Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 grudnia 2010 r.
8:27
Edytuj ten wpis

Strzeszkowice Duże: Zderzenie dwóch samochodów renault. Jedna osoba nie żyje

Autor: Zdjęcie autora (dudi)
0 17 A A

Poranny wypadek na drodze K-19 w miejscowości Strzeszkowice Duże. W zderzeniu dwóch aut zginęła jedna osoba.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wypadek wydarzył się przed 7 rano w miejscowości Strzeszkowice Duże.

Mężczyzna kierujący samochodem marki Renault Clio jadąc w kierunku Kraśnika najprawdopodobniej wpadł w poślizg i bokiem pojazdu uderzył w jadący z przeciwka inny samochód. Kierowca clio zmarł na miejscu.

Jadące z przeciwka dwie osoby samochodem marki Renault Megane trafiły do szpitala.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
komentator / 14 grudnia 2010 r. o 00:30
Ludzie!!!! zginął tam człowiek. Miał rodzinę bliską, był czyimś bratem i synem. Więcej szacunku!!! Dla was liczy się jaki samochód, jaka rejestracja. To jakiś obłęd. Potraficie wyobrazić sobie co ten człowiek czuł w tamtej sytuacji do momentu zdarzenia??? Co czuje w tej chwili jego rodzina??? Jest mi przykro, że tylko takie teksty potraficie napisać. Mam nadzieję, że was to nigdy nie spotka.
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 r. o 22:19
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
mariusz88 / 12 grudnia 2010 r. o 18:01
[quote name='gtk' timestamp='1292171836' post='404006']
to nie bylo megane tylko laguna na blachach LKR a clio było niebieskie ale tablic nie pamiętam po godz. 9 jeszcze samochody blokowały tą drogę
[/quote]

też mi się wydawało że to była Laguna, z rejestracji zapiamiętałem tylko LKR 02... a klijo nie miało już tablic z przodu...
Avatar
gtk / 12 grudnia 2010 r. o 17:37
to nie bylo megane tylko laguna na blachach LKR a clio było niebieskie ale tablic nie pamiętam po godz. 9 jeszcze samochody blokowały tą drogę
Avatar
andzreje / 12 grudnia 2010 r. o 16:49
samochod marki Clio nalezal do wlasciciela od miesiaca, a jak bylo z oponami to mysle ze jeszcze w miare bo w sniegu 20cm jechal bez problemu.....
szkoda czlowieka ale takie jest zycie
Avatar
mariusz88 / 12 grudnia 2010 r. o 16:16
[quote name='ANTYDROGA' timestamp='1292148927' post='403767']
JEDNO Z NAJGORSZYCH, NAJNIEBEZPIECZNIESJSZYCH SKRZYŻOWAŃ NA BEZNADZIEJNYM ODCINKU DROGI NR 19 LUBLIN-KRAŚNIK!!
[/quote]

ale to nie było na skrzyżowaniu i wyłącz Kaps Lok
Avatar
info / 12 grudnia 2010 r. o 15:52
[url="http://tvp.info/wiadomosci/wideo/12122010-1245/3408470"]Migawy z miejsca wypadku - TVP.info[/url]
Ciekawe jakie opony miało CLIO na tylnej osi, czy bieżnik był jeszcze głęboki.
Często ludzie popełniają błąd, zakładając na tylną oś samochodu z przednim napędem bardziej zużyte opony.
No i technika jazdy... takim autem (przedni napęd) wszelkie manewry, zmiany toru jazdy wykonujemy zawsze "na gazie", nigdy na puszczonym gazie, luzie, czy hamulcu. Chodzi o to by samochód sam kasował drobne boczne uślizgi tylnej osi.
Wciśnięcie hamulca, gdy zarzuciło nam trochę tył, to na ruchliwej trasie = śmierć.
[url="http://tvp.info/wiadomosci/wideo/12122010-1245/3408470"]Migawy z miejsca wypadku - TVP.info[/url]
Ciekawe jakie opony miało CLIO na tylnej osi, czy bieżnik był jeszcze głęboki.
Często ludzie popełniają błąd, zakładając na tylną oś samochodu z przednim napędem bardziej zużyte opony.
No i technika jazdy... takim autem (przedni napęd) wszelkie manewry, zmiany toru jazdy wykonujemy zawsze "na gazie", nigdy na puszczonym gazie, luzie, czy hamulcu. Chodzi o to by samochód sam kasował drobne boczne uślizg... rozwiń
Avatar
haha / 12 grudnia 2010 r. o 15:19
xyz
Avatar
k / 12 grudnia 2010 r. o 14:14
A to Meganne z jaką rejestracją było?
Avatar
Gość / 12 grudnia 2010 r. o 14:08
[quote name='MZK' timestamp='1292156343' post='403822']
Podziekujmy tuskowi i grabarczykowi za fatalny stan drogi k- 19. To ich trup i ranni, kolejni na Lubelszczyźnie - ofiary zlodziejskiego wyzysku ściany wschodniej na korzyść tzw. Polski A i Euro 2012 !!!!!!
[/quote]


