Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

15 marca 2010 r.
7:25
Edytuj ten wpis

Wandzin: Tir zablokował przejazd na k-19. Ślisko na drogach (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora mok
0 13 A A

O godzinie 5 rano, na drodze k-19 w miejscowości Wandzin samochód ciężarowy wpadł w poślizg, stuknął maską w wiadukt i zatarasował przejazd. Trasa była nieprzejezdna, została już odblokowana.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Z kolei po godz. 7 rano na drodze wojewódzkiej nr 812 na trasie Lublin-Łęczna, samochód ciężarowy zablokował jeden pas ruchu. Jak informuje dyżurny oficer Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, ruch odbywa się wahadłowo.

W nocy temperatura spadła do kilku stopni poniżej zera. Zamarzła mokra powierzchnia dróg i chodników. Meteorolodzy ostrzegają: jest ślisko. Możliwe są utrudnienia komunikacyjne.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 marca 2010 r. o 19:12
0
Gość napisał:
"stuknął" - ty matole jeden nawet przepisać nie umiesz

napisałem tak, żeby taki matoł jak ty mógł się wykazać na forum
Avatar
marium / 15 marca 2010 r. o 12:14
0
-Baco czy u Was w tym zakopanem to można kupić używane części samochodowe?
-A panocku jedziesz pan prosto i jakieś dwa kilometry stąd jest taki łostry zakręt w lewo a po prawej urwisko, części bedo lezały na dole.

To tak i przy wiadukcie w Japońskiej miejscowości przed Lubartowem Wan-dzin.
Avatar
~nemo~ / 15 marca 2010 r. o 11:27
0
DERKTOLY66 napisał:
WANDZIN,TO JEST TEN K...ZAJEBISTY WIADUKT DLA LUBIĄCYCH EKSTREMUM LUBLSKICH PSEUDO DRÓG!!WYTWÓR POLSKIEJ MYŚLI INŻYNIERYJNEJ...DROGA IDZIE PRZED I POD WIADUKTEM JAK SERPENTYNA W BIESZCZADACH,CHA,CHA!!!TIRY Z INYNCH WOJEWÓDZTW,REGIONÓW POLSK ALBO ZAGRANICY, JAK NIE ZNAJĄ TEGO MIESJCA TO LĄDUJĄ W ROWIE ALBO NA WIADUKCIE!!...NAJLEPSZE W TYM WSZYSTKI JEST TO,ZE TFUU KOLEJNI DECYDENCI LUBLESZCZYZNY OD DRÓG, NIE MIELI CHĘCI ANI POMYSŁU BY PRZEZ OSTANIE 20 LAT TO MIEJSCE PRZEBUDOWAĆ!!MEDAL ZA OLEWACTWO I NIEUDOLNOSC DLA WŁADZ LUBELSZCZYZNY W MATERII DROGI!!

"myśl inżynieryjna" w czasie gdy budowano tą drogę całkiem niezła, inna sprawa że przejazd dawno powinien być zmodernizowany i żadne łagodzenie łuków nie pomoże. Bezpieczeństwo w tym miejscu żależy tylko i wyłącznie od stosowania się do znaków, ograniczonego zaufania i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

