Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 września 2015 r.
19:08

Odpust w parafii w Janowie Lubelskim. Uczniowie nie idą do szkoły, kuratorium prosi o wyjaśnienia

Autor: Zdjęcie autora aa
0 96 A A

W związku z uroczystościami kościelnymi uczniowie szkół w Janowie Lubelskim będą mieć we wtorek wolne. O wyjaśnienia tej sytuacji wystąpiło już do dyrektorów szkół Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sytuację opisała dziś Gazeta Wyborcza Lublin. We wtorek prawdopodobnie w żadnej ze szkół w Janowie Lubelskim nie odbędą się zajęcia. Wolny dzień w szkołach ma związek z odpustem w parafii pw. św. Jana Chrzciciela jak też uroczystościami z okazji 30. rocznicy koronacji wizerunku Matki Bożej. Gazeta cytuje jednego z rodziców ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim, który wskazuje, że w związku z dniem wolnym dzieci nie dostaną obiadu.

– To niesłychane, że z okazji lokalnego święta zmusza się ludzi do zmiany planów – żalił się Gazecie pan Grzegorz. – Przecież szkoły są świeckie, nie kościelne, a ja może wcale nie chcę świętować.

Sprawę wyjaśnia już Kuratorium Oświaty w Lublinie. – Jesteśmy w trakcie przygotowywania pisma do dyrektorów szkół w Janowie Lubelskim z prośbą o wyjaśnienia na jakiej podstawie i w jakim trybie został ogłoszony dzień wolny od zajęć lekcyjnych. Że dzieci mają w ogóle nie przychodzić do szkoły – mówi Anna Szczepińska, wicekurator oświaty w Lublinie, z którą w poniedziałek rozmawialiśmy.

To dyrektor może odwołać zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Uczniowie muszą mieć jednak zapewniona opiekę. – Szkoła musi być otwarta, więc muszą być zapewnione działania opiekuńcze w stosunku do uczniów, którzy przyjdą do szkoły – dodaje wicekurator.

Zbigniew Flis, dyrektor Zakładu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Janowie Lubelskim potwierdza, że rzeczywiście w szkole podstawowej i gimnazjum lekcji we wtrorek nie będzie. – Osoby, które idą do pracy i nie mają z kim zostawić dziecka mogą przyprowadzić je do szkoły. Będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy. Obiad też będzie – zapewnia dyrektor Flis.

Dodaje też, że żadna skarga od rodziców w sprawie dnia wolnego nie wpłynęła. – Dla Janowa Lubelskiego to jest duże święto – wskazuje dyrektor ZOSiP w Janowie Lubelskim. – Sanktuarium jest podniesione do kolegiaty. Poza tym 8 września było bombardowania miasta w 1939 r. i jest odpust. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej dyrektor ma prawo po konsultacji z radą pedagogiczną i radą rodziców ogłosić wolne. W tym przypadku stało się to na wniosek rodziców.

– Przed takimi sytuacjami chronią nas obowiązujące akty prawne m.in. ustawa o gwarancjach wolności sumienia i wyznania – wskazuje Dorota Wójcik, prezeska lubelskiej Fundacji Wolność od Religii. – W ustawie o oświacie też pojawia się sformułowanie mówiące o równym traktowaniu wszystkich obywateli.

Zdaniem prezeski fundacji ogłoszenie dnia wolnego z okazji kościelnego święta jest naruszeniem tych zasad – Rodzic, który poczuł się urażony powinien złożyć swój sprzeciw u dyrektora szkoły i kuratorium oświaty – podpowiada Wójcik.

Komentarze 96

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obat ganglion / 7 kwietnia 2016 o 04:51
0

cara mengobati lipoma tanpa operasi

thank you very much gan , the article is very interesting that we can refer to.

