Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 czerwca 2019 r.
9:24

Lubelskie: Dwie osoby utonęły. Nie żyje 29 i 61-latek

105 22 A A

W sobotę na terenie woj. lubelskiego utonęły dwie osoby.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności dwóch tragicznych zdarzeń nad wodą. Do jednego z nich doszło w miejscowości Hrud w powiecie bialskim. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń na terenie niestrzeżonego wyrobiska żwirowego odpoczywali młodzi ludzie. W pewnym momencie 29-latek wszedł do wody. Mężczyzna przepłynął na drugą stronę, wyszedł na chwilę na brzeg i ponownie wszedł do wody. Gdy płynął w kierunku znajomych, na wysokości połowy zbiornika, zniknął pod wodą.

O zdarzeniu poinformowano służby ratunkowe. 29-latka z wody wyciągnęli policjanci i postronni świadkowie. To oni rozpoczęli akcję reanimacyjną. Dalsza resuscytacja prowadzona była przez ratowników z pogotowia. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Ciało zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji.

Kilka godzin później doszło do kolejnego utonięcia w Majdanie Sopockim na terenie ogólnodostępnego zbiornika wodnego. 61-letni mężczyzna wszedł do wody i po przepłynięciu ponad 100 metrów zaczął się topić. Na pomoc ruszyli świadkowie, którzy wyciągnęli go z wody. Niestety prowadzona akcja reanimacyjna nie przyniosła oczekiwanego skutku.

