Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

13 marca 2013 r.
18:29
Edytuj ten wpis

Trwa protest rolników w całej Polsce

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 33 A A
 (Łukasz Dudkowski / MoDO)
(Łukasz Dudkowski / MoDO)

Nie zgadzają się z polityką rządu. Rolnicy protestują na drogach krajowych w całej Polsce. W naszym regionie na "17” i "19”. Rolnicy zrzeszeni w NSZZ Rolników Indywidualnych "Solidarność” zaplanowali powolny przejazd kolumn ciągników i samochodów na trasie Łucka–Lubartów i Łabunie–Zamość.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W miejscowości Łucka o godzinie 11.15 było już około 16 ciągników. Rolnicy rozwiesili flagi i transparenty z antyrządowymi hasłami. Możemy przeczytać m.in. "My rolnicy się nie damy i rząd pokonamy. W tle słychać syrenę alarmową. Rolnicy odczytali swoje postulaty po czym część z nich ruszyła krajową "19" tamować ruch.

Około godziny 11.50 ruszyła kolumna pojazdów. Oprócz ciągników, jada w niej także samochody osobowe. Za kolumną porusza się grupa ponad 50 pieszych z flagami. Zmierza na przejście, przez które będzie co chwilę przechodzić, aby zablokować ruch.

Na miejscu są m.in. senator Stanisław Gogacz z PiS i posłanka PiS Gabriela Masłowska, którzy poparli protest

– Protestujemy, bo solidaryzujemy się z rolnikami z Pomorza i ze Śląska, gdzie trwa masowa wysprzedaż ziemi cudzoziemcom - wyjaśniają rolnicy.

Protestujący domagają się również utrzymania KRUS, wsparcia dla małych i średnich gospodarstw i zwrotu akcyzy w paliwie rolniczym na poziomie 100 proc. Chcą również zapisów ustawowych zabraniających upraw genetycznie modyfikowanych.

Na miejscu będą policjanci. – Mogą pojawić się czasowe utrudnienia – ostrzega Joanna Kopeć z KMP w Zamościu.

Protestujący chcą przekazać postulaty pracownikom zamojskiej delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
przemas / 17 marca 2013 o 08:54
0
przylaczmy sie do rolnikow i zrobmy rewolucje. obalmy ten skorwysynski rzad
Avatar
Gość / 16 marca 2013 o 10:39
0
[quote name='Gość' timestamp='1363285377' post='745218']
Niestety jest to jedyna forma pomimo,że uciążliwa dla innych.
Rolnicy w tym kraju są oszukiwani. Łamane są podstawowe prawa zawarte w Konstytucji i właściwe organa na to nie reagują a nawet uczestniczą w zacieraniu śladów przestępstw popełnionych wobec rolników (przez buraków określanych chłopami lub więśniakami) .Dotyczy art 231 K.k. Nadużycie władzy. 271 K.k. Poświadczenie nieprawdy w dokumentach mających znaczenie prawne. Cytat z odmowy wszczęcia śledztwa przez Prokuratora Prokuratury Okręgowej w Lublinie ,, Statystycznie do rzadkości należy odpowiedzialność funkcjonariusz publicznego z art 231 K.k. ponadto nie sposób się dopatrzeć .aby ktoś z tego tytułu poniósł straty" Sprawa ciągnie się od 2009 r pomimo, że w sposób oczywisty narusz art. 32 Konstytucji po przez niedopełnienie obowiązków , oraz przekroczenie uprawnień . Pomimo niepodważalnych dowodów organa ścigania kpią sobie z rolników .Rolnika traktuję się jak ciemniaka a gumofilcach z butelką wina w kieszeni a większość mieszkańców miast pochodzi ze wsi . Jak mówił satyryk R. Górski,, chłop ze wsi wyjdzie ,ale więś z chłopa nigdy.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1363285377' post='745218']
Niestety jest to jedyna forma pomimo,że uciążliwa dla innych.
Rolnicy w tym kraju są oszukiwani. Łamane są podstawowe prawa zawarte w Konstytucji i właściwe organa na to nie reagują a nawet uczestniczą w zacieraniu śladów przestępstw popełnionych wobec rolników (przez buraków określanych chłopami lub więśniakami) .Dotyczy art 231 K.k. Nadużycie władzy. 271 K.k. Poświadczenie nieprawdy w dokumentach mających znaczenie prawne. Cytat z odmowy wszczęcia ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2013 o 10:38
0
[quote name='sołtys z W-wy' timestamp='1363256804' post='744966']
WIDŁY i na belweder !!!!
[/quote]
Avatar
dziennikarz śledczy / 16 marca 2013 o 10:26
0
[quote name='Gość' timestamp='1363425269' post='745870']
Tzw. Konstytucyjnie wybrane władze reprezentują naród .Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawach ,oraz Ustawie nadrzednej zwanej Konstytucją (Najstarszą w Europie) mają obowiązki związane z pełnionym stanowiskiem.Głóną odpowiedzialność za ten burdel w kraju ponoszą prokuratury i sądy, które z racji obowiązku wynikajacego z Ustawy o Prokuraturze ,oraz przepisów zawartych w kodeksach mają obowiązek ścigania funkcjonariuszy publicznych niewłaściwie pełniących swoje obowiązki ,lub nadużywajacych władzy.
Powszechność i potęga układu sięgającego samej góry doprowadziła do stworzenia systemu bezkarności osób wybranych tzw. niezatapialnych. Przykłady można mnożyć bez końca. Ostatnio afera Amber Gold ujrzała światło dzięki niepokornym dziennikarzom. Co wcześniej zrobiła prokuratura ?
Minister Sprawiedliwości chodzi na smyczy premiera i musi realizować jedynie słuszną politykę . i tak do samego dołu.O niezawisłości sądów i niezależności prokuratur można jedynie mówić tak jak o demokracji.
Klikusie mają się dobrae i zrobią wszystko aby ten stan trwał .
W Polsce nigdy nie było komunizmu.Nie było różowo ,ale nie było tak źle jak usiłuje się to przedstawić zwłaszca młodzieży ,która nie pamięta tych czasów. Był porządek a władza dbała o to aby wszyscy żyli w miare jednakowo.Teraz naród głoduje a cwaniaczki żyją w luksusach. ,,O take Polsce walczyliśmy?"
Politycy ze wszystki opcji mają nas głeboko w d........Potrzebni jesteśmy jedynie do płacenia podatków i utrzymania tego burdelu a beton twardnieje w betoniarce zwanej Sejmem. Beton sam się nie rozpadnie. Trzeba go rozp......... i zacząc budować od nowa Polskę dla Polaków
[/quote]Święta racja,te wszystkie pseudo sondy i prokuratury,to wszystko jest w kieszeni RYŻEGO i służy jedynie do ochrony i zaciemniania systemu mafijnego tego rządu i nic więcej. Przykre jest tylko to że to wszystko odbywa się za nasze pieniądze.
[quote name='Gość' timestamp='1363425269' post='745870']
Tzw. Konstytucyjnie wybrane władze reprezentują naród .Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawach ,oraz Ustawie nadrzednej zwanej Konstytucją (Najstarszą w Europie) mają obowiązki związane z pełnionym stanowiskiem.Głóną odpowiedzialność za ten burdel w kraju ponoszą prokuratury i sądy, które z racji obowiązku wynikajacego z Ustawy o Prokuraturze ,oraz przepisów zawartych w kodeksach mają obowiązek ścigania funkcjonariuszy publicznych niewłaściwie pełniącyc... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2013 o 10:14
0
Tzw. Konstytucyjnie wybrane władze reprezentują naród .Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawach ,oraz Ustawie nadrzednej zwanej Konstytucją (Najstarszą w Europie) mają obowiązki związane z pełnionym stanowiskiem.Głóną odpowiedzialność za ten burdel w kraju ponoszą prokuratury i sądy, które z racji obowiązku wynikajacego z Ustawy o Prokuraturze ,oraz przepisów zawartych w kodeksach mają obowiązek ścigania funkcjonariuszy publicznych niewłaściwie pełniących swoje obowiązki ,lub nadużywajacych władzy.
Powszechność i potęga układu sięgającego samej góry doprowadziła do stworzenia systemu bezkarności osób wybranych tzw. niezatapialnych. Przykłady można mnożyć bez końca. Ostatnio afera Amber Gold ujrzała światło dzięki niepokornym dziennikarzom. Co wcześniej zrobiła prokuratura ?
Minister Sprawiedliwości chodzi na smyczy premiera i musi realizować jedynie słuszną politykę . i tak do samego dołu.O niezawisłości sądów i niezależności prokuratur można jedynie mówić tak jak o demokracji.
Klikusie mają się dobrae i zrobią wszystko aby ten stan trwał .
W Polsce nigdy nie było komunizmu.Nie było różowo ,ale nie było tak źle jak usiłuje się to przedstawić zwłaszca młodzieży ,która nie pamięta tych czasów. Był porządek a władza dbała o to aby wszyscy żyli w miare jednakowo.Teraz naród głoduje a cwaniaczki żyją w luksusach. ,,O take Polsce walczyliśmy?"
Politycy ze wszystki opcji mają nas głeboko w d........Potrzebni jesteśmy jedynie do płacenia podatków i utrzymania tego burdelu a beton twardnieje w betoniarce zwanej Sejmem. Beton sam się nie rozpadnie. Trzeba go rozp......... i zacząc budować od nowa Polskę dla Polaków
Tzw. Konstytucyjnie wybrane władze reprezentują naród .Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawach ,oraz Ustawie nadrzednej zwanej Konstytucją (Najstarszą w Europie) mają obowiązki związane z pełnionym stanowiskiem.Głóną odpowiedzialność za ten burdel w kraju ponoszą prokuratury i sądy, które z racji obowiązku wynikajacego z Ustawy o Prokuraturze ,oraz przepisów zawartych w kodeksach mają obowiązek ścigania funkcjonariuszy publicznych niewłaściwie pełniących swoje obowiązki ,lub nadużywajacych władzy.
Powszechność i potęga układu sięgaj... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2013 o 10:01
0
Bankrupted in [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]Cheap 49ers Jerseys[/url] the beginning of that year. At that time, the basketball was [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]Nike 49ers Jerseys[/url] not popular in the USA. The American's favorite games were the NFL (National Football League), MLB [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]San Francisco 49ers Jerseys[/url] (Major League Baseball) [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]49ers Jerseys[/url] and NHL (National Hockey League). So the NBA league was keeping quite a low profile. Even in the All-star [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]San Francisco 49ers Jerseys Cheap[/url] game which was aimed to please the fans, the NBA jerseys were quite conservative. From 1951 to 1970, [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]womens 49ers jerseys[/url] All-star NBA jerseys were extremely regular and rigid. The main colors were always the Red, White, and Blue [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]youth 49ers jerseys[/url] which symbolized the league, and there were no big "NBA" [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]custom 49ers jerseys[/url] letters or logo in the jersey. There [url="http://www.nikenfljerseyske.com/"]nike nfl jerseys[/url] was only the "EAST" [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]http://www.cheap49ersjerseystop.com[/url] or "WEST" showing in the chest, along with the giant number. [url="http://www.nikenfljerseyske.com/"]new nfl jerseys[/url] Moreover, there could not be two same numbers in one team. For example, if Kevin Garnett and Tim Duncan were both in the WEST All-star team, one of them.
Bankrupted in [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]Cheap 49ers Jerseys[/url] the beginning of that year. At that time, the basketball was [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]Nike 49ers Jerseys[/url] not popular in the USA. The American's favorite games were the NFL (National Football League), MLB [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]San Francisco 49ers Jerseys[/url] (Major League Baseball) [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]49ers Jerseys[/url] and NHL (National Hockey League). So the NBA league was keeping qui... rozwiń
Avatar
patiota / 16 marca 2013 o 09:50
0
POLSKA klęka niestety !!!!!!!
Avatar
Adela / 16 marca 2013 o 08:57
0
Niestety nastały rządy złodziei i łupią ten nasz kraj bezlitośnie.
Avatar
Łukasz / 16 marca 2013 o 08:21
0
nie pamietam tamtych czasów ale popieram "prawdziwego" ojcie,sąsiedzi i starsi znajomi mi opowiadają było jak było ale był porządek o wynaturzeniach nikt nie słyszał a i stac było utrzymac mnie o dwójke rodzenstwa a teraz co? trzeba sie dobrze zastanowic nad 1 dzieckiem bo nie wiadomo jak to bedzie i wgl.i co? kiedy było "lepiej"?
Avatar
schaboszczak / 15 marca 2013 o 18:33
0
[quote name='prawdziwy' timestamp='1363363960' post='745682']
co ty schaboszczak pier......? ty widziałeś komune?! każdy miał tyle ile trzeba było! każdy m ógł utrzymac rodzine ijeszcze pare zł odłożyć! a,że nie było nie którycj towarów? bo jeszcze ich wgl.w produkcji nie było! zachciało sie SOLIDARNOŚCI! I co zrobili? SOLIDARNIE KRADLI ci co byli najbliżej i taka prawda!!! a teraz wielkie ofiary komuny! wstyd i hańba i brak honoru ci solidarnościowcy!!!
[/quote]To nie SOLIDARNOŚĆ CYCU, tylko konfident BOLEK dał d.upy komunistom i w ten sposób POwstała żydokomuna, a to jest gorsze od tyfusu,dżumy czy czarnej ospy, z resztą widzę że odczułeś to już na własnej d.upie,widzisz co wyprawiają, widzisz te komunistyczne media które nieustannie piorą ci ten mózg do końca, jeszcze chwila i nie będziesz wiedział gdzie d.upa , gdzie głowa....
[quote name='prawdziwy' timestamp='1363363960' post='745682']
co ty schaboszczak pier......? ty widziałeś komune?! każdy miał tyle ile trzeba było! każdy m ógł utrzymac rodzine ijeszcze pare zł odłożyć! a,że nie było nie którycj towarów? bo jeszcze ich wgl.w produkcji nie było! zachciało sie SOLIDARNOŚCI! I co zrobili? SOLIDARNIE KRADLI ci co byli najbliżej i taka prawda!!! a teraz wielkie ofiary komuny! wstyd i hańba i brak honoru ci solidarnościowcy!!!
[/qu... rozwiń
Avatar
przemas / 17 marca 2013 o 08:54
0
przylaczmy sie do rolnikow i zrobmy rewolucje. obalmy ten skorwysynski rzad
Avatar
Gość / 16 marca 2013 o 10:39
0
[quote name='Gość' timestamp='1363285377' post='745218']
Niestety jest to jedyna forma pomimo,że uciążliwa dla innych.
Rolnicy w tym kraju są oszukiwani. Łamane są podstawowe prawa zawarte w Konstytucji i właściwe organa na to nie reagują a nawet uczestniczą w zacieraniu śladów przestępstw popełnionych wobec rolników (przez buraków określanych chłopami lub więśniakami) .Dotyczy art 231 K.k. Nadużycie władzy. 271 K.k. Poświadczenie nieprawdy w dokumentach mających znaczenie prawne. Cytat z odmowy wszczęcia śledztwa przez Prokuratora Prokuratury Okręgowej w Lublinie ,, Statystycznie do rzadkości należy odpowiedzialność funkcjonariusz publicznego z art 231 K.k. ponadto nie sposób się dopatrzeć .aby ktoś z tego tytułu poniósł straty" Sprawa ciągnie się od 2009 r pomimo, że w sposób oczywisty narusz art. 32 Konstytucji po przez niedopełnienie obowiązków , oraz przekroczenie uprawnień . Pomimo niepodważalnych dowodów organa ścigania kpią sobie z rolników .Rolnika traktuję się jak ciemniaka a gumofilcach z butelką wina w kieszeni a większość mieszkańców miast pochodzi ze wsi . Jak mówił satyryk R. Górski,, chłop ze wsi wyjdzie ,ale więś z chłopa nigdy.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1363285377' post='745218']
Niestety jest to jedyna forma pomimo,że uciążliwa dla innych.
Rolnicy w tym kraju są oszukiwani. Łamane są podstawowe prawa zawarte w Konstytucji i właściwe organa na to nie reagują a nawet uczestniczą w zacieraniu śladów przestępstw popełnionych wobec rolników (przez buraków określanych chłopami lub więśniakami) .Dotyczy art 231 K.k. Nadużycie władzy. 271 K.k. Poświadczenie nieprawdy w dokumentach mających znaczenie prawne. Cytat z odmowy wszczęcia ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2013 o 10:38
0
[quote name='sołtys z W-wy' timestamp='1363256804' post='744966']
WIDŁY i na belweder !!!!
[/quote]
Avatar
dziennikarz śledczy / 16 marca 2013 o 10:26
0
[quote name='Gość' timestamp='1363425269' post='745870']
Tzw. Konstytucyjnie wybrane władze reprezentują naród .Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawach ,oraz Ustawie nadrzednej zwanej Konstytucją (Najstarszą w Europie) mają obowiązki związane z pełnionym stanowiskiem.Głóną odpowiedzialność za ten burdel w kraju ponoszą prokuratury i sądy, które z racji obowiązku wynikajacego z Ustawy o Prokuraturze ,oraz przepisów zawartych w kodeksach mają obowiązek ścigania funkcjonariuszy publicznych niewłaściwie pełniących swoje obowiązki ,lub nadużywajacych władzy.
Powszechność i potęga układu sięgającego samej góry doprowadziła do stworzenia systemu bezkarności osób wybranych tzw. niezatapialnych. Przykłady można mnożyć bez końca. Ostatnio afera Amber Gold ujrzała światło dzięki niepokornym dziennikarzom. Co wcześniej zrobiła prokuratura ?
Minister Sprawiedliwości chodzi na smyczy premiera i musi realizować jedynie słuszną politykę . i tak do samego dołu.O niezawisłości sądów i niezależności prokuratur można jedynie mówić tak jak o demokracji.
Klikusie mają się dobrae i zrobią wszystko aby ten stan trwał .
W Polsce nigdy nie było komunizmu.Nie było różowo ,ale nie było tak źle jak usiłuje się to przedstawić zwłaszca młodzieży ,która nie pamięta tych czasów. Był porządek a władza dbała o to aby wszyscy żyli w miare jednakowo.Teraz naród głoduje a cwaniaczki żyją w luksusach. ,,O take Polsce walczyliśmy?"
Politycy ze wszystki opcji mają nas głeboko w d........Potrzebni jesteśmy jedynie do płacenia podatków i utrzymania tego burdelu a beton twardnieje w betoniarce zwanej Sejmem. Beton sam się nie rozpadnie. Trzeba go rozp......... i zacząc budować od nowa Polskę dla Polaków
[/quote]Święta racja,te wszystkie pseudo sondy i prokuratury,to wszystko jest w kieszeni RYŻEGO i służy jedynie do ochrony i zaciemniania systemu mafijnego tego rządu i nic więcej. Przykre jest tylko to że to wszystko odbywa się za nasze pieniądze.
[quote name='Gość' timestamp='1363425269' post='745870']
Tzw. Konstytucyjnie wybrane władze reprezentują naród .Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawach ,oraz Ustawie nadrzednej zwanej Konstytucją (Najstarszą w Europie) mają obowiązki związane z pełnionym stanowiskiem.Głóną odpowiedzialność za ten burdel w kraju ponoszą prokuratury i sądy, które z racji obowiązku wynikajacego z Ustawy o Prokuraturze ,oraz przepisów zawartych w kodeksach mają obowiązek ścigania funkcjonariuszy publicznych niewłaściwie pełniącyc... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2013 o 10:14
0
Tzw. Konstytucyjnie wybrane władze reprezentują naród .Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawach ,oraz Ustawie nadrzednej zwanej Konstytucją (Najstarszą w Europie) mają obowiązki związane z pełnionym stanowiskiem.Głóną odpowiedzialność za ten burdel w kraju ponoszą prokuratury i sądy, które z racji obowiązku wynikajacego z Ustawy o Prokuraturze ,oraz przepisów zawartych w kodeksach mają obowiązek ścigania funkcjonariuszy publicznych niewłaściwie pełniących swoje obowiązki ,lub nadużywajacych władzy.
Powszechność i potęga układu sięgającego samej góry doprowadziła do stworzenia systemu bezkarności osób wybranych tzw. niezatapialnych. Przykłady można mnożyć bez końca. Ostatnio afera Amber Gold ujrzała światło dzięki niepokornym dziennikarzom. Co wcześniej zrobiła prokuratura ?
Minister Sprawiedliwości chodzi na smyczy premiera i musi realizować jedynie słuszną politykę . i tak do samego dołu.O niezawisłości sądów i niezależności prokuratur można jedynie mówić tak jak o demokracji.
Klikusie mają się dobrae i zrobią wszystko aby ten stan trwał .
W Polsce nigdy nie było komunizmu.Nie było różowo ,ale nie było tak źle jak usiłuje się to przedstawić zwłaszca młodzieży ,która nie pamięta tych czasów. Był porządek a władza dbała o to aby wszyscy żyli w miare jednakowo.Teraz naród głoduje a cwaniaczki żyją w luksusach. ,,O take Polsce walczyliśmy?"
Politycy ze wszystki opcji mają nas głeboko w d........Potrzebni jesteśmy jedynie do płacenia podatków i utrzymania tego burdelu a beton twardnieje w betoniarce zwanej Sejmem. Beton sam się nie rozpadnie. Trzeba go rozp......... i zacząc budować od nowa Polskę dla Polaków
Tzw. Konstytucyjnie wybrane władze reprezentują naród .Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawach ,oraz Ustawie nadrzednej zwanej Konstytucją (Najstarszą w Europie) mają obowiązki związane z pełnionym stanowiskiem.Głóną odpowiedzialność za ten burdel w kraju ponoszą prokuratury i sądy, które z racji obowiązku wynikajacego z Ustawy o Prokuraturze ,oraz przepisów zawartych w kodeksach mają obowiązek ścigania funkcjonariuszy publicznych niewłaściwie pełniących swoje obowiązki ,lub nadużywajacych władzy.
Powszechność i potęga układu sięgaj... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2013 o 10:01
0
Bankrupted in [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]Cheap 49ers Jerseys[/url] the beginning of that year. At that time, the basketball was [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]Nike 49ers Jerseys[/url] not popular in the USA. The American's favorite games were the NFL (National Football League), MLB [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]San Francisco 49ers Jerseys[/url] (Major League Baseball) [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]49ers Jerseys[/url] and NHL (National Hockey League). So the NBA league was keeping quite a low profile. Even in the All-star [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]San Francisco 49ers Jerseys Cheap[/url] game which was aimed to please the fans, the NBA jerseys were quite conservative. From 1951 to 1970, [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]womens 49ers jerseys[/url] All-star NBA jerseys were extremely regular and rigid. The main colors were always the Red, White, and Blue [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]youth 49ers jerseys[/url] which symbolized the league, and there were no big "NBA" [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]custom 49ers jerseys[/url] letters or logo in the jersey. There [url="http://www.nikenfljerseyske.com/"]nike nfl jerseys[/url] was only the "EAST" [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]http://www.cheap49ersjerseystop.com[/url] or "WEST" showing in the chest, along with the giant number. [url="http://www.nikenfljerseyske.com/"]new nfl jerseys[/url] Moreover, there could not be two same numbers in one team. For example, if Kevin Garnett and Tim Duncan were both in the WEST All-star team, one of them.
Bankrupted in [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]Cheap 49ers Jerseys[/url] the beginning of that year. At that time, the basketball was [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]Nike 49ers Jerseys[/url] not popular in the USA. The American's favorite games were the NFL (National Football League), MLB [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]San Francisco 49ers Jerseys[/url] (Major League Baseball) [url="http://www.cheap49ersjerseystop.com"]49ers Jerseys[/url] and NHL (National Hockey League). So the NBA league was keeping qui... rozwiń
Avatar
patiota / 16 marca 2013 o 09:50
0
POLSKA klęka niestety !!!!!!!
Avatar
Adela / 16 marca 2013 o 08:57
0
Niestety nastały rządy złodziei i łupią ten nasz kraj bezlitośnie.
Avatar
Łukasz / 16 marca 2013 o 08:21
0
nie pamietam tamtych czasów ale popieram "prawdziwego" ojcie,sąsiedzi i starsi znajomi mi opowiadają było jak było ale był porządek o wynaturzeniach nikt nie słyszał a i stac było utrzymac mnie o dwójke rodzenstwa a teraz co? trzeba sie dobrze zastanowic nad 1 dzieckiem bo nie wiadomo jak to bedzie i wgl.i co? kiedy było "lepiej"?
Avatar
schaboszczak / 15 marca 2013 o 18:33
0
[quote name='prawdziwy' timestamp='1363363960' post='745682']
co ty schaboszczak pier......? ty widziałeś komune?! każdy miał tyle ile trzeba było! każdy m ógł utrzymac rodzine ijeszcze pare zł odłożyć! a,że nie było nie którycj towarów? bo jeszcze ich wgl.w produkcji nie było! zachciało sie SOLIDARNOŚCI! I co zrobili? SOLIDARNIE KRADLI ci co byli najbliżej i taka prawda!!! a teraz wielkie ofiary komuny! wstyd i hańba i brak honoru ci solidarnościowcy!!!
[/quote]To nie SOLIDARNOŚĆ CYCU, tylko konfident BOLEK dał d.upy komunistom i w ten sposób POwstała żydokomuna, a to jest gorsze od tyfusu,dżumy czy czarnej ospy, z resztą widzę że odczułeś to już na własnej d.upie,widzisz co wyprawiają, widzisz te komunistyczne media które nieustannie piorą ci ten mózg do końca, jeszcze chwila i nie będziesz wiedział gdzie d.upa , gdzie głowa....
[quote name='prawdziwy' timestamp='1363363960' post='745682']
co ty schaboszczak pier......? ty widziałeś komune?! każdy miał tyle ile trzeba było! każdy m ógł utrzymac rodzine ijeszcze pare zł odłożyć! a,że nie było nie którycj towarów? bo jeszcze ich wgl.w produkcji nie było! zachciało sie SOLIDARNOŚCI! I co zrobili? SOLIDARNIE KRADLI ci co byli najbliżej i taka prawda!!! a teraz wielkie ofiary komuny! wstyd i hańba i brak honoru ci solidarnościowcy!!!
[/qu... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 0 0

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 6

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 0

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 16 7

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 1 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 33 3

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 0 3

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty 2 0

Co Gdzie Kiedy. Za niecałe dwa tygodnie (28 lipca) na placu przed Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) startuje Centralny Plac Zabaw. – W tym roku razem z wami chcemy otworzyć nowy rozdział naszego projektu – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.