Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 października 2013 r.
12:43
Edytuj ten wpis

Brutalnie pobili 20-latka. Poszło o spadek

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 35 A A
Z ustaleń policjantów wynika, że jeden z bandytów to daleki krewny pobitego 20-latka. Powodem napaśc
Z ustaleń policjantów wynika, że jeden z bandytów to daleki krewny pobitego 20-latka. Powodem napaśc

Czterech młodych mężczyzn brutalnie pobiło 20-latka. Do napaści doszło w czwartek w gminie Wilków. Jeden z napastników i ofiara to dalecy krewni. Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszło o spadek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sprawcy pobicia są już w rękach policji. Wszyscy to mieszkańcy powiatu opolskiego. Mają od 20 do 25 lat. Wczoraj we czwórkę zaatakowali 20-letniego Krzysztofa C. z gm. Wilków.

– Do napaści doszło, kiedy mężczyzna zrywał jabłka w sadzie – wyjaśnia Edyta Żur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. – Sprawcy byli bardzo brutalni. Potraktowali ofiarę gazem, bili i kopali po całym dziele. Mężczyzna doznał złamania nos z przemieszczeniem.

Kiedy bandyci uciekli, 20-latek wezwał policję i opisał mundurowym całe zajście. Mundurowi wezwali karetkę i ruszyli na poszukiwania sprawców. Przy cmentarzu w miejscowości Zagłoba zauważyli czterech mężczyzn. Odpowiadali oni rysopisowi, jaki podał 20-latek.

– Okazało się, że to poszukiwani sprawcy pobicia – dodaje Żur. – Mężczyźni zostali zatrzymani. Przyznali się do winy. Chcą dobrowolnie poddać się karze.

Napastnicy to Emil K., Krzysztof W., Radosław T. i Rafał C. Za pobicie grozi im do trzech lat więzienia. Z ustaleń policjantów wynika, że jeden z bandytów to daleki krewny pobitego 20-latka. Powodem napaści były najprawdopodobniej sprawy majątkowe. Miało pójść o spadek, w tym ciągnik rolniczy, przepisany na rzecz rodziny ofiary.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kibol / 4 listopada 2013 o 19:58
0

Skoro cię to nie interesuje to po jakiego Hu**** się wypowiadasz??? Mnie jak coś nie interesuje to mam to generalnie gdzieś. Wię chyba jednak cię ineteresuja Patałachu...

Wypowiadam się bo chcę. Co nie można? Mamy wolność słowa. A ty spróbuj mi zabronić he he he.

Avatar
Gość / 4 listopada 2013 o 17:18
0

ależ ja nie wnikam w wasze wiejskie porachunki!!! Nie interesuje mnie czy meneliki pobili gościa za spadek za traktor czy za to że listonosz przespał się z jakąś babą. Nie interesuje mnie co to był za spadek i było w sadzie i pod jabłonką!!! Nie interesuje ilu skacowanych meneli wzięło udział w tym zajściu a ilu w tym czasie uczestniczyło w libacji alkoholowej. Od tego jest policja i niech oni dochodzą." Bijta się gazujta i o spadek kłóćta a później wypijta wódki i kłóćta się na forum.Nałóżta dresiki ogólta czajnik na łyso kupta BMW 15 letnie i się wyzywajta. "

Skoro cię to nie interesuje to po jakiego Hu**** się wypowiadasz??? Mnie jak coś nie interesuje to mam to generalnie gdzieś. Wię chyba jednak cię ineteresuja Patałachu...

Skoro cię to nie interesuje to po jakiego Hu**** się wypowiadasz??? Mnie jak coś nie interesuje to mam to generalnie gdzieś. Wię chyba jednak cię ineteresuja Patałachu...

rozwiń
Avatar
Kibol / 1 listopada 2013 o 20:02
0

Zapomniałeś popaprańcu dodać że oprócz tego całego krzyśka było tam jeszcze dwóch cwelów a jak wpier*** dostali to uciekli a gazem to dostał ten co spier**** więc jak nie wiesz co i jak było to się nie wpier***!!!!!!!!!!!!!

