Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

13 stycznia 2010 r.
14:47
Edytuj ten wpis

Szpital pozwał kobietę za "wykańczalnię"

Autor: Zdjęcie autora er
0 16 A A

Nazwała szpitala w Bychawie "wykańczalnią” a dzisiaj stanęła za to przed sądem. Szpital domaga się przeprosin w prasie oraz 20 tys. zł na cel charytatywny. Proces, na wniosek kobiety, toczy się z wyłączeniem jawności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jesienią ub. roku w zakładzie opiekuńczo-leczniczego SP ZOZ w Bychawie zmarła 98-letnia babcia Doroty P. Staruszka przebywała tam trzy tygodnie. Wnuczka pojawiła się w szpitalu tuż przed śmiercią krewnej. Nazwała szpital "wykańczalnią”.

Po śmierci 98-latki wykrzyczała na szpitalnym korytarzu "Ludzie, uciekajcie stąd, to mordercy!”. Słyszeli to inni pacjenci i personel.

Szpital uznał, że kobieta posunęła się stanowczo za daleko. Placówka wytoczyła jej proces o ochronę dóbr osobistych.

Na dzisiejszej rozprawie zjawili się zawnioskowani przez szpital świadkowie oraz pozwana z adwokatem. Co działo się na sali rozpraw nie wiadomo, bo sąd wyłączył jawność procesu.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 stycznia 2013 o 21:36
0
oczywiście morda w kubeł polaczki - cały ten kraj to obóz koncentarcyjnyić a szpitale to umieralnie i wykańczalnie i tylko plać i płać za wszystko , ale prawda , mówinie prawdy ściślej to Przestepstwo w Polandii przcież - 20 tys !! ? a jak nie zapłaci to jej mieszkanie zabiorą na poczet ..... - Bitemu Psu wystarczy kij pokazać - wy już nie jesteście ludźmi , tylko bilogicznie .....
Avatar
nie-lekarz / 16 stycznia 2010 o 08:17
0
Trzeba brać odpowiedzialność za własne słowa, zwłaszcza wypowiadane publicznie. Nie wierzę w afekt tej pani, a odgrażanie się, że jak zostanie sędzią "zrobi porządek" w szpitalu moim zdaniem całkowicie dyskwalifikuje ją z wykonywania tej funkcji.
Moja Babcia zmarła jakieś trzy tygodnie temu (w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia), miała 91 lat, a zmarła w domu, w otoczeniu bliskich. Pozwólmy godnie odchodzić ludziom z tego świata, wśród rodziny, a nie w szpitalnych czterech ścianach wśród białych fartuchów.
pozdrawiam wszystkich myślących i odpowiedzialnych
Trzeba brać odpowiedzialność za własne słowa, zwłaszcza wypowiadane publicznie. Nie wierzę w afekt tej pani, a odgrażanie się, że jak zostanie sędzią "zrobi porządek" w szpitalu moim zdaniem całkowicie dyskwalifikuje ją z wykonywania tej funkcji.
Moja Babcia zmarła jakieś trzy tygodnie temu (w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia), miała 91 lat, a zmarła w domu, w otoczeniu bliskich. Pozwólmy godnie odchodzić ludziom z tego świata, wśród rodziny, a nie w szpitalnych czterech ścianach wśród białych fartuchów.
pozdrawiam wszys... rozwiń
Avatar
ktosia / 14 stycznia 2010 o 12:59
0
Rzeczywiście-miała powód,żeby sie aż tak zdenerwować.Wszak Babcia miała TYLKO 98 lat....Gdyby nie szpital-to pewnie pożyłaby jeszcze drugie tyle.
Staram sie zrozumieć panią Dorotę,ale nijak nie umiem.Babcia dożyła pięknego,sędziwego wieku,co dane jest nielicznym .Wiadomo jest,że w tym wieku prawie każda ,najdrobniejsza nawet infekcja może spowodować śmierć.Tak już ten świat jest ułożony i nic na to nie poradzimy.Zażalenia-to tylko do Pana Boga.
Avatar
STON / 14 stycznia 2010 o 11:06
0
kolo napisał:
ston, z tym dzieckiem to powinienes na pogotowie zadzwonic a nie wiezc do szpitala! albo jak juz to na pogotowie jechac! od tego jest pogotowie! i nie gadaj ze jest jakis syf w szpitalu, bez przesady... przejdz sie na ten oddzał opiekunczo leczniczy i zobacz ten ''syf'' , tak czysto to w domu pewnie nie masz, pierw zobacz potem komentuj! swoja drogą dobrze ze dyrektor skierował ta sprawe do sądu, popieram go absolutnie, jak mozna oczerniac takimi slowami ludzi ktorzy wykonuja ciezka i odpowiedzialna prace?!! widac ze facet ma ''jaja'' i walczy o imie swoich ludzi i szpitala!!! brawo i szacunek!!! powodzenia!