Avatar
Kazia / 5 kwietnia 2016 o 15:46
0
Ale bzdury... Ja nie mogę, ludzie, opamiętajcie sie! Te wszystkie media, a w szczególności ta nasza "ukochana" GAZETA WYBORCZA robi wam kisiel z mózgu. Wierzysz im? Naprawdę? Masz już tyle lat, ze wiesz, ze nikomu nie należy ufac, a jednak? Temu zakłamanemu szatanowi z krwi i kosci uwierzyłes. Tak po prostu. Bez dowodów.
Tyle. Do widzenia.
Nie pozdrawiam.
Avatar
trwałe morele / 9 września 2015 o 09:31
0

Nie pisz koleś o próżnej żonie bo ty jej sam nie masz i musisz sobie radzić inaczej. Twój tekst jest bez sensu

To ja od tekstu o "janowskiej elicie, pseudo rodzicach itd" 

W jednym muszę ci rację przyznać - otóż żony nie mam bo sama nią jestem! Mało tego - jestem też matką trójki dzieci z czego dwoje są już nastolatkami... Krew mnie zalewa jak patrzę na gówniarzy którzy sami mając jeszcze mleko i gluty pod nosem zostali rodzicami ale są "mocni" bo matka czy ojciec to wielcy janowscy biznesmeni. To co zostało im przekazane w dzieciństwie przez swoich próżnych rodziców teraz sami fundują swoim dzieciom... Lalunia próżniaczka zamiast siedzieć w Em niech się zajmie dzieckiem skoro ma dzień wolny w szkole i przekaże, nauczy jakichś wartości a nie zapisuje do elitarnej klasy i rośnie następne pokolenie bezmózgich tworów, którym się wydaje że są lepsze od innych dzieci!!! A prawda jest całkiem inna - to właśnie one są inne bo są upośledzone moralnie... Tak że panie Grzesiu (jak i inni twojego pokroju) zamiast liczyć na kaskę od mamuśki czy ojca weź się jeden z drugim za wychowanie swoich pustych dzieciaczków bo jak widzieliśmy na przykładzie Kulczyka, nie w każdej sytuacji kasiora pomoże. Tyle w temacie...

To ja od tekstu o "janowskiej elicie, pseudo rodzicach itd" 

W jednym muszę ci rację przyznać - otóż żony nie mam bo sama nią jestem! Mało tego - jestem też matką trójki dzieci z czego dwoje są już nastolatkami... Krew mnie zalewa jak patrzę na gówniarzy którzy sami mając jeszcze mleko i gluty pod nosem zostali rodzicami ale są "mocni" bo matka czy ojciec to wielcy janowscy biznesmeni. To co zostało im przekazane w dzieciństwie przez swoich próżnych rodziców teraz sami fundują swoim dzieciom... Lalunia próżniaczk... rozwiń

Avatar
Gość / 9 września 2015 o 09:07
0
@down jestescie pojebani
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 08:37
0

Na tym dolnym foto to BUL ?? jak tak, to tak skończy całe to komunistyczne,czerwone łajno,POLSKA będzie i musi być twardym i dumnym narodem,nie dać się szmacić jak do tej POry przez POlszewików.

Avatar
Gość / 9 września 2015 o 08:18
0

Wydaje się sprzecznością zestawienie słów polscy banderowcy. Duża liczba "patriotów" ma wschodnie korzenie. Ich miłość do rzeźników banderowskich nie jest przypadkowa.

 "nadchodzi wielkimi krokami PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ,miażdży wszystko jak walec,zobacz co zostało po BULu ? już śladu po nim nie ma,kto go jeszcze pamięta,to samo bedzie z tobą i tobie POdobnymi."

Za Kaczyńskim będą powtarzać: „Sława Ukrajini! - Herojam Sława!"

[pol. Chwała Ukrainie - Chwała bohaterom] to oficjalne pozdrowienie Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (banderowców), ustanowione w 1940 roku. Było również używane przez partyjną bojówkę OUN-B -- Ukraińską Powstańczą Armię (UPA). 

http://dziennik.artystyczny-margines.pl/zestawienie-362-metod-tortur-stosowanych-przez-upa-na-polakach/

Wydaje się sprzecznością zestawienie słów polscy banderowcy. Duża liczba "patriotów" ma wschodnie korzenie. Ich miłość do rzeźników banderowskich nie jest przypadkowa.

 "nadchodzi wielkimi krokami rozwiń

Avatar
Gość / 9 września 2015 o 08:09
0

Mamy wizję przyszłej Polski, gdy do władzy doją polscy banderowcy

jak naród wybierze wolność,prawo i sprawiedliwość a to całe komunistyczne,czerwone,konfidencko-komunistyczne, pierd olone łajno rzuci na kolana i bedzie wówczas dożynał watahy,tylko Syria ci bucu zostanie do ewakuacji,albo do Iwana na wschód he,he,he.  nadchodzi wielkimi krokami PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ,miażdży wszystko jak walec,zobacz co zostało po BULu ? już śladu po nim nie ma,kto go jeszcze pamięta,to samo bedzie z tobą i tobie POdobnymi.

