Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 lipca 2010 r.
14:58
Edytuj ten wpis

Barak: Wypadek na drodze Lublin-Warszawa. Zginął motocyklista (wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 71 A A

Tragiczny wypadek w miejscowości Barak koło Jastkowa na drodze Lublin-Warszawa. Motocykl zderzył się z oplem. Zginęła jedna osoba

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło przed godz. 14. Według wstępnych informacji opel astra zderzył się czołowo z motocyklem.

- Jechałem w stronę Lublina. Nagle z przeciwka wyjechał wprost na mnie rozpędzony motocykl, który wywrócił się i uderzył w przód mojego auta - opowiada kierowca opla.

Motocyklista zmarł mimo reanimacji. Ruch samochodów jest utrudniony. Droga jest zablokowana.

Zobacz więcej zdjęć z wypadku w Baraku koło Jastkowa


Komentarze 71

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rsv tuono 1000R / 22 sierpnia 2010 o 04:10
0
~jan~ półgłówek to Twój stary, a deb***e jeżdżą i w puszkach i na motocyklistach, tak samo jednych jak i drugich NIE MOŻNA wrzucać do jednego worka z tymi co mają olej nie tylko w silniku, ale i w głowie.
Poza tym, w większość wypadków i kolizji z udziałem motocyklistów, jest spowodowana WYMUSZENIEM PIERWSZEŃSTWA przez KIEROWCÓW SAMOCHODÓW (poczytaj trochę statystyk).
Avatar
Kierowca Bombowca / 4 sierpnia 2010 o 17:03
0
[quote name='Gość' date='01 August 2010 - 14:21 PM' timestamp='1280665304' post='323162']
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie. Rozklejajcie te beznadziejne naklejki, ale jak widzicie przed waszą głupotą nasze patrzenie w lusterka was nie ochroni.
[/quote]

Ja widziałem ostatnio fajniejszą naklejkę:
"Motocyklisto! Spójrz na licznik! Sprawdź dwa razy! SAMOCHODY SĄ WSZĘDZIE!"
Avatar
jan / 4 sierpnia 2010 o 16:59
0
[quote name='Gość' date='01 sierpień 2010 - 14:21 ' timestamp='1280665304' post='323162']
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie.
[/quote]

To mądre hasło pokazuje zachowanie debi,li na motocyklach. Jak są dwa pasy, to de.bil jedzie środkiem pomiędzy stojącymi w korku samochodami. Przecież to wbrew przepisom o ruchu drogowym - a pokażcie mi motocykliste ktróry tak nie robi. MOTOCYKLIŚCI W 99% GINĄ NA WŁASNĄ PROŚBE. Jak dla mnie, to dopóki niakogo nie zabiją to jest to ich problem. przy okazji mamy kolejne dwie nerki dlaa potrzebujących.
ZANIM zaczniecie krytykowavc kierowców samochodów zacznijcie od siebie, półgłówki na dwoch kólkach
[quote name='Gość' date='01 sierpień 2010 - 14:21 ' timestamp='1280665304' post='323162']
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie.
[/quote]

To mądre hasło pokazuje zachowanie debi,li na motocyklach. Jak są dwa pasy, to de.bil jedzie środkiem pomiędzy stojącymi w korku samochodami. Przecież to wbrew przepisom o ruchu drogowym - a pokażcie mi motocykliste ktróry tak nie robi. MOTOCYKLIŚCI W 99% GINĄ NA WŁASNĄ PROŚBE. Jak dla mnie, to dopóki niakogo nie zabiją to jest to... rozwiń
Avatar
Twardy / 2 sierpnia 2010 o 23:57
0
~eska~ zgadzam się z Tobą w 100%! Ale tutaj ja nie mówiłem akurat o danym przypadku tylko o ogóle, pisałem że do motoru trzeba mieć głowę. Akurat ta osoba która zginęła miała jednak zbyt wybujałą i był zbyt pewny siebie(po prostu wariat bez głowy). Nie będę zbyt wulgarny bo piszemy o zmarłej osobie. Ponownie się powtórzę: Do motoru trzeba mieć głowę, czerpać z jazdy przyjemność. Mam dojechać do celu nie się zabić!

I proszę bez uwag typ:"wypowiedz na poziomie gimnazjalisty" Mówiłem o ogóle, całym gronie osób jeżdżących motorami.
~eska~ zgadzam się z Tobą w 100%! Ale tutaj ja nie mówiłem akurat o danym przypadku tylko o ogóle, pisałem że do motoru trzeba mieć głowę. Akurat ta osoba która zginęła miała jednak zbyt wybujałą i był zbyt pewny siebie(po prostu wariat bez głowy). Nie będę zbyt wulgarny bo piszemy o zmarłej osobie. Ponownie się powtórzę: Do motoru trzeba mieć głowę, czerpać z jazdy przyjemność. Mam dojechać do celu nie się zabić!