ależ ja nie wnikam w wasze wiejskie porachunki!!! Nie interesuje mnie czy meneliki pobili gościa za spadek za traktor czy za to że listonosz przespał się z jakąś babą. Nie interesuje mnie co to był za spadek i było w sadzie i pod jabłonką!!! Nie interesuje ilu skacowanych meneli wzięło udział w tym zajściu a ilu w tym czasie uczestniczyło w libacji alkoholowej. Od tego jest policja i niech oni dochodzą." Bijta się gazujta i o spadek kłóćta a później wypijta wódki i kłóćta się na forum.Nałóżta dresiki ogólta czajnik na łyso kupta BMW 15 letnie i się wyzywajta. "

ależ ja nie wnikam w wasze wiejskie porachunki!!! Nie interesuje mnie czy meneliki pobili gościa za spadek za traktor czy za to że listonosz przespał się z jakąś babą. Nie interesuje mnie co to był za spadek i było w sadzie i pod jabłonką!!! Nie interesuje ilu skacowanych meneli wzięło udział w tym zajściu a ilu w tym czasie uczestniczyło w libacji alkoholowej. Od tego jest policja i niech oni dochodzą." Bijta się gazujta i o spadek kłóćta a później wypijta wódki i kłóćta się na forum.Nałóżta dresiki ogólta czajnik na łyso k... rozwiń

Avatar
Gość / 1 listopada 2013 o 17:34
0

Jak to przeczytałem to padłem ze śmiechu ha ha ha ha ha ha ha ha. Skomentuję to tylko jednym zdaniem "Wieś się bawi na całego, wieś tańczy wieś śpiewa"  Dodam jeszcze że tych czterech to zwykłe leszcze i cipeczki. Nie chodzi mi tu o jakiś tam wiejski spadek, to nie moja sprawa  tylko o to że użyli gazu i we czterech rzucili się na jednego. W pojedynkę i bez gazu zapewne by się bali. Zwykłe lela .

Zapomniałeś popaprańcu dodać że oprócz tego całego krzyśka było tam jeszcze dwóch cwelów a jak wpier*** dostali to uciekli a gazem to dostał ten co spier**** więc jak nie wiesz co i jak było to się nie wpier***!!!!!!!!!!!!!

Zapomniałeś popaprańcu dodać że oprócz tego całego krzyśka było tam jeszcze dwóch cwelów a jak wpier*** dostali to uciekli a gazem to dostał ten co spier**** więc jak nie wiesz co i jak było to się nie wpier***!!!!!!!!!!!!!

rozwiń
Avatar
Kibol / 31 października 2013 o 19:52
0

Jak to przeczytałem to padłem ze śmiechu ha ha ha ha ha ha ha ha. Skomentuję to tylko jednym zdaniem "Wieś się bawi na całego, wieś tańczy wieś śpiewa"  Dodam jeszcze że tych czterech to zwykłe leszcze i cipeczki. Nie chodzi mi tu o jakiś tam wiejski spadek, to nie moja sprawa  tylko o to że użyli gazu i we czterech rzucili się na jednego. W pojedynkę i bez gazu zapewne by się bali. Zwykłe lela .

Avatar
500 zł / 31 października 2013 o 17:45
0

Ktos kto to napisal i dopuscil do publikacji jest zwykla swinia, i zaplaci za to, jak mozna tak klamac? Cala rodzina nie jakiego krzysztofa czapli to popaprance na czym tylko swiat stoi. Nie walcza wcale o spadek tylko o doroslego faceta ojca krzyska ktory odszedl do innej kobiety. Wstyd zeby zaki cyrk robic dookola

Avatar
aaaaa / 30 października 2013 o 11:57
0

CXHUJE I WIESNIAKI W 4 BIC CZLOWIEKA . ZWYKLE SMIECII DO ZABRANIA FRAKCJA ZM

czlowieka nie biliby a skoro to czapla hehe bu ha ha. dajcie sobie troche siana do obiadu to wam przejdzie miastuchy. nic wam te komentarze nie dadza

