Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

26 listopada 2014 r.
12:00
Edytuj ten wpis

Łoś nie przeżył akcji ratunkowej

135 17 A A

W uwalnianiu łosia z kłusowniczych wnyków brał udział m.in. lekarz weterynarii, myśliwi, policja i strażacy. Akcja w miejscowości Krasne w powiecie lubartowskim się nie udała. Padłe zwierzę nadal leży na łące, a winnych brak.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To jakaś chora sytuacja - denerwuje się Renata Stangryciuk, sekretarz gminy Uścimów. - Na miejscu było tyle służb i nikt nas o tym zdarzeniu nie powiadomił. Ja się o tym dowiedziałam się dopiero teraz.

Cofnijmy się do 11 listopada br. kiedy w miejscowości Krasne w powiecie lubartowskim w zastawione przez kłusownika wnyki wszedł łoś. Nie mógł się z nich oswobodzić.

- Ktoś szedł w pobliżu z krowami. Zobaczył rannego łosia i powiadomił służby - opowiada nam jeden z mieszkańców gminy Uścimów.

Jako pierwsza informacje o rannym łosiu dostała policja. - Skontaktowaliśmy się z centrum wojewody i wojewódzkim lekarzem weterynarii - relacjonuje mł. asp. Grzegorz Paśnik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie. - Lekarz, który przyjechał na miejsce, podał środek nasenny. Wtedy łoś został uwolniony z wnyk. Weterynarz miał być na miejscu aż zwierzę się wybudzi.

- Czy łoś nadal jest w tym samym miejscu następnego dnia rano miał sprawdzić myśliwy - twierdzi z kolei Henryk Kadłubiak, zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii w Lubartowie. - Ale wygląda na to, że nie sprawdził.
Ktoś odciął poroże

Miejsce, gdzie wczoraj znaleźliśmy martwego łosia, jest oddalone od drogi i zabudowań. Zwierzę któremu ktoś odciął poroże, leży ok. 250 metrów od zbiornika Krzczeń, na bagnistym terenie.

- Łosia zostawiliśmy na miejscu żywego. Oddychał - zapewnia Adam Szumiało ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Nowodworze, który także był na miejscu i pomagał uwolnić zwierzę. - Z lekarzem weterynarii ustaliliśmy najpierw jedną dawkę środka usypiającego, później drugą. Mieliśmy podać jeszcze trzecią ale zobaczyliśmy, że środek już działa.

Szumiało jest zaskoczony, że łoś leży martwy. - Przykro mi. Myślałem, że wszystko dobrze się skończy - mówi. On również twierdzi, że rano to miejsce miał sprawdzić myśliwy.

Brak sprawnej organizacji

- Nie wiem, co miał zrobić kolega - odpowiada Janusz Lakutowicz, łowczy Lubelskiego Towarzystwa Myśliwskiego. - Ja siedziałem i dzwoniłem, by sprowadzić na miejsce odpowiednie służby. Moja rola powinna się skończyć ok. godz. 11.30, a o godz. 15 jeszcze nikogo w lesie nie było. jako Polski Związek Łowiecki nie mamy z tą sprawą nic wspólnego. Tylko świadczyliśmy usługi dobrej woli - podkreśla.

Jego zdaniem przy tego typu akcjach brak jest sprawnej organizacji. - To jest w kompetencjach służb wojewody - dodaje Lakutowicz.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ania76 / 28 listopada 2014 o 20:35
0

PRAWO DOTYCZĄCE ZWIERZĄT W POLSCE TO FIKCJA! 

Te wszystkie regulaminy utrzymania porządku na gminach można sobie postawić na półki. Mało co, żeby nie powiedzieć wszystko nie działa co tam jest wypisane. Takich akcji można mnożyć na potęgę i to we wszystkich gminach. Puste paragrafy i tyle. Przykre w końcu to polska, na papierze gra reszta hula....

