którzy w odstępie dwóch minut zdobyli dwa gole przerwali passę zwycięstw "zielono-czarnych"

Basen w Tomaszowie Lubelskim ma cennik. W piątek pierwsze zawody

Basen w Tomaszowie Lubelskim ma cennik. W piątek pierwsze zawody

800 złotych i cały basen twój. Przez godzinę. W piątek otwarcie pływalni w Tomaszowie Lubelskim. Obiekt ma już oficjalny cennik. Do wyboru: bilety, karnety i możliwość rezerwacji

Lubelskie pianistki zagrały jak z nut na konkursie w Atenach. "Jest to dla nas ogromne wyróżnienie"
Magazyn

Lubelskie pianistki zagrały jak z nut na konkursie w Atenach. "Jest to dla nas ogromne wyróżnienie"

Lubelskie pianistki - Urszula Świerczyńska i Dorota Turkiewicz-Hanaj, występujące razem jako Lubliner Piano Duo - odniosły sukces na 18. międzynarodowym konkursie Muse International Music Competition w Atenach.

Monika Kowalczyk w Wirydarzu CK
17 lipca 2020, 20:00

Monika Kowalczyk w Wirydarzu CK

W piątek, 17 lipca o godz. 20 w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się plenerowy koncert Moniki Kowalczyk z zespołem.

Trzeci wyjazd żużlowców Motoru Lublin. Tym razem pod Jasną Górę

Trzeci wyjazd żużlowców Motoru Lublin. Tym razem pod Jasną Górę

Trzeci wyjazd w tym sezonie zaliczą w niedzielę (godz. 16.30) zawodnicy Motoru Lublin. Podopieczni duetu Jacek Ziółkowski-Maciej Kuciapa zmierzą się w Częstochowie z jedną z najlepszych obecnie ekip w lidze – Eltrox Włókniarzem

W autobusach w Białej Podlaskiej powróciła strefa wolna od pasażera

W autobusach w Białej Podlaskiej powróciła strefa wolna od pasażera

W sobotę w bialskim szpitalu zmarł kolejny pacjent zakażony koronawirusem. Podczas gdy politycy partii rządzącej przekonują że sytuacja z pandemią jest opanowana, w Białej Podlaskiej i okalającym ją powiecie zachorowań przybywa najwięcej właśnie teraz.

Wybory prezydenckie 2020 - druga tura. Rozpoczęło się głosowanie
galeria

Wybory prezydenckie 2020 - druga tura. Rozpoczęło się głosowanie

Dziś druga tura wyborów prezydenckich. Głosowanie rozpoczęło się o godz. 7, a potrwa do 21.

18-letni fotograf z Góry Puławskiej: Gdy znikam na całą noc to znaczy, że poluję na gwiazdy
Magazyn
galeria

18-letni fotograf z Góry Puławskiej: Gdy znikam na całą noc to znaczy, że poluję na gwiazdy

Żeby zrobić wymarzone ujęcia nieba, potrafi całe noce spędzać w szczerym polu lub godzinami stać na mrozie. Jego rodzina już przywykła do tego, że obłoki srebrzyste są ważniejsze od kolacji, a nadchodzący front burzowy to najlepsza pora, by wziąć aparat, statyw i wybrać się na rower.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!