Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

3 listopada 2010 r.
10:22
Edytuj ten wpis

Kierowcy wyprzedzają na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu (zdjęcia)

0 30 A A

Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu - takie zachowanie kierowców na trasie Lublin - Dęblin sfotografowali Czytelnicy. Zobacz zdjęcia z brawurowej jazdy kierowców na Lubelszczyźnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Postanowiłem dzisiaj obserwować, z pomocą towarzyszącej mi osoby, nasze lubelskie drogi. W ciągu półtorej godziny udało się zrobić pięć zdjęć tym, którzy wyłączyli myślenie za kierownicą - pisze Dziennikarz Obywatelski portalu Moje Miasto Lublin.

Zdjęcia niefrasobliwych kierowców łamiących przepisy oraz artykuł o zachowaniu się na drodze łamiących przepisy kierowców między Lublinem a Dęblinem zobacz na stronie MM Moje Miasto Lublin:

Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu. Oto kierowcy, którzy wyłączyli myślenie (zdjęcia).
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wasyl / 3 listopada 2010 r. o 21:00
0
Pewnie ten co robi zdjęcia to zwykły gołodupiec co ma starego rzęcha ale jeździ przy osi jezdni bo mu wolno. Żal mu d.. ściska jak ktoś go wyprzedza. A ile się przy ty, pewnie "ogada". Frajer i tyle.
Avatar
grzechu / 3 listopada 2010 r. o 18:08
0
Rozumiem rozgoryczenie kogoś kto jest wyprzedzany, tylko na jasny gwint jeździcie przy środkowej linii i nie potraficie zjechać na prawo by kogoś przepuścić jeśli chce pojechać trochę szybciej "panowie, królowie jezdni", sami się wleczecie niejednokrotnie znacznie poniżej dopuszczanej prędkości i blokujecie drogę. Takiej kultury doświadczyłem osobiście jeżdżąc po lubelszczyźnie. Są więc dwie prawdy !!! Redaktorek pisząc ten artykuł
pewnie lubi zawłaszczać jezdnię dla siebie !!!
Avatar
właściciel samochodu / 3 listopada 2010 r. o 17:51
0
[quote name='CodeZero' timestamp='1288797021' post='372968']
Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?To kup sobie helikopter, albo rakietę i do pupy se przyczep
[/quote]
A po cholerę ludzie kupują samochody??? Chyba po to, żeby gdzieś szybciej dojechać. Inaczej hulajnoga by wystarczyła...
Avatar
CodeZero / 3 listopada 2010 r. o 16:10
0
[quote name='Iwona' timestamp='1288781785' post='372413']
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
[/quote]

Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?

To kup sobie helikopter, albo rakietę i do pupy se przyczep
[quote name='Iwona' timestamp='1288781785' post='372413']
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
[/quote]

Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?<... rozwiń
Avatar
CodeZero / 3 listopada 2010 r. o 16:02
0
[quote name='Gość' timestamp='1288779380' post='372342']
Ten z omijanego auta co robił zdjęcie to stał sobie na tym pasie! Więc jak tą skodziną miał go ominąć?
[/quote]

Normalnie tylko nie w miejscu NIEDOZWOLONYM !
Avatar
kierowca / 3 listopada 2010 r. o 15:30
0
[quote name='Agnesa' timestamp='1288793879' post='372907']
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
[/quote]
A moze tak mam zjechać do rowu, bo jakiś deb*** we flotowym samochodzie chce szybko przejechać?

Hipokryzja to straszna rzecz. Najpierw narzekacie na zawalidrogi (czyli tak od 50 do 90 km/h), a potem narzekacie na tych co jeżdżą po 150 km/h i zabijają siebie lub co gorsza przypadkowe, niewinne osoby.
[quote name='Agnesa' timestamp='1288793879' post='372907']
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
[/quote]
A moze tak mam zjechać do rowu, bo jakiś deb*** we flotowym samochodzie chce szybko przejechać?