Avatar
Arma / 28 listopada 2014 o 20:28
0

z kąd tak wiedza o myśliwych ? umiesz ich wogóle rozróżnić ? a co teraz to nie elitarna rozrywka ?? widać nie masz pojęcia o gospodarce łowieckiej i zwyczajach tak jak większość idiotów wypowiadająych się na temat myśliwych

A co to kurva jest gospodarka łowiecka. Las to nie firma, tu nie ma gospodarki a tym bardziej łowieckiej, inaczej jesteś bandytą rozumiesz ćwoku? Zabijasz za kasę jak ostatnia kvrwa stań oko w oko ze mną to zobaczymy jaki jesteś chojrak waflu niemyty.

A co to kurva jest gospodarka łowiecka. Las to nie firma, tu nie ma gospodarki a tym bardziej łowieckiej, inaczej jesteś bandytą rozumiesz ćwoku? Zabijasz za kasę jak ostatnia kvrwa stań oko w oko ze mną to zobaczymy jaki jesteś chojrak waflu niemyty.

rozwiń
Avatar
A / 28 listopada 2014 o 20:13
0

O myśliwych to wiemy aż za dużo. Co do potrąconego łosia to już z nim lepiej a zajmują się i pomagają mu ludzie prywatni kochający zwierzęta a nie cholerni myśliwi którzy z chęcią by go pewnie zastrzelili.

Avatar
lubiący zwierzęta / 28 listopada 2014 o 15:17
0
Ciekawe czy ten potrącony łoś przeżył.Też tak się nim zajmowały odpowiednie służby,że gdyby nie zwykli ludzie go nakarmili ,okryli kocami to nie wiadomo co by z nim było i co się teraz z nim dzieje.
Avatar
andrzej / 27 listopada 2014 o 22:33
0

z kąd tak wiedza o myśliwych ? umiesz ich wogóle rozróżnić ? a co teraz to nie elitarna rozrywka ?? widać nie masz pojęcia o gospodarce łowieckiej i zwyczajach tak jak większość idiotów wypowiadająych się na temat myśliwych

AM Najpierw wypadałoby nauczyć się języka polskiego. Chociażby w takim stopniu, żeby nie raziło. Po drugie co tu ma znajomość o gospodarce. Tu wystarczyło trochę ludzkiego odruchu. I łoś by żył i może o was ktoś by zmienił zdanie. Bo jak narazie to wy wychodzicie na idiotów z myślistwem nie mający nic wspólnego. Śpij dobrze IDIOTO pod pseudonimem "myśliwy". Byłem w kole w woj zach-pom. I powiem ci morderco zwierząt, że tutaj ci MYŚLIWI są oburzeni waszym zachowaniem. Ich słowa: Nabrali tałatajstwa i wyniki są już widoczne...

AM Najpierw wypadałoby nauczyć się języka polskiego. Chociażby w takim stopniu, żeby nie raziło. Po drugie co tu ma znajomość o gospodarce. Tu wystarczyło trochę ludzkiego odruchu. I łoś by żył i może o was ktoś by zmienił zdanie. Bo jak narazie to wy wychodzicie na idiotów z myślistwem nie mający nic wspólnego. Śpij dobrze IDIOTO pod pseudonimem "myśliwy". Byłem w kole w woj zach-pom. I powiem ci morderco zwierząt, że tutaj ci MYŚLIWI są oburzeni waszym zachowaniem. Ich słowa: Nabrali tałatajstwa i wyniki są już widoczne...... rozwiń

Avatar
andrzej / 27 listopada 2014 o 22:21
0

A jak ktoś "prywatny" nie zawiadomi, albo nie pomoże w uratowaniu zwierzaka. To grozi mu horendalna kara.  I taka jest różnica między naszymi bossami, a nami zwykłymi ludźmi, którzy często nie wiedzą jak się w takiej sytuacji zachować.