"myśl inżynieryjna" w czasie gdy budowano tą drogę całkiem niezła, inna sprawa że przejazd dawno powinien być zmodernizowany i żadne łagodzenie łuków nie pomoże. Bezpieczeństwo w tym miejscu żależy tylko i wyłącznie od stosowania się do znaków, ograniczonego zaufania i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. rozwiń
Avatar
Gość / 15 marca 2010 r. o 11:10
0
ehhh do puki obwodnica prosto nie pójdzie to co jakiś czas tam tir wpadnie w ten nasyp... kto jeżdzi tą trasą to wie że to nic szczególnego w tym miejscu
Avatar
DERKTOLY66 / 15 marca 2010 r. o 11:10
0
WANDZIN,TO JEST TEN K...ZAJEBISTY WIADUKT DLA LUBIĄCYCH EKSTREMUM LUBLSKICH PSEUDO DRÓG!!WYTWÓR POLSKIEJ MYŚLI INŻYNIERYJNEJ...DROGA IDZIE PRZED I POD WIADUKTEM JAK SERPENTYNA W BIESZCZADACH,CHA,CHA!!!TIRY Z INYNCH WOJEWÓDZTW,REGIONÓW POLSK ALBO ZAGRANICY, JAK NIE ZNAJĄ TEGO MIESJCA TO LĄDUJĄ W ROWIE ALBO NA WIADUKCIE!!...NAJLEPSZE W TYM WSZYSTKI JEST TO,ZE TFUU KOLEJNI DECYDENCI LUBLESZCZYZNY OD DRÓG, NIE MIELI CHĘCI ANI POMYSŁU BY PRZEZ OSTANIE 20 LAT TO MIEJSCE PRZEBUDOWAĆ!!MEDAL ZA OLEWACTWO I NIEUDOLNOSC DLA WŁADZ LUBELSZCZYZNY W MATERII DROGI!!
WANDZIN,TO JEST TEN K...ZAJEBISTY WIADUKT DLA LUBIĄCYCH EKSTREMUM LUBLSKICH PSEUDO DRÓG!!WYTWÓR POLSKIEJ MYŚLI INŻYNIERYJNEJ...DROGA IDZIE PRZED I POD WIADUKTEM JAK SERPENTYNA W BIESZCZADACH,CHA,CHA!!!TIRY Z INYNCH WOJEWÓDZTW,REGIONÓW POLSK ALBO ZAGRANICY, JAK NIE ZNAJĄ TEGO MIESJCA TO LĄDUJĄ W ROWIE ALBO NA WIADUKCIE!!...NAJLEPSZE W TYM WSZYSTKI JEST TO,ZE TFUU KOLEJNI DECYDENCI LUBLESZCZYZNY OD DRÓG, NIE MIELI CHĘCI ANI POMYSŁU BY PRZEZ OSTANIE 20 LAT TO MIEJSCE PRZEBUDOWAĆ!!MEDAL ZA OLEWACTWO I NIEUDOLN... rozwiń
Avatar
Sylwek / 15 marca 2010 r. o 11:02
0
jakie miasto taka i wladza.... jaka wladza taka i organizacja...jaka organizacja takie i efekty...
Avatar
łysy / 15 marca 2010 r. o 10:13
0
Nieprawda że była nieprzejezdna, cały czas było wachadełko.
Avatar
Gość / 15 marca 2010 r. o 08:44
0
"stuknął" - ty matole jeden nawet przepisać nie umiesz
Avatar
~chlopakZsasiedztwa~ / 15 marca 2010 r. o 08:41
0
powiem brzydko... KUR.A... Gdzie podziały się dzisiaj służby odpowiedzialne za odśnieżanie??
Godzina 5:30 - idę z psem do parku ludowego na spacer (Narutowicza-Piłsudskiego). Biało, śniegu od cholery. Na ulicach łącznie byłem 30 minut - żadnej piaskarki, żadnego pługu. Dosłownie nic, co zajmowałoby się przygotowaniem nawierzchni. Godzina 7:00 jadę do pracy (Zana), po drodze muszę "odwiedzić" Czechów. Kłopoty zaczynają się na Poniatowskiego - po 30 minutach udaje mi się dojechać do skrzyżowania z Popiełuszki, jednak po kilku zmianach nadal stoję w miejscu, bo w kierunku Racławickich nic się nie rusza. Decyduję się na skręt w prawo i przelot Legionową-Pagi. Niestety na Legionowej pod górkę jest problem z podjechaniem - istne lodowisko. Po 10 minutach udaje się dojechać do Racławickich. Później już "pikuś" Pagi w dół (tutaj widać kilka samochodów, które łudzą się, ze uda im się podjechać pod górkę. 15 minut w koreczku na Głębokiej i jestem prawie na miejscu. 8 kilometrów, łączny czas przejazdu 1h15m.

Nie byłoby nam wszystkim łatwiej, gdyby solarki przejechały miastem przed godziną 6:00, gdy nie było praktycznie ruchu?? Wystarczyłoby posypać konkretniej wszystkie podjazdy. Teraz stoją razem z resztą kierowców w korkach i gówno pomogą. Powtarza się po raz kolejny identyczna sytuacja - kiedy ktoś wreszcie oberwie za to po du***??
powiem brzydko... KUR.A... Gdzie podziały się dzisiaj służby odpowiedzialne za odśnieżanie??
Godzina 5:30 - idę z psem do parku ludowego na spacer (Narutowicza-Piłsudskiego). Biało, śniegu od cholery. Na ulicach łącznie byłem 30 minut - żadnej piaskarki, żadnego pługu. Dosłownie nic, co zajmowałoby się przygotowaniem nawierzchni. Godzina 7:00 jadę do pracy (Zana), po drodze muszę "odwiedzić" Czechów. Kłopoty zaczynają się na Poniatowskiego - po 30 minutach udaje mi się dojechać do skrzyżowania z Popiełuszki, jednak po kilku z... rozwiń
Avatar
robbert / 15 marca 2010 r. o 08:34
0
Ztego co mi wiadomo to droga Lublin - Łęczna - Włodawa to:
po pierwsze: droga krajowa nie wojewódzka
po drugie: nie 812 (taki nr ma faktycznie droga wojewódzka: Biała Podl. - Krasnystaw) a 82.
Redaktorzy - poprawcie się!
Avatar
Gość / 15 marca 2010 r. o 19:12
0
Gość napisał:
"stuknął" - ty matole jeden nawet przepisać nie umiesz