I proszę bez uwag typ:"wypowiedz na poziomie gimnazjalisty" Mówiłem o ogóle, całym gronie osób je... rozwiń
Avatar
Tomek / 2 sierpnia 2010 o 21:55
0
[quote name='dylo' date='02 sierpień 2010 - 14:36 ' timestamp='1280752609' post='323474']
Jednego idioty mniej,dobrze że kogoś nie zabił,tylko sam zginął,idiotów nie ma się co żałować.
[/quote]

Kolego, używaj gumek co byś czasem potomstwa nie miał... Ponoć głupota jest dziedziczna...
Avatar
dylo / 2 sierpnia 2010 o 14:36
0
Jednego idioty mniej,dobrze że kogoś nie zabił,tylko sam zginął,idiotów nie ma się co żałować.
Avatar
Tomek / 2 sierpnia 2010 o 14:16
0
[quote name='gość' date='01 sierpień 2010 - 21:21 ' timestamp='1280690473' post='323253']
i wez przy tym liczeniu tez pod uwage ile jezdzi samochodow a ile motocykli
[/quote]

Nie no, na pewno masz racje, ale też niech wina nie spada na jedną stronę
Avatar
gość / 1 sierpnia 2010 o 21:21
0
[quote name='Tomek' date='01 sierpień 2010 - 21:15 ' timestamp='1280690121' post='323250']
Cóż, tutaj można by było gdybać czy nawet równy asfalt nie miał udziału (bo tak jak piszesz niektórzy lubią wtedy jechać szybciej, ale jeżeli faktycznie jechał 160, no to jest to tylko i wyłącznie jego wina. Natomiast chciałbym, aby nie patrzeć na wszystkich motocyklistów jako wariatów i dawców... Proponuje przejechać się rzeczoną drogą i policzyć ilu ludzi w samochodach grubo przekracza 130 a ilu motocyklistów... Obawiam się, że to jednak "samochodziarze" będą mieli gorszą statystykę...
[/quote]

i wez przy tym liczeniu tez pod uwage ile jezdzi samochodow a ile motocykli
[quote name='Tomek' date='01 sierpień 2010 - 21:15 ' timestamp='1280690121' post='323250']
Cóż, tutaj można by było gdybać czy nawet równy asfalt nie miał udziału (bo tak jak piszesz niektórzy lubią wtedy jechać szybciej, ale jeżeli faktycznie jechał 160, no to jest to tylko i wyłącznie jego wina. Natomiast chciałbym, aby nie patrzeć na wszystkich motocyklistów jako wariatów i dawców... Proponuje przejechać się rzeczoną drogą i policzyć ilu ludzi w samochodach grubo przekracza 130 a ilu motocyklistów... ... rozwiń
Avatar
Tomek / 1 sierpnia 2010 o 21:15
0
[quote name='Piotrek' date='01 sierpień 2010 - 19:49 ' timestamp='1280684971' post='323219']
akurat na tym odcinku jest nowiotki asfalt..i to on niestety prowokuje do takich predkosci(licznik motocyklisty zatrzymal sie na 160) mieszkam w Jastkowie i codziennie tamtedy jezdze.
[/quote]

Cóż, tutaj można by było gdybać czy nawet równy asfalt nie miał udziału (bo tak jak piszesz niektórzy lubią wtedy jechać szybciej, ale jeżeli faktycznie jechał 160, no to jest to tylko i wyłącznie jego wina. Natomiast chciałbym, aby nie patrzeć na wszystkich motocyklistów jako wariatów i dawców... Proponuje przejechać się rzeczoną drogą i policzyć ilu ludzi w samochodach grubo przekracza 130 a ilu motocyklistów... Obawiam się, że to jednak "samochodziarze" będą mieli gorszą statystykę...
[quote name='Piotrek' date='01 sierpień 2010 - 19:49 ' timestamp='1280684971' post='323219']
akurat na tym odcinku jest nowiotki asfalt..i to on niestety prowokuje do takich predkosci(licznik motocyklisty zatrzymal sie na 160) mieszkam w Jastkowie i codziennie tamtedy jezdze.
[/quote]

