Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

9 listopada 2010 r.
7:28
Edytuj ten wpis

Wypadek w Garbowie: Dwie osoby nie żyją

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 12 A A

Dwie osoby zginęły, dwie zostały ranne w wyniki wypadku, do którego doszło przed północą w Garbowie. Samochód osobowy wyjechał wprost przed nadjeżdżającą ciężarówkę. Przez kilka godzin ruch na drodze krajowej nr 17 był utrudniony.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło kilka minut przed północą w miejscowości Garbów. - Na drodze Lublin-Warszawa wydarzył się wypadek. Samochód osobowy wyjechał przed cysternę – napisał do nas na platformę alarm 24 Internauta Mateusz.

Informacje potwierdza lubelska policja. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem fiestą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu na ciężarowej scanii. – informuje podkom. Renata Laszczka-Rusek z KWP w Lublinie.

Ciężarówka jechała w kierunku Warszawy. Zderzenie było tak silne, że mundurowi mieli problem z ustaleniem marki samochodu. Na miejscu zginęła pasażerka forda. Kierowca, wraz z dwoma pasażerami trafił do szpitala. Obrażenia 51-letniego kierowcy fiesty okazały się zbyt poważne i lekarze przegrali walkę o jego życie. Zmarł około godziny 2:30.

39-letni mieszkaniec gm. Garwolin, który prowadził ciężarówkę był trzeźwy. Droga krajowa numer 17 przez kilka godzin była zablokowana. Aktualnie nie ma już utrudnień w ruchu.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
juzek / 11 listopada 2010 o 18:16
0
[quote name='Gość' timestamp='1289412411' post='377913']
do gość 998Wiesz po co jest numer 112? Chyba nie. Nr 112 miał być receptą na wszystko, a nie zamiast np. pomagać rannym trzeba dzwonić po wszystkich.
[/quote]
i odsłuchiwać kilkanaście razy.. pogotowie policji w lublinie, proszę czekać na przyjęcie zgłoszenia"....

Na pewno obiecane obwodnice by pomagały, choć w tym przypadku nie miało to znaczenia, gdyż ruchu na 17 w tym czasie praktycznie nie było.

Tragedia wielka, kilka chwil...
aż niemiło było patrzeć.
kondolencje dla rodzin.
[quote name='Gość' timestamp='1289412411' post='377913']
do gość 998Wiesz po co jest numer 112? Chyba nie. Nr 112 miał być receptą na wszystko, a nie zamiast np. pomagać rannym trzeba dzwonić po wszystkich.
[/quote]
i odsłuchiwać kilkanaście razy.. pogotowie policji w lublinie, proszę czekać na przyjęcie zgłoszenia"....

Na pewno obiecane obwodnice by pomagały, choć w tym przypadku nie miało to znaczenia, gdyż ruchu na 17 w tym czasie praktycznie nie było.