jak zadzwonilismy to w sluchawce nam powiedzieli ze lepiej bedzie i szybciej jak niemowlaka sami przywieziemy, a na pogotowiu w bychawie odeslano nas wlasnie do izby przyjec dziecka wiec zauwaz ze cos jest nie tak, z personelem a ze syf to nic do tego nie mam ja tylko uwazam ze tam pracuja osoby mijajace sie z powolaniem


jak zadzwonilismy to w sluchawce nam powiedzieli ze lepiej bedzie i szybciej jak niemowlaka sami przywieziemy, a na pogotowiu w bychawie odeslano nas wlasnie do izby przyjec dziecka wiec zauwaz ze cos jest nie tak, z personelem a ze syf to nic do tego nie mam ja tylko uwazam ze tam pracuja osoby mijajace sie z powolaniem rozwiń
Avatar
miron / 14 stycznia 2010 o 10:00
0
"Krzyczy, że będzie walczył o godność. Mały, żałosny człowieczek nie zdaje sobie sprawy, że tym pozwem pokazał, że pojęcia takie jak "godność", "honor" są mu całkowicie obce."

Uważasz więc, że wykrzykiwanie epitetów i plucie innym w twarz powinno pozostawać bezkarne? Doprawdy, osobliwie pojmujesz znaczenie pojęć "honor" i "godność". Ciebie też ktoś kiedyś może w ten sposób nazwać. Stulisz wtedy uszy po sobie i uznasz, że "nie ma sprawy"?
I kto tu jest mały i żałosny?
Avatar
~kolka~ / 13 stycznia 2010 o 23:19
0
kiker napisał:
Mafia "doktorów" na wszystkich forach staje po stronie dyrektora szpitala. I to jest normalne. Bronią kumpla. A mafia "doktorów" jest bardzo wierna zasadzie - Atak na kogokolwiek z naszych, choćby zrobił nie wiadomo co to atak na naszą MISJĘ i na nasze AUTORYTETY. Śmiesznie to zabrzmi, ale problem jest w tym, że ten problem jest gdzie indziej... Tu nie chodzi o to, czy padły wykrzyczane w bólu po śmierci bliskiej osoby słowa o "wykańczalni", o "mordowaniu". Jestem w stanie uwierzyć, że personel szpitala nie zawinił. Problemem jest chamska znieczulica tych, którzy zamiast zrozumieć afekt, nie rozumieją i pozywają do sądu. No cóż... Często irytuję się, że w takich relacjach dziennikarze tchórzą i nie podają nazwiska tego, który pozew taki właśnie kompromitujący szpital złożył. Powinniście podawać nazwisko takiego czegoś. Niech wszyscy wiedzą! Ale wam brak odwagi... To Piotr Wojtaś, dyrektor SPZOZ w Bychawie. Krzyczy, że będzie walczył o godność. Mały, żałosny człowieczek nie zdaje sobie sprawy, że tym pozwem pokazał, że pojęcia takie jak "godność", "honor" są mu całkowicie obce. Żałosna kreatura i karykatura zawodu, który ma się kojarzyć z poświęceniem, walką o życie, pomocą chorym. Rynsztok zawodowy. Nic więcej.