Avatar
kina -bedaca BLISKO SPRAWY / 30 października 2013 o 08:52
0

widac rodzina tej niby ofiary- losu he wg nie spi tylko  glupoty wypisuje jakby to mialo jakos wam pomuc wyciagnac kase od normalnych ludzi . Bo jak wiadomo i kazdy to wie ze rodzinie krzyska czapli tylko na tym zalezy i nie liczy sie dla nich nikt i nic innego . a ten teraz lezy w szpitalu he z psychologiem i mysli ze kazdy jest glupi i nie wie ze to jest tylko po to zeby do mamra nie pojsc . a jesli mowa o spadku to jakim bo jak mi wiadomo to wszystko bylo zostawione zonie a ze tylko wioleta miala prawko za 13 razem zdane hehe no ale liczy sie , to na nia mama zarejestrowala traktory. a ze corka taka wyrodna i wlasnej matki sie wyrzeka i nasyla na nia swojego pozalsieboze krzyska czaple ktory jest damskim bokserem to zabieraja traktory tylko po to zeby je sprzedac i miec za co zyc u swojej babki hehe . a tu i tak chodzi tylko o ojca krzyska ktory odszedl odinnej kobiety  i stad ta cala akcja . chlopaki tu nic nie sa winni bo to krzysiek czapla chcial cos udowodnic tylko nie wiadomo co i komu ale ze sie przeliczyl ze swoim wojem i kolega to dostali za swoje i tyle w tym temacie

widac rodzina tej niby ofiary- losu he wg nie spi tylko  glupoty wypisuje jakby to mialo jakos wam pomuc wyciagnac kase od normalnych ludzi . Bo jak wiadomo i kazdy to wie ze rodzinie krzyska czapli tylko na tym zalezy i nie liczy sie dla nich nikt i nic innego . a ten teraz lezy w szpitalu he z psychologiem i mysli ze kazdy jest glupi i nie wie ze to jest tylko po to zeby do mamra nie pojsc . a jesli mowa o spadku to jakim bo jak mi wiadomo to wszystko bylo zostawione zonie a ze tylko wioleta miala prawko za 13 razem zdane hehe no a... rozwiń

Avatar
Gość / 28 października 2013 o 19:25
0

W spadku był traktor dwie jałówki zacielone , krówka mućka, dwie perliczki i trzy kurki He he. Menele się oburzyli ,  że ktoś inny dostał spadek i  nie będzie za co pić i dawaj bić gościa. A za taki traktor to meneliki mogliby pić z miesiąc więc nie dziwota że pięści poszły w ruch.

Avatar
Znajomy tych pastuchów. / 28 października 2013 o 18:33
0

Znam tych wiejskich pastuchów co pobili tego chłopaka. Wiejskie paroby i gównojady.  Znam ich od małego aż dziw bierze, że oni dali radę kogoś pobić, oni zawsze zasmarkani chodzili z glutem pod nosem. :lol:  Jeden z tej czwórki to nie raz pijany i zaszczany spał w rowie obok sklepu  :D Spadek przepadł i nie ma za co pić jaboli  :P  Takich to tylko kastrować aby nie produkowali takich samych jak oni i nie przekazywali zepsutych genów.

Avatar
Kibol / 4 listopada 2013 o 19:58
0

Skoro cię to nie interesuje to po jakiego Hu**** się wypowiadasz??? Mnie jak coś nie interesuje to mam to generalnie gdzieś. Wię chyba jednak cię ineteresuja Patałachu...

Wypowiadam się bo chcę. Co nie można? Mamy wolność słowa. A ty spróbuj mi zabronić he he he.

Avatar
Gość / 4 listopada 2013 o 17:18
0

ależ ja nie wnikam w wasze wiejskie porachunki!!! Nie interesuje mnie czy meneliki pobili gościa za spadek za traktor czy za to że listonosz przespał się z jakąś babą. Nie interesuje mnie co to był za spadek i było w sadzie i pod jabłonką!!! Nie interesuje ilu skacowanych meneli wzięło udział w tym zajściu a ilu w tym czasie uczestniczyło w libacji alkoholowej. Od tego jest policja i niech oni dochodzą." Bijta się gazujta i o spadek kłóćta a później wypijta wódki i kłóćta się na forum.Nałóżta dresiki ogólta czajnik na łyso kupta BMW 15 letnie i się wyzywajta. "

Skoro cię to nie interesuje to po jakiego Hu**** się wypowiadasz??? Mnie jak coś nie interesuje to mam to generalnie gdzieś. Wię chyba jednak cię ineteresuja Patałachu...

