Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

12 grudnia 2010 r.
21:20
Edytuj ten wpis

Ulica Wyszyńskiego w Łęcznej to po deszczu jezioro

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 8 A A

Kierowcy w Łęcznej już wiedzą, że jak popada lub są roztopy, to ulica im. kardynała Stefana Wyszyńskiego przypomina jezioro. Tak jest od momentu jej otwarcia, czyli od czterech lat. Ta sytuacja ma zmienić się w przyszłym roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po większej ulewie ulica Wyszyńskiego po prostu tonie. Droga łącząca osiedle Słoneczne z osiedlem Niepodległości nie ma odwodnienia. – To droga tylko na suche dni. Wystarczy, że mocniej popada, to przejazd jest niemożliwy, bo nikt nie ma amfibii. Straż Miejska musi tę drogę wyłączać z ruchu – mówi Andrzej Krukowski, kierowca z Łęcznej.

Przy drodze wykonano rowy na zbierającą się wodę, która w naturalny sposób paruje. Niestety, to rozwiązanie nie zdało egzaminu, bo po intensywnych opadach rowy przepełniały się i deszczówka zalewała asfalt. – A ilu tu ludzi uszkodziło silniki, szczególnie w ciągu pierwszych paru tygodni po otwarciu. Kierowcy nie wiedzieli, że woda jest głęboka i z impetem wjeżdżali w kałużę. Nie jednego wyciągali na "sznurku”. Mój kolega za naprawę silnika zapłacił ponad 2 tysiące złotych – dodaje Krukowski.

Ulicę im. kardynała Stefana Wyszyńskiego oddano do użytku w 2006 roku. – W momencie, kiedy trwały prace nad drogą, nie było planów do zbudowania kolektora, ponieważ był to wydatek rzędu kilku milionów złotych. Już wówczas wiedzieliśmy, że będzie remontowana Jana Pawła II wraz z położeniem nowej kanalizacji. Dlatego zaplanowaliśmy przyłączenie odwodnienia Wyszyńskiego do rury biegnącej wzdłuż JP II – tłumaczy Dariusz Kowalski, zastępca burmistrza Łęcznej. Jednak remont "krajówki” rozpoczął się dopiero w tym roku i prawdopodobnie potrwa do wiosny przyszłego roku.

Miasto zdaje sobie sprawę z problemu. – W przyszłym roku za blisko 350 tysięcy zł zostanie wykonane połączenie kanalizacyjne z odwodnieniem ulicy Jana Pawła II. Tym samym Wyszyńskiego przestanie być zalewana i zamykana, bo woda po prostu spłynie do kanałów pod aleją Jana Pawła II – dodaje Kowalski.
– Boje się pomyśleć, co będzie wczesną wiosną, jak drogowcy nie dokończą remontu Jana Pawła II, a zaczną się roztopy. Nieprzejezdna Wyszyńskiego grozi częściowym paraliżem Łęcznej – dodaje kierowca.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jajature / 16 grudnia 2010 o 15:06
0
Z tym paraliżem miasta to gość lekko przegiął. No ale projektant się nie popisał to fakt - ciekawe tylko gdzie był nadzór w trakcie budowy?
Avatar
ala / 15 grudnia 2010 o 18:05
0
[quote name='kierownik szatni' timestamp='1292278690' post='405100']
Ul. Fatimskiej, ul. Wyszyńskiego, al. JP II - to w każdym mieście, szpital im Faustyny, szkoła im JPII. Jest jeszcze jakieś drugie miasto w Polsce
pie%&olnięte na punkcie świętości?? (nie wliczając Świebodzina bo tam Jezusa zrobili z tacy) a infrastukturę w Łęcznej z podatków.
Radni w Łęcznej robią (ł)askę księżom!
[/quote]

