Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Krasnystaw

11 grudnia 2016 r.
8:30

Tragiczny wypadek. Zginęła 17-letnia dziewczyna potrącona przez samochód

Autor: Zdjęcie autora pab
226 204 A A

Do tragicznego wypadku w sobotę doszło około godz. 22 w Siennicy Różanej (pow. krasnostawski)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak informuje policja, 22-letni kierowca audi na prostym odcinku drogi potrącił 17-letnią pieszą, która przechodziła przez jezdnię poza przejściem dla pieszych.

Dziewczyna zmarła na miejscu wypadku.

Kierowca audi był trzeźwy. Samochód został zabezpieczony przez policjantów.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku. 

 

Czytaj więcej o:

Komentarze 204

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zniesmaczony / 11 grudnia 2016 o 11:03
+1
a może właśnie "zniesmaczony" jest z rodziny Jednego z "NICH" i tym postem chciał ukrócić debilne komentarze i wymądrzania się???? bez względu na tragedię z jaką zmaga się rodzina - po to tylko aby pokazać się na forum.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 o 11:03
+1
Ta dziewczyna nie żyje a Ty piszesz ,, jakim trzeba być debilem " weź ty się pierdyknij w łeb co
Avatar
... / 13 marca 2017 o 17:24
0
A kierowca powinien przekraczać prędkość? Jest już wynik opinii biegłych... Świadomie przekroczył dopuszczalną prędkość =swiadome zabójstwo 
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 20:04
0
Heniu, a dziewczyna powinna była wejść mu pod koła?
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 20:02
0
XYZ, coś ci się pomyliło. Jest ograniczenie prędkości a nie zakaz jazdy powyżej 50. Nie chodzi o to, że pochwalam jazdę z przekroczoną prędkością tylko precyzyjnie traktuję przepisy. A przepisu, który mówi że kierowca nie ma prawa przekraczać prędkości nie ma.
Avatar
Henio / 25 stycznia 2017 o 12:21
0
Tak, nie miał prawa jechać więcej niż 50 km/h, ale może, w panujących w tym czasie i miejscu warunkach, NIE POWINIEN jechać więcej niż np. 30 km/h. Patrz sąsiedni temat. 
Avatar
XYZ / 25 stycznia 2017 o 10:48
0
Już mi się powtarzać znudziło . Powiem po raz ostatni: nawet gdyby mu weszła ( a nie wiemy jak bylo - nie bylo nas tam) to nie byłoby takich tragicznych skutków. Głową szyby nie rozbija się przy 50 - tce! ( to jest fakt, a nie domniemanie). A to, że małolaty" szaleją" częściej za kierownicą, to każdy wie. Nawet OC płaca wyższe jako grupa podwyższonego ryzyka. Ciągle powtarzasz, także na innych forach, ze nie miała prawa wejść- on NIE MIAŁ PRAWA W TAMTYM MIEJSCU JECHAĆ więcej niż 50km/ h! Tyle. Z mojej strony to wszystko. Wyraziłam swoje zdanie. Wałkowanie ciągle tego samego nie ma sensu.
Już mi się powtarzać znudziło . Powiem po raz ostatni: nawet gdyby mu weszła ( a nie wiemy jak bylo - nie bylo nas tam) to nie byłoby takich tragicznych skutków. Głową szyby nie rozbija się przy 50 - tce! ( to jest fakt, a nie domniemanie). A to, że małolaty" szaleją" częściej za kierownicą, to każdy wie. Nawet OC płaca wyższe jako grupa podwyższonego ryzyka. Ciągle powtarzasz, także na innych forach, ze nie miała prawa wejść- on NIE MIAŁ PRAWA W TAMTYM MIEJSCU JECHAĆ więcej niż 50km/ h! Tyle. Z mojej strony to wszystko. W... rozwiń
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 22:06
0
XYZ mnie natomiast przeraża takie włażenie pod koła, piesi są tak bezmyślni, wiek tu nie ma znaczenia.
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 22:00
0
Jak jest możliwość hamowania to tak, a jakby tak wprost prosto pod koła tak jak tutaj ktoś wlazł bezmyślnie to co? Jak nie ma kiedy hamować tylko od razu masz na masce człowieka? Na boku, bo przecież prosto pod samochód włazi? Nie na środku że była wcześniej na ulicy tylko właśnie prosto pod koła? Co możesz zrobić? Kiedy nawet hamulca nie zdążysz wcisnąć? Ona przecież nie była na środku, tylko z tego boku od strony chodnika gdzie weszła na jezdnię.
Avatar
XYZ / 24 stycznia 2017 o 16:57
0
Wiesz doskonale, ze to nie była jazda przepisowa ale jakoś trudno Ci to zaakceptować. Trudno. Czasem człowiek wierzy w taka prawdę, jaką jest dla niego wygodniejsza. U ciebie tak właśnie jest. Co do iloraz inteligencji - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo zwyczajnie nie znałam tej dziewczyny. Przeraża mnie natomiast ta obcięta konczyna i dziura w przedniej szybie. Pomyśl jak trzeba uderzyć ciałem człowieka aby wybic głową szybę, a dodatkowo pogiąć narożnik w samochodzie. Ja wiem że piesi potrafią nagle pojawić się na jezdni. Tez mi kiedys wylazl taki nagle z zaparkowanych wzdłuż ulicy samochodów. Bylo gwaltowne hamowanie, ale nic się nikomu nie stało, ponieważ reakcja była natychmiastowa a i prędkość w miarę ( chociaż mam czym przycisnąć- nowe, salonowe auto o sporej mocy). Człowiek pokory do jazdy nabiera z czasem. A młody?-wiadomo lubi poszaleć. Nie wiem czy wyszła czy nie ale wiem na pewno ze gdyby kierowca zareagował odpowiednio na pewno nie byłoby aż tak wielkiej tragedii. Bardzo współczuję rodzinie śp. dziewczyny.