Skoro cię to nie interesuje to po jakiego Hu**** się wypowiadasz??? Mnie jak coś nie interesuje to mam to generalnie gdzieś. Wię chyba jednak cię ineteresuja Patałachu...

rozwiń
Avatar
Kibol / 1 listopada 2013 o 20:02
0

Zapomniałeś popaprańcu dodać że oprócz tego całego krzyśka było tam jeszcze dwóch cwelów a jak wpier*** dostali to uciekli a gazem to dostał ten co spier**** więc jak nie wiesz co i jak było to się nie wpier***!!!!!!!!!!!!!

ależ ja nie wnikam w wasze wiejskie porachunki!!! Nie interesuje mnie czy meneliki pobili gościa za spadek za traktor czy za to że listonosz przespał się z jakąś babą. Nie interesuje mnie co to był za spadek i było w sadzie i pod jabłonką!!! Nie interesuje ilu skacowanych meneli wzięło udział w tym zajściu a ilu w tym czasie uczestniczyło w libacji alkoholowej. Od tego jest policja i niech oni dochodzą." Bijta się gazujta i o spadek kłóćta a później wypijta wódki i kłóćta się na forum.Nałóżta dresiki ogólta czajnik na łyso kupta BMW 15 letnie i się wyzywajta. "

ależ ja nie wnikam w wasze wiejskie porachunki!!! Nie interesuje mnie czy meneliki pobili gościa za spadek za traktor czy za to że listonosz przespał się z jakąś babą. Nie interesuje mnie co to był za spadek i było w sadzie i pod jabłonką!!! Nie interesuje ilu skacowanych meneli wzięło udział w tym zajściu a ilu w tym czasie uczestniczyło w libacji alkoholowej. Od tego jest policja i niech oni dochodzą." Bijta się gazujta i o spadek kłóćta a później wypijta wódki i kłóćta się na forum.Nałóżta dresiki ogólta czajnik na łyso k... rozwiń

Avatar
Gość / 1 listopada 2013 o 17:34
0

Jak to przeczytałem to padłem ze śmiechu ha ha ha ha ha ha ha ha. Skomentuję to tylko jednym zdaniem "Wieś się bawi na całego, wieś tańczy wieś śpiewa"  Dodam jeszcze że tych czterech to zwykłe leszcze i cipeczki. Nie chodzi mi tu o jakiś tam wiejski spadek, to nie moja sprawa  tylko o to że użyli gazu i we czterech rzucili się na jednego. W pojedynkę i bez gazu zapewne by się bali. Zwykłe lela .

Zapomniałeś popaprańcu dodać że oprócz tego całego krzyśka było tam jeszcze dwóch cwelów a jak wpier*** dostali to uciekli a gazem to dostał ten co spier**** więc jak nie wiesz co i jak było to się nie wpier***!!!!!!!!!!!!!

Zapomniałeś popaprańcu dodać że oprócz tego całego krzyśka było tam jeszcze dwóch cwelów a jak wpier*** dostali to uciekli a gazem to dostał ten co spier**** więc jak nie wiesz co i jak było to się nie wpier***!!!!!!!!!!!!!

rozwiń
Avatar
Kibol / 31 października 2013 o 19:52
0

Jak to przeczytałem to padłem ze śmiechu ha ha ha ha ha ha ha ha. Skomentuję to tylko jednym zdaniem "Wieś się bawi na całego, wieś tańczy wieś śpiewa"  Dodam jeszcze że tych czterech to zwykłe leszcze i cipeczki. Nie chodzi mi tu o jakiś tam wiejski spadek, to nie moja sprawa  tylko o to że użyli gazu i we czterech rzucili się na jednego. W pojedynkę i bez gazu zapewne by się bali. Zwykłe lela .