może powinno być spieprzyli infrastrukturę, bo ja by była dobrze zrobiona to by ulicy nie zalewało, ale fakt temat trochę nie na czasie
[quote name='kierownik szatni' timestamp='1292278690' post='405100']
Ul. Fatimskiej, ul. Wyszyńskiego, al. JP II - to w każdym mieście, szpital im Faustyny, szkoła im JPII. Jest jeszcze jakieś drugie miasto w Polsce
pie%&olnięte na punkcie świętości?? (nie wliczając Świebodzina bo tam Jezusa zrobili z tacy) a infrastukturę w Łęcznej z podatków.
Radni w Łęcznej robią (ł)askę księżom!
[/quote]

może powinno być spieprzyli infrastrukturę, bo ja by była dobrze zrobiona to by ul... rozwiń
Avatar
antyprawiczek / 15 grudnia 2010 o 14:42
0
[quote name='tomek(nie agent)' timestamp='1292315866' post='405255']
Nie wszyscy radni tylko ci co zasiadają w komisji ds nazewnictwa (czyli przewodniczący poszczególnych komisji a większość z nich w poprzednich kadencjach to ludzie z lewej strony, słuchający się burmistrza, czyli wniosek prosty... nie radni a p. burmistrz
[/quote]
Ty agent prawiczek, gdybyś miał choć jedną szarą komórkę to wiedziałbyś co dzieje się w Łęcznej.
To "prawiczki" nadają katolickie /niby/ nazwy ulic myśląc,ze jak się przypodobają zającowi to dostaną zbawienie od razu od niego.
Łęczna, jak każde zadupie, jest moherowe i stara się swoje zacofanie nadrobić nazwami ulic wymyślonych świętych,
których narzuca klecha.
Agent może powiesz kto i ile pieniędzy publicznych chciał przeznaczyć na kościół, jak zachowywali się niektórzy radni, jak zachowywał się ksiądz na sesji.
Możesz prawiczków wymienić z nazwiska. Czepiasz się burmistrza bo pewnie należysz do grona prawiczków i chciałbyś skleszyć całą Łęczną. Na szczęście są jeszcze tacy co nie dadza się skleszyć.
[quote name='tomek(nie agent)' timestamp='1292315866' post='405255']
Nie wszyscy radni tylko ci co zasiadają w komisji ds nazewnictwa (czyli przewodniczący poszczególnych komisji a większość z nich w poprzednich kadencjach to ludzie z lewej strony, słuchający się burmistrza, czyli wniosek prosty... nie radni a p. burmistrz
[/quote]
Ty agent prawiczek, gdybyś miał choć jedną szarą komórkę to wiedziałbyś co dzieje się w Łęcznej.
To "prawiczki" nadają katolickie /niby/ nazwy ulic myśląc,... rozwiń
Avatar
KKK / 15 grudnia 2010 o 14:33
0
Szanowny redaktorku, obudziłeś się z kilkumiesięcznym opóźnieniem.
Ostatnio zalana ulica to gdzieś w połowie lata albo wiosna.
teraz to nie jest aktualne.
Avatar
OBOJĘTNY / 14 grudnia 2010 o 10:16
0
[quote name='tomek(nie agent)' timestamp='1292315866' post='405255']