Hipokryzja to straszna rzecz. Najpierw narzekacie na zawalidrogi (czyli tak od 50 do 90 km/h), a potem narzekacie na tych co jeżdżą po 150 km/h... rozwiń
Avatar
jelczyn / 3 listopada 2010 r. o 15:30
0
hahaha co za frajer...
Avatar
Agnesa / 3 listopada 2010 r. o 15:17
0
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
Avatar
lolo / 3 listopada 2010 r. o 13:57
0
[quote name='=' timestamp='1288784946' post='372609']
Wyprzedzany złosliwie blokował drogę. Ponadto droga powinna mieć po 2 pasy ruchu w kazdym kierunku.
[/quote]
Ty jaki cymbał to pisał? Jeden pas linia ciągła, a ten o blokowaniu. Szkoda, że na badaniach do prawa jazdy nie sprawdzają inteligencji i umiejętności czytania.
Avatar
gość / 3 listopada 2010 r. o 13:47
0
a moze kierowca fotograf powinien zastosowac sie do powiedzenia
KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM
Avatar
wasyl / 3 listopada 2010 r. o 21:00
0
Pewnie ten co robi zdjęcia to zwykły gołodupiec co ma starego rzęcha ale jeździ przy osi jezdni bo mu wolno. Żal mu d.. ściska jak ktoś go wyprzedza. A ile się przy ty, pewnie "ogada". Frajer i tyle.
Avatar
grzechu / 3 listopada 2010 r. o 18:08
0
Rozumiem rozgoryczenie kogoś kto jest wyprzedzany, tylko na jasny gwint jeździcie przy środkowej linii i nie potraficie zjechać na prawo by kogoś przepuścić jeśli chce pojechać trochę szybciej "panowie, królowie jezdni", sami się wleczecie niejednokrotnie znacznie poniżej dopuszczanej prędkości i blokujecie drogę. Takiej kultury doświadczyłem osobiście jeżdżąc po lubelszczyźnie. Są więc dwie prawdy !!! Redaktorek pisząc ten artykuł
pewnie lubi zawłaszczać jezdnię dla siebie !!!
Avatar
właściciel samochodu / 3 listopada 2010 r. o 17:51
0
[quote name='CodeZero' timestamp='1288797021' post='372968']
Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?To kup sobie helikopter, albo rakietę i do pupy se przyczep
[/quote]
A po cholerę ludzie kupują samochody??? Chyba po to, żeby gdzieś szybciej dojechać. Inaczej hulajnoga by wystarczyła...
Avatar
CodeZero / 3 listopada 2010 r. o 16:10
0
[quote name='Iwona' timestamp='1288781785' post='372413']
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
[/quote]

Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?

To kup sobie helikopter, albo rakietę i do pupy se przyczep
[quote name='Iwona' timestamp='1288781785' post='372413']
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
[/quote]

Szczerze? Masz samochód i ci się śpieszy?<... rozwiń
Avatar
CodeZero / 3 listopada 2010 r. o 16:02
0
[quote name='Gość' timestamp='1288779380' post='372342']
Ten z omijanego auta co robił zdjęcie to stał sobie na tym pasie! Więc jak tą skodziną miał go ominąć?
[/quote]

Normalnie tylko nie w miejscu NIEDOZWOLONYM !
Avatar
kierowca / 3 listopada 2010 r. o 15:30
0
[quote name='Agnesa' timestamp='1288793879' post='372907']
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
[/quote]
A moze tak mam zjechać do rowu, bo jakiś deb*** we flotowym samochodzie chce szybko przejechać?

Hipokryzja to straszna rzecz. Najpierw narzekacie na zawalidrogi (czyli tak od 50 do 90 km/h), a potem narzekacie na tych co jeżdżą po 150 km/h i zabijają siebie lub co gorsza przypadkowe, niewinne osoby.
[quote name='Agnesa' timestamp='1288793879' post='372907']
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
[/quote]
A moze tak mam zjechać do rowu, bo jakiś deb*** we flotowym samochodzie chce szybko przejechać?

Hipokryzja to straszna rzecz. Najpierw narzekacie na zawalidrogi (czyli tak od 50 do 90 km/h), a potem narzekacie na tych co jeżdżą po 150 km/h... rozwiń
Avatar
jelczyn / 3 listopada 2010 r. o 15:30
0
hahaha co za frajer...
Avatar
Agnesa / 3 listopada 2010 r. o 15:17
0
A może by tak dziennikarzu obywatelski trzymać się prawej strony, jak mówią przepisy. Może by tak wykazać się zrozumieniem i ustąpić miejsca, zmniejszając niebezpieczeństwo na drodze.
Avatar
lolo / 3 listopada 2010 r. o 13:57
0
[quote name='=' timestamp='1288784946' post='372609']
Wyprzedzany złosliwie blokował drogę. Ponadto droga powinna mieć po 2 pasy ruchu w kazdym kierunku.
[/quote]
Ty jaki cymbał to pisał? Jeden pas linia ciągła, a ten o blokowaniu. Szkoda, że na badaniach do prawa jazdy nie sprawdzają inteligencji i umiejętności czytania.
Avatar
gość / 3 listopada 2010 r. o 13:47
0
a moze kierowca fotograf powinien zastosowac sie do powiedzenia
KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski - Finał Ekstraklasy Ligi Lekkoatletycznej
galeria

PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski - Finał Ekstraklasy Ligi Lekkoatletycznej

To jedne z najważniejszych zawodów lekkoatletycznych w Polsce. PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski odbędą się w sobotę 26 września 2020 roku na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 września 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 września 2020 r.

