Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

5 września 2011 r.
21:05
Edytuj ten wpis

Krasne: Śmiertelny wypadek. Nie żyje motocyklista, ranny pasażer

Autor: Zdjęcie autora mc
11 46 A A
Tragiczny wypadek w miejscowości Krasne (policja)
Tragiczny wypadek w miejscowości Krasne (policja)

Wypadek w miejscowości Krasne. Motocyklista zjechał z drogi i wjechał do ogródka przy domu. Zginął na miejscu. Wiózł ze sobą pasażera, który w ciężkim stanie trafił do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sygnał o wypadku otrzymaliśmy na alarm24@dziennikwschodni.pl. Dziękujemy!

Do wypadku doszło ok. godz. 19:30 w miejscowości Krasne w powiecie lubartowskim.

Jak informuje policja, kierujący motocyklem zjechał nagle z drogi i wjechał do przydomowego ogródka. Motocyklista zginął na miejscu, a pasażer który jechał z nim motocyklem, trafił w ciężkim stanie do szpitala.

Policja jest na miejscu wypadku i ustala wszystkie okoliczności. W akcji funkcjonariuszom pomagają strażacy, którzy oświetlają miejsce wypadku.

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
go.ś.ć / 26 lipca 2013 o 10:07
0

Kondzio- zanim poślesz imbecylu i matole bez szkoły inwektywy do innej osoby, to naucz się barani pusty łbie pisać po polsku. I skończ walić bzdety . Jechał i popisy sadził to się dojechał . Nie szkoda mi gnoja tylko pasażera. Jak się na gówno we łbie zamiast mózgu tak jak Ty i ten kierowca, to tak się kończy. Co tu pisać chciał kozaczyć i kozaczył nikt mu baranowi nie nakazywał napierać aż się linka gazu zerwie. Jeździć trzeba umieć. Szanować życie swoje i innych też, ale deb***om tego nie przetłumaczysz jak widać. Zabijajcie się dalej barany i kmioty, niech płaczą rodziny a deb***e pokroju KONDZIA nie umiejąc pisać po polsku będą podskakiwać jak obszczana żabka bo myślą że są kozaki. Jesteś pajacem kondziu tak samo jak większość bezmózgów jadących motorami. Nara nieuku . Idź do szkoły rok się zaczął edukacji Ci potrzeba nierobie.

A Ty co taki hop do przodu jesteś ? może jakiś pan uczony albo coś w tym stylu? Filozof pi*******y ! Ciekawe czy byś był taki mocny gdyby to się przydarzyło komuś z twojej rodziny lub znajomych kretynie za*****ny ! Tyle mam do powiedzenia PAJACU JE****NY ! 

A Ty co taki hop do przodu jesteś ? może jakiś pan uczony albo coś w tym stylu? Filozof pi*******y ! Ciekawe czy byś był taki mocny gdyby to się przydarzyło komuś z twojej rodziny lub znajomych kretynie za*****ny ! Tyle mam do powiedzenia PAJACU JE****NY ! 