Nie wszyscy radni tylko ci co zasiadają w komisji ds nazewnictwa (czyli przewodniczący poszczególnych komisji a większość z nich w poprzednich kadencjach to ludzie z lewej strony, słuchający się burmistrza, czyli wniosek prosty... nie radni a p. burmistrz
[/quote]
Z PRAWEJ LEWEJ W ŚRODKU DOBRZE ŻE JEST ULICA ,GDYŻ INACZE ŁĘCZNIAKI TOBOŁY NA PLECY I JAK KIEDYŚ NA JARMARK DO ŁĘCZNY ,CHODZILIBYŚCIE PO TEJ SWOJE ŁĘCZNIE.BĘDZIE KASNALIZACJA TO WODA POLECI I SPOKÓJ.POSPRZĄTAJ KLATKĘ,ODŚNIEŻ TROCHĘ WOKÓŁ SIEBIE ,BĘDZIE WSZYSTKIM TYM Z PRAWA I LEWA LŻEJ , A TAK TYLKO GLĘDZISZ I ROZPACZASZ,ŻE JEST ULICA.MNIEJ MLEĆ JĘZOREM WIĘCEJ ROBIĆ.
[quote name='tomek(nie agent)' timestamp='1292315866' post='405255']
Nie wszyscy radni tylko ci co zasiadają w komisji ds nazewnictwa (czyli przewodniczący poszczególnych komisji a większość z nich w poprzednich kadencjach to ludzie z lewej strony, słuchający się burmistrza, czyli wniosek prosty... nie radni a p. burmistrz
[/quote]
Z PRAWEJ LEWEJ W ŚRODKU DOBRZE ŻE JEST ULICA ,GDYŻ INACZE ŁĘCZNIAKI TOBOŁY NA PLECY I JAK KIEDYŚ NA JARMARK DO ŁĘCZNY ,CHODZILIBYŚCIE PO TEJ SWOJE ŁĘCZNIE.BĘDZIE KASNALIZA... rozwiń
Avatar
tomek(nie agent) / 14 grudnia 2010 o 09:37
0
Nie wszyscy radni tylko ci co zasiadają w komisji ds nazewnictwa (czyli przewodniczący poszczególnych komisji a większość z nich w poprzednich kadencjach to ludzie z lewej strony, słuchający się burmistrza, czyli wniosek prosty... nie radni a p. burmistrz
Avatar
kierownik szatni / 13 grudnia 2010 o 23:18
0
Ul. Fatimskiej, ul. Wyszyńskiego, al. JP II - to w każdym mieście, szpital im Faustyny, szkoła im JPII. Jest jeszcze jakieś drugie miasto w Polsce
pie%&olnięte na punkcie świętości?? (nie wliczając Świebodzina bo tam Jezusa zrobili z tacy) a infrastukturę w Łęcznej z podatków.
Radni w Łęcznej robią (ł)askę księżom!
Avatar
666 / 13 grudnia 2010 o 16:01
0
Co to ma być???????? Ludzie mamy zime a nie roztopy Będziemy się martwić takimi duperelami jak Będzie odwilż i obfite opady deszczu a nie teraz!!!!!! o czym wy piszecie opanujcie się
Avatar
jajature / 16 grudnia 2010 o 15:06
0
Z tym paraliżem miasta to gość lekko przegiął. No ale projektant się nie popisał to fakt - ciekawe tylko gdzie był nadzór w trakcie budowy?
Avatar
ala / 15 grudnia 2010 o 18:05
0
[quote name='kierownik szatni' timestamp='1292278690' post='405100']
Ul. Fatimskiej, ul. Wyszyńskiego, al. JP II - to w każdym mieście, szpital im Faustyny, szkoła im JPII. Jest jeszcze jakieś drugie miasto w Polsce
pie%&olnięte na punkcie świętości?? (nie wliczając Świebodzina bo tam Jezusa zrobili z tacy) a infrastukturę w Łęcznej z podatków.
Radni w Łęcznej robią (ł)askę księżom!
[/quote]