Wiesz doskonale, ze to nie była jazda przepisowa ale jakoś trudno Ci to zaakceptować. Trudno. Czasem człowiek wierzy w taka prawdę, jaką jest dla niego wygodniejsza. U ciebie tak właśnie jest. Co do iloraz inteligencji - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo zwyczajnie nie znałam tej dziewczyny. Przeraża mnie natomiast ta obcięta konczyna i dziura w przedniej szybie. Pomyśl jak trzeba uderzyć ciałem człowieka aby wybic głową szybę, a dodatkowo pogiąć narożnik w samochodzie. Ja wiem że piesi potrafią nagle pojawić się na jezdni. Tez mi ... rozwiń
Avatar
... / 13 marca 2017 o 17:24
0
A kierowca powinien przekraczać prędkość? Jest już wynik opinii biegłych... Świadomie przekroczył dopuszczalną prędkość =swiadome zabójstwo 
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 20:04
0
Heniu, a dziewczyna powinna była wejść mu pod koła?
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 20:02
0
XYZ, coś ci się pomyliło. Jest ograniczenie prędkości a nie zakaz jazdy powyżej 50. Nie chodzi o to, że pochwalam jazdę z przekroczoną prędkością tylko precyzyjnie traktuję przepisy. A przepisu, który mówi że kierowca nie ma prawa przekraczać prędkości nie ma.
Avatar
Henio / 25 stycznia 2017 o 12:21
0
Tak, nie miał prawa jechać więcej niż 50 km/h, ale może, w panujących w tym czasie i miejscu warunkach, NIE POWINIEN jechać więcej niż np. 30 km/h. Patrz sąsiedni temat. 
Avatar
XYZ / 25 stycznia 2017 o 10:48
0
Już mi się powtarzać znudziło . Powiem po raz ostatni: nawet gdyby mu weszła ( a nie wiemy jak bylo - nie bylo nas tam) to nie byłoby takich tragicznych skutków. Głową szyby nie rozbija się przy 50 - tce! ( to jest fakt, a nie domniemanie). A to, że małolaty" szaleją" częściej za kierownicą, to każdy wie. Nawet OC płaca wyższe jako grupa podwyższonego ryzyka. Ciągle powtarzasz, także na innych forach, ze nie miała prawa wejść- on NIE MIAŁ PRAWA W TAMTYM MIEJSCU JECHAĆ więcej niż 50km/ h! Tyle. Z mojej strony to wszystko. Wyraziłam swoje zdanie. Wałkowanie ciągle tego samego nie ma sensu.
Już mi się powtarzać znudziło . Powiem po raz ostatni: nawet gdyby mu weszła ( a nie wiemy jak bylo - nie bylo nas tam) to nie byłoby takich tragicznych skutków. Głową szyby nie rozbija się przy 50 - tce! ( to jest fakt, a nie domniemanie). A to, że małolaty" szaleją" częściej za kierownicą, to każdy wie. Nawet OC płaca wyższe jako grupa podwyższonego ryzyka. Ciągle powtarzasz, także na innych forach, ze nie miała prawa wejść- on NIE MIAŁ PRAWA W TAMTYM MIEJSCU JECHAĆ więcej niż 50km/ h! Tyle. Z mojej strony to wszystko. W... rozwiń
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 22:06
0
XYZ mnie natomiast przeraża takie włażenie pod koła, piesi są tak bezmyślni, wiek tu nie ma znaczenia.
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 22:00
0
Jak jest możliwość hamowania to tak, a jakby tak wprost prosto pod koła tak jak tutaj ktoś wlazł bezmyślnie to co? Jak nie ma kiedy hamować tylko od razu masz na masce człowieka? Na boku, bo przecież prosto pod samochód włazi? Nie na środku że była wcześniej na ulicy tylko właśnie prosto pod koła? Co możesz zrobić? Kiedy nawet hamulca nie zdążysz wcisnąć? Ona przecież nie była na środku, tylko z tego boku od strony chodnika gdzie weszła na jezdnię.
Avatar
XYZ / 24 stycznia 2017 o 16:57
0
Wiesz doskonale, ze to nie była jazda przepisowa ale jakoś trudno Ci to zaakceptować. Trudno. Czasem człowiek wierzy w taka prawdę, jaką jest dla niego wygodniejsza. U ciebie tak właśnie jest. Co do iloraz inteligencji - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo zwyczajnie nie znałam tej dziewczyny. Przeraża mnie natomiast ta obcięta konczyna i dziura w przedniej szybie. Pomyśl jak trzeba uderzyć ciałem człowieka aby wybic głową szybę, a dodatkowo pogiąć narożnik w samochodzie. Ja wiem że piesi potrafią nagle pojawić się na jezdni. Tez mi kiedys wylazl taki nagle z zaparkowanych wzdłuż ulicy samochodów. Bylo gwaltowne hamowanie, ale nic się nikomu nie stało, ponieważ reakcja była natychmiastowa a i prędkość w miarę ( chociaż mam czym przycisnąć- nowe, salonowe auto o sporej mocy). Człowiek pokory do jazdy nabiera z czasem. A młody?-wiadomo lubi poszaleć. Nie wiem czy wyszła czy nie ale wiem na pewno ze gdyby kierowca zareagował odpowiednio na pewno nie byłoby aż tak wielkiej tragedii. Bardzo współczuję rodzinie śp. dziewczyny.
Wiesz doskonale, ze to nie była jazda przepisowa ale jakoś trudno Ci to zaakceptować. Trudno. Czasem człowiek wierzy w taka prawdę, jaką jest dla niego wygodniejsza. U ciebie tak właśnie jest. Co do iloraz inteligencji - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo zwyczajnie nie znałam tej dziewczyny. Przeraża mnie natomiast ta obcięta konczyna i dziura w przedniej szybie. Pomyśl jak trzeba uderzyć ciałem człowieka aby wybic głową szybę, a dodatkowo pogiąć narożnik w samochodzie. Ja wiem że piesi potrafią nagle pojawić się na jezdni. Tez mi ... rozwiń
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 14:42
0
A ty uważasz, że to takie pewne, że zawsze przy takiej samej prędkości urywa? Masz gdzieś takie dane? To proszę powołaj się na nie a nie cwaniaka zgrywasz. A wiesz, przy jakim ilorazie inteligencji włazi się pod koła?
Avatar
XYZ / 23 stycznia 2017 o 14:13
0
Niby czytasz ze zrozumieniem, a odpowiedzieć na pytanie nie potrafisz. Ile trzeba jechać żeby nogę urwało? Tylko tyle chce wiedzieć i nic więcej.
Zobacz wszystkie komentarze 204