WYDAJE MI SIĘ......ALE TYLKO WYDAJE ,ŻE TA ROZPACZ TO BARDZIEJ Z POWODU UTRATY EMERYTURY LUB RENTY PO BABCI.Dlaczego ? Bo prawdziwy ból po zmarłym zazwyczaj zamyka człowieka wewnątrz a nie wyzwala takie zachowanie. Zmarła miała 98 lat i nie było w tym nic
nadzwyczajnego,że Pan wezwał ją do swojego Domu.Brak pokory i wszelakich zahamowań są zmorą dzisiejszego młodego pokolenia i takie lekcje pokory są wskazane.
Ps. Nie daj Boże aby ta dziewczyna kiedy kolwiek była prawnikiem ......prawo w służbie zemsty to nic gorszego.Ilu PRL-owskich sędzi skazywało na śmierć z zemsty a nie w imieniu rzeczywistego prawa.Ona groziła zemstą -podłość...

WYDAJE MI SIĘ......ALE TYLKO WYDAJE ,ŻE TA ROZPACZ TO BARDZIEJ Z POWODU UTRATY EMERYTURY LUB RENTY PO BABCI.Dlaczego ? Bo prawdziwy ból po zmarłym zazwyczaj zamyka człowieka wewnątrz a nie wyzwala takie zachowanie. Zmarła miała 98 lat i nie było w tym nic
nadzwyczajnego,że Pan wezwał ją do swojego Domu.Brak pokory i wszelakich zahamowań są zmorą dzisiejszego młodego pokolenia i takie lekcje pokory są wskazane.
Ps. Nie daj Boże aby ta dziewczyna kiedy kolwiek była prawnikiem ......prawo w służbie zemsty to nic... rozwiń
Avatar
granit / 13 stycznia 2010 o 23:15
0
kiker sam jestes zalosny tym co piszesz, zastanow sie troche chlopie! ja nie jestem lekarzem od razu mowie, ale ta kobita narobila wtedy takiego kwasu ze glowa boli, jak tak mozna, rozumiem ze bliska osoba umarla ale z tym co powiedziala to grubo przesadzila i nie dziwie sie ze teraz do sadu bedzie łazila na rozprawy! sama sobie na to zasluzyla!
Avatar
bolo / 13 stycznia 2010 o 21:55
0
doctorro napisał:
oj jakiś Ty Panie elokwentny , łohohoh . W sumie tutaj sobie popluj na doktorów , pogadaj, a jak Cie zobacze w gabinecie albo przychodni to ręęęcze Ci że bedziesz potulny jak baranek :] a Pana Dyrektora Piotra to serdecznie pozdrawiam ! Tak trzymać ! Musimy walczyć z chamstwem oraz prostactwem !!


ta je!!! Flaszke już do końca obciągłeś? Masz rację, chamstwu czeba się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom doktorku! No!


ta je!!! Flaszke już do końca obciągłeś? Masz rację, chamstwu czeba się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom doktorku! No! rozwiń
Avatar
kiker / 13 stycznia 2010 o 21:48
0
doctorro napisał:
oj jakiś Ty Panie elokwentny , łohohoh . W sumie tutaj sobie popluj na doktorów , pogadaj, a jak Cie zobacze w gabinecie albo przychodni to ręęęcze Ci że bedziesz potulny jak baranek :] a Pana Dyrektora Piotra to serdecznie pozdrawiam ! Tak trzymać ! Musimy walczyć z chamstwem oraz prostactwem !!


No i potwierdziłeś tylko moja opinię. Ty też jesteś - jak widać z twojej wypowiedzi - elementem "rynsztoku" zawodu. O mnie się nie martw. Mam za co i gdzie się leczyć i na pewno do takiego śmiecia nauk medycznych jak ty nie przyjdę...