e-Wydanie

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Bialczanka / 16 czerwca 2019 o 10:21
+27
U nas też dzięki 500+ jest lepiej . Mamy dwoje dzieci i te 1000 zł które daje nam PiS za darmo do jest duży zastrzyk finansowy. Dzięki tym pieniążkom za darmo co dostajemy mąż nie musi tyrać po godzinach tylko pracuje 40 godzin w tygodniu , jak przewiduje polskie prawo pracy . Dzięki 500+ zabierzemy dzieci gdzieś na wakacje i jak to mówi mój maż dzięki tym pieniądzom z 500+ mój mąż może sobie co dziennie pozwolić na wypicie 5 piw . Pije to piwko codziennie i kasy starcza . Chyba trzeba jeszcze jakiegoś dzieciaka dorobić to i pieniążków darmowych przybędzie i mąż będzie pił piwko , które tak lubi . Ja też kiedyś paliłam ruskie papierosy z meliny a teraz dzięki 500+ kupuję w sklepie bo nas status materialny się powiększył.
U nas też dzięki 500+ jest lepiej . Mamy dwoje dzieci i te 1000 zł które daje nam PiS za darmo do jest duży zastrzyk finansowy. Dzięki tym pieniążkom za darmo co dostajemy mąż nie musi tyrać po godzinach tylko pracuje 40 godzin w tygodniu , jak przewiduje polskie prawo pracy . Dzięki 500+ zabierzemy dzieci gdzieś na wakacje i jak to mówi mój maż dzięki tym pieniądzom z 500+ mój mąż może sobie co dziennie pozwolić na wypicie 5 piw . Pije to piwko codziennie i kasy starcza . Chyba trzeba jeszcze jakiegoś dzieciaka dorobić to i pieniążków dar... rozwiń
Avatar
Motocyklista / 16 czerwca 2019 o 14:30
+23
Do " M"    To rzeczywiście twój mąż to tuman i nieudacznik skoro pracuje na budowie na czarno bez umowy o pracę, tylko godzi się aby jego szef czy jak mu tam opłacał za niego krus w ramach ubezpieczenia . Twój mąż to nieudacznik życiowy  a jego szef to też jakiś pseudo- pracodawca . Teraz nawet zwykły pijaczek , pomocnik na budowie pracuje na umowę o pracę na czas nieokreslony , ze wszystkimi świadczeniami i pełnym ubezpieczeniem , z płatnym urlopem . Nie te czasy , za zatrudnianie na czarno pracodawcy dostają olbrzymią karę . Trudno teraz kogoś spotkać aby pracował na czarno nawet na budowie . Twój mąż to nieudacznik , że się nie upomina o umowę o pracę . A jego pseudo - pracodawca to jakiś debil . Przecież można go zgłosić do Urzędu Skarbowego  czy Inspekcji pracy że zatrudnia ludzi bez umowy i nie płaci podatków za pracownika. Nawet do 30.000 zł moż dostać taki baran co ludzi bez umowy zatrudnia. Całe szczęście że już nie ma takich pracowników nieudaczników i pracodawców co na czarno bez umowy ludzi zatrudniają. Teraz prawie każdy menel jest zarejestrowany i ma umowę o pracę na budowie . Na czarno pracują jednostki , niudaczniki, jacyś ułomi co nic nie umieją i szef  boi się ich zatrudnić  lub barany co mają komornika na sobie . 
Do " M"    To rzeczywiście twój mąż to tuman i nieudacznik skoro pracuje na budowie na czarno bez umowy o pracę, tylko godzi się aby jego szef czy jak mu tam opłacał za niego krus w ramach ubezpieczenia . Twój mąż to nieudacznik życiowy  a jego szef to też jakiś pseudo- pracodawca . Teraz nawet zwykły pijaczek , pomocnik na budowie pracuje na umowę o pracę na czas nieokreslony , ze wszystkimi świadczeniami i pełnym ubezpieczeniem , z płatnym urlopem . Nie te czasy , za zatrudnianie na czarno pracodawcy dostają olbrzymią karę . Trud... rozwiń
Avatar
Vanessa na drugie Mariola / 16 czerwca 2019 o 09:45
+16
500+ jest bardzo dobre. Ja z moim mężem narobiliśmy dzieci . Napstrykaliśmy 3 dzieci i dzięki tym dzieciom nic nie muszę robić . Zwolniłam się z pracy bo mam 1500 zł na troje dzieci . Po co pracować u polskiego prywaciaża wyzyskiwacza za 1800 zł jak ja mam za darmo 1500 zł . Całymi dniami nic nie robię tylko kawę piję i ziarnka łuskam . Dzięki 500 + za darmo mam kasę he he he niech frajerzy pracują ja sobie leżęnic nie robię  i państwo mi za to płaci a wy durnie pracujcie he he he he  500+ jest super !!!!!!!  Zastanawiamy się z mężem czy aby nie zrobić jeszcze jednego dziecka aby było 2000 zł .