rozwiń
Avatar
:( / 23 września 2011 o 18:45
0
Kubaaa ;(((( [*]
Avatar
Krzysztof / 15 września 2011 o 09:46
0
Rodzinę zmarłego pasażera motocykla proszę o kontakt telefoniczny pod nr 501 335 993.
Avatar
KOLEZANKA / 7 września 2011 o 22:45
0
PRZESTANCIE PISAĆ GŁUPOTY ZASTANÓWCIE SIĘ WSZYSCY CO PRZEŻYWA MATKA,OJCIEC,RODZINA.CZY KTOS Z WAS ZAMIENIŁBY SIE Z NIMI?CHCIAŁBY POCZUĆ CHOC PRZEZ CHWILĘ TO CO ONI BEDA CZULI PRZEZ CAŁE ŻYCIE,NIE SĄDŻCIE ZMARŁYCH ANI RODZICÓW BO DLA DZIECI ROBI SIĘ WSZYSTKO CHOĆ CZASEM PŁACI SIĘ ZA TO WYSOKĄ CENĘ A CHŁOPAKI WINNI CZEGO? NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCE JEST TO ŻE ŻLE WYPOWIADAJĄ SIĘ OSOBY W PODOBNYM WIEKU KTÓRE UWAŻAJĄ SIĘ ZA MĄDRYCH DOROSŁYCH GDZIE WASZA DOROSŁOŚĆ O MĄDROŚCI NIE WSPOMNĘ. CO JEDEN CZY DRUGI Z WAS SIEDZI U MATKI POD SPÓDNICĄ? I UDAJE GRZECZNEGO?ZASTANÓWCIE SIĘ PRZEZ CHWILĘ CZY INTERNET TO JEST ODPOWIEDNIE MIEJSCE NA SĄD CHYBA RACZEJ NIE NA GÓRZE BĘDZIE KAŻDY OSĄDZONY ALE NIE PRZEZ WAS!!!!Z WYRAZAMI WSPÓŁCZUCIA DLA RODZIN A W SZCZEGÓLNOŚCI, MATEK DLA KTÓRYCH JEST PIEKŁEM STRACIĆ DZIECKO I CZYTAĆ BZDURY NA INTERNECIE PISANE WŁAŚNIE PRZEZ WAS
PRZESTANCIE PISAĆ GŁUPOTY ZASTANÓWCIE SIĘ WSZYSCY CO PRZEŻYWA MATKA,OJCIEC,RODZINA.CZY KTOS Z WAS ZAMIENIŁBY SIE Z NIMI?CHCIAŁBY POCZUĆ CHOC PRZEZ CHWILĘ TO CO ONI BEDA CZULI PRZEZ CAŁE ŻYCIE,NIE SĄDŻCIE ZMARŁYCH ANI RODZICÓW BO DLA DZIECI ROBI SIĘ WSZYSTKO CHOĆ CZASEM PŁACI SIĘ ZA TO WYSOKĄ CENĘ A CHŁOPAKI WINNI CZEGO? NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCE JEST TO ŻE ŻLE WYPOWIADAJĄ SIĘ OSOBY W PODOBNYM WIEKU KTÓRE UWAŻAJĄ SIĘ ZA MĄDRYCH DOROSŁYCH GDZIE WASZA DOROSŁOŚĆ O MĄDROŚCI NIE WSPOMNĘ. CO JEDEN CZY DRUGI Z WAS SIEDZI U MATKI POD SPÓDNICĄ? I UDAJE GRZ... rozwiń
Avatar
koleżanka / 7 września 2011 o 18:22
0
Kubuś [*] Zawsze będziemy o tobie pamiętać.! ; ((((
Avatar
Gość / 7 września 2011 o 18:17
0
[quote name='azi' timestamp='1315264038' post='527107']
dlaczego
[/quote]
dlatego ze nie myslal
Avatar
Goszka / 7 września 2011 o 09:43
0
Dopiero teraz szczegółowo przeczytałam artykuł,który okazało się jest jednym wielkim błędem.
To wszystko działo się obok mojego domu,na miejscu wypadku byłam minutę później. Właściciel motocykl był moim przyjacielem,ale nie kierował. Za kierownicą siadł sąsiad mój-a jego kolega. I nie wjechali do żadnego ogródka tylko - Marcin stracił panowanie nad motocyklem i zjechał na pobocze uderzając w przydrożne drzewo. Po czym przyjaciel spadł z motoru,a Marcin wleciał razem z motocyklem do ogródka.. Nie widzieliscie tego co ja, nie wiecie co to znaczy stracić przyjaciela! Był wspaniałym kierowcą,to nie ON jest tu winien! Nie oczerniajcie wszystkich tak samo!

Dajcie spokój już wszystkiemu! I pozwólcie przyjaciołom i rodzinie,przezyć ten ciężki czas!

A redakcję prosiłabym o poprawienie artykułu!