Avatar
ja / 27 listopada 2014 o 09:40
0

Myśliwych jest już teraz więcej niż zwierzyny. Kiedyś była to jakaś elitarna rozrywka a teraz każdy "łoś" który chce wyskoczyć z domu, lub wyskoczyć na noc, spotkać się z kolesiami, poszaleć terenówką po lesie, postrzelać gdzie się da, napić wódeczki to zapisuje się i staje się "myśliwym". Przy okazji różne imprezki oficjalne i półoficjalne, różne hubertusy itp itd, byle coś łyknąć. A zwierzęta??? Kogo zwierzęta obchodzą????

z kąd tak wiedza o myśliwych ? umiesz ich wogóle rozróżnić ? a co teraz to nie elitarna rozrywka ?? widać nie masz pojęcia o gospodarce łowieckiej i zwyczajach tak jak większość idiotów wypowiadająych się na temat myśliwych

z kąd tak wiedza o myśliwych ? umiesz ich wogóle rozróżnić ? a co teraz to nie elitarna rozrywka ?? widać nie masz pojęcia o gospodarce łowieckiej i zwyczajach tak jak większość idiotów wypowiadająych się na temat myśliwych

rozwiń
Avatar
ja / 27 listopada 2014 o 09:38
0

najciekawsze to są wypowiedzi o myśliwych, jacy są to mordercy itp. itd. :) żeby Ci co to piszą chodz trochę wiedzieli co to jest gospodarka łowiecka, kto to jest myśliwy i różnice między kłusownikiem, bo jeżeli myśląc tak jak ci bezmyślni ludzie to każdy człowiek to złodziej

Avatar
mały przyrodnik / 26 listopada 2014 o 18:15
0

Myśliwych jest już teraz więcej niż zwierzyny. Kiedyś była to jakaś elitarna rozrywka a teraz każdy "łoś" który chce wyskoczyć z domu, lub wyskoczyć na noc, spotkać się z kolesiami, poszaleć terenówką po lesie, postrzelać gdzie się da, napić wódeczki to zapisuje się i staje się "myśliwym". Przy okazji różne imprezki oficjalne i półoficjalne, różne hubertusy itp itd, byle coś łyknąć. A zwierzęta??? Kogo zwierzęta obchodzą????

Avatar
Gran / 26 listopada 2014 o 13:51
0

Sprawa jest oczywista -kto załatwiłm łosia ? Wynika tpo z tekstu. Łosia załatwił weterynarz który przedawkował środki uspokajające i tym samym pozbawił go życia. Ot i macie ,,winnego,,.
P.S oczywiście winnym całej sytuacji jest kłósol który nastawil sidła.


No i takie wypowiedzi mnie wku...... po pierwsze to skąd wiesz że przedawkował? Nie musiało dojść do przedawkowania wystarczyło ze wogóle dostał coś na uspokojenie i już nie był w stanie utrzymać ciepłoty, dwa jak leżał tam jakiś czas to doszło do odwodnienia, zaburzeń elektrolitowych, czyli ogólne wycieńczenie, stres też sie do tego przyczynił. Jednocześnie też trzeba mieć świadomość że dzikiemu zwierzęciu nie bardzo do się pomoc bez sedacji. Ja mam pytanie czym sie zajmuje zwiazek łowiecki, lesniczy??? Wszyscy się przerzucają tylko odpowiedzialnoscią. Każdy potrafi tylko pier.... o tym ze trzeba mu było pomóc.

No i takie wypowiedzi mnie wku...... po pierwsze to skąd wiesz że przedawkował? Nie musiało dojść do przedawkowania wystarczyło ze wogóle dostał coś na uspokojenie i już nie był w stanie utrzymać ciepłoty, dwa jak leżał tam jakiś czas to doszło do odwodnienia, zaburzeń elektrolitowych, czyli ogólne wycieńczenie, stres też sie do tego przyczynił. Jednocześnie też trzeba mieć świadomość że dzikiemu zwierzęciu nie bardzo do się pomoc bez sedacji. Ja mam pytanie czym sie zajmuje zwiazek łowiecki, lesniczy??? Wszyscy się przer... rozwiń
Avatar
Ania76 / 28 listopada 2014 o 20:35
0

PRAWO DOTYCZĄCE ZWIERZĄT W POLSCE TO FIKCJA! 

