Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Krasnystaw

11 grudnia 2016 r.
8:30

Tragiczny wypadek. Zginęła 17-letnia dziewczyna potrącona przez samochód

Autor: Zdjęcie autora pab
226 204 A A

Do tragicznego wypadku w sobotę doszło około godz. 22 w Siennicy Różanej (pow. krasnostawski)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak informuje policja, 22-letni kierowca audi na prostym odcinku drogi potrącił 17-letnią pieszą, która przechodziła przez jezdnię poza przejściem dla pieszych.

Dziewczyna zmarła na miejscu wypadku.

Kierowca audi był trzeźwy. Samochód został zabezpieczony przez policjantów.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku. 

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 204

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
XYZ / 25 stycznia 2017 r. o 10:48
+1
Już mi się powtarzać znudziło . Powiem po raz ostatni: nawet gdyby mu weszła ( a nie wiemy jak bylo - nie bylo nas tam) to nie byłoby takich tragicznych skutków. Głową szyby nie rozbija się przy 50 - tce! ( to jest fakt, a nie domniemanie). A to, że małolaty" szaleją" częściej za kierownicą, to każdy wie. Nawet OC płaca wyższe jako grupa podwyższonego ryzyka. Ciągle powtarzasz, także na innych forach, ze nie miała prawa wejść- on NIE MIAŁ PRAWA W TAMTYM MIEJSCU JECHAĆ więcej niż 50km/ h! Tyle. Z mojej strony to wszystko. Wyraziłam swoje zdanie. Wałkowanie ciągle tego samego nie ma sensu.
Już mi się powtarzać znudziło . Powiem po raz ostatni: nawet gdyby mu weszła ( a nie wiemy jak bylo - nie bylo nas tam) to nie byłoby takich tragicznych skutków. Głową szyby nie rozbija się przy 50 - tce! ( to jest fakt, a nie domniemanie). A to, że małolaty" szaleją" częściej za kierownicą, to każdy wie. Nawet OC płaca wyższe jako grupa podwyższonego ryzyka. Ciągle powtarzasz, także na innych forach, ze nie miała prawa wejść- on NIE MIAŁ PRAWA W TAMTYM MIEJSCU JECHAĆ więcej niż 50km/ h! Tyle. Z mojej strony to wszystko. W... rozwiń
Avatar
zniesmaczony / 11 grudnia 2016 r. o 11:03
+1
a może właśnie "zniesmaczony" jest z rodziny Jednego z "NICH" i tym postem chciał ukrócić debilne komentarze i wymądrzania się???? bez względu na tragedię z jaką zmaga się rodzina - po to tylko aby pokazać się na forum.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 r. o 11:03
+1
Ta dziewczyna nie żyje a Ty piszesz ,, jakim trzeba być debilem " weź ty się pierdyknij w łeb co
Avatar
... / 13 marca 2017 r. o 17:24
0
A kierowca powinien przekraczać prędkość? Jest już wynik opinii biegłych... Świadomie przekroczył dopuszczalną prędkość =swiadome zabójstwo 
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 r. o 20:04
0
Heniu, a dziewczyna powinna była wejść mu pod koła?
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 r. o 20:02
0
XYZ, coś ci się pomyliło. Jest ograniczenie prędkości a nie zakaz jazdy powyżej 50. Nie chodzi o to, że pochwalam jazdę z przekroczoną prędkością tylko precyzyjnie traktuję przepisy. A przepisu, który mówi że kierowca nie ma prawa przekraczać prędkości nie ma.
Avatar
Henio / 25 stycznia 2017 r. o 12:21
0
Tak, nie miał prawa jechać więcej niż 50 km/h, ale może, w panujących w tym czasie i miejscu warunkach, NIE POWINIEN jechać więcej niż np. 30 km/h. Patrz sąsiedni temat. 
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 r. o 22:06
0
XYZ mnie natomiast przeraża takie włażenie pod koła, piesi są tak bezmyślni, wiek tu nie ma znaczenia.
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 r. o 22:00
0