może powinno być spieprzyli infrastrukturę, bo ja by była dobrze zrobiona to by ulicy nie zalewało, ale fakt temat trochę nie na czasie
[quote name='kierownik szatni' timestamp='1292278690' post='405100']
Ul. Fatimskiej, ul. Wyszyńskiego, al. JP II - to w każdym mieście, szpital im Faustyny, szkoła im JPII. Jest jeszcze jakieś drugie miasto w Polsce
pie%&olnięte na punkcie świętości?? (nie wliczając Świebodzina bo tam Jezusa zrobili z tacy) a infrastukturę w Łęcznej z podatków.
Radni w Łęcznej robią (ł)askę księżom!
[/quote]

może powinno być spieprzyli infrastrukturę, bo ja by była dobrze zrobiona to by ul... rozwiń
Avatar
antyprawiczek / 15 grudnia 2010 o 14:42
0
[quote name='tomek(nie agent)' timestamp='1292315866' post='405255']
Nie wszyscy radni tylko ci co zasiadają w komisji ds nazewnictwa (czyli przewodniczący poszczególnych komisji a większość z nich w poprzednich kadencjach to ludzie z lewej strony, słuchający się burmistrza, czyli wniosek prosty... nie radni a p. burmistrz
[/quote]
Ty agent prawiczek, gdybyś miał choć jedną szarą komórkę to wiedziałbyś co dzieje się w Łęcznej.
To "prawiczki" nadają katolickie /niby/ nazwy ulic myśląc,ze jak się przypodobają zającowi to dostaną zbawienie od razu od niego.
Łęczna, jak każde zadupie, jest moherowe i stara się swoje zacofanie nadrobić nazwami ulic wymyślonych świętych,
których narzuca klecha.
Agent może powiesz kto i ile pieniędzy publicznych chciał przeznaczyć na kościół, jak zachowywali się niektórzy radni, jak zachowywał się ksiądz na sesji.
Możesz prawiczków wymienić z nazwiska. Czepiasz się burmistrza bo pewnie należysz do grona prawiczków i chciałbyś skleszyć całą Łęczną. Na szczęście są jeszcze tacy co nie dadza się skleszyć.
[quote name='tomek(nie agent)' timestamp='1292315866' post='405255']
Nie wszyscy radni tylko ci co zasiadają w komisji ds nazewnictwa (czyli przewodniczący poszczególnych komisji a większość z nich w poprzednich kadencjach to ludzie z lewej strony, słuchający się burmistrza, czyli wniosek prosty... nie radni a p. burmistrz
[/quote]
Ty agent prawiczek, gdybyś miał choć jedną szarą komórkę to wiedziałbyś co dzieje się w Łęcznej.
To "prawiczki" nadają katolickie /niby/ nazwy ulic myśląc,... rozwiń
Avatar
KKK / 15 grudnia 2010 o 14:33
0
Szanowny redaktorku, obudziłeś się z kilkumiesięcznym opóźnieniem.
Ostatnio zalana ulica to gdzieś w połowie lata albo wiosna.
teraz to nie jest aktualne.
Avatar
OBOJĘTNY / 14 grudnia 2010 o 10:16
0
[quote name='tomek(nie agent)' timestamp='1292315866' post='405255']
Nie wszyscy radni tylko ci co zasiadają w komisji ds nazewnictwa (czyli przewodniczący poszczególnych komisji a większość z nich w poprzednich kadencjach to ludzie z lewej strony, słuchający się burmistrza, czyli wniosek prosty... nie radni a p. burmistrz
[/quote]
Z PRAWEJ LEWEJ W ŚRODKU DOBRZE ŻE JEST ULICA ,GDYŻ INACZE ŁĘCZNIAKI TOBOŁY NA PLECY I JAK KIEDYŚ NA JARMARK DO ŁĘCZNY ,CHODZILIBYŚCIE PO TEJ SWOJE ŁĘCZNIE.BĘDZIE KASNALIZACJA TO WODA POLECI I SPOKÓJ.POSPRZĄTAJ KLATKĘ,ODŚNIEŻ TROCHĘ WOKÓŁ SIEBIE ,BĘDZIE WSZYSTKIM TYM Z PRAWA I LEWA LŻEJ , A TAK TYLKO GLĘDZISZ I ROZPACZASZ,ŻE JEST ULICA.MNIEJ MLEĆ JĘZOREM WIĘCEJ ROBIĆ.
[quote name='tomek(nie agent)' timestamp='1292315866' post='405255']
Nie wszyscy radni tylko ci co zasiadają w komisji ds nazewnictwa (czyli przewodniczący poszczególnych komisji a większość z nich w poprzednich kadencjach to ludzie z lewej strony, słuchający się burmistrza, czyli wniosek prosty... nie radni a p. burmistrz
[/quote]
Z PRAWEJ LEWEJ W ŚRODKU DOBRZE ŻE JEST ULICA ,GDYŻ INACZE ŁĘCZNIAKI TOBOŁY NA PLECY I JAK KIEDYŚ NA JARMARK DO ŁĘCZNY ,CHODZILIBYŚCIE PO TEJ SWOJE ŁĘCZNIE.BĘDZIE KASNALIZA... rozwiń
Avatar
tomek(nie agent) / 14 grudnia 2010 o 09:37
0
Nie wszyscy radni tylko ci co zasiadają w komisji ds nazewnictwa (czyli przewodniczący poszczególnych komisji a większość z nich w poprzednich kadencjach to ludzie z lewej strony, słuchający się burmistrza, czyli wniosek prosty... nie radni a p. burmistrz
Avatar
kierownik szatni / 13 grudnia 2010 o 23:18
0
Ul. Fatimskiej, ul. Wyszyńskiego, al. JP II - to w każdym mieście, szpital im Faustyny, szkoła im JPII. Jest jeszcze jakieś drugie miasto w Polsce
pie%&olnięte na punkcie świętości?? (nie wliczając Świebodzina bo tam Jezusa zrobili z tacy) a infrastukturę w Łęcznej z podatków.
Radni w Łęcznej robią (ł)askę księżom!
Avatar
666 / 13 grudnia 2010 o 16:01
0
Co to ma być???????? Ludzie mamy zime a nie roztopy Będziemy się martwić takimi duperelami jak Będzie odwilż i obfite opady deszczu a nie teraz!!!!!! o czym wy piszecie opanujcie się
Zobacz wszystkie komentarze 8
Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kulturalia 2019. CHØCØLATE, Bovska. Kto jeszcze wystąpi w sobotę? [PROGRAM, ZDJĘCIA]
galeria