Cóż, tutaj można by było gdybać czy nawet równy asfalt nie miał udziału (bo tak jak piszesz niektórzy lubią wtedy jechać szybciej, ale jeżeli faktycznie jechał 160, no to jest to tylko i wyłącznie jego wi... rozwiń
Avatar
Piotrek / 1 sierpnia 2010 o 19:49
0
akurat na tym odcinku jest nowiotki asfalt..i to on niestety prowokuje do takich predkosci(licznik motocyklisty zatrzymal sie na 160) mieszkam w Jastkowie i codziennie tamtedy jezdze.
Avatar
rsv tuono 1000R / 22 sierpnia 2010 o 04:10
0
~jan~ półgłówek to Twój stary, a deb***e jeżdżą i w puszkach i na motocyklistach, tak samo jednych jak i drugich NIE MOŻNA wrzucać do jednego worka z tymi co mają olej nie tylko w silniku, ale i w głowie.
Poza tym, w większość wypadków i kolizji z udziałem motocyklistów, jest spowodowana WYMUSZENIEM PIERWSZEŃSTWA przez KIEROWCÓW SAMOCHODÓW (poczytaj trochę statystyk).
Avatar
Kierowca Bombowca / 4 sierpnia 2010 o 17:03
0
[quote name='Gość' date='01 August 2010 - 14:21 PM' timestamp='1280665304' post='323162']
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie. Rozklejajcie te beznadziejne naklejki, ale jak widzicie przed waszą głupotą nasze patrzenie w lusterka was nie ochroni.
[/quote]

Ja widziałem ostatnio fajniejszą naklejkę:
"Motocyklisto! Spójrz na licznik! Sprawdź dwa razy! SAMOCHODY SĄ WSZĘDZIE!"
Avatar
jan / 4 sierpnia 2010 o 16:59
0
[quote name='Gość' date='01 sierpień 2010 - 14:21 ' timestamp='1280665304' post='323162']
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie.
[/quote]

To mądre hasło pokazuje zachowanie debi,li na motocyklach. Jak są dwa pasy, to de.bil jedzie środkiem pomiędzy stojącymi w korku samochodami. Przecież to wbrew przepisom o ruchu drogowym - a pokażcie mi motocykliste ktróry tak nie robi. MOTOCYKLIŚCI W 99% GINĄ NA WŁASNĄ PROŚBE. Jak dla mnie, to dopóki niakogo nie zabiją to jest to ich problem. przy okazji mamy kolejne dwie nerki dlaa potrzebujących.
ZANIM zaczniecie krytykowavc kierowców samochodów zacznijcie od siebie, półgłówki na dwoch kólkach
[quote name='Gość' date='01 sierpień 2010 - 14:21 ' timestamp='1280665304' post='323162']
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie.
[/quote]

To mądre hasło pokazuje zachowanie debi,li na motocyklach. Jak są dwa pasy, to de.bil jedzie środkiem pomiędzy stojącymi w korku samochodami. Przecież to wbrew przepisom o ruchu drogowym - a pokażcie mi motocykliste ktróry tak nie robi. MOTOCYKLIŚCI W 99% GINĄ NA WŁASNĄ PROŚBE. Jak dla mnie, to dopóki niakogo nie zabiją to jest to... rozwiń
Avatar
Twardy / 2 sierpnia 2010 o 23:57
0
~eska~ zgadzam się z Tobą w 100%! Ale tutaj ja nie mówiłem akurat o danym przypadku tylko o ogóle, pisałem że do motoru trzeba mieć głowę. Akurat ta osoba która zginęła miała jednak zbyt wybujałą i był zbyt pewny siebie(po prostu wariat bez głowy). Nie będę zbyt wulgarny bo piszemy o zmarłej osobie. Ponownie się powtórzę: Do motoru trzeba mieć głowę, czerpać z jazdy przyjemność. Mam dojechać do celu nie się zabić!

I proszę bez uwag typ:"wypowiedz na poziomie gimnazjalisty" Mówiłem o ogóle, całym gronie osób jeżdżących motorami.
~eska~ zgadzam się z Tobą w 100%! Ale tutaj ja nie mówiłem akurat o danym przypadku tylko o ogóle, pisałem że do motoru trzeba mieć głowę. Akurat ta osoba która zginęła miała jednak zbyt wybujałą i był zbyt pewny siebie(po prostu wariat bez głowy). Nie będę zbyt wulgarny bo piszemy o zmarłej osobie. Ponownie się powtórzę: Do motoru trzeba mieć głowę, czerpać z jazdy przyjemność. Mam dojechać do celu nie się zabić!