No i potwierdziłeś tylko moja opinię. Ty też jesteś - jak widać z twojej wypowiedzi - elementem "rynsztoku" zawodu. O mnie się nie martw. Mam za co i gdzie się leczyć i na pewno do takiego śmiecia nauk medycznych jak ty nie przyjdę... rozwiń
Avatar
doctorro / 13 stycznia 2010 o 21:37
0
kiker napisał:
Mafia "doktorów" na wszystkich forach staje po stronie dyrektora szpitala. I to jest normalne. Bronią kumpla. A mafia "doktorów" jest bardzo wierna zasadzie - Atak na kogokolwiek z naszych, choćby zrobił nie wiadomo co to atak na naszą MISJĘ i na nasze AUTORYTETY. Śmiesznie to zabrzmi, ale problem jest w tym, że ten problem jest gdzie indziej... Tu nie chodzi o to, czy padły wykrzyczane w bólu po śmierci bliskiej osoby słowa o "wykańczalni", o "mordowaniu". Jestem w stanie uwierzyć, że personel szpitala nie zawinił. Problemem jest chamska znieczulica tych, którzy zamiast zrozumieć afekt, nie rozumieją i pozywają do sądu. No cóż... Często irytuję się, że w takich relacjach dziennikarze tchórzą i nie podają nazwiska tego, który pozew taki właśnie kompromitujący szpital złożył. Powinniście podawać nazwisko takiego czegoś. Niech wszyscy wiedzą! Ale wam brak odwagi... To Piotr Wojtaś, dyrektor SPZOZ w Bychawie. Krzyczy, że będzie walczył o godność. Mały, żałosny człowieczek nie zdaje sobie sprawy, że tym pozwem pokazał, że pojęcia takie jak "godność", "honor" są mu całkowicie obce. Żałosna kreatura i karykatura zawodu, który ma się kojarzyć z poświęceniem, walką o życie, pomocą chorym. Rynsztok zawodowy. Nic więcej.

oj jakiś Ty Panie elokwentny , łohohoh . W sumie tutaj sobie popluj na doktorów , pogadaj, a jak Cie zobacze w gabinecie albo przychodni to ręęęcze Ci że bedziesz potulny jak baranek :] a Pana Dyrektora Piotra to serdecznie pozdrawiam ! Tak trzymać ! Musimy walczyć z chamstwem oraz prostactwem !!