Proszę link do poprawnego opisu zdarzenia..
http://www.######.pl/wiadomosci/447204,krasne-dwoch-19-latkow-zginelo-na-motocyklu,id,t.html
Dopiero teraz szczegółowo przeczytałam artykuł,który okazało się jest jednym wielkim błędem.
To wszystko działo się obok mojego domu,na miejscu wypadku byłam minutę później. Właściciel motocykl był moim przyjacielem,ale nie kierował. Za kierownicą siadł sąsiad mój-a jego kolega. I nie wjechali do żadnego ogródka tylko - Marcin stracił panowanie nad motocyklem i zjechał na pobocze uderzając w przydrożne drzewo. Po czym przyjaciel spadł z motoru,a Marcin wleciał razem z motocyklem do ogródka.. Nie widzieliscie tego co ja, nie wiecie co t... rozwiń
Avatar
i / 6 września 2011 o 20:13
0
Jak miło, że wybrano sobie odpowiedni czas i miejsce na wzajemne wyzywanie.Dwóch młodych chłopaków nie żyje a tu można napotkać niesamowite wywody na temat potrzeby używania poprawnej ortografii... Już nawet pomijając aspekt szacunku do zmarłych,ale można pomyśleć ,że ten artykuł jak też i wpisy czytają rodzina i przyjaciele pogrążeni w żałobie. Myślę,że gówno obchodzi ich ortografia,interpunkcja i to jak niektórzy negatywnie postrzegają motocyklistów. Jeśli macie ochotę podyskutować na temat ludzi jeżdżących na motorach..to może zróbcie to w miejscu gdzie nie ma osób przeżywających tak wielką tragedię...
Ktoś tutaj nawołuje do większej pokory. Ja proszę o więcej taktu...
Jak miło, że wybrano sobie odpowiedni czas i miejsce na wzajemne wyzywanie.Dwóch młodych chłopaków nie żyje a tu można napotkać niesamowite wywody na temat potrzeby używania poprawnej ortografii... Już nawet pomijając aspekt szacunku do zmarłych,ale można pomyśleć ,że ten artykuł jak też i wpisy czytają rodzina i przyjaciele pogrążeni w żałobie. Myślę,że gówno obchodzi ich ortografia,interpunkcja i to jak niektórzy negatywnie postrzegają motocyklistów. Jeśli macie ochotę podyskutować na temat ludzi jeżdżących na motorach..to może zróbcie to... rozwiń
Avatar
Maksellus Łoles / 6 września 2011 o 18:46
0
Jab - zanim kolejny raz kłapniesz pyskiem zastanów się pajacu co i do kogo piszesz. Sprzedać to sobie prostaku możesz, ale marchewkę gnoju obsmarkany. Po drugie naucz się pisać kolejny zresztą matole - PO POLSKU. Nie potrafisz to się nie odzywać i nie skacz do góry bo takimi strachami to możesz jedynie przestraszyć najprawdopodobniej samego siebie. Siądź i zastanów się czemu jesteś taki pusty.
do XXX - moi znajomi nie mają wypadków ze swojej winy, bo są rozsądnymi użytkownikami dróg. I nie zabijają 20 osób. A jeśli byłoby to ( oczywiście ) hipotetycznie ( trudne słowo dla Ciebie) z jego winy to będę zawsze krytyczny. Bo mam rozum w przeciwieństwie do Ciebie. Nie wiem czy jesteś w stanie ogarnąć to zdanie , czy ono przypadkiem nie wykracza poza ramy które jesteś w stanie zrozumieć. I nie "cweluj" mi tu burku popaprany bo masz jeszcze pryszcze na mordzie i za fagas obsrany jesteś aby tutaj "kicać". Więcej pokory niedoinwestowany intelektualnie psi dzyndzlu.
Do Sylwek - jak widzisz Twój kretynizm jest tak ogromnych rozmiarów że trzeba by go wysadzać dynamitem, aby starać się go zmniejszyć. Jak widzisz pisać trzeba umieć imbecylu. Dziękuję że będziesz o mnie pamiętał . To niestety wynika z Twojej wypowiedzi. Aby polemizować nawet na niskim poziomie to trzeba mieć jakiś nawet niski poziom ale mieć. A jak widać Ty na razie do tego najniższego poziomu nie schylasz głowy tylko aby go dojrzeć, musisz mocno zadzierać pusty łeb do góry. I taka jest różnica między nami, że ja wiem o czym piszę i przynajmniej w jakimś stylu. W miarę daje się zrozumieć co i komu chcę przekazać. Nie ważne czy się to komuś podoba czy nie . Ale zrozumiale i w języku polskim. A weź Ty sobie o "wielki" przeczytaj co napisałeś, potem słuszny rozbieg weź i tym co masz na końcu szyi ( inni normalni mają głowy) pieprznij w jakiś mur. Rozumu masz niewiele to i żalu wielkiego nie będzie.
Pa pajace i poskaczcie sobie teraz dalej . Ale z sensem matołki. haha i więcej pokory .
Jab - zanim kolejny raz kłapniesz pyskiem zastanów się pajacu co i do kogo piszesz. Sprzedać to sobie prostaku możesz, ale marchewkę gnoju obsmarkany. Po drugie naucz się pisać kolejny zresztą matole - PO POLSKU. Nie potrafisz to się nie odzywać i nie skacz do góry bo takimi strachami to możesz jedynie przestraszyć najprawdopodobniej samego siebie. Siądź i zastanów się czemu jesteś taki pusty.
do XXX - moi znajomi nie mają wypadków ze swojej winy, bo są rozsądnymi użytkownikami dróg. I nie zabijają 20... rozwiń
Avatar
Goszka / 6 września 2011 o 17:48
0
Nie będę z żadnym z was dyskutować, nie byliście przy tym nic nie wiecie. Każdego człowieka porównujecie do drugiego. Chciałam powiedzieć tyle.. Żegnaj przyjacielu,cieszę się ze byłam z Tobą do ostatniego oddechu...
Avatar
go.ś.ć / 26 lipca 2013 o 10:07
0