Te wszystkie regulaminy utrzymania porządku na gminach można sobie postawić na półki. Mało co, żeby nie powiedzieć wszystko nie działa co tam jest wypisane. Takich akcji można mnożyć na potęgę i to we wszystkich gminach. Puste paragrafy i tyle. Przykre w końcu to polska, na papierze gra reszta hula....

Avatar
Arma / 28 listopada 2014 o 20:28
0

z kąd tak wiedza o myśliwych ? umiesz ich wogóle rozróżnić ? a co teraz to nie elitarna rozrywka ?? widać nie masz pojęcia o gospodarce łowieckiej i zwyczajach tak jak większość idiotów wypowiadająych się na temat myśliwych

A co to kurva jest gospodarka łowiecka. Las to nie firma, tu nie ma gospodarki a tym bardziej łowieckiej, inaczej jesteś bandytą rozumiesz ćwoku? Zabijasz za kasę jak ostatnia kvrwa stań oko w oko ze mną to zobaczymy jaki jesteś chojrak waflu niemyty.

A co to kurva jest gospodarka łowiecka. Las to nie firma, tu nie ma gospodarki a tym bardziej łowieckiej, inaczej jesteś bandytą rozumiesz ćwoku? Zabijasz za kasę jak ostatnia kvrwa stań oko w oko ze mną to zobaczymy jaki jesteś chojrak waflu niemyty.

rozwiń
Avatar
A / 28 listopada 2014 o 20:13
0

O myśliwych to wiemy aż za dużo. Co do potrąconego łosia to już z nim lepiej a zajmują się i pomagają mu ludzie prywatni kochający zwierzęta a nie cholerni myśliwi którzy z chęcią by go pewnie zastrzelili.

Avatar
lubiący zwierzęta / 28 listopada 2014 o 15:17
0
Ciekawe czy ten potrącony łoś przeżył.Też tak się nim zajmowały odpowiednie służby,że gdyby nie zwykli ludzie go nakarmili ,okryli kocami to nie wiadomo co by z nim było i co się teraz z nim dzieje.
Avatar
andrzej / 27 listopada 2014 o 22:33
0

z kąd tak wiedza o myśliwych ? umiesz ich wogóle rozróżnić ? a co teraz to nie elitarna rozrywka ?? widać nie masz pojęcia o gospodarce łowieckiej i zwyczajach tak jak większość idiotów wypowiadająych się na temat myśliwych

AM Najpierw wypadałoby nauczyć się języka polskiego. Chociażby w takim stopniu, żeby nie raziło. Po drugie co tu ma znajomość o gospodarce. Tu wystarczyło trochę ludzkiego odruchu. I łoś by żył i może o was ktoś by zmienił zdanie. Bo jak narazie to wy wychodzicie na idiotów z myślistwem nie mający nic wspólnego. Śpij dobrze IDIOTO pod pseudonimem "myśliwy". Byłem w kole w woj zach-pom. I powiem ci morderco zwierząt, że tutaj ci MYŚLIWI są oburzeni waszym zachowaniem. Ich słowa: Nabrali tałatajstwa i wyniki są już widoczne...

AM Najpierw wypadałoby nauczyć się języka polskiego. Chociażby w takim stopniu, żeby nie raziło. Po drugie co tu ma znajomość o gospodarce. Tu wystarczyło trochę ludzkiego odruchu. I łoś by żył i może o was ktoś by zmienił zdanie. Bo jak narazie to wy wychodzicie na idiotów z myślistwem nie mający nic wspólnego. Śpij dobrze IDIOTO pod pseudonimem "myśliwy". Byłem w kole w woj zach-pom. I powiem ci morderco zwierząt, że tutaj ci MYŚLIWI są oburzeni waszym zachowaniem. Ich słowa: Nabrali tałatajstwa i wyniki są już widoczne...... rozwiń

Avatar
andrzej / 27 listopada 2014 o 22:21
0

A jak ktoś "prywatny" nie zawiadomi, albo nie pomoże w uratowaniu zwierzaka. To grozi mu horendalna kara.  I taka jest różnica między naszymi bossami, a nami zwykłymi ludźmi, którzy często nie wiedzą jak się w takiej sytuacji zachować.