I proszę bez uwag typ:"wypowiedz na poziomie gimnazjalisty" Mówiłem o ogóle, całym gronie osób je... rozwiń
Avatar
Tomek / 2 sierpnia 2010 o 21:55
0
[quote name='dylo' date='02 sierpień 2010 - 14:36 ' timestamp='1280752609' post='323474']
Jednego idioty mniej,dobrze że kogoś nie zabił,tylko sam zginął,idiotów nie ma się co żałować.
[/quote]

Kolego, używaj gumek co byś czasem potomstwa nie miał... Ponoć głupota jest dziedziczna...
Avatar
dylo / 2 sierpnia 2010 o 14:36
0
Jednego idioty mniej,dobrze że kogoś nie zabił,tylko sam zginął,idiotów nie ma się co żałować.
Avatar
Tomek / 2 sierpnia 2010 o 14:16
0
[quote name='gość' date='01 sierpień 2010 - 21:21 ' timestamp='1280690473' post='323253']
i wez przy tym liczeniu tez pod uwage ile jezdzi samochodow a ile motocykli
[/quote]

Nie no, na pewno masz racje, ale też niech wina nie spada na jedną stronę
Avatar
gość / 1 sierpnia 2010 o 21:21
0
[quote name='Tomek' date='01 sierpień 2010 - 21:15 ' timestamp='1280690121' post='323250']
Cóż, tutaj można by było gdybać czy nawet równy asfalt nie miał udziału (bo tak jak piszesz niektórzy lubią wtedy jechać szybciej, ale jeżeli faktycznie jechał 160, no to jest to tylko i wyłącznie jego wina. Natomiast chciałbym, aby nie patrzeć na wszystkich motocyklistów jako wariatów i dawców... Proponuje przejechać się rzeczoną drogą i policzyć ilu ludzi w samochodach grubo przekracza 130 a ilu motocyklistów... Obawiam się, że to jednak "samochodziarze" będą mieli gorszą statystykę...
[/quote]

i wez przy tym liczeniu tez pod uwage ile jezdzi samochodow a ile motocykli
[quote name='Tomek' date='01 sierpień 2010 - 21:15 ' timestamp='1280690121' post='323250']
Cóż, tutaj można by było gdybać czy nawet równy asfalt nie miał udziału (bo tak jak piszesz niektórzy lubią wtedy jechać szybciej, ale jeżeli faktycznie jechał 160, no to jest to tylko i wyłącznie jego wina. Natomiast chciałbym, aby nie patrzeć na wszystkich motocyklistów jako wariatów i dawców... Proponuje przejechać się rzeczoną drogą i policzyć ilu ludzi w samochodach grubo przekracza 130 a ilu motocyklistów... ... rozwiń
Avatar
Tomek / 1 sierpnia 2010 o 21:15
0
[quote name='Piotrek' date='01 sierpień 2010 - 19:49 ' timestamp='1280684971' post='323219']
akurat na tym odcinku jest nowiotki asfalt..i to on niestety prowokuje do takich predkosci(licznik motocyklisty zatrzymal sie na 160) mieszkam w Jastkowie i codziennie tamtedy jezdze.
[/quote]

Cóż, tutaj można by było gdybać czy nawet równy asfalt nie miał udziału (bo tak jak piszesz niektórzy lubią wtedy jechać szybciej, ale jeżeli faktycznie jechał 160, no to jest to tylko i wyłącznie jego wina. Natomiast chciałbym, aby nie patrzeć na wszystkich motocyklistów jako wariatów i dawców... Proponuje przejechać się rzeczoną drogą i policzyć ilu ludzi w samochodach grubo przekracza 130 a ilu motocyklistów... Obawiam się, że to jednak "samochodziarze" będą mieli gorszą statystykę...
[quote name='Piotrek' date='01 sierpień 2010 - 19:49 ' timestamp='1280684971' post='323219']
akurat na tym odcinku jest nowiotki asfalt..i to on niestety prowokuje do takich predkosci(licznik motocyklisty zatrzymal sie na 160) mieszkam w Jastkowie i codziennie tamtedy jezdze.
[/quote]

Cóż, tutaj można by było gdybać czy nawet równy asfalt nie miał udziału (bo tak jak piszesz niektórzy lubią wtedy jechać szybciej, ale jeżeli faktycznie jechał 160, no to jest to tylko i wyłącznie jego wi... rozwiń
Avatar
Piotrek / 1 sierpnia 2010 o 19:49
0
akurat na tym odcinku jest nowiotki asfalt..i to on niestety prowokuje do takich predkosci(licznik motocyklisty zatrzymal sie na 160) mieszkam w Jastkowie i codziennie tamtedy jezdze.
Zobacz wszystkie komentarze 71

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 2 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym [zdjęcia]
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym [zdjęcia] 0 0

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 2 0

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 1 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 7 1

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 2 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 3

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 2

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!