Kulturalia 2019. CHØCØLATE, Bovska. Kto jeszcze wystąpi w sobotę? [PROGRAM, ZDJĘCIA] 0 0

Jako pierwsi na scenę wyjdą członkowie zespołu CHØCØLATE zaś sobotnią imprezę zakończy występ Darii Zawiałow.

Groził, że zabije. 37-latek został aresztowany. Mężczyzna był już wcześniej notowany

Groził, że zabije. 37-latek został aresztowany. Mężczyzna był już wcześniej notowany 1 0

37-letni mieszkaniec gminy Leśniowice (powiat chełmski) groził pracownicom sklepu i postronnym osobom, że pozbawi je życia. Agresywny mężczyzna, który już wcześniej notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, a także mieniu i wolności, trafił za kraty.

Wisła w Annopolu. Rzeka przekroczyła stan alarmowy [stany wód w Lubelskiem]
galeria

Wisła w Annopolu. Rzeka przekroczyła stan alarmowy [stany wód w Lubelskiem] 0 4

Wisła w Annopolu przekroczyła stan alarmowy. Z danych z godz. 8 wynika, że w ciągu nocy poziom wody w tym mieście podniósł się o 32 cm. W Puławach Wisła płynie powyżej poziomu ostrzegawczego.

ŻeLKa 2019. Gala Ognia w Ogrodzie Saskim [ZDJĘCIA]
galeria

ŻeLKa 2019. Gala Ognia w Ogrodzie Saskim [ZDJĘCIA] 0 0

W Lublinie trwa Żonglerska Lubelska Konwencja (ŻeLKa). Wczoraj w Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim można było podziwiać artystów z całej Polski podczas Gali Ognia.

Sportowe Inspiracje: akrobatyka powietrzna. Jak wygląda trening latania nad ziemią [wideo]
galeria
film

Sportowe Inspiracje: akrobatyka powietrzna. Jak wygląda trening latania nad ziemią [wideo] 0 0

Akrobatyka powietrzna łączy ze sobą sport i sztukę. Wszelkie figury akrobatyczne wykonuje się na specjalnych szarfach w powietrzu.

Dni Urzędowa 2019. Koncerty disco polo, wystawy, warsztaty rękodzielnicze [PROGRAM]
galeria

Dni Urzędowa 2019. Koncerty disco polo, wystawy, warsztaty rękodzielnicze [PROGRAM] 0 0

Piękni i Młodzi a także zespoły – Dejw i TeX wystąpią w niedzielę (26 maja) podczas Dni Urzędowa. W ramach trzydniowych wydarzeń organizatorzy zaplanowali nie tylko koncerty muzyczne. Będzie można obejrzeć także wystawę samochodów wojskowych i rajdowych i wziąć udział w warsztatach rękodzieła.

