Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 września 2007 r.
17:20
Edytuj ten wpis

Śmierć po dyskotece

Autor: Zdjęcie autora ANNA SZEWC
0 19 A A

Karol miał 18 lat. Kamil i Michał byli tylko o rok starsi, a Mirek i Sławek przeżyli zaledwie 23 lata. Wszyscy zginęli wczoraj w wypadku samochodowym

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ich rodzinna wieś jest pogrążona w żałobie.
- Jeszcze u nas takiej tragedii nie było - Jadwiga Herda z Suśca w powiecie tomaszowskim z trudem powstrzymuje łzy. - To koledzy mojego młodszego syna. Dwóch z nich znałam dość dobrze. Nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Cały czas jak żywi stoją mi przed oczami. Tacy normalni, grzeczni chłopcy...
Piątka przyjaciół wybrała się w sobotę wieczorem na dyskotekę do Obszy. Wracali z niej w niedzielę nad ranem daewoo tico, należącym do ojca jednego z chłopaków. Mogli jechać przez Józefów, ale wybrali krótsza drogę przez Stary Lubliniec w sąsiednim województwie. Ok. godz. 3.30 byli już w Lublińcu, kilka kilometrów od domu. Wtedy wyjeżdżające z zakrętu daewoo zjechało na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyło się z jadącym z przeciwka nissanem primerą. Tico zostało odrzucone na prawe pobocze. Nissan wpadł do rowu i dachował. - Pasażerowie daewoo nie mieli szans. Cała piątka zginęła na miejscu. Kierowca nissana w ciężkim stanie trafił do szpitala - relacjonuje oficer dyżurny lubaczowskiej policji.
- Wielu młodych od nas jeździ na zabawy do Obszy przez Lubliniec. Moi synowie parę lat temu też tam na dyskotekach bywali. To najpopularniejszy klub w okolicy - opowiada Franciszek Bondyra z Suśca. Dokładnie pamięta wszystkie nieprzespane noce, gdy czekał na ich powrót. - Ale nie puścić młodego chłopaka na zabawę się nie da. Tym bardziej rozumiem rozpacz i ból ich rodziców. Z całego serca im współczuję.
Wczoraj o tragedii mówił cały Susiec. - Ja się o tym wypadku dopiero przed południową mszą dowiedziałem. Wszyscy modlimy się w intencji tych chłopców - mówi ksiądz Piotr Kornafel, proboszcz parafii w Suścu. W gminie odwołano wszystkie zaplanowane na wczorajszy dzień imprezy.
Lubaczowska policja przesłuchała już kierowcę nissana. Twierdzi, że jechał prawidłowo. Był trzeźwy.
Zarządzona przez prokuraturę sekcja zwłok ma wskazać, czy zabici byli pod wpływem alkoholu. Dopiero po uzyskaniu opinii biegłych będą znane przyczyny wypadku. Jedna z wersji zakłada, że tico było za bardzo obciążone i wjechało w zakręt za szybko.
Roman Kijanka "Nowiny”