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jarmark Jagielloński 2018 w Lublinie. Co będzie się działo? [program]
17 sierpnia 2018, 13:00

Jarmark Jagielloński 2018 w Lublinie. Co będzie się działo? [program] 0 0

Festiwal Tańce, hulanki i zakupy będą czekać w ten weekend na gości Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie. Natalia Kukulska, Paulina Przybysz, Barbara Wrońska i Wojtek Mazolewski wystąpią na specjalnym koncercie, na Starym Mieście swe stragany ustawią rękodzielnicy z wielu krajów, będą też potańcówki pod gołym niebem

Konrad Gaca nie żyje. Popularny trener zmarł w swoim domu. Miał 42 lata
galeria

Konrad Gaca nie żyje. Popularny trener zmarł w swoim domu. Miał 42 lata 278 11

Konrad Gaca nie żyje. Zmarł w swoim domu. Ciało znaleziono w czwartek nad ranem w jego domu koło Lublina. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Konrad Gaca miał 42 lata

Matka i córka skakały po worku. Z wewnątrz dobiegał skowyt psa

Matka i córka skakały po worku. Z wewnątrz dobiegał skowyt psa 2 6

W środę przed południem kobieta spacerująca przy jednym ze stawów znajdujących się na terenie gminy Góra Kalwaria (woj. mazowieckie) zauważyła, jak dwie kobiety nad stawem kopią w worek i próbują zanurzyć go w wodzie. Z worka na śmieci wydobywał się skowyt zwierzęcia.