Jak jest możliwość hamowania to tak, a jakby tak wprost prosto pod koła tak jak tutaj ktoś wlazł bezmyślnie to co? Jak nie ma kiedy hamować tylko od razu masz na masce człowieka? Na boku, bo przecież prosto pod samochód włazi? Nie na środku że była wcześniej na ulicy tylko właśnie prosto pod koła? Co możesz zrobić? Kiedy nawet hamulca nie zdążysz wcisnąć? Ona przecież nie była na środku, tylko z tego boku od strony chodnika gdzie weszła na jezdnię.
Avatar
XYZ / 24 stycznia 2017 r. o 16:57
0
Wiesz doskonale, ze to nie była jazda przepisowa ale jakoś trudno Ci to zaakceptować. Trudno. Czasem człowiek wierzy w taka prawdę, jaką jest dla niego wygodniejsza. U ciebie tak właśnie jest. Co do iloraz inteligencji - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo zwyczajnie nie znałam tej dziewczyny. Przeraża mnie natomiast ta obcięta konczyna i dziura w przedniej szybie. Pomyśl jak trzeba uderzyć ciałem człowieka aby wybic głową szybę, a dodatkowo pogiąć narożnik w samochodzie. Ja wiem że piesi potrafią nagle pojawić się na jezdni. Tez mi kiedys wylazl taki nagle z zaparkowanych wzdłuż ulicy samochodów. Bylo gwaltowne hamowanie, ale nic się nikomu nie stało, ponieważ reakcja była natychmiastowa a i prędkość w miarę ( chociaż mam czym przycisnąć- nowe, salonowe auto o sporej mocy). Człowiek pokory do jazdy nabiera z czasem. A młody?-wiadomo lubi poszaleć. Nie wiem czy wyszła czy nie ale wiem na pewno ze gdyby kierowca zareagował odpowiednio na pewno nie byłoby aż tak wielkiej tragedii. Bardzo współczuję rodzinie śp. dziewczyny.
Wiesz doskonale, ze to nie była jazda przepisowa ale jakoś trudno Ci to zaakceptować. Trudno. Czasem człowiek wierzy w taka prawdę, jaką jest dla niego wygodniejsza. U ciebie tak właśnie jest. Co do iloraz inteligencji - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo zwyczajnie nie znałam tej dziewczyny. Przeraża mnie natomiast ta obcięta konczyna i dziura w przedniej szybie. Pomyśl jak trzeba uderzyć ciałem człowieka aby wybic głową szybę, a dodatkowo pogiąć narożnik w samochodzie. Ja wiem że piesi potrafią nagle pojawić się na jezdni. Tez mi ... rozwiń
Avatar
... / 13 marca 2017 r. o 17:24
0
A kierowca powinien przekraczać prędkość? Jest już wynik opinii biegłych... Świadomie przekroczył dopuszczalną prędkość =swiadome zabójstwo 
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 r. o 20:04
0
Heniu, a dziewczyna powinna była wejść mu pod koła?
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 r. o 20:02
0
XYZ, coś ci się pomyliło. Jest ograniczenie prędkości a nie zakaz jazdy powyżej 50. Nie chodzi o to, że pochwalam jazdę z przekroczoną prędkością tylko precyzyjnie traktuję przepisy. A przepisu, który mówi że kierowca nie ma prawa przekraczać prędkości nie ma.
Avatar
Henio / 25 stycznia 2017 r. o 12:21
0
Tak, nie miał prawa jechać więcej niż 50 km/h, ale może, w panujących w tym czasie i miejscu warunkach, NIE POWINIEN jechać więcej niż np. 30 km/h. Patrz sąsiedni temat. 
Avatar
XYZ / 25 stycznia 2017 r. o 10:48
+1
Już mi się powtarzać znudziło . Powiem po raz ostatni: nawet gdyby mu weszła ( a nie wiemy jak bylo - nie bylo nas tam) to nie byłoby takich tragicznych skutków. Głową szyby nie rozbija się przy 50 - tce! ( to jest fakt, a nie domniemanie). A to, że małolaty" szaleją" częściej za kierownicą, to każdy wie. Nawet OC płaca wyższe jako grupa podwyższonego ryzyka. Ciągle powtarzasz, także na innych forach, ze nie miała prawa wejść- on NIE MIAŁ PRAWA W TAMTYM MIEJSCU JECHAĆ więcej niż 50km/ h! Tyle. Z mojej strony to wszystko. Wyraziłam swoje zdanie. Wałkowanie ciągle tego samego nie ma sensu.