Kondzio- zanim poślesz imbecylu i matole bez szkoły inwektywy do innej osoby, to naucz się barani pusty łbie pisać po polsku. I skończ walić bzdety . Jechał i popisy sadził to się dojechał . Nie szkoda mi gnoja tylko pasażera. Jak się na gówno we łbie zamiast mózgu tak jak Ty i ten kierowca, to tak się kończy. Co tu pisać chciał kozaczyć i kozaczył nikt mu baranowi nie nakazywał napierać aż się linka gazu zerwie. Jeździć trzeba umieć. Szanować życie swoje i innych też, ale deb***om tego nie przetłumaczysz jak widać. Zabijajcie się dalej barany i kmioty, niech płaczą rodziny a deb***e pokroju KONDZIA nie umiejąc pisać po polsku będą podskakiwać jak obszczana żabka bo myślą że są kozaki. Jesteś pajacem kondziu tak samo jak większość bezmózgów jadących motorami. Nara nieuku . Idź do szkoły rok się zaczął edukacji Ci potrzeba nierobie.

A Ty co taki hop do przodu jesteś ? może jakiś pan uczony albo coś w tym stylu? Filozof pi*******y ! Ciekawe czy byś był taki mocny gdyby to się przydarzyło komuś z twojej rodziny lub znajomych kretynie za*****ny ! Tyle mam do powiedzenia PAJACU JE****NY ! 

A Ty co taki hop do przodu jesteś ? może jakiś pan uczony albo coś w tym stylu? Filozof pi*******y ! Ciekawe czy byś był taki mocny gdyby to się przydarzyło komuś z twojej rodziny lub znajomych kretynie za*****ny ! Tyle mam do powiedzenia PAJACU JE****NY ! 