oj jakiś Ty Panie elokwentny , łohohoh . W sumie tutaj sobie popluj na doktorów , pogadaj, a jak Cie zobacze w gabinecie albo przychodni to ręęęcze Ci że bedziesz potulny jak baranek :] a Pana Dyrektora Piotra to serdecznie pozdrawiam ! Tak trzymać ! Musimy walczyć z chamstwem oraz prostactwem !! rozwiń
Avatar
Gość / 7 stycznia 2013 o 21:36
0
oczywiście morda w kubeł polaczki - cały ten kraj to obóz koncentarcyjnyić a szpitale to umieralnie i wykańczalnie i tylko plać i płać za wszystko , ale prawda , mówinie prawdy ściślej to Przestepstwo w Polandii przcież - 20 tys !! ? a jak nie zapłaci to jej mieszkanie zabiorą na poczet ..... - Bitemu Psu wystarczy kij pokazać - wy już nie jesteście ludźmi , tylko bilogicznie .....
Avatar
nie-lekarz / 16 stycznia 2010 o 08:17
0
Trzeba brać odpowiedzialność za własne słowa, zwłaszcza wypowiadane publicznie. Nie wierzę w afekt tej pani, a odgrażanie się, że jak zostanie sędzią "zrobi porządek" w szpitalu moim zdaniem całkowicie dyskwalifikuje ją z wykonywania tej funkcji.
Moja Babcia zmarła jakieś trzy tygodnie temu (w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia), miała 91 lat, a zmarła w domu, w otoczeniu bliskich. Pozwólmy godnie odchodzić ludziom z tego świata, wśród rodziny, a nie w szpitalnych czterech ścianach wśród białych fartuchów.
pozdrawiam wszystkich myślących i odpowiedzialnych
Trzeba brać odpowiedzialność za własne słowa, zwłaszcza wypowiadane publicznie. Nie wierzę w afekt tej pani, a odgrażanie się, że jak zostanie sędzią "zrobi porządek" w szpitalu moim zdaniem całkowicie dyskwalifikuje ją z wykonywania tej funkcji.
Moja Babcia zmarła jakieś trzy tygodnie temu (w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia), miała 91 lat, a zmarła w domu, w otoczeniu bliskich. Pozwólmy godnie odchodzić ludziom z tego świata, wśród rodziny, a nie w szpitalnych czterech ścianach wśród białych fartuchów.
pozdrawiam wszys... rozwiń
Avatar
ktosia / 14 stycznia 2010 o 12:59
0
Rzeczywiście-miała powód,żeby sie aż tak zdenerwować.Wszak Babcia miała TYLKO 98 lat....Gdyby nie szpital-to pewnie pożyłaby jeszcze drugie tyle.
Staram sie zrozumieć panią Dorotę,ale nijak nie umiem.Babcia dożyła pięknego,sędziwego wieku,co dane jest nielicznym .Wiadomo jest,że w tym wieku prawie każda ,najdrobniejsza nawet infekcja może spowodować śmierć.Tak już ten świat jest ułożony i nic na to nie poradzimy.Zażalenia-to tylko do Pana Boga.
Avatar
STON / 14 stycznia 2010 o 11:06
0
kolo napisał:
ston, z tym dzieckiem to powinienes na pogotowie zadzwonic a nie wiezc do szpitala! albo jak juz to na pogotowie jechac! od tego jest pogotowie! i nie gadaj ze jest jakis syf w szpitalu, bez przesady... przejdz sie na ten oddzał opiekunczo leczniczy i zobacz ten ''syf'' , tak czysto to w domu pewnie nie masz, pierw zobacz potem komentuj! swoja drogą dobrze ze dyrektor skierował ta sprawe do sądu, popieram go absolutnie, jak mozna oczerniac takimi slowami ludzi ktorzy wykonuja ciezka i odpowiedzialna prace?!! widac ze facet ma ''jaja'' i walczy o imie swoich ludzi i szpitala!!! brawo i szacunek!!! powodzenia!


jak zadzwonilismy to w sluchawce nam powiedzieli ze lepiej bedzie i szybciej jak niemowlaka sami przywieziemy, a na pogotowiu w bychawie odeslano nas wlasnie do izby przyjec dziecka wiec zauwaz ze cos jest nie tak, z personelem a ze syf to nic do tego nie mam ja tylko uwazam ze tam pracuja osoby mijajace sie z powolaniem


jak zadzwonilismy to w sluchawce nam powiedzieli ze lepiej bedzie i szybciej jak niemowlaka sami przywieziemy, a na pogotowiu w bychawie odeslano nas wlasnie do izby przyjec dziecka wiec zauwaz ze cos jest nie tak, z personelem a ze syf to nic do tego nie mam ja tylko uwazam ze tam pracuja osoby mijajace sie z powolaniem rozwiń
Avatar
miron / 14 stycznia 2010 o 10:00
0
"Krzyczy, że będzie walczył o godność. Mały, żałosny człowieczek nie zdaje sobie sprawy, że tym pozwem pokazał, że pojęcia takie jak "godność", "honor" są mu całkowicie obce."