500+ jest bardzo dobre. Ja z moim mężem narobiliśmy dzieci . Napstrykaliśmy 3 dzieci i dzięki tym dzieciom nic nie muszę robić . Zwolniłam się z pracy bo mam 1500 zł na troje dzieci . Po co pracować u polskiego prywaciaża wyzyskiwacza za 1800 zł jak ja mam za darmo 1500 zł . Całymi dniami nic nie robię tylko kawę piję i ziarnka łuskam . Dzięki 500 + za darmo mam kasę he he he niech frajerzy pracują ja sobie leżęnic nie robię  i państwo mi za to płaci a wy durnie pracujcie he he he he  500+ jest super !!!!!!!  Zastanawiamy się z mężem czy ... rozwiń
Avatar
spam / 16 czerwca 2019 o 11:23
+14
Ale troli poko artykuł o utonięciu a tu zmutowane infantylne teksty o 500+
Avatar
Zenek z Wólki / 16 czerwca 2019 o 10:31
+14
Za 500 + mogę łoić Żubra ile sie da. Niech sie bida wścika. Dzięki kaczorowi tak mogę , jak dojdę do urny to też na niego zagłosuje , może jeszcze co da ?
Avatar
500+ / 16 czerwca 2019 o 09:42
+14
Wziąłem niedawno 500+ nakupiłem piwa i wódki i walę nad wodę . Bo mnie stać .
Avatar
Dziękuję 500+ / 16 czerwca 2019 o 11:08
+12
Mam podobnie . Wcześniej pracowałem w sobotę aby dorobić do pensji . Szef za sobotę za 6 godzin pracy płacił 120 zł . Pracując 4 soboty w miesiącu miałem dodatkowo 480 zł . Teraz jak dadzą z wyrównaniem 500+ na pierwsze dziecko to powiem dla swojego szefa SPIE*DALAJ sam pracuj w sobotę lub kogoś z rodziny sobie zatrudnij za te 120 zł za 6 godzin tyrania. Dostanę od państwa za nic bez pracy 500 zł więc po co mam tyrać 4 soboty za 480 zł. Sobota i niedziela jest po to aby odpocząć , napić się wódeczki lub zimnego browara. Dzięki 500 + nie będę musiał pracować . Dają z socjału kasę to się bierze . Niech wariaty pracują w sobotę i niedzielę ja nie bedę.
Mam podobnie . Wcześniej pracowałem w sobotę aby dorobić do pensji . Szef za sobotę za 6 godzin pracy płacił 120 zł . Pracując 4 soboty w miesiącu miałem dodatkowo 480 zł . Teraz jak dadzą z wyrównaniem 500+ na pierwsze dziecko to powiem dla swojego szefa SPIE*DALAJ sam pracuj w sobotę lub kogoś z rodziny sobie zatrudnij za te 120 zł za 6 godzin tyrania. Dostanę od państwa za nic bez pracy 500 zł więc po co mam tyrać 4 soboty za 480 zł. Sobota i niedziela jest po to aby odpocząć , napić się wódeczki lub zimnego browara. Dzięki 500 + nie będ... rozwiń
Avatar
M...... / 16 czerwca 2019 o 13:58
+10
mój facet też tuman bez szkoły...... tylko zawodówkę skończył i pracuje na budowie ale zarabia tylko 2800 zł . Szef nawet tego tumana nie chce zatrudnić na umowę o pracę  tylko pracuje na czarno i krus opłaca za niego . A mogłam wyjść z kogoś inteligentnego , wykształconego który by zarabiał normalnie legalnie  a umowę o pracę na czas nieokreslony ......ale mam za swoje że wyszłam za tumana po zawodówce , który tylko na budowę się nadaje lub do pracy fizycznej . Dobrze że jest te 500+
Avatar
Polak za granicą . / 16 czerwca 2019 o 12:04
+9
Nie mam dzieci i nie biorę 500+ ale popieram ludzi którzy biorą 500+ . Po co pracować u wyzyskiwacza , oszusta polskiego pracodawcy , który płaci najniżsża krajową. Lepiej brać 500+ a niech polscy pracodawcy wyzyskiwacze sami tyrają z najniższą krajową . Już nawet Ukraińcy nie chcą pracować u polskich prywaciarzy za 2000 zł . Ja w Belgii wyciagam 1700 euro na rekę , że wszystkimi świadczeniami , legalną umową i pełnym pakietem ubezpieczeń . Niech polski prywaciarz za 2000 zł sam u siebie robi he he he he .
Avatar
Gość / 16 czerwca 2019 o 15:01
+6
Sami debile tu piszą
Avatar
Prescott / 17 czerwca 2019 o 23:53
-3
Kwestia ciągłego trwania programu 500+ i polityki socjalnej jest najważniejsza. Bez ciągłości nie będzie efektów tych wydatków