Avatar
ja / 27 listopada 2014 o 09:40
0

Myśliwych jest już teraz więcej niż zwierzyny. Kiedyś była to jakaś elitarna rozrywka a teraz każdy "łoś" który chce wyskoczyć z domu, lub wyskoczyć na noc, spotkać się z kolesiami, poszaleć terenówką po lesie, postrzelać gdzie się da, napić wódeczki to zapisuje się i staje się "myśliwym". Przy okazji różne imprezki oficjalne i półoficjalne, różne hubertusy itp itd, byle coś łyknąć. A zwierzęta??? Kogo zwierzęta obchodzą????

z kąd tak wiedza o myśliwych ? umiesz ich wogóle rozróżnić ? a co teraz to nie elitarna rozrywka ?? widać nie masz pojęcia o gospodarce łowieckiej i zwyczajach tak jak większość idiotów wypowiadająych się na temat myśliwych

z kąd tak wiedza o myśliwych ? umiesz ich wogóle rozróżnić ? a co teraz to nie elitarna rozrywka ?? widać nie masz pojęcia o gospodarce łowieckiej i zwyczajach tak jak większość idiotów wypowiadająych się na temat myśliwych

rozwiń
Avatar
ja / 27 listopada 2014 o 09:38
0

najciekawsze to są wypowiedzi o myśliwych, jacy są to mordercy itp. itd. :) żeby Ci co to piszą chodz trochę wiedzieli co to jest gospodarka łowiecka, kto to jest myśliwy i różnice między kłusownikiem, bo jeżeli myśląc tak jak ci bezmyślni ludzie to każdy człowiek to złodziej

Avatar
mały przyrodnik / 26 listopada 2014 o 18:15
0

Myśliwych jest już teraz więcej niż zwierzyny. Kiedyś była to jakaś elitarna rozrywka a teraz każdy "łoś" który chce wyskoczyć z domu, lub wyskoczyć na noc, spotkać się z kolesiami, poszaleć terenówką po lesie, postrzelać gdzie się da, napić wódeczki to zapisuje się i staje się "myśliwym". Przy okazji różne imprezki oficjalne i półoficjalne, różne hubertusy itp itd, byle coś łyknąć. A zwierzęta??? Kogo zwierzęta obchodzą????

Avatar
Gran / 26 listopada 2014 o 13:51
0

Sprawa jest oczywista -kto załatwiłm łosia ? Wynika tpo z tekstu. Łosia załatwił weterynarz który przedawkował środki uspokajające i tym samym pozbawił go życia. Ot i macie ,,winnego,,.
P.S oczywiście winnym całej sytuacji jest kłósol który nastawil sidła.


No i takie wypowiedzi mnie wku...... po pierwsze to skąd wiesz że przedawkował? Nie musiało dojść do przedawkowania wystarczyło ze wogóle dostał coś na uspokojenie i już nie był w stanie utrzymać ciepłoty, dwa jak leżał tam jakiś czas to doszło do odwodnienia, zaburzeń elektrolitowych, czyli ogólne wycieńczenie, stres też sie do tego przyczynił. Jednocześnie też trzeba mieć świadomość że dzikiemu zwierzęciu nie bardzo do się pomoc bez sedacji. Ja mam pytanie czym sie zajmuje zwiazek łowiecki, lesniczy??? Wszyscy się przerzucają tylko odpowiedzialnoscią. Każdy potrafi tylko pier.... o tym ze trzeba mu było pomóc.