Już mi się powtarzać znudziło . Powiem po raz ostatni: nawet gdyby mu weszła ( a nie wiemy jak bylo - nie bylo nas tam) to nie byłoby takich tragicznych skutków. Głową szyby nie rozbija się przy 50 - tce! ( to jest fakt, a nie domniemanie). A to, że małolaty" szaleją" częściej za kierownicą, to każdy wie. Nawet OC płaca wyższe jako grupa podwyższonego ryzyka. Ciągle powtarzasz, także na innych forach, ze nie miała prawa wejść- on NIE MIAŁ PRAWA W TAMTYM MIEJSCU JECHAĆ więcej niż 50km/ h! Tyle. Z mojej strony to wszystko. W... rozwiń
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 r. o 22:06
0
XYZ mnie natomiast przeraża takie włażenie pod koła, piesi są tak bezmyślni, wiek tu nie ma znaczenia.
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 r. o 22:00
0
Jak jest możliwość hamowania to tak, a jakby tak wprost prosto pod koła tak jak tutaj ktoś wlazł bezmyślnie to co? Jak nie ma kiedy hamować tylko od razu masz na masce człowieka? Na boku, bo przecież prosto pod samochód włazi? Nie na środku że była wcześniej na ulicy tylko właśnie prosto pod koła? Co możesz zrobić? Kiedy nawet hamulca nie zdążysz wcisnąć? Ona przecież nie była na środku, tylko z tego boku od strony chodnika gdzie weszła na jezdnię.
Avatar
XYZ / 24 stycznia 2017 r. o 16:57
0
Wiesz doskonale, ze to nie była jazda przepisowa ale jakoś trudno Ci to zaakceptować. Trudno. Czasem człowiek wierzy w taka prawdę, jaką jest dla niego wygodniejsza. U ciebie tak właśnie jest. Co do iloraz inteligencji - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo zwyczajnie nie znałam tej dziewczyny. Przeraża mnie natomiast ta obcięta konczyna i dziura w przedniej szybie. Pomyśl jak trzeba uderzyć ciałem człowieka aby wybic głową szybę, a dodatkowo pogiąć narożnik w samochodzie. Ja wiem że piesi potrafią nagle pojawić się na jezdni. Tez mi kiedys wylazl taki nagle z zaparkowanych wzdłuż ulicy samochodów. Bylo gwaltowne hamowanie, ale nic się nikomu nie stało, ponieważ reakcja była natychmiastowa a i prędkość w miarę ( chociaż mam czym przycisnąć- nowe, salonowe auto o sporej mocy). Człowiek pokory do jazdy nabiera z czasem. A młody?-wiadomo lubi poszaleć. Nie wiem czy wyszła czy nie ale wiem na pewno ze gdyby kierowca zareagował odpowiednio na pewno nie byłoby aż tak wielkiej tragedii. Bardzo współczuję rodzinie śp. dziewczyny.
Wiesz doskonale, ze to nie była jazda przepisowa ale jakoś trudno Ci to zaakceptować. Trudno. Czasem człowiek wierzy w taka prawdę, jaką jest dla niego wygodniejsza. U ciebie tak właśnie jest. Co do iloraz inteligencji - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo zwyczajnie nie znałam tej dziewczyny. Przeraża mnie natomiast ta obcięta konczyna i dziura w przedniej szybie. Pomyśl jak trzeba uderzyć ciałem człowieka aby wybic głową szybę, a dodatkowo pogiąć narożnik w samochodzie. Ja wiem że piesi potrafią nagle pojawić się na jezdni. Tez mi ... rozwiń
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 r. o 14:42
0
A ty uważasz, że to takie pewne, że zawsze przy takiej samej prędkości urywa? Masz gdzieś takie dane? To proszę powołaj się na nie a nie cwaniaka zgrywasz. A wiesz, przy jakim ilorazie inteligencji włazi się pod koła?
Avatar
XYZ / 23 stycznia 2017 r. o 14:13
0
Niby czytasz ze zrozumieniem, a odpowiedzieć na pytanie nie potrafisz. Ile trzeba jechać żeby nogę urwało? Tylko tyle chce wiedzieć i nic więcej.
Zobacz wszystkie komentarze 204