MKS Padwa Zamość – AZS UJK Kielce 23:23 (karne 7:6). Sami sobie winni

MKS Padwa Zamość – AZS UJK Kielce 23:23 (karne 7:6). Sami sobie winni

Na inaugurację nowego sezonu MKS Padwa Zamość wygrała po rzutach karnych z AZS UJK Kielce karne 7:6. W regulaminowym czasie był remis 23:23

Lublin: Tutaj nie będzie ciepłej wody

Lublin: Tutaj nie będzie ciepłej wody

Mieszkańców „nadbystrzyckiego” odcinka ul. Zana w Lublinie czekają dwa dni bez ciepłej wody w kranach.

Zablokowali drogi i pieniądze na chodniki się znalazły

Zablokowali drogi i pieniądze na chodniki się znalazły

Jeszcze w tym roku mogą powstać długo oczekiwane przez mieszkańców gminy Kazimierz Dolny chodniki w Parchatce i Wierzchoniowie.

"Kowboje" Teatru Osterwy ruszają w Polskę. Na początek Krasnystaw
21 września 2020, 18:00

"Kowboje" Teatru Osterwy ruszają w Polskę. Na początek Krasnystaw

Spektakl "Kowboje" Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie zakwalifikował się do projektu Teatr Polska i do końca listopada będzie prezentowany objazdowo w miejscowościach, w których nie działa teatr instytucjonalny. Pierwszy przystanek już 21 września w Krasnostawskim Domu Kultury.

Lublin: To dzięki nim medycy walczący z koronawirusem dostawali posiłki

Lublin: To dzięki nim medycy walczący z koronawirusem dostawali posiłki

Restauratorzy i wolontariusze, którzy brali udział w wiosennej akcji #WzywamyPosiłki odebrali w piątek dyplomy od prezydenta Lublina.

Koronawirus: O krok od żółtych stref w Lubelskiem

Koronawirus: O krok od żółtych stref w Lubelskiem

W sobotę po raz pierwszy liczba zakażeń w Polsce przekroczyła tysiąc. Statystyki dla naszego województwa też były rekordowe. – Nie czekajmy, aż znajdziemy się w żółtej strefie. Dystans i ograniczenie liczby uczestników spotkań to podstawa. Nie czekajmy na administracyjne nakazy – apeluje wojewoda lubelski.

Janowianka Janów Lubelski – Wisła II Puławy 8:2. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Janowianka Janów Lubelski – Wisła II Puławy 8:2. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Przed tą kolejką Janowiankę Janów Lubelski i rezerwy Wisły Puławy w ligowej tabeli dzieliły zaledwie trzy punkty. Po niej dystans zwiększył się do 6 „oczek”, czyli dokładnie tyle ile wynosiła różnica bramkowa miedzy obiema ekipami podczas sobotniej rywalizacji

GKS Niemce – Avia II Świdnik 1:3. Bolesna lekcja od nastolatków

GKS Niemce – Avia II Świdnik 1:3. Bolesna lekcja od nastolatków

Świdnicka młodzież nie miała większych problemów z ograniem GKS Niemce

Victoria – Roztocze 2:0. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Victoria – Roztocze 2:0. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Victoria Łukowa wygrała u siebie z Roztoczem Szczebrzeszyn i awansowała na trzecie miejsce w tabeli. Z kolei dla ekipy z Grodu Świerszcza była to pierwsza porażka w tym sezonie

Dwie wygrane i porażka Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin w Gdyni

Dwie wygrane i porażka Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin w Gdyni

Dwa zwycięstwa i jedna porażka – z takim bilansem na V Memoriale Franciszki Cegielskiej i Małgorzaty Dydek w Gdyni wracają do Lublina koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS. Akademiczki mają za sobą kolejny etap przygotowań do rozpoczynającego się w październiku sezonu

Dzieci w szpitalu po wypadku w Białce. Kierowca volvo jechał za szybko