No i takie wypowiedzi mnie wku...... po pierwsze to skąd wiesz że przedawkował? Nie musiało dojść do przedawkowania wystarczyło ze wogóle dostał coś na uspokojenie i już nie był w stanie utrzymać ciepłoty, dwa jak leżał tam jakiś czas to doszło do odwodnienia, zaburzeń elektrolitowych, czyli ogólne wycieńczenie, stres też sie do tego przyczynił. Jednocześnie też trzeba mieć świadomość że dzikiemu zwierzęciu nie bardzo do się pomoc bez sedacji. Ja mam pytanie czym sie zajmuje zwiazek łowiecki, lesniczy??? Wszyscy się przer... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc"
galeria

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc" 112 7

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na jednym z osiedli w Rybniku - informuje Śląska Policja.

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie
19 sierpnia 2018, 14:00

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie 3 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędą się barwne obchody Dożynek dworskich, które rozpoczną się o godz. 14 mszą świętą w drewnianym kościele z Matczyna.

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko?

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko? 27 11

"Pomimo bezprecedensowego hejtu medialnego (...) i nagonki na ludzi związanych z tym wydarzeniem, doprowadziliśmy ten projekt do szczęśliwego finału" – pisze w podziękowaniach za aukcję Pride of Poland Maciej Grzechnik, prezes stadniny w Michałowie i dyrektor tegorocznej aukcji.

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki
18 sierpnia 2018, 15:00

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 15 na terenach zielonych przy ul. Rudlickiego rozpocznie się VII Kulturalny Festyn Bronowicki. Na uczestników czeka moc atrakcji!

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 18 12

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 15 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie 4 3

Motor po dwóch meczach ma cztery punkty. A przed sobą pierwsze spotkanie na własnym stadionie. W sobotę o godz. 19 żółto-biało-niebiescy zagrają z Sołą Oświęcim. Wszyscy liczą na efektowne otwarcie nowego sezonu u siebie

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika 0 4

Mężczyzna wynajmujący pokój w jednym z lubelskich mieszkań skrępował psa należącego do córki właścicieli mieszkania i przywiązał mu łapy do grzejnika. Kiedy kobieta wróciła do domu, psa już nie było. Zwierzę znalazło się dopiero pod Lublinem, w okolicy jednego z wiaduktów.

Koncert Freenology w Nałęczowie
18 sierpnia 2018, 19:30

Koncert Freenology w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie (ul. Lipowa 43) wystąpi formacja Freenology.

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania!

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania! 0 0

Losowanie Eurojackpot z 17 sierpnia 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś wygra 165 mln zł, które znalazły się w puli podczas losowania?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie? 1 0

Koszykarze TBV Startu Lublin mają już za sobą pierwszy wspólny trening. Lublinianie spotkali się w czwartek w hali MOSiR niemal w komplecie. Na pierwsze zajęcia przyjechał także James Washington.

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą 1 0

W poprzednim sezonie rewelacją ligi była ekipa z Końskowoli. Piłkarze Łukasza Gizy świetnie spisywali się zwłaszcza na jesieni. Pierwszy raz przegrali dopiero w ostatniej kolejce i to z późniejszym mistrzem – Stalą Kraśnik. W sezonie 2018/2019 pierwsze zero drużyna przywiozła już na inaugurację, po porażce w Werbkowicach 1:2. Teraz szybko spróbuje wrócić na właściwe tory. Problem w tym, że zmierzy się z Lublinianką (niedziela, godz. 16)

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka
18 sierpnia 2018, 12:00

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend gmina Ruda Huta wspólnie z gminą Hrubieszów obchodzą 1000-lecie pobytu Bolesława Chrobrego w Hniszowie oraz bitwy pod Gródkiem nad Bugiem.

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie 4 5

Damian Kierekiesza, rolnik z Mań (gm. Międzyrzec Podlaski) pozwał powiatowego lekarza weterynarii za niewypłacenie odszkodowania za wybite świnie. Z kolei, lekarz weterynarii tłumaczy, że w gospodarstwie pana Damiana były pewne uchybienia, m.in. dotyczące mat dezynfekcyjnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!