No niestety obcinają fundusze na lubelskie a tak najeżdżali po PiSie, że tyle ludzi przez ich ginie.
[media]http://www.youtube.com/watch?v=jFhQ9Zc8Gu0[/media]
Avatar
komentator / 14 grudnia 2010 r. o 00:30
Ludzie!!!! zginął tam człowiek. Miał rodzinę bliską, był czyimś bratem i synem. Więcej szacunku!!! Dla was liczy się jaki samochód, jaka rejestracja. To jakiś obłęd. Potraficie wyobrazić sobie co ten człowiek czuł w tamtej sytuacji do momentu zdarzenia??? Co czuje w tej chwili jego rodzina??? Jest mi przykro, że tylko takie teksty potraficie napisać. Mam nadzieję, że was to nigdy nie spotka.
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 r. o 22:19
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
mariusz88 / 12 grudnia 2010 r. o 18:01
[quote name='gtk' timestamp='1292171836' post='404006']
to nie bylo megane tylko laguna na blachach LKR a clio było niebieskie ale tablic nie pamiętam po godz. 9 jeszcze samochody blokowały tą drogę
[/quote]

też mi się wydawało że to była Laguna, z rejestracji zapiamiętałem tylko LKR 02... a klijo nie miało już tablic z przodu...
Avatar
gtk / 12 grudnia 2010 r. o 17:37
to nie bylo megane tylko laguna na blachach LKR a clio było niebieskie ale tablic nie pamiętam po godz. 9 jeszcze samochody blokowały tą drogę
Avatar
andzreje / 12 grudnia 2010 r. o 16:49
samochod marki Clio nalezal do wlasciciela od miesiaca, a jak bylo z oponami to mysle ze jeszcze w miare bo w sniegu 20cm jechal bez problemu.....
szkoda czlowieka ale takie jest zycie
Avatar
mariusz88 / 12 grudnia 2010 r. o 16:16
[quote name='ANTYDROGA' timestamp='1292148927' post='403767']
JEDNO Z NAJGORSZYCH, NAJNIEBEZPIECZNIESJSZYCH SKRZYŻOWAŃ NA BEZNADZIEJNYM ODCINKU DROGI NR 19 LUBLIN-KRAŚNIK!!
[/quote]

ale to nie było na skrzyżowaniu i wyłącz Kaps Lok
Avatar
info / 12 grudnia 2010 r. o 15:52
[url="http://tvp.info/wiadomosci/wideo/12122010-1245/3408470"]Migawy z miejsca wypadku - TVP.info[/url]
Ciekawe jakie opony miało CLIO na tylnej osi, czy bieżnik był jeszcze głęboki.
Często ludzie popełniają błąd, zakładając na tylną oś samochodu z przednim napędem bardziej zużyte opony.
No i technika jazdy... takim autem (przedni napęd) wszelkie manewry, zmiany toru jazdy wykonujemy zawsze "na gazie", nigdy na puszczonym gazie, luzie, czy hamulcu. Chodzi o to by samochód sam kasował drobne boczne uślizgi tylnej osi.
Wciśnięcie hamulca, gdy zarzuciło nam trochę tył, to na ruchliwej trasie = śmierć.
[url="http://tvp.info/wiadomosci/wideo/12122010-1245/3408470"]Migawy z miejsca wypadku - TVP.info[/url]
Ciekawe jakie opony miało CLIO na tylnej osi, czy bieżnik był jeszcze głęboki.
Często ludzie popełniają błąd, zakładając na tylną oś samochodu z przednim napędem bardziej zużyte opony.
No i technika jazdy... takim autem (przedni napęd) wszelkie manewry, zmiany toru jazdy wykonujemy zawsze "na gazie", nigdy na puszczonym gazie, luzie, czy hamulcu. Chodzi o to by samochód sam kasował drobne boczne uślizg... rozwiń
Avatar
haha / 12 grudnia 2010 r. o 15:19
xyz
Avatar
k / 12 grudnia 2010 r. o 14:14
A to Meganne z jaką rejestracją było?
Avatar
Gość / 12 grudnia 2010 r. o 14:08
[quote name='MZK' timestamp='1292156343' post='403822']
Podziekujmy tuskowi i grabarczykowi za fatalny stan drogi k- 19. To ich trup i ranni, kolejni na Lubelszczyźnie - ofiary zlodziejskiego wyzysku ściany wschodniej na korzyść tzw. Polski A i Euro 2012 !!!!!!
[/quote]


No niestety obcinają fundusze na lubelskie a tak najeżdżali po PiSie, że tyle ludzi przez ich ginie.
[media]http://www.youtube.com/watch?v=jFhQ9Zc8Gu0[/media]
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału NFZ

Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału NFZ

Zmarła Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia – poinformował NFZ.