Tragedia wielk... rozwiń
Avatar
Gość / 10 listopada 2010 o 19:06
0
do gość 998
Wiesz po co jest numer 112? Chyba nie. Nr 112 miał być receptą na wszystko, a nie zamiast np. pomagać rannym trzeba dzwonić po wszystkich.
Avatar
gosc998 / 10 listopada 2010 o 16:55
0
to sie dzwoni na 998 straz podejmie dzielanie o wiele predzej niz pogotowie,czy policja
Avatar
grzesiek / 10 listopada 2010 o 07:17
0
[quote name='Gość' timestamp='1289295406' post='376963']
Czy to jest wina drogi, że kierowca samochodu osobowego włączając się do ruchu nie zachował ostrożności i wjechał pod ciężarówkę? Pod Berlinem mają super autostradę i co? I ostatnio zginęło tam kilkunastu Polaków, bo pani z mercedesa, włączając się do ruchu, nie zachowała ostrożności i wjechała w autobus. To już nie droga jest winna, tylko człowiek.
[/quote]
Owszem jest to wina człowieka, tak jak i wiele innych, ale biorąc pod uwagę natężenie ruchu szczególnie na odcinku gdzie łączą się DK12 z DK17 czyli tam gdzie miała być ekspresówka oraz to, że błędy popełnia każdy o wypadek nie trudno. Jeżdżę tą trasą każdego dnia i ilość wypadków, które widzę najczęściej w terenie zabudowanym, jest bardzo duża. Ekspresówka zmieniła by wiele...
[quote name='Gość' timestamp='1289295406' post='376963']
Czy to jest wina drogi, że kierowca samochodu osobowego włączając się do ruchu nie zachował ostrożności i wjechał pod ciężarówkę? Pod Berlinem mają super autostradę i co? I ostatnio zginęło tam kilkunastu Polaków, bo pani z mercedesa, włączając się do ruchu, nie zachowała ostrożności i wjechała w autobus. To już nie droga jest winna, tylko człowiek.
[/quote]
Owszem jest to wina człowieka, tak jak i wiele innych, ale biorąc pod uwagę natężenie r... rozwiń
Avatar
Krzysiek / 9 listopada 2010 o 20:54
0
[quote name='Gość' timestamp='1289295406' post='376963']
Czy to jest wina drogi, że kierowca samochodu osobowego włączając się do ruchu nie zachował ostrożności i wjechał pod ciężarówkę? Pod Berlinem mają super autostradę i co? I ostatnio zginęło tam kilkunastu Polaków, bo pani z mercedesa, włączając się do ruchu, nie zachowała ostrożności i wjechała w autobus. To już nie droga jest winna, tylko człowiek.
[/quote]
Pewnie nie jest to wina drogi ale gdyby była "eska", tego tira mogłoby tam nie być
[quote name='Gość' timestamp='1289295406' post='376963']
Czy to jest wina drogi, że kierowca samochodu osobowego włączając się do ruchu nie zachował ostrożności i wjechał pod ciężarówkę? Pod Berlinem mają super autostradę i co? I ostatnio zginęło tam kilkunastu Polaków, bo pani z mercedesa, włączając się do ruchu, nie zachowała ostrożności i wjechała w autobus. To już nie droga jest winna, tylko człowiek.
[/quote]
Pewnie nie jest to wina drogi ale gdyby była "eska", tego tira mogłoby tam ni... rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2010 o 14:31
0
"pokazcie zdjecia jak wyglada wypadek smiertelny"

Gościu, nieciekawie, byłem tam zaraz po zderzeniu. Taki widok nie cieszy. Jeśli potrzebujesz takiego widoku to przejedź samochodem kogoś ze swojej rodziny, najlepiej przejedź i cofnij, a potem oglądaj.

Nr alarmowy 112 - grube pieniądze na to poszły, a wyszła wielka ściema. Po zgłoszeniu się Komisariatu Niemce, poproszono mnie o wezwanie karetki. 999 nie odbierało, ale w końcu się udało. policja 11 minut od zgłoszenia, karetka 10 minut po zgłoszeniu plus 5 na dodzwonienie się (przyjechał z Garbowa), straż 5 minut po sygnale alarmowym OSP, ok 16 minut od zgłoszenia na 112. Karetka miała najbliżej, potem straż a na końcu policja.
Nienajlepiej to działa w naszym kraju i nie mam recepty na usprawnienie tego.
Widok straszny nie życzę doświadczyć tego na żywo.
"pokazcie zdjecia jak wyglada wypadek smiertelny"

Gościu, nieciekawie, byłem tam zaraz po zderzeniu. Taki widok nie cieszy. Jeśli potrzebujesz takiego widoku to przejedź samochodem kogoś ze swojej rodziny, najlepiej przejedź i cofnij, a potem oglądaj.

