Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

2 maja 2009 r.
11:00
Edytuj ten wpis

Kozłówka: Palikot czyta doktorat prezydenta Kaczyńskiego

0 41 A A

Kilkaset osób zgromadziło się pod sceną, na której Janusz Palikot i zaproszeni aktorzy czytają fragmenty pracy doktorskiej Lecha Kaczyńskiego. Akcja rozpoczęła się po godz. 11 na terenie Pałacu Zamoyskich w Kozłówce koło Lubartowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Janusz Palikot wkroczył na czele pochodu w towarzystwie trzech aktorów ucharakteryzowanych na Marksa, Engelsa i Lenina. Na scenie witany był owacjami.

- I Sekretarz Pis niech żyje! - krzyknął do zgromadzonych.

- Niech żyje! Niech żyje! Niech żyje! - odkrzyknęła mu publiczność.

Następnie poseł zaprezentował "najbardziej strzeżoną pracę naukową w III RP”.

- Doktorat Lech Kaczyński pisał w roku 1979. Wtedy nie trzeba było obficie cytować Maksa i Engelsa jak w latach 80-tych, a jednak takich cytatów tu nie brakuje - pokreślił Palikot.

Do Kozłówki razem z Palikotem przyjechał autokar młodzieży. Młodzi ludzie z rozdają ludziom czerwone szturmówki i biało-czerwone chorągiewki, w pochodach noszą portrety Marksa, Engelsa i obu braci Kaczyńskich. Z głośników lecą przeboje Mazowsza.

Dyrektor muzeum w Kozłówce nie wyraził zgody na przeprowadzenie akcji w Galerii socrealizmu. Dlatego impreza odbyła się w parku pałacowym muzeum Zamoyskich w Kozłowce.

Początek czytania pracy doktorskiej prezydenta Lecha Kaczyńskiego zaplanowane na godz. 11, rozpoczęło się z kilkunastominutowym opóźnieniem.
(am)

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
szpilowyhajam / 11 marca 2010 o 16:59
0
To mi sie pieronie niy podobo. Kaj jest to ,jak Janusz Palikot ryknoł na mojam cześć Niych Żyje Górnik. Za to zech mu doł dwa dyplomy WUML co zech skończoł bez łapowki za niyboski komuny w Zabrzu.

Pieknie pozdrowo Lubartów prymus po WUML
Avatar
nora / 2 maja 2009 o 23:14
0
A dlaczego Palikot nie przeczytał publicznie swojej pracy magisterskiej? Ciekawe jakie w niej zawarł odkrywcze mądrości?
Avatar
stara / 2 maja 2009 o 22:11
0
Wy młodzi forumowicze jeszcze nie wiecie, że takie czytanie "fragmentów" jakiejkolwiek pracy /książki, referatu a nawet powieści / to jest znana forma manipulacji. Aby "zgnoić" jakiegokolwiek autora czegokolwiek, wystarczy wybrać zdania, kawałki zdań a nawet poszczególne słowa i poddać je ośmieszeniu lub krytyce. To się zawsze uda. Wasz lubelski ukochany poseł ma komunistyczne korzenie a taka manipulacja była stosowana przez komunistów, on o tym wie.
Avatar
tw. faflun / 2 maja 2009 o 19:01
0
zastanawia mnie również co takiego wie Biegalski - komunistyczny naczelnik z kurkowej, że jak Pis doszedł do włdzy od razu wyrychtowali i posadkę A kryżę, a zdjęcia kaczora od tyłu?
Avatar
kapsel / 2 maja 2009 o 18:57
0
~leon~ napisał:
no i tutaj prosze Pana wkrada sie demagogia juz , jak dla mnie jest to analogiczna sytuacja do tej całej afery z prezydentem Wałęsa... tutaj cytaty , tam niby jakies <niepotwierdzone !!! > fakty , powyciagane i wielka nagonka jest robiona .... tylko ze ... w tym przypadku sa cytaty , na papierze .. hmmm... smieszna sprawa , taki po prostu robin hoody polskiej prawicy Kaczynscy , a tutaj taki kwiatek , ojcowie komunizmu sa ich autorytetami intelektualnymi , bo jak nazwac inaczej osobe ktorej slowa cytuje sie w pracach naukowych ?...


Nie wiem w jakim kontekście były cytowane słowa ojców komunizmu. W pewnej pracy cytowałem biblię satanistyczną, choć jestem katolikiem, a i sama praca miała charakter raczej prochrześcijański.

Co do pytania o tajność pracy - nie wiem dlaczego i nie wiem, czy była tajna.


Nie wiem w jakim kontekście były cytowane słowa ojców komunizmu. W pewnej pracy cytowałem biblię satanistyczną, choć jestem katolikiem, a i sama praca miała charakter raczej prochrześcijański.