Szpital Jana Bożego w Lublinie szuka nowego dyrektora

Szpital Jana Bożego w Lublinie szuka nowego dyrektora 1 3

Do 3 czerwca mogą zgłaszać się kandydaci na dyrektora szpitala im. Jan Bożego, który właśnie ogłosił urząd marszałkowski.

Piknik z okazji Dnia Rodziny. Będą gry i zabawy, konkurencje sportowe
25 maja 2019, 11:00

Piknik z okazji Dnia Rodziny. Będą gry i zabawy, konkurencje sportowe 0 0

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Lubelski Oddział Regionalny zaprasza do Szkoły Podstawowej Sióstr Urszulanek na piknik z okazji Dnia Rodziny. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 25 maja o godz. 11.

O staniku i mądrości doktorowej
Wiersze między newsami

O staniku i mądrości doktorowej 0 0

Na sobotnie przedpołudnie mamy fraszkę lubelskiego autora. Józef Czechowicz bohaterką uczynił żonę znanego lubelskiego lekarza i społecznika.

Chcą pojechać do Afryki by pomagać chorym. "To trudne wyzwanie, ale warto robić dobro"
Magazyn
galeria

Chcą pojechać do Afryki by pomagać chorym. "To trudne wyzwanie, ale warto robić dobro" 20 6

Lubelscy lekarze oraz studenci medycyny chcą wyjechać do Afryki, by przez kilka miesięcy otaczać troską jej mieszkańców. Jak podkreślają, pomoc jest niezbędna, bo tak złych warunków leczenia, jakie tam panują, w Europie nie jesteśmy sobie nawet w stanie wyobrazić.

Galeria Sztuki Wirydarz w Lublinie ma 20 lat. Wystawa Roberta Kuśmirowskiego na jubileusz [zdjęcia]
Magazyn
galeria

Galeria Sztuki Wirydarz w Lublinie ma 20 lat. Wystawa Roberta Kuśmirowskiego na jubileusz [zdjęcia] 0 1

Nauczyłem się w teatrze obowiązkowości, punktualności i pracowitości. Nauczyłem się odpowiedzialności za to, co się robi i co się mówi. Klasy i kultury, nawet w najprostszych sytuacjach, że jak się wchodzi, to się puka na przykład, że się mówi przepraszam, jak się kogoś potrąci. Takich prostych rzeczy, które gdyby dziś obowiązywały, to nie byłoby tego, co się dziś dzieje w przestrzeni publicznej i w polityce. Rozmowa z Piotrem Zielińskim, właścicielem Galerii Sztuki Wirydarz w Lublinie

KSZO – Chełmianka 1:2. Utrzymanie niemal pewne!

KSZO – Chełmianka 1:2. Utrzymanie niemal pewne! 0 2

Kibice i piłkarze klubu z Chełma nie mogli być jeszcze pewni ligowego bytu. Po końcowym gwizdku piątkowego spotkania w Ostrowcu Świętokrzyskim sytuacja się zmieniła, bo biało-zieloni wygrali z KSZO 2:1. A to oznacza, że utrzymanie mają praktycznie w kieszeni

25 lat Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Uroczystości w Lublinie [zdjęcia]
galeria

25 lat Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Uroczystości w Lublinie [zdjęcia] 0 6

Jubileusz 25-lecia świętuje dziś Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lublinie.

Samorządowcy: Puławskie Azoty coraz mniej zaangażowane

Samorządowcy: Puławskie Azoty coraz mniej zaangażowane 13 25

Społeczno-ekonomiczne skutki włączenia puławskich Zakładów Azotowych do Grupy Azoty były tematem wtorkowego spotkania Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. Według samorządowców z powiatu puławskiego, nie są one pozytywne. Chodzi m.in. o spadające wpływy z podatków.