Mundial 2022: Holandia i Senegal grają dalej

Mundial 2022: Holandia i Senegal grają dalej

W każdym meczu fazy grupowej Holandia nie zachwyciła. Tak samo było we wtorek przy okazji starcia z Katarem. „Pomarańczowi” wygrali 2:0, ale nie ma chyba w tym momencie kibica, który wierzy, że drużyna Louisa van Gaala nadal jest w gronie faworytów mundialu.

Przestrzenie Sztuki w Centrum Kultury. Tym razem „Blisko”

Przestrzenie Sztuki w Centrum Kultury. Tym razem „Blisko”

Różne rodzaje bliskości — to temat przewodni spektaklu w choreografii Tomka Ciesielskiego. „Blisko”. Opowiada o tym, jak obecność drugiego człowieka wpływa na życie każdego z nas i jak ważną rolę w bliskości odgrywa czas.

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Nadal nie wiemy, ile będzie wynosić nowa opłata za wywóz i zagospodarowanie odpadów. Podczas ostatniej sesji radni odrzucili dwa projekty uchwał przygotowane przez prezydenta, krytykując brak przedstawienia im wyliczeń tłumaczących skalę podwyżki.

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy
6 grudnia 2022, 15:00

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy

Kino w Zamościu szykuje specjalny mikołajkowy repertuar. 6 grudnia na ekranie Centrum Kultury Filmowej w Zamościu do obejrzenia będą aż cztery filmy adresowane do najmłodszych.

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia

Cztery obrazy trzech polskich artystek z przełomu XIX i XX wieku nabyło Muzeum Narodowe w Lublinie. Najnowsze zakupy, warte ponad milion złotych, można już oglądać w muzealnej ekspozycji.

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu
zdjęcia
galeria

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu

Uroczystościami zorganizowanymi w poniedziałek w Zamościu zakończyły się tegoroczne, trzydniowe obchody 80. rocznicy wysiedleń Zamojszczyzny.

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Specjalne kopce dla śpiących jeży powstały przy niemal 30 miejskich przedszkolach na terenie Lublina. Za usypywanie kopców zabrały się same dzieci.

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)
film

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)

Dobre wiadomości: Portal with RTX będzie darmowy dla sporej liczby graczy, a premiera już lada tydzień. Zła wiadomość: żeby w ogóle zagrać będziemy potrzebowali karty graficznej RTX 3060.

Świąteczne targi w Centrum Kultury
4 grudnia 2022, 10:00

Świąteczne targi w Centrum Kultury

Pracownia "Takie Rzeczy" zaprasza w niedzielę do Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) na świąteczne targi. Start o godz. 10.

Matematyka nie kłamie, czyli zamojska klasa okręgowa w liczbach

Matematyka nie kłamie, czyli zamojska klasa okręgowa w liczbach

Przerwa w rozgrywkach to doskonały moment na ich podsumowanie. Oto jak w naszej subiektywnej opinii przedstawiają się liczby zamojskiej „okręgówki”

W czwartek spotkanie z architektami nowego stadionu w Lublinie
galeria

W czwartek spotkanie z architektami nowego stadionu w Lublinie

Od czwartku można będzie zgłaszać uwagi do planów budowy stadionu żużlowego na części terenów po klubie jeździeckim. Na ten sam dzień zaplanowano otwarte spotkanie z architektami, którzy przygotowali wstępną koncepcję obiektu sportowego.

"Inny wymiar" w Chatce Żaka. Weekend gier i fantastyki. Program
2 grudnia 2022, 9:00

"Inny wymiar" w Chatce Żaka. Weekend gier i fantastyki. Program

Przed nami kolejna edycja projektu "Inny Wymiar" w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16). W sobotę i niedzielę wielbiciele gier będą mogli przetestować popularne tytuły, wziąć udział w turniejach, prelekcjach czy warsztatach.

Nagły telefon na 112 i krótka wiadomość: Bomba na lotnisku

Nagły telefon na 112 i krótka wiadomość: Bomba na lotnisku

Ładunek miał się znajdować na lotnisku w Warszawie. Kiedy sprawą zajęła się policja, trop doprowadził ich do Lublina.

Niespodziewana zmiana na ławce trenerskiej MKS FunFloor Lublin

Niespodziewana zmiana na ławce trenerskiej MKS FunFloor Lublin

Monika Marzec przestała pełnić funkcję trenerki MKS FunFloor. W nadchodzących spotkaniach zespół poprowadzi Piotr Dropek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!