Co do pytania o tajność pracy - nie wiem dlaczego i nie wiem, czy była tajna. rozwiń
Avatar
wroc / 2 maja 2009 o 18:25
0
Aneta napisał:
Niech lublinianie cieszą się, wybrali sobie takiego posła na jakiego zasłużyli. Lublin słynie z tego dziwnego posła. On już sam nie wie co ma robić aby pisano o jego coraz to głupszych wyskokach. W innych okręgach taki "dziwny" nie przeszedłby.

no tak inni za to maja gosia , kurskiego , suskiego..
ja osobiscie zazdroszcze lublinowi palikota , jest to facet z fantazja , ktory potrafi powiedziec "nie" w jakis inny sposob , nie jest jak te buraki z pisu ktore jak dzieci w piaskownicy naburmuszaja sie i obrazaja całe otoczenie twierdzac ze to innych wina a nie ich

no tak inni za to maja gosia , kurskiego , suskiego..
ja osobiscie zazdroszcze lublinowi palikota , jest to facet z fantazja , ktory potrafi powiedziec "nie" w jakis inny sposob , nie jest jak te buraki z pisu ktore jak dzieci w piaskownicy naburmuszaja sie i obrazaja całe otoczenie twierdzac ze to innych wina a nie ich rozwiń
Avatar
mondy / 2 maja 2009 o 18:18
0
links napisał:
Afera z finansowaniem własnej kampanii, wywiezienie majątku małżeńskiego na Barbados i oszustwo wobec pierwszej żony, afera przy przejęciu Polmosu - oj jest co "przykrywać' kolejnymi wygłupami paligłupami. Zaczadzony lud to na razie kupuje. Zapamiętajcie siebie, bo potem będziecie się dziwić, jak można było być tak głupim...

to sa jakies przypuszczenia ... moim zdaniem bardziej wiarygodne sa słowa drukowane z pracy naukowej... no tylko ze dla wyznawcow pisu nie da sie przekonac ze biale jest biale a czarne jest czarne

to sa jakies przypuszczenia ... moim zdaniem bardziej wiarygodne sa słowa drukowane z pracy naukowej... no tylko ze dla wyznawcow pisu nie da sie przekonac ze biale jest biale a czarne jest czarne rozwiń
Avatar
nox / 2 maja 2009 o 18:10
0
~marta~ napisał:
A Jarosława Kaczyńskiego tytuł pracy doktorskiej brzmi "Rola ciał kolegialnych w zarządzaniu uczelniami wyższymi". Prawda, że niezwykle trudny temat!!!? Kto kiedyś miał dostęp do takich łatwizn!!?

Myślę, że ty jesteś łatwiejsza .
Tera zprace magisterskie pisze się na zamówienie, na zasadzie; kopiuj, wklej...
Avatar
Aneta / 2 maja 2009 o 18:08
0
Niech lublinianie cieszą się, wybrali sobie takiego posła na jakiego zasłużyli. Lublin słynie z tego dziwnego posła. On już sam nie wie co ma robić aby pisano o jego coraz to głupszych wyskokach. W innych okręgach taki "dziwny" nie przeszedłby.
Avatar
~marta~ / 2 maja 2009 o 18:01
0
A Jarosława Kaczyńskiego tytuł pracy doktorskiej brzmi "Rola ciał kolegialnych w zarządzaniu uczelniami wyższymi". Prawda, że niezwykle trudny temat!!!? Kto kiedyś miał dostęp do takich łatwizn!!?
Avatar
szpilowyhajam / 11 marca 2010 o 16:59
0
To mi sie pieronie niy podobo. Kaj jest to ,jak Janusz Palikot ryknoł na mojam cześć Niych Żyje Górnik. Za to zech mu doł dwa dyplomy WUML co zech skończoł bez łapowki za niyboski komuny w Zabrzu.

Pieknie pozdrowo Lubartów prymus po WUML
Avatar
nora / 2 maja 2009 o 23:14
0
A dlaczego Palikot nie przeczytał publicznie swojej pracy magisterskiej? Ciekawe jakie w niej zawarł odkrywcze mądrości?
Avatar
stara / 2 maja 2009 o 22:11
0
Wy młodzi forumowicze jeszcze nie wiecie, że takie czytanie "fragmentów" jakiejkolwiek pracy /książki, referatu a nawet powieści / to jest znana forma manipulacji. Aby "zgnoić" jakiegokolwiek autora czegokolwiek, wystarczy wybrać zdania, kawałki zdań a nawet poszczególne słowa i poddać je ośmieszeniu lub krytyce. To się zawsze uda. Wasz lubelski ukochany poseł ma komunistyczne korzenie a taka manipulacja była stosowana przez komunistów, on o tym wie.
Avatar
tw. faflun / 2 maja 2009 o 19:01
0
zastanawia mnie również co takiego wie Biegalski - komunistyczny naczelnik z kurkowej, że jak Pis doszedł do włdzy od razu wyrychtowali i posadkę A kryżę, a zdjęcia kaczora od tyłu?
Avatar
kapsel / 2 maja 2009 o 18:57
0
~leon~ napisał:
no i tutaj prosze Pana wkrada sie demagogia juz , jak dla mnie jest to analogiczna sytuacja do tej całej afery z prezydentem Wałęsa... tutaj cytaty , tam niby jakies <niepotwierdzone !!! > fakty , powyciagane i wielka nagonka jest robiona .... tylko ze ... w tym przypadku sa cytaty , na papierze .. hmmm... smieszna sprawa , taki po prostu robin hoody polskiej prawicy Kaczynscy , a tutaj taki kwiatek , ojcowie komunizmu sa ich autorytetami intelektualnymi , bo jak nazwac inaczej osobe ktorej slowa cytuje sie w pracach naukowych ?...