Nr alarmowy 112 - grube pieniądze na to poszły, a wyszła wielka ściema. Po zgłoszeniu się Komisariatu Niemce, poproszono mnie o wezwanie karetki. 999 nie odbierało, ale w końcu się udało. policja 11 minut od zgłoszenia, karetka 10 minut po zgłoszeniu plus 5 n... rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2010 o 14:30
0
To właśnie jest brak ekspresówki!!!
Avatar
Gość / 9 listopada 2010 o 11:28
0
pokazcie zdjecia jak wyglada wypadek smiertelny
Avatar
simka / 9 listopada 2010 o 11:26
0
Ludzie,dokąd wam się tak spieszy
Avatar
rafi / 9 listopada 2010 o 11:16
0
Skoro pasażerka forda to chyba troje ukraińców a nie trzech.
Avatar
juzek / 11 listopada 2010 o 18:16
0
[quote name='Gość' timestamp='1289412411' post='377913']
do gość 998Wiesz po co jest numer 112? Chyba nie. Nr 112 miał być receptą na wszystko, a nie zamiast np. pomagać rannym trzeba dzwonić po wszystkich.
[/quote]
i odsłuchiwać kilkanaście razy.. pogotowie policji w lublinie, proszę czekać na przyjęcie zgłoszenia"....

Na pewno obiecane obwodnice by pomagały, choć w tym przypadku nie miało to znaczenia, gdyż ruchu na 17 w tym czasie praktycznie nie było.

Tragedia wielka, kilka chwil...
aż niemiło było patrzeć.
kondolencje dla rodzin.
[quote name='Gość' timestamp='1289412411' post='377913']
do gość 998Wiesz po co jest numer 112? Chyba nie. Nr 112 miał być receptą na wszystko, a nie zamiast np. pomagać rannym trzeba dzwonić po wszystkich.
[/quote]
i odsłuchiwać kilkanaście razy.. pogotowie policji w lublinie, proszę czekać na przyjęcie zgłoszenia"....

Na pewno obiecane obwodnice by pomagały, choć w tym przypadku nie miało to znaczenia, gdyż ruchu na 17 w tym czasie praktycznie nie było.

Tragedia wielk... rozwiń
Avatar
Gość / 10 listopada 2010 o 19:06
0
do gość 998
Wiesz po co jest numer 112? Chyba nie. Nr 112 miał być receptą na wszystko, a nie zamiast np. pomagać rannym trzeba dzwonić po wszystkich.
Avatar
gosc998 / 10 listopada 2010 o 16:55
0
to sie dzwoni na 998 straz podejmie dzielanie o wiele predzej niz pogotowie,czy policja
Avatar
grzesiek / 10 listopada 2010 o 07:17
0
[quote name='Gość' timestamp='1289295406' post='376963']
Czy to jest wina drogi, że kierowca samochodu osobowego włączając się do ruchu nie zachował ostrożności i wjechał pod ciężarówkę? Pod Berlinem mają super autostradę i co? I ostatnio zginęło tam kilkunastu Polaków, bo pani z mercedesa, włączając się do ruchu, nie zachowała ostrożności i wjechała w autobus. To już nie droga jest winna, tylko człowiek.
[/quote]
Owszem jest to wina człowieka, tak jak i wiele innych, ale biorąc pod uwagę natężenie ruchu szczególnie na odcinku gdzie łączą się DK12 z DK17 czyli tam gdzie miała być ekspresówka oraz to, że błędy popełnia każdy o wypadek nie trudno. Jeżdżę tą trasą każdego dnia i ilość wypadków, które widzę najczęściej w terenie zabudowanym, jest bardzo duża. Ekspresówka zmieniła by wiele...
[quote name='Gość' timestamp='1289295406' post='376963']
Czy to jest wina drogi, że kierowca samochodu osobowego włączając się do ruchu nie zachował ostrożności i wjechał pod ciężarówkę? Pod Berlinem mają super autostradę i co? I ostatnio zginęło tam kilkunastu Polaków, bo pani z mercedesa, włączając się do ruchu, nie zachowała ostrożności i wjechała w autobus. To już nie droga jest winna, tylko człowiek.
[/quote]
Owszem jest to wina człowieka, tak jak i wiele innych, ale biorąc pod uwagę natężenie r... rozwiń
Avatar
Krzysiek / 9 listopada 2010 o 20:54
0
[quote name='Gość' timestamp='1289295406' post='376963']
Czy to jest wina drogi, że kierowca samochodu osobowego włączając się do ruchu nie zachował ostrożności i wjechał pod ciężarówkę? Pod Berlinem mają super autostradę i co? I ostatnio zginęło tam kilkunastu Polaków, bo pani z mercedesa, włączając się do ruchu, nie zachowała ostrożności i wjechała w autobus. To już nie droga jest winna, tylko człowiek.
[/quote]
Pewnie nie jest to wina drogi ale gdyby była "eska", tego tira mogłoby tam nie być
[quote name='Gość' timestamp='1289295406' post='376963']
Czy to jest wina drogi, że kierowca samochodu osobowego włączając się do ruchu nie zachował ostrożności i wjechał pod ciężarówkę? Pod Berlinem mają super autostradę i co? I ostatnio zginęło tam kilkunastu Polaków, bo pani z mercedesa, włączając się do ruchu, nie zachowała ostrożności i wjechała w autobus. To już nie droga jest winna, tylko człowiek.
[/quote]
Pewnie nie jest to wina drogi ale gdyby była "eska", tego tira mogłoby tam ni... rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2010 o 14:31
0
"pokazcie zdjecia jak wyglada wypadek smiertelny"

