Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

3 listopada 2010 r.
10:22
Edytuj ten wpis

Kierowcy wyprzedzają na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu (zdjęcia)

0 30 A A

Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu - takie zachowanie kierowców na trasie Lublin - Dęblin sfotografowali Czytelnicy. Zobacz zdjęcia z brawurowej jazdy kierowców na Lubelszczyźnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Postanowiłem dzisiaj obserwować, z pomocą towarzyszącej mi osoby, nasze lubelskie drogi. W ciągu półtorej godziny udało się zrobić pięć zdjęć tym, którzy wyłączyli myślenie za kierownicą - pisze Dziennikarz Obywatelski portalu Moje Miasto Lublin.

Zdjęcia niefrasobliwych kierowców łamiących przepisy oraz artykuł o zachowaniu się na drodze łamiących przepisy kierowców między Lublinem a Dęblinem zobacz na stronie MM Moje Miasto Lublin:

Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu. Oto kierowcy, którzy wyłączyli myślenie (zdjęcia).

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wasyl / 3 listopada 2010 o 21:00
0
Pewnie ten co robi zdjęcia to zwykły gołodupiec co ma starego rzęcha ale jeździ przy osi jezdni bo mu wolno. Żal mu d.. ściska jak ktoś go wyprzedza. A ile się przy ty, pewnie "ogada". Frajer i tyle.
Avatar
grzechu / 3 listopada 2010 o 18:08
0
Rozumiem rozgoryczenie kogoś kto jest wyprzedzany, tylko na jasny gwint jeździcie przy środkowej linii i nie potraficie zjechać na prawo by kogoś przepuścić jeśli chce pojechać trochę szybciej "panowie, królowie jezdni", sami się wleczecie niejednokrotnie znacznie poniżej dopuszczanej prędkości i blokujecie drogę. Takiej kultury doświadczyłem osobiście jeżdżąc po lubelszczyźnie. Są więc dwie prawdy !!! Redaktorek pisząc ten artykuł
pewnie lubi zawłaszczać jezdnię dla siebie !!!
Avatar
właściciel samochodu / 3 listopada 2010 o 17:51
0
[quote name='CodeZero' timestamp='1288797021' post='372968']
Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?To kup sobie helikopter, albo rakietę i do pupy se przyczep
[/quote]
A po cholerę ludzie kupują samochody??? Chyba po to, żeby gdzieś szybciej dojechać. Inaczej hulajnoga by wystarczyła...
Avatar
CodeZero / 3 listopada 2010 o 16:10
0
[quote name='Iwona' timestamp='1288781785' post='372413']
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
[/quote]

Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?

To kup sobie helikopter, albo rakietę i do pupy se przyczep
[quote name='Iwona' timestamp='1288781785' post='372413']
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
[/quote]

Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?<... rozwiń
Avatar
CodeZero / 3 listopada 2010 o 16:02
0
[quote name='Gość' timestamp='1288779380' post='372342']
Ten z omijanego auta co robił zdjęcie to stał sobie na tym pasie! Więc jak tą skodziną miał go ominąć?
[/quote]

Normalnie tylko nie w miejscu NIEDOZWOLONYM !
Avatar
kierowca / 3 listopada 2010 o 15:30
0
[quote name='Agnesa' timestamp='1288793879' post='372907']
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
[/quote]
A moze tak mam zjechać do rowu, bo jakiś deb*** we flotowym samochodzie chce szybko przejechać?

Hipokryzja to straszna rzecz. Najpierw narzekacie na zawalidrogi (czyli tak od 50 do 90 km/h), a potem narzekacie na tych co jeżdżą po 150 km/h i zabijają siebie lub co gorsza przypadkowe, niewinne osoby.
[quote name='Agnesa' timestamp='1288793879' post='372907']
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
[/quote]
A moze tak mam zjechać do rowu, bo jakiś deb*** we flotowym samochodzie chce szybko przejechać?