Przyjmijmy uchodźców, wyrzućmy z kraju banderowskich rzeźników.

https://www.youtube.com/watch?v=uO0y8rhGavk 

Przyjmijmy uchodźców, wyrzućmy z kraju banderowskich rzeźników.

https://www.youtube.com/watch?v=uO0y8rhGavk 

rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 07:47
0

7,8 % tylko z tego łajna zostało,to już prawdziwy POgrom zwolenników BULa i tego komunistycznego łajna,referendum nie kłamie,nie zostało tym razem z fałszowane,taka jest prawda. CZERWONA ŚWIECA gaśnie,raz sierpem a raz młotem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
POogromca komuchów / 9 września 2015 o 07:43
0

Za kilka tygodni bucu wraz z tym jak naród wybierze wolność,prawo i sprawiedliwość a to całe komunistyczne,czerwone,konfidencko-komunistyczne, pierd olone łajno rzuci na kolana i bedzie wówczas dożynał watahy,tylko Syria ci bucu zostanie do ewakuacji,albo do Iwana na wschód he,he,he.  nadchodzi wielkimi krokami PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ,miażdży wszystko jak walec,zobacz co zostało po BULu ? już śladu po nim nie ma,kto go jeszcze pamięta,to samo bedzie z tobą i tobie POdobnymi.

Avatar
???????? / 9 września 2015 o 07:26
0

A ten WSTANIE Z KOLAN?

Avatar
obat ganglion / 7 kwietnia 2016 o 04:51
0

cara mengobati lipoma tanpa operasi

thank you very much gan , the article is very interesting that we can refer to.

Avatar
Kazia / 5 kwietnia 2016 o 15:46
0
Ale bzdury... Ja nie mogę, ludzie, opamiętajcie sie! Te wszystkie media, a w szczególności ta nasza "ukochana" GAZETA WYBORCZA robi wam kisiel z mózgu. Wierzysz im? Naprawdę? Masz już tyle lat, ze wiesz, ze nikomu nie należy ufac, a jednak? Temu zakłamanemu szatanowi z krwi i kosci uwierzyłes. Tak po prostu. Bez dowodów.
Tyle. Do widzenia.
Nie pozdrawiam.
Avatar
trwałe morele / 9 września 2015 o 09:31
0

Nie pisz koleś o próżnej żonie bo ty jej sam nie masz i musisz sobie radzić inaczej. Twój tekst jest bez sensu

To ja od tekstu o "janowskiej elicie, pseudo rodzicach itd" 

W jednym muszę ci rację przyznać - otóż żony nie mam bo sama nią jestem! Mało tego - jestem też matką trójki dzieci z czego dwoje są już nastolatkami... Krew mnie zalewa jak patrzę na gówniarzy którzy sami mając jeszcze mleko i gluty pod nosem zostali rodzicami ale są "mocni" bo matka czy ojciec to wielcy janowscy biznesmeni. To co zostało im przekazane w dzieciństwie przez swoich próżnych rodziców teraz sami fundują swoim dzieciom... Lalunia próżniaczka zamiast siedzieć w Em niech się zajmie dzieckiem skoro ma dzień wolny w szkole i przekaże, nauczy jakichś wartości a nie zapisuje do elitarnej klasy i rośnie następne pokolenie bezmózgich tworów, którym się wydaje że są lepsze od innych dzieci!!! A prawda jest całkiem inna - to właśnie one są inne bo są upośledzone moralnie... Tak że panie Grzesiu (jak i inni twojego pokroju) zamiast liczyć na kaskę od mamuśki czy ojca weź się jeden z drugim za wychowanie swoich pustych dzieciaczków bo jak widzieliśmy na przykładzie Kulczyka, nie w każdej sytuacji kasiora pomoże. Tyle w temacie...