Avatar
robot. / 16 czerwca 2019 o 17:30
-2
Jestem robotem robotem.
Avatar
Gość / 16 czerwca 2019 o 15:01
+6
Sami debile tu piszą
Avatar
Bezrobotny ojciec wielodzietnej rodziny / 16 czerwca 2019 o 14:54
-9
A ja zarabiam w Polsce 7 tys na rękę moja żona drugie tyle , wykształciłem córkę bez 500+ i stać mnie na wszystko . Mam dwa domy , dwa samochody i 40 lat na karku. Żadnego kredytu w banku . Można bez jałmużny od państwa to zrobić można . Tylko trzeba być , mądrym , inteligentnym i zaradnym a nie takimi półgłówkami roszczeniowymi jak wy bo Wam się należy . Jesteście debilami , bo Wasze dzieci będą kiedyś spłacać te Wasze pieprzone 500+. Miłego weekendu Państwu życzę .
  Nie. To twoje dzieci będą się zrzucać na 500+ dla moich dzieci i emerytury dla nas. A my się będziemy śmiać z takich jak wy.
  Nie. To twoje dzieci będą się zrzucać na 500+ dla moich dzieci i emerytury dla nas. A my się będziemy śmiać z takich jak wy. rozwiń
Avatar
Motocyklista / 16 czerwca 2019 o 14:30
+23
Do " M"    To rzeczywiście twój mąż to tuman i nieudacznik skoro pracuje na budowie na czarno bez umowy o pracę, tylko godzi się aby jego szef czy jak mu tam opłacał za niego krus w ramach ubezpieczenia . Twój mąż to nieudacznik życiowy  a jego szef to też jakiś pseudo- pracodawca . Teraz nawet zwykły pijaczek , pomocnik na budowie pracuje na umowę o pracę na czas nieokreslony , ze wszystkimi świadczeniami i pełnym ubezpieczeniem , z płatnym urlopem . Nie te czasy , za zatrudnianie na czarno pracodawcy dostają olbrzymią karę . Trudno teraz kogoś spotkać aby pracował na czarno nawet na budowie . Twój mąż to nieudacznik , że się nie upomina o umowę o pracę . A jego pseudo - pracodawca to jakiś debil . Przecież można go zgłosić do Urzędu Skarbowego  czy Inspekcji pracy że zatrudnia ludzi bez umowy i nie płaci podatków za pracownika. Nawet do 30.000 zł moż dostać taki baran co ludzi bez umowy zatrudnia. Całe szczęście że już nie ma takich pracowników nieudaczników i pracodawców co na czarno bez umowy ludzi zatrudniają. Teraz prawie każdy menel jest zarejestrowany i ma umowę o pracę na budowie . Na czarno pracują jednostki , niudaczniki, jacyś ułomi co nic nie umieją i szef  boi się ich zatrudnić  lub barany co mają komornika na sobie . 
Do " M"    To rzeczywiście twój mąż to tuman i nieudacznik skoro pracuje na budowie na czarno bez umowy o pracę, tylko godzi się aby jego szef czy jak mu tam opłacał za niego krus w ramach ubezpieczenia . Twój mąż to nieudacznik życiowy  a jego szef to też jakiś pseudo- pracodawca . Teraz nawet zwykły pijaczek , pomocnik na budowie pracuje na umowę o pracę na czas nieokreslony , ze wszystkimi świadczeniami i pełnym ubezpieczeniem , z płatnym urlopem . Nie te czasy , za zatrudnianie na czarno pracodawcy dostają olbrzymią karę . Trud... rozwiń
Avatar
M...... / 16 czerwca 2019 o 13:58
+10
mój facet też tuman bez szkoły...... tylko zawodówkę skończył i pracuje na budowie ale zarabia tylko 2800 zł . Szef nawet tego tumana nie chce zatrudnić na umowę o pracę  tylko pracuje na czarno i krus opłaca za niego . A mogłam wyjść z kogoś inteligentnego , wykształconego który by zarabiał normalnie legalnie  a umowę o pracę na czas nieokreslony ......ale mam za swoje że wyszłam za tumana po zawodówce , który tylko na budowę się nadaje lub do pracy fizycznej . Dobrze że jest te 500+
Avatar
kkkkk / 16 czerwca 2019 o 12:11
-8
Mój mąż pracuje jako robol , pachołek na budowie. Ale zarabia na czarno 4000 zł , ja mam 2500 zł i jeszcze na 4 dzieci bierzemy 2000 zł z 500+ . Kasa jest i żyjemy na dobrym poziomie , mimo tego , że z męża się śmieją że jest bez szkoły , że po zawodówce , że robi brudny na budowie jak pastuch na czarno ale 8500 miesięcznie mamy i bez wykształcenia jesteśmy ja i mąż ledwo zawodówkę skończyliśmy ale kasa jest i 500+ jest naprawdę wspaniałe bo za darmo dają . Powinni dawać 1000+ wtedy bym się z pracy zwolniła .