Hipokryzja to straszna rzecz. Najpierw narzekacie na zawalidrogi (czyli tak od 50 do 90 km/h), a potem narzekacie na tych co jeżdżą po 150 km/h... rozwiń
Avatar
jelczyn / 3 listopada 2010 o 15:30
0
hahaha co za frajer...
Avatar
Agnesa / 3 listopada 2010 o 15:17
0
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
Avatar
lolo / 3 listopada 2010 o 13:57
0
[quote name='=' timestamp='1288784946' post='372609']
Wyprzedzany złosliwie blokował drogę. Ponadto droga powinna mieć po 2 pasy ruchu w kazdym kierunku.
[/quote]
Ty jaki cymbał to pisał? Jeden pas linia ciągła, a ten o blokowaniu. Szkoda, że na badaniach do prawa jazdy nie sprawdzają inteligencji i umiejętności czytania.
Avatar
gość / 3 listopada 2010 o 13:47
0
a moze kierowca fotograf powinien zastosowac sie do powiedzenia
KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM
Avatar
wasyl / 3 listopada 2010 o 21:00
0
Pewnie ten co robi zdjęcia to zwykły gołodupiec co ma starego rzęcha ale jeździ przy osi jezdni bo mu wolno. Żal mu d.. ściska jak ktoś go wyprzedza. A ile się przy ty, pewnie "ogada". Frajer i tyle.
Avatar
grzechu / 3 listopada 2010 o 18:08
0
Rozumiem rozgoryczenie kogoś kto jest wyprzedzany, tylko na jasny gwint jeździcie przy środkowej linii i nie potraficie zjechać na prawo by kogoś przepuścić jeśli chce pojechać trochę szybciej "panowie, królowie jezdni", sami się wleczecie niejednokrotnie znacznie poniżej dopuszczanej prędkości i blokujecie drogę. Takiej kultury doświadczyłem osobiście jeżdżąc po lubelszczyźnie. Są więc dwie prawdy !!! Redaktorek pisząc ten artykuł
pewnie lubi zawłaszczać jezdnię dla siebie !!!
Avatar
właściciel samochodu / 3 listopada 2010 o 17:51
0
[quote name='CodeZero' timestamp='1288797021' post='372968']
Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?To kup sobie helikopter, albo rakietę i do pupy se przyczep
[/quote]
A po cholerę ludzie kupują samochody??? Chyba po to, żeby gdzieś szybciej dojechać. Inaczej hulajnoga by wystarczyła...
Avatar
CodeZero / 3 listopada 2010 o 16:10
0
[quote name='Iwona' timestamp='1288781785' post='372413']
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
[/quote]

Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?

To kup sobie helikopter, albo rakietę i do pupy se przyczep
[quote name='Iwona' timestamp='1288781785' post='372413']
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
[/quote]

Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?<... rozwiń
Avatar
CodeZero / 3 listopada 2010 o 16:02
0
[quote name='Gość' timestamp='1288779380' post='372342']
Ten z omijanego auta co robił zdjęcie to stał sobie na tym pasie! Więc jak tą skodziną miał go ominąć?
[/quote]

Normalnie tylko nie w miejscu NIEDOZWOLONYM !
Avatar
kierowca / 3 listopada 2010 o 15:30
0
[quote name='Agnesa' timestamp='1288793879' post='372907']
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
[/quote]
A moze tak mam zjechać do rowu, bo jakiś deb*** we flotowym samochodzie chce szybko przejechać?

Hipokryzja to straszna rzecz. Najpierw narzekacie na zawalidrogi (czyli tak od 50 do 90 km/h), a potem narzekacie na tych co jeżdżą po 150 km/h i zabijają siebie lub co gorsza przypadkowe, niewinne osoby.
[quote name='Agnesa' timestamp='1288793879' post='372907']
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
[/quote]
A moze tak mam zjechać do rowu, bo jakiś deb*** we flotowym samochodzie chce szybko przejechać?

Hipokryzja to straszna rzecz. Najpierw narzekacie na zawalidrogi (czyli tak od 50 do 90 km/h), a potem narzekacie na tych co jeżdżą po 150 km/h... rozwiń
Avatar
jelczyn / 3 listopada 2010 o 15:30
0
hahaha co za frajer...
Avatar
Agnesa / 3 listopada 2010 o 15:17
0
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
Avatar
lolo / 3 listopada 2010 o 13:57
0
[quote name='=' timestamp='1288784946' post='372609']
Wyprzedzany złosliwie blokował drogę. Ponadto droga powinna mieć po 2 pasy ruchu w kazdym kierunku.
[/quote]
Ty jaki cymbał to pisał? Jeden pas linia ciągła, a ten o blokowaniu. Szkoda, że na badaniach do prawa jazdy nie sprawdzają inteligencji i umiejętności czytania.
Avatar
gość / 3 listopada 2010 o 13:47
0
a moze kierowca fotograf powinien zastosowac sie do powiedzenia
KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 453 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!