Puławy: Zostawił saszetkę, a w niej 4 tys. zł. Kronika policyjna

Puławy: Zostawił saszetkę, a w niej 4 tys. zł. Kronika policyjna 6 1

W mijającym tygodniu puławscy policjanci interweniowali m.in w sklepie odzieżowym. Zgłoszenie dotyczyło znalezionej saszetki, w której ktoś zostawił biżuterię i 4 tys. zł.

Serwis komputerów oraz naprawa drukarek – Regulservis.pl

Serwis komputerów oraz naprawa drukarek – Regulservis.pl 0 0

W dobie współczesności spotykamy się z dynamicznym rozwojem e-biznesu opartego o działanie sprzętów elektronicznych takich jak komputer stacjonarny, laptop, czy wielofunkcyjne drukarki. Obecnie na próżno szukać przedsiębiorstw nie wyposażonych w tego typu urządzenia. Bez względu na formę działalności oraz jej branże – sprawnie działające zaplecze technologiczne to podstawa, która pozwala nieustannie się rozwijać. Właśnie dlatego warto zadbać o dobrą kondycję wyżej wymienionych urządzeń. W jaki sposób to uczynić? Jedynym rozsądnym i skutecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej marki Regulservis - https://regulservis.pl/.

Lublin: Jedna miała 12,9 mln zł zysku, inna 4,5 mln zł straty. Wyniki finansowe miejskich spółek
galeria

Lublin: Jedna miała 12,9 mln zł zysku, inna 4,5 mln zł straty. Wyniki finansowe miejskich spółek 8 6

Połowa miejskich spółek przynosi straty – dowiadujemy się z lektury oficjalnych bilansów. Ale wielokrotnie większe od strat są zyski wypracowane przez drugą połowę firm. To głównie te dostarczające wodę i energię cieplną. Część ich zysków trafia potem do miejskiej kasy.

Lubelskie: Milion złotych w Lotto Plus. Pierwsza taka wygrana w mieście

Lubelskie: Milion złotych w Lotto Plus. Pierwsza taka wygrana w mieście 18 1

Lotto i Lotto Plus 14.08.2018 - wyniki losowania. Milion złotych wygrał ktoś, kto zagrał w Lotto Plus w Lubartowie.

ZPP: Embargo Rosji na żywność. Polska sobie poradziła

ZPP: Embargo Rosji na żywność. Polska sobie poradziła 1 4

Bilans handlowy Polski po wprowadzeniu rosyjskiego embarga systematycznie się poprawia. Polakom udało się skutecznie znaleźć alternatywne rynki zbytu - informuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców

Lubelskie: 35-letni lekarz na randce z 14-latką. Jest śledztwo

Lubelskie: 35-letni lekarz na randce z 14-latką. Jest śledztwo 20 2

Maciej T., lekarz z Białej Podlaskiej miał się umówić się z 14-latką. Sprawę bada prokuratura.

Utrudnienia w ruchu na obwodnicy Lublina. Wyciek oleju napędowego z ciężarówki

Utrudnienia w ruchu na obwodnicy Lublina. Wyciek oleju napędowego z ciężarówki 4 0

Na utrudnienia w ruchu natkną się kierowcy poruszający się obwodnicą Lublina między węzłami Czechów a Rudnik.

Żerocin: Wykopali pocisk podczas budowy wodociągu [zdjęcia]
galeria

Żerocin: Wykopali pocisk podczas budowy wodociągu [zdjęcia] 0 0

Pocisk z czasów wojny wykopali pracownicy podczas budowy wodociągu w miejscowości Żerocin koło Międzyrzeca Podlaskiego

Lubelscy strażacy kupują nowy wóz bojowy

Lubelscy strażacy kupują nowy wóz bojowy 0 1

Średni wóz bojowy zamawiają lubelscy strażacy, którzy ogłosili przetarg na dostawę pojazdu.

II Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "World Wide 2018". Program koncertów
18 sierpnia 2018, 17:30

II Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "World Wide 2018". Program koncertów 8 1

Co Gdzie Kiedy. Goście z Serbii, Turcji, Litwy, Meksyku i Bułgarii zawitają do województwa lubelskiego w ramach II Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego World Wide! Barwne koncerty odbywać się będą w dniach 18-26 sierpnia. Uczestnicy zaprezentują się m.in. w Puławach, Lublinie i Zamościu.

Prokurator miał 2,5 promila, spał w samochodzie. Obudzili go policjanci

Prokurator miał 2,5 promila, spał w samochodzie. Obudzili go policjanci 55 22

Prokurator z Krasnegostawu zasnął za kierownicą. Obudzili go policjanci. Andrzej S. ma 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Pomniki w Kraśniku z napisem "konstytucja". Policja szuka sprawców

Pomniki w Kraśniku z napisem "konstytucja". Policja szuka sprawców 22 15

Na dwóch pomnikach w Kraśniku zawieszono plakaty z napisem "konstytucja".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!