Avatar
Polak za granicą . / 16 czerwca 2019 o 12:04
+9
Nie mam dzieci i nie biorę 500+ ale popieram ludzi którzy biorą 500+ . Po co pracować u wyzyskiwacza , oszusta polskiego pracodawcy , który płaci najniżsża krajową. Lepiej brać 500+ a niech polscy pracodawcy wyzyskiwacze sami tyrają z najniższą krajową . Już nawet Ukraińcy nie chcą pracować u polskich prywaciarzy za 2000 zł . Ja w Belgii wyciagam 1700 euro na rekę , że wszystkimi świadczeniami , legalną umową i pełnym pakietem ubezpieczeń . Niech polski prywaciarz za 2000 zł sam u siebie robi he he he he .
Avatar
wPiSdu / 16 czerwca 2019 o 11:55
+4
A ja zarabiam w Polsce 7 tys na rękę moja żona drugie tyle , wykształciłem córkę bez 500+ i stać mnie na wszystko . Mam dwa domy , dwa samochody i 40 lat na karku. Żadnego kredytu w banku . Można bez jałmużny od państwa to zrobić można . Tylko trzeba być , mądrym , inteligentnym i zaradnym a nie takimi półgłówkami roszczeniowymi jak wy bo Wam się należy . Jesteście debilami , bo Wasze dzieci będą kiedyś spłacać te Wasze pieprzone 500+. Miłego weekendu Państwu życzę .
Avatar
Kacper / 16 czerwca 2019 o 11:32
-3
500+ jest bardzo dobre. Ja z moim mężem narobiliśmy dzieci . Napstrykaliśmy 3 dzieci i dzięki tym dzieciom nic nie muszę robić . Zwolniłam się z pracy bo mam 1500 zł na troje dzieci . Po co pracować u polskiego prywaciaża wyzyskiwacza za 1800 zł jak ja mam za darmo 1500 zł . Całymi dniami nic nie robię tylko kawę piję i ziarnka łuskam . Dzięki 500 + za darmo mam kasę he he he niech frajerzy pracują ja sobie leżęnic nie robię  i państwo mi za to płaci a wy durnie pracujcie he he he he  500+ jest super !!!!!!!  Zastanawiamy się z mężem czy aby nie zrobić jeszcze jednego dziecka aby było 2000 zł .
 Po pierwsze ścierko do podłogi nie masz dzieci, po drugie trzeba być nieźle po.dolonym żeby pisać takie głupoty. Zwolniłam się z pracy bo mam 500+ na 3 dzieci. Po pierwsze dzieci też kosztują, a więc te 1500 to nie jest na rękę które trafiają do samego rodzica. Po drugie zawsze jest lepiej mieć te 1500 u prywaciarza i w sumie 3000. Po trzecie jaki ma związek 61 letni dziadek z 500+? Mamy cholerny niż demograficzny i głównym grzechem 500+ jest to, że G. zmienił, nie wpłynął na poprawę sytuacji demograficznej jak rodzilo się 400 tyś. dzieci tak się rodzi. Po piąte artykuł jest o utonieciach nad wodą a nie o 500+. Opluc, zniszczyć, zaszufladkowac, metodą lewactwa. Po szóste krytykujesz 500+. Powiedz to swoim guru politycznym. Teraz wszyscy nawet Nowoczesną są za. PO, SLD, PSL chcą nawet program rozszerzać co roku go rewaloryzyjac i przyznając na studentów. No chyba, że z góry wiesz,  że kłamią i że niedotrzymaja obietnic, tak jak to mają w zwyczaju. No chyba, że glosujesz na Korwina, on jedyny chce 500+ zlikwidować, mówi że to rozdawnictwo. Ale dla lewacka to przecież naziol i faszysta.
 Po pierwsze ścierko do podłogi nie masz dzieci, po drugie trzeba być nieźle po.dolonym żeby pisać takie głupoty. Zwolniłam się z pracy bo mam 500+ na 3 dzieci. Po pierwsze dzieci też kosztują, a więc te 1500 to nie jest na rękę które trafiają do samego rodzica. Po drugie zawsze jest lepiej mieć te 1500 u prywaciarza i w sumie 3000. Po trzecie jaki ma związek 61 letni dziadek z 500+? Mamy cholerny niż demograficzny i głównym grzechem 500+ jest to, że G. zmienił, nie wpłynął na poprawę sytuacji demograficznej jak rodzilo się 40... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Imieniny Róży, Anieli i Anny w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce
21 lipca 2019, 11:00