rozwiń
Avatar
:( / 23 września 2011 o 18:45
0
Kubaaa ;(((( [*]
Avatar
Krzysztof / 15 września 2011 o 09:46
0
Rodzinę zmarłego pasażera motocykla proszę o kontakt telefoniczny pod nr 501 335 993.
Avatar
KOLEZANKA / 7 września 2011 o 22:45
0
PRZESTANCIE PISAĆ GŁUPOTY ZASTANÓWCIE SIĘ WSZYSCY CO PRZEŻYWA MATKA,OJCIEC,RODZINA.CZY KTOS Z WAS ZAMIENIŁBY SIE Z NIMI?CHCIAŁBY POCZUĆ CHOC PRZEZ CHWILĘ TO CO ONI BEDA CZULI PRZEZ CAŁE ŻYCIE,NIE SĄDŻCIE ZMARŁYCH ANI RODZICÓW BO DLA DZIECI ROBI SIĘ WSZYSTKO CHOĆ CZASEM PŁACI SIĘ ZA TO WYSOKĄ CENĘ A CHŁOPAKI WINNI CZEGO? NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCE JEST TO ŻE ŻLE WYPOWIADAJĄ SIĘ OSOBY W PODOBNYM WIEKU KTÓRE UWAŻAJĄ SIĘ ZA MĄDRYCH DOROSŁYCH GDZIE WASZA DOROSŁOŚĆ O MĄDROŚCI NIE WSPOMNĘ. CO JEDEN CZY DRUGI Z WAS SIEDZI U MATKI POD SPÓDNICĄ? I UDAJE GRZECZNEGO?ZASTANÓWCIE SIĘ PRZEZ CHWILĘ CZY INTERNET TO JEST ODPOWIEDNIE MIEJSCE NA SĄD CHYBA RACZEJ NIE NA GÓRZE BĘDZIE KAŻDY OSĄDZONY ALE NIE PRZEZ WAS!!!!Z WYRAZAMI WSPÓŁCZUCIA DLA RODZIN A W SZCZEGÓLNOŚCI, MATEK DLA KTÓRYCH JEST PIEKŁEM STRACIĆ DZIECKO I CZYTAĆ BZDURY NA INTERNECIE PISANE WŁAŚNIE PRZEZ WAS
PRZESTANCIE PISAĆ GŁUPOTY ZASTANÓWCIE SIĘ WSZYSCY CO PRZEŻYWA MATKA,OJCIEC,RODZINA.CZY KTOS Z WAS ZAMIENIŁBY SIE Z NIMI?CHCIAŁBY POCZUĆ CHOC PRZEZ CHWILĘ TO CO ONI BEDA CZULI PRZEZ CAŁE ŻYCIE,NIE SĄDŻCIE ZMARŁYCH ANI RODZICÓW BO DLA DZIECI ROBI SIĘ WSZYSTKO CHOĆ CZASEM PŁACI SIĘ ZA TO WYSOKĄ CENĘ A CHŁOPAKI WINNI CZEGO? NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCE JEST TO ŻE ŻLE WYPOWIADAJĄ SIĘ OSOBY W PODOBNYM WIEKU KTÓRE UWAŻAJĄ SIĘ ZA MĄDRYCH DOROSŁYCH GDZIE WASZA DOROSŁOŚĆ O MĄDROŚCI NIE WSPOMNĘ. CO JEDEN CZY DRUGI Z WAS SIEDZI U MATKI POD SPÓDNICĄ? I UDAJE GRZ... rozwiń
Avatar
koleżanka / 7 września 2011 o 18:22
0
Kubuś [*] Zawsze będziemy o tobie pamiętać.! ; ((((
Avatar
Gość / 7 września 2011 o 18:17
0
[quote name='azi' timestamp='1315264038' post='527107']
dlaczego
[/quote]
dlatego ze nie myslal
Avatar
Goszka / 7 września 2011 o 09:43
0
Dopiero teraz szczegółowo przeczytałam artykuł,który okazało się jest jednym wielkim błędem.
To wszystko działo się obok mojego domu,na miejscu wypadku byłam minutę później. Właściciel motocykl był moim przyjacielem,ale nie kierował. Za kierownicą siadł sąsiad mój-a jego kolega. I nie wjechali do żadnego ogródka tylko - Marcin stracił panowanie nad motocyklem i zjechał na pobocze uderzając w przydrożne drzewo. Po czym przyjaciel spadł z motoru,a Marcin wleciał razem z motocyklem do ogródka.. Nie widzieliscie tego co ja, nie wiecie co to znaczy stracić przyjaciela! Był wspaniałym kierowcą,to nie ON jest tu winien! Nie oczerniajcie wszystkich tak samo!

Dajcie spokój już wszystkiemu! I pozwólcie przyjaciołom i rodzinie,przezyć ten ciężki czas!

A redakcję prosiłabym o poprawienie artykułu!

