Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

3 listopada 2010 r.
10:22
Edytuj ten wpis

Kierowcy wyprzedzają na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu (zdjęcia)

0 30 A A

Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu - takie zachowanie kierowców na trasie Lublin - Dęblin sfotografowali Czytelnicy. Zobacz zdjęcia z brawurowej jazdy kierowców na Lubelszczyźnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Postanowiłem dzisiaj obserwować, z pomocą towarzyszącej mi osoby, nasze lubelskie drogi. W ciągu półtorej godziny udało się zrobić pięć zdjęć tym, którzy wyłączyli myślenie za kierownicą - pisze Dziennikarz Obywatelski portalu Moje Miasto Lublin.

Zdjęcia niefrasobliwych kierowców łamiących przepisy oraz artykuł o zachowaniu się na drodze łamiących przepisy kierowców między Lublinem a Dęblinem zobacz na stronie MM Moje Miasto Lublin:

Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu. Oto kierowcy, którzy wyłączyli myślenie (zdjęcia).
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wasyl / 3 listopada 2010 r. o 21:00
0
Pewnie ten co robi zdjęcia to zwykły gołodupiec co ma starego rzęcha ale jeździ przy osi jezdni bo mu wolno. Żal mu d.. ściska jak ktoś go wyprzedza. A ile się przy ty, pewnie "ogada". Frajer i tyle.
Avatar
grzechu / 3 listopada 2010 r. o 18:08
0
Rozumiem rozgoryczenie kogoś kto jest wyprzedzany, tylko na jasny gwint jeździcie przy środkowej linii i nie potraficie zjechać na prawo by kogoś przepuścić jeśli chce pojechać trochę szybciej "panowie, królowie jezdni", sami się wleczecie niejednokrotnie znacznie poniżej dopuszczanej prędkości i blokujecie drogę. Takiej kultury doświadczyłem osobiście jeżdżąc po lubelszczyźnie. Są więc dwie prawdy !!! Redaktorek pisząc ten artykuł
pewnie lubi zawłaszczać jezdnię dla siebie !!!
Avatar
właściciel samochodu / 3 listopada 2010 r. o 17:51
0
[quote name='CodeZero' timestamp='1288797021' post='372968']
Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?To kup sobie helikopter, albo rakietę i do pupy se przyczep
[/quote]
A po cholerę ludzie kupują samochody??? Chyba po to, żeby gdzieś szybciej dojechać. Inaczej hulajnoga by wystarczyła...
Avatar
CodeZero / 3 listopada 2010 r. o 16:10
0
[quote name='Iwona' timestamp='1288781785' post='372413']
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
[/quote]

Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?

To kup sobie helikopter, albo rakietę i do pupy se przyczep
[quote name='Iwona' timestamp='1288781785' post='372413']
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
[/quote]

Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?<... rozwiń
Avatar
CodeZero / 3 listopada 2010 r. o 16:02
0
[quote name='Gość' timestamp='1288779380' post='372342']
Ten z omijanego auta co robił zdjęcie to stał sobie na tym pasie! Więc jak tą skodziną miał go ominąć?
[/quote]

Normalnie tylko nie w miejscu NIEDOZWOLONYM !
Avatar
kierowca / 3 listopada 2010 r. o 15:30
0
[quote name='Agnesa' timestamp='1288793879' post='372907']
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
[/quote]
A moze tak mam zjechać do rowu, bo jakiś deb*** we flotowym samochodzie chce szybko przejechać?

Hipokryzja to straszna rzecz. Najpierw narzekacie na zawalidrogi (czyli tak od 50 do 90 km/h), a potem narzekacie na tych co jeżdżą po 150 km/h i zabijają siebie lub co gorsza przypadkowe, niewinne osoby.
[quote name='Agnesa' timestamp='1288793879' post='372907']
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
[/quote]
A moze tak mam zjechać do rowu, bo jakiś deb*** we flotowym samochodzie chce szybko przejechać?