To ja od tekstu o "janowskiej elicie, pseudo rodzicach itd" 

W jednym muszę ci rację przyznać - otóż żony nie mam bo sama nią jestem! Mało tego - jestem też matką trójki dzieci z czego dwoje są już nastolatkami... Krew mnie zalewa jak patrzę na gówniarzy którzy sami mając jeszcze mleko i gluty pod nosem zostali rodzicami ale są "mocni" bo matka czy ojciec to wielcy janowscy biznesmeni. To co zostało im przekazane w dzieciństwie przez swoich próżnych rodziców teraz sami fundują swoim dzieciom... Lalunia próżniaczk... rozwiń

Avatar
Gość / 9 września 2015 o 09:07
0
@down jestescie pojebani
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 08:37
0

Na tym dolnym foto to BUL ?? jak tak, to tak skończy całe to komunistyczne,czerwone łajno,POLSKA będzie i musi być twardym i dumnym narodem,nie dać się szmacić jak do tej POry przez POlszewików.

Avatar
Gość / 9 września 2015 o 08:18
0

Wydaje się sprzecznością zestawienie słów polscy banderowcy. Duża liczba "patriotów" ma wschodnie korzenie. Ich miłość do rzeźników banderowskich nie jest przypadkowa.

 "nadchodzi wielkimi krokami PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ,miażdży wszystko jak walec,zobacz co zostało po BULu ? już śladu po nim nie ma,kto go jeszcze pamięta,to samo bedzie z tobą i tobie POdobnymi."

Za Kaczyńskim będą powtarzać: „Sława Ukrajini! - Herojam Sława!"

[pol. Chwała Ukrainie - Chwała bohaterom] to oficjalne pozdrowienie Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (banderowców), ustanowione w 1940 roku. Było również używane przez partyjną bojówkę OUN-B -- Ukraińską Powstańczą Armię (UPA). 

http://dziennik.artystyczny-margines.pl/zestawienie-362-metod-tortur-stosowanych-przez-upa-na-polakach/

Wydaje się sprzecznością zestawienie słów polscy banderowcy. Duża liczba "patriotów" ma wschodnie korzenie. Ich miłość do rzeźników banderowskich nie jest przypadkowa.

 "nadchodzi wielkimi krokami rozwiń

Avatar
Gość / 9 września 2015 o 08:09
0

Mamy wizję przyszłej Polski, gdy do władzy doją polscy banderowcy

jak naród wybierze wolność,prawo i sprawiedliwość a to całe komunistyczne,czerwone,konfidencko-komunistyczne, pierd olone łajno rzuci na kolana i bedzie wówczas dożynał watahy,tylko Syria ci bucu zostanie do ewakuacji,albo do Iwana na wschód he,he,he.  nadchodzi wielkimi krokami PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ,miażdży wszystko jak walec,zobacz co zostało po BULu ? już śladu po nim nie ma,kto go jeszcze pamięta,to samo bedzie z tobą i tobie POdobnymi.

Przyjmijmy uchodźców, wyrzućmy z kraju banderowskich rzeźników.

https://www.youtube.com/watch?v=uO0y8rhGavk 

Przyjmijmy uchodźców, wyrzućmy z kraju banderowskich rzeźników.

https://www.youtube.com/watch?v=uO0y8rhGavk 

rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 07:47
0

7,8 % tylko z tego łajna zostało,to już prawdziwy POgrom zwolenników BULa i tego komunistycznego łajna,referendum nie kłamie,nie zostało tym razem z fałszowane,taka jest prawda. CZERWONA ŚWIECA gaśnie,raz sierpem a raz młotem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
POogromca komuchów / 9 września 2015 o 07:43
0

Za kilka tygodni bucu wraz z tym jak naród wybierze wolność,prawo i sprawiedliwość a to całe komunistyczne,czerwone,konfidencko-komunistyczne, pierd olone łajno rzuci na kolana i bedzie wówczas dożynał watahy,tylko Syria ci bucu zostanie do ewakuacji,albo do Iwana na wschód he,he,he.  nadchodzi wielkimi krokami PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ,miażdży wszystko jak walec,zobacz co zostało po BULu ? już śladu po nim nie ma,kto go jeszcze pamięta,to samo bedzie z tobą i tobie POdobnymi.

Avatar
???????? / 9 września 2015 o 07:26
0

A ten WSTANIE Z KOLAN?

Zobacz wszystkie komentarze 96

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 1

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 1 6

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 16 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 7 10

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 28 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!