Imieniny Róży, Anieli i Anny w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce 0 0

Zabierzcie dobry humor, ciekawość i jedźcie na imieniny do pałacu w Kozłówce. Impreza w najbliższą niedzielę. W programie prelekcja o aromatycznych właściwościach róż, intrygująca gra terenowa oraz malowanie wielkiego bukietu dla solenizantek.

Ciepłownia z Dęblina ukarana astronomiczną kwotą. Nie miała zezwoleń na emisję spalin

Ciepłownia z Dęblina ukarana astronomiczną kwotą. Nie miała zezwoleń na emisję spalin 18 12

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska nałożył na byłego dzierżawcę ciepłowni w Dęblinie 9 mln zł kary za emisję spalin wykraczającą poza wykupione zezwolenia. Przedsiębiorstwo skierowało sprawę do sądu, ale to nie koniec kłopotów.

Żniwowanie w Skansenie
21 lipca 2019, 11:00

Żniwowanie w Skansenie 0 0

Muzeum Wsi Lubelskie zaprasza na pokazy tradycyjnego żniwowania. Wydarzenie rozpocznie się 21 lipca o godz. 11. Poznamy tradycyjne pokazy koszenia zboża kosą i kosiarką konną, podbierania sierpem, robienia powróseł i formowania snopków.

Radio już nie Puławy 24

Radio już nie Puławy 24 25 14

Radio Puławy 24 już niedługo zmieni nazwę. Będzie mieć większy zasięg i nową ramówkę. Liczy na zdobycie nowych słuchaczy.

Ranking Miast Przyjaznych Rodzinom 2019. Jak wypadł Lublin?

Ranking Miast Przyjaznych Rodzinom 2019. Jak wypadł Lublin? 1 33

Lublin zajął przedostanie miejsce w Rankingu Miast Przyjaznych Rodzinom 2019. Tworząc zestawienie pod uwagę brano m.in. średnią wysokość zarobków, ceny nieruchomości oraz liczbę szkół i przedszkoli przypadających na liczbę mieszkańców

Lublin: Jeden samochód przeładowany, inny kierowca pijany

Lublin: Jeden samochód przeładowany, inny kierowca pijany 14 4

Ważył 7900 kg, czyli o 4400 kg za dużo - to największe przekroczenie norm odnotowane podczas akcji zorganizowanej w Lublinie. Zatrzymano nie tylko przeładowane samochody dostawcze. Jeden z kierowców, prowadził zbyt ciężki pojazd pod wpływem alkoholu. Kierowca miała ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.

"Speed" od dziś na drogach woj. lubelskiego. Mają jeden cel
galeria

"Speed" od dziś na drogach woj. lubelskiego. Mają jeden cel 66 28

Policyjny zespół pn. „Speed” przeciwdziała niebezpiecznym zachowaniom na drogach.

Marcin Michota (Motor Lublin): Gra wygląda obiecująco

Marcin Michota (Motor Lublin): Gra wygląda obiecująco 0 6

Rozmowa z Marcinem Michotą, zawodnikiem Motoru Lublin

SLD, Razem i Wiosna wystartują w wyborach jako blok lewicy
film

SLD, Razem i Wiosna wystartują w wyborach jako blok lewicy 3 26

– Macie państwo przed sobą trzech tenorów, którzy całkiem nieźle śpiewają w polityce – powiedział lider Wiosny Robert Biedroń informując o stworzeniu przez Wiosnę, SLD i Lewicę Razem wspólnego bloku lewicowego na jesienne wybory parlamentarne.

Wojewódzkie Święto Policji w Chełmie. Odznaczenia, awanse i piknik rodzinny [zdjęcia]
galeria

Wojewódzkie Święto Policji w Chełmie. Odznaczenia, awanse i piknik rodzinny [zdjęcia] 20 8

Chełm był gospodarzem tegorocznego, wojewódzkiego Święta Policji.

Tomaszów Lubelski: Jedno popołudnie i trzech pijanych kierujących

Tomaszów Lubelski: Jedno popołudnie i trzech pijanych kierujących 0 0

W czwartek policjanci z posterunku w Łaszczowie i w Suścu zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących.

Leopoldów: Motocyklista chciał wyprzedzić citroena, zderzył się z audi