Hipokryzja to straszna rzecz. Najpierw narzekacie na zawalidrogi (czyli tak od 50 do 90 km/h), a potem narzekacie na tych co jeżdżą po 150 km/h... rozwiń
Avatar
jelczyn / 3 listopada 2010 r. o 15:30
0
hahaha co za frajer...
Avatar
Agnesa / 3 listopada 2010 r. o 15:17
0
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
Avatar
lolo / 3 listopada 2010 r. o 13:57
0
[quote name='=' timestamp='1288784946' post='372609']
Wyprzedzany złosliwie blokował drogę. Ponadto droga powinna mieć po 2 pasy ruchu w kazdym kierunku.
[/quote]
Ty jaki cymbał to pisał? Jeden pas linia ciągła, a ten o blokowaniu. Szkoda, że na badaniach do prawa jazdy nie sprawdzają inteligencji i umiejętności czytania.
Avatar
gość / 3 listopada 2010 r. o 13:47
0
a moze kierowca fotograf powinien zastosowac sie do powiedzenia
KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM
Avatar
wasyl / 3 listopada 2010 r. o 21:00
0
Pewnie ten co robi zdjęcia to zwykły gołodupiec co ma starego rzęcha ale jeździ przy osi jezdni bo mu wolno. Żal mu d.. ściska jak ktoś go wyprzedza. A ile się przy ty, pewnie "ogada". Frajer i tyle.
Avatar
grzechu / 3 listopada 2010 r. o 18:08
0
Rozumiem rozgoryczenie kogoś kto jest wyprzedzany, tylko na jasny gwint jeździcie przy środkowej linii i nie potraficie zjechać na prawo by kogoś przepuścić jeśli chce pojechać trochę szybciej "panowie, królowie jezdni", sami się wleczecie niejednokrotnie znacznie poniżej dopuszczanej prędkości i blokujecie drogę. Takiej kultury doświadczyłem osobiście jeżdżąc po lubelszczyźnie. Są więc dwie prawdy !!! Redaktorek pisząc ten artykuł
pewnie lubi zawłaszczać jezdnię dla siebie !!!
Avatar
właściciel samochodu / 3 listopada 2010 r. o 17:51
0
[quote name='CodeZero' timestamp='1288797021' post='372968']
Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?To kup sobie helikopter, albo rakietę i do pupy se przyczep
[/quote]
A po cholerę ludzie kupują samochody??? Chyba po to, żeby gdzieś szybciej dojechać. Inaczej hulajnoga by wystarczyła...
Avatar
CodeZero / 3 listopada 2010 r. o 16:10
0
[quote name='Iwona' timestamp='1288781785' post='372413']
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
[/quote]

Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?

To kup sobie helikopter, albo rakietę i do pupy se przyczep
[quote name='Iwona' timestamp='1288781785' post='372413']
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
[/quote]

Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?<... rozwiń
Avatar
CodeZero / 3 listopada 2010 r. o 16:02
0
[quote name='Gość' timestamp='1288779380' post='372342']
Ten z omijanego auta co robił zdjęcie to stał sobie na tym pasie! Więc jak tą skodziną miał go ominąć?
[/quote]

Normalnie tylko nie w miejscu NIEDOZWOLONYM !
Avatar
kierowca / 3 listopada 2010 r. o 15:30
0
[quote name='Agnesa' timestamp='1288793879' post='372907']
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
[/quote]
A moze tak mam zjechać do rowu, bo jakiś deb*** we flotowym samochodzie chce szybko przejechać?

Hipokryzja to straszna rzecz. Najpierw narzekacie na zawalidrogi (czyli tak od 50 do 90 km/h), a potem narzekacie na tych co jeżdżą po 150 km/h i zabijają siebie lub co gorsza przypadkowe, niewinne osoby.
[quote name='Agnesa' timestamp='1288793879' post='372907']
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
[/quote]
A moze tak mam zjechać do rowu, bo jakiś deb*** we flotowym samochodzie chce szybko przejechać?

Hipokryzja to straszna rzecz. Najpierw narzekacie na zawalidrogi (czyli tak od 50 do 90 km/h), a potem narzekacie na tych co jeżdżą po 150 km/h... rozwiń
Avatar
jelczyn / 3 listopada 2010 r. o 15:30
0
hahaha co za frajer...
Avatar
Agnesa / 3 listopada 2010 r. o 15:17
0
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
Avatar
lolo / 3 listopada 2010 r. o 13:57
0
[quote name='=' timestamp='1288784946' post='372609']
Wyprzedzany złosliwie blokował drogę. Ponadto droga powinna mieć po 2 pasy ruchu w kazdym kierunku.
[/quote]
Ty jaki cymbał to pisał? Jeden pas linia ciągła, a ten o blokowaniu. Szkoda, że na badaniach do prawa jazdy nie sprawdzają inteligencji i umiejętności czytania.
Avatar
gość / 3 listopada 2010 r. o 13:47
0
a moze kierowca fotograf powinien zastosowac sie do powiedzenia
KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Spotkanie z Edytą Bystroń w DDK Czuby Południowe
20 września 2021, 12:00

Spotkanie z Edytą Bystroń w DDK Czuby Południowe

Edyta Bystroń będzie gościem kolejnej odsłony cyklu "Komiksiary" w DDK Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16). Spotkanie odbędzie się 26 września o godz. 12.

Fortuna Puchar Polski: Motor kontra Podbeskidzie, Orlęta Spomlek grają z Lechią Zielona Góra

Fortuna Puchar Polski: Motor kontra Podbeskidzie, Orlęta Spomlek grają z Lechią Zielona Góra

W lidze piłkarzom Motoru idzie ostatnio całkiem nieźle. W środę podopieczni Marka Saganowskiego będą mogli za to sprawdzić się na tle pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała w ramach pierwszej rundy Fortuna Pucharu Polski. Początek spotkania na Arenie Lublin o godz. 19.