Avatar
500 zł / 31 października 2013 o 17:45
0

Ktos kto to napisal i dopuscil do publikacji jest zwykla swinia, i zaplaci za to, jak mozna tak klamac? Cala rodzina nie jakiego krzysztofa czapli to popaprance na czym tylko swiat stoi. Nie walcza wcale o spadek tylko o doroslego faceta ojca krzyska ktory odszedl do innej kobiety. Wstyd zeby zaki cyrk robic dookola

Avatar
aaaaa / 30 października 2013 o 11:57
0

CXHUJE I WIESNIAKI W 4 BIC CZLOWIEKA . ZWYKLE SMIECII DO ZABRANIA FRAKCJA ZM

czlowieka nie biliby a skoro to czapla hehe bu ha ha. dajcie sobie troche siana do obiadu to wam przejdzie miastuchy. nic wam te komentarze nie dadza

Avatar
kina -bedaca BLISKO SPRAWY / 30 października 2013 o 08:52
0

widac rodzina tej niby ofiary- losu he wg nie spi tylko  glupoty wypisuje jakby to mialo jakos wam pomuc wyciagnac kase od normalnych ludzi . Bo jak wiadomo i kazdy to wie ze rodzinie krzyska czapli tylko na tym zalezy i nie liczy sie dla nich nikt i nic innego . a ten teraz lezy w szpitalu he z psychologiem i mysli ze kazdy jest glupi i nie wie ze to jest tylko po to zeby do mamra nie pojsc . a jesli mowa o spadku to jakim bo jak mi wiadomo to wszystko bylo zostawione zonie a ze tylko wioleta miala prawko za 13 razem zdane hehe no ale liczy sie , to na nia mama zarejestrowala traktory. a ze corka taka wyrodna i wlasnej matki sie wyrzeka i nasyla na nia swojego pozalsieboze krzyska czaple ktory jest damskim bokserem to zabieraja traktory tylko po to zeby je sprzedac i miec za co zyc u swojej babki hehe . a tu i tak chodzi tylko o ojca krzyska ktory odszedl odinnej kobiety  i stad ta cala akcja . chlopaki tu nic nie sa winni bo to krzysiek czapla chcial cos udowodnic tylko nie wiadomo co i komu ale ze sie przeliczyl ze swoim wojem i kolega to dostali za swoje i tyle w tym temacie

widac rodzina tej niby ofiary- losu he wg nie spi tylko  glupoty wypisuje jakby to mialo jakos wam pomuc wyciagnac kase od normalnych ludzi . Bo jak wiadomo i kazdy to wie ze rodzinie krzyska czapli tylko na tym zalezy i nie liczy sie dla nich nikt i nic innego . a ten teraz lezy w szpitalu he z psychologiem i mysli ze kazdy jest glupi i nie wie ze to jest tylko po to zeby do mamra nie pojsc . a jesli mowa o spadku to jakim bo jak mi wiadomo to wszystko bylo zostawione zonie a ze tylko wioleta miala prawko za 13 razem zdane hehe no a... rozwiń

Avatar
Gość / 28 października 2013 o 19:25
0

W spadku był traktor dwie jałówki zacielone , krówka mućka, dwie perliczki i trzy kurki He he. Menele się oburzyli ,  że ktoś inny dostał spadek i  nie będzie za co pić i dawaj bić gościa. A za taki traktor to meneliki mogliby pić z miesiąc więc nie dziwota że pięści poszły w ruch.

Avatar
Znajomy tych pastuchów. / 28 października 2013 o 18:33
0

Znam tych wiejskich pastuchów co pobili tego chłopaka. Wiejskie paroby i gównojady.  Znam ich od małego aż dziw bierze, że oni dali radę kogoś pobić, oni zawsze zasmarkani chodzili z glutem pod nosem. :lol:  Jeden z tej czwórki to nie raz pijany i zaszczany spał w rowie obok sklepu  :D Spadek przepadł i nie ma za co pić jaboli  :P  Takich to tylko kastrować aby nie produkowali takich samych jak oni i nie przekazywali zepsutych genów.

Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 0 0

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 0 0

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 0