napisałem tak, żeby taki matoł jak ty mógł się wykazać na forum
Avatar
marium / 15 marca 2010 r. o 12:14
0
-Baco czy u Was w tym zakopanem to można kupić używane części samochodowe?
-A panocku jedziesz pan prosto i jakieś dwa kilometry stąd jest taki łostry zakręt w lewo a po prawej urwisko, części bedo lezały na dole.

To tak i przy wiadukcie w Japońskiej miejscowości przed Lubartowem Wan-dzin.
Avatar
~nemo~ / 15 marca 2010 r. o 11:27
0
DERKTOLY66 napisał:
WANDZIN,TO JEST TEN K...ZAJEBISTY WIADUKT DLA LUBIĄCYCH EKSTREMUM LUBLSKICH PSEUDO DRÓG!!WYTWÓR POLSKIEJ MYŚLI INŻYNIERYJNEJ...DROGA IDZIE PRZED I POD WIADUKTEM JAK SERPENTYNA W BIESZCZADACH,CHA,CHA!!!TIRY Z INYNCH WOJEWÓDZTW,REGIONÓW POLSK ALBO ZAGRANICY, JAK NIE ZNAJĄ TEGO MIESJCA TO LĄDUJĄ W ROWIE ALBO NA WIADUKCIE!!...NAJLEPSZE W TYM WSZYSTKI JEST TO,ZE TFUU KOLEJNI DECYDENCI LUBLESZCZYZNY OD DRÓG, NIE MIELI CHĘCI ANI POMYSŁU BY PRZEZ OSTANIE 20 LAT TO MIEJSCE PRZEBUDOWAĆ!!MEDAL ZA OLEWACTWO I NIEUDOLNOSC DLA WŁADZ LUBELSZCZYZNY W MATERII DROGI!!

"myśl inżynieryjna" w czasie gdy budowano tą drogę całkiem niezła, inna sprawa że przejazd dawno powinien być zmodernizowany i żadne łagodzenie łuków nie pomoże. Bezpieczeństwo w tym miejscu żależy tylko i wyłącznie od stosowania się do znaków, ograniczonego zaufania i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