Nie wiem w jakim kontekście były cytowane słowa ojców komunizmu. W pewnej pracy cytowałem biblię satanistyczną, choć jestem katolikiem, a i sama praca miała charakter raczej prochrześcijański.

Co do pytania o tajność pracy - nie wiem dlaczego i nie wiem, czy była tajna.


Nie wiem w jakim kontekście były cytowane słowa ojców komunizmu. W pewnej pracy cytowałem biblię satanistyczną, choć jestem katolikiem, a i sama praca miała charakter raczej prochrześcijański.

Co do pytania o tajność pracy - nie wiem dlaczego i nie wiem, czy była tajna. rozwiń
Avatar
wroc / 2 maja 2009 o 18:25
0
Aneta napisał:
Niech lublinianie cieszą się, wybrali sobie takiego posła na jakiego zasłużyli. Lublin słynie z tego dziwnego posła. On już sam nie wie co ma robić aby pisano o jego coraz to głupszych wyskokach. W innych okręgach taki "dziwny" nie przeszedłby.

no tak inni za to maja gosia , kurskiego , suskiego..
ja osobiscie zazdroszcze lublinowi palikota , jest to facet z fantazja , ktory potrafi powiedziec "nie" w jakis inny sposob , nie jest jak te buraki z pisu ktore jak dzieci w piaskownicy naburmuszaja sie i obrazaja całe otoczenie twierdzac ze to innych wina a nie ich

no tak inni za to maja gosia , kurskiego , suskiego..
ja osobiscie zazdroszcze lublinowi palikota , jest to facet z fantazja , ktory potrafi powiedziec "nie" w jakis inny sposob , nie jest jak te buraki z pisu ktore jak dzieci w piaskownicy naburmuszaja sie i obrazaja całe otoczenie twierdzac ze to innych wina a nie ich rozwiń
Avatar
mondy / 2 maja 2009 o 18:18
0
links napisał:
Afera z finansowaniem własnej kampanii, wywiezienie majątku małżeńskiego na Barbados i oszustwo wobec pierwszej żony, afera przy przejęciu Polmosu - oj jest co "przykrywać' kolejnymi wygłupami paligłupami. Zaczadzony lud to na razie kupuje. Zapamiętajcie siebie, bo potem będziecie się dziwić, jak można było być tak głupim...

to sa jakies przypuszczenia ... moim zdaniem bardziej wiarygodne sa słowa drukowane z pracy naukowej... no tylko ze dla wyznawcow pisu nie da sie przekonac ze biale jest biale a czarne jest czarne

to sa jakies przypuszczenia ... moim zdaniem bardziej wiarygodne sa słowa drukowane z pracy naukowej... no tylko ze dla wyznawcow pisu nie da sie przekonac ze biale jest biale a czarne jest czarne rozwiń
Avatar
nox / 2 maja 2009 o 18:10
0
~marta~ napisał:
A Jarosława Kaczyńskiego tytuł pracy doktorskiej brzmi "Rola ciał kolegialnych w zarządzaniu uczelniami wyższymi". Prawda, że niezwykle trudny temat!!!? Kto kiedyś miał dostęp do takich łatwizn!!?

Myślę, że ty jesteś łatwiejsza .
Tera zprace magisterskie pisze się na zamówienie, na zasadzie; kopiuj, wklej...
Avatar
Aneta / 2 maja 2009 o 18:08
0
Niech lublinianie cieszą się, wybrali sobie takiego posła na jakiego zasłużyli. Lublin słynie z tego dziwnego posła. On już sam nie wie co ma robić aby pisano o jego coraz to głupszych wyskokach. W innych okręgach taki "dziwny" nie przeszedłby.
Avatar
~marta~ / 2 maja 2009 o 18:01
0
A Jarosława Kaczyńskiego tytuł pracy doktorskiej brzmi "Rola ciał kolegialnych w zarządzaniu uczelniami wyższymi". Prawda, że niezwykle trudny temat!!!? Kto kiedyś miał dostęp do takich łatwizn!!?
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wypadek busa na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana

Wypadek busa na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana 0 0

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Według informacji policjantów kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 6 5

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 31 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 40 19

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce