Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 września 2007 r.
17:20
Edytuj ten wpis

Śmierć po dyskotece

Autor: Zdjęcie autora ANNA SZEWC
0 19 A A

Karol miał 18 lat. Kamil i Michał byli tylko o rok starsi, a Mirek i Sławek przeżyli zaledwie 23 lata. Wszyscy zginęli wczoraj w wypadku samochodowym

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ich rodzinna wieś jest pogrążona w żałobie.
- Jeszcze u nas takiej tragedii nie było - Jadwiga Herda z Suśca w powiecie tomaszowskim z trudem powstrzymuje łzy. - To koledzy mojego młodszego syna. Dwóch z nich znałam dość dobrze. Nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Cały czas jak żywi stoją mi przed oczami. Tacy normalni, grzeczni chłopcy...
Piątka przyjaciół wybrała się w sobotę wieczorem na dyskotekę do Obszy. Wracali z niej w niedzielę nad ranem daewoo tico, należącym do ojca jednego z chłopaków. Mogli jechać przez Józefów, ale wybrali krótsza drogę przez Stary Lubliniec w sąsiednim województwie. Ok. godz. 3.30 byli już w Lublińcu, kilka kilometrów od domu. Wtedy wyjeżdżające z zakrętu daewoo zjechało na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyło się z jadącym z przeciwka nissanem primerą. Tico zostało odrzucone na prawe pobocze. Nissan wpadł do rowu i dachował. - Pasażerowie daewoo nie mieli szans. Cała piątka zginęła na miejscu. Kierowca nissana w ciężkim stanie trafił do szpitala - relacjonuje oficer dyżurny lubaczowskiej policji.
- Wielu młodych od nas jeździ na zabawy do Obszy przez Lubliniec. Moi synowie parę lat temu też tam na dyskotekach bywali. To najpopularniejszy klub w okolicy - opowiada Franciszek Bondyra z Suśca. Dokładnie pamięta wszystkie nieprzespane noce, gdy czekał na ich powrót. - Ale nie puścić młodego chłopaka na zabawę się nie da. Tym bardziej rozumiem rozpacz i ból ich rodziców. Z całego serca im współczuję.
Wczoraj o tragedii mówił cały Susiec. - Ja się o tym wypadku dopiero przed południową mszą dowiedziałem. Wszyscy modlimy się w intencji tych chłopców - mówi ksiądz Piotr Kornafel, proboszcz parafii w Suścu. W gminie odwołano wszystkie zaplanowane na wczorajszy dzień imprezy.
Lubaczowska policja przesłuchała już kierowcę nissana. Twierdzi, że jechał prawidłowo. Był trzeźwy.
Zarządzona przez prokuraturę sekcja zwłok ma wskazać, czy zabici byli pod wpływem alkoholu. Dopiero po uzyskaniu opinii biegłych będą znane przyczyny wypadku. Jedna z wersji zakłada, że tico było za bardzo obciążone i wjechało w zakręt za szybko.
Roman Kijanka "Nowiny”
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
smutek / 29 grudnia 2007 r. o 00:39
Nie wiedzie co czuje człowiek jak straci kogos bliskiego.tam zginoł mój chłopak osoba którą kochałam i kocham!!!zostanie mi bliska na zawsze.Dziękuje Ci za to ze byłes ze mną ze mnie Kochałes byłes wspaniały.KOCHAM CIE zawsze bedziesz w moim sercu;(
Avatar
agacia / 19 grudnia 2007 r. o 22:47
to nie byli zadni frajerzy!! gosciu nie znales ich to nic takiego nie mow popili jak to chlopaki a moj brat nie byl frajerem byl zajebisty!! I NAPEWNO PRZYSTOJNIEJSZY OD CIEBIE!!
Avatar
kierowca / 2 października 2007 r. o 13:24
teraz po sekcji widać ,że zginęli na własne życzenie.................szkoda tego gościa z nissana,na pewno ma "swoje "zdanie na ten temat.ale jest takie powiedzenie "śmierć frajerom" - tylko kto tu właściwie jest frajerem?
Avatar
(Anonimowy) / 20 września 2007 r. o 16:11
nie znaleś ich, wiec nie pisz takich głupot.
Avatar
mila / 17 września 2007 r. o 20:32
co ty wogole mowisz poprostu widocznie tak miało byc i nie pisz tu o rozsadku,szkoda ze tak to sie skonczyło bo to młodzi chłopcy!!!!!!!!!!!
Avatar
Reegge / 17 września 2007 r. o 20:30
To jest naprawde straszne!znam rodzicow jednego z chłopcow!pokoj ich duszom
Avatar
Pietras / 17 września 2007 r. o 20:12
[*][*][*] P.I.D [*][*][*]DLACZEGO?? akurat oni!!!Mój kolega z klasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![*][*][*] P.I.D [*][*][*]
Avatar
ktoś z Łęcznej / 17 września 2007 r. o 19:38
młodzi POLACY więcej rozsądku na drodze, szanujcie swoje życie, szanujcie zdrowie kolegów,szanujcie rodziców .wyrazy ubolewania dla rodzin.
Avatar
MoniA / 17 września 2007 r. o 18:37
To moi znajomi ktorych poznalam na wakacjach;(;(;(...Łaczmy sie w bolu i cierpieniu!!!A dla rodzin chlopakow wyrazy wspolczucia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
(Anonimowy) / 17 września 2007 r. o 18:34
;(;(;(;(NIech spoczywaj w spokoju!!!;(;(;(;(!!!!WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZIN!!!!!!
Avatar
smutek / 29 grudnia 2007 r. o 00:39
Nie wiedzie co czuje człowiek jak straci kogos bliskiego.tam zginoł mój chłopak osoba którą kochałam i kocham!!!zostanie mi bliska na zawsze.Dziękuje Ci za to ze byłes ze mną ze mnie Kochałes byłes wspaniały.KOCHAM CIE zawsze bedziesz w moim sercu;(
Avatar
agacia / 19 grudnia 2007 r. o 22:47
to nie byli zadni frajerzy!! gosciu nie znales ich to nic takiego nie mow popili jak to chlopaki a moj brat nie byl frajerem byl zajebisty!! I NAPEWNO PRZYSTOJNIEJSZY OD CIEBIE!!
Avatar
kierowca / 2 października 2007 r. o 13:24
teraz po sekcji widać ,że zginęli na własne życzenie.................szkoda tego gościa z nissana,na pewno ma "swoje "zdanie na ten temat.ale jest takie powiedzenie "śmierć frajerom" - tylko kto tu właściwie jest frajerem?
Avatar
(Anonimowy) / 20 września 2007 r. o 16:11
nie znaleś ich, wiec nie pisz takich głupot.
Avatar
mila / 17 września 2007 r. o 20:32
co ty wogole mowisz poprostu widocznie tak miało byc i nie pisz tu o rozsadku,szkoda ze tak to sie skonczyło bo to młodzi chłopcy!!!!!!!!!!!
Avatar
Reegge / 17 września 2007 r. o 20:30
To jest naprawde straszne!znam rodzicow jednego z chłopcow!pokoj ich duszom
Avatar
Pietras / 17 września 2007 r. o 20:12
[*][*][*] P.I.D [*][*][*]DLACZEGO?? akurat oni!!!Mój kolega z klasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![*][*][*] P.I.D [*][*][*]
Avatar
ktoś z Łęcznej / 17 września 2007 r. o 19:38
młodzi POLACY więcej rozsądku na drodze, szanujcie swoje życie, szanujcie zdrowie kolegów,szanujcie rodziców .wyrazy ubolewania dla rodzin.
Avatar
MoniA / 17 września 2007 r. o 18:37
To moi znajomi ktorych poznalam na wakacjach;(;(;(...Łaczmy sie w bolu i cierpieniu!!!A dla rodzin chlopakow wyrazy wspolczucia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
(Anonimowy) / 17 września 2007 r. o 18:34
;(;(;(;(NIech spoczywaj w spokoju!!!;(;(;(;(!!!!WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZIN!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nauka wcale nie musi być nudna. Piknik w Zamościu
zdjęcia
galeria

Nauka wcale nie musi być nudna. Piknik w Zamościu

Z jednym robotem można porozmawiać, z drugim pograć w piłkę, ale możliwości zabawy i nauki jednocześnie jest dzisiaj w Zamościu znacznie więcej. I co ciekawe, dorośli korzystają z tej okazji równie chętnie jak dzieci.

Koncert "Pieśni Kresów Naszych"
30 września 2022, 19:00

Koncert "Pieśni Kresów Naszych"

Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na koncert piosenek autorskich Jana Kondraka i Adama Szabata "Pieśni Kresów Naszych". Wydarzenie odbędzie się 30 września o godz. 19.

Spotkanie poetycko-muzyczne w Kazimierzu Dolnym
26 września 2022, 15:00

Spotkanie poetycko-muzyczne w Kazimierzu Dolnym

W poniedziałek, 26 września o godz. 15 w Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym (ul. Lubelska 32/34) odbędzie się spotkanie poetycko-muzyczne.

Przyszedł do sklepu po whisky, ale nie miał zamiaru płacić

Przyszedł do sklepu po whisky, ale nie miał zamiaru płacić

Kradł, kradł aż znowu trafił za kraty. 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej został tymczasowo aresztowany. Mężczyzna, który jest podejrzany o szereg kradzieży, ostatnio zabrał ze sklepowej półki dwie butelki whisky.

Hutnik Kraków – Motor Lublin 1:3. Udany debiut nowego trenera

Hutnik Kraków – Motor Lublin 1:3. Udany debiut nowego trenera

Efekt nowej miotły już działa! Goncalo Feio w debiucie na ławce Motoru zanotował zwycięstwo. Jego podopieczni pokonali w niedzielę Hutnika Kraków 3:1. Mimo zwycięstwa żółto-biało-niebiescy pozostali jednak na ostatnim miejscu w tabeli.

Garnek z pierogami: chachłackie, kozackie, olenderskie i kryzysowe [przepisy]
kuchnia

Garnek z pierogami: chachłackie, kozackie, olenderskie i kryzysowe [przepisy]

Są najbardziej rozpoznawalnym symbolem polskiej kuchni na świecie. Przepisy na pierogi pojawiają się wielokrotnie w książce kucharskiej hrabiów na Włodawie i Różance, znajdziemy je „Compendium ferculorum” Stanisława Czernieckiego. Zajrzyjmy zatem najpierw do staropolskich przepisów i do receptur regionalnych z naszego województwa.

Lublin. Od poniedziałku będzie więcej miejsc do złożenia wniosku o dodatek węglowy [adresy]

Lublin. Od poniedziałku będzie więcej miejsc do złożenia wniosku o dodatek węglowy [adresy]

Od poniedziałku przybędzie w Lublinie punktów przyjmowania wniosków o dodatek węglowy oraz nowy dodatek dla gospodarstw domowych. Z dokumentami będzie można się zgłaszać także do placówek MOPR.

Sofia Ennaoui to gwiazda światowej lekkoatletyki, zawodniczka AZS UMCS Lublin. I żołnierz

Sofia Ennaoui to gwiazda światowej lekkoatletyki, zawodniczka AZS UMCS Lublin. I żołnierz

Kawa z widokiem, spacer, wyjście do lasu czy najprostsze czynności to wspaniałe doświadczanie dnia codziennego. Zamartwianie się tym, co było wcześniej lub tym, co będzie później, po dłuższym namyśle nie ma sensu. Mam takie przeczucie, że gdzieś tam na górze każdy ma zapisany swój los – Rozmowa z Sofią Ennaoui, gwiazdą światowej lekkoatletyki, zawodniczką AZS UMCS Lublin.

Tragedia na drodze. Nie żyją 24-letni kierowca i 17-letni pasażer

Tragedia na drodze. Nie żyją 24-letni kierowca i 17-letni pasażer

24-letni kierowca volkswagena zginął na miejscu, a jadący z nim pasażer w wieku 17 lat w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Do tragedii doszło w nocy na terenie powiatu tomaszowskiego.