Uważasz więc, że wykrzykiwanie epitetów i plucie innym w twarz powinno pozostawać bezkarne? Doprawdy, osobliwie pojmujesz znaczenie pojęć "honor" i "godność". Ciebie też ktoś kiedyś może w ten sposób nazwać. Stulisz wtedy uszy po sobie i uznasz, że "nie ma sprawy"?
I kto tu jest mały i żałosny?
Avatar
~kolka~ / 13 stycznia 2010 o 23:19
0
kiker napisał:
Mafia "doktorów" na wszystkich forach staje po stronie dyrektora szpitala. I to jest normalne. Bronią kumpla. A mafia "doktorów" jest bardzo wierna zasadzie - Atak na kogokolwiek z naszych, choćby zrobił nie wiadomo co to atak na naszą MISJĘ i na nasze AUTORYTETY. Śmiesznie to zabrzmi, ale problem jest w tym, że ten problem jest gdzie indziej... Tu nie chodzi o to, czy padły wykrzyczane w bólu po śmierci bliskiej osoby słowa o "wykańczalni", o "mordowaniu". Jestem w stanie uwierzyć, że personel szpitala nie zawinił. Problemem jest chamska znieczulica tych, którzy zamiast zrozumieć afekt, nie rozumieją i pozywają do sądu. No cóż... Często irytuję się, że w takich relacjach dziennikarze tchórzą i nie podają nazwiska tego, który pozew taki właśnie kompromitujący szpital złożył. Powinniście podawać nazwisko takiego czegoś. Niech wszyscy wiedzą! Ale wam brak odwagi... To Piotr Wojtaś, dyrektor SPZOZ w Bychawie. Krzyczy, że będzie walczył o godność. Mały, żałosny człowieczek nie zdaje sobie sprawy, że tym pozwem pokazał, że pojęcia takie jak "godność", "honor" są mu całkowicie obce. Żałosna kreatura i karykatura zawodu, który ma się kojarzyć z poświęceniem, walką o życie, pomocą chorym. Rynsztok zawodowy. Nic więcej.

WYDAJE MI SIĘ......ALE TYLKO WYDAJE ,ŻE TA ROZPACZ TO BARDZIEJ Z POWODU UTRATY EMERYTURY LUB RENTY PO BABCI.Dlaczego ? Bo prawdziwy ból po zmarłym zazwyczaj zamyka człowieka wewnątrz a nie wyzwala takie zachowanie. Zmarła miała 98 lat i nie było w tym nic
nadzwyczajnego,że Pan wezwał ją do swojego Domu.Brak pokory i wszelakich zahamowań są zmorą dzisiejszego młodego pokolenia i takie lekcje pokory są wskazane.
Ps. Nie daj Boże aby ta dziewczyna kiedy kolwiek była prawnikiem ......prawo w służbie zemsty to nic gorszego.Ilu PRL-owskich sędzi skazywało na śmierć z zemsty a nie w imieniu rzeczywistego prawa.Ona groziła zemstą -podłość...

WYDAJE MI SIĘ......ALE TYLKO WYDAJE ,ŻE TA ROZPACZ TO BARDZIEJ Z POWODU UTRATY EMERYTURY LUB RENTY PO BABCI.Dlaczego ? Bo prawdziwy ból po zmarłym zazwyczaj zamyka człowieka wewnątrz a nie wyzwala takie zachowanie. Zmarła miała 98 lat i nie było w tym nic
nadzwyczajnego,że Pan wezwał ją do swojego Domu.Brak pokory i wszelakich zahamowań są zmorą dzisiejszego młodego pokolenia i takie lekcje pokory są wskazane.
Ps. Nie daj Boże aby ta dziewczyna kiedy kolwiek była prawnikiem ......prawo w służbie zemsty to nic... rozwiń
Avatar
granit / 13 stycznia 2010 o 23:15
0
kiker sam jestes zalosny tym co piszesz, zastanow sie troche chlopie! ja nie jestem lekarzem od razu mowie, ale ta kobita narobila wtedy takiego kwasu ze glowa boli, jak tak mozna, rozumiem ze bliska osoba umarla ale z tym co powiedziala to grubo przesadzila i nie dziwie sie ze teraz do sadu bedzie łazila na rozprawy! sama sobie na to zasluzyla!
Avatar
bolo / 13 stycznia 2010 o 21:55
0
doctorro napisał:
oj jakiś Ty Panie elokwentny , łohohoh . W sumie tutaj sobie popluj na doktorów , pogadaj, a jak Cie zobacze w gabinecie albo przychodni to ręęęcze Ci że bedziesz potulny jak baranek :] a Pana Dyrektora Piotra to serdecznie pozdrawiam ! Tak trzymać ! Musimy walczyć z chamstwem oraz prostactwem !!