Gościu, nieciekawie, byłem tam zaraz po zderzeniu. Taki widok nie cieszy. Jeśli potrzebujesz takiego widoku to przejedź samochodem kogoś ze swojej rodziny, najlepiej przejedź i cofnij, a potem oglądaj.

Nr alarmowy 112 - grube pieniądze na to poszły, a wyszła wielka ściema. Po zgłoszeniu się Komisariatu Niemce, poproszono mnie o wezwanie karetki. 999 nie odbierało, ale w końcu się udało. policja 11 minut od zgłoszenia, karetka 10 minut po zgłoszeniu plus 5 na dodzwonienie się (przyjechał z Garbowa), straż 5 minut po sygnale alarmowym OSP, ok 16 minut od zgłoszenia na 112. Karetka miała najbliżej, potem straż a na końcu policja.
Nienajlepiej to działa w naszym kraju i nie mam recepty na usprawnienie tego.
Widok straszny nie życzę doświadczyć tego na żywo.
"pokazcie zdjecia jak wyglada wypadek smiertelny"

Gościu, nieciekawie, byłem tam zaraz po zderzeniu. Taki widok nie cieszy. Jeśli potrzebujesz takiego widoku to przejedź samochodem kogoś ze swojej rodziny, najlepiej przejedź i cofnij, a potem oglądaj.

Nr alarmowy 112 - grube pieniądze na to poszły, a wyszła wielka ściema. Po zgłoszeniu się Komisariatu Niemce, poproszono mnie o wezwanie karetki. 999 nie odbierało, ale w końcu się udało. policja 11 minut od zgłoszenia, karetka 10 minut po zgłoszeniu plus 5 n... rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2010 o 14:30
0
To właśnie jest brak ekspresówki!!!
Avatar
Gość / 9 listopada 2010 o 11:28
0
pokazcie zdjecia jak wyglada wypadek smiertelny
Avatar
simka / 9 listopada 2010 o 11:26
0
Ludzie,dokąd wam się tak spieszy
Avatar
rafi / 9 listopada 2010 o 11:16
0
Skoro pasażerka forda to chyba troje ukraińców a nie trzech.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 1 3

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 5 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 9

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 65 43

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 10

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 13

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 1

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!