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?
film

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?

W sobotę będzie pochmurno z rozpogodzeniami z wyjątkiem północno-wschodniej części kraju. Tam należy spodziewać się dużego zachmurzenia i przelotnych opadów śniegu do 1-3 centymetrów. Pod wieczór w Małopolsce i na Górnym Śląsku pojawią się opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowy i zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami dość silny.

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Motor nadal traci do Ruchu osiem punktów. Piątkowe starcie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. A ten wynik na pewno dużo bardziej cieszy ekipę z Lublina, która od 37 minuty musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce, jaką obejrzał Vitinho.

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury
4 grudnia 2021, 10:00

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury

To miała być kolejna odsłona warsztatów organizowanych co roku przez Pracownię Sztuczka z Centrum Kultury. Ale tym razem pomysłodawcy projektu pragną włączyć się w pomoc dla tych, którzy działają w związku z kryzysem na granicy.

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Nad Zalewem Miejskim będzie można uprawiać wakeboarding. Miasto szuka wykonawców projektu wyciągu. Użytkownicy mają startować z brzegu w okolicy plaży, a efektowny zwrot zrobią w pobliżu wyspy

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia
Magazyn

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia

Za dwa tygodnie zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Pojawi się nowe połączenie z Lublina do Warszawy, do Parczewa powrócą pociągi, nie wrócą za to kursy do lotniska. Do Trójmiasta wciąż nie będzie można dotrzeć bez przesiadki.

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

W pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość światowej sprzedaży NFT, czyli niewymienialnych tokenów, osiągnęła poziom 3,5 mld dolarów – wynika z raportu „Hiscox Online Art Trade Report 2021”. Szybko rosnącą popularność zyskuje zwłaszcza obrót cyfrową sztuką.

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków - dwóch 15-latków i 16-latka - którzy pobili pracownika sklepu. Jak się okazało, mężczyzna nie chciał ich poczęstować papierosem

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa
film

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa

Bruksela, Belgia. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wezwała do zawieszenia połączeń lotniczych do miejsc, w których wykryto nowy wariant koronawirusa B.1.1.529. - Ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity - powiedziała. Wezwała też do szczepień przeciw koronawirusowi.

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Pacjentów w stanie zagrożenia życia mają od dzisiaj do poniedziałku przyjmować wszystkie szpitale z Lublina i okolic. Nie tylko te, które mają SOR-y. To efekt posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które po masowych zwolnieniach lekarskich w SPSK4 w Lublinie zwołał wojewoda.

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach
30 listopada 2021, 20:00

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach

Klub Peweks w Puławach (ul. Centralna 1) zaprasza na stand-up Katarzyny Piaseckiej, który odbędzie się 30 listopada o godz. 20.

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Zaledwie 1,1 proc. osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych. Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 5,69 proc. stanowiły osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

W piątek reprezentacja Polski poznała pierwszego rywala w walce o udział w mistrzostwach świata, które odbędą się w Katarze. Biało-Czerwoni na początek baraży o mundial zmierzą się z Rosją.

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Zgodnie z nowymi przepisami, wszyscy wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast otrzymają wkrótce znaczące podwyżki wynagrodzeń. Rekordziści będą zarabiali ok. 20 tys. zł miesięcznie. Uchwały w tej sprawie samorządy podejmą w tym lub przyszłym miesiącu.

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

W niedzielę o godz. 20 w hali Globus reprezentacja Polski podejmie Niemcy w drugiej kolejce eliminacji mistrzostw świata

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]

Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej oraz awanse nadania stopni służby więziennej funkcjonariuszom zakładu karnego. W piątek w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!