ta je!!! Flaszke już do końca obciągłeś? Masz rację, chamstwu czeba się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom doktorku! No!


ta je!!! Flaszke już do końca obciągłeś? Masz rację, chamstwu czeba się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom doktorku! No! rozwiń
Avatar
kiker / 13 stycznia 2010 o 21:48
0
doctorro napisał:
oj jakiś Ty Panie elokwentny , łohohoh . W sumie tutaj sobie popluj na doktorów , pogadaj, a jak Cie zobacze w gabinecie albo przychodni to ręęęcze Ci że bedziesz potulny jak baranek :] a Pana Dyrektora Piotra to serdecznie pozdrawiam ! Tak trzymać ! Musimy walczyć z chamstwem oraz prostactwem !!


No i potwierdziłeś tylko moja opinię. Ty też jesteś - jak widać z twojej wypowiedzi - elementem "rynsztoku" zawodu. O mnie się nie martw. Mam za co i gdzie się leczyć i na pewno do takiego śmiecia nauk medycznych jak ty nie przyjdę...


No i potwierdziłeś tylko moja opinię. Ty też jesteś - jak widać z twojej wypowiedzi - elementem "rynsztoku" zawodu. O mnie się nie martw. Mam za co i gdzie się leczyć i na pewno do takiego śmiecia nauk medycznych jak ty nie przyjdę... rozwiń
Avatar
doctorro / 13 stycznia 2010 o 21:37
0
kiker napisał:
Mafia "doktorów" na wszystkich forach staje po stronie dyrektora szpitala. I to jest normalne. Bronią kumpla. A mafia "doktorów" jest bardzo wierna zasadzie - Atak na kogokolwiek z naszych, choćby zrobił nie wiadomo co to atak na naszą MISJĘ i na nasze AUTORYTETY. Śmiesznie to zabrzmi, ale problem jest w tym, że ten problem jest gdzie indziej... Tu nie chodzi o to, czy padły wykrzyczane w bólu po śmierci bliskiej osoby słowa o "wykańczalni", o "mordowaniu". Jestem w stanie uwierzyć, że personel szpitala nie zawinił. Problemem jest chamska znieczulica tych, którzy zamiast zrozumieć afekt, nie rozumieją i pozywają do sądu. No cóż... Często irytuję się, że w takich relacjach dziennikarze tchórzą i nie podają nazwiska tego, który pozew taki właśnie kompromitujący szpital złożył. Powinniście podawać nazwisko takiego czegoś. Niech wszyscy wiedzą! Ale wam brak odwagi... To Piotr Wojtaś, dyrektor SPZOZ w Bychawie. Krzyczy, że będzie walczył o godność. Mały, żałosny człowieczek nie zdaje sobie sprawy, że tym pozwem pokazał, że pojęcia takie jak "godność", "honor" są mu całkowicie obce. Żałosna kreatura i karykatura zawodu, który ma się kojarzyć z poświęceniem, walką o życie, pomocą chorym. Rynsztok zawodowy. Nic więcej.

oj jakiś Ty Panie elokwentny , łohohoh . W sumie tutaj sobie popluj na doktorów , pogadaj, a jak Cie zobacze w gabinecie albo przychodni to ręęęcze Ci że bedziesz potulny jak baranek :] a Pana Dyrektora Piotra to serdecznie pozdrawiam ! Tak trzymać ! Musimy walczyć z chamstwem oraz prostactwem !!

oj jakiś Ty Panie elokwentny , łohohoh . W sumie tutaj sobie popluj na doktorów , pogadaj, a jak Cie zobacze w gabinecie albo przychodni to ręęęcze Ci że bedziesz potulny jak baranek :] a Pana Dyrektora Piotra to serdecznie pozdrawiam ! Tak trzymać ! Musimy walczyć z chamstwem oraz prostactwem !! rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 1

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód/

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 1 5

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 15 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 2

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 5 10

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 27 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!