Biała Podlaska: Czy mieszkańcy pojadą za darmo autobusami? Biała Samorządowa o to wnioskuje

Biała Podlaska: Czy mieszkańcy pojadą za darmo autobusami? Biała Samorządowa o to wnioskuje

Biała Samorządowa wnioskuje o uruchomienie bezpłatnej komunikacji w mieście. To jedna z 10 propozycji radnych tego klubu do przyszłorocznego budżetu. Wcześniej swoje wnioski prezentowali już radni Zjednoczonej Prawicy. Prezydent ma zaprosić kluby do rozmów.

Lublin: Chodnik dopiero co powstał, a już są z nim problemy. Szwankuje też oświetlenie
Alarm24

Lublin: Chodnik dopiero co powstał, a już są z nim problemy. Szwankuje też oświetlenie

To miało być wygodne, bezpieczne dojście do przystanku kolejowego – pisze do nas Czytelniczka z Węglina, która martwi się o stan zbudowanego niedawno chodnika. Część została podmyta przez wodę, a przy schodach nie świeci większość latarni

Nowa wystawa w muzeum, poświęcona "ravensbruczankom". "Do obozu pojechały z wyrokami śmierci"
Zdjęcia
galeria

Nowa wystawa w muzeum, poświęcona "ravensbruczankom". "Do obozu pojechały z wyrokami śmierci"

Historię 74 Polek, poddanych eksperymentom pseudomedycznym w czasie II wojny światowej, opowiada wystawa „Więźniarki w KL Ravensbruck” w nowej części Muzeum Martyrologii „Pod Zegarem”

Lekcje przedsiębiorczości dla uczniów z Kraśnika. Chętnych nie brakuje

Lekcje przedsiębiorczości dla uczniów z Kraśnika. Chętnych nie brakuje

Uczniowie klas 6 i 7 szkół podstawowych w Kraśniku od tego roku szkolnego mogą brać udział w lekcjach przedsiębiorczości. Listy uczestników nie są jeszcze zamknięte

"Osiecka" w Puławach. Koncert zespołu STARsi
28 września 2021, 18:00

"Osiecka" w Puławach. Koncert zespołu STARsi

We wtorek, 28 września o godz. 18 w Puławskim Domu Chemika (ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się koncert "Osiecka" w wykonaniu zespołu STARsi.

9-letni Filip zginął po potrąceniu przez samochód. Mieszkańcy Krężnicy Jarej organizują protest
Pierwsza strona Dziennika
galeria

9-letni Filip zginął po potrąceniu przez samochód. Mieszkańcy Krężnicy Jarej organizują protest

Mieszkańcy Krężnicy Jarej mają dość piratów drogowych. Śmierć 9-letniego Filipa wstrząsnęła jego rówieśnikami i lokalną społecznością. We wsi odbędzie się akcja protestacyjna.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 września 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 września 2021 roku

Azoty Puławy – Fuchse Berlin 24:32. Niespodzianka tylko do przerwy

Azoty Puławy – Fuchse Berlin 24:32. Niespodzianka tylko do przerwy

W pierwszym meczu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej Azoty Puławy przegrały u siebie z Fuchse Berlin 24:32. Spotkanie rewanżowe odbędzie się za tydzień w Berlinie.

Puławy: Premie, nagrody i podwyżka. Koniec sporu w Koltarze

Puławy: Premie, nagrody i podwyżka. Koniec sporu w Koltarze

Związkowcy WZZ "Walka" z puławskiego oddziału kolejowej spółki Koltar zakończyli spór zbiorowy z pracodawcą. Propozycja podwyżki o 135 zł, październikowych nagród i pięcioprocentowych premii została zaakceptowana przez pracowników.

Higiena aparatu ortodontycznegoHigiena aparatu ortodontycznego

Higiena aparatu ortodontycznegoHigiena aparatu ortodontycznego

Aparat ortodontyczny znacząco utrudnia higienę jamy ustnej. Zamki, gumeczki czy łuk aparatu uniemożliwiają szczoteczce i paście do zębów precyzyjne obmycie z codziennych nalotów kluczowych miejsc, co sprawia, że zaczyna nagromadzać się w nich płytka nazębna. Z tego powodu osoby regulujące zgryz aparatami częściej muszą zmagać się z próchnicą, stanami zapalnymi dziąseł i nieświeżym oddechem. Antidotum na to stanowi korzystanie ze specjalnych produktów, które pomagają w czyszczeniu zarówno jamy ustnej, jak i samego aparatu.

Festiwal Dwa Teatry w Zamościu. Pierwsze takie wydarzenie kulturalne [zdjęcia]
galeria

Festiwal Dwa Teatry w Zamościu. Pierwsze takie wydarzenie kulturalne [zdjęcia]

Galą na Rynku Wielkim zakończył się XX Festiwal "Dwa Teatry" 2021. To wydarzenie, w czasie którego prezentowane są dzieła Teatru Polskiego Radia i Telewizji Polskiej z dwóch ostatnich lat. O nagrody rywalizowało 48 realizacji radiowych oraz 26 produkcji telewizyjnych

Były poseł zapowiada otwarcie nowego lokalu gastronomicznego w Lublinie