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
smutek / 29 grudnia 2007 o 00:39
0
Nie wiedzie co czuje człowiek jak straci kogos bliskiego.tam zginoł mój chłopak osoba którą kochałam i kocham!!!zostanie mi bliska na zawsze.Dziękuje Ci za to ze byłes ze mną ze mnie Kochałes byłes wspaniały.KOCHAM CIE zawsze bedziesz w moim sercu;(
Avatar
agacia / 19 grudnia 2007 o 22:47
0
to nie byli zadni frajerzy!! gosciu nie znales ich to nic takiego nie mow popili jak to chlopaki a moj brat nie byl frajerem byl zajebisty!! I NAPEWNO PRZYSTOJNIEJSZY OD CIEBIE!!
Avatar
kierowca / 2 października 2007 o 13:24
0
teraz po sekcji widać ,że zginęli na własne życzenie.................szkoda tego gościa z nissana,na pewno ma "swoje "zdanie na ten temat.ale jest takie powiedzenie "śmierć frajerom" - tylko kto tu właściwie jest frajerem?
Avatar
(Anonimowy) / 20 września 2007 o 16:11
0
nie znaleś ich, wiec nie pisz takich głupot.
Avatar
mila / 17 września 2007 o 20:32
0
co ty wogole mowisz poprostu widocznie tak miało byc i nie pisz tu o rozsadku,szkoda ze tak to sie skonczyło bo to młodzi chłopcy!!!!!!!!!!!
Avatar
Reegge / 17 września 2007 o 20:30
0
To jest naprawde straszne!znam rodzicow jednego z chłopcow!pokoj ich duszom
Avatar
Pietras / 17 września 2007 o 20:12
0
[*][*][*] P.I.D [*][*][*]DLACZEGO?? akurat oni!!!Mój kolega z klasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![*][*][*] P.I.D [*][*][*]
Avatar
ktoś z Łęcznej / 17 września 2007 o 19:38
0
młodzi POLACY więcej rozsądku na drodze, szanujcie swoje życie, szanujcie zdrowie kolegów,szanujcie rodziców .wyrazy ubolewania dla rodzin.
Avatar
MoniA / 17 września 2007 o 18:37
0
To moi znajomi ktorych poznalam na wakacjach;(;(;(...Łaczmy sie w bolu i cierpieniu!!!A dla rodzin chlopakow wyrazy wspolczucia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
(Anonimowy) / 17 września 2007 o 18:34
0
;(;(;(;(NIech spoczywaj w spokoju!!!;(;(;(;(!!!!WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZIN!!!!!!
Avatar
smutek / 29 grudnia 2007 o 00:39
0
Nie wiedzie co czuje człowiek jak straci kogos bliskiego.tam zginoł mój chłopak osoba którą kochałam i kocham!!!zostanie mi bliska na zawsze.Dziękuje Ci za to ze byłes ze mną ze mnie Kochałes byłes wspaniały.KOCHAM CIE zawsze bedziesz w moim sercu;(
Avatar
agacia / 19 grudnia 2007 o 22:47
0
to nie byli zadni frajerzy!! gosciu nie znales ich to nic takiego nie mow popili jak to chlopaki a moj brat nie byl frajerem byl zajebisty!! I NAPEWNO PRZYSTOJNIEJSZY OD CIEBIE!!
Avatar
kierowca / 2 października 2007 o 13:24
0
teraz po sekcji widać ,że zginęli na własne życzenie.................szkoda tego gościa z nissana,na pewno ma "swoje "zdanie na ten temat.ale jest takie powiedzenie "śmierć frajerom" - tylko kto tu właściwie jest frajerem?
Avatar
(Anonimowy) / 20 września 2007 o 16:11
0
nie znaleś ich, wiec nie pisz takich głupot.
Avatar
mila / 17 września 2007 o 20:32
0
co ty wogole mowisz poprostu widocznie tak miało byc i nie pisz tu o rozsadku,szkoda ze tak to sie skonczyło bo to młodzi chłopcy!!!!!!!!!!!
Avatar
Reegge / 17 września 2007 o 20:30
0
To jest naprawde straszne!znam rodzicow jednego z chłopcow!pokoj ich duszom
Avatar
Pietras / 17 września 2007 o 20:12
0
[*][*][*] P.I.D [*][*][*]DLACZEGO?? akurat oni!!!Mój kolega z klasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![*][*][*] P.I.D [*][*][*]
Avatar
ktoś z Łęcznej / 17 września 2007 o 19:38
0
młodzi POLACY więcej rozsądku na drodze, szanujcie swoje życie, szanujcie zdrowie kolegów,szanujcie rodziców .wyrazy ubolewania dla rodzin.
Avatar
MoniA / 17 września 2007 o 18:37
0
To moi znajomi ktorych poznalam na wakacjach;(;(;(...Łaczmy sie w bolu i cierpieniu!!!A dla rodzin chlopakow wyrazy wspolczucia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
(Anonimowy) / 17 września 2007 o 18:34
0
;(;(;(;(NIech spoczywaj w spokoju!!!;(;(;(;(!!!!WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZIN!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 4

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 2

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 1 5

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 3 12

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 10 3

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 28 11

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 1

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 36 2

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Bródka z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 3

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teraz zapraszają wystawców, później będą zachęcać kupujących. Warsztaty Kultury debiutują z targami. Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych mają promować twórczości lubelskich projektantów i kontaktować twórców z klientami. Przed Gwiazdką może się przydać.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!