Proszę link do poprawnego opisu zdarzenia..
http://www.######.pl/wiadomosci/447204,krasne-dwoch-19-latkow-zginelo-na-motocyklu,id,t.html
Dopiero teraz szczegółowo przeczytałam artykuł,który okazało się jest jednym wielkim błędem.
To wszystko działo się obok mojego domu,na miejscu wypadku byłam minutę później. Właściciel motocykl był moim przyjacielem,ale nie kierował. Za kierownicą siadł sąsiad mój-a jego kolega. I nie wjechali do żadnego ogródka tylko - Marcin stracił panowanie nad motocyklem i zjechał na pobocze uderzając w przydrożne drzewo. Po czym przyjaciel spadł z motoru,a Marcin wleciał razem z motocyklem do ogródka.. Nie widzieliscie tego co ja, nie wiecie co t... rozwiń
Avatar
i / 6 września 2011 o 20:13
0
Jak miło, że wybrano sobie odpowiedni czas i miejsce na wzajemne wyzywanie.Dwóch młodych chłopaków nie żyje a tu można napotkać niesamowite wywody na temat potrzeby używania poprawnej ortografii... Już nawet pomijając aspekt szacunku do zmarłych,ale można pomyśleć ,że ten artykuł jak też i wpisy czytają rodzina i przyjaciele pogrążeni w żałobie. Myślę,że gówno obchodzi ich ortografia,interpunkcja i to jak niektórzy negatywnie postrzegają motocyklistów. Jeśli macie ochotę podyskutować na temat ludzi jeżdżących na motorach..to może zróbcie to w miejscu gdzie nie ma osób przeżywających tak wielką tragedię...
Ktoś tutaj nawołuje do większej pokory. Ja proszę o więcej taktu...
Jak miło, że wybrano sobie odpowiedni czas i miejsce na wzajemne wyzywanie.Dwóch młodych chłopaków nie żyje a tu można napotkać niesamowite wywody na temat potrzeby używania poprawnej ortografii... Już nawet pomijając aspekt szacunku do zmarłych,ale można pomyśleć ,że ten artykuł jak też i wpisy czytają rodzina i przyjaciele pogrążeni w żałobie. Myślę,że gówno obchodzi ich ortografia,interpunkcja i to jak niektórzy negatywnie postrzegają motocyklistów. Jeśli macie ochotę podyskutować na temat ludzi jeżdżących na motorach..to może zróbcie to... rozwiń
Avatar
Maksellus Łoles / 6 września 2011 o 18:46
0
Jab - zanim kolejny raz kłapniesz pyskiem zastanów się pajacu co i do kogo piszesz. Sprzedać to sobie prostaku możesz, ale marchewkę gnoju obsmarkany. Po drugie naucz się pisać kolejny zresztą matole - PO POLSKU. Nie potrafisz to się nie odzywać i nie skacz do góry bo takimi strachami to możesz jedynie przestraszyć najprawdopodobniej samego siebie. Siądź i zastanów się czemu jesteś taki pusty.
do XXX - moi znajomi nie mają wypadków ze swojej winy, bo są rozsądnymi użytkownikami dróg. I nie zabijają 20 osób. A jeśli byłoby to ( oczywiście ) hipotetycznie ( trudne słowo dla Ciebie) z jego winy to będę zawsze krytyczny. Bo mam rozum w przeciwieństwie do Ciebie. Nie wiem czy jesteś w stanie ogarnąć to zdanie , czy ono przypadkiem nie wykracza poza ramy które jesteś w stanie zrozumieć. I nie "cweluj" mi tu burku popaprany bo masz jeszcze pryszcze na mordzie i za fagas obsrany jesteś aby tutaj "kicać". Więcej pokory niedoinwestowany intelektualnie psi dzyndzlu.
Do Sylwek - jak widzisz Twój kretynizm jest tak ogromnych rozmiarów że trzeba by go wysadzać dynamitem, aby starać się go zmniejszyć. Jak widzisz pisać trzeba umieć imbecylu. Dziękuję że będziesz o mnie pamiętał . To niestety wynika z Twojej wypowiedzi. Aby polemizować nawet na niskim poziomie to trzeba mieć jakiś nawet niski poziom ale mieć. A jak widać Ty na razie do tego najniższego poziomu nie schylasz głowy tylko aby go dojrzeć, musisz mocno zadzierać pusty łeb do góry. I taka jest różnica między nami, że ja wiem o czym piszę i przynajmniej w jakimś stylu. W miarę daje się zrozumieć co i komu chcę przekazać. Nie ważne czy się to komuś podoba czy nie . Ale zrozumiale i w języku polskim. A weź Ty sobie o "wielki" przeczytaj co napisałeś, potem słuszny rozbieg weź i tym co masz na końcu szyi ( inni normalni mają głowy) pieprznij w jakiś mur. Rozumu masz niewiele to i żalu wielkiego nie będzie.
Pa pajace i poskaczcie sobie teraz dalej . Ale z sensem matołki. haha i więcej pokory .
Jab - zanim kolejny raz kłapniesz pyskiem zastanów się pajacu co i do kogo piszesz. Sprzedać to sobie prostaku możesz, ale marchewkę gnoju obsmarkany. Po drugie naucz się pisać kolejny zresztą matole - PO POLSKU. Nie potrafisz to się nie odzywać i nie skacz do góry bo takimi strachami to możesz jedynie przestraszyć najprawdopodobniej samego siebie. Siądź i zastanów się czemu jesteś taki pusty.
do XXX - moi znajomi nie mają wypadków ze swojej winy, bo są rozsądnymi użytkownikami dróg. I nie zabijają 20... rozwiń
Avatar
Goszka / 6 września 2011 o 17:48
0
Nie będę z żadnym z was dyskutować, nie byliście przy tym nic nie wiecie. Każdego człowieka porównujecie do drugiego. Chciałam powiedzieć tyle.. Żegnaj przyjacielu,cieszę się ze byłam z Tobą do ostatniego oddechu...
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 24 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 34 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 10 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 20 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 25 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!