"myśl inżynieryjna" w czasie gdy budowano tą drogę całkiem niezła, inna sprawa że przejazd dawno powinien być zmodernizowany i żadne łagodzenie łuków nie pomoże. Bezpieczeństwo w tym miejscu żależy tylko i wyłącznie od stosowania się do znaków, ograniczonego zaufania i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. rozwiń
Avatar
Gość / 15 marca 2010 r. o 11:10
0
ehhh do puki obwodnica prosto nie pójdzie to co jakiś czas tam tir wpadnie w ten nasyp... kto jeżdzi tą trasą to wie że to nic szczególnego w tym miejscu
Avatar
DERKTOLY66 / 15 marca 2010 r. o 11:10
0
WANDZIN,TO JEST TEN K...ZAJEBISTY WIADUKT DLA LUBIĄCYCH EKSTREMUM LUBLSKICH PSEUDO DRÓG!!WYTWÓR POLSKIEJ MYŚLI INŻYNIERYJNEJ...DROGA IDZIE PRZED I POD WIADUKTEM JAK SERPENTYNA W BIESZCZADACH,CHA,CHA!!!TIRY Z INYNCH WOJEWÓDZTW,REGIONÓW POLSK ALBO ZAGRANICY, JAK NIE ZNAJĄ TEGO MIESJCA TO LĄDUJĄ W ROWIE ALBO NA WIADUKCIE!!...NAJLEPSZE W TYM WSZYSTKI JEST TO,ZE TFUU KOLEJNI DECYDENCI LUBLESZCZYZNY OD DRÓG, NIE MIELI CHĘCI ANI POMYSŁU BY PRZEZ OSTANIE 20 LAT TO MIEJSCE PRZEBUDOWAĆ!!MEDAL ZA OLEWACTWO I NIEUDOLNOSC DLA WŁADZ LUBELSZCZYZNY W MATERII DROGI!!
WANDZIN,TO JEST TEN K...ZAJEBISTY WIADUKT DLA LUBIĄCYCH EKSTREMUM LUBLSKICH PSEUDO DRÓG!!WYTWÓR POLSKIEJ MYŚLI INŻYNIERYJNEJ...DROGA IDZIE PRZED I POD WIADUKTEM JAK SERPENTYNA W BIESZCZADACH,CHA,CHA!!!TIRY Z INYNCH WOJEWÓDZTW,REGIONÓW POLSK ALBO ZAGRANICY, JAK NIE ZNAJĄ TEGO MIESJCA TO LĄDUJĄ W ROWIE ALBO NA WIADUKCIE!!...NAJLEPSZE W TYM WSZYSTKI JEST TO,ZE TFUU KOLEJNI DECYDENCI LUBLESZCZYZNY OD DRÓG, NIE MIELI CHĘCI ANI POMYSŁU BY PRZEZ OSTANIE 20 LAT TO MIEJSCE PRZEBUDOWAĆ!!MEDAL ZA OLEWACTWO I NIEUDOLN... rozwiń
Avatar
Sylwek / 15 marca 2010 r. o 11:02
0
jakie miasto taka i wladza.... jaka wladza taka i organizacja...jaka organizacja takie i efekty...
Avatar
łysy / 15 marca 2010 r. o 10:13
0
Nieprawda że była nieprzejezdna, cały czas było wachadełko.
Avatar
Gość / 15 marca 2010 r. o 08:44
0
"stuknął" - ty matole jeden nawet przepisać nie umiesz
Avatar
~chlopakZsasiedztwa~ / 15 marca 2010 r. o 08:41
0
powiem brzydko... KUR.A... Gdzie podziały się dzisiaj służby odpowiedzialne za odśnieżanie??
Godzina 5:30 - idę z psem do parku ludowego na spacer (Narutowicza-Piłsudskiego). Biało, śniegu od cholery. Na ulicach łącznie byłem 30 minut - żadnej piaskarki, żadnego pługu. Dosłownie nic, co zajmowałoby się przygotowaniem nawierzchni. Godzina 7:00 jadę do pracy (Zana), po drodze muszę "odwiedzić" Czechów. Kłopoty zaczynają się na Poniatowskiego - po 30 minutach udaje mi się dojechać do skrzyżowania z Popiełuszki, jednak po kilku zmianach nadal stoję w miejscu, bo w kierunku Racławickich nic się nie rusza. Decyduję się na skręt w prawo i przelot Legionową-Pagi. Niestety na Legionowej pod górkę jest problem z podjechaniem - istne lodowisko. Po 10 minutach udaje się dojechać do Racławickich. Później już "pikuś" Pagi w dół (tutaj widać kilka samochodów, które łudzą się, ze uda im się podjechać pod górkę. 15 minut w koreczku na Głębokiej i jestem prawie na miejscu. 8 kilometrów, łączny czas przejazdu 1h15m.

Nie byłoby nam wszystkim łatwiej, gdyby solarki przejechały miastem przed godziną 6:00, gdy nie było praktycznie ruchu?? Wystarczyłoby posypać konkretniej wszystkie podjazdy. Teraz stoją razem z resztą kierowców w korkach i gówno pomogą. Powtarza się po raz kolejny identyczna sytuacja - kiedy ktoś wreszcie oberwie za to po du***??
powiem brzydko... KUR.A... Gdzie podziały się dzisiaj służby odpowiedzialne za odśnieżanie??
Godzina 5:30 - idę z psem do parku ludowego na spacer (Narutowicza-Piłsudskiego). Biało, śniegu od cholery. Na ulicach łącznie byłem 30 minut - żadnej piaskarki, żadnego pługu. Dosłownie nic, co zajmowałoby się przygotowaniem nawierzchni. Godzina 7:00 jadę do pracy (Zana), po drodze muszę "odwiedzić" Czechów. Kłopoty zaczynają się na Poniatowskiego - po 30 minutach udaje mi się dojechać do skrzyżowania z Popiełuszki, jednak po kilku z... rozwiń
Avatar
robbert / 15 marca 2010 r. o 08:34
0
Ztego co mi wiadomo to droga Lublin - Łęczna - Włodawa to:
po pierwsze: droga krajowa nie wojewódzka
po drugie: nie 812 (taki nr ma faktycznie droga wojewódzka: Biała Podl. - Krasnystaw) a 82